Skip to main content

Tjedna akcija

Page 1

od

do

. g.*

Dinja 1 kg Zemlja podrijetla: Hrvatska MPC 2. 5. 2025.: 2,69 €

SUPER CIJENA

0

79

Juneća prsa 1 kg MPC 2. 5. 2025.: 8,89 €

Gloria Kava mljevena 500 g 14,38 €/kg MPC 2. 5. 2025.: 10,49 €

1418

Delicato Sir Livanjski 1 kg MPC 2. 5. 2025.: 19,49 €

ponuda vrijedi samo za Tommy

EKSTRA UŠTEDA Gavrilović Šunka u ovitku 1 kg

7

ponuda vrijedi samo za Tommy

SUPER CIJENA

MPC 2. 5. 2025.: 13,69 € ponuda vrijedi samo za Tommy

7


Posebna ponuda samo za članove programa vjernosti uz Tommy karticu vjernosti

Gavrilović Čajna ili Graničarska kobasica 300 g premium 16,30 €/kg MPC 2. 5. 2025.: 6,99 €

SUPER CIJENA

479

UŠTEDITE

MILKA SLADOLED

-25%*

O

RZNUT SM

S

MR

+100

+100

+100

ZNUT

O

UŠTEDITE

B.AKTIV, DUKAT JOGURT

+50 +100

+50

-20%*

‘z bregov, Vindija Jogurt 500 g

UŠTEDITE

2,8% m.m. 2,78 €/kg MPC 2. 5. 2025.: 1,59 €

1 39

UŠTEDITE

*navedeni popusti se obračunavaju na blagajni i ostvaruju se isključivo uz korištenje Tommy kartice vjernosti. Popusti iz programa nagrađivanja vjernosti ne odnose se na online kupnju i ne mogu se zbrajati s popustom za umirovljenike, s popustom za studente kao ni s ostalim kuponima s popustom.

2

‘z bregov, Vindija Kiselo vrhnje 200 g 12% m.m. 3,95 €/kg MPC 2. 5. 2025.: 0,94 €

0079 94

UŠTEDITE

Paladin Sir Mozzarela 200 g 13,95 €/kg MPC 2. 5. 2025.: 3,99 €

SUPER CIJENA

279

UŠTEDITE


Zlatno zrno Riža 1 kg dugo zrno MPC 2. 5. 2025.: 2,25 €

12

89 25

UŠTEDITE

T! Grašak 400 g ocijeđena masa = 240 g 3,30 €/kg MPC 2. 5. 2025.: 1,35 €

TOP CIJENA

SUPER CIJENA

Jacobs Instant kava 200 g

079

1049

UŠTEDITE

UŠTEDITE

razne vrste 52,45 €/kg MPC 2. 5. 2025.: 13,39 € ili 13,99 €

Lay’s Čips 200 g slani ili paprika 12,45 €/kg MPC 2. 5. 2025.: 3,29 €

SUPER CIJENA

249

UŠTEDITE

SUPER CIJENA

2 29

UŠTEDITE

Oreo Mljeveni keks ili komadići keksa 300 g 7,64 €/kg MPC 2. 5. 2025.: 3,29 €

SUPER CIJENA

1 35

UŠTEDITE

Maretti Bruschette 140 g razne vrste 9,65 €/kg MPC 2. 5. 2025.: 1,79 €

Afrodita Šampon za kosu 950 ml razne vrste 2,63 €/L MPC 2. 5. 2025.: 5,29 €

EKSTRA UŠTEDA

249

UŠTEDITE

-30% 99 Afrodita Gel za tuširanje

12

85

UŠTEDITE

250 ml

razne vrste 7,96 €/L MPC 2. 5. 2025.: 2,85 €

3


VOĆE I POVRĆE

Jabuka Zlatni Delišes 1 kg Zemlja podrijetla: Hrvatska MPC 2. 5. 2025.: 1,59 €

SVE ZA SVJEŽE LJETO.

Najveći izbor svježeg voća i povrća svaki dan.

Limun 1 kg Zemlja podrijetla Argentina, Južna Afrika, Čile MPC 2. 5. 2025.: 1,49 €

SUPER CIJENA

1 29

-33% 99

01 € 49

Nektarina 1 kg Zemlja podrijetla: Hrvatska, Španjolska, Grčka, Turska MPC 2. 5. 2025.: 7,69 €

1 39

SVJEŽE SVAKI DAN

4 PONUDA VRIJEDI OD ČETVRTKA 13. 8. 2026. DO SRIJEDE 19. 8. 2026.

Stolno grožđe 1 kg bijelo Zemlja podrijetla: Hrvatska MPC 2. 5. 2025.: 3,99 €

SUPER CIJENA

149


Batat 1 kg Zemlja podrijetla: Egipat MPC 15. 4. 2026.: 4,39 €

EKSTRA UŠTEDA

1 29

Trio salata 1 kom s korijenom Zemlja podrijetla: Slovenija MPC 5. 7. 2025.: 1,09 €

SUPER CIJENA

079

Rajčica šljivar 1 kg Zemlja podrijetla: Hrvatska MPC 2. 5. 2025.: 2,19 €

EKSTRA UŠTEDA

1 29 Kukuruz klip 1 kom Zemlja podrijetla: Hrvatska MPC 2. 5. 2025.: 0,79 €

P

OVR E

Rajska Paprika snack 160 g 11,19 €/kg MPC 28. 4. 2026.: 3,49 €

EKSTRA UŠTEDA

1

79

SVAKA TREĆA SRIJEDA U MJESECU - 10% POPUSTA ZA LOYALTY ČLANOVE

SUPER CIJENA

0

39 5


Juneća rebra 1 kg MPC 2. 5. 2025.: 9,89 €

MESNICA

8

SVE ZA ROŠTILJ.

