Skip to main content

Tjedna akcija

Page 1

XXL Od ponedjeljka, 17.8. do 23.8.

Nova berba

Domaća jabuka crvena

1.29

Sorta: Gala Zemlja podrijetla: Hrvatska Vrijedi do utorka, 18.8. MPC na 11.8.2025.: 1.79

1.8 kg

8 x 30 g

kg

Svježe pile

2.69

MPC na 2.5.2025.: 3.09

cca 1.6 kg

8x1l

PODRAVKA Lino Čokolino XXL 1 kg = 5.55 Redovna cijena za 1 kg = 8.99

9.99

MPC na 2.5.2025.: 7.96

Kinder Pingui 1 kg = 16.63

3.99

MPC na 2.5.2025.: 3.45

1 kom = 0.43

1 kom = 0.82

Uz Lidl Plus

DUKAT Trajno mlijeko XXL 1 l = 0.82 2.8 % m.m.

6.59

MPC na 2.5.2025.: 6.75

Više na www.lidl.hr

GELATELLI Premium sladoled 6 x 120 ml 1 l = 3.54 Razne vrste

-40%

2.55

4.29

MPC na 2.5.2025.: 3.99

PILOS Jogurt grčkog tipa 400 g 1 kg = 2.23 10% m.m.

Uz Lidl Plus

-44%

0.89

1.59

MPC na 2.5.2025.: 1.39

Ponuda vrijedi do isteka zaliha. Sve cijene izražene su u eurima s PDV-om. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Fotografije ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Ispričavamo se zbog mogućih tiskarskih pogrešaka.

IZDANJE 34/2026


Od ponedjeljka, 17.8. do 18.8.

Vitaminska energija za naše junake. Isplati se. Domaća mini lubenica Zemlja podrijetla: Hrvatska

kg

Spremni za misiju? Istražite našu ponudu voća i povrća Psići u ophodnji.

Domaći šampinjoni smeđi 250 g 1 kg = 3.96

0.99

MPC na 2.5.2025.: 1.29

0.49 MPC na 2.5.2025.: 1.99

kg

Bio banana

Zemlja podrijetla: Ekvador MPC na 2.5.2025.: 1.99

Dinja žuta

© 2026 & TM Spin Master Ltd. All rights reserved.

Više na www.lidl.hr

1.49

Domaći krastavac salatar

kg Zemlja podrijetla: Španjolska Vrijedi do nedjelje,23.8.

Zemlja podrijetla: Hrvatska

Uz Lidl Plus

-50%

0.79

MPC na 2.5.2025.: 1.99

kom

0.59

MPC na 2.5.2025.: 0.89

kg

1.59 Dinja slatka

0.89

Zemlja podrijetla: Italija MPC na 5.5.2025.: 1.99

Ponuda vrijedi do isteka zaliha. Sve cijene izražene su u eurima s PDV-om. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Fotografije ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Ispričavamo se zbog mogućih tiskarskih pogrešaka.


Od ponedjeljka, 17.8. do 23.8.

Uz Lidl Plus

-31%

1 kg

Svježe mljeveno miješano meso XXL Junetina i svinjetina

5.39 MPC na 2.5.2025.: 4.85

Svježi banjalučki ćevapčići 500 g 1 kg = 5.98 Junetina i svinjetina

2.99

4.39

MPC na 2.5.2025.: 4.19

Svježi svinjski vrat cca 600 g Odrezak S kosti

kg

4.59

MPC na 2.5.2025.: 4.88

Svježi svinjski kare cca 600 g Odrezak S kosti

kg

3.89

MPC na 2.5.2025.: 5.99

Ponuda vrijedi do isteka zaliha. Sve cijene izražene su u eurima s PDV-om. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Prikazani proizvodi su prijedlog za serviranje. Ispričavamo se zbog mogućih tiskarskih pogrešaka.

Svježi mesni uštipci sa sirom 400 g 1 kg = 6.63

2.65

MPC na 2.5.2025.: 3.79

Svježi očišćeni jadranski brancin 720 g 1 kg = 13.88

Super cijena!

9.99

MPC na 2.5.2025.: 10.99

3 NAC 34/2026


Od ponedjeljka, 17.8. do 23.8.

Br. 1 za pekarske * proizvode Već

5.

Seljačko pecivo

godinu

80 g Redovna cijena za 80 g = 0.35

Uzmi 5 za*

*Rezultat se temelji na izjavljenom zadovoljstvu kupaca. YouGov „Fresh Perception”, istraživanje provedeno u veljači 2026. na nacionalno reprezentativnom uzorku 1079 kućanstava na nivou cijele Hrvatske. Kupci ocjenjuju nespecijalizirane trgovce na malo pretežno hranom, pićima i duhanskim proizvodima.

0.11

90 g 1 kg = 6.56

0.16

MPC na 2.5.2025.: 0.17

Lisnato s pudingom od vanilije

Ekskluzivno u Lidlu!

-37%

-31%

55 g 1 kg = 2.-

MPC na 2.5.2025.: 0.35

Uz Lidl Plus

Uz Lidl Plus

Domaće graham pecivo

-42%

0.59

MPC na 17.8.2026.: 0.59

Više na www.lidl.hr

Domaći kruh iz kalupa 600 g 1 kg = 1.65

Domaći beskvasni miješani heljdin kruh 400 g 1 kg = 2.48

0.99

1.59

MPC na 29.8.2025.: 1.59

0.99

MPC na 28.7.2025.: 1.09

Cheddar Twist 95 g 1 kg = 10.42

Domaća krafna marelica 4 x 60 g 1 kg = 6.21 Redovna cijena za 60 g = 0.55

0.99

MPC na 7.4.2026.: 0.99

1.49

MPC na 17.8.2026.: 1.49

Ponuda vrijedi do isteka zaliha. Sve cijene izražene su u eurima s PDV-om. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Fotografije ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Ispričavamo se zbog mogućih tiskarskih pogrešaka.


6.

.202 9 . 6 o d . 8 d 17. o a r g i a radn

o k s j u ž 0 i l d i ! L u j u đ a r g a n i u j u đ a l Taigo e W h V s a r TSI 4Lif 0 . 1 ! 1

30!

Kombinirana potrošnja goriva i kombinirana vrijednost specifične emisije CO2 za model Taigo: 5,4 - 5,8 l/100 km; 123 - 134 g/km. Vrijednosti potrošnje i emisije CO2 odnose se na serijski model bez dodatne opreme. Slike su simboličnog karaktera

Nag

kartica n o l k o p l Lid nosti 100 ! u vrijed

Kupi bilo koji proizvod iz Ožujsko obitelji u Lidlu i zaigraj nagradnu igru! Klikni “Zaigraj” u Lidl Plus aplikaciji do 6.9.2026. Kupi u Lidlu bilo koji proizvod iz asortimana Ožujsko*. 3 Skeniraj Lidl Plus na blagajni. 4 Pošalji svoju prijavu. 1 2

*Asortiman je naveden u Pravilima.

Više informacija na www.nagradne.ozujsko.com. OŽUJSKO Svijetlo pivo 0.5 l 1 l = 2.70 alk. 5% vol. Povratna naknada uključena je u cijenu Vrijedi do nedjelje, 23.8.

Akcija! 1.55

1.35

MPC na 2.5.2025.: 1.48

Ponuda vrijedi do isteka zaliha. Sve cijene izražene su u eurima s PDV-om. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Fotografije ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Ispričavamo se zbog mogućih tiskarskih pogrešaka.

5 NAC 34/2026


XXL

Od ponedjeljka, 17.8.

Isplati se.

10 x 1 kg

1 kg

1 kg = 0.65 BARCAFFÉ Mljevena kava XXL Redovna cijena za 400 g = 8.99

14.99 MPC na 2.5.2025.: 11.45

AGRAGOLD Šećer

6.49 MPC na 8.12.2025.: 6.99

700 g

10 kom

LINO Pillows XXL 1 kg = 6.70 Razne vrste

4.69

Kinder Bueno 390 g ili 430 g 1 kg = 22.79 ili 20.67 Classic ili White

MPC na 23.2.2026.: 4.59 ili na 2.5.2025.: 4.19

8.89

MPC na 2.5.2025.: 7.49

420 g 10 x 70 g 1.2 kg

MARIBEL Cvjetni med XXL 1.2 kg 1 kg = 3.83

4.59

MPC na 29.9.2025.: 4.59

Više na www.lidl.hr

LASTA Napolitanke Choco Milk XXL 1 kg = 4.74

1.99

MPC na 17.8.2026.: 1.99

INDOMIE Instant juha 1 kg = 4.13 Razne vrste

2.89

MPC na 4.12.2026.: 2.89

Ponuda vrijedi do isteka zaliha. Sve cijene izražene su u eurima s PDV-om. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Fotografije ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Ispričavamo se zbog mogućih tiskarskih pogrešaka.


Od ponedjeljka, 17.8. 200 g

SOLEVITA Voćni mousse XXL 1 kg = 2.95 Razne vrste Vrijedi do nedjelje, 23.8.

