Skip to main content

Vino i delicije

Page 1

Ponuda vrijedi od 16. 9. do 6. 10. 2026. ili do prodaje zaliha

I DELICIJE

SKENIRAJ ZA ONLINE KATALOG


D

Povijesni uspjeh hrvatskih vina u 2026. godini

ecanter World Wine Awards najveće je i najutjecajnije svjetsko vinsko natjecanje. Na DWWA svake se godine prijavi više od 17 tisuća uzoraka vina iz cijelog svijeta. Hrvatska su vina prve zlatne medalje osvojila prije 23 godine; prvi hrvatski Decanterov šampion bio je Ivan Enjingi s bijelim cuveeom Venje iz berbe 1998. A ove je godine hrvatska vinska industrija postigla dosad najveći uspjeh na Decanterovim Svjetskim vinskim nagradama. Hrvatska su vina u 2026. osvojila jednu titulu Best in Show, čak pet platinastih medalja i 34 zlatne medalja. Srebra i bronce broje se u stotinama. Hrvatska su vina dobila više Decanterovih priznanja, nego vina svih drugih zemalja bivše države zajedno. Hrvatsku se stoga, poslije ovogodišnjeg, zaista povijesnog uspjeha u Londonu, može smatrati regionalnom pa i svjetskom vinskom velesilom, kad je riječ o kvaliteti i originalnosti. Količine su nešto drugo: zbog kombinacije ekstremnih klimatskih uvjeta i različitih bolesti, urod u berbi 2024. bio je iznimno mali, najmanji unatrag

2

HRVATSKA JE 2026. GODINE OSVOJILA JEDNU TITULU BEST IN SHOW, ČAK PET PLATINASTIH I 34 ZLATNIH DECANTEROVIH MEDALJA

desetak godina, pa je preklani proizvedeno premalo vina. Nasuprot tome, berba 2025. dala je vrlo mnogo grožđa, uz sasvim solidnu, ponegdje izvrsnu kvalitetu. Vegetacijska godina 2026. donijela nam je najekstremniju i najraniju berbu grožđa u Hrvatskoj, koja je dosad zabilježena. Ali, tako je i drugdje. U Champagne se, primjerice, počelo brati već 6. kolovoza, što je druga najranija berba u povijesti ove važne i popularne regije. Pred hrvatskom se vinskom industrijom sad nalaze tri značajna zadatka. Prvi je održavanje pa i unapređivanje dosegnute visoke razine kvalitete u segmentu vrhunskih vina. Drugi, upravo esencijalan zadatak, tiče se povećanja površine pod vinogradima; Hrvatska ima premalo vinograda, neusporedivo manje nego prije stotinjak godina. Treće, hrvatska se vinska industrija mora početi aktivno prilagođavati klimatskim promjenama, što podrazumijeva i masovno navodnjavanje. Riješi li ta tri zadatka, Hrvatska će dugoročno učvrstiti status regionalne i međunarodne vinske velesile.


DOMAĆA VINA --------------

Decanter nagrada 2026. .................. str. 4-5 Dalmacija ......... str. 6-16 Istra i Primorje ......... str. 17-22 Bregovita Hrvatska ............... str. 23 Kontinentalna Hrvatska ......... str. 24-34

INOZEMNA VINA --------------

Slovenija............... str. 35 BiH, Crna Gora i Srbija ................. str. 36 Makedonija .......... str. 37

SADRŽAJ

Francuska ...... str. 38-39 Italija .............. str. 40-41 Moldavija ............. str. 42 Argentina ............. str. 43 Čile ...................... str. 44 Australija, Novi Zeland i SAD .................... str. 45 BEZALKOHOLNA VINA ..................... str. 46

PJENUŠAVA VINA --------------

Šampanjci / Pjenušci / Prosecco ........ str. 47-51

--------------

RAKIJE.................. str. 52 LIKERI ............ str. 53-54 SPAR ALKOHOLNA PIĆA .................... str. 55 GIN ................. str. 56-57 VOTKA .................. str. 58 RUM ..................... str. 59 KONJAK ................ str. 60 WHISKY ................ str. 61

ULJA ---------------------------

Maslinovo / Bučino str. 62 U cijene je uključena povratna naknada

SADRŽAJ

I DELICIJE 3


HRVATSKA VINA OSVOJILA SU UKUPNO 412 MEDALJA

23,99

-12%

20,99€

-17%

12,99€

17,99

-16%

14,99€

14,99

-26%

10,99€

TOMAZ

TOMAZ

EGO

GALIĆ

Teran Barbarossa

Malvazija Avangarde

Pošip

Graševina

0,75 L

0,75 L

0,75 L

0,75 L

1 L = 27,99 € Cijena na 2. 5. 2025.: 24,49 €

1 L = 17,32 € Cijena na 2. 5. 2025.: 16,49 €

1 L = 19,99 € Cijena na 16. 10. 2025.: 16,99 €

1 L = 14,65 € Cijena na 2. 5. 2025.: 15,79 €

idealno se sljubljuje s prosušenim mesnim proizvodima, sirom i jelima na bazi mesa i divljači te ribe pripremljene s pikantnim umacima

uz vrsna jela na bazi crnog tartufa, bijele ribe i školjaka te bijelog mesa pripremljenog s umacima od začinskog bilja

uz mladi sir, predjela od morskih plodova, riba, rakovi, školjke, mekušci

riblja jela, naročito bijela riba i morske školjke, pileće meso u laganim umacima, mladi sirevi

14-16 ºC

4

15,69

10-12 ºC

10-12 ºC

8-10 ºC

generirano


DECANTER WORLD WINE AWARDS,

ORAHOVICA

najprestižnije je svjetsko natjecanje u ocjenjivanju vina koje organizira britanski časopis DECANTER. Nagrade se dodjeljuju u Londonu i smatraju se jednim od najvažnijih priznanja u vinskoj industriji, jer se vina ocjenjuju od strane najkompetentnijih sudaca. Potražite etikete s medaljama i uživajte u okusima koji osvajaju najviše ocjene. Osigurajte put do vrhunskog vinskog doživljaja.

Silvanac Zeleni

KUTJEVO

0,75 L

Maximo Nero

1 L = 10,65 € Cijena na 2. 5. 2025.: 8,48 €

0,75 L 1 L = 13,32 € Cijena na 17. 3. 2026.: 13,99 €

uz jela od tamnog mesa, divljač, plavu ribu te srednje dozrele i dozrele sireve

kao aperitiv, uz predjela i tjestenine s umacima na bazi sira, te uz glavno jela od bijelog mesa ili od plemenite slatkovodne ribe

16-18 ºC

10-12 ºC

13,99

-28%

10,99

9,99€

-27%

7,99€

TRS Graševina No 5 0,75 L 1 L = 10,65 € Cijena na 13. 2. 2026.: 9,99 €

ORAHOVICA

1 L = 10,65 € Cijena na 2. 5. 2025.: 8,12 €

uz vrhunska riblja jela i jela od bijelog mesa

odlično se slaže s plodovima mora, morskom i riječnom ribom, jelima od bijelih mesa, a idealni su partneri: dinstane kozice i gambori, smuđ u umaku od badema, šaran na žaru, štuka sa češnjakom, sve paste s pestom genovese

uz roštilj, jela na bazi piletine i ribe, a izvrsno se slaže s prženim lignjama

8-10 ºC

9-11 ºC

8 - 10 ºC

KUTJEVO Graševina vrhunsko 0,75 L 1 L = 11,99 € Cijena na 2. 5. 2025.: 11,09 €

10,59

-15%

8,99€

Graševina vrhunsko 0,75 L

9,99

-20%

10,99

7,99€

-27%

7,99€

GALIĆ Chardonnay

PZ VRBNIK

0,75 L

FESTIGIA Malvazija

Zlatna žlahtina

1 L = 19,99 € Cijena na 14. 5. 2025.: 18,99 €

0,75 L 1 L = 11,99 € Cijena na 2. 5. 2025.: 10,49 €

0,75 L 1 L = 17,99 € Cijena na 2. 5. 2025.: 14,76 €

bijela riba, lignje, piletina, puretina, teleće meso, blagi i svježi sirevi

odlično se slaže s ribljim jelima, školjkama i plodovima mora, kao i s laganijim jelima od piletine i puretine. Posebno dobro prati kremaste rižote, tjestenine i jela s blagim umacima

uz riblja jela, tradicionalni lokalni specijaliteti: jajetina i domaća tjestenina-šurlice s janjećijm ili junećim gulašem ili umakom od plodova mora

10-12 ºC

12 ºC

10-12 ºC

14,99

-10%

13,49€

18,99

-21%

10,49

14,99€

-14%

8,99€

DECANTER 2026.

I DELICIJE 5


BIRANA

DALMACIJE D 21,02

-23%

15,99€ MATUŠKO Dingač 0,75 L

generirano

1 L = 21,32 € Cijena na 2. 5. 2025.: 21,02 €

savršeno se slaže uz crveno meso poput bifteka ili divljači i uz oboritu ribu, naravno, najčešće je Dingač dovoljan i sam za sebe

almatinsku vinsku industriju u proteklih je nekoliko godina obilježila eksplozija autohtonih sorti. Pošip je postao jedna od tri najpopularnije bijele sorte u Hrvatskoj. Broj proizvođača Grka se utrostručio, i dalje raste. Maraština (rukatac) ušla je na vinske karte skoro svih ozbiljnijih restorana. Ovdje treba podsjetiti da maraština zapravo nije autohtona sorta, nego jedna od talijanskih malvazija, ali se u Dalmaciji udomaćila prije više od 150 godina, pa je možemo smatrati lokalnim grožđem. Posebno veseli i veliki povratak debita. Iznimno je važno da je plavac mali kao najraširenija dalmatinska crna sorta ove godine na Decanterovim Svjetskim vinskim nagradama osvojio čak dvije platinaste medalje i titulu Best in Show. Priznanja za plavac mali važna su zato što to grožđe daje krajnje originalna, drukčija vina, koja međunarodna vinska javnost često nije znala razumjeti i valorizirati. Nadalje, značajno je da su se u Dalmaciji počeli obnavljati vinogradi. Vinarija Badel planira saditi nove vinograde na Korlatu, a šibensko zaleđe doživljava vinogradarski i vinarski preporod. Pred dalmatinskom vinskom scenom veoma je svijetla budućnost.

11,29

-15%

9,49€ MATUŠKO Pošip 0,75 L

1 L = 12,65 € Cijena na 2. 5. 2025.: 11,92 €

savršeno se slaže s bijelom ribom, poput brancina ili orade, kao i sa školjkama, rakovima i ostalim morskim plodovima, mladi i svježi sirevi, kao što su feta, mozzarella ili kozji sir

14-18 ºC 10-12 ºC

6


PREDSTAVLJAMO VINARIJU

SORTA PLAVAC MALI

SORTA MARAŠTINA (RUKATAC)

e Elegancija u bijelom. Daj a lepršava, zaokružena i pitk , bijela vina zlatno-žute boje nim voć i tnim cvje sa notama te ugodnom svježinom.

Apsolutni kralj peljeških a padina. Daje robusna, pun ata i tamna crvena vina bog tanninima, s prepoznatljivim aromama suhe šljive, smokve i mediteranskog bilja.

Poljoprivredna zadruga

Putniković N

5,99

-25%

4,49€

PUTNIKOVIĆ Maraština 0,75 L 1 L = 5,99 € Cijena na 2. 5. 2025.: 5,59 €

uz lagana crvena mesa, perad, razne tjestenine, jela od sitne plave ribe i morskih plodova, a posebno odgovara uz školjke 10 ºC

a samom ulazu u čarobni poluotok Pelješac, u mjestu Putniković, smjestila se Poljoprivredna zadruga Putniković – autentični čuvar stoljetne tradicije pelješkog vinogradarstva i vinarstva. Osnovana davne 1911. godine, primjer je zadruge koja uspješno djeluje i danas. Vlasnici zadruge su lokalni vinogradari koji generacijama s ljubavlju i poštovanjem obrađuju škrtu, ali blagodatnu pelješku zemlju. Iz spoja specifičnog terroira, jakog sunca, mora i vjetra te predanog rada zadrugara, rađaju se vina koja vjerno odražavaju snagu i karakter Dalmacije. Pelješki vinogradi poznati su po ekstremnim uvjetima koji izvlače najbolje iz vinove loze. PZ Putniković svoju proizvodnju temelji na autohtonim sortama plavac mali i maraština (rukatac) koje su ovdje pronašle svoj savršeni dom: PZ Putniković nije samo mjesto proizvodnje vrhunskih vina – ona je i kulturno središte pelješke vinske priče. U sklopu zadruge djeluje i Muzej vinogradarstva i vinarstva - Putniković, u kojem se posjetitelji mogu upoznati sa stoljetnom tradicijom pelješkog težaka te proći kroz bogatu povijest vinogradarstva i vinarstva Hrvatske.