Od svakodnevnih favorita do premium komada mesa.

Juneća lopatica 1 kg bez kosti MPC 2. 5. 2025.: 12,39 €

11

VRHUNSKI KOMADI

PONUDA VRIJEDI OD ČETVRTKA 13. 8. 2026. DO SRIJEDE 19. 8. 2026.


TABAY MESO U UMAKU

-20%*

o’ gradela -20% Majstori Šiš Ćevapčići 99 500 g

34

7,98 €/kg

99 MPC 2. 5. 2025.: 4,99 €

Bokun gušta Miješano mljeveno meso 800 g 5,37 €/kg MPC 12. 9. 2025: 7,99 €

-46% 29

47

99

Cekin, Vindija Pileća krilca 450 g 8,87 €/kg MPC 2. 5. 2025.: 4,95 €

399

Vindon, Vindija Pureći batak 1 kg MPC 2. 5. 2025.: 4,95 €

389

SVAKA TREĆA SRIJEDA U MJESECU - 10% POPUSTA ZA LOYALTY ČLANOVE

7


Hama odrezak 1 kg

RIBARNICA SVE IZ MORA.

Svježa riba i plodovi mora svaki dan.

svježi ili pakirani MPC 2. 5. 2025.: 14,99 €

1449

Komarča 1 kg svježa MPC 2. 5. 2025.: 12,49 €

11 99

Adriatic Queen Oslić a la bakalar 105 g ocijeđena masa = 74 g 33,65 €/kg MPC 2. 5. 2025.: 2,65 €

SUPER CIJENA

249

SVJEŽE IZ MORA

Eva, Podravka Pašteta od tune 95 g razne vrste 13,58 €/kg MPC 2. 5. 2025.: 2,29 €

1 29

8 PONUDA VRIJEDI OD ČETVRTKA 13. 8. 2026. DO SRIJEDE 19. 8. 2026.


Gastronomija

PREPORUČUJE CHEF

Plavac, Skaramuča Vino crno 0,75 L kvalitetno Srednja i Južna Dalmacija 5,72 €/L MPC 2. 5. 2025.: 5,45 €

Rižoto s puretinom 100 g 10,59 €/kg MPC 2. 5. 2025.: 12,49 €

1061

25

Tjestenina s tunom 100 g 7,49 €/kg MPC 2. 5. 2025.: 8,99 €

0075

90

Carsko meso s prilogom 1 porcija (meni) MPC 28. 5. 2025.: 5,00 €

SUPER CIJENA

4

99

SVAKA TREĆA SRIJEDA U MJESECU - 10% POPUSTA ZA LOYALTY ČLANOVE

4

29 9


PEKARNICA

Bobis Kruh proteinski 300 g - bogat proteinima, vlaknima i sjemenkama - za aktivan dan

SVE ZA NAJUKUSNIJI DORUČAK. Svježa i mirisna peciva za vaše savršeno jutro.

Bobis Pogačica 400 g zlatna, sa sjemenkama ili planinska - svježina koja traje

SVJEŽE I MIRISNO

1

69

Parmalat, Dukat Mliječni napitak s okusom kave 200 ml cappuccino ili macchiato 8,45 €/L MPC 2. 5. 2025.: 2,29 €

10 PONUDA VRIJEDI OD ČETVRTKA 13. 8. 2026. DO SRIJEDE 19. 8. 2026.

-32% 89 Dukat Čokoladno mlijeko

12

79

1L

MPC 2. 5. 2025.: 2,69 €


SUPER Podravka CIJENA Čokolino lješnjak 1 kg

599

Podravka SUPER Čokolino CIJENA 350 g

MPC 2. 5. 2025.: 8,99 €

329

fit ili plus 9,40 €/kg MPC 28. 5. 2026: 4,85 €

Nestle SUPER Žitarice CIJENA 375 g ili 330 g

359

SUPER CIJENA

279

razne vrste 9,58 €/kg ili 10,88 €/kg MPC 2. 5. 2025.: 4,99 €

Vitalis, Dr. Oetker Muesli 300 g crunchy med ili voće 9,30 €/kg MPC 2. 5. 2025.: 4,99 €

HIPP DJEČJA HRANA

-20%*

16

99

Aptamil Hrana za dojenčad 800 g

Frutek SUPER Dječji sok CIJENA 125 ml

0

79

razne vrste 21,24 €/kg MPC 24. 6. 2025: 21,99 € ili 20,49 €

razne vrste 6,32 €/L MPC 2. 5. 2025.: 1,09 €

Barcaffe Kava mljevena 175 g Mestemacher SUPER Proteinski kruh CIJENA 250 g

Apimel SUPER Pripravak od meda CIJENA 450 g

Nescafe SUPER Cappuccino CIJENA 108 g ili 112 g

Gloria Instant cappuccino 200 g

2

29

2

razne vrste 9,16 €/kg MPC 2. 5. 2025.: 3,59 € ili 3,69 €

99

razne vrste 27,69 €/kg ili 26,70 €/kg MPC 2. 5. 2025.: 4,39 €

4

49

2

29

classic 19,95 €/kg MPC 2. 5. 2025.: 4,29 €

premium kadulja 9,98 €/kg MPC 2. 5. 2025.: 7,99 €

razne vrste 11,45 €/kg MPC 2. 5. 2025.: 3,05 €

SVAKA TREĆA SRIJEDA U MJESECU - 10% POPUSTA ZA LOYALTY ČLANOVE

SUPER CIJENA

349

Jacobs SUPER Kapsule za kavu CIJENA 52 g

3

99

razne vrste 76,74 €/kg MPC 2. 5. 2025.: 5,49 €

11


DELIKATESE

Delicato Sir Ovium 1 kg od ovčjeg mlijeka MPC 2. 5. 2025.: 22,49 €

SVE ZA LJETNU PLATU.