10 x 28 g 1 kom = 0.50

Uz Lidl Plus

-40%

0.59

0.99

MPC na 2.5.2025.: 0.99

1.5 kg

DUKAT Tekući jogurt XXL KINDER Milch-Schnitte

1 kg = 1.63 Redovna cijena za 1 kg = 2.49 2.8% m.m. Povratna naknada uključena je u cijenu

1 kg = 17.82

4.99

2.45

MPC na 2.5.2025.: 2.39

MPC na 2.5.2025.: 4.49

1.2 kg

300 g OCEAN SEA Oslić Hubbsi XXL

PODRAVKA Naresci XXL

1 kg = 3.66 Redovna cijena za 1 kg = 4.69

1 kg = 19.97 Zimska salama, čajna ili kulen

4.39

5.99

MPC na 18.8.2025.: 4.15

MPC na 2.5.2025.: 5.99

4 x 100 g

500 g

1 kom = 1.-

GAVRILOVIĆ Pašteta XXL

3.99

1 kg = 9.98 Redovna cijena za 100 g = 1.55 Jetrena ili čajna MPC na 23.6.2026.: 3.99

kg

PIVAC Premium kulen cca 1.3 kg

16.89

MPC na 2.5.2025.: 16.89

Ponuda vrijedi do isteka zaliha. Sve cijene izražene su u eurima s PDV-om. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Fotografije ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Ispričavamo se zbog mogućih tiskarskih pogrešaka.

ANDRO Šunka 1 kg = 13.98 Narezak

6.99

MPC na 2.5.2025.: 6.89

7 NAC 34/2026


Od ponedjeljka, 17.8. do 23.8. 1.2 l

Super ponuda SNACK DAY Tortilla čips

ZVIJEZDA Suncokretovo ulje

200 g 1 kg = 3.75 Razne vrste

1 l = 1.54 Redovna cijena za 1 l = 1.69

Uz Lidl Plus

-31%

0.75

1.09

MPC na 2.5.2025.: 1.09

1.85

MPC na 2.5.2025.: 1.85

1 kom = 2.50 NIXE Papaline u umaku od rajčice 85 g (ocijeđene mase) 1 kg = 11.65

OCEAN SEA Panirani burger od lososa 2 x 150 g 1 kg = 16.63

-33% 1.49

4.99

0.99

MPC na 30.10.2025.: 4.99

MPC na 2.5.2025.: 1.29

5l SOLBEV Graševina 1 l = 1.40 alk. 11% vol.

6.99

LEDO Savijača

MPC na 11.6.2026.: 6.99

Više na www.lidl.hr

3.19

450 g 1 kg = 7.09 Vanilija, čokolada MPC na 2.5.2025.: 2.99 i nougat

FISHCULTURA Lignja očišćena 1 kg Kolutići i krakovi

6.99

MPC na 17.8.2026.: 6.99

Ponuda vrijedi do isteka zaliha. Sve cijene izražene su u eurima s PDV-om. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Fotografije ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Ispričavamo se zbog mogućih tiskarskih pogrešaka.


Od ponedjeljka, 17.8. do 23.8. PILOS Topljeni sir rolice 100 g 1 kg = 4.90 Razne vrste

-37% 0.79

0.49

MPC na 2.5.2025.: 0.79

VITA D'OR Margarin 250 g 1 kg = 1.68 Za kuhanje i pečenje 60% m.m.

PIKOK Mesni doručak 100 g 1 kg = 4.90

-32% 0.73

0.49

MPC na 2.5.2025.: 0.79

Uz Lidl Plus

-40%

0.42

0.70

MPC na 2.5.2025.: 0.75

PODRAVKA Vegeta 300 g 1 kg = 6.63 Redovna cijena za 250 g = 2.19

1.99

MPC na 2.5.2025.: 2.19

BARILLA Pesto

2.75

190 g ili 200 g 1 kg = 13.75 ili 14.47 Rosso ili Genovese MPC na 2.5.2025.: 2.35

BARONI Pečena pileća pljeskavica 200 g 1 kg = 2.75 Classic

BARILLA Umak Bolognese 400 g 1 kg = 6.23

-30% 0.79

2.35

0.55

PRESIDENT Zagrebački sir

2.49

BARILLA Pasta Spaghetti, Penne Rigate ili Fusilli

MPC na 2.5.2025.: 0.69

MPC na 2.5.2025.: 2.79

Ponuda vrijedi do isteka zaliha. Sve cijene izražene su u eurima s PDV-om. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Fotografije ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Ispričavamo se zbog mogućih tiskarskih pogrešaka.

375 g 1 kg = 6.27

1 kg

MPC na 2.5.2025.: 2.39

1.85

MPC na 2.5.2025.: 1.95

9 NAC 34/2026


Od ponedjeljka, 17.8. do 23.8.

Super ponuda DELUXE Namaz od pistacija 190 g 1 kg = 12.58

ALESTO Indijski oraščići

-40%

200 g 1 kg = 9.75

2.39

Uz Lidl Plus

-26%

1.95

2.65

MPC na 2.5.2025.: 2.89

KRAŠ Ki-ki bomboni 120 g Redovna cijena za 100 g = 1.29

KRAŠ Tortica 21 g ili 25 g Original ili Crunchy

20 g Gratis!

200 g 1 kg = 12.45 Bijela čokolada

MPC na 17.8.2026.: 1.29

0.39

HANUTA Minis

MPC na 2.5.2025.: 0.55

Više na www.lidl.hr

MPC na 2.5.2025.: 3.99

MISTER CHOC Čokoladni štapići

1.29

200 g 1 kg = 17.45

3.99

2.49

MPC na 20.7.2026.: 2.49

3.49

MPC na 2.5.2025.: 4.49

SONDEY Keksi Choco Nussa 172 g 1 kg = 7.50

GRAN CEREALE Keksi 230 g ili 250 g 1 kg = 7.96 ili 8.65 Razne vrste

-35% 1.99

1.29

MPC na 2.5.2025.: 1.99

1.99

MPC na 29.8.2025.: 1.99

Ponuda vrijedi do isteka zaliha. Sve cijene izražene su u eurima s PDV-om. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Fotografije ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Ispričavamo se zbog mogućih tiskarskih pogrešaka.


Isplati se imati izbor.

Veliki izbor pića

Ponuda vrijedi do isteka zaliha. Sve cijene izražene su u eurima s PDV-om. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Fotografije ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Ispričavamo se zbog mogućih tiskarskih pogrešaka.

11 NAC 34/2026


Od ponedjeljka, 17.8. 30.8 g proteina

ALESTO Proteinska mješavina soje i orašastih plodova 150 g 1 kg = 11.27 Vrijedi do nedjelje, 23.8.

Promjena počinje od tebe. Isplati se

Uz Lidl Plus

-32%

1.69

2.49

MPC na 18.5.2026.: 2.49

18 g proteina

21.8 g proteina

TASTINO High protein vafli NIXE Salata od tune

100 g 1 kg = 8.90 Leća i riža ili leća i kukuruz

2.39

220 g 1 kg = 10.86 Razne vrste

0.89

MPC na 11.8.2025.: 2.59

MPC na 24.7.2025.: 0.89

14.8 g - 24.4 g proteina

CHEF SELECT High protein fitness gotovo jelo 400 g 1 kg = 7.48 Razne vrste

2.99

MPC na 18.8.2025.: 2.89

Više na www.lidl.hr

TASTINO High protein tortilje 320 g 1 kg = 4.97

10 g proteina

MILBONA High protein tiramisu 90 g 1 kg = 16.56

1.49

MPC na 13.4.2026.: 1.49

1.59

MPC na 18.8.2025.: 1.59

40 g proteina

CHEF SELECT High protein lasagne

2.99

450 g 1 kg = 6.64 Od pilećeg mesa MPC na 20.7.2026.: 2.99

Ponuda vrijedi do isteka zaliha. Sve cijene izražene su u eurima s PDV-om. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Fotografije ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Ispričavamo se zbog mogućih tiskarskih pogrešaka.


Od ponedjeljka, 17.8. 54 g ili 61 g proteina 100 g proteina 19.5 g ili 19.2 g proteina

MILBONA High protein cheddar

2.49

160 g ili 180 g 1 kg = 15.56 ili 13.83 Ribani ili narezak Vrijedi do nedjelje, 23.8. MPC na 9.5.2025.: 2.55

35 g ili 36 g proteina

MILBONA High protein sir

2.49

150 g ili 280 g 1 kg = 16.60 ili 8.89 Mozzarella ili MPC na 7.1.2026.: 2.49 meki sir

MILBONA High protein jogurt PILOS High protein desert od svježeg sira 150 g 1 kg = 6.60 Tamna ili bijela čokolada

1 kg 0.0% m.m. Natural

0.99

MPC na 20.7.2026.: 0.99

2.99

MPC na 13.4.2026.: 2.99

7.6 g - 7.9 g proteina

12 g proteina

29 g ili 30 g proteina

PILOS High protein sirna pločica

0.59

40 g Mliječna čokolada, tropical ili cimet MPC na 13.4.2026.: 0.59

MILBONA/ PILOS High protein desert od svježeg sira 400 g 1 kg = 4.23 Razne vrste

1.69

MPC na 18.8.2025.: 1.89

MILBONA High protein jogurt 4 x 125 g 1 kg = 3.38 Natur

12 g ili 12.5 g proteina

23.8 g proteina

1.69

MPC na 7.1.2026.: 1.99

15 g proteina

PILOS High protein kefir 350 g 1 kg = 3.97 Povratna naknada je uključena u cijenu

1.39

MPC na 7.1.2026.: 1.49

MILBONA High protein puding 4 x 125 g 1 kg = 4.58 Čokolada ili vanilija

2.29

MPC na 14.8.2025.: 2.49

Ponuda vrijedi do isteka zaliha. Sve cijene izražene su u eurima s PDV-om. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Fotografije ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Ispričavamo se zbog mogućih tiskarskih pogrešaka.

