Skip to main content

Katalog

Page 1

OD ČET. 15.09. DO NED. 18.09.

61

deo

Baroni

Čajna kobasica 600 g

-21%

506.99

399.99 1 kg = 666.65 din

# 226514

Rauch

Limessa napitak •

Set nasadnih ključeva •

Jabukа

KRATKOTRAJNA

PONUDA 2l

Parkside

!

Visokokvalitetna izrada od hrom-vanadijum čelika (CR-V) i S2 čelika U praktičnoj kutiji sa funkcijom za postavljanje

•

109.

99

Ponuda dana samo 15.09. set

2 599.Cena 2 899.- din. važi od 16.09. do isteka zaliha # 373220

1 l = 55.- din # 206580

1 kg

SAMO!

Sol&Mar

Maslinovo ulje •

Ekstra devičansko KRATKOTRAJNA

PONUDA

750 ml

!

599.99

1 l = 799.99 din # 211078

Više proizvoda iz teme „Španska nedelja“ pronađite NA STRANAMA 14 - 19

www.lidl.rs /LidlSrbija KN · 37/22

Sveže svinjske šnicle XXL pakovanje • •

Od buta Cca 1 kg

649.99 # 260679

pakovanje

400 g

Šampinjoni pak. / 400 g

SAMO!

109.99 1 kg = 274.97 din

# 83017


Naša ponuda. Nema ništa bolje nego imati opcije! A u Lidlu ćete uvek imati izbor koji odgovara vašim potrebama. To je naš posao. Uvek vam nudimo širok izbor po Lidl cenama.

2x2 L UŠTEDI

21%

2L=

115.-

Uporedili smo cenu po 1 l.

Freeway

Gazirano piće sa ukusom pomorandže

Coca Cola

Fanta • 2x2l

Multipak

229.

99

2l

89.99

1 l = 57.50 din

1 l = 45.- din

Cena važi za 2 kupljene flaše # 245301

# 200138

UŠTEDI

39%

Uporedili smo cenu po 1 kg.

Snack Day

Slani čips

250 g

134.99

1 kg = 539.96 din # 225903

KN · 37/22

Chipsy

Slani čips •

Classic

230 g

204.99

1 kg = 891.27 din # 249610

Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.


Vaš izbor. 16

OD ČETVRTKA

15.09.

16

UŠTEDI

19%

komada

komada

Uporedili smo cenu po 1 kg.

Štark

Čokoladne bananice

400 g

259.

99

Mister Choc

400 g

Čokoladne bananice

1 kg = 649.98 din

209.99

1 kg = 524.98 din

# 229927

# 229868

UŠTEDI

60%

Uporedili smo cenu po 100 ml.

Colgate Dentalux

Gel pasta za zube •

X-tra fresh

125 ml

129.

99

75 ml

Pasta za zube Max Fresh

199.99

100 ml = 266.66 din # 232742

100 ml = 104.- din # 269313

Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 37/22

KN · XX/22


Super sveže od čet. 15.09.

1 kg =

59.99

pakovanje

2 kg

Crvena jabuka •

Gala

pak. / 2 kg

SAMO!

119.98 1 kg = 59.99 din

# 80230

Više od

120

pakovanje

500 g

proizvoda na

Lidlovoj pijaci

1 kg

Grejpfrut

pak. / 500 g

SAMO!

149.99 # 80040

KN · 37/22

Povrće za supu

SAMO!

89.99 1 kg = 179.98 din

# 82332

Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.


OD ČET. 15.09. DO NED. 18.09. Baštensko cveće

Držati u kući

Na sunčanom mestu

U hladu

Umereno zalivanje

Redovno zalivanje

Ukrasne sobne biljke

Ukrasne sobne biljke • •

• •

Poliscija ili zamija Cca 45 cm

•

949.99

Više vrsta U dekorativnoj keramičkoj saksiji u obliku alpake Cca 13 cm

599.99

# 51267

# 143501

Vresak • •

Više boja Cca 30 cm

299.99 # 65343

Saksijske ruže

• •

Više boja Cca 30 cm

249.99 # 58380

Četiri godišnja doba buket • •

Buket ruža • • •

Više boja Vaza nije uključena u prodaju

11 ruža u buketu Više boja Vaza nije uključena u prodaju

349.99

599.99

# 69751

# 136034

Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 37/22

KN · XX/22


Super sveže od čet. 15.09.

Tamni hleb 500 g

-24%

111.99

84.99 1 kg = 169.98 din

Od četvrtka 15.09. do srede 21.09. # 225518

Više od

50

proizvoda u

Lidlovoj pekari

300 g

Somun izduženi

KN · 37/22

-23%

71.

99

54.99

100 g

Burek sa sirom

-23%

64.99

1 kg = 183.30 din

49.99

# 240455

# 225628

1 kg = 499.90 din

Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.


OD ČET. 15.09. DO NED. 18.09.

Sveže juneće meso za gulaš •

Od plećke 500 g

-16%

599.99

499.99 1 kg = 999.98 din

# 227813

1 kg

SAMO! Sveži pileći file XXL pakovanje •

Više od

80

Cca 2 kg

599.99 # 261198

proizvoda u

Lidlovoj mesari

1 kg

-28%

419.99

Sveži pileći batak i karabatak miks •

Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.

299.99 # 240359

Cca 1 kg

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 37/22

KN · XX/22


Ove nedelje uštedi i preko

703.

99

din.

uz Lidl Plus kupone i ponude

Maks. 3 komada

pakovanje

500 g

kupon

Celer štapići

Maks. 5 pakovanja

pak. / 500 g

Uz kupon

169.99

-29% Aktiviraj i uštedi

Milbona

119.

99

1 kg = 239.98 din

Od četvrtka 15.09. do nedelje 18.09.

Sutlijaš •

200 g

Više vrsta

-35% Aktiviraj i uštedi

Uz kupon

84.99

54.99

1 kg = 274.95 din # 205952

# 82848

Količine akcijskih proizvoda po kupcu, koje je moguće kupiti uz kupon, su jasno definisane na slici i u aplikciji. Svaki kupon je moguće iskoristiti samo jednom, nakon čega će nestati iz aplikacije.

ponuda 100 g

Burek sa mesom

1 kg

-38% 64.99

Baroni

39.

99

1 kg = 399.90 din # 225627

KN · 37/22

Pileća posebna kobasica

-26%

249.99

184.99 # 226475

Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.


OD ČET. 15.09. DO SRE. 21.09.

Maks. 3 pakovanja Maks. 3 pakovanja

6

Bon Gelati

Sladoled na štapiću

komada

Sunga

•

Kafa •

Mlevena i pržena

200 g

-23% Aktiviraj i uštedi

Sa prelivom od bele čokolade i bademom

6 x 120 ml

Uz kupon

Uz kupon

279.

379.99

99

214.99

259.99

-31%

1 kg = 1 075.- din

1 kg = 361.10 din

Aktiviraj i uštedi

# 226126

# 234095

Maks. 6 komada Maks. 3 pakovanja

Tiradell

Spirale •

Vitaminizirane Ballino

500 g

Uz kupon

•

69.99

-28% Aktiviraj i uštedi

1l

Sladoled

49.99

Sa ukusom vanile i višnje

-30%

1 kg = 99.98 din

Aktiviraj i uštedi

Uz kupon

229.99

159.99

# 225598

# 233576

* Iznos je moguće ostvariti ukoliko se kupi bar po jedan proizvod sa liste svih proizvoda Lidl Plus ponude i kupona, koji su oglašeni u letku, veb-sajtu i Lidl Plus aplikaciji.