Birani sirevi, pršuti i delikatese za svaku priliku.

TOP CIJENA

1799

Paška sirana Sir Primorac 1 kg MPC 2. 5. 2025.: 19,99 €

SUPER CIJENA

1699

President SUPER Sir Grand Oval CIJENA Trapist 1 kg

999

BIRANO ZA VAS

599

kravlji MPC 2. 5. 2025.: 13,49 €

Dalmatinski sirevi Sir Bokun 300 g 19,97 €/kg MPC 2. 5. 2025.: 7,29 €

12 PONUDA VRIJEDI OD ČETVRTKA 13. 8. 2026. DO SRIJEDE 19. 8. 2026.

SUPER Vindija CIJENA Sir Tilzit 1 kg

949

399

45 % m.m. MPC 2. 5. 2025.: 13,49 €

Paška sirana Sir Parenjak 200 g 19,95 €/kg MPC 1. 4. 2026.: 5,29 €


SUPER CIJENA Podravka Čajna kobasica 1 kg

13

MPC 2. 5. 2025.: 19,49 €

SUPER CIJENA Gavrilović Pureća šunka Stancija 1 kg

13

MPC 2. 5. 2025.: 14,99 €

1115

Bokun gušta Kulen 1 kg MPC 2. 5. 2025.: 16,99 €

SUPER CIJENA

1179

SUPER Jeli, Gavrilović CIJENA Sandwich salama 1 kg

10

Pik Šunka Fina 1 kg MPC 2. 5. 2025.: 16,49 €

Pik Mortadela 1 kg s maslinama MPC 2. 5. 2025.: 11,19 €

SUPER CIJENA

SUPER CIJENA Pik Tirolska kobasica 1 kg

7

33

7

T! Šunka za pizzu 1 kg MPC 2. 5. 2025.: 6,49 €

MPC 2. 5. 2025.: 10,99 €

SUPER CIJENA Cekin, Vindija Posebna kobasica 1 kg

2

MPC 2. 5. 2025.: 3,89 €

original ili chili MPC 2. 5. 2025.: 15,49 €


ZA TANKO NAREZANO Podravka Zimska salama ili Kulen 300 g 15,64 €/kg MPC 2. 5. 2025.: 7,99 €

899

SUPER CIJENA

4

69

Bokun gušta Dimljena rebra 1 kg MPC 2. 5. 2025.: 11,49 €

SUPER Pik CIJENA Kobasica Debrecinka 440 g

349

7,94 €/kg MPC 2. 5. 2025.: 4,85 €

649

SUPER CIJENA

319

Bokun gušta Narodna kobasica 1 kg MPC 2. 5. 2025.: 7,99 €

Gavrilović Kobasica Kranjska 300 g original ili sa sirom 10,64 €/kg MPC 2. 5. 2025.: 4,29 € ili MPC 21. 7. 2026.: 4,59 €

Kobasica dimljena 270 g za kuhanje 11,08 €/kg MPC 2. 5. 2025.: 5,29 €

Bokun gušta Dimljena slanina 1 kg

EKSTRA UŠTEDA

2

MPC 2. 5. 2025.: 15,49 €

Jeli, Gavrilović EKSTRA Hrenovke UŠTEDA 200 g

0

99

99

pileće 4,95 €/kg MPC 2. 5. 2025.: 1,89 €

Mesorad Svinjska mast 1 kg

11

99

Gavrilović SUPER Pašteta CIJENA 100 g

1

09

čajna ili jetrena 10,90 €/kg MPC 2. 5. 2025.: 1,59 € ili 1,55 €

14 PONUDA VRIJEDI OD ČETVRTKA 13. 8. 2026. DO SRIJEDE 19. 8. 2026.

slavonska MPC 2. 5. 2025.: 2,99 €

EKSTRA UŠTEDA

169


ZNUT

-20%*

O

S

MR

LEDO OSLIĆ

Fishcultura Crveni bodečnjak 580 g bez glave 8,61 €/kg MPC 2. 5. 2025.: 8,05 €

SUPER CIJENA

499

Cekin, Vindija Panirani pileći medaljoni ili prutići 600 g bez glutena 11,15 €/kg MPC 2. 5. 2025.: 8,99 €

EKSTRA Viči UŠTEDA Riblji panirani štapići 250 g

1 15

Veggie Love, Ledo SUPER Povrće za pećnicu CIJENA 480 g

2

99

669

4,60 €/kg MPC 2. 5. 2025.: 2,29 €

razne vrste 6,23 €/kg MPC 2. 5. 2025.: 4,49 €

Ledo SUPER Savijača CIJENA 500 g ili 450 g

2

99

razne vrste 5,98 €/kg ili 6,65 €/kg MPC 2. 5. 2025.: 4,49 €

SUPER Ledo CIJENA Šumsko voće 300 g

299

9,97 €/kg MPC 2. 5. 2025.: 3,69 €

TWISTER ILI CALIPPO SLADOLED

-25%*

Bondi Sladoled CIJENA 700 ml

TOP

1 79

vanilija ili čokolada 2,56 €/L MPC 21. 5. 2025: 2,99 €

SVAKA TREĆA SRIJEDA U MJESECU - 10% POPUSTA ZA LOYALTY ČLANOVE

SUPER CIJENA

1 79

Leone Sladoled 6 x 60 ml Paw Control ili Peppa Pig 4,98 €/L MPC 2. 5. 2025.: 2, 99 € ili MPC 2. 4. 2026.: 2, 85