5,99

-25%

4,49€

PUTNIKOVIĆ Plavac Mali 0,75 L 1 L = 5,99 € Cijena na 2. 5. 2025.: 5,59 €

uz laganija mesna i riblja jela, te sireve nježnijeg okusa 18-20 ºC

DALMACIJA

I DELICIJE 7


MADIRAZZA Dingač 0,75 L 1 L = 19,99 € Cijena na 2. 5. 2025.: 20,99 €

MADIRAZZA Pošip

uz jela sa roštilja, plavu ribu, janjetinu, svinjetinu, divljač 15-18 ºC

21,09

-28%

14,99€

0,75 L

Vinarija Madriazza nalazi se na poluotoku Pelješcu, gdje raznolikost položa ja omogućuje sadnju svake sorte na najprikladnijem lokalit etu. Njeguje autohtone sorte plavac mali, pošip, grk i rukatac, spajajući tradiciju i modernu tehnologiju u proizvodnji.

1 L = 15,99 € Cijena na 2. 5. 2025.: 15,79 €

uz bijelu ribu, školjke i rakovi 12 ºC 15,79

11,99€

MADIRAZZA

MADIRAZZA

Dingač Selection 0,75 L

Grk

1 L = 46,65 € Cijena na 2. 5. 2025.: 39,99 €

NOVO!

odlično se ljubi s mesom divljači, brudetom, pašticadom, pršutom, začinjenijom i masnijom ribom, pečenom guskom i patkom te junećim biftekom

0,75 L 1 L = 29,32 € Cijena na 24. 7. 2026.: 21,99 €

odlično se slaže s kamenicama, carpacciom od tune, škampima i drugim školjkama. Posebno dobro prati oboritu ribu s gradela i laganija jela mediteranske kuhinje

17-18 ºC 43,99

-24%

-20%

12-13 ºC

34,99€

21,99€ generirano

JANJEĆA KOLJENICA Tabay 550 g 1 kg = 30,89 € Cijena na 3. 9. 2025.: 16,99 €

16,99€ 8

REPOVI PACIFIČKIH KOZICA 31-35 kom/kg 1 kg Cijena na 2. 5. 2025.: 17,99 €

15,99€


MILIČIĆ Plavac mali Selekcija 0,75 L 1 L = 12,65 € Cijena na 2. 5. 2025.: 12,42 €

uz pečena i začinjenija jela 16-18 ºC 11,99

-20%

9,49€

MILIČIĆ Pošip 0,75 L 1 L = 9,32 € Cijena na 2. 5. 2025.: 9,02 €

kao aperitiv, uz predjela, tjesteninu, vegetarijanska jela i jela od peradi

PALIHNIĆ Prošper 0,75 L 1 L = 9,32 € Cijena na 2. 5. 2025.: 7,99 €

8-10 ºC

8,99

kao aperitiv, uz desert ili suho voće 10-12 ºC 7,99

-22%

6,99€

-12%

6,99€ SIR PAGUS Paška Sirana tvrdi kravlji

DALMATINSKI PRŠUT Voštane

1 kg

1 kg

Cijena na 2. 5. 2025.: 23,79 €

Cijena na 2. 5. 2025.: 34,99 €

ODJEL DELIKATESA 23,99

-20%

18,99€

ODJEL DELIKATESA 34,99

-17%

28,99€

DALMACIJA

I DELICIJE 9


VISLANDER Plavac Mali

VISLANDER

PZ DINGAČ

Vugava

Dingač vrhunsko

0,75 L

0,75 L

1 L = 13,32 € Cijena na 2. 5. 2025.: 12,99 €

uz viške specijalitete poput: pogače od slane ribe, maništre fažol na brujet, janjetine na gradelama, tune/gofa na gradelama, srdele na ražnju, jela od divljači (fazan i zec), janjetine pod pekom, pašticade te uz drniški pršut i zreli paški sir 18-20 ºC 13,49

-25%

9,99€

0,75 L

1 L = 11,99 € Cijena na 2. 5. 2025.: 11,49 €

uz viške specijalitete poput: pržene ribe, ribe na lešo, rižota od morskih plodova, sirovih ježinaca i lupara, boba i artičoke, salate od hobotnice s krumpirom, brudeta, gregade, orza (ječma) sa sipom, fritaje s divljim šparogama i pršutom, srednje zrelih ovčjih i kozjih sireva sa svježim smokvama i grožđem 14-16 ºC

13,49

1 L = 19,99 € Cijena na 2. 5. 2025.: 18,99 €

uz divljač, biftek, tunu, pikantne sireve, tamnu čokoladu 20-22 ºC 22,69

-33%

14,99€

-33%

8,99€

PZ DINGAČ Postup vrhunsko 0,75 L 1 L = 15,32 € Cijena na 2. 5. 2025.: 14,29 €

uz crveno meso, plavu ribu, meke sireve 18-20 ºC 14,79

-22%

11,49€ INĆUNI MARINIRANI

SIR OTOČAN

1 kg

tvrdi kravlji/ovčji

Cijena na 9. 7. 2025.: 37,99 €

1 kg

ODJEL DELIKATESA

ODJEL DELIKATESA

37,99

Cijena na 2. 5. 2025.: 15,99 €

-21%

29,99€ 10

28,99

-41%

16,99€


TELUS

MASLINE CRNE PEČENE

Pošip vrhunsko

1 kg

0,75 L

Cijena na 2. 5. 2025.: 15,92 €

1 L = 13,32 € Cijena na 2. 5. 2025.: 13,02 €

odlično se slaže s bijelom ribom, školjkama, rakovima i drugim morskim plodovima, pripremljenima na mediteranski način

ODJEL DELIKATESA

8,99€

10-12 ºC 13,02

-23%

9,99€

NAMAZ BAKALAR na bijelo 165 g 1 kg = 16,91 € Cijena na 2. 5. 2025.: 3,49 €

TERRA MADRE Rosé 0,75 L 1 L = 9,99 € Cijena na 2. 5. 2025.: 8,99 €

PRODAJA U PAKIRANJU

2,79€

kao aperitiv ili uz laganija predjela, primjerice rižoto sa šparogama 10-12 ºC 9,29

BAKALAR NA BIJELO 1 kg

-19%

Cijena na 2. 5. 2025.: 24,99 €

7,49€

9,29

TERRA MADRE Plavac barrique 0,75 L 1 L = 13,32 € Cijena na 2. 5. 2025.: 12,99 €

uz jela mediteranske kuhinje s intenzivnim ukusima, zrele i tvrđe sireve, jela od crvenog mesa 16-18 ºC 12,99

-23%

9,99€

-24%

6,99€ TELUS Plavac Mali vrhunsko 0,75 L

1 L = 9,32 € Cijena na 2. 5. 2025.: 8,89 €

ODJEL DELIKATESA

21,99€ MASLINE ZELENE PUNJENE GRČKIM SIROM 1 kg Cijena na 2. 5. 2025.: 14,59 €

uz sva pećena i začinjenija jela, plavu ribu, uz divljač i odležane sireve ODJEL DELIKATESA

18-20 ºC

17,99

-16%

14,99€ DALMACIJA

I DELICIJE 11


SKARAMUČA Pošip 0,75 L 1 L = 15,99 € Cijena na 2. 5. 2025.: 14,89 €

idealno je za lagane i mediteranske specijalitete, morske plodove i školjke, lagane salate, blage sireve

Vinarija uča obiteljska ram Ska a je pelješka priča uspjeh odi izv Pro 2. koja traje od 199 m ono zak o prv , gač vrhunski Din 61. 19 iz o vin ko ats hrv zaštićeno one koje se dobiva od autoht eta alit lok s li sorte plavac ma nim juž mim str na Dingač, obroncima pelješkog poluotoka.

10-12 ºC 15,59

-23%

11,99€

SKARAMUČA

Dingač

MILINA

0,75 L

Pošip vrhunsko

1 L = 15,99 € Cijena na 2. 5. 2025.: 15,09 €

0,75 L 1 L = 15,99 € Cijena na 2. 5. 2025.: 13,48 €

uz crveno meso, divljač, zrele, tvrđe sireve 16-18 ºC

15,69

uz hladna morska predjela, carpaccio od brancina, bijela riba s roštilja, sushi

-23%

11,99€

11-13 ºC 15,89

11,99€

DALMATINSKA PEČENICA

SIR ŽIGLJEN

Pivac 1 kg

Sirana Gligora tvrdi kravlji/ovčji

Cijena na 2. 5. 2025.:

1 kg

19,79 €

Cijena na 2. 5. 2025.: 28,99 €

ODJEL DELIKATESA 20,59

-22%

15,99€ 12

-24%

ODJEL DELIKATESA 29,99

-26%

21,99€


STINA Pošip 0,75 L 1 L = 26,65 € Cijena na 2. 5. 2025.: 25,02 €

Inspirirani dalmatinskom tradicijom i jedinstvenim bračkim terroirima, spojem stvaraju kamena, sunca i mora, ije: Stina lin je dvi u vrhunska vina ohtone aut z Kro . 03 19 č i Vina Bra pošipa i sorte poput plavca malog svu u vaj ara te fine kupaže, doč ota živ ost ebn ljepotu i pos na otoku Braču.

uz ribu s grilla, rižota s morskim plodovima, blage kozje i ovčje sireve 10-12 ºC 24,99

-20%

19,99€

BRAČ 1903 Bogondon

STINA

0,75 L 1 L = 14,65 € Cijena na 2. 5. 2025.: 11,39 €

Opol Rose 0,75 L 1 L = 18,65 € Cijena na 2. 5. 2025.: 19,02 €

steak s grilla, burgeri, carpaccio, tjestenine s crvenim umacima, plava riba

odlično se slaže s ribom, bijelim mesom i laganim predjelima, a posebno dobro uz dimljeni losos i nareske sa sirom i mesom 9-11 ºC 18,42

16 ºC

14,49

-24%

10,99€

-24%

13,99€ generirano

NOSTALGIČNA KOBASICA Pivac

BAKALAR

330 g 1 kg = 15,12 € Cijena na 2. 5. 2025.: 5,99 € PRODAJA U PAKIRANJU 5,99

-16%

4,99€

razne vrste 150 g 1 kg = 23,27 € Cijena na 2. 5. 2025.: 4,09 € PRODAJA U PAKIRANJU

3,49€ DALMACIJA

I DELICIJE 13


ZLATAN Plavac 0,75 L 1 L = 14,65 € Cijena na 2. 5. 2025.: 14,62 €

uz tvrdi sirevi, pršut, crveno meso, jela od divljači, pašticada, brudet, začinjena riba s roštilja 14-18 ºC 14,22

-22%

10,99€ ZLATAN Pošip 0,75 L 1 L = 13,32 € Cijena na 2. 5. 2025.: 13,52 €

IVAN DOLAC HVAR Plavac Mali

odlično se slaže s bijelom ribom, školjkama i plodovima mora, a posebno uz tjesteninu i rižoto s morskim plodovima. Dobro prati i laganija jela od piletine te svježe sireve.

0,75 L 1 L = 17,32 € Cijena na 2. 5. 2025.: 16,02 €

uz morske specijalitete, plemenitu ribu na žaru i rakove, te uz tamna pečena mesa i divljač

10-12 ºC

13,52

-26%

18 ºC

9,99€

15,99

-18%

12,99€

generirano

DRNIŠKI PRŠUT

KRAVLJA SKUTA

Drniška tradicija

Paška sirana

1 kg

400 g

Cijena na 2. 5. 2025.: 35,99 €

1 kg = 9,98 € Cijena na 2. 5. 2025.: 3,99 €

ODJEL DELIKATESA

29,99€ 14

PRODAJA U PAKIRANJU 4,69

-14%

3,99€


BENKOVAC CUVEE 0,75 L 1 L = 7,99 € Cijena na 2. 5. 2025.: 7,09 €

idealno se slaže sa jednostavnijim jelima od tamnog mesa, ribom te zrelim sirevima 16 -18 ºC 6,99

-14%

5,99€

BIBICH R6 0,75 L 1 L = 23,99 € Cijena na 2. 5. 2025.: 20,12 €

Inspiriran stoljetnom tradicijom šibenskog kraja i težačkim stvara radom na kršu, Vinoplod ohtonih aut od a prepoznatljiva vin tni – lite kva ić Bab se če sorti. Isti ina tan ih vino zaokruženih, mekan im jač s u u savršenom balans e kiselinama i alkoholom, koj ki ens šib va aža odr o ponosn terroir.

uz vrhunske bijele ribe, jastoge, janjetinu ili jednostavno za aperitiv 12 ºC 22,25

BIBICH R5 0,75 L 1 L = 23,99 € Cijena na 2. 5. 2025.: 20,12 €

izvrsno se slaže s bijelom ribom, školjkama i rakovima, posebno pripremljenima na mediteranski način, također dobro ide i uz laganija bijela mesa kao što su piletina i puretina, bilo da su pečena, kuhana ili na žaru

22,25

0,75 L

-19%

17,99€

10-12 ºC

BABIĆ 1 L = 9,32 € Cijena na 2. 5. 2025.: 8,99 €

odlično se slaže s jelima od tamnog mesa, divljači, ribom poput tune te zrelim tvrdim sirevima. Posebno dobro prati jača dalmatinska jela i meso s umacima. 12-13 ºC