Freeway

Ledeni čaj • 210 g

Tastino

Ovseni keks sa susamom

Sa ukusom breskve 1,5 l

-31%

-33%

68.99

1 kg = 328.53 din

59.99

# 229099

# 255840

99.99

Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.

89.99

1 l = 40.- din

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 37/22

KN · XX/22


Super kvalitet od čet. 15.09.

Pilos

Mlečni kakao napitak •

Pilos

Ovčije kiselo mleko •

7 % m. m.

•

•

Polutvrdi, punomasni sir sa plavo-zelenom plesni 48 % m. m.

530 g

500 ml

-20%

-22%

249.

1 kg = 377.34 din

69.99

# 248070

# 227075

1 l = 139.98 din

250 g

120 g

-21%

139.

99

109.99 1 kg = 916.59 din

# 250254

KN · 37/22

89.99

99

199.99

Pilos

Rival sir u komadu

1,4 % masti

Milbona

Voćni jogurt • •

Više vrsta 1,8 % m. m.

-21%

69.99

54.99 1 kg = 219.96 din

# 200290

Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.


OD ČET. 15.09. DO NED. 18.09.

1 kg

t

-21% 799.99

Baroni

Domaća mesnata slanina •

629.

Cca 320 g

# 227734

Baroni

Baroni

Pileća posebna •

99

Pizza šunka

Narezana

•

Narezana

200 g

200 g

-22%

-23%

89.99

169.99

129.99

69.

99

1 kg = 649.95 din

1 kg = 349.95 din

# 230102

# 230097

750 g

-24%

100 g

Lovilio

Grana Padano •

Rendani

-22%

219.99

169.99 1 kg = 1 700.- din

489.99

Freshona

Zamrznuti voćni miks

369.99 1 kg = 493.32 din

# 241925

# 202313

Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 37/22

KN · XX/22


Super od č

Sondey

Captain Rondo čajno pecivo •

Sa 46 % kakao punjenja

Combino

Belbake

Durum špagete

Prezle

500 g

500 g

500 g

-23%

-22%

-21%

169.

99

108.99

126.99

1 kg = 259.98 din

84.99 1 kg = 169.98 din

99.99

# 200460

# 246557

# 200678

129.

99

1 kg = 199.98 din

Fin Carré

Tamna čokolada •

Sa 50 % kakaa 100 g

-22% 89.

99

69.99 1 kg = 699.99 din

# 202056

KN · 37/22

KRATKOTRAJNA

El Tequito

Komplet za fajita obrok •

8 pšeničnih tortilja, fajita sos i mešavina začina

PONUDA

505 g

!

299.99

1 kg = 594.04 din # 202118

Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.


d četvrtka

OD ČET. 15.09. DO SRE. 21.09.

210 g

150 g

-21%

Sondey

Grandino Cookies •

Sa komadićima čokolade

107.

-29%

Tastino

99

Ovseni keks sa mlečnom čokoladom

84.99 1 kg = 566.60 din

119.99

84.99 1 kg = 404.72 din

# 224277

# 229119

Kong strong

Energetsko piće

Perlenbacher

•

•

•

Saguaro

Mineralna negazirana voda

Pšenično pivo

Sa dodatkom 4 vitamina Bez šećera

5 % Vol.

250 ml

250 ml

0,5 l

-21%

-20%

-20%

27.

49.

99

93.99

99

21.99 1 l = 87.96 din

39.99

# 242170

# 220292

74.99

1 l = 159.96 din

1 l = 149.98 din # 200672

Apulija, Italija

Furlanija, Italija

2021.

2021.

Suvo roze vino

Suvo belo vino

8 - 10 °C

10 - 12 °C

12 % Vol.

12,5 % Vol. Doppio Selone

Pinot Grigio DOC Friuli

Doppio Selone

Primitivo Rosato IGP Puglia KRATKOTRAJNA

PONUDA

0,75 l

KRATKOTRAJNA

PONUDA

!

0,75 l

!

429.99

499.99

1 kg = 573.32 din # 225574

1 kg = 666.66 din # 232561

Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 37/22

KN · XX/22


100 g kobasice proizvedeno od 160 g svinjskog mesa

Sol&Mar

Sol&Mar

100 g proizvoda proizvedeno od 146 g svinjskog mesa

•

Period zrenja minimum 15 meseci Sušen na vazduhu Narezan

• •

70 g

219.99

Sol&Mar

100 g = 314.28 din

Fuet kobasica •

Španski pršut Jamon Serrano

Španski pršut Gran Reserva

•

100 g proizvoda proizvedeno od 146 g svinjskog mesa

•

240 g

589.99

1 kg = 2 459.- din # 204716

# 206424

Katalonska kobasica sušena na vetru 170 g

Sušen na vazduhu sa periodom zrenja od minimum 11 meseci Narezan

Sol&Mar

Tortilja •

Više vrsta

500 g

269.

369.99

99

1 kg = 1 589.- din

1 kg = 739.98 din

# 205365

# 212276

Sol&Mar

Sol&Mar

Zelene masline • •

Punjene pastom od inćuna u slanom rastvoru 170 g oceđene mase 410 g

169.99

1 kg = 999.95 din # 203657

KN · 37/22

Crne masline • •

Bez koštice 150 g oceđene mase 350 g

139.99

1 kg = 933.27 din # 203639

Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.


OD ČETVRTKA

15.09.

Sol&Mar

Sok od klementina •

750 ml

350 g

189.99

149.99

Pšenični hleb sa smokvama i orasima

100 % voćni sadržaj

1 l = 253.32 din

1 kg = 428.55 din

# 208600

# 226682

2

100 g kobasice proizvedeno od 155 / 180 g svinjskog mesa

komada

Sol&Mar

Sol&Mar

Mini kobasice

•

•

Kozji sir

Chorizo ili fuet kobasica

•

80 g

2 x 100 g

159.99

419.99

100 g = 199.99 din

100 g kobasice proizvedeno od 140 g svinjskog mesa

Punomasni polutrvdi sir sa zrenjem 45 % m. m.

100 g = 2 100.- din

# 228321

# 217721

Sol&Mar

Selekcija sireva na španski način Sol&Mar

Chorizo kobasica •

Klasik ili ljuta

200 g

150 g

279.99

499.99

1 kg = 1 400.- din

1 kg = 3 334.- din

# 206354

# 206633

Sol&Mar

Mahón sir

Sol&Mar

•

Kuvane leblebije •

•

400 g oceđene mase

Punomasni, polutvrdi sir sa zrenjem 48 % m. m. 270 g

479.99

540 g

149.99

1 kg = 1 778.- din # 206465

1 kg = 374.98 din # 206631

Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 37/22

KN · XX/22


800 g

Sol&Mar

Zamrznute kozice

1249.

99

1 kg = 1 563.- din # 205440

Sol&Mar

Panirani kolutići lignje 500 g

299.99

1 kg = 599.98 din # 202211

Sol&Mar

Mini hrskavi krompirići sa ukusom papirke

Sol&Mar

Kroketi od krompira •

Sa belim lukom i sirom 600 g

249.99

1 kg = 416.65 din

600 g

169.99

1 kg = 283.32 din

# 242258

Sol&Mar

Maslinovo ulje u spreju

Preliv na španski način

• •

Ekstra devičansko Klasik, sa ukusom belog luka ili čilija

200 ml

369.99

1 l = 1 850.- din # 228345

KN · 37/22

# 241300

Sol&Mar

•

Sa zelenom paprikom i peršunom, sa crvenom paprikom i čilijem ili sa belim lukom 130 ml

189.99

1 l = 1 462.- din # 268057

Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.