15


ZA DOMAĆE TOP BRENDOVE Poli, Perutnina Ptuj SUPER Pileća posebna salama CIJENA 500 g

3

49

classic ili light 6,98 €/kg MPC 2. 5. 2025.: 4,49 € ili 4,99 €

SUPER Gavrilović CIJENA Mesni doručak 2 x 150 g

299

O

RZNUT SM

9,97 €/kg MPC 2. 5. 2025.: 3,89 €

S

MR

ZNUT

O

Podravka Čokolino 330 g

‘z bregov, Vindija Trajno mlijeko 1L

razne vrste 12,70 €/kg MPC 28. 5. 2026: 5,95 €

Ledo SUPER Sladoled CIJENA 6 x 65 g

3

69

Snjeguljica 9,47 €/kg MPC 2. 5. 2025.: 5,49 €

Podravka SUPER Ekstra džem CIJENA 320 g

2

SUPER CIJENA

4

19

89

razne vrste 9,04 €/kg MPC 2. 5. 2025.: 4,29 €

Podravka Lino Lada 2,5 kg duo ili milk 6,00 €/kg MPC 2. 5. 2025.: 21,99 € ili MPC 8. 8. 2025.: 21, 99

SUPER CIJENA

1499

16 PONUDA VRIJEDI OD ČETVRTKA 13. 8. 2026. DO SRIJEDE 19. 8. 2026.

1,0% m.m. ili 0,9% m.m. MPC 2. 5. 2025.: 1,69 € ili 1,75 €

1 39

Dukat Kefir 1 kg MPC 2. 5. 2025.: 2,69 €

1 792 09


SALTAS, KOESTLIN ŠTAPIĆI

-25%*

Bobi Flips 2 x 90 g 7,73 €/kg MPC 2. 5. 2025.: 1,85 €

Ki-Ki SUPER Bomboni CIJENA 180 g

SUPER CIJENA

1

1

39

69

cola ili crvi 9,39 €/kg MPC 2. 5. 2025.: 2,69 €

Iso sport, Vindi Izotonično piće 1,5 L

Juicy Nektar 1L

limun i grejp ili azzurro 1,33 €/L MPC 2. 5. 2025.: 2,65 € ili 2,79 €

ananas MPC 2. 5. 2025.: 2,75 €

SUPER CIJENA

249

1 99

Vindi, Vindija Iso sport 0,5 L

Antique, Badel Pelinkovac 0,7 L

razne vrste 1,98 €/L MPC 2. 5. 2025.: 1,39 €

24,85 €/L MPC 2. 5. 2025.: 18,99 €

099

1739

MELEM SUN PROIZVODI

-50%*

Ornel Omekšivač za rublje 1,6 L razne vrste 1,87 €/L MPC 2. 5. 2025.: 5,29 €

SUPER CIJENA

299

SVAKA TREĆA SRIJEDA U MJESECU - 10% POPUSTA ZA LOYALTY ČLANOVE

17


POSEBNA PONUDA do

Eva, Podravka Tuna salata 160 g

50%

razne vrste 12,44 €/kg MPC 2. 5. 2025.: 4,69 €

EKSTRA UŠTEDA

popusta

na odabrane proizvode

1 99 ZLATO POLJE RIŽA

-40%*

Tradicija, Orgula Ekstra djevičansko maslinovo ulje 750 ml 9,32 €/L MPC 2. 5. 2025.: 12,49 €

EKSTRA Barilla UŠTEDA Tjestenina 1 kg

185

EKSTRA UŠTEDA

6

99

18

spaghetti br. 5 ili penne br. 73 MPC 2. 5. 2025.: 3,69 €

Kraš Napolitanke 108 g razne vrste 13,80 €/kg MPC 18. 4. 2026: 2,19 €

SUPER CIJENA

149

EKSTRA Vegeta Maestro UŠTEDA Začin 5 g ili 7 g

045

razne vrste MPC 2. 5. 2025.: 0,99 €


Milka EKSTRA Čokolada UŠTEDA 300 g ili 250 g

2

99

razne vrste 9,97 €/kg ili 11,96 €/kg MPC 2. 5. 2025.: 6,79 €

Mikado EKSTRA Čokolada UŠTEDA 300 g

2

79

s rižom 9,30 €/kg MPC 2. 5. 2025.: 4,99 €

Dorina, Kraš EKSTRA Čokolada UŠTEDA 240 g ili 290 g

2

99

razne vrste 12,46 €/kg ili 10,32 €/kg MPC 2. 5. 2025.: 5,49 €

CLEAR ŠAMPONI

-50%*

Biorepair Pasta za zube 75 ml razne vrste 34,54 €/L MPC 23. 7. 2025: 4,79 €

EKSTRA UŠTEDA

259

PIZ BUIN PROIZVODI

-50%* Old Spice Dezodorans 50 ml ili 150 ml Neutro Roberts EKSTRA Deo roll-on UŠTEDA 50 ml