MILBONA High protein jogurt 2 x 170 g 1 kg = 5.85 Razne vrste

1.99

MPC na 24.7.2025.: 1.99

13 NAC 34/2026


Od ponedjeljka, 17.8. 25.1 g ili 29.2 g proteina

12 g ili 12.9 g proteina

24.7 g ili 24.5 g proteina

CROWNFIELD High protein muesli 500 g 1 kg = 5.58 Kikiriki ili čokolada i bućine sjemenke Vrijedi do nedjelje, 23.8.

-30%

CROWNFIELD High protein pahuljice

CROWNFIELD Zobena kaša bez šećera

2.49

240 g 1 kg = 10.38 Vanilija ili lješnjak MPC na 13.4.2026.: 2.69

450 g 1 kg = 6.64 Razne vrste

29.6 g ili 30 g proteina

2.99

MPC na 12.1.2026.: 3.29

2.79

3.99

MPC na 23.6.2026.: 3.99

FREEWAY Funkcionalni napitak

SPORTYFEEL EAA napitak 500 ml 1 l = 1.78 Okus cole ili šumskog voća Povratna naknada uključena je u cijenu

0.75 l 1 l = 1.32 Limun i grejp ili šljiva i breskva Povratna naknada uključena je u cijenu

MPC na 22.1.2026.: 1.89

MPC na 13.4.2026.: 0.99

0.99

0.89 SPORTYFEEL Whey proteinski prah 420 g 1 kg = 29.74 Vanilija ili čokolada Vrijedi do nedjelje, 23.8.

-21% 15.99

12.49 MPC na 17.9.2025.: 12.99

Više na www.lidl.hr

SPORTYFEEL Iso napitak u prahu 650 g 1 kg = 7.68 Limun ili crvena naranča

4.99

MPC na 24.7.2025.: 6.49

HONEY BEE POWER Energetski gel 40 g Razne vrste

0.99

MPC na 13.4.2026.: 0.99

Ponuda vrijedi do isteka zaliha. Sve cijene izražene su u eurima s PDV-om. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Fotografije ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Ispričavamo se zbog mogućih tiskarskih pogrešaka.


Od ponedjeljka, 17.8. 9.4 g ili 10 g proteina 25 g - 28 g proteina

1 kom = 0.75

FRESHONA High protein kolagen 100 g 1 kg = 6.90 Razne vrste

0.69

MPC na 20.7.2026.: 0.69

GELATELLI High protein Uz Lidl Plus sladoled na štapiću

-33%

2.99

4 x 45.5 g 4.49 1 kg = 16.43 Classic ili badem Vrijedi do nedjelje, 23.8. MPC na 2.5.2025.: 4.49

GELATELLI Proteinski sladoled u čaši 500 ml 1 l = 5.98 Razne vrste Vrijedi do nedjelje, 23.8.

5 g - 5.4 g proteina 1 kom = 0.52

SWEETLIFE Erythritol 500 g 1 kg = 7.98

3.99

MPC na 18.8.2025.: 4.59

GELATELLI High protein sladoledne pločice

-33%

2.59

5 x 70 ml 1 l = 7.40 Kokos, vanilija ili MPC na 21.5.2026.: 3.29 kikiriki

2.99

4.49

MPC na 9.5.2025.: 2.91

14.4 g ili 14.5 g proteina

TRATTORIA ALFREDO High protein pizza

3.49

254 g ili 274 g 1 kg = 13.74 ili 12.74 Salami ili margherita MPC na 24.7.2025.: 3.99

VEMONDO Veganske okruglice ili medaljoni 250 g 1 kg = 8.76

2.19

MPC na 24.7.2025.: 2.39

CHEF SELECT Pileći odrezak s kvinojom 220 g 1 kg = 10.86

2.39

MPC na 13.4.2026.: 2.79

21 g - 23 g proteina 31 g proteina

MISTER CHOC High protein namaz

3.99

320 g 1 kg = 12.47 Čokolada, badem MPC na 18.8.2025.: 4.49 ili veganski

MARIBEL High protein maslac od kikirikija 350 g 1 kg = 7.40 S okusom slane karamele

2.59

MPC na 20.7.2026.: 2.59

Ponuda vrijedi do isteka zaliha. Sve cijene izražene su u eurima s PDV-om. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Fotografije ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Ispričavamo se zbog mogućih tiskarskih pogrešaka.

MARIBEL Maslac od kikirikija 500 g 1 kg = 4.98 100% kikirikija

2.49

MPC na 24.7.2025.: 2.79

15 NAC 34/2026


Od ponedjeljka, 17.8. do 23.8. 10 kg

Super ponuda

BELLOSAN Suha hrana za pse 1 kg = 0.75 S govedinom

1 pak = 0.27

Uz Lidl Plus

COSHIDA Hrana za mačke

-25%

COSHIDA Kompletna hrana za mačke

-31%

1.09

Uz Lidl Plus

1.59

4 x 100 g 1 kg = 2.73 Razne vrste MPC na 2.5.2025.: 1.59

-26% 0.89

0.65

415 g 1 kg = 1.57 Razne vrste

MPC na 2.5.2025.: 0.89

CIEN Tekući sapun

7.49 MPC na 2.5.2025.: 9.99

1 kom = 2.96

2 x 75 ml

1l Milk & Silk ili Pink & Care

ELMEX Četkice za zube

Uz Lidl Plus

-31%

0.79

1.15

MPC na 2.5.2025.: 1.15

CIEN Kremasti gel za tuširanje 500 ml 1 l = 1.90

-24% 1.25

0.95

MPC na 5.6.2026.: 1.25

Više na www.lidl.hr

9.99

PARODONTAX Pasta za zube XXL 1 L = 36.60

3 kom Extra soft

5.49

8.89

MPC na 2.5.2025.: 5.49

MPC na 2.5.2025.: 10.49

1 kom = 4.50

PALMOLIVE Gel za tuširanje za djecu 750 ml 1 l = 6.52

4.89

MPC na 18.5.2026.: 4.89

NIVEA Krema protiv bora 2 x 50 ml 1 l = 89.90 Dnevna i noćna

8.99

MPC na 2.5.2025.: 8.99

Ponuda vrijedi do isteka zaliha. Sve cijene izražene su u eurima s PDV-om. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Fotografije ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Ispričavamo se zbog mogućih tiskarskih pogrešaka.


Od ponedjeljka, 17.8. do 23.8. 100 x 15.25 g

W5 Tablete za perilicu posuđa XXL

50 ili 44 pranja 1 pranje = 0.37 ili 0.42

40 kom Gratis!

6.99

Redovna cijena za 60 kom = 6.99 Lemon MPC na 16.5.2025.: 8.99

W5 Sredstvo za čišćenje odvoda

2 x 900 ml

1l

Uz Lidl Plus

1 kom = 1.65

ČARLI Deterdžent za posuđe 1 l = 1.83

3.29

MPC na 2.5.2025.: 2.79

-40%

ARIEL Kapsule za pranje rublja XXL Razne vrste

4l

18.49

MPC na 30.6.2025.: 20.99 ili na 27.4.2026.: 18.49

0.89

1.49

MPC na 2.5.2025.: 1.49

100 pranja 1 pranje = 0.20

66 pranja 1 pranje = 0.10 4l

ORNEL Omekšivač za rublje 1 l = 1.12 Blue ili Yellow

4.49

MPC na 11.8.2025.: 4.49

NIVEA MEN Gel za tuširanje 887 ml 1 l = 5.74 Active Clean

5.09

MPC na 17.8.2026.: 5.09

ARIEL Prašak za pranje rublja

19.99

5.5 kg 1 kg = 3.63 Touch of Lenor MPC na 2.5.2025.: 26.99

SANITAR Original + fresh lavanda 1400 ml 1 l = 2.85

3.99

MPC na 2.5.2025.: 3.29

Ponuda vrijedi do isteka zaliha. Sve cijene izražene su u eurima s PDV-om. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Fotografije ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Ispričavamo se zbog mogućih tiskarskih pogrešaka.

MERI MERINO Tekući deterdžent XXL 1 l = 1.72 Color

SOMAT Tabs Premium 4u1, Trio gel ili Caps Excellence 5u1 80 ili 88 kom ili 3 x 684ml 1 kom= 0.20 ili 0.22 ili 1 l = 8.77

6.89

MPC na 2.5.2025.: 5.59

17.99

MPC na 18.8.2025. ili 1.12.2025.: 17.99

17 NAC 34/2026


Od ponedjeljka, 17.8. do 23.8. 3 x 100 kom

Super ponuda

1 pak = 1.-

2 x 80 kom 1 pak = 1.-

W5 Higijenske maramice za čišćenje XXL Fresh ili Mediteran

1.99

MPC na 2.5.2025.: 1.89

LUPILU Dječje vlažne maramice XXL

2.99 MPC na 2.5.2025.: 2.79

8 rola 1 rola = 0.31

24 role 1 rola = 0.19

FLORALYS Kuhinjski ubrusi XXL

FLORALYS Toaletni papir XXL

8 x 45 listića 2-slojni

24 x 120 listića 3-slojni

MPC na 2.5.2025.: 2.49

MPC na 2.5.2025.: 4.69

4.59

2.49

-33%

AROMATA Vrećice za zamrzavanje 26 - 50 kom

SWIFFER Set za čišćenje podova

Uz Lidl Plus

0.89

0.59

MPC na 2.5.2025.: 0.79

Više na www.lidl.hr

VIOLETA Vlažni toaletni papir 100 kom

-24%

2.19

1 kom

2.89

MPC na 2.5.2025.: 2.89

14.49

MPC na 17.8.2026.: 14.49

Ponuda vrijedi do isteka zaliha. Sve cijene izražene su u eurima s PDV-om. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Fotografije ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Ispričavamo se zbog mogućih tiskarskih pogrešaka.