OD ČETVRTKA

Dobro za tebe, dobro za sve

15.09.

Raznovrsnost riba iz održivih resursa

360 g

Sol&Mar

Kroketi bakalara

299.

99

1 kg = 833.31 din # 212302

Sol&Mar

Paella •

800 g

750 g

399.99

899.

Sol&Mar

Mešavina morskih plodova

Polupripremljeno jelo od pirinča i povrća sa komadićima oslića i piletine

99

1 kg = 533.32 din

1 kg = 1 125.- din

# 201951

# 267673

Sol&Mar

Inćuni u biljnom ulju •

Sa dodatkom peršuna i aromom belog luka

110 g

279.

99

1 kg = 2 546.- din

420 g

Sol&Mar

Panirano testo •

Sa punjenjem od kozica

299.99

# 231524

1 kg = 714.27 din # 219097

Sol&Mar

Umak od prženg paradajza •

Sol&Mar

Piri piri sos

Sa dodatkom crnog luka 570 g

•

179.

99

1 kg = 315.78 din

195 ml

79.

99

1 l = 410.21 din

# 212272

Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.

Ljuti čili sos

# 203668

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 37/22

KN · XX/22


Sol&Mar

Kolač Valencia •

Osvežavajući desert sa slatkom pavlakom, pomorandžama i mandarinama 1 kg

1199.99 # 204366

6

komada

Sol&Mar

Flan karamel •

Puding od vanile sa karamel prelivom 6 x 100 g

189.99

1 kg = 316.65 din # 202225

Sol&Mar

Ensaimadas slatka pita •

Na bazi slatkog lisnatog testa

220 g

300 g

199.

99

Sol&Mar

Turrón pločice •

1 kg = 909.05 din

Sa kakaom i pirinčem

269.99

1 kg = 899.97 din

# 205465

# 219150

Sol&Mar

Čips •

Sa ukusom maslina i morskom solju ili čili paprike

200 g

179.

99

1 kg = 899.95 din # 207675

KN · 37/22

Sol&Mar

Mediteranski hrskavi dvopek •

Sa paradajzom i origanom ili sa belim lukom i peršunom

160 g

139.99

1 kg = 874.94 din # 205409

Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.


OD ČETVRTKA

15.09.

Portugalija 2021. Suvo belo vino 10 - 12 °C

Sol&Mar

12,5 % Vol.

Muskat vino • •

Festa Rija

Vinho Branco Regional Tejo 0,75 l

15 % Vol. Likersko vino od sorte grožđa Muscat-d‘Alexandrie 0,75 l

379.99

489.99

1 l = 506.66 din

1 l = 653.32 din

# 224452

# 217514

500 g

Sol&Mar

Ćurosi

189.99

1 kg = 379.98 din # 219024

Mini ćurosi •

Sol&Mar

Cider od jabuke

204 g

Sol&Mar

Punjeni čokoladom

269.99

1 kg = 1 324.- din # 228317

0,75 l

229.99

1 l = 306.66 din # 213428

Sol&Mar

Suncokret u ljusci •

Slani i suvopečeni

130 g

99.99

1 kg = 769.16 din # 212274

Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 37/22

KN · XX/22


2l

Bon Gelati

Tricolore sladoled •

Sa ukusom pistaća, lešnika i straćatele

-31%

349.99

239.99 1 l = 120.- din

# 206732

Ballino

Sladoled rolada •

Sa vanilom, jagodom i čokoladom 1l

-30%

229.99

159.99 # 221584

BEST BUY AWARD GARANTUJE I UKUS I KVALITET! Po drugi put zaredom, Lidl sladoledi su osvojili prestižno „Best Buy Award“ priznanje i zvaničnu potvrdu da najveći broj potrošača smatra da baš naši sladoledi imaju najbolji odnos cene i kvaliteta u Srbiji. Ponosni smo zbog ovog priznanja i zahvalni što ste u prethodnoj godini ukazali poverenje baš našim „ledenim“ brendovima.

KN · 37/22

Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.


OD ČET. 15.09. DO SRE. 21.09.

8

komada

Gelatelli

Kornet sladoled •

Sa ukusom vanile

8 x 120 ml

-30%

329.99

229.99 1 l = 239.58 din

# 224459

4

komada

Gelatelli

Premium sladoled na štapiću •

Pistaći ili karamela 4 x 90 ml

-32%

279.99

189.99 1 l = 527.75 din

# 204913

6

komada

Gelatelli

Sladoled na štapiću •

Sa čokoladom i lešnikom ili sa čokoladom od 70 % kakaa 6 x 110 ml

-31%

379.99

259.99 1 l = 393.93 din

# 234096

Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 37/22

KN · XX/22


Ugodi svojoj koži i probudi sva čula Cien Nature

Mama Care mast za bradavice • • • •

Cien Nature

Umiruje, neguje i štiti bradavice pre i tokom dojenja Pogodno i za suve usne, grubu kožu ili za bebinu guzu Prirodni lanolin 100 % prirodno 15 ml

Mama Care ulje za telo •

Sa organskim bademovim uljem Podstiče elastičnost i otpornost kože tokom i nakon trudnoće Za sve tipove kože

• •

100 ml

299.

99

100 ml = 2 000.- din

499.99

1 l = 5 000.- din # 264059

# 264061

Cien Nature

Mama Care kremasti gel za tuširanje • • • •

Sa organskim bademovim uljem Za sve tipove kože Bez sintetičkih mirisa, boja i konzervansa Bez sastojaka na bazi mineralnog ulja 200 ml

349.99

1 l = 1 750.- din # 264062

KN · 37/22

Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.


OD ČETVRTKA

15.09.

Cien Nature

Maska za lice • • • •

Sa ekstraktom organskog cveta lavande i hijaluronskom kiselinom Za intenzivnu negu i opuštanje Za sve tipove kože Platneni materijal je biorazgradiv 17 ml

199.99

100 ml = 1 177.- din # 218576

Cien Nature

Krema za ruke • • •

Umirujuća nega i zaštita Za svilenkasto meke ruke Sa ekstraktom organskog cveta lavande i hijaluronskom kiselinom 75 ml

179.99

100 ml = 239.99 din # 218571

Cien Nature

Losion za telo • Cien Nature

Aromatična krema za tuširanje •

•

• •

Sa organskim ekstraktom cvetova lavande i organskim uljem jojobe Za sve tipove kože 200 ml

Sa organskim ekstraktom cvetova lavande i organskim uljem jojobe Opuštajuća nega Za sve tipove kože 250 ml

259.99

239.

1 l = 1 040.- din

99

# 218564

1 l = 1 200.- din # 218570

Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 37/22

KN · XX/22


Cien

Q10 dnevna krema ili noćna maska • •

Protiv bora Revitalizuje umornu kožu Sa vitaminom C i E Sa ekstraktom pomorandže i acerole

• •

50 ml

299.99

100 ml = 599.98 din # 229348, # 229383

Cien

Q10 šećerni piling za lice • • • •

Sa vitaminom C i E Sa ekstraktom pomorandže i acerole Formula sa hranljivim jojobinim i bademovim uljem 98 % sastojaka prirodnog porekla

50 ml

299.