8,99

-22%

6,99€

-19%

17,99€

DALMACIJA

I DELICIJE 15


DUBROVAČKI PODRUMI Cabernet Sauvignon 0,75 L 1 L = 7,99 € Cijena na 2. 5. 2025.: 5,79 €

uz lagano mirodijska jela s roštilja 16-18 ºC

-14%

6,99

5,99€ DUBROVAČKI PODRUMI Merlot 0,75 L 1 L = 7,32 € Cijena na 2. 5. 2025.: 6,52 €

DUBROVAČKI PODRUMI Plavac Epidaurum

uz bijelo meso, riba, školjkaši, piletina, salate, lagana tjestenina 14-16 ºC

6,99

-21%

5,49€

0,75 L 1 L = 7,99 € Cijena na 2. 5. 2025.: 5,79 €

izvrstan pratilac ribe na žaru i laganih mesa 16-18 ºC

-14%

6,99

5,99€ TRAJNI NARESCI Drniška tradicija, odabrane vrste

INĆUNI ARBA razne vrste

200 g

75 g

1 kg od 24,95 € do 29,95 € Cijena na 2. 5. 2025.: od 5,49 € do 7,99 € Cijena na 14. 5. 2025.: 7,49 € PRODAJA U PAKIRANJU

Već od:

4,99€ 16

ocijeđena masa 45 g 1 kg od 62,00 € do 84,22 € Cijena na 2. 5. 2025.: od 3,49 € do 4,49 €

PRODAJA U PAKIRANJU

Već od:

2,79€


BIRANA

ISTRE I PRIMORJA I 13,99€ MATOŠEVIĆ Alba 0,75 L 1 L = 18,65 € Cijena na 2. 5. 2025.: 15,99 €

generirano

uz ribu i plodove mora, lagane salate, mlade sireve 8-10 ºC

starsko je vinarstvo učinilo značajan iskorak ne samo u dizanju kvalitete vina, nego i u vinskom turizmu. Istra je prva hrvatska vinorodna regija koja je afirmirala vinski turizam kao posebnu tržišnu kategoriju. Sve više istarskih vinara gradi nove vinarije sa zasebnim ugostiteljskim sadržajima, tako da se istarska vina promoviraju obilaskom i kušanjem u samim podrumima, što na potrošače uvijek ostavlja snažan dojam. Drugi važan trend na istarskoj vinskoj pozornici jest povratak terana. Teran je početkom dvadesetog stoljeća zauzimao više desetaka tisuća hektara. Prije dvije godine uzgajao se na samo 400 hektara. No, stari se vinogradi terana marljivo obnavljaju, a novi ubrzano sade. Povratak terana, grožđa kojem odgovaraju visoke temperature, strateški je dobitak za istarsko vinarstvo. Malvazija, naravno, ostaje najvažnije istarsko vino; ovdje treba spomenuti da je 2026. uvedena i posebna apelacija Malvazija Buje, koja naglašava specifičnost bujskih vinograda. Kad je riječ o Kvarneru, krčka i druga primorska vina napokon su počela dobivati međunarodna priznanja. Kvarnerska vinska scena, koja se i dalje temelji na žlahtini, nikad nije bila ambicioznija. Na Kvarneru se, međutim, obnavljaju i stare, zaboravljene sorte poput sansigota, autohtonog grožđa s otoka Suska.

10,89

-17%

8,99€

IVAN KATUNAR Žlahtina 0,75 L 1 L = 11,99 € Cijena na 2. 5. 2025.: 10,89 €

uz šurlice s gulašom, ovčji sir, janjetinu, morske delicije 8-10 ºC

ISTRA I PRIMORJE

I DELICIJE 17


BENČIĆ Malvazija 0,75 L 1 L = 6,65 € Cijena na 2. 5. 2025.: 7,02 €

s morskim specijalitetima, laganim tjesteninama i sirevima 10-12 ºC 6,99

-28%

4,99€

Žlahtina Toljanić Gospoja o vrhunsko je zlatno-zelen te sor tne oho suho vino aut na no iva rađ nag a, iz Vrbnik Toljanić i telj obi a arij Vin u. ter Decan bu s i Brusić njeguje ručnu ber diciju tra ći jaju spa Vrbničkog polja, u ju ogi nol teh nu i moder og proizvodnji prepoznatljiv sa. lepršavog oku

BENČIĆ

TOLJANIĆ

Teran

Žlahtina

0,75 L 1 L = 7,99 € Cijena na 2. 5. 2025.: 8,02 €

mesnim jelima – naročito istarskim specijalitetima poput istarskog pršuta, kobasica, ili maneštri s mesom, divljač, gljive, zreli sirevi 16-18 ºC 8,02

-25%

5,99€

0,75 L 1 L = 11,99 € Cijena na 2. 5. 2025.: 9,52 €

uz plodove mora, školjke 10-12 ºC

10,99

8,99€

PRIMORSKA SALAMA

TARTUFATA Zigante 80 g

Pivac

1 kg = 99,98 € Cijena na 2. 5. 2025.: 10,99 €

1 kg Cijena na 11. 6. 2025.: 24,99 €

ODJEL DELIKATESA 24,99

PRODAJA U PAKIRANJU

-20%

19,99€ 18

-18%

10,59

generirano

-24%

7,99€


PREDSTAVLJAMO VINARIJU

r a n u att

C

P 13,89

-13%

13,39

-17%

11,99€

10,99€

CATTUNAR

CATTUNAR

Teran

Malvazija

0,75 L

0,75 L

1 L = 15,99 € Cijena na 2. 5. 2025.: 13,99 €

1 L = 14,65 € Cijena na 2. 5. 2025.: 13,89 €

izvrsno se slaže s mesom na žaru, pršutom, svježim i zrelim sirom, prženim inćunima, ribljom gulmom, pa čak i s pizzom, osobito ako se radi o kobasicama ili salami

izvrsno se slaže s malom plavom, velikom bijelom ribom, piletinom i puretinom, tjesteninom u bijelim umacima, fritajama i s palentama

16-18 ºC

9-11 ºC

rije četrdeset godina, na krajnjem zapadu Hrvatske, na obroncima nedaleko Brtonigle u Istri, započela je priča vinarije Cattunar. Bez mogućnosti da se oslone na prethodne generacije i naslijede vinogradarsko znanje i vještine, postali su jedni od pionira i pomogli graditi hrvatsku modernu vinsku scenu. Posjed se stalno proširivao da bi došao do sadašnjih 45 hektara vinograda. Autohtone sorte grožđa, malvazija, teran, muškat bijeli i muškat ruža, te mikroklimatski i pedološki uvjeti su njihova snaga i baština koju ostavljaju budućim generacijama. Vinogradi su smješteni tik uz Jadransko more i dolinu rijeke Mirne koji ih štite od ekstremnih temperatura, kao i planina Učka na istoku koja je barijera hladnim strujama i padalinama. U njima se spajaju četiri distinktivna tipa tla; flišno i vapnenačko, sivo i bijelo tlo, te mineralima bogato crno i crveno tlo. Sve to čini neponovljivu kombinaciju faktora koji daju jedinstveni mineralni pečat vinima i inspiriraju ih na daljnje istraživanje i igru.

ISTRA I PRIMORJE

I DELICIJE 19


generirano

ISTARSKA KOBASICA Histris, odabrane vrste 200 g 1 kg od 24,95 € do 39,95 € Cijena na 2. 5. 2025.: od 5,49 € do 8,19 €

PRODAJA U PAKIRANJU

Već od:

4,99€

ISTARSKI SIR Špin, tvrdi kravlji 1 kg Cijena na 2. 5. 2025.: 17,99 € ODJEL DELIKATESA 24,99

FRANC ARMAN Malvazija

-24%

0,75 L

18,99€

1 L = 14,65 € Cijena na 2. 5. 2025.: 13,32 €

PRŠUT DELIKATES

izvrsno se slaže s bijelom ribom, školjkama, lignjama i drugim morskim plodovima, posebno pripremljenima na jednostavan način kao što su pečenje na žaru ili kuhanje na pari

Pisinium 1 kg Cijena na 2. 5. 2025.: 29,99 €

10-12 ºC ODJEL DELIKATESA

24,99€

13,59

-19%

10,99€

ISTARSKA ILI DIMLJENA PANCETA Pisinium 200 g 1 kg od 19,95 € do 22,45 € Cijena na 2. 5. 2025.: 5,29 €

FRANC ARMAN Teran 0,75 L

PRODAJA U PAKIRANJU

FRANKOVIĆ Malvazija

Već od:

3,99€ SIR S TARTUFIMA 200 g 1 kg = 29,95 € Cijena na 2. 5. 2025.: 7,99 €

PRODAJA U PAKIRANJU 7,99

-25%

5,99€ 20

1 L = 18,65 € Cijena na 2. 5. 2025.: 17,02 €

0,75 L

riblji specijaliteti, morski plodovi i školjke, lagane salate, blagi sirevi

odlično se slaže s odrescima, biftecima i drugim crvenim mesom, posebno ako je pripremljeno na roštilju ili pečeno. Jela od divljači, janjetina, dobro ide uz zrele i tvrde sireve poput parmezana, pecorina ili istarskog ovčjeg sira

8-10 ºC

16-18 ºC

1 L = 14,65 € Cijena na 2. 5. 2025.: 11,98 €

13,19

-16%

10,99€

18,09

-22%

13,99€


Vinarija Prodan kroz tri u generacije spaja obiteljsk tu. lite kva sku tradiciju i vrhun lvazija Njihova svježa Istarska Ma aju jav evl uš od i mirisni Muškat eno luž zas te a ljubitelje vin deći nose brojna priznanja, gra i e enj jer pov e dugogodišnj i. ost rsn izv tradiciju

PRODAN Muškat 0,75 L

PRODAN

1 L = 9,99 € Cijena na 2. 5. 2025.: 9,29 €

Malvazija 0,75 L 1 L = 6,65 € Cijena na 2. 5. 2025.: 6,59 €

uz lagane voćne deserte ili samostalno umjesto deserta

uz jela od bijelog mesa i morsku ribu

12 °C

10-12 ºC 6,69

-25%

9,69

-22%

7,49€

4,99€

VERALDA Istriana Malvazija 0,75 L 1 L = 14,65 € Cijena na 2. 5. 2025.: 11,79 €

ROSSI

DEKLIĆ

Malvazija

Malvazija

0,75 L

0,75 L

prija uz ribu i školjke, a zbog svoje postojanosti, sljubljuje se i uz crveno meso, tradicionalna istarska jela na bazi ribe, ostale specijalitete na bazi mesa

1 L = 17,32 € Cijena na 2. 5. 2025.: 17,69 €

1 L = 17,32 € Cijena na 2. 5. 2025.: 15,89 €

izvrsno se slaže s ribom i morskom htranom, bijelim mesom i laganijim sirevima

uz riblje specijalitete, plodove mora i školjke, bijelo meso, tjestenina, mladi i blagi sirevi

8-10 ºC

10-12 ºC

8-10 ºC

14,59

-24%

10,99€

17,49

-25%

12,99€

ISTRA I PRIMORJE

15,89

-18%

12,99€

I DELICIJE 21


LAGUNA Malvazija 0,75 L 1 L = 10,39 € Cijena na 2. 5. 2025.: 9,49 €

uz predjela od tjestenine ili rižote, predjela s tartufima, uz jela od bijelog mesa, ribe ili morskih plodova 10-12 ºC

7,79€ Muškat Ruža Festigia je vrhunsko istarsko slatko vino prepoznatljive rubin crvene košnim, boje. Osvaja izuzetno ras latica inih ruž m iso cvjetnim mir a, voć g eno suš a am not m i fini si kra dok ga u ustima savršen balans slatkoće i svježine.

LAGUNA Rosé 0,75 L 1 L = 7,05 € Cijena na 2. 5. 2025.: 6,19 €

lagano i pitko, idealno kao aperitiv ili uz lagane zalogaje

LAGUNA FESTIGIA Muškat Ruža

8-10 ºC

0,75 L 1 L = 17,32 € Cijena na 19. 6. 2026.: 15,99 €

5,29€

samostalno ili uz ne preslatke deserte od čokolade, voća ili svježeg sira 16-18 ºC

15,99

MEDEA

-18%

12,99€

Malvazija 0,75 L 1 L = 11,99 € Cijena na 2. 5. 2025.: 8,42 €

razna topla i hladna predjela, poput carpaccia od brancina i rižota od kozica 10-12 ºC

10,59

-15%

8,99€

22


generirano

BIRANA

BREGOVITE HRVATSKE KOSTANJEVEC

NOVO!

NOVO!