1

PAMPERS DJEČJE VLAŽNE MARAMICE

-50%*

99

razne vrste 39,80 €/L MPC 2. 5. 2025.: 3,85 €

CILIT BANG SREDSTVO ZA ČIŠĆENJE

-50%*

razne vrste 51,80 €/L ili 17,27 €/L MPC 2. 5. 2025.: 5,49 €

EKSTRA UŠTEDA

259 VAPE PROIZVODI PROTIV INSEKATA

-50%*

19


ZA DOBRO JUTRO I BOLJI DAN

Dukat Trajno mlijeko 1L 2,8% m.m. MPC 2. 5. 2025.: 0,99 €

0851

02

‘z bregov, Vindija Voćni jogurt 400 g

1

99

Dukat Čvrsti jogurt 800 g 3,2% m.m. 2,49 €/kg MPC 2. 5. 2025.: 2,49 €

višnja 2,88 €/kg MPC 2. 5. 2025.: 1,69 €

‘z bregov, Vindija SUPER Jogurt CIJENA 1,75 kg

SUPER CIJENA

1

2

15

-24% Vindija Mliječni puding 49 125 g

00

SUPER CIJENA

1

19

Parmalat Tekući sladoled 250 ml čokolada ili vanilija 4,76 €/L MPC 21. 5. 2026: 2,19 €

vanilija ili čokolada

65 3,92 €/kg

MPC 2. 5. 2025.: 0,65 €

99

2,8 % m.m. 1,71 €/kg MPC 2. 5. 2025.: 4,45 €

SUPER ‘z bregov, Vindija CIJENA Proteinski mliječni desert 40 g

1 15

MPC 2. 5. 2025.: 1,69 €

Dolce, Dukat Mliječni čokoladni desert 100 g mousse 9,90 €/kg MPC 2. 5. 2025.: 1,35 €

099

20 PONUDA VRIJEDI OD ČETVRTKA 13. 8. 2026. DO SRIJEDE 19. 8. 2026.

289

Milch - Schnitte,Kinder Mliječni desert 5 x 28 g 20,65 €/kg MPC 2. 5. 2025.: 3,29 €


Brzo & Fino, Dukat Vrhnje za kuhanje 500 g

Protein, ‘z bregov Svježi sir 250 g

lagano 5,58 €/kg MPC 2. 5. 2025.: 3,99 €

posni 4,76 €/kg MPC 2. 5. 2025.: 1,69 €

SUPER CIJENA

SUPER CIJENA

279

1 19

1

69

Mils Svježi sir 250 g 6,76 €/kg MPC 2. 5. 2025.: 2,29 €

2

19

Galbani Sir Ricotta Cremosa 250 g

1

8,76 €/kg MPC 2. 5. 2025.: 2,49 €

Mantova Sir Grana Padano 100 g

49

Dukatela, Dukat Mliječni namaz 150 g original ili s povrćem 9,94 €/kg MPC 2. 5. 2025.: 1,75 € ili 1,89 €

Thomy Umak 165 g ili 180 g

ribani 19,90 €/kg MPC 2. 5. 2025.: 2,99 €

razne vrste 12,07 €/kg ili 11,06 €/kg MPC 2. 5. 2025.: 2,99 €

SUPER CIJENA

SUPER CIJENA

1 99

1 99

22

Dukat

49 Maslac 250 g 99 9,96 €/kg

MPC 2. 5. 2025.: 2,99 €

00

T!

59 Margarin 250 g 69 2,36 €/kg

MPC 2. 5. 2025.: 0,79 €

SVAKA TREĆA SRIJEDA U MJESECU - 10% POPUSTA ZA LOYALTY ČLANOVE

1 99

Carlo Crivellin Njoki 1 kg MPC 2. 5. 2025.: 2,49 €

21


RUMMO TJESTENINA

-20%*

Cetina Tjestenina 400 g

-26% Podravka Brašno glatko -26% 09 2 kg 0949

11 1

1

T-550 0,55 €/kg MPC 2. 5. 2025.: 1,49 €

29

Podravka SUPER Kocka za juhu CIJENA 4 x 10 g

špageti br. 9 ili penete br. 25 s jajima 3,23 €/kg MPC 2. 5. 2025.: 1,99 € ili 1,79 €

0

89

KOTANYI ZAČIN

SAITAKU PROIZVODI

-40%*

kokošja ili goveđa 22,25 €/kg MPC 2. 5. 2025.: 1,29 €

PONTI PROIZVODI

-20%*

-20%*

O’Plant SUPER Juha od rajčice CIJENA 420 g

1

49

razne vrste 3,55 €/kg MPC 2. 5. 2025: 2,19 €

PODRAVKA ĐUVEČ

-20%* T! Masline crne 700 g ocijeđena masa = 400 g 6,38 €/kg MPC 2. 5. 2025.: 4,29 €

Mutti SUPER Pelat rajčice CIJENA 800 g

2

SUPER CIJENA

1

99

39

TOP CIJENA

255

ocijeđena masa = 520 g 4,60 €/kg MPC 2. 5. 2025.: 2,99 €

Podravka Krastavci 330 g ocijeđena masa = 180 g delikates 11,06 €/kg MPC 2. 5. 2025.: 2,75 €

T! Šampinjoni rezani CIJENA 400 g

TOP

1

19

ocijeđena masa = 230 g 5,18 €/kg MPC 2. 5. 2025.: 1,59 €

TOP CIJENA

0

69

22 PONUDA VRIJEDI OD ČETVRTKA 13. 8. 2026. DO SRIJEDE 19. 8. 2026.

T! Grah 400 g ocijeđena masa = 240 g razne vrste 2,88 €/kg MPC 2. 5. 2025.: 0,99 €