99

Cien

Q10 serum za lice • • • •

Protiv bora Sa vitaminom C i E Sa ekstraktom pomorandže i acerole Vitalizuje i hidrira kožu 24h

100 ml = 599.98 din # 229404

30 ml

449.99

100 ml = 1 500.- din # 229392

Cien

Cien

Gel za tuširanje • • • •

Sa vitaminom C Za intenzivno čišćenje i osvežavanje Dubinski čisti pore i vitalizuje kožu Sa ekstraktom pomorandže i acerole 150 ml

199.

99

1 l = 1 334.- din # 229402

Q10 krema za predeo oko očiju • • • •

Protiv bora Sa vitaminom C i E Sa trostrukim hijaluronskim kompleksom Hidrira i omekšava kožu 15 ml

199.99

100 ml = 1 334.- din # 229396

KN · 37/22

Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.


OD ČETVRTKA

15.09.

Air by W5

Osveživač prostora •

Više mirisa 250 ml

269.99

1 l = 1 080.- din # 255571

2

komada

Air by W5

Kapsule za osveživač •

Više mirisa

2 x 5 ml

149.99

1 kom. = 75.- din # 255572

Air by W5

Mirisni štapići •

Više mirisa

100 ml

419.99

1 l = 4 200.- din # 244902

Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 37/22

KN · XX/22


Brzo i jednostavno do blistave čistoće

W5

Sredstvo za čišćenje sa sunđerom •

300 / 400 / 500 g

W5

W5

Višenamenski sprej za čišćenje •

Više vrsta

Sredstvo za čišćenje rerne

Sa mirisom limuna ili winter fresh 1l

269.99

1 kg = 899.97 / 674.98 / 539.98 din # 250467

400 ml

299.99

159.99

1 l = 399.98 din

# 265971

# 202001

W5

Krpa za čišćenje ili poliranje •

Za čišćenje ploča, ringli ili poliranje srebrnine kom.

189.99 # 206082

KN · 37/22

Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.


OD ČETVRTKA

15.09.

8

komada

W5

Tablete protiv kamenca za kafe aparat 8 x 15 g

149.99

1 kom. = 18.75 din # 201999

3 1

3

4

2

komada

2

komada

W5

Sunđeri za pranje šerpi i lonaca •1 •2 •3 •4 W5

Plastične četke •

Više boja

Tvrdi sunđer sa dispanzerom Meki sunđer sa dispanzerom Rezervni tvrdi sunđeri (3 kom.) Rezervni meki sunđeri (3 kom.)

2 kom.

kom.

149.99

129.99

1 kom. = 75.- din # 204354

# 204997

Air by W5

Osveživač vazduha sa cvetom •

Sa mirisom orijentalnog cveta, ruže ili lotusa 75 ml

239.99

100 ml = 319.99 din # 228816

Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 37/22

KN · XX/22


W5

Pena za čišćenje kupatila ili staklenih površina 600 ml

159.99

1 l = 266.65 din # 222242

W5

Sredstvo za čišćenje fugni •

•

W5

Aktivna pena za čišćenje

Za fugne zidnih i podnih pločica Uklanja nečistoće

•

750 ml

Sa osvežavajućim mirisom okeanske svežine

500 ml

239.99

159.99

1 l = 319.99 din

1 l = 319.98 din

# 219809

# 204355

W5

2

komada

Sredstvo za čišćenje i osvežavanje WC šolje •

75 ml

W5

WC gel sa aplikatorom •

Više vrsta

KN · 37/22

289.99

100 ml = 386.66 din # 250592

Sa mirisom okeanske svežine i ružinih latica ili lavande i mente 2 x 48 g

199.99

100 g = 208.33 din # 246674

Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.


OD ČETVRTKA

15.09.

10

komada

24

komada

W5

10 kom.

Navlake za brisanje prašine •

Bez dizanja prašine

189.

99

1 kom. = 19.- din

24 kom.

Formil

# 247305

Maramice za pranje belog veša

219.99

1 kom. = 9.17 din # 228348

Formil

Univerzalno sredstvo za odstranjivanje fleka •

Formil

Tečni sapun za uklanjanje fleka

U prahu

•

1 kg

Sa četkom 250 ml

419.99

199.99

1 l = 799.96 din

# 239940

4

komada

# 202945

W5 W5

Tablete za održavanje čistoće vodokotlića

Sredstvo za čišćenje i održavanje mašine za veš

2

komada

2 x 250 ml

319.99

4 x 50 g

219.99

1 l = 639.98 din # 202906

1 kom. = 55.- din # 250583

Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 37/22

KN · XX/22


40

W5

komada

Osveživač vazduha u spreju •

Sa mirisom ruže, jasmina, ili okeanske svežine

425 g

159.99

1 kg = 376.45 din # 228710

40

komada

W5

Vlažne maramice za čišćenje ogledala i stakala

40 kom.

W5

199.

99

Vlažne maramice za čišćenje telefona i ekrana

1 kom. = 5.- din # 208111

40 kom.

149.99

1 kom. = 3.75 din # 214835

Cien / W5 W5

Sredstvo za čišćenje tepiha i tapaciranog nameštaja 600 ml

249.99

1 l = 416.65 din # 202946

KN · 37/22

Dezodorans za cipele ili stopala •

Sa mirisom limuna ili mente

200 ml

189.99

1 l = 949.95 din # 206641

Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.


OD ČETVRTKA

15.09.

W5

Sredstvo za negu i održavanje kože

W5

Sredstvo u spreju za negu nameštaja •

•

Classic

300 ml

Pogodno za sve predmete od kože

375 ml

149.99

299.99

1 l = 499.97 din

1 l = 799.98 din

# 211090

1

2 Različite vrste

3

# 207826

W5

Sredstvo za negu cipela •1 • •2 • •3 •

Sredstvo sa sunđerom za negu i sjaj obuće Za sve boje obuće Sredstvo za negu i poliranje kožne obuće Neutralna ili crna boja Tečno sredstvo za poliranje kožne obuće Braon, crna ili neutralna boja kom.

149.99 # 204359

Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 37/22

KN · XX/22


EFIKASNI RADOVI

UZ PRAVI ALAT

TV Struja zavarivanja: 25-120 A Nominalni napon: 230 V Napon praznog hoda: 46 V Klasa zaštite: IP21S Sadržan pribor: cca 0,45 kg žice za zavarivanje (cca 0,9 mm), 1 mlaznica gorionika (prethodno montirana), 4 mlaznice za zavarivanje (1 prethodno montirana), 1 maska za zavarivanje, 1 čekić za skidanje nečistoća sa žičanom četkom, 1 kaiš za nošenje

HIT NEDELJE Parkside

Inverter aparat za zavarivanje sa punjenom žicom PIFDS 120 A1 • • •

Hlađenje pomoću ventilatora i zaštita od preopterećenja u vidu termo monitora sa kontrolnom lampicom Jednostavno prilagođavanje debljini materijala Kabl za zavarivanje dužine cca 2 m sa izmenjivim mlaznicama za zavarivanje

kom.

11 999.

-

Dužina kabla: cca

4m

# 373206

KN · 37/22

Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.


OD ČETVRTKA

15.09.