Sauvignon Blanc 0,75 L

DVANAJŠČAK Graševina

1 L = 10,65 € Cijena na 14. 7. 2026.: 9,99 €

0,75 L 1 L = 9,32 € Cijena na 2. 5. 2025.: 8,49 €

uz laganija jela od mesa i ribe

uz salatu od artičoka, pastrvu na žaru začinjena timijanom, škampima sa salatom od matovilca, pilećim prsa s bosiljkom

10-12 ºC

10-12 ºC

8,55

-18%

6,99€

9,99

-20%

7,99€

9,99

-20%

7,99€

KOSTANJEVEC ZIMSKA SALAMA Gavrilović 1 kg Cijena na 2. 5. 2025.: 21,49 €

ODJEL DELIKATESA

22,99€

SIR KUHANI polutvrdi dimljeni Euro-Milk

Graševina 0,75 L 1 L = 10,65 € Cijena na 14. 7. 2026.: 9,99 €

1 kg Cijena na 19. 8. 2026.: 11,99 € ODJEL DELIKATESA 11,99

uz domaću juhu s noklama, salate sa šparogama, puretina sa začinskim biljem, bijela riba

-25%

8,99€

BREGOVITA HRVATSKA

10-12 ºC

I DELICIJE 23


BIRANA

KONTINENTALNE HRVATSKE N 18,02

-16%

14,99€ ADŽIĆ Pinot sivi 0,75 L

1 L = 19,99 € Cijena na 2. 5. 2025.: 18,02 €

uz pečenu i ribu sa grilla, morske plodove i školjke, meke sireve 8-10 ºC

ajvažnija vinogorja u Slavoniji i Podunavlju i u proteklom su razdoblju dokazala da su vrijedna svoje visoke reputacije. Iločki traminci i kutjevačke graševine osvojili su najviša Decanterova priznanja: izborni traminac iločkih podruma nagrađen je platinastom medaljom. Beljska vina dobila su pregršt medalja na drugim važnim međunarodnim natjecanjima. Slavonska vina iz godine u godinu potvrđuju visoku kvalitativnu razinu. Osobito je važno da se Hrvatska nametnula kao najvažniji svjetski proizvođač graševine, vodeće bijele srednjoeuropske sorte, koja prema nekim dosta autoritativnim hipotezama potječe baš iz hrvatskog Podunavlja. Sjeverozapadni dio kontinentalne Hrvatske, koji još nazivamo Bregovita Hrvatska, potvrdio se kao vodeće hrvatsko vinorodno područje za proizvodnju klasičnih pjenušavih vina: Plešivica i Međimurje pune pjenušce koji spadaju među bolje u svijetu, pa je logično što se u Jastrebarskom svakog studenog održava međunarodni Festival pjenušavih vina. Osim pjenušaca, Međimurje je značajno i zbog pušipela. Pušipel je srednjoeuropska sorta, poznata i pod imenima furmint, šipon i moslavac, koja daje izvrsna, hrskava, veoma svježa vina, kao stvorena za ljetne vrućine.

16,49

-15%

13,99€ ADŽIĆ Graševina 0,75 L

1 L = 18,65 € Cijena na 2. 5. 2025.: 17,69 €

uz tjesteninu, ribu, piletinu i hranu koja nije jako začinjena, također uz plodove mora i topla jela od šparoga 10-12 ºC

24

generirano


KRAUTHAKER Pinot Sivi 0,75 L 1 L = 13,32 € Cijena na 2. 5. 2025.: 12,99 €

uz jela s tjesteninom, rižote, bijelu ribu, pečeno svijetlo meso 12-13 ºC 12,99

-23%

9,99€

Smješteni na 45,3. paraleli u Zlatnoj dolini, vinogradi nu Krauthaker spajaju stoljet tven tradiciju Kutjeva i jedins uzgoja terroir. Rezultat ekološkog m lno era min i m vito na pjesko tlu jest svježe, mineralno vino slamnato-žute boje s aromama zelene jabuke i breskve.

KRAUTHAKER Graševina 0,75 L 1 L = 13,32 € Cijena na 2. 5. 2025.: 12,99 €

uz hladna i nekomplicirana topla predjela primjerice uz domaći narezak, tjesteninu s umakom od povrća, rižote s plodovima mora, ribom, teletinom, kuhanu ribu

MIHALJ Graševina 0,75 L 1 L = 10,65 € Cijena na 2. 5. 2025.: 10,22 €

uz ribu i morske plodove, mlade i blage sireve 8-10 ºC 10,22

10-12 ºC

12,49

-20%

9,99€

-21%

7,99€

KONTINENTALNA HRVATSKA

I DELICIJE 25


TRAJNI NARESCI DOBRO zimska, slavonska ili kulen, 250 g 1 kg = 19,96 € Cijena na 2. 5. 2025.: 4,89 €

PRODAJA U PAKIRANJU

Single rd Graševina eya vin Vinkomir s južnih ljivo obronaka Krndije upečat jivog je zlatno-žuto vino. Zavodl usa, citr i uke jab , ške mirisa kru , finom rom stu tek nom soč aja osv svježinom, mineralnošću te dugim, hrskavim i harmoničnim završetkom.

4,99€

ANTIPASTI MIX

KUTJEVO

360 g 1 kg = 13,31 € Cijena na 24. 10. 2025.: 5,99 €

Graševina Vinkomir 0,75 L

PRODAJA U PAKIRANJU

1 L = 13,32 € Cijena na 17. 3. 2026.: 12,99 €

5,99

-20%

4,79€

uz pečenu pastrvu ili šarana na rašljama, jednako dobro će se sljubiti i uz morsku bijelu ribu ili rižota

RAJČICA SUŠENA 1 kg Cijena na 2. 5. 2025.: 15,26 €

10-12 ºC 12,99

ODJEL DELIKATESA

-23%

9,99€

14,99

-33%

9,99€

SLATKE PEPPADROPS PAPRIČICE 1 kg Cijena na 11. 4. 2026.: 27,99 €

KUTJEVO Rosé Premium 0,75 L

KUTJEVO Graševina

1 L = 11,99 € Cijena na 17. 3. 2026.: 11,99 €

0,75 L 1 L = 7,72 € Cijena na 2. 5. 2025.: 11,12 €

uz bijelo meso, sve vrste riječne i morske ribe, mladi sirevi

savršeno se sljubljuje s hranom, poput tjestenine, rižota, ribe i plodova mora, lososa ili nježnijeg crvenog mesa. Idealan je partner i osvježavajućih voćnih slastice

-17%

5,79€ 26

27,99

-28%

19,99€

SIR BOVIDUR ILI ORODUR tvrdi kravlji ili tvrdi kravlji/ovčji, Vindija 1 kg Cijena na 2. 5. 2025.: od 18,99 € do 24,99 €

8-10 ºC

8-10 ºC 6,99

ODJEL DELIKATESA

11,99

-25%

8,99€

ODJEL DELIKATESA

Već od:

16,99€


PREDSTAVLJAMO VINARIJU

J oSić O

13,99

-28%

9,99€

12,99

-23%

9,99€

JOSIĆ

JOSIĆ

Rosé

Graševina

0,75 L

0,75 L

1 L = 13,32 € Cijena na 2. 5. 2025.: 10,62 €

1 L = 13,32 € Cijena na 2. 5. 2025.: 11,12 €

idealno se slaže uz deserte

uz perad, riječna riba, bijela morska riba

8–10 ºC

10 ºC

biteljska vinarija Josić otvorila je novi proizvodni pogon u Baranji, čime dodatno potvrđuje status jedne od najbrže rastućih obiteljskih vinskih priča u Hrvatskoj te snažno učvršćuje poziciju Baranje na vinskoj i enogastronomskoj karti zemlje. Nova vinarija smještena je uz legendarni podrum iz 1935. godine u samom srcu Zmajevca. Dok stari podrum zadržava autentičnost i kontinuitet tradicije, nova moderna zgrada donosi suvremene enološke standarde — preciznu kontrolu fermentacije, tehnološku učinkovitost te snažan fokus na očuvanje sortnosti, terroira i prepoznatljivog stila vina Josić. Vinarija Josić započela je s radom 2001. godine s tek dva zaposlena, a danas zapošljava do 48 djelatnika, čime se profilirala kao najveća mala vinarija u Baranji. Novi pogon, površine 1.000 četvornih metara, realiziran je investicijom vrijednom oko 2,5 milijuna eura, od čega je 45 posto financirano sredstvima europskih fondova. Danas se vina proizvode s približno 50 hektara vinograda iz vlastite proizvodnje i kooperacije. Izgradnjom novog pogona proizvodni kapacitet povećan je na 300.000 boca godišnje, uz dodatno unapređenje kvalitete i konzistentnosti proizvodnje. Važan iskorak u razvoju brenda ostvaren je 2009. godine otvaranjem restorana, čime Josići započinju sustavno građenje enogastronomske ponude Baranje. Gastronomija vinarije temelji se na suradnji s lokalnim proizvođačima te na autohtonoj kuhinji interpretiranoj kroz suvremeni, promišljeni fusion pristup.

KONTINENTALNA HRVATSKA

I DELICIJE 27


generirano

SVINJSKI FILE vakuum pakiranje 1 kg

Spajajući tradiciju od 1890. i ima ekološki uzgoj na obronc i ing Enj ja Krndije, vinari a ačk jev kut ka uns stvara vrh je iku odl inu šev gra ovu Njih vina. a, boj uta prepoznatljiva zelenož aroma bagremova meda te izuzetna punoća okusa.

Cijena na 2. 6. 2026.: 8,89 €

7,99€ BUĐOLA DOBRO 1 kg

ENJINGI Graševina 0,75 L 1 L = 11,32 € Cijena na 2. 5. 2025.: 9,92 €

sa svim vrstama bijelog mesa, u masnijim i začinjenijim kombinacijama, uz slatkovodnu i morsku ribu

Cijena na 2. 5. 2025.: 22,99 € ODJEL DELIKATESA 22,99

-13%

19,99€

DOMAĆA DIMLJENA KOBASICA Medven 1 kg Cijena na 2. 5. 2025.: 13,99 €

10-12 ºC 10,99

-22%

8,49€

ODJEL DELIKATESA 13,99

-17%

11,49€

SELJAČKA TLAČENICA Krainer 1 kg Cijena na 2. 5. 2025.: 11,99 €

ENJINGI Pinot Sivi

ENJINGI Venje kasna berba

0,75 L 1 L = 13,32 € Cijena na 2. 5. 2025.: 11,22 €

0,75 L 1 L = 19,99 € Cijena na 2. 5. 2025.: 15,92 €

idealno kao aperitiv ili uz poslastice

najbolje se sljubljuje s kvalitetnim jelima od bijelog mesa, teže začinjenim i pikantnim, te sa specijalitetima od slatkovodne ribe i dozrelim sirevima

8-10 ºC

10-12 ºC

18,99

-21%

14,99€ 28

11,99

-16%

9,99€

ODJEL DELIKATESA

11,99€ DIMLJENA SLANINA vakuum pakiranje, Belje cca 400 g, 1 kg Cijena na 2. 5. 2025.: 23,99 €

PRODAJA U PAKIRANJU 23,99

-16%

19,99€


DOMAĆA KOBASICA Ravlić 1 kg Cijena na 2. 5. 2025.: 19,99 €

ODJEL DELIKATESA 19,99

-15%

16,99€

ČVARCI DELIKATES DR.PIGLEY od 120 g do 200 g 1 kg od 19,95 € do 66,55 € Cijena na 2. 5. 2025.: od 4,29 € do 4,59 € Cijena na 28. 8. 2026.: 6,99 €

GALIĆ G-TOČKA bijela 0,75 L 1 L = 9,32 € Cijena na 2. 5. 2025.: 10,79 €

Već od:

3,99€ ŠUNKA FINA PIK Vrbovec 1 kg Cijena na 2. 5. 2025.: 16,49 €

ODJEL DELIKATESA 14,99

svakodnevno vino za jela od tjestenine i hrskave salate 10 ºC 9,49

-26%

6,99€

-13%

12,99€

SALAMA PANONA

ORAHOVICA

s paprom ili paprikom PIK Vrbovec

0,75 L

1 kg Cijena na 2. 5. 2025.: 22,99 €

Pinot Sivi

GALIĆ G-TOČKA

10-12 ºC

21,99

10,99

-22%

16,99€

6,99€

1 L = 11,99 € Cijena na 2. 5. 2025.: 7,72 €

uz predjela, rižota, jela s gljivama, bijelu ribu i bijela mesa

ODJEL DELIKATESA

-17%

8,49

-18%

8,99€

crna 0,75 L 1 L = 9,32 € Cijena na 2. 5. 2025.: 8,49 €

uz tradicionalna jela od crvenog mesa i roštilje 16 ºC

KONTINENTALNA HRVATSKA

I DELICIJE 29


BELJE Graševina vrhunsko 0,75 L

ANTUNOVIĆ

1 L = 11,99 € Cijena na 2. 5. 2025.: 11,98 €

Muškat Ottonel 0,75 L 1 L = 14,65 € Cijena na 2. 5. 2025.: 13,79 €

dobro se slaže s raznim vrstama morskih plodova kao što su ribe, škampi ili lignje, posebno uz lagane umake. dealan je uz razne salate, osobito one s voćem ili laganim kremastim umacima 10-12 ºC 11,02

pečena piletina ili puretina, plodovi mora, deserti na bazi orašastih plodova 8-10 ºC