Dodatni plus uz

Lidl Plus Iskoristi ekskluzivnu ponudu partnera Optika JO-JO

20%

Saznaj prije svih aktiviraj obavijesti! Uključi sve komunikacijske preferencije u Lidl Plus aplikaciji kako bismo te mogli obavijestiti o svim našim Lidl Plus pogodnostima. 1. 2. 3.

Klikni na „Korisnički račun“ Komunikacijske preferencije Označi koje obavijesti želiš primati

Ponuda vrijedi do isteka zaliha. Sve cijene izražene su u eurima s PDV-om. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Fotografije ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Ispričavamo se zbog mogućih tiskarskih pogrešaka.

19 NAC 34/2026


XXL Isplati se.

o v Nu o našem asortimanu

KANIA Maslinovo ulje u spreju 200 ml 1 l = 19.95 Ekstra djevičansko

3.99 MPC na 17.8.2026.: 3.99

AMANIE Noir bomboni 100 g 1 kg = 6.50

148 g ili 180 g 1 kg = 11.61 ili 14.12 Čokolada ili vanilija

MPC na 17.8.2026.: 0.65

MPC na 17.8.2026.: 2.09

0.65 Više na www.lidl.hr

DOLCELA Puding

2.09

Ponuda vrijedi do isteka zaliha. Sve cijene izražene su u eurima s PDV-om. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Fotografije ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Ispričavamo se zbog mogućih tiskarskih pogrešaka.


EKOS Svježa pita od šljiva 420 g 1 kg = 14.88

6.25

MPC na 17.8.2026.: 6.25

Rustikalni pšenični miješani kruh 500 g 1 kg = 4.58

2.29

MPC na 17.8.2026.: 2.29

700 g

OCEAN SEA Panirani filet oslića 1 kg = 8.99

6.29

MPC na 17.8.2026.: 6.29

500 g Svježi filet lososa 1 kg = 21.78 S kožom

HEINZ Ketchup 570 g 1 kg = 7.46

4.25

MPC na 17.8.2026.: 4.25

Ponuda vrijedi do isteka zaliha. Sve cijene izražene su u eurima s PDV-om. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Fotografije ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Ispričavamo se zbog mogućih tiskarskih pogrešaka.

10.89 MPC na 17.8.2026.: 10.89

OCEAN SEA Škampi 450 g 1 kg = 17.76

7.99

MPC na 17.8.2026.: 7.99

21 NAC 34/2026


Od ponedjeljka, 17.8. Dom i uređenje

S dječjim sjedalom

LIVARNO Daska za WC školjku Komad Od duroplasta S tihim automatskim spuštanjem Dimenzije: cca 44.5x37x5 cm

Hit tjedna!

9.99 CIEN BEAUTY Tuš za usta

3.7 V

Komad Za učinkovitu higijenu usta 3 stupnja inteziteta mlaza Spremnik za vodu: 210 ml Uz Lidl Plus

-20%

18.39 Više na www.lidl.hr

o

v i e i o istek z ih . S e otog i e e o

e e z e es e s o ot osti o gov ti stv o izg e

22.99

e og s o ko iči i ee i z k stvo. oizvo . s ič v o se z og og ih tisk skih og eš k .


Od ponedjeljka, 17.8.

CIEN BEAUTY Set za manikuru i pedikuru Set S 10 visokokvalitetnih nastavaka od safira i filca 3 stupnja brzine S LED svjetlom za precizan rad

Hit tjedna!

14.99

maks. 2200 W

CIEN BEAUTY Sušilo za kosu Komad S ionskom funkcijom 2 stupnja puhanja i 3 stupnja temperature s dodatnom funkcijom 'Cool Shot' Uključujući usku mlaznicu i difuzor za volumen

Hit tjedna!

11.99 on v i e i o istek z ih Sve e e z e e e otog fi e ne o ot nosti o gov ti stv no izg e

oizvo

CIEN BEAUTY Četka na vrući zrak Komad 3 postavke temperature (160 °C, 180 °C, 200 °C) S keramičko-keratinskim premazom Kabelski zglob koji može rotirati za 360° S ionskom funkcijom Dužina kabela: 180 cm

K n e og ć s o ko ičin i e eni z k ć nstvo s ič v o se zbog og ćih tisk skih og e k

12.49 C 3 2026


Od ponedjeljka, 17.8. Dom i uređenje

4000 K 44 IP

IP

44

LIVARNO LED svjetiljka Komad Dugotrajni LED modul neutralno bijelog svjetla koji štedi energiju Dimenzije: Ø cca 33 cm

12.99 LIVARNO Zavjesa za tuš

ORAL B Električna četkica za zube

Komad S 12 pojačanih rupa i prstenova za pričvršćivanje Od tekstila koji se lako održava Dimenzije: cca 180x200cm

Komad 3 načina četkanja: Daily Clean (svakodnevno čišćenje), Sensitive (nježno) i Sensitive Plus (iznimno nježno) Mjerač vremena ugrađen u dršku Jedinstvena tehnologija 2D čišćenja oscilirajućim i rotacijskim pokretima omogućuje do 100 % bolje uklanjanje zubnih naslaga u usporedbi s klasičnom zubnom četkicom

24.99 Više na www.lidl.hr

o

vri e i o istek z ih ve ci e e izr e e s e ri s otogr i e e or ot osti o gov r ti stv r o izg e

Uz Lidl Plus

-20%

3.59

4.49

LIVARNO Ručni tuš Komad 3 varijante mlaza Glava tuša: Ø cca 15 cm

4.49

e og ć s o ko iči ri ere i z k ć stvo roizvo s rič v o se zbog og ćih tisk rskih ogreš k


Od ponedjeljka, 17.8.

cca 29.5x43x23 cm

LIVARNO Polica za kupaonicu Komad Različite vrste

8.99

cca 25x46x11 cm

maks. 15 W

TRONIC LED kozmetičko ogledalo

Komad Obodni LED prsten podesiv u 3 različite boje (toplo bijela, hladno bijela, prirodno svjetlo) S ugrađenim Bluetooth® zvučnikom i induktivnom podlogom za punjenje Punjenje putem USB-C priključka Ogledalo zakretno za 90° Promjer ogledala: cca 19.5 cm

on vri e i o istek z ih . e ci e e iz e e s e i otogr i e ne or ot nosti o gov r ti stv rno izg e

s

LIVARNO Prostirka za kupaonicu Komad S protukliznom donjom stranom Dimenzije: cca 60x90 cm

5.99

CIEN LED kozmetičko ogledalo

Baterije uključene

Komad Okreće se 360˚ Prednja strana sa standardnim ogledalom, stražnja strana s 5x povećanjem S prigušivim LED svjetlom upravljanjem na dodir

29.99 8.49

o . n e og ć s o ko ičin ri ereni z k ć nstvo. roizvo . s rič v o se zbog og ćih tisk rskih ogreš k .

C3

0 6


Od ponedjeljka, 17.8. Odjeća i modni dodaci

ESMARA Baloner Komad Dvostruko kopčanje s unutarnjim gumbom Različiti modeli Veličine: 36-46 (S-L)*

ESMARA Ženski dugi prsluk Komad Gornji sloj odbija vodu zahvaljujući BIONICFINISH® ECO tretmanu S 2-smjernim patentnim zatvaračem Veličine: 32-46 (XS-L)*

Više na www.lidl.hr

on

vri e i o istek z ih e Fotogr i e ne mor

e e e es e s ot nosti o gov r ti stv rnom izg e

18.99

Ugrabi priliku!

10.99

n e mog ć s mo ko ičin m rim erenim z k ć nstvo roizvo s rič v mo se zbog mog ćih tisk rskih ogre k


Od ponedjeljka, 17.8.

ESMARA Ženska sportska majica ili sportske hlače Komad Visoki udio pamuka Veličine: 36-46 (S-L)

7.99

ESMARA MEN Muška polo majica Komad Pikee kvaliteta Veličine: 48-62 (M-XXL)*

5.99

ESMARA MEN Muške sportske hlače

Muška 'oversize' majica Komad Od čistog pamuka Veličine: 48-58 (M-XL)

o v e o stek otog e e o ot

Komad Visoki udio pamuka Veličine: 48-58 (M-XL)

8.99

5.49

Sve c e e z e e s e ost o gov t stv o g e

s

o o vo

s č v

e og o se

*modeli nisu dostupni u svim veličinama

s o ko č og og t sk sk

ee og e k

k

stvo 34 2 26


Od ponedjeljka, 17.8. Odjeća i modni dodaci

ESMARA Ženska vesta Komad Veličine: 36-46 (S-L)

-20%

6.39

7.99

ESMARA Ženske tajice

ESMARA Ženske hlače Komad S elastanskim vlaknom (LYCRA®) Veličine: 36-46 (S-L)*

-23%

Uz Lidl Plus

ESMARA Ženske traperice Komad 'Super skinny fit' kroj S Push-up efektom Visoki udio pamuka i elastansko vlakno (LYCRA®) Veličine: 36-46*

8.99

6.99

Više na www.lidl.hr

Komad U izgledu kože S elastanskim vlaknom (LYCRA®) Veličine: 34-46*

o

Uz Lidl Plus

-20%

11.99 6.39

v i e i o istek z ih ve ci e e i r e e s e ri s otog fi e e o ot osti o gov ti stv o izg e

7.99

e og s o ko iči i ee i z k stvo oizvo s ič v o se z og og ih tisk skih og e k


Od ponedjeljka, 17.8.