T! Kukuruz šećerac CIJENA 170 g

TOP

0

69

ocijeđena masa = 140 g 4,93 €/kg MPC 2. 5. 2025.: 0,99 €


2

69

Gavrilović Mesne okruglice ili Svinjski paprikaš 300 g

1

8,97 €/kg MPC 2. 5. 2025.: 3,85 €

T! TOP CIJENA Slanutak

2 25

Podravka SUPER Mesni ragu CIJENA 200 g

800 g

2,82 €/kg MPC 2. 5. 2025.: 2,99 €

TOP CIJENA Zlatno zrno

299

Leća 1 kg

MPC 2. 5. 2025.: 3,69 €

79

razne vrste 8,95 €/kg MPC 2. 5. 2025.: 2,75 €

149

Kikiriki 200 g slani 7,45 €/kg MPC 2. 5. 2025.: 1,79 €

189

Hernandez Tortilja 390 g 4,85 €/kg MPC 2. 5. 2025.: 2,69 €

519

Badem jezgra 500 g 10,38 €/kg MPC 2. 5. 2025.: 6,49 €

DORINA, KRAŠ ČOKOLADA ZA KUHANJE

-20%*

3

99

SUPER CIJENA

2

19

Lješnjak 200 g 19,95 €/kg MPC 2. 5. 2025.: 3,49 €

Dolcela, Podravka Mješavina za pripremu Kremšnite ili Parfe krema 230 g ili 180 g razne vrste 9,53 €/kg ili 12,17 €/kg MPC 2. 5. 2025.: 3,69 € ili 3,75 €

SUPER Kore za tortu CIJENA 400 g

SUPER Dr. Oetker CIJENA Aroma 38 ml

1

25

Dolcela, Podravka SUPER Krema za CIJENA tiramisu 100 g

1

59

4

razne vrste MPC 2. 5. 2025.: 1,89 €

15,90 €/kg MPC 2. 5. 2025.: 2,69 €

Dolcela, Podravka SUPER Krema za kolače CIJENA 150 g ili 135 g

1

59

čokolada ili vanilija 10,60 €/kg ili 11,78 €/kg MPC 2. 5. 2025.: 2,25 €

SVAKA TREĆA SRIJEDA U MJESECU - 10% POPUSTA ZA LOYALTY ČLANOVE

39

svijetle ili tamne 10,98 €/kg MPC 2. 5. 2025.: 4,49 €

Dolcela, Podravka Sladoledni SUPER desert CIJENA 75 g ili 80 g

0

89

vanilija ili čokolada 11,87 €/kg ili 11,13 €/kg MPC 9. 6. 2026: 1,29 €

23


No Guilt, Kandit Čokolada 80 g razne vrste bez dodanog šećera 37,38 €/kg MPC 2. 5. 2025.: 3,85 €

099

299

2

99

Choco Banana, Kandit Čokoladni desert 280 g 10,68 €/kg MPC 2. 5. 2025.: 4,29 €

Hello Kitty ili Madagaskar Jaje s igračkom iznenađenja 20 g

1

26,08 €/kg MPC 2. 5. 2025.: 5,99 €

SUPER CIJENA

razne vrste MPC 2. 5. 2025.: 1,39 €

Twix ili Mars SUPER Čokoladni CIJENA desert 75 g ili 70 g

09

Griotte, Kraš Praline 153 g

14,54 €/kg ili 15,58 €/kg MPC 2. 5. 2025.: 1,69 €

VEĆ OD

0

49

399

Orbit SUPER Žvakaće gume CIJENA 67 g

Toblerone ili Milka Čokolada

3

19

tropical ili spearmint 47,62 €/kg MPC 2. 5. 2025.: 4,99 €

BRONHI, KRAŠ BOMBONI

-20%*

Smile gummi, Nimm2 Gumbeni SUPER bomboni CIJENA 90 g

089

razne vrste 9,89 €/kg MPC 2. 5. 2025.: 1,35 €

-25% 99

23

Crunchips, Lorenz Čips 2 x 130 g

Chio Čipi Čips 120 g

189

paprika ili slani 99 11,50 €/kg MPC 16. 6. 2026: 3,99 €

razne vrste 15,75 €/kg MPC 2. 5. 2025.: 2,49 € ili MPC 17. 10. 2025.: 2,49 €

KVIKI, PODRAVKA ŠTAPIĆI ILI PERECI

-25%*

Gusto Flips 85 g slani 8,12 €/kg MPC 2. 5. 2025.: 1,09 €

SUPER CIJENA

0

69

SVAKA TREĆA SRIJEDA U MJESECU - 10% POPUSTA ZA LOYALTY ČLANOVE

Kokice za mikrovalnu SUPER pećnicu CIJENA 3 x 80 g

1

79

slane ili s maslacem 7,46 €/kg MPC 2. 5. 2025.: 2,49 €

25


Vindi, Vindija Negazirano piće 1L razne vrste MPC 2. 5. 2025.: 1,35 € ili 1,69 €

SUPER Fructal CIJENA Negazirano piće ili Sok 1L

1 59

crni ribiz i nar ili borovnica MPC 2. 5. 2025.: 2,15 €

1

39

Sensation Aromatizirana voda 1,5 L mango marakuja 0,93 €/L MPC 20. 5. 2026: 1,85 €

Radenska Gazirana voda 1,5 L 0,57 €/L MPC 2. 5. 2025.: 1,09 €

085

SUPER CIJENA

1

19

Cevitana SUPER Instant napitak CIJENA 500 g

2

99

naranča ili limun 5,98 €/kg MPC 2. 5. 2025.: 4,29 €

26 PONUDA VRIJEDI OD ČETVRTKA 13. 8. 2026. DO SRIJEDE 19. 8. 2026.

1

69

Mivela Gazirana voda 1,5 L original ili blago gazirana 1,13 €/L MPC 2. 5. 2025.: 1,19 €


Lectus, Malvazija Vino bijelo 0,75 L

Graševina ili Rose Shiraz, Touch, Dalvina Vino bijelo ili Rose 0,75 L

13,32 €/L MPC 10. 7. 2025.: 12,99 €

Sjeverna Makedonija 7,06 €/L MPC 2. 5. 2025.: 6,49 €

999

529

Iločki podrumi Vino rose 0,75 L kvalitetno Hrvatsko podunavlje 4,66 €/L MPC 22. 5. 2026.: 4,59 €