12,99

-15%

10,99€

-18%

8,99€ BELJE Rosé 0,75 L

1 L = 7,99 € Cijena na 2. 5. 2025.: 9,05 €

ANTUNOVIĆ Graševina 0,75 L

uz pizzu, jer njegova lagana slatka crta odlično komunicira s kiselinom rajčice,uz burgere, jer njegov voćni karakter ide uz različite BBQ umake. Riječ je o vinu koje možete poslužiti uz umjereno zaslađene voćne kolače poput štrudle od jabuka ili trešanja. 8-10 ºC 9,05

1 L = 11,99 € Cijena na 2. 5. 2025.: 11,99 €

predjela na bazi suhomesnatih proizvoda i sira, morska bijela riba na žaru, teleći file s prilogom od povrća 10-12 ºC

-33%

11,99

5,99€ KULENOVA SEKA

Belje, razne vrste 300 g 1 kg = 23,30 € Cijena na 9. 6. 2026.: 7,79 €

8,99€ PEČENA ŠUNKA Gavrilović 1 kg Cijena na 2. 5. 2025.: 13,99 €

Cijena ljute na 11. 6. 2026.: 7,79 € PRODAJA U PAKIRANJU

6,99€ 30

-25%

ODJEL DELIKATESA 17,99

-22%

13,99€


ILOČKI PODRUMI Graševina vrhunsko 0,75 L 1 L = 13,32 € Cijena na 2. 5. 2025.: 12,49 €

uz vrhunska riblja jela i jela od bijelog mesa 10-12 ºC 12,05

-17%

9,99€

ILOČKI PODRUMI Chardonnay vrhunsko 0,75 L 1 L = 13,32 € Cijena na 2. 5. 2025.: 12,05 €

uz jela od ribe poput lososa ili skuše, posebno ako su pripremljena s umacima od maslaca ili kremastim umacima. Idealan je uz pečenu ili grilliranu piletinu 10-12 ºC 12,05

Iločki podrumi simbol su tradicije stare više od dva tisućljeća. S jedinstvenih kovo položaja Principovac i Vu i vsk lje kra v dolazi i njiho a nav Du ge sna Traminac, vino om ris mi nim koje osvaja izraže ruže te punim, bogatim i snažnim okusom.

ILOČKI PODRUMI

-17%

9,99€

Traminac vrhunsko 0,75 L 1 L = 14,65 € Cijena na 2. 5. 2025.: 13,49 €

ILOČKI PODRUMI Traminac kasna berba

uz foie gras, fine sireve i odabrne deserte Vino za posebne prilike! 10-12 ºC

0,5 L 1 L = 35,98 € Cijena na 2. 5. 2025.: 20,02 €

uz foie gras, fine sireve i odabrane deserte

13,05

-15%

10,99€

10-12 ºC 20,02

-10%

17,99€

KONTINENTALNA HRVATSKA

I DELICIJE 31


generirano

ERDUT

ERDUT

Chardonnay

Rajnski Rizling

0,75 L

0,75 L

1 L = 6,65 € Cijena na 2. 5. 2025.: 6,99 €

1 L = 6,65 € Cijena na 2. 5. 2025.: 6,99 €

uz jela od bijelog mesa, kao što su pečena piletina s kremastim sosom, pečeni losos, jela od jagnjetine ili svinjetine

uz lignje, hobotnicu, školjke, lagane sireve 8-10 ºC

6,99

-28%

10-12 ºC

4,99€

6,99

-28%

4,99€

ERDUT Cabernet Sauvignon 0,75 L 1 L = 6,65 € Cijena na 2. 5. 2025.: 6,99 €

ERDUT Graševina 0,75 L 1 L = 6,65 € Cijena na 2. 5. 2025.: 6,99 €

odlično se slaže s crvenim mesom, divljači, gulašima, pečenjem i zrelim sirevima

uz jela od ribe i morskih plodova 8-10 ºC 6,99

16-18 ºC

-28%

6,99

4,99€

4,99€

ŠUNKA ZLATNA Ravlić 1 kg

ODJEL DELIKATESA 14,99

1 kg Cijena na 2. 5. 2025.: 13,99 €

-33%

9,99€

32

SIR GAUDA DIMLJENA Zdenka

Cijena na 2. 5. 2025.: 14,99 €

-28%

ODJEL DELIKATESA 13,99

-35%

8,99€


KREŠIĆ Graševina 0,75 L 1 L = 7,99 € Cijena na 2. 5. 2025.: 9,02 €

IURIS

odlično se slaže s riječnom i morskom ribom, jelima od piletine i puretine, tjesteninom i rižotima s laganim umacima, svježim sirevima te povrtnim jelima Zbog svoje svježine prikladno je i kao aperitiv

Rosé 0,75 L 1 L = 7,32 € Cijena na 2. 5. 2025.: 6,49 €

uz lagana jela, sireve, pečenu ribu 10-12 ºC 7,29

-24%

8-10 °C

5,49€

5,99€

Graševina + Traminac

Sauvignon + Graševina

0,75 L

0,75 L 1 L = 7,32 € Cijena na 2. 5. 2025.: 6,02 €

odlično se slaže uz lignje i povrće s grill-a, a blago začinjene povrtne i salate s piletinom

6,89

1 L = 7,32 € Cijena na 2. 5. 2025.: 6,72 €

odlično se slaže s laganim predjelima i salatama, ribljim platama, polutvrdim sirevima 8-10 ºC

-20%

5,49€ TRAJNI NAREZAK Andro odabrane vrste

-24%

7,29

5,49€

KULENOVA SEKA ILI BARANJSKI KULEN Belje

300 g

1 kg

1 kg = 12,30 € Cijena na 4. 9. 2025.: 5,29 €

Cijena na 2. 5. 2025.: od 26,99 € do 32,99 €

PRODAJA U PAKIRANJU 5,29

-33%

IURIS

IURIS

8-10 ºC

8,99

-30%

3,69€

ODJEL DELIKATESA

Već od:

19,99€ KONTINENTALNA HRVATSKA

I DELICIJE 33


BARANJSKA KOBASICA Belje 250 g 1kg = 15,96 € Cijena na 2. 5. 2025.: 5,39 € PRODAJA U PAKIRANJU 4,99

-20%

3,99€

KULENOVA SEKA The Meat 1 kg Cijena na 4. 8. 2025.: 25,99 €

ODJEL DELIKATESA 25,99

-15%

21,99€

ČOBANKOVIĆ Graševina 0,75 L

DOMAĆI ČVARCI

1 L = 4,92 € Cijena na 2. 5. 2025.: 4,78 €

Ravlić 1 kg Cijena na 2. 5. 2025.: 22,99 €

uz plate s hladnim narescima, jela s roštilja ODJEL DELIKATESA

10-12 ºC 4,99

-26%

22,99

-13%

19,99€

3,69€

KOBASICA S DIVLJAČI Grof Lovski 320 g 1 kg = 12,47 € Cijena na 2. 5. 2025.: 4,59 €

ČOBANKOVIĆ Pinot bijeli

ČOBANKOVIĆ

0,75 L

Silvanac Zeleni

1 L = 4,92 € Cijena na 2. 5. 2025.: 4,78 €

0,75 L

dobro se slaže sa srnetinom s okruglicama od kruha ili fiš paprikaš

8-10 ºC

10-12 ºC

-26%

3,69€ 34

4,59

4,99

-26%

3,69€

-13%

3,99€

1 L = 4,92 € Cijena na 2. 5. 2025.: 4,78 €

dobro se slaže s laganim ribljim jelima poput pečene ribe ili pilećim jelima

4,99

PRODAJA U PAKIRANJU

ČAJNA KOBASICA NAREZAK XXL Podravka 300 g 1 kg = 19,97 € Cijena na 2. 5. 2025.: 6,49 € PRODAJA U PAKIRANJU

5,99€


JERUZALEM ORMOŽ POP ART Muškat slatki 0,75 L 1 L = 6,65 € Cijena na 2. 5. 2025.: 6,09 €

SLOVENIJE

s voćnim i kremastim desertima poput torti od breskve, mousseva ili panna cotte 8-10 ºC

4,99€ JERUZALEM ORMOŽ POP ART JERUZALEM ORMOŽ Muškat rumeni 0,75 L 1 L = 9,99 € Cijena na 11. 5. 2025.: 9,29 €

uz voćne torte i kolače, plodove mora, paštete od jetre 6-8 ºC 9,29

-19%

Sweet red 0,75 L 1 L = 5,32 € Cijena na 2. 5. 2025.: 8,09 €

JERUZALEM ORMOŽ Graševina

odlično se slaže s čokoladnim i voćnim desertima, ali i uz lagano pikantna jela te sireve. Posebno je prikladno uz deserte od crvenog voća, čokoladu i cheesecake 8-10 ºC

7,49€

7,99

0,75 L 1 L = 5,99 € Cijena na 2. 5. 2025.: 5,79 €

uz bijelo meso, salate s piletinom ili tunjevinom, mladi i polutvrdi sirevi

-50%

8-10 °C

3,99€

6,02

-25%

4,49€

JERUZALEM ORMOŽ Rosé limited edition 0,75 L 1 L = 9,99 € Cijena na 15. 7. 2025.: 8,99 €

DIMLJENE KOBASICE PICKIES Perutnina Ptuj, razne vrste

KRAŠKI PRŠUT DELIKATES

210 g

Kras

1 kg = 14,24 € Cijena na 28. 3. 2026.: 4,29 €

1 kg idealno kao aperitiv ili uz lagane zalogaje 8-10 ºC 8,99

Cijena na 2. 5. 2025.: 35,99 €

-16%

7,49€

generirano

ODJEL DELIKATESA 35,99

PRODAJA U PAKIRANJU

-25%

26,99€

2,99€ SLOVENIJA

I DELICIJE 35


ŽDREPČEVA KRV 0,75 L

BIH, CRNE GORE I SRBIJE

1 L = 4,52 € Cijena na 2. 5. 2025.: 4,32 €

uz jela od crvenog mesa 12-15 ºC

-20%

4,28

3,39€

NUIĆ Grk 0,75 L 1 L = 10,65 € Cijena na 23. 7. 2026.: 9,99 €

DE BROTO BLATINA

PLANTAŽE Vranac, Merlot, Cabernet ili Chardonnay vrhunsko

suho bijelo vino koje se odlično slaže s ribom, plodovima mora, bijelim mesom i laganim tjesteninama

0,75 L 1 L = 6,65 € Cijena na 2. 5. 2025.: 6,62 €

10-12 ºC 9,99

-20%

7,99€

vrhunsko 0,75 L 1 L = 11,32 € Cijena na 2. 5. 2025.: 8,79 €

odlično se slaže s roštiljem, biftekom, janjetinom, pršutom i zrelim tvrdim sirevima, posebno uz jača i začinjenija mesna jela

uz mesna jela, osobito crveno meso kao što su janjetina ili govedina, može se poslužiti uz različite vrste suhomesnatih proizvoda kao što su pršut, kulen ili kobasice

16-17 ºC

16-18 ºC

6,62

-24%

4,99€

-13%

9,79

8,49€

SIR LIVANJSKI PRŠUT NAREZAK Mijukić 400 g 1 kg = 24,98 € Cijena na 2. 5. 2025.: 15,99 € PRODAJA U PAKIRANJU

generirano

36

9,99€

tvrdi kravlji 1 kg Cijena na 2. 5. 2025.: 19,99 €

ODJEL DELIKATESA 19,99

-25%

14,99€


VENUS Vranac

MAKEDONIJE

1L Cijena na 2. 5. 2025.: 4,89 €

uz roštilj i pečena mesa, zrele sireve, pizzu, pikantna jela i tamnu čokoladu

TOUCH Muškat 0,75 L 1 L = 7,05 € Cijena na 15. 6. 2025.: 6,49 €

kao aperitiv ili uz lagane deserte

15-17 ºC 4,75

-28%

6-8 ºC

3,39€

6,49

-18%

5,29€

TOUCH WINE Chardonnay 0,75 L 1 L = 6,65 € Cijena na 2. 5. 2025.: 6,02 €

VINEA

uz jela od ribe poput lososa ili skuše, posebno ako su pripremljena s umacima od maslaca ili kremastim umacima. Idealan je uz pečenu ili grilanu piletinu

Vranac 1L Cijena na 2. 5. 2025.: 4,79 €

uz roštilj, zrele tvrde sireve, jela s gljivama

10-12 ºC

16-18 ºC 4,75

-28%

6,02

3,39€

-17%

4,99€ 3,79€ TIKVEŠ

SALANETTS BITS

T’ga za jug

Sorger razne vrste

0,75 L 1 L = 5,05 € Cijena na 2. 5. 2025.: 5,29 €

ODJEL DELIKATESA

16,99€

CHERRY PAPRIČICE PUNJENE SVJEŽIM SIROM

80 g 1 kg = 24,88 € Cijena na 2. 5. 2025.: 2,79 €

suho meso, zreli sirevi i začinjena hrana

PRODAJA U PAKIRANJU

15-17 ºC

1,99€

1 kg Cijena na 2. 5. 2025.: 28,53 €

MAKEDONIJA

I DELICIJE 37


FRANCUSKE

ENTRECOTE Cabernet Sauvignon/Merlot 0,75 L

Tražite savršeno osvježenje? Paris eet Seduction Smooth & Sw za no ore stv o vin je ko francus sa. oku ih pitk i kih me je itel ljub na aroma, Odlikuje ga zavodljiva voć svježina i ća tko sla uravnotežena je za o aln Ide i. kap koj u sva ične ant rom ja, žen dru na šte opu erte des večeri te uz fine ili voće.