TV HIT NEDELJE Parkside

Automatska maska za zavarivanje PSHL 2 D1 • • • • •

Sa integrisanom LED sijalicom za optimalno osvetljavanje radnog prostora – može se odvojeno priključiti Sa True-Color filterom za jasan prikaz boja Optimalna zaštita zahvaljujući automatskom zatamnjivanju prilikom paljenja električnog luka Automatska kontrola senčenja Varijabilno podesiva osetljivost i vreme osvetljavanja

Vidno polje: 9,2 x 4,2 cm Vreme zatamnjivanja: 0,0004 s Podesivi DIN stepen zaštite: 5-9 / 9–13 UV/IR zaštita: DIN 16

kom.

3 899.

-

# 373201

Ø 0.6 mm 0.45 kg

Ø 1.0 mm 0.45 kg

Dužina: 238 m

Dužina: 100 m

Ø 0.8 mm 0.45 kg

Ø 0.9 mm 0.45 kg

Dužina: 142 m

Dužina: 118 m

Različite vrste Parkside

Punjena žica za zavarivanje PSFD B1 kom.

499.99 # 373205

Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 37/22

KN · XX/22


3

dela 1

3

HIT NEDELJE Parkside

Set klešta • • 2

• •1 •2 •3

Za savijanje i fiksiranje različitih materijala Pogodne za bušenje, brušenje i varenje Od visokokvalitetnog ugljeničnog čelika Klešta za varenje cca 170 mm Langbeck klešta cca 165 mm Standardna klešta cca 180 mm

set

999.

99 # 373203

Struja zavarivanja: 10–100 A Nominalni napon: 230 V Odgovarajuće elektrode: Ø 1,6–2,5 mm Sadržan pribor: 1 elektroda za zavarivanje (2,0 mm), maska za zavarivanje, kombinovana žičana četka sa čekićem za skidanje nečistoća

Sadržan pribor:

Parkside

Inverter aparat za zavarivanje PISG 100 A1

• • • • •

Idealan kao uređaj za početnike – jednostavno rukovanje i kompaktan dizajn Inovativna inverter tehnologija za optimalno zavarene spojeve Homogeno spajanje čelika, nerđajućeg čelika i livenih materijala Elektronski regulisan, miran i ravnomeran zavarivački električni luk Sa visokom tolerancijom prilikom promene položaja – električni luk ostaje duže stabilan kom.

7499.# 385180

KN · 37/22

Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.


OD ČETVRTKA

15.09.

Struja rezanja: 15–40 A Maks. kapacitet rezanja: čelik 12 mm / gvožđe 10 mm / nerđajući čelik 8 mm / aluminijum 8 mm / bakar 4 mm Radni pritisak: 4-4,5 bar Sadržan pribor: 2 navlake gorionika (1 prethodno montirana), 2 elektrode (1 prethodno montirana), 1 vođica valjka, pneumatsko crevo sa sistemom brzog spajanja („Quick-Connect“), uputstvo za upotrebu

Sadržan pribor: Parkside Performance

Plazma sekač sa kompresorom PPSK 40 A1 • • • •

Sa integrisanim kompresorom – eksterni dovod komprimovanog vazduha nije potreban Idealan i za mobilnu primenu – kompaktan dizajn i mala težina Elektronski regulisan, miran i ravnomeran mlaz plazme Za precizno i čisto sečenje materijala debljine do 12 mm kom.

24 999.# 360432

Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 37/22

KN · XX/22


Efektivno pražnjenje pri 7 bar: 70 l/min Radni pritisak: maks. 10 bar Usisna snaga: 240 l/min Sadržan pribor: spiralno crevo cca 5 m, 1 pištolj za naduvavanje guma sa manometrom, crevni priključak i 4 adaptera

cca

50 l

Parkside

Kompresor PVKO 50 B2 • • • • Sadržan pribor:

Nečujni motor smanjenih vibracija Bezuljni kompresor Mogućnost varijabilnog regulisanja do maks. 10 bar 2 manometra sa bar i PSI skalom kom.

19 999.# 373215

61

deo

HIT NEDELJE Parkside

Set nasadnih ključeva •

Visokokvalitetna izrada od hrom-vanadijum čelika (CR-V) i S2 čelika

Ponuda dana samo 15.09. set

2 599.Cena 2 899.- din. važi od 16.09. do isteka zaliha # 373220

KN · 37/22

Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.


OD ČETVRTKA

15.09.

1

Parkside

Bubanj sa pneumatskim crevom ili pripremna grupa •1 • • •

Bubanj sa pneumatskim crevom PDST 10 B3 Sa automatskim uvlačenjem Kućište bubnja okretno za cca 180° Dugotrajna vodilica za crevo - bez savijanja – Pneumatsko crevo dužine cca 10 m uklj. adapter za brzo priključivanje (¼“) – Crevo za priključivanje na kompresor dužine cca 3 m sa adapterom za priključivanje (¼“) •2 Pripremna grupa PDWE 8 B2 • 3 u 1: regulacija pritiska, priprema vazduha i podmazivanje: − regulator pritiska sa varijabilno podesivim radnim pritiskom i kontrolnim manometrom − separator vode sa zamenljivim filterom i integrisanim ispusnim ventilom − raspršivač ulja sa podesivim dovodom količine ulja i otvorom za punjenje

ili

2

kom.

2 499.-

Podesivi radni pritisak: 0,5–8 bar Priključni navoj: ¼“

# 373204

Maks. radni pritisak: 8 bar Sadržaj seta: 1 pištolj za izduvavanje i 2 mlaznice, 1 pištolj za naduvavanje sa crevom sa spojnicom ventila, 7 adaptera i nastavak za adapter

Ø creva (spoljašnji / unutrašnji): cca 11,3 mm / cca 6,3 mm Radni pritisak: maks. 16 bar (pri 23°C), maks. 11 bar (pri 60°C)

maks.

cca

8 bar

10 m

Parkside Parkside

Set pneumatskog pribora PDSS 13 D4 • • •

Univerzalno primenjiv za bicikle, dušeke na naduvavanje, lopte, i sl. Pištolj za izduvavanje uključujući 2 produžne mlaznice Pištolj za naduvavanje sa ventilom i manometrom

Ponuda dana samo 15.09. set

849.99 Cena 999.99 din. važi od 16.09. do isteka zaliha

Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.

# 373214

Pneumatsko crevo PDS 10 A2 • • •

Visokokvalitetno pneumatsko crevo sa tekstilnim umetkom Utični nastavak i jednoručna spojnica sa brzim zatvaračem od mesinga Mogućnost povezivanja više creva kom.

999.99 # 373209

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 37/22

KN · XX/22


Maks. obrtni momenat: cca 310 Nm Maks. radni pritisak: 6,3 bar Nominalni broj obrtaja: 7000 min-¹ Sadržan pribor: 10 nasadnih ključeva, 1 nastavak, 1 priključak 6,35 mm (¼“) (prethodno montiran), 1 mazalica, 1 flašica ulja za pneumatske alate, 1 imbus ključ

HIT NEDELJE Parkside

Pneumatski udarni odvijač PDSS 310 B5 •

4-stepena podešavanja udarne snage Čvrsto aluminijumsko kućište presvučeno prahom i zaštitom od udara

•

kom.