2 dijela

ESMARA Pidžama Set Od čistog pamuka Veličine: 36-46 (S-L)

8.99

2 dijela

2 dijela

ESMARA Ženska plišana pidžama Set S elastanskim vlaknom (LYCRA®) Veličine: 36-46 (S-L)*

Ugrabi priliku!

9.49 ESMARA Ženske natikače Par Kožna tabanica Lagani EVA potplat Veličine: 37-41

LUPILU Dječja pidžama Set Od čistog pamuka Veličine: 98-128

8.99 o v e o stek otog e e o ot

e i e e i že e s e i ost o gov t stv o g e

s

o vo

K e og s o ko č s č v o se bog og t sk sk

4.99

*modeli nisu dostupni u svim veličinama

ee og e k

k

stvo AC 34 2 26


Od ponedjeljka, 17.8. Odjeća i modni dodaci

1x

1

ESMARA Ženska majica Komad Visoki udio pamuka i elastansko vlakno (LYCRA®) Veličine: 36-46 (S-L)

4.99

2

2x

3x

ista boja

ESMARA Grudnjak 1 ili 2 komada u setu Seamless – bez smetajućih šavova S podesivim naramenicama S elastanskim vlaknom (CREORATM) 1. Veličine: B: 75, 80, 85; C: 85 2. Veličine: 36-50 (S-XL)*

5.99

ESMARA MEN Bokserice 3 komada u setu Visoki udio pamuka i elastansko vlakno (CREORATM) Veličine: 5-8 (M-XXL)*

6.99

*modeli nisu dostupni u svim veličinama

Više na www.lidl.hr

o

v e

o stek z h oto e e o

e ci e e i e es e i s ot ost o ov t stv o

o z e

e o ć s o ko č o zvo s č v o se zbo

ee z k ć stvo o ć h t sk sk h o eš k


Od ponedjeljka, 17.8. Naručiš, dođeš, preuzmeš.

Isplati se. Klikni & preuzmi

Samo u Lidl Plus aplikaciji: rezerviraj željeni proizvod iz udobnosti svojeg doma i preuzmi ga u odabranoj Lidl trgovini bez straha da će se rasprodati. Proizvod koji želiš rezervirati se ne nalazi u redovnoj prodaji, već je dostupan samo uz prethodnu rezervaciju preko LIDL Plus aplikacije.

1.

Rezervacija putem Lidl Plus aplikacije.

2.

Tijek narudžbe prati u aplikaciji.

Preuzmi i skeniraj Lidl Plus i plati u trgovini.

3.

LIVARNO Stol Komad Noge od čelika prevučenog prahom s kapicama poštednim za pod Dimenzije: cca 115x80x75 cm

Rezerviraj

69.99 o v e o stek z h Sve cijene izražene su u eurima s PDV-om. e og s o ko č ee z k otog e e o ot ost o gov t stv o zg e o zvo s č v o se z og og h t sk sk h og eš k

stvo N

0


Od ponedjeljka, 17.8. Kuhinja i kućanstvo

750 W

1200 W

SILVERCREST 3 u 1 toster Komad Za tople sendviče, vafle ili roštiljanje Grijaći element od nehrđajućeg čelika Izmjenjive ploče s visokokvalitetnim neprianjajućim slojem tvrtke ILAG®

19.99 Baterije uključene

SILVERCREST Aparat za kokice

SILVERCREST Digitalna kuhinjska vaga

Komad Za do 60 g kokica Uključujući mjernu žlicu i posudu za topljenje maslaca

Komad Točno vaganje na gram do 5 kg Automatsko isključivanje, funkcija naknadnog dovagivanja (TARA)

13.99

Više na www.lidl.hr

4.49

Ponuda vrijedi do isteka zaliha. Sve cijene izražene su u eurima s PDV-om. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Fotografije ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Ispričavamo se zbog mogućih tiskarskih pogrešaka.


Od ponedjeljka, 17.8.

300 W cca 0.6 l

Top

prilika! SILVERCREST Smoothie maker Komad Oštrica od nehrđajućeg čelika S To-Go čašom u kojoj se vrši priprema

10.-

4x

cca 1.8 l

2x cca 0.5 l

SILVERCREST Lonac Komad Od lijevanog aluminija Visokovrijedni keramički sloj protiv pranjanja tvrke ILAG® Stakleni poklopac s otvorom za paru Prikladan za sve tipove štednjaka, uključujući indukcijske štednjake Debljina dna: cca 6 mm Promjer: cca 28 cm (5.5 l)

-20% 23.99

18.99

SILVERCREST Staklenke za pohranjivanje namirnica 4 komada u setu Uključujući poklopce od drva akacije sa silikonskim brtvenim prstenom Staklena posuda otporna na temperature od 0 do 100 °C

cca 1 l

11.99

3x SILVERCREST Staklene posude za pohranjivanje namirnica

SILVERCREST Termo čaša Komad Od nehrđajućeg čelika Održava napitak toplim ili hladnim S višekratnom slamkom

5.99

cca 1.2 l

3 komada u setu Poklopac sa silikonskim brtvilom i zaporom na klik Staklo otporno na temperature od -20 do 330 °C

9.99

Ponuda vrijedi do isteka zaliha. Sve cijene izražene su u eurima s PDV-om. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Prikazani otogra ije proizvodi ne moraju su uprijedlog potpunosti za serviranje. odgovaratiIspričavamo stvarnom izgledu se zbogproizvoda. mogućih Ispričavamo tiskarskih pogrešaka. se zbog mogućih tiskarskih pogrešaka.

cca 0.55 l cca 1 l

cca 2 l

33 NAC 33/2026 34/2026


Od ponedjeljka, 17.8. Kuhinja i kućanstvo

1500 W

cca 6 l

MASTERPRO Friteza na vrući zrak Komad Digitalno upravljanje putem zaslona osjetljivog na dodir 7 programiranih funkcija pripreme hrane Temperatura podesiva do 200 °C Tajmer podesiv do 60 minuta

47.99

3 dijela

TEFAL Tava

TEFAL Set tava s odvojivom ručkom

39.99

Više na www.lidl.hr

Komad S visokokvalitetnim neprianjajućim slojem S Thermo-Signal™ indikatorom u sredini tave za signalizaciju idealne temperature za početak pečenja Prikladna za sve vrste štednjaka, uključujući indukcijske Promjer: cca 24 cm, 17.99 € ili cca 28 cm, 19.99 €

već od

Set S visokokvalitetnim neprianjajućim slojem S Thermo-Signal™ indikatorom u sredini tave za signalizaciju idealne temperature za početak pečenja Promjer: cca 22 cm i cca 26 cm

17.99

Ponuda vrijedi do isteka zaliha. Sve cijene izražene su u eurima s PDV-om. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Fotografije ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Ispričavamo se zbog mogućih tiskarskih pogrešaka.


Od ponedjeljka, 17.8.

SILVERCREST Toster

870 W

Komad S integriranim nastavkom za pecivo 6 podesivih stupnjeva pečenja Funkcija odmrzavanja Funkcija zagrijavanja bez dodatnog pečenja Auto-Lift funkcija za sigurno uklanjanje manjih kriški kruha Automatsko isključivanje

9.99

cca 1 l

SILVERCREST Vrč

cca 1.2 l

Komad Od stakla i nehrđajućeg čelika Sipač s poklopcem i integriranim sitom – zadržava led i komadiće voća

5.99 cca 1.7 l 3100 W

SILVERCREST Kuhalo za vodu Komad Visokokvalitetno dvostruko dno od nehrđajućeg čelika s prekrivenim grijačem Automatsko sigurnosno isključivanje i zaštita od kuhanja bez vode Postolje okretno za 360° Prikaz stanja vode i filter protiv kamenca koji se može izvaditi Prekidač za uključivanje/isključivanje s LED indikacijskim svjetlom

19.99

Ponuda vrijedi do isteka zaliha. Sve cijene izražene su u eurima s PDV-om. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Prikazani Fotografije proizvodi ne moraju su uprijedlog potpunosti za serviranje. odgovaratiIspričavamo stvarnom izgledu se zbogproizvoda. mogućih Ispričavamo tiskarskih pogrešaka. se zbog mogućih tiskarskih pogrešaka.

35 NAC 33/2026 3 /2026


Od srijede, 19.8.

*Visokotlačni čistač prikladan samo za korištenje s vodom

Građevinske potrepštine i vrt

PARKSIDE Muške traper hlače Komad Visoki udio pamuka i elastansko vlakno (LYCRA®) Veličine: 48-58*

Hit tjedna!

9.99

*modeli nisu dostupni u svim veličinama

Više na www.lidl.hr

e

e

e e

ve i e e izr e e s

e ri

s

Vo

e

e

č

e

č

ee

e


Od srijede, 19.8. PARKSIDE Aku vrtne škare Komad Kapacitet rezanja: maks. 14 mm (meko drvo) / 12 mm (tvrdo drvo) S integriranom Litij-ionskom baterijom kapaciteta 4 V/ 4 Ah

4V

Hit tjedna!