1 L = 6,65 € Cijena na 2. 5. 2025.: 5,99 €

uz dinstani janjeći but,goveđe meso, teletinu s gljivama 16-18 ºC

5,99

-16%

4,99€

PARIS SEDUCTION crno 0,75 L 1 L = 4,65 € Cijena na 2. 5. 2025.: 4,72 €

uz lagane francuske sireve – brie, camembert, ili chevretine, bijela mesa i perad, ribu i morske plodove, voćne deserte 16–18 ºC

4,72

-26%

3,49€

ENTRECOTE Chardonnay 0,75 L 1 L = 6,65 € Cijena na 8. 5. 2026.: 5,99 €

uz dinstani janjeći but, goveđe meso, teletinu s gljivama 16-18 ºC 5,99

-16%

4,99€ 38

generirano


WHISPERING ANGEL Rosé

JP. CHENET

0,75 L

Muscat

1 L = 26,65 € Cijena na 2. 5. 2025.: 26,02 €

0,75 L 1 L = 5,32 € Cijena na 8. 5. 2026.: 5,99 €

uz lagana jela od ribe i morskih plodova ili kao aperitiv te uz slane pite 8-10 ºC 26,02

uz voćni deserti, kolači i torte, plavi sirevi

-23%

6-8 ºC

19,99€

3,99€

CHATEAU VIGNOL Bordeaux Superior

CHATEAU GRAND DESIR

0,75 L

0,75 L

1 L = 9,32 € Cijena na 2. 5. 2025.: 7,98 €

-25%

8,69

6,49€

1 L = 5,32 € Cijena na 2. 5. 2025.: 5,72 €

uz šunku, salate u azijskom stilu, fondue, goveđi hamburger s roštilja te crveno meso na žaru

CHATEAU BOIS PERTUIS

uz crveno meso, tjestenine s mesom i raznim vrstama sireva

0,75 L 1 L = 8,65 € Cijena na 2. 5. 2025.: 8,69 €

16-18 ºC

16-18 ºC 5,72

-30%

savršeno se slaže s različitim vrstama crvenog mesa kao što su govedina, janjetina ili divljač, uz razna jela s roštilja

3,99€

PRODAJA U PAKIRANJU 4,99

-20%

3,99€

8,39

-16%

6,99€

16-18 ºC

SIR CAMEMBERT

SIR BRIE

SIR BOVI BLUE

Vindija

Président

Vindija

250 g

200 g

100 g

1 kg = 15,96 € Cijena na 2. 5. 2025.: 4,99 €

1 kg = 17,45 € Cijena na 2. 5. 2025.: 4,39 €

1 kg = 18,50 € Cijena na 2. 5. 2025.: 2,59 €

PRODAJA U PAKIRANJU 3,99

-12%

3,49€

PRODAJA U PAKIRANJU 2,25

-17%

1,85€

FRANCUSKA

I DELICIJE 39


PRŠUT NAREZAK SAN DANIELE ILI PARMA 70 g 1 kg od 49,86 € do 57,00 € Cijena na 2. 5. 2025.: od 4,49 € do 5,35 €

ITALIJE

PRODAJA U PAKIRANJU

Već od:

3,49€ DIMLJENA KUHANA ŠUNKA 1 kg Cijena na 2. 5. 2025.: 12,99 €

PRIMITIVO SALENTO 0,75 L 1 L = 5,32 € Cijena na 2. 5. 2025.: 5,34 €

uz tvrđe i pikantnije sireve, jela od crvenog mesa

ODJEL DELIKATESA

12,99€

16 ºC 5,49

-27%

3,99€ -15%

SYRAH TERRE SICILIANE

NARESCI ROVAGNATI* 100 g *Cijene na polici umanjene su za navedeni postotak.

SALAMA NAPOLI ROVAGNATI 1 kg Cijena na 2. 5. 2025.: 21,99 €

0,75 L

CHIANTI LE CHIANTIGIANE 0,75 L 1 L = 7,32 € Cijena na 2. 5. 2025.: 6,02 €

uz crveno meso 16-18 ºC

ODJEL DELIKATESA

19,99€ 40

1 L = 5,32 € Cijena na 2. 5. 2025.: 5,34 €

6,79

vino za posebne prilike, svi svečaniji recepti od tamnog mesa, divljači i ptica iz ulova 18 ºC

-19%

5,49€

5,49

-27%

3,99€


SIR GRANA PADANO Latteria Soresina

PASSO PERFETTO ROSSO 0,75 L 1 L = 8,39 € Cijena na 2. 5. 2025.: 7,42 €

uz jela od crvenog mesa, tjesteninu i sireve

-24%

6,29€

Cijena na 18. 2. 2026.: 21,99 €

0,75 L 1 L = 11,99 € Cijena na 15. 1. 2026.: 10,99 €

ODJEL DELIKATESA

uz tjestenine s mesnim umacima, pizzu, janjetinu, zrele tvrde sireve

21,99

16,99€

10,99

-18%

8,99€

SIR PECORINO ROMANO DOP 200 g 1 kg = 24,95 € Cijena na 2. 5. 2025.: 5,99 €

PRODAJA U PAKIRANJU 5,99

1 L = 8,39 € Cijena na 2. 5. 2025.: 7,42 €

slatka ili poluslatka vina poput Mimi Kiss često se koriste kao desertna vina, odlično se slažu uz voćne deserte, kolače s kremama ili sirupima kao i s laganim čokoladnim poslasticama 8-10 ºC 8,09

LA CACCIATORA Syrah

DIMLJENA MINI SCAMORZZA

0,75 L 1 L = 7,99 € Cijena na 2. 5. 2025.: 7,02 €

125 g 1 kg = 15,92 € Cijena na 19. 2. 2026.: 2,79 € AJA

savršeno ide uz crvena mesa, pečenja s roštilja, zrele i poluzrele sireve (pecorino, grana padano)

PROD U PAKIRANJU 2,79

6,29€

7,29

-17%

5,99€

-28%

1,99€

16–18 ºC

-22%

-16%

4,99€

MIMI KISS 0,75 L

-22%

16-18 ºC

16-18 ºC 8,29

1 kg

ROSSO TOSCANA

MOZZARELLA MINI DI BUFALA 120 g 1 kg = 18,25 € Cijena na 2. 5. 2025.: 2,59 € PRODAJA U PAKIRANJU

LA CACCIATORA Primitivo Tarantino

2,59

1 L = 7,99 € Cijena na 2. 5. 2025.: 9,02 €

uz različita crvena mesa kao što su govedina, janjetina ili divljač, pečenke ili razne mesne specijalitete, slaže se i s raznim vrstama zrelih sireva poput parmezana ili goude jer njegova struktura i voćni okus mogu lijepo nadopuniti bogatstvo sira

LA CACCIATORA Pinot Grigio 0,75 L 1 L = 7,99 € Cijena na 2. 5. 2025.: 7,88 €

BURRATA 120 g uz jela od riže 10-12 ºC

16-18 ºC 8,58

-30%

5,99€

-15%

2,19€

0,75 L

7,32

-18%

5,99€

1 kg = 14,92 € Cijena na 2. 5. 2025.: 2,29 €

ILI BURRATA DIMLJENA 100 g 1 kg = 17,90 € Cijena na 14. 11. 2025.: 2,29 €

ITALIJA

PRODAJA U PAKIRANJU 2,29

-21%

1,79€

I DELICIJE 41


MOLDAVIJE CRICOVA Cabernet Sauvignon 0,75 L 1 L = 6,65 € Cijena na 2. 5. 2025.: 7,02 €

CRICOVA Merlot

uz različita crvena mesa, poput govedine, janjetine ili divljači, idealno se slaže s pečenim ili roštiljanim jelima, uz tamnu čokoladu, jer se njegove taninske strukture mogu lijepo nadopuniti s okusom tamne čokolade

0,75 L 1 L = 6,65 € Cijena na 2. 5. 2025.: 7,02 €

uz crveno meso, jela s roštilja, srednje zrele sireve 16-18 ºC

16-18 ºC 6,99

-28%

6,99

4,99€

4,99€

CRICOVA Chardonnay 0,75 L 1 L = 6,55 € Cijena na 2. 5. 2025.: 7,02 €

uz tjesteninu s umacima poput carbonare ili Alfreda, gdje će njegova tekstura i okusi lijepo harmonirati s umakom 10-12 ºC 6,99

-28%

4,99€ 42

-28%

8,99

-22%

6,99€ CRICOVA

Pastoral Papyrus 0,75 L 1 L = 9,32 € Cijena na 18. 4. 2026.: 8,99 €

pečena janjetina i teletina, zreli tvrdi sirevi, jela s gljivama 16-18 ºC

CRICOVA Muscat 0,75 L 1 L = 6,65 € Cijena na 2. 5. 2025.: 7,02 €

idealno kao desertno vino ili aperitiv 6-8 ºC 6,99

-28%

4,99€


KEIKEN ESTATE Malbec 0,75 L 1 L = 9,32 € Cijena na 2. 5. 2025.: 8,99 €

ARGENTINE

uz grill, crvena i začinjena bijela mesa, tvrdi sirevi 16-18 ºC 9,15

-23%

6,99€

Vinarija iz doline Tulum u San ke Juanu koristi prednosti viso venog nadmorske visine i jedinst čani sastava tla ovog kraja. Sun ćuju dani i hladne noći omogu ui boj atu bog vije grožđu da raz vanu oču uz , mu aro u ivn enz int kturu svježinu i uravnoteženu stru kom stru dvo dilo uro je što , vina zlatnom medaljom.

KEIKEN ESTATE Cabernet Sauvignon 0,75 L 1 L = 9,32 € Cijena na 2. 5. 2025.: 9,22 €

TUSSOCK JUMPER

uz crvena mesa, divljač, janjetinu i tvrde ili aromatične kremaste sireve

Malbec 0,75 L 1 L = 11,32 € Cijena na 2. 5. 2025.: 10,02 €

16-18 ºC

8,99

-22%

6,99€

uz razna crvena mesa kao što su govedina, janjetina ili svinjetina, može se poslužiti uz pečenke, roštiljane odreske ili mesne umake 16-18 ºC

TUSSOCK JUMPER

8,49€

Cabernet Sauvignon 0,75 L 1 L = 11,32 € Cijena na 2. 5. 2025.: 10,02 €

SIR GOUDA NIZOZEMSKA

uz crvena mesa govedina, janjetina, steak, burgeri, zrelim sirevima - cheddar, gouda, plavi sir

1 kg Cijena na 2. 5. 2025.: 11,99 € ODJEL DELIKATESA 11,99

-33%

16-18 ºC

7,99€

8,49€

generirano

ARGENTINA

I DELICIJE 43


MONTES Cabernet Sauvignon reserva 0,75 L 1 L = 10,39 € Cijena na 2. 5. 2025.: 9,32 €

ČILEA

izvrstan uz razna crvena mesa kao što su govedina, janjetina ili divljač. Idealan je uz pečenke, roštiljane odreske, te mesne umake s jačim okusima 16-18 ºC 9,25

-15%

7,79€

MONTES Chardonnay reserva

CASA DE CAMPO

0,75 L

Carmenere

1 L = 10,39 € Cijena na 2. 5. 2025.: 9,32 €

0,75 L 1 L = 5,32 € Cijena na 2. 5. 2025.: 5,29 €

riba, cheviche od lososa, brancin u blagom umaku, fettuccini Alfredo, juha od ugora, školjke

uz roštiljane specijalitete kao što su odresci, kobasice 16-18 ºC

10-12 ºC 9,09

-14%

5,59

7,79€

EL CAMPO

3,99€

4,54

Chardonnay 0,75 L 1 L = 4,65 € Cijena na 2. 5. 2025.: 4,22 €

-28%

-12%

3,99€

GATO NEGRO

CASA DE CAMPO Sauvignon 0,75 L 1 L = 5,32 € Cijena na 2. 5. 2025.: 5,29 €

Cabernet Sauvignon pečena riba, morski plodovi, blagi sirevi 8-10 ºC 4,49

bijela riba, kozji sir, salate i jela s povrćem 8-10 ºC

-22%

3,49€ 44

0,75 L 1 L = 5,32 € Cijena na 2. 5. 2025.: 4,54 €

uz jela od crvenog mesa i sireve 15-17 ºC

5,59

-28%

3,99€


KIA ORA Sauvignon 0,75 L 1 L = 6,65 € Cijena na 8. 5. 2026.: 5,99 €

kozice i morske plodove, bijela riba, sushi, kozji sir 8-10 ºC

AUSTRALIJE, NOVOG ZELANDA I SAD-a

-16%

5,99

4,99€

FOX GROVE Shiraz Cabernet 0,75 L 1 L = 5,32 € Cijena na 2. 5. 2025.: 4,62 €

770 MILES

crvena mesa, meso patke i guske, salata s biftekom i različite vrste sireva

Zinfandel 0,75 L 1 L = 5,32 € Cijena na 2. 5. 2025.: 4,99 €

16-18 ºC uz tjesteninu, pizze, prženu piletinu ili samostalno kao aperitiv

4,62

3,99€

16-18 ºC 5,49

-13%

-27%

3,99€

SIR MAASDAM polutvrdi kravlji 1 kg Cijena na 9. 7. 2026.: 9,99 €

ODJEL DELIKATESA

6,99€

SALAMA OBLOŽENA PARMEZANOM Sorger 1 kg Cijena na 2. 5. 2025.: 31,63 € ODJEL DELIKATESA 22,49