3 999.-

Sadržan pribor:

# 373207

2

1

Dimenzije: cca 108 x 108 mm (Š x D)

Dimenzije: cca 68 x 152 mm (Š x D)

2

1

3 3

4 Dimenzije: cca 108 x 125 mm (Ø x D)

Parkside

Inspekcijski set alata ili magnetna posuda •

1-3

4

Parkside

Pribor za pneumatski alat PDAV 4 C2 •1 •2 •3 •4

Četvorosmerni pneumatski priključak Dvosmerni pneumatski priključak Set pneumatskih spojnica Pneumatski zauljivač kom. ili set

599.99 # 373202

KN · 37/22

5

• • •

4

•5 •

Magnetna posuda od nerđajućeg čelika Magnetni efekat sa obe strane Kontrolno ogledalo Sa fleksibilnom ugaonom vodilicom: Ø cca 50 mm, cca 241-698 mm Magnetni podizač Sa fleksibilnom ugaonom vodilicom: cca 163–615 mm kom.

399.99 # 374682

Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.


OD ČETVRTKA

15.09.

Sadržan pribor:

Maks. radni pritisak: 8 bar Dužina eksera: cca 15 / 20 / 25 / 30 / 32 / 35 / 38 / 40 / 45 / 50 mm Dužina klamerica: cca 10–40 mm Širina klamerica: cca 5,7 mm Sadržan pribor: 1000 klamerica, 1000 eksera, specijalno ulje, zaštitne naočare, montirani navojni utikač 6,35 mm (¼”)

Parkside

Pneumatska heftalica PDT 40 G5 • •

Za klamerice i eksere Kompaktan oblik uređaja sa tankim vrhom za optimalno pozicioniranje kom.

2 999.# 354131

1

4

dela

2

ili

Parkside

Dvostruki ili ugaoni magnet •

Praktično pomagalo prilikom varenja i montaže

•

Dimenzije:

•1

cca 205 x 86 x 40 mm

2•

cca 190 x 122 x 24 mm

Parkside

Set žičanih četki •

kom.

499.99

Za čišćenje i uklanjanje korozije, tvrdokorne prljavštine, boja itd. kom.

499.99

# 373217

Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.

# 385170

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 37/22

KN · XX/22


13

delova

Zoofari

Set za negu životinja ZTPS 6 D1 • •

SREĐENI

I SREĆNI LJUBIMCI

•

Mašinica za šišanje dlaka sa 4 nastavka za dužinu cca 3, 6, 9, 12 mm Četka za životinje, dvostrani češalj za dlaku, makaze za dlaku, makaze za kandže i turpija za kandže Visokokvalitetne oštrice od nerđajućeg čelika set

2 499.# 378747

L

cca 56 - 82 cm

Od

O db i j a v oud u b ij a v o d

el fl

e ke ktu i ddeteal t u jjuu ćć i

f

cca 39 - 50 cm cca 47 - 67 cm RRe

S M

t aji lji

Obim grudi:

ili

Zoofari

Kišni mantil za pse •

•

Optimalna zaštita od kiše zahvaljujući gornjem materijalu koji odbija vodu Dva otvora za pričvršćivanje povoca

kom.

799.

99 # 370679

KN · 37/22

Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.

2


OD ČETVRTKA

15.09.

SPAVANJE

Zoofari

Krevet za kućne ljubimce ili viseća ljuljaška kom.

2 299.# 373700

Različite vrste IGRA

1

ili

Zoofari®

WC posuda za mačke ili transporter za mačke i male pse

Zoofari

Konopac za igru •

Nega zuba i igranje u jednom kom.

299.99 # 379131

•1

Poklopac sa zatvaračem na klik i filterom od aktivnog uglja

•

Dimenzije: cca 39 x 40 x 54 cm (Š x V x D)

•2

Rešetkasta vrata sa 4-strukim zaključavanjem Poklopac sa velikim prorezima za ventilaciju i drškom za nošenje

• •

Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.

/LidlSrbija

kom.

1 899.-

Dimenzije: cca 31,5 x 31 x 48 cm (Š x V x D)

www.lidl.rs

2

KN · 37/22

# 378712

KN · XX/22


IDEJE SKROJENE

PO MERI

Sa 33 funkcije

LED svetlo za šivenje

Silvercrest

Mašina za šivenje SNM 33 C1 •

• •

33 korisna, ukrasna i overlock uboda za šivenje i obradu ivica Velika snaga probadanja i kod debelih materijala Stopica za šivenje zamenjiva pritiskom na dugme 2-stepeni filter stopice za šivenje

kom.

11 999.

-

Uklj. bogat set pribora

Automatska izrada rupice za dugme u 4 koraka

# 359295

Automatska pomoć prilikom uvlačenja konca za jednostavno i lako uvlačenje

112

delova

38

delova

Različiti setovi

Različiti setovi

73

dela

Crelando

Dodaci za šivenje kom. ili set

299.

99

Crelando

Set za šivenje set

699.99

# 371357 # 371366

KN · 37/22

Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.


OD PONEDELJKA

19.09.

Crelando

Set pritisnih dugmadi sa kleštima

110

•

delova

Za jednostavno postavljanje pritisnih dugmadi – bez šivenja

set

999.

99 # 354162

Pogodno za rukovanje zahvaljujući sklopivoj ručki

56

delova

90

Različiti setovi

delova

ili

Idealna za postavljanje ili nošenje oko vrata Auriol

LED lupa ili univerzalna lupa

Ponuda dana samo 19.09. kom.

73

dela Crelando

399.

Set za šivenje

99

set

599.99

Cena 499.99 din. važi od 20.09. do isteka zaliha # 396951

# 371362

Različite vrste

Crelando

Pribor za šivenje kom. ili set

129.99 # 369825

Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 37/22

KN · XX/22


Za pecanje pastrmke i grgeča

Za pecanje štuke i smuđa

Za pecanje šarana i jegulje

UPECAJ

NAJBOLJU PONUDU 1

Različiti setovi

2

Paladin

Set za ribolov •1 •2 •3

Paladin Carbon Spin 198-2 Combo Paladin Carbon Spin 240-2 Combo Paladin Big Carp 360-3 Combo

set

4 999.

3

-

# 373636

Različiti setovi

36x

1

3

dela 2

Različiti setovi

Crivit

Svetleće ampule ili set za ribolov

Crivit

Set vezanih udica •

Sve udice laserski sečene i ojačane set

599.99 # 373633

KN · 37/22

•1 •2 •

Optički indikator ugriza za noćni ribolov Monofilna struna za pecanje u 2 različite debljine UV otpornost i zaštita od habanja set

399.99 # 373637

Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.


Do

OD PONEDELJKA

pna b

19.09.

oja

s tu

Merna skala u centimetrima i inčima

Sa mogućnošću zaključavanja alata

Rocktrail

Multifunkcionalni alat • Crivit

Uključuje tašnu sa petljom za kaiš

Muška dukserica od flisa •

Veličine: S - XL (44 - 58)*

kom.

1 799.-

Od nerđajućeg čelika

Ponuda dana samo 19.09. kom.

559.99 Cena 699.99 din. važi od 20.09. do isteka zaliha # 384254

# 370212

Prozračne, vodootporne i vetronepropusne zahvaljujući ugrađenoj TEX membrani

Bolja vidljivost zahvaljujući reflektujućim 3M Scotchlite™ elementima

Dostupne boje

maks.

8

kg

cca

25 l Od

bija veta

r

Crivit

Muške patike za planinarenje •

Profilisani, izuzetno lagani EVA/TPR đon idealan za sve vrste terena

•

Veličine: 41 - 46

par

Vo

dootporn

o

Proz čno ra

Rocktrail

Ranac • •

3 599.