17.99

Baterija i punjač nisu uključeni u opseg isporuke

*U usporedbi sa standardnim Parkside aku škarama za grane PAAS 20-li B1

10%

PARKSIDE PERFORMANCE Aku škare za grane Komad Za snažno rezanje grana debljine do 38 mm (meko drvo) i 19 mm (tvrdo drvo) Izmjenjiva Bypass oštrica

duži vijek trajanja motora*

35%

20 V

55.-

veća učinkovitost rezanja*

10%

veća snaga rezanja*

*U usporedbi sa standardnom Parkside aku lančanom pilom PKSA 20-LI C3

70%

PARKSIDE PERFORMANCE Aku lančana pila

veća izlazna snaga*

24%

veća dužina reza*

Komad Kočnica povratnog udara „Anti-Kickback“ Automatsko podmazivanje lanca Uključujući: 1 štitnik za lanac, 180 ml bio-ulja za podmazivanje lanca Motor bez četki (Brushless Motor) – posebno dug vijek trajanja zahvaljujući manjem trošenju

40 V

146%

veća brzina lanca*

Hit tjedna!

Dužina reza: Brzina lanca: Maks. broj okretaja:

28.5 cm 16 m/s

Baterija i punjač nisu uključeni u opseg isporuke

7200 min-1

on vri e i o istek z ih ve ene z ene e otogr i e ne or ot nosti o gov r ti stv rno izg e

roizvo

89.99

K n e og ć s o ko ičin ri ereni z k ć nstvo s rič v o se zbog og ćih tisk rskih ogreš k

A 34/ 0


Od srijede, 19.8. Građevinske potrepštine i vrt

85 W

Promjer brusne ploče: Broj okretaja motora:

11000 min-¹ 5000 min-¹

PARKSIDE Uređaj za oštrenje lanca Komad Za sve uobičajene tipove lanaca pile (1/4”, 0.325” i 3/8”) Individualno podesiv kut oštrenja Automatski povrat brusne glave Jednostavno rukovanje bez zatezanja lanca i pile LED osvjetljenje područja oštrenja

24.99

PARKSIDE Teleskopske škare za grane Komad Oštrica od čelika s ILAG premazom protiv prianjanja Maks. promjer rezanja: cca 40 mm Teleskopske drške izvlačive: cca 64-85 cm

11.99

PARKSIDE Zaštitni vizir

Komad Podstavljena traka za glavu s praktičnim okretnim gumbom za podešavanje obujma (cca 54-63 cm) Odvojivi, preklopni vizir s metalnom rešetkom

19.99

Više na www.lidl.hr

on

vri e i o istek z i . Sve ci ene izr ene s e ri s o otogr i e ne or ot nosti o gov r ti stv rno izg e

PARKSIDE Teleskopske škare Komad 2 alata za rezanje: škare za grane ili pila za grane 5-struko izvlačiva teleskopska ručka od cca 1.60-2.65 m Dužina lista pile: cca 30 cm

17.99

n e og s o ko ičin ri ereni z k nstvo. roizvo . s rič v o se zbog og i tisk rski ogreš k .


Od srijede, 19.8.

PARKSIDE Aku škare za grane

Baterija i punjač nisu uključeni u opseg isporuke

Komad Za snažno rezanje grana debljine do 28 mm (meko drvo) i 15 mm (tvrdo drvo) Izmjenjiva Bypass oštrica Za čiste i oštre rezove za bolji rast biljaka

20 V

29.99 Maks. broj hodova u praznom hodu:

Dužina reza:

35 cm

Promjer grana: Praznohodna brzina vrtnje:

20 V / 4 Ah

2400 min-¹

maks. 12 mm 1200 min-¹

PARKSIDE Aku baterija

20 V

PARKSIDE Aku škare za živicu Komad Kvalitetni Lasercut nož s aluminijskom vodilicom i krajnjim graničnikom od metala 2-ručna zaštitna sklopka s funkcijom brzog zaustavljanja noža Integrirani zidni nosač za pohranjivanje za uštedu prostora

Baterija i punjač nisu uključeni u opseg isporuke

24.99

Komad Cell Balancing : ugrađeno pasivno balansiranje ćelija za maksimalan životni vijek i optimalno punjenje Izdržljiva zaštita: PCB ploča sa specijalnim zaštitnim lakom otpornim na prašinu, vlagu i metalne čestice

29.99

PARKSIDE Vrtne škare za živicu Komad Dužina reza od 46 cm i maksimalna debljina reza od 12 mm Integrirano vlačno rasterećenje mrežnog kabela 2-ručna zaštitna sklopka i električni sustav zaustavljanja

24.99

on vri e i o istek z ih ve ci ene iz žene e i otogr fi e ne or potp nosti o gov r ti stv rno izg e

450 W

V proizvo

K pn e og ć s o ko ičin pri ereni z k ć nstvo sprič v o se zbog og ćih tisk rskih pogreš k

C 4 2 26


Od srijede, 19.8. Građevinske potrepštine i vrt

1600 W

Dužina reza:

34 cm

Brzina lanca:

15 m/s

PARKSIDE Električna lančana pila Komad 2-ručna zaštitna sklopka s Quick Stop funkcijom brzog zaustavljanja Automatsko podmazivanje lanca

49.99

cca 280 l

4V

PARKSIDE 2 u 1 aku škare Komad Klik-sustav za jednostavnu izmjenu noževa Uključujući 1 nož za travu sa širinom reza od 8 cm, 1 nož za grmlje s dužinom reza od 12 cm i USB-C kabel za punjenje Snažna litij-ionska baterija (4V/2Ah) Rotirajuća ručka (180°) omogućuje vertikalno ili horizontalno rezanje

14.99

Više na www.lidl.hr

LIVARNO Vrtna škrinja Komad Od materijala otpornog na vremenske uvjete S mogućnošću zaključavanja (lokot nije uključen u opseg isporuke) Dimenzije: cca 117x45x56 cm

29.99 on

vri e i o istek z ih e i ene i r ene e ri V K pn e mog ć s mo ko ičin m prim erenim z k ć nstvo otogr fi e ne mor potp nosti o gov r ti stv rnom izg e proizvo sprič v mo se zbog mog ćih tisk rskih pogreš k


Od srijede, 19.8.

FISKARS Teleskopski rezač grana Komad Teleskopske drške izvlačive: cca 64 do 93 cm Promjer rezanja: maks. 45 mm

22.99

IP44

LIVARNO LED solarna svjetiljka

IP44

Komad 1 LED žaruljica toplo bijelog svjetla s 42 mikro LED žaruljice toplo bijelog svjetla ili s 42 višebojne mikro LED žaruljice Sa senzorom polumraka – automatski se uključuje u tami Trajanje svjetla cca 8 sati (pri punoj napunjenosti) Dimenzije kantice: cca 21x10x16 cm Visina uzemne šipke: cca 80 cm

8.99

FISKARS Vrtne škare Komad Promjer rezanja: maks. 20 mm

10.99 LIVARNO Cerada Komad Štiti od prljavštine, lišća i vlage Pojačan obrub sa stabilnim ušicama

cca 82 x Ø 165 cm

cca 159x63/89x76 cm

cca 76/110x91x80 cm

3.49 LIVARNO Cerada

Komad Pojačan obrub sa stabilnim ušicama

5.99

cca 210x160x80 cm

o v i e i o istek z i otog i e e o ot

ve ci ene iz ene s e i osti o gov ti stv o izg e

s

Vo oizvo

s ič v

e og ć s o ko iči i e e i z k ć stvo o se zbog og ći tisk ski og eš k

4 2026


Od srijede, 19.8. Građevinske potrepštine i vrt

PARKSIDE Inverter generator struje Komad Digitalna inverter tehnologija –stabilan sinusni napon bez distorzije, kao iz električne mreže Pouzdano isporučuje struju za velike kućanske uređaje i električne alate do 800 W Snažan 4-taktni motor tihog hoda Uključujući utičnicu za električne uređaje s 230 V Motor od 56 cm³ s odvojenim spremnicima za gorivo i ulje

-25% 199.-

149.1400 W

25 l Uključujući bogat pribor

PARKSIDE Mokro-suhi usisavač Komad Primjenjiv za usisavanje vode ili kao puhalo Teleskopska usisna cijev za ugodnu visinu rada Praktično čišćenje filtra pomoću tipke Spremnik od nehrđajućeg čelika s odvodom za prljavu vodu Učinak usisavanja: 240 AW Dužina usisnog crijeva: cca 2.5 m Dužina mrežnog kabela: cca 4 m

49.99 Više na www.lidl.hr

on

vri e i o istek z ih . ve i e e i r e e s e ri s -o otogr fi e ne or ot nosti o gov r ti stv rno izg e

n e og ć s o ko ičin ri ereni z k ć nstvo. roizvo . s rič v o se zbog og ćih tisk rskih ogreš k .