-11%

19,99€

AUSTRALIJA, NOVI ZELAND I SAD

I DELICIJE 45


BEZALKOHOLNO VINO JP. CHENET Chardonnay 0,75 L 1 L = 5,99 € Cijena na 2. 5. 2025.: 5,59 €

BEZALKOHOLNO VINO CERO COMA

6-8 ºC 5,99

Blanco 0,75 L

0,75 L

1 L = 4,65 € Cijena na 2. 5. 2025.: 4,02 €

1 L = 4,65 € Cijena na 2. 5. 2025.: 4,02 €

bijela riba, morski pldovi, rižota i lagane tjestenine

Tinto

dobro se slaže s lakšim glavnim jelima, kao što su piletina, riba, vegetarijanska jela, lagane tjestenine, jela s morskim plodovima

BEZALKOHOLNO VINO CERO COMA

8-10 ºC

-25%

4,49€

BEZALKOHOLNO VINO JP. CHENET Cabernet Syrah 0,75 L 1 L = 5,99 € Cijena na 2. 5. 2025.: 5,59 €

dobro se slaže s raznim mesnim jelima, kao što su goveđi steak, pečena piletina, janjetina, svinjetina, i roštilj, bogata vegetarijanska jela, kao što su jela s gljivama ili patlidžanima

roštilj i pečena mesa, zreli sirevi, tjestenina s bogatim umacima 16-18 ºC

4,89

4,89

3,49€

-28%

3,49€

BEZALKOHOLNI BELLINI NOZECO 0,75 L 1 L = 5,99 € Cijena na 2. 5. 2025.: 5,52 €

aperitiv i lagana predjela, voćni deserti, brunch i ljetne salate 6-8 ºC

12-14 ºC 5,99

-25%

4,49€

-28%

6,49

-30%

4,49€

BEZALKOHOLNI PJENUŠAC JP. CHENET Rosé 0,75 L 1 L = 6,65 € Cijena na 2. 5. 2025.: 6,02 €

laka predjela, voćne salate i lagani deserti, Azijska kuhinja sa slatko-kiselim tonovima, pikantni sirevi poput fete ili mladog kozjeg sira 6–8 ºC 6,49

0,75 L 1 L = 5,99 € Cijena na 2. 5. 2025.: 5,52 €

tapasi, masline i sirevi, lagane salate i voćni deserti 6-8 ºC

-23%

4,99€ 46

BEZALKOHOLNI SPRITZ NOZECO

5,49

-18%

4,49€


HENKELL Trocken

PJENUŠAVA

0,75 L 1 L = 11,99 € Cijena na 2. 5. 2025.: 10,99 €

sjajno se slaže s laganim predjelima poput pršuta, sireva, i kanapea, uz plodove mora, lagane salate i piletinu 6-8 ºC

I ŠAMPANJCI

-18%

10,99

8,99€

FREIXENET Carta Nevada 0,75 L 1 L = 10,65 € Cijena na 2. 5. 2025.: 9,99 €

MIONETTO Brut 0,75 L

odlično se slaže s laganim predjelima poput maslina, orašastih plodova i sireva, posebno s mekanim sirevima kao što su brie ili manchego 6 ºC 9,99

-20%

7,99€

1 L = 15,99 € Cijena na 2. 5. 2025.: 14,89 €

odlično se slaže s laganim predjelima poput pršuta, sirnih plata i svježih salata 6-8 ºC

14,99

-20%

KAMENICE 1 kg

11,99€

Cijena na 2. 5. 2025.: 8,99 €

8,49€

FREIXENET Cordon Negro 0,75 L 1 L = 13,32 € Cijena na 2. 5. 2025.: 11,99 €

njegova svježa, “hrskava” i voćna aroma ide gotovo uz sve i čarobno čini svaki trenutak još malo posebnijim 14-16 ºC 11,99

-16%

9,99€

generirano

ŠAMPANJCI I PJENUŠCI

I DELICIJE 47


BOTTEGA AMORE

MOET&CHANDON

0,75 L

Rosé

1 L = 13,32 € Cijena na 2. 5. 2025.: 10,65 €

0,75 L 1 L = 93,32 € Cijena na 2. 5. 2025.: 83,02 €

uz lagano predjelo poput pršuta, sireva, i voćnih plata. Može se posluživati i kao aperitiv ili uz lagane deserte

uz delikatese od morskih plodova, lagana predjela i salate, voćne i kremaste deserte 8-10 ºC 79,99

6-8 ºC

-12%

11,99

69,99€

9,99€

14,99

-26%

10,99€ GODIMENT BRAČ MOET&CHANDON 0,75 L 1 L = 66,65 € Cijena na 2. 5. 2025.: 54,99 €

uz kamenice 5-7 ºC 58,05

-13%

49,99€ 48

-16%

0,75 L

1 L = 14,65 € Cijena na 2. 5. 2025.: 12,59 €

odlično se slaže s morskim jelima poput školjki, jastoga i ribe, također ide uz lagane salate, bijelo meso i suptilne sireve 6-8 ºC

BRUT DARGENT

1,5 L

1 L = 6,66 € Cijena na 2. 5. 2025.: 15,22 €

može se kombinirati s laganim predjelima poput kavijara, dimljenog lososa ili sireva 6-8 ºC 15,22

-34%

9,99€


JERUZALEM ORMOŽ Muškatna Penina 0,75 L 1 L = 10,65 € Cijena na 2. 5. 2025.: 10,19 €

idealna uz razne deserte, posebno one voćne kao što su voćne salate, torte s voćem, kolači, i sladoledi. Njegova slatkoća i aroma se odlično kombinuju sa slatkim jelima, blagim i kremastim sirevima, kao što su brie ili camembert, kao i sa plavim sirevima koji imaju slatkastu notu 6-8 ºC 9,49

-15%

7,99€

SREBRNA RADGONSKA PENINA Muškat

Jakob Pavle je ružičasti ladom pjenušac, nastao sk sorti nih ve triju vrhunskih cr at arm Ch vić bo ko vinograda Ja i m ježino metodom. Odiše sv a, bogatih od jag kih ms šu om miris aperitiv en vrš Sa . voćnih aroma m tno lje om an lag a i pratnj objedu.

JAKOB PAVE 0,75 L

1 L = 10,65 € Cijena na 13. 2. 2026.: 9,99 €

elegantni pjenušac osvježavajućih i profinjenih aroma, idealan za aperitiv i posebne prigode. Odlično se sljubljuje s laganim predjelima, morskim plodovima, ribljim jelima i finim sirevima. Poslužiti dobro rashlađen.

0,75 L 1 L = 10,65 € Cijena na 2. 5. 2025.: 9,82 €

6-8 ºC

9,99 Srebrna Radgonska Penina Muškat je poluslatki pjenušac koji se izvrsno slaže s voćnim i kremastim desertima, laganim kolačima te svježim voćem

-20%

7,99€

6-8 ºC

7,99€ RADGONSKA PENINA Srebrna 0,75 L 1 L = 10,65 € Cijena na 2. 5. 2025.: 9,82 €

odlično se slaže s hladnim predjelima - carpaccio, tartar, bruschette, plodovima mora - kamenice, školjke, škampi, laganim salatama i sirom - mozzarella, feta, ricotta, desertima - posebno s voćnim tartovima i t ortama na bazi citrusa

-30% DELIKATES PAŠTETE * odabrane vrste Pašteta s pačjom i pilećom jetrom, Pašteta s gusščjom i pilećom jetrom ili Pašteta s kruškama

6-8 ºC

7,99€ generirano

1 kg *Cijene na polici umanjene su za navedeni postotak.

ŠAMPANJCI I PJENUŠCI

I DELICIJE 49


20 RIGHE MILLESIMATO Extra dry 0,75 L 1 L = 3,99 € Cijena na 2. 5. 2025.: 3,74 €

sushi, svježi sirevi, lagani deserti 6-8 ºC 3,79

Freixenet Mía i Moscato je lagano vo ša nu pje e juć osvježava om ćn vo po vo tlji na oz vino prep im fin karakteru. Odiše eskve, aromama zrele br alno je Ide . ća kruške i cvije za nje že vje os slatkasto . du igo pr u ak sv

DIMLJENI DIVLJI LOSOS 80 g 1 kg = 62,38 € Cijena na 2. 5. 2025.: 6,49 €

-21%

2,99€ 20 RIGHE MILLESIMATO

6,49

-23%

4,99€

Extra Dry Rosé 0,75 L 1 L = 3,99 € Cijena na 2. 5. 2025.: 3,74 €

lagana predjela, salate, riblja jela 8-10 ºC

-19%

3,71

2,99€ FREIXENET

Mia Moscato Rosé 0,75 L 1 L = 9,99 € Cijena na 2. 5. 2025.: 8,99 €

8,99

-16%

7,49€

FREIXENET odlično se slaže s desertima poput voćnih torti, kolača i kremastih poslastica. Takođe ide uz voćne salate, jagode i lagane sireve 6-8 ºC 8,99

-16%

7,49€

50

Mia Moscato 0,75 L 1 L = 9,99 € Cijena na 2. 5. 2025.: 8,99 €

sa svim desertima i slatkim jelima 6-8 ºC

generirano


VILLA FOLINI Civa 0,75 L 1 L = 9,99 € Cijena na 2. 5. 2025.: 8,02 €

odličan izbor za aperitiv. Njegov lagani i osvežavajući karakter čini ga idealnim za otvaranje apetiteta. Često se koristi u koktelima, kao što su Bellini, Mimosa, Aperol Spritz, i Hugo. Njegov lagani i svjež okus savršeno se kombinira sa voćnim sokovima i likerima 6-8 ºC 8,49

-11%

7,49€

CANELLA DOC 0,75 L

1 L = 11,99 € Cijena na 2. 5. 2025.: 10,49 €

LA DOLCE ITALIA 0,75 L

uz lagana jela poput ribe, bijelog mesa ili svježeg sira, te kao aperitiv

1 L = 9,32 € Cijena na 2. 5. 2025.: 9,02 €

dobro ide uz šunku sušenu na zraku, uz jednostavne sendviče, frittatu, blage sireve poput fontine, bijele šparoge, sushi, tostove od kozica i okruglice od plodova mora 6-8 ºC 9,59

6-8 ºC

11,62

-22%

8,99€

-27%

6,99€ EXTRA DRY 0,75 L

1 L = 5,99 € Cijena na 2. 5. 2025.: 5,34 €

morski plodovi, sushi, lagani sirevi, pršut i lagani suhomesnati proizvodi 6-8 ºC 5,39

-16%

4,49€

VILLA SANDI

VILLA SANDI

Rosé

Millesimato

0,75 L

0,75 L

1 L = 11,99 € Cijena na 2. 5. 2025.: 11,02 €

1 L = 14,65 € Cijena na 2. 5. 2025.: 14,52 €

uz lagana jela poput ribe, bijelog mesa ili svježeg sira, te kao aperitiv

dobro se slaže s puricom, uz nareske od sušenog mesa, buncek, šunku

6-8 ºC

6-8 ºC

11,02

-18%

8,99€

14,52

-24%

10,99€ ŠAMPANJCI I PJENUŠCI

I DELICIJE 51


RAKIJE

TRAVA RICA DEGENIJA VELEBIT 0,5 L 1 L = 19,98 € Cijena na 2. 5. 2025.: 11,78 € 12,49

9,99€

RAKIJA ŠLJIVOVICA

RAKIJA OD DUNJE ĐANIĆ

Maraska 1L

0,5 L

1 L = 27,98 € Cijena na 2. 5. 2025.: 17,48 €

18,99

Cijena na 2. 5. 2025.: 16,02 €

14,99€

-26%

13,99€

RAKIJA MIODULA 0,5 L 1 L = 39,98 € Cijena na 2. 5. 2025.: 25,22 €

52

-20%

28,89

-30%

19,99€


LIKERI LIKER PELINKOVAC ANTIQUE

Za potpun užitak preporuča ga se poslužiti jno dobro rashlađenog, a sja dvije do na jed u vaj nja ga nadopu una ili lim ć adi kom te a led e kockic , raskošnog naranče. Zbog savršenog omiljeno tao pos okusa Antique je bitelja lju i a lac zna piće pravih zumira kon se da bilo ra, like finih ni ilje om samostalno, kao tela kok h sni sastojak uku ili uz kavu.