349

Orahovica, Graševina Vino bijelo 1L

Chardonnay, Ilok Vino bijelo 0,75 L

MPC 2. 5. 2025.: 6,99 €

4,66 €/L MPC 23. 7. 2025: 4,59 €

449

3

49

6

99

629

Dana Koktel 0,7 L razne vrste 8,99 €/L MPC 2. 5. 2025.: 8,29 €

629

Zlatni Pan Pivo 6 x 0,5 L

premium ili tamno 2,78 €/L MPC 2. 5. 2025.: 1,79 €

2,98 €/L MPC 2. 5. 2025.: 1,95 €

1 39

149

Tanqueray Gin 0,7 L 28,56 €/L MPC 2. 5. 2025.: 28,99 €

SUPER CIJENA

1999

Sjeverna Makedonija 2,33 €/L MPC 2. 5. 2025.: 9,49 €

Kozel Pivo 0,5 L

Pilsner Urquell Pivo 0,5 L

2,10 €/L MPC 2. 5. 2025.: 8,29 €

Tikveško, Tikveš Vino crno ili bijelo 3L

Havana Club Rum 0,7 L 18,56 €/L MPC 2. 5. 2025.: 17,99 €

SUPER CIJENA

1299

SVAKA TREĆA SRIJEDA U MJESECU - 10% POPUSTA ZA LOYALTY ČLANOVE

Badel Liker Teranino 0,7 L 15,70 €/L MPC 25. 7. 2025: 13,99 €

1099

27


ZA SVAKODNEVNU SVJEŽINU -23% Aquafresh Pasta za zube 29 2 x 75 ml

22

Signal SUPER Pasta za zube CIJENA 75 ml

1

fresh & minty

99 15,27 €/L

MPC 28. 4. 2026: 2,99 €

89

razne vrste 25,20 €/L MPC 2. 5. 2025.: 2,69 €

DOVE GEL ZA TUŠIRANJE ILI MLIJEKO ZA TIJELO

-30%*

279

Palmolive Tekući sapun 500 ml ili 300 ml

Schauma, Schwarzkopf Šampon za kosu 250 ml

razne vrste 5,58 €/L ili 9,30 €/L MPC 13. 3. 2026: 3,85 € ili MPC 2. 5. 2025: 3,69 €

razne vrste 10,76 €/L MPC 2. 5. 2025.: 2,89 € ili 3,29 €

269

AFRODITA KREMA ZA RUKE

-30%*

Palette, SUPER Schwarzkopf CIJENA Boja za kosu 1 kom

349

razne vrste MPC 2. 5. 2025.: 5,99 €

AFRODITA KREMA ZA LICE

-30%*

NIVEA KREMA

-30%*

Afrodita SUPER Gel za tuširanje CIJENA 400 ml

4

29

razne vrste 10,73 €/L MPC 15. 7. 2026.: 6,49 €

WILKINSON JEDNOKRATNE BRITVICE

GILLETTE PROIZVODI ZA BRIJANJE

-30%*

-30%*

SUPER Naturella CIJENA Dnevni ulošci 100 kom

329

0,04 €/kom MPC 2. 5. 2025.: 5,29 €

28 PONUDA VRIJEDI OD ČETVRTKA 13. 8. 2026. DO SRIJEDE 19. 8. 2026.

OFF! PROIZVODI PROTIV INSEKATA

-25%*


Pampers SUPER Dječje pelene CIJENA 44 - 52 kom

15

99

3

89

razne vrste 0,37 €/kom - 0,31 €/kom MPC 2. 5. 2025.: 22,49 €

Violeta Vlažni toaletni papir 2 + 1 gratis ekstrakt neven 1,30 €/rola MPC 29. 7. 2026.: 3,89 €

-41% Zewa Toaletni papir 49 16 rola

35

troslojni

99 0,22 €/rola

MPC 11. 7. 2026.: 5,99 €

Coccolino Deterdžent za pranje rublja 1,48 L 37 pranja speed clean ili ultra care 5,07 €/L MPC 29. 5. 2026: 15,99 €

Paloma Papirnati ručnik EKSTRA 2 rola ili 4 role UŠTEDA troslojni

149

45

99

razne vrste

99 1,85 €/L

MPC 2. 5. 2025.: 9,99 €

1723

749

0,75 €/rola ili 0,38 €/rola MPC 2. 5. 2025.: 2,99 € il MPC 23. 7. 2025.: 2,89 €

Violeta Deterdžent za pranje rublja 2,7 L

-25% 99

EKSTRA UŠTEDA

-20% 99

34

Violeta Omekšivač za rublje 2,7 L rose gold ili coral sea

99 1,48 €/L

MPC 2. 5. 2025.: 7,29 €

Super Jon Sredstvo za čišćenje i njegu namještaja 650 ml 4,30 €/L MPC 2. 5. 2025.: 3,19 €

SUPER CIJENA

2

Weißer Riese Deterdžent za pranje rublja 4,5 kg ili 4,5 L

100 pranja ili 90 pranja 4,00 €/kg ili 4,00 €/L 99 MPC 21. 5. 2026: 29,99 € ili MPC 30. 12. 2025: 23,99 €