-

Sa udobnom postavom i podesivim kaišem za grudi Uklj. navlaku za kišu u donjem odeljku i signalnu pištaljku na kaišu za grudi kom.

2 499.-

# 363325

Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.

# 376550

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 37/22

KN · XX/22


Vodootporno 3000 mm visina vodenog stuba

Ne propušta vetar

Zapečaćeni šavovi

Koža

Visina vodenog stuba spoljašnjeg materijala: cca 3000 mm

r

Vo

dootporno

pe

ov

bija veta

Za

Od

i

Visina vodenog stuba označava visinu nivoa vode koja deluje na materijal, bez znatnog propuštanja vlage kroz materijal. Što je veća vrednost visine vodenog stuba, to je materijal nepropustljiviji. Vodeni stub od cca 1300 mm znači da je odevni predmet nepromočiv.

ča ć e n i šav

Esmara •

Veličine: 34 - 46*

kom.

oja

Do

Ženski mantil za kišu pn s tu a b

2 799.

STIL ZA

-

# 397816

HLADNIJE DANE

Esmara

Ženske farmerke „Skinny Fit“ •

Esmara

Ženske jeggings pantalone •

kom.

1 199.-

Veličine: S - L (36 - 46)

KN · 37/22

# 370129

P O D R Ž AVA M O

I N I C I JAT I V U

PROIZVODNJE

PAMUKA U AFRICI

Veličine: 34 - 44*

kom.

1 699.-

P O D RŽ AVAMO

I N I C I JAT I V U

PROIZVODNJE

PAMUKA U AFRICI

# 370198

Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.


OD PONEDELJKA

19.09.

Dostupne boje

Esmara

Kardigan •

Sa kapuljačom

•

Veličine: XS - L (32 - 46)*

kom.

Topmove

1 799.

-

# 370567

P O D R Ž AVA M O

I N I C I JAT I V U

PROIZVODNJE

PAMUKA U AFRICI

Kišobran •

Žice od čelika i staklenih vlakana, stabilne na vetru

•

Dimenzije: Ø cca 98 cm

kom.

399.99 # 373027

Dostupna boja:

2x

Esmara

Ženske duboke gaćice •

Blago oblikuju i čine siluetu tela lepom

•

Veličine: M - XL (40 - 50)

•

2 komada (1 kom. = 500.-)

set

999.99 # 372265

Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.

Esmara

Push-up grudnjak •

Sa efektom oblikovanja

•

Veličine:

kom.

799.99

75B - 85B; 85C

www.lidl.rs /LidlSrbija

# 372331

KN · 37/22

KN · XX/22


Od

bija veta

r

Od

O db i j a v oud u b ij a v o d

Livergy

Muška jakna •

Gornji materijal odbija vodu zahvaljujući BIONIC-FINISH® ECO tretmanu

•

Veličine: M - XL (48 - 58)

kom.

2 599.

-

s tu

pna b oja

Do

# 370892

Livergy Livergy

Muška dukserica

•

Prijatno mekana zahvaljujući mekanoj strukturi sa unutrašnje strane

•

Veličine: M - XXL (48 - 62)*

kom.

1 499.-

P O D R Ž AVA M O

Muška polo majica dugih rukava •

Veličine: M - XL (48 - 58)

kom.

1 199.-

P O D RŽ AVAMO

I N I C I JAT I V U

PROIZVODNJE

PAMUKA U AFRICI

I N I C I JAT I V U

PROIZVODNJE

PAMUKA U AFRICI

# 363237

# 370507

KN · 37/22

Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.


OD PONEDELJKA

19.09.

Od

O db i j a v oud u b ij a v o d

Od

bija veta

r

3x

Livergy

Dostupna boja:

Muški prsluk sa dva lica •

Gornji materijal odbija vodu zahvaljujući BIONICFINISH® ECO tretmanu

•

Veličine: M - XXL (48 - 62)

kom.

1 999.

-

Livergy

Muške bokserice •

Veličine: M - XL (5 - 7)

•

3 komada (1 kom. = 333.33)

set

999.99

# 362445

# 371353

Dostupna boja:

5x

Livergy

Muške čarape

Livergy

Muške patike •

Veličine: 41 - 46

par

•

Veličine: 39 - 46

•

5 pari (1 par = 120.-)

set

1 999.-

599.99

# 371027

Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.

# 370420

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 37/22

KN · XX/22


Super sveže

od pon. 19.09. pakovanje

400 g

1 kg

pak. / 400 g

SAMO! Dinja •

Piel de Sapo

Paradajz •

119.99

Papeleto

SAMO!

119.99 1 kg = 299.97 din

# 80580

# 82522

Više od

120

1

komad

proizvoda na

Lidlovoj pijaci

Belo grožđe

1 kg

kom.

SAMO!

SAMO!

99.

99 # 80510

KN · 37/22

Krastavac •

Salatni

69.99 # 82231

Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.


OD PON. 19.09. DO SRE. 21.09.

Sveže pileće grudi • •

Bez kože Cca 650 g 1 kg

-16%

549.99

459.99

Više od

80

# 227742

proizvoda u

Lidlovoj mesari

Sveži pileći batak i karabatak •

Cca 750 g

1 kg

-25%

389.99

289.99 # 227739

Više od

50

proizvoda u

Lidlovoj pekari

120 g

-21%

48 g

-23%

Krofna sa punjenjem od kajsije

42.99

32.99

Lisnato pizza pecivo •

Sa pilećom šunkom

69.99

54.99 1 kg = 458.25 din

# 263988

100 g = 68.73 din

# 250590

Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 37/22

39

KN · XX/22


OD PON. 19.09. DO SRE. 21.09.

Maks. 3 kg

kupon 1 kg

Uz kupon

Sveža bela vešalica •

Cca 500 g

949.99

-15% Aktiviraj i uštedi

799.99 # 247016

Maks. 5 pakovanja

Maks. 6 komada

pakovanje

125 g

S ljubavlju, domaće

Kiselo mleko •

Salata miks •

pak. / 125 g

Zelena i crvena salata, baby spanać i rukola

180 g

Uz kupon

Uz kupon

129.99

-30% Aktiviraj i uštedi

Ekstra 6 % m. m.

89.99

1 kg = 719.92 din

32.99

-24% Aktiviraj i uštedi

24.99

# 82157

1 kg = 138.84 din # 242164

* Iznos je moguće ostvariti ukoliko se kupi bar po jedan proizvod sa liste svih proizvoda Lidl Plus ponude i kupona, koji su oglašeni u letku, veb-sajtu i Lidl Plus aplikaciji.

KN · 37/22

Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.


FREE FROM ASORTIMAN BEZ GLUTENA*

Zakorači u život BEZ GLUTENA

Lidlova FREE FROM linija sadrži bogatu ponudu proizvoda bez glutena namenjenih osobama koje pate od celijakije. Pronađi širok asortiman proizvoda bez glutena u stalnoj ponudi! Od osnovnih namirnica, preko zamrznutog asortimana do slatkiša i još mnogo toga – u našim prodavnicama ćeš naći sve što ti je potrebno za bezglutensku ishranu.

2 1

5 4

3

Vizual 6

Belbake

1 Smeša za kolačiće •

Brownies ili kolač od limuna

Sondey

3 Čajni keksići sa

Snack Day

2 Slani štapići

420 / 530 g

95 g

219.

kakaom

199.