Badel 0,7 L 1 L = 23,56 € Cijena na 2. 5. 2025.: 17,02 €

16,49€ Liker se radi od lokalnih orahovačkih okom, lješnjaka poznatih po dub mi. Za aro oj blag i bogatom okusu hovici Ora PP u us Alb rtin Ma r like a koji se njak lješ u kcij rade posebnu sele seca. Liker mje tri do aju erir mac i u tostiraj aroma i čista se proizvodi bez umjetnih ka, guste, nja lješ h eni prž ja nci je ese sture tek e ast enk glatke svil s dubokim, intenzivnim ali elegantnim aftertasteom

generirano

LIKER OD LJEŠNJAKA MARTIN ALBUS

LIKER FRANKOVKA MARTIN ALBUS

LIKER VIŠNJA MARTIN ALBUS

0,7 L

0,7 L

0,7 L

1 L = 31,41 € Cijena na 2. 5. 2025.: 32,99 €

1 L = 31,41 € Cijena na 15. 5. 2026.: 27,89 €

1 L = 31,41 € Cijena na 15. 5. 2026.: 27,89 €

25,99

-15%

21,99€

25,99

-15%

21,99€

25,99

-15%

21,99€ LIKERI

I DELICIJE 53


LIKER MOZART GOLD 0,5 L 1 L = 29,98 € Cijena na 2. 5. 2025.: 17,22 € 20,29

Teranino obitelji Rossi fini je liker od autohtone en rsk ista e sorte teran, obogać i a voć g sko maceracijom šum cu nep i u nos Na . ina zač biranih ljeg i nastaju note borovnice, div tim kas slat sa a, voć og citrusn završetkom na cimet i klinčić.

14,99€

LIKER ROSSI TERANINO

LIKER BAILEYS 0,7 L

0,5 L

1 L = 31,98 € Cijena na 2. 5. 2025.: 19,52 €

19,52

1 L = 25,70 € Cijena na 2. 5. 2025.: 24,29 €

-18%

22,99

LIKER JÄGERMEISTER

16,99

-21%

17,99€

15,99€

LIKER AMARO 18

LIKER APEROL

0,7 L

0,7 L

0,7 L

1 L = 19,99 € Cijena na 2. 5. 2025.: 17,19 €

1 L = 14,27 € Cijena na 2. 5. 2025.: 11,92 €

1 L = 19,99 € Cijena na 2. 5. 2025.: 18,79 €

-17%

13,99€ 54

-26%

12,59

-20%

9,99€

19,49

-28%

13,99€


Istarski liker teranino spaja autohtono crveno vino teran, voćnu rakiju i mirisne začine pop ut cimeta i citrusa. Njegova duboka rubinska boja, slatkasto-os vježavajući okus i blaga kiselost čine ga omiljenim pićem. Poslužuje se dobro rashlađen kao aperitiv, dig estiv ili poseban dodatak modernim koktelima.

NOVO! LIKER TERANINO 0,7 L

1 L = 11,41 € Cijena na 29. 4. 2026.: 9,99 €

7,99€

generirano

NOVO!

NOVO!

NOVO!

GIN PINK

GIN

LIKER MEDICA

0,7 L

0,7 L

0,7 L

1 L = 9,27 € Cijena na 29.4.2026.: 8,49 €

1 L = 9,27 € Cijena na 29.4.2026.: 8,49 €

1 L = 8,56 € Cijena na 29.4.2026.: 7,99 €

8,49

-23%

6,49€

8,49

-23%

6,49€

7,99

-25%

5,99€

I DELICIJE 55


GIN

GIN BOMBAY SAPPHIRE

0,7 L

1 L = 27,84 € Cijena na 2. 5. 2025.: 26,02 €

27,19

-28%

19,49€

generirano

GIN TANQUERAY 0,7 L

GIN BEEFEATER

-22%

20,99€ 56

0,7 L

0,7 L

1 L = 29,99 € Cijena na 2. 5. 2025.: 25,99 € 26,99

BEZALKOHOLNI BEEFEATER 1 L = 19,99 € Cijena na 2. 5. 2025.: 17,02 €

1 L = 24,27 € Cijena na 2. 5. 2025.: 20,82 € 20,59

-17%

16,99€

17,02

-17%

13,99€


Hendrick’s je vjerojatno najunikatniji na gin na svijetu. Destiliran je način, sasvim poseban i jedinstven če arome dok mu završni okus isti isa ruže, mir i a vac sta kra h eži svj u ovom a tojk sas vna koji su dva gla odan za Pog u. gin om nat poz i tsk svje ente zum kon uće sve postojeće i bud k’s dric Hen rno igu zas će e koj gina nom bič neo osvojiti svojom pričom!

GIN HENDRICK’S

GIN HENDRICK’S

0,7 L

Another

1 L = 42,84 € Cijena na 2. 5. 2025.: 40,02 €

0,7 L 1 L = 42,84 € Cijena na 14. 3. 2026.: 39,99 €

-25%

39,99

29,99€

39,99

-25%

29,99€

Napravljen od 11 botaničkih sastojaka i prožet notama cvijeta r naranče i kakaa, Anothe tila Hendrick’s intrigira osje i svijetlim citrusnim notama ka. užit g asto šun šapatom bar Drugačija senzorna dimenzija poznatog gina.

GIN GORDON’S

GIN GORDON’S

Pink

Dry

0,7 L

0,7 L 1 L = 25,70 € Cijena na 2. 5. 2025.: 18,99 € 20,49

1 L = 25,70 € Cijena na 2. 5. 2025.: 21,89 €

-12%

17,99€

20,49

-12%

17,99€ GIN

I DELICIJE 57


VODKA Svarog je prva hrvatska trostruko destilirana m vodka, proizvedena miu pre čiste od vrhunskih sastojaka i rogu, Sva po i nos Ime e. vod e izvorsk i ca sun u staroslavenskom bog lji. zem i u neb na ga tvorcu sve dnih Osvojila je više međunaro bro sre ći uju juč priznanja, ukl na IWSC natjecanju u Londonu.

VODKA PRAVDA

VODKA SVAROG

0,7 L 1 L = 31,41 € Cijena na 2. 5. 2025.: 26,02 €

0,7 L

1 L = 25,70 € Cijena na 2. 5. 2025.: 18,29 €

21,99€

-10%

20,02

17,99€

VODKA ABSOLUT BLUE VODKA COSMOPOLITAN Maraska 1L Cijena na 2. 5. 2025.: 11,52 €

10,99€ 58

18,09

VODKA SMIRNOFF RED

0,7 L

0,7 L

1 L = 22,13 € Cijena na 2. 5. 2025.: 17,62 €

1 L = 18,56 € Cijena na 2. 5. 2025.: 16,79 €

-14%

15,49€

17,19

-24%

12,99€


RUM

Bumbu Original je karipski rum iz Barbadosa, odležan do 12 godina u su prije hrastovim bačvama koje . Ima rry she i n rbo bou koristile s notama s oku n tiča ma aro at, bog nog vanilije, karamela i egzotič je van uži za je n liča voća. Od čist, ali i kao baza za razne koktele.

RUM HAVANA 3YO 0,7 L 1 L = 19,99 € Cijena na 2. 5. 2025.: 17,22 € 16,99

-17%

13,99€

RUM CAPTAIN MORGAN 0,7 L 1 L = 21,41 € Cijena na 2. 5. 2025.: 19,99 € 17,79

-15%

14,99€

RUM BACARDI CARTA BLANCA

RUM BUMBU ORIGINAL

0,7 L 1 L = 18,56 € Cijena na 2. 5. 2025.: 18,02 €

0,7 L

1 L = 49,99 € Cijena na 2. 5. 2025.: 40,02 €

34,99€

18,49

-29%

12,99€ generirano

RUM

I DELICIJE 59


Martell je najstariji od velikih n konjak proizvođača, osnova je an jed a , 1715. u gradu Cognac a im ač ođ izv među vodećim pro tra bis o čiv lju koji destilira isk ost vina bez taloga. Ta posebn , ima jac kon m ovi daje njih ljivu uključujući VS, prepoznat voćnu bogatost i mekoću.

KONJAK MARTELL VS 0,7 L

1 L = 42,84 € Cijena na 2. 5. 2025.: 35,62 €

29,99€

generirano

COURVOISIER VS

42,19

SKENDERBEU A.C.

0,7 L

0,7 L

0,5 L

1 L = 51,41 € Cijena na 2. 5. 2025.: 41,19 €

1 L = 42,84 € Cijena na 2. 5. 2025.: 42,02 €

1 L = 23,98 € Cijena na 2. 5. 2025.: 13,79 €

-14%

35,99€ 60

HENNESSY VS

38,05

-21%

29,99€

13,89

-13%

11,99€


WHISKEY

Jameson je poznati irski blended viski koji nastaje spajanjem najboljih pot still i grain viskija. Ono što ga izdvaja jest postupak

trostruke destilacije u bakrenim kotlovima.

WHISKEY JAMESON 0,7 L

1 L = 27,13 € Cijena na 2. 5. 2025.: 23,32 €

23,99

-20%

18,99€

Upravo taj korak daje viskiju njegovu prepoznatljivu mekoću i glatkoću. Nakon destilacije, odležava u hrastovim bačvama minimalno četiri godine, čime dobiva na kompleksnosti arome i okusa. Kad je riječ o mirisu, Jameson nudi lagane cvjetne note isprepletene s začinjenim drvom i naznakama slatkoće dok okus donosi skladnu ravnotežu začinjenih, orašastih i vanilijskih tonova, uz nagovještaje slatkog sherryja, dok završetak ostaje gladak i dugotrajan. Važno je napomenuti da Jameson nije škotski viski ni burbon već je riječ je o autentičnom irskom viskiju, proizvedenom, destiliranom i odležanom u Irskoj. Jameson se smatra

izvrsnim viskijem za polagano ispijanje, savršen je čist, s ledom ili uz kap vode. Jednako tako, odlična je osnova za klasične koktele poput Whiskey Soura ili Old Fashioneda. Zahvaljujući svojoj svestranosti i pristupačnoj mekoći, često se preporučuje kao idealna polazna točka za sve koji tek otkrivaju svijet viskija.

WHISKY GLENMORANGE 0,7 L

WHISKY J. WALKER RED LEBEL

17,19

WHISKEY JACK DANIEL’S

0,7 L

0,7 L

1 L = 19,99 € Cijena na 2. 5. 2025.: 18,59 €

1 L = 27,84 € Cijena na 2. 5. 2025.: 24,52 €

-18%

13,99€

1 L = 49,99 € Cijena na 2. 5. 2025.: 41,88 €

24,22

41,85

-16%

34,99€

-19%

19,49€

WHISKY

I DELICIJE 61


MASLINOVO ULJE

Masline, simbol mira, pobjede, pravičnosti , obilja, mudrosti i ponovn og rađanja. Mitovi, legende i pjesme koje su poklonjene maslini uka zuju na njezinu fascinantnu važnost. Ljub av između masline i čovjeka je duga i još uvijek traje. Legende o ljekovitim svojstvima maslinova ulja sežu dale ko u povijest no sada je i znanstveno pot vrđena njezina blagotvornost na zdravlje

EKSTRA DJEVIČANSKO MASLINOVO ULJE OL ISTRIA 0,75 L

EKSTRA DJEVIČANSKO MASLINOVO ULJE MARKO POLO

1 L = 22,65 € Cijena na 2. 5. 2025.: 20,49 €

0,5 L 1 L = 17,58 € Cijena na 2. 5. 2025.: 13,99 € 9,99

22,59

-24%

16,99€

-12%

8,79€

generirano

EKSTRA DJEVIČANSKO MASLINOVO ULJE PREMIUM ORGULA

EKSTRA DJEVIČANSKO MASLINOVO ULJE ISTRA

1L Cijena na 2. 5. 2025.: 17,99 € 11,99

-20%

9,49€

62

13,99

BUČINO ULJE

500 ml

0,5 L

1 L = 21,98 € Cijena na 2. 5. 2025.: 12,99 €

1 L = 11,98 € Cijena na 2. 5. 2025.: 6,99 €

-21%

10,99€

6,99

-14%

5,99€


Recepti koji se ne smiju zaboraviti

6,99 €

MirisI DomAĆe KUhInJe

EKSKLUZIVNO U


Poštovani kupci!

PRITUŽBE I POHVALE besplatni telefon 0800 7727 / info@spar.hr

Proizvode iz ovog kataloga moguće je kupiti samo u količinama za kućanstvo! Ne odgovaramo za moguće tiskarske greške! Izraženi postotak sniženja je minimalan. Sve cijene su izražene u eurima s PDV-om.

Pridružite nam se na Facebooku


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
Vino i delicije by Nabava.net Katalozi - Issuu