Varikina, Cekina Sredstvo za izbjeljivanje i SUPER dezinfekciju CIJENA 1 L

1

79

79

original ili lavanda MPC 2. 5. 2025.: 1,79 € ili MPC 1. 8. 2025: 1,99 €

GLADE OSVJEŽIVAČ PROSTORA

-30%*

-31% 39

23

Domestos Sredstvo za čišćenje i dezinfekciju 750 ml razne vrste

49 3,19 €/L

MPC 2. 5. 2025.: 2,95 €

Domestos Osvježivač SUPER WC školjke CIJENA 2 x 50 g

3

69

lemon ili ocean 36,90 €/kg MPC 21. 6. 2025: 5,99 €

Duck Osvježivač SUPER WC školjke CIJENA 2 x 36 g

2

59

aqua blue 35,98 €/kg MPC 2. 5. 2025.: 3,85 €

SVAKA TREĆA SRIJEDA U MJESECU - 10% POPUSTA ZA LOYALTY ČLANOVE

29


Svaku treću srijedu u mjesecu ostvari

*

LOYALTY

SRIJEDA 19. 8. 2026.

KAKO DO POPUSTA?

Sve što trebaš je na blagajni skenirati karticu vjernosti.

popusta na kupnju!

*Popust se ne odnosi na proizvode na akciji te se ne primjenjuje na kupnju tiskovina, prepaid bonova, duhanskih proizvoda, A bonova, dpd paketa, 2d uplatnice, ambalažu, online kupnju, niti se može kombinirati s drugim kuponima ili popustima iz Tommy programa nagrađivanja vjernosti.

tommy.hr

Whiskas Hrana za mačke 4 x 85 g

Moustache Hrana za mačke 415 g

razne vrste 6,45 €/kg MPC 2. 5. 2025.: 3,29 €

razne vrste 1,91 €/kg MPC 2. 5. 2025.: 0,79 €

SUPER CIJENA

079

2 19 PEDIGREE PSEĆA POSLASTICA

-25%*

Darling, Purina Hrana za pse 3 kg

0

69

Felix, Purina Hrana za mačke 85 g razne vrste 8,12 €/kg MPC 2. 5. 2025.: 0,89 €

govedina 2,00 €/kg MPC 2. 5. 2025.: 9,49 €

SUPER CIJENA

599

30 PONUDA VRIJEDI OD ČETVRTKA 13. 8. 2026. DO SRIJEDE 19. 8. 2026.


gaćice -63% Ženske 1 kom 29

13

-50% Ženska majica 49 1 kom

24

100% pamuk

-58% 59

13

99 M-XL

bijela boja

Ženske gaćice 1 kom

95% pamuk 5% elastan 79 M-XL razne boje

Ženske stopalice 1 par

Ženske stopalice 1 par

80% pamuk 17% poliester 3% elastan 38 - 41 razne boje

80% pamuk 17% poliester 3% elastan 38-41 razne boje

-64% 89

-64% 89

49

49

02

02

-45% 99

25

95% pamuk 5% elastan 49 L- 3XL razne boje

Muške bokserice 1 kom

80% pamuk 15% poliester 5% elastan 49 M - XXL razne boje

bokserice -47% Muške 1 kom 09

23

95% pamuk 5% elastan 99 L - XXL razne boje

Muške stopalice 1 par

Muške stopalice 1 par

97% poliester 3% elastan 38-41 bijela i crna

80% pamuk 17% poliester 3% elastan 39 - 49 razne boje

80% pamuk 17% poliester 3% elastan 39 - 49 razni dezeni

-64% 89

-64% 89

-64% 89

49

49

49

Ženske stopalice 1 par

02

02

02

Akcija traje od 13. 8. 2026. do 19. 8. 2026. ili do isteka zaliha. Dostupnost pojedinih artikala, uključujući dezene, boje, veličine i količine, može biti ograničena ili se razlikovati ovisno o poslovnici – nije zagarantirana dostupnost svih veličina, dezena i boja. Za točne informacije obratite se najbližoj poslovnici.

31


SUPER PONUDA

-35% 99

47

Rio mare Tuna 4 x 80 g

u maslinovom ulju ili u vlastitom soku ocijeđena masa = 208 g ili 224 g 69 24,00 €/kg ili 22,28 €/kg MPC 2. 5. 2025.: 7,29 € ili 8,49 €

-20% Kraš Napolitanke 95 840 g

34

čokoladna krema ili nougat

99 4,71 €/kg

MPC 2. 5. 2025.: 4,99 €

-27% T! rajčica 69 Pasirana 500 g

Quattro Layers, Ledo SUPER Sladoled CIJENA 800 ml

4

145

99

00

choco ili cheesecake 6,24 €/L MPC 18. 4. 2026: 7,59 €

Birra Moretti Pivo 0,5 L 2,90 €/L MPC 8. 1. 2026: 1,75 €

95 1,38 €/kg

MPC 2. 5. 2025.: 0,99 €

-42% Finish Deterdžent za pranje posuđa 99 strojno 100 kom ili 90 kom

1934

99 0,20 €/kom ili 0,23 €/kom MPC 19. 3. 2026: 34,99 €

*ponuda vrijedi do 19. 8. 2026. g ili do rasprodaje zaliha. Cijene su izražene u eurima. Popusti se ne odnose na već snižene proizvode i proizvode na akciji. Cijene na polici umanjene su za navedeni postotak te se odnose na odabrane proizvode. Fotografije ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Proizvode iz aktualne ponude možete kupiti samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Za eventualne tiskarske pogreške ne preuzimamo odgovornost. MPC = maloprodajna cijena u smislu čl. 4 st. 1 t. 11. Zakona o zaštiti potrošača (NN 19/22, 59/23)

potrosacki-servis@tommy.hr

0800 02 03 besplatni potrošački telefon


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
Tjedna akcija by Nabava.net Katalozi - Issuu