99

1 kg = 523.79 / 415.08 din

99

100 g = 210.52 din

# 214068

250 g

229.

99

1 kg = 919.96 din

# 213680

# 213666

Belbake

4 Gotova smeša za

pekarske i druge proizvode

Ocean Sea

Sondey

5 Riblji štapići

1 kg

6 Keks sa čokoladom

300 g

389.99

349.99

1 kg = 1 167.- din

# 240044

100 g

249.99

1 kg = 2 500.- din

# 214066

# 213667

*Proizvodi su deo redovnog asortimana.

Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 37/22

KN · XX/22


Super kvalitet od pon. 19.09.

S ljubavlju, domaće

Polutvrdi dimljeni sir 500 g

-25%

629.99

469.99

250 g

-20%

1 kg = 939.98 din

# 262149

199.99

Pilos

Pilos

Sirni namaz • •

Kajmak namaz

159.99 1 kg = 639.96 din

# 225491

Više vrsta 60 % m. m. 200 g

-23%

149.99

114.99 1 kg = 574.95 din # 200382

Pilos

Kremasti voćni desert •

Više vrsta 250 g

400 g

-22%

-20%

89.99

69.99 1 kg = 279.96 din

# 205911

KN · 37/22

Pilos

Grčki tip jogurta •

9,9 % m. m.

99.99

79.99 1 kg = 199.98 din

# 224588

Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.


OD PON. 19.09. DO SRE. 21.09.

t

1 kg

-22%

Pikok

Svinjski pršut •

Cca 1,3 kg

1 799.99

1 399.99

1 kg

-25%

# 226684

Baroni

Svinjska kolenica • •

Dimljena Cca 800 g

399.99

299.99 # 227725

350 g

650 g

Pikok

Kranjska kobasica •

Dimljena

-20%

499.99

399.

-20%

Baroni

149.99

1 kg = 615.37 din

119.99

# 226681

# 226426

99

Alpska kobasica

1 kg = 342.83 din

1 kg

-22%

250 g

Chef Select

Ktipiti salata •

Od mešavine sireva i pečenih crvenih i zelenih paprika

-22%

349.99

269.

269.99

209.99 1 kg = 839.96 din

Trattoria Alfredo

Savijača sa sirom i spanaćem

99 # 225494

# 264195

Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 37/22

KN · XX/22


od pon. 19.09. Nestlé

Nesquik kakao pahuljice •

Obogaćene vitaminima i mineralima

500 g

KRATKOTRAJNA

-21% 229.

Mister Choc

Duo namaz •

Mešavina kakao i mlečnog krema

PONUDA

99

179.99

429.99

1 kg = 359.98 din

1 kg = 687.99 din

# 227027

# 205520

1 kg

200 g

-22%

Tastino

Petit keks

179.99

139.

99

Alesto

Sušeno voće •

Brusnice ili miks grožđa i brusnica

-22%

219.99

169.99 1 kg = 849.95 din

# 225408

KN · 37/22

!

625 g

# 201985

Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.


OD PON. 19.09. DO SRE. 21.09.

Bref

WC Gel

Aqua Viva

Herbal ledeni čaj •

KRATKOTRAJNA

PONUDA

Crni čaj, breskva i med KRATKOTRAJNA

PONUDA 1,5 l

!

700 ml

169.99

!

1 l = 242.85 din

99.

99

# 239474

1 l = 66.66 din # 206775

80

Perlenbacher

komada

Radler •

Sa ukusom limuna 80 kom.

0,5 l

-20%

74.

99

59.99

-21%

Lupilu

Vlažne maramice za bebe •

Sa ekstraktom masline ili kamilice

1 l = 119.98 din

114.99

89.99 1 kom. = 1.13 din

# 225218

# 206981

3

komada

1,24 kg

-22%

3 x 100 g

-21%

Snack Day

Slane kokice •

Za mikrotalasnu

139.99

109.99 1 kg = 366.64 din

219.99

Orlando

Vlažna hrana za pse •

Više vrsta

169.

99

1 kg = 137.09 din # 238675

# 227065

Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 37/22

KN · XX/22


SPORT FOOD

Oslobodi svoj potencijal dobrom ishranom

200 g

-25%

Milbona

Visoko proteinski puding • • • •

Sa ukusom vanile ili čokolade Bez laktoze Bez dodatog šećera 10 g proteina na 100 g

119.99

89.99 1 kg = 449.95 din

Od ponedeljka 19.09. do srede 21.09. # 246778

Milbona

200 g

Visoko proteinski Quark • •

149.99

Sa ukusom vanile, jagode, maline ili breskve i marakuje 12,3 g proteina na 100 g

1 kg = 749.95 din

# 246430

Leone

Alive proteinski sladoled •

Čokolada i kikiriki, čizkejk sa malinom ili grčki tip jogurta sa breskvom 480 ml

469.99

1 l = 979.15 din # 249582

KN · 37/22

Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda.


1

OD PONEDELJKA

19.09.

komad

Cien

Sportska krema •

Za smanjenje trenja i napetosti, sa umirujućim svojstvima ili sa efektom zagrevanja

Cien

Peškir sa efektom hlađenja • •

150 ml

Više boja 30 x 100 cm

kom.

349.99

299.99

1 l = 2 334.- din

# 249934

Optisana

Proteinski hleb •

20,4 g proteina na 100 g

500 g

249.99

1 kg = 499.98 din # 215771

# 246094

450 g

Culinea

Pasta sa povrćem •

Testenina od spelte sa povrćem ili Durum testenina sa povrćem i kaparom

319.99

1 kg = 711.09 din # 265941

Alesto

Protein mix •

Optisana

Protein belanca •

•

9,8 g proteina na 100 g

Mešavina orašastih plodova, zrna soje i kikirikija 29,7 g proteina na 100 g 150 g

500 g

229.99

229.99

1 kg = 1 534.- din

1 kg = 459.98 din

# 249914

# 263832

Crownfield

Optisana

Proteinska kaša

Smeša za proteinske palačinke •

• •

16,3 g proteina na 100 g

Sa ukusom čokolade 8,2 g proteina na 100 g 70 g

139.99

180 g

339.99

100 g = 199.99 din # 265342

1 kg = 1 887.- din

# 264556

Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije. * Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 37/22

KN · XX/22


OD PON. 19.09. DO SRE. 21.09.

Super ušteda

Sveža očišćena pastrmka •

1 kg

1 kg

-18%

SAMO!

799.99

649.99

Cca 600 g

Paradajz

89.99

# 227013

S ljubavlju, domaće

Chef Select

Šumadijski jogurt •

# 82480

Mini kroasani sa susamom

4 % m. m. 1 kg

1 kg

-20%

-21%

124.99

229.99

99.99

179.

# 261722

SLUŽBA ZA POTROŠAČE

LIDL.RS

Lidl.rs/kontakt Besplatan broj 0800 300 199 Od pon. do pet. od 8 do 17 h

facebook.com/LidlSrbija instagram.com/LidlSrbija youtube.com/LidlSrbija

99 # 225459

LIDL MOBILNA APLIKACIJA Možete je preuzeti na App Store i Google Play

BESKONTAKTNO PLAĆANJE Gotovinom, platnim karticama (Maestro, American Express, Mastercard, Visa, Visa Electron i Dinacard) i čekovima građana na 30, 60, 90, 120 i 150 dana


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
Katalog by Nabava.net Katalozi - Issuu