Od srijede, 19.8. 10 m

IP44

IP44

PARKSIDE Produžni kabel Komad 4 utičnice sa samozatvarajućim poklopcima Dužina kabela: cca 10 m

PARKSIDE Teleskopski berač voća

17.99

Komad Raspon razvlačenja do 312 ili 120 cm

10.99

IP44

IP44

10 m

PARKSIDE Produžni kabel Komad Sa zaštitnim poklopcem

16.99

PARKSIDE Brusni kamen Komad Dimenzije: cca 19x9x4 cm Granulacija: 400/800

4.99

Novo

u ponudi

PARKSIDE Jakna od flisa Komad Topla podstava od teddy flisa Veličine: 48-62 (M-XXL)

15.99

PARKSIDE Vrtna kolica s kotačima Komad S prostorom za pohranjivanje pribora i praktičnim, odloživim pretincem 4 široka i posebno lako pokretna kotača za visoku stabilnost – zahvaljujući grubom profilu prikladna i za travnjak ili gredice 2 ručke za jednostavan transport Maks. opterećenje sjedala: 120 kg Maks. opterećenje dijela za odlaganje: 10 kg Dimenzije: cca 55x26x30 cm

19.99

on vri e i o istek z ih . ve c ene žene s e otogr fi e ne or ot nosti o gov r ti stv rno izg e

s

Vo n e og ć s o ko ičin ri ereni z k ć nstvo. roizvo . s rič v o se zbog og ćih tisk rskih ogreš k .

34/2026


Od ponedjeljka, 17.8.

Lidlova cvjećarnica.

Isplati se.

10 gerbera

Vrijesak Komad Visina: cca 25 cm Promjer: cca 18 cm Dimenzije: cca 27x18 cm

6 biljaka

8.99 10 ruža

Ruža lončanica Komad Visina: cca 28 cm Promjer: cca 10 cm Različite boje

Rezano cvijeće

1.99

Biljni mix (u ukrasnoj tegli) Komad Visina: cca 16 cm Promjer: cca 6 cm Različite vrste

2.79 2.99 već od

Super cijena!

Komad Ruže, cca 40 cm, 2.99 € Gerberi, cca 50 cm, 3.99 € Različite boje

Sadnica borovnice Heba mix Komad Visina: cca 25 cm Promjer: cca 12 cm Različite vrste i boje

4.49 5.99

Više na www.lidl.hr

Zemlja za cvijeće Komad 20 litara, 1.39 € 50 litara, 3.29 €

već od

Komad Visina: cca 50 cm Promjer: cca 15 cm

1.39

Ponuda vrijedi do isteka zaliha. Sve cijene izražene su u eurima s PDV-om. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Fotografije ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Ispričavamo se zbog mogućih tiskarskih pogrešaka.


Od srijede, 19.8.

Heba Komad Visina: cca 15-18 cm Promjer: cca 10 cm Različite vrste

Zeleni mix (u keramičkoj tegli) Komad Visina: cca 10-25 cm Promjer: cca 6 cm Različite vrste

Ficus Ginseng (u keramičkoj tegli) Komad Visina: cca 30 cm Promjer: cca 12 cm

2.49

7.99

Zvjezdan TRIO Komad Visina: cca 22 cm Promjer: cca 13 cm Različite boje

Sempervivum aranžman (u keramičkoj ili cinčanoj tegli) Komad Visina biljke: cca 11 cm Promjer biljke: cca 9 cm Različite vrste

Super cijena!

2.79 1.69

Lavanda angustifolia Komad Visina: cca 35 cm Promjer: cca 12 cm

8.88 2.79

Vrtni bambus

Komad Visina: cca 40 -50 cm Različite vrste Od petka, 21.8.

već od

Buket cvijeća

4.99

Komad Visina: cca 60 cm Promjer: cca 19 cm

11.99

Ponuda vrijedi do isteka zaliha. Sve cijene izražene su u eurima s PDV-om. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Fotografije ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Ispričavamo se zbog mogućih tiskarskih pogrešaka.

45 NAC 34/2026


Od srijede, 19.8. do 23.8.

I da frižider bira, izabrao bi Lidl. Isplati se.

MILBONA Grana Padano 100 g 1 kg = 15.90 Ribani sir

-33% 2.39

1.59

MPC na 2.5.2025.: 2.29

PILOS Edamer sir 500 g 1 kg = 6.98 U komadu

-28% 4.89

3.49

MPC na 2.5.2025.: 4.99

150 g 1 kg = 8.60 Narezak

PILOS Duo jogurt

Uz Lidl Plus

-35%

175 g 1 kg = 3.71 Razne vrste Uz Lidl Plus

-34%

0.65

0.89

MPC na 2.5.2025.: 0.89

Više na www.lidl.hr

MILBONA Maasdamer

1.29

1.99

MPC na 2.5.2025.: 1.99

Ponuda vrijedi do isteka zaliha. Sve cijene izražene su u eurima s PDV-om. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Fotografije ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Ispričavamo se zbog mogućih tiskarskih pogrešaka.


Od srijede, 19.8. do 23.8. 1250 g

PIKOK Pileća i pureća hrenovka XXL 1 kg = 2.15 Bez ovitka

2.69

MPC na 2.5.2025.: 2.69

PIKOK Šleska kobasica 550 g 1 kg = 5.44

Uz Lidl Plus

PIKOK Kranjska kobasica

-33%

2.99

650 g 1 kg = 5.46

Akcija! 4.15

4.49

3.55

MPC na 2.5.2025.: 4.49

MPC na 2.5.2025.: 4.15

OKUSI ZAVIČAJA Svježi fuži ili pljukanci 400 g 1 kg = 3.48

-30% 1.99

1.39

MPC na 2.5.2025.: 1.99

DULANO Mesni sir 400 g 1 kg = 7.48 Pečen u pećnici

-25% 3.99

2.99

MPC na 2.5.2025.: 3.99

SOLEVITA Smoothie 250 ml 1 l = 3.96 Razne vrste Povratna naknada uključena je u cijenu

kg

-33% 1.49

0.99

MPC na 2.5.2025.: 1.49

PIKOK Hamburger XXL cca 1.2 kg Redovna cijena za cca. 400g = 6,99

Ponuda vrijedi do isteka zaliha. Sve cijene izražene su u eurima s PDV-om. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Fotografije ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Ispričavamo se zbog mogućih tiskarskih pogrešaka.

5.99

MPC na 2.5.2025.: 5.99

47 NAC 34/2026


Od srijede, 19.8. do 23.8.

Svježi grill mix cca 1.2 kg Ćevapi, pljeskavice i roštilj kobasice

Uz Lidl Plus

-33%

kg

5.79 2.79

4.19

Svježa pileća krila

MPC na 29.7.2026.: 5.79

Svježi pileći file mix 600 g 1 kg = 5.82 File zabatka i iskošteni batak zabatak

3.49

MPC na 12.2.2026.: 4.59

cca 500 g kg

MPC na 2.5.2025.: 4.19

Svježa roštilj kobasica u prirodnom ovitku cca 400 g Junetina i svinjetina

kg

6.99

MPC na 28.4.2026.: 8.99

Svježa marinirana svinjska rebra cca 500 g

kg

4.79

MPC na 2.5.2025.: 6.59

Više na www.lidl.hr

Punjena vješalica 420 g 1 kg = 8.31

3.49

MPC na 23.6.2026.: 4.29

Ponuda vrijedi do isteka zaliha. Sve cijene izražene su u eurima s PDV-om. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Fotografije ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Ispričavamo se zbog mogućih tiskarskih pogrešaka.


Od srijede, 19.8. do 23.8.

Svježi teleći but 450 g 1 kg = 15.53 Odrezak Bez kosti

CHEF SELECT Chicken Nuggets s umakom 750 g 1 kg = 7.32

6.99

MPC na 2.5.2025.: 8.99

-21%

kg

cca 2 kg Rebra, prsa i flam

MPC na 1.8.2025.: 5.49

MPC na 2.5.2025.: 9.99

kg

6.99

5.49

6.99

Svježa mlada teletina za pečenje

Svježi teleći kare cca 500 g Odrezak S kosti

14.79 MPC na 2.5.2025.: 12.99

Svježa teleća lopatica cca 1 kg Komad Bez kosti

Svježi goveđi biftek cca 2 kg Komad kg

kg

10.89 MPC na 2.5.2025.: 12.49

Super cijena!

24.99

MPC na 2.5.2025.: 28.99

SELECT & GO Sushi Family Tray 462.5 g 1 kg = 12.52

5.79

MPC na 2.5.2025.: 7.99

Super cijena!

Tuna filet 200 g 1 kg = 24.95

-28% 6.99

4.99

MPC na 13.3.2026.: 4.99

Svježi filet lososa cca 1 kg kg

Ponuda vrijedi do isteka zaliha. Sve cijene izražene su u eurima s PDV-om. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Fotografije ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Ispričavamo se zbog mogućih tiskarskih pogrešaka.

12.49 MPC na 2.5.2025.: 13.49

49 NAC 34/2026


Od srijede, 19.8. do 23.8.

Slijedi savjete Dim Tima. Isplati se.

Više grill savjeta na

lidl.hr

TRATTORIA ALFREDO Baguette 750 g 1 kg = 4.25 Razne vrste

-33%

Uz Lidl Plus

-32%

4.79

3.19

MPC na 2.5.2025.: 4.99

KANIA Pinđur 540 g 1 kg = 6.20

3.35

4.99

MPC na 2.5.2025.: 4.75

KANIA Salatna majoneza 500 ml 1 l = 3.18

Uz Lidl Plus

-38%

1.59

2.59

MPC na 2.5.2025.: 2.49

Više na www.lidl.hr

BARCAFFE Cappuccino 120 g ili 144 g 1 kg = 20.76 ili 24.92 Razne vrste

2.99

MPC na 23.2.2026.: 2.99

BAKINA TAJNA Domaći ajvar 300 g 1 kg = 11.97 Blagi ili ljuti

3.59

MPC na 2.5.2025.: 3.49

Ponuda vrijedi do isteka zaliha. Sve cijene izražene su u eurima s PDV-om. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Fotografije ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Ispričavamo se zbog mogućih tiskarskih pogrešaka.


Od srijede, 19.8. do 23.8. FRESHONA Kukuruz u zrnu 285 g (ocijeđene mase) 1 kg = 2.98

-28% 1.19

0.85

MPC na 2.5.2025.: 1.09

MILBONA Burrata 125 g 1 kg = 11.92

Uz Lidl Plus PIKOK Debrecinka pikant 400 g 1 kg = 6.73

2.69

MPC na 2.5.2025.: 2.69

-31%

1.49

2.19

MPC na 2.5.2025.: 2.29

GRILL&FUN Grill senf

CHEF SELECT Humus

460 g 1 kg = 2.37

200 g 1 kg = 7.94 Razne vrste

-31% 1.59

-30% 1.99

1.09

1.39

KANIA Grill umak

CHEF SELECT Bulgur ili kus-kus salata

MPC na 2.5.2025.: 1.49

300 ml 1 l = 4.63 Classic, Honey ili Whiskey

-30% 1.99

1.39

MPC na 2.5.2025.: 1.59

Ponuda vrijedi do isteka zaliha. Sve cijene izražene su u eurima s PDV-om. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Fotografije ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Ispričavamo se zbog mogućih tiskarskih pogrešaka.

MPC na 23.4.2026.: 1.99

200 g ili 250 g 1 kg = 5.16 ili 6.45 Razne vrste

-31% 1.89

1.29

MPC na 2.5.2025.: 1.79

51 NAC 34/2026


Od srijede, 19.8. do 23.8.

Vitaminska energija za naše junake. Isplati se. Breskva Zemlja podrijetla: Grčka

kg

Spremni za misiju? Istražite našu ponudu voća i povrća Psići u ophodnji.

1.49

MPC na 12.5.2025.: 4.79

Domaća rajčica koktel grappolo

Domaći krumpir 5 kg 1 kg = 0.29

1.45

500 g 1 kg = 3.58 Sorta: Brioso

1.79

MPC na 18.3.2026.: 2.99

MPC na 2.5.2025.: 3.99

Uz Lidl Plus

Domaća mrkva

© 2026 & TM Spin Master Ltd. All rights reserved.

Više na www.lidl.hr

-30%

0.55

0.79

Zemlja podrijetla: Hrvatska MPC na 2.5.2025.: 0.79

Ponuda vrijedi do isteka zaliha. Sve cijene izražene su u eurima s PDV-om. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Fotografije ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Ispričavamo se zbog mogućih tiskarskih pogrešaka.


Od srijede, 19.8. do 23.8.

Više grill savjeta na

savjet br. 61

lidl.hr

Nakon grilla, najbolje paše sladoled iz Lidla.

BALLINO Kornet vanilija 55 g 1 kg = 3.45

-51% 0.39

-31% 1.29

0.19

0.89

GELATELLI Sladoled na štapiću 110 ml 1 l = 8.09 Malina

MPC na 2.5.2025.: 0.39

MPC na 2.5.2025.: 1.29

GELATELLI Sladoled na štapiću s bademom 100 ml 1 l = 6.90 Bijela ili tamna čokolada Uz Lidl Plus

120 ml 1 l = 4.08 Pistachio

-28% 0.69

-30%

0.69

BALLINO Sladoled u kornetu

0.99

MPC na 28.4.2026.: 0.99

0.49

MPC na 2.5.2025.: 0.69

BALLINO Sladoled jagoda-vrhnje ili čokoladavrhnje 1l

-30% 2.29

1.59

MPC na 2.5.2025.: 2.39

1 kom = 0.19

GELATELLI Sladoled na štapiću

16 x 60ml

110 ml 1 l = 6.50 Vanilija

BON GELATI Sladoled s komadićima čokolade 1l

-25%

3.99

2.99

MPC na 2.5.2025.: 3.49

-26%

Uz Lidl Plus

0.89

0.65

MPC na 28.4.2026.: 0.89

Ponuda vrijedi do isteka zaliha. Sve cijene izražene su u eurima s PDV-om. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Fotografije ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Ispričavamo se zbog mogućih tiskarskih pogrešaka.

BALLINO Sladoled na štapiću od čokolade 1 l = 3.11

-25%

2.99

3.99

MPC na 2.5.2025.: 3.59

53 NAC 34/2026


Od srijede, 19.8. do 23.8.

6 x 0.5 l 1 kom = 1.25

ARGUS Radler grejp 0.5 l 1 l = 1.30 alk. 2.5% vol.

BUDWEISER Svijetlo pivo

OŽUJSKO Svijetlo pivo 0.33 l 1 l = 3.alk. 5% vol.

Uz Lidl Plus

-17%

0.65

1 l = 2.50 alk. 5% vol.

0.79

MPC na 2.5.2025.: 0.89

0.99

MPC na 19.8.2026.: 0.99

7.49 MPC na 2.5.2025.: 6.99

4 x 0.5 l

SOMERSBY Cider

1 kom = 1.35

0.5 l 1 l = 2.98 Razne vrste

OSJEČKO Crni radler

Uz Lidl Plus

0.5 l 1 l = 2.78 Bezalkoholni

1.39

MPC na 27.4.2026.: 1.39

-16%

1.49

1.79

MPC na 2.5.2025.: 1.69 ili 1.78 ili na 19.8.2026.: 1.79

1664 Blanc pivo 1 l = 2.70 alk. 5% vol.

5.39

MPC na 21.8.2025.: 4.99

1l WESTERN GOLD Whiskey bourbon cimet

Aperol

alk. 11% vol. Redovna cijena za 0.7 l = 19.19

0.7 l 1 l = 12.84 alk. 35% vol.

MPC na 3.6.2026.: 17.59

MPC na 2.5.2025.: 7.96

17.59

8.99

BAILEY'S Liquer Choco 0.5 l 1 l = 35.98 alk. 15.7 % vol.

17.99 MPC na 3.6.2026.: 17.99

Povratna naknada uključena je u cijenu svih pića osim sokova u tetrapaku Više na www.lidl.hr

Ponuda vrijedi do isteka zaliha. Sve cijene izražene su u eurima s PDV-om. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Fotografije ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Ispričavamo se zbog mogućih tiskarskih pogrešaka.


Od srijede, 19.8. do 23.8. 6 x 1.5 l

SPIRITS OF CROATIA Vintage Pelinkovac

1 kom = 0.67

0.7 l 1 l = 11.70 alk. 30% vol.

-25% 10.99

8.19

MPC na 2.5.2025.: 10.99

RADENSKA Gazirana mineralna voda 1 l = 0.44

UNION Svijetlo pivo

3.99

MPC na 2.5.2025.: 3.99

3l 1 l = 1.10 Mutni

ALLINI Hugo

0.5 l 1 l = 2.18 alk. 4.9% vol.

Uz Lidl Plus

0.75 l 1 l = 2.65 alk. 6.9% vol.

Uz Lidl Plus

-33% 2.99

-12%

1.09

OKUSI ZAVIČAJA Sok od prešanih jabuka

1.99

1.25

MPC na 2.5.2025.: 2.99

MPC na 2.5.2025.: 1.22

-34%

3.29

4.99

MPC na 2.5.2025.: 4.65

KINGS CLUB Vodka 1l alk. 37.5% vol.

6.49

MPC na 19.8.2026.: 6.49

DANA Kokteli 0.33 l 1 l = 3.48 alk. 4.5% vol. Razne vrste

1.15

MPC na 19.8.2026.: 1.15

6 x 0.33 l

4 x 0.25 l

1 kom = 0.77

1 kom = 0.75

VINDI Nektar

2l 1 l = 1.Razne vrste

1.99

MPC na 2.5.2025.: 1.99

Miranda Zero ili 7 Up Zero

PEPSI Regular ili Zero Sugar 1 l = 2.32

4.59

MPC na 11.6.2026.: 4.25

HELL Energetski napitak Classic

2.99

MPC na 18.9.2025.: 2.99

2l 1 l = 0.93

1.85

MPC na 18.9.2025.: 1.85

Povratna naknada uključena je u cijenu svih pića osim sokova u tetrapaku Ponuda vrijedi do isteka zaliha. Sve cijene izražene su u eurima s PDV-om. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Fotografije ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Ispričavamo se zbog mogućih tiskarskih pogrešaka.

55 NAC 34/2026


XXL

Od srijede, 19.8. do 23.8.

Isplati se. 200 g

840 g

KRAŠ Napolitanke s čokoladnim punjenjem 1 kg = 4.70 Redovna cijena za 420 g = 2.99

SNACK DAY Flips s kikirikijem XXL 1 kg = 3.75 Redovna cijena za 150 g = 0.89

0.75

MPC na 13.4.2026.: 0.79

Uz Lidl Plus

-20%

3.95

4.99

MPC na 2.5.2025.: 4.99

576 g

2 x 500 g 1 kom = 1.75

MCVITIES Digestive Original

3.49

MPC na 2.5.2025.: 4.19

360 g

KRAŠ Moto čajno pecivo XXL 1 kg = 6.93 Kakao Redovna cijena za 192 g = 1.99

3.99

MPC na 2.5.2025.: 3.99

300 g SNACK DAY Čips XXL

SONDEY Tortina XXL

Redovna cijena za 300 g = 1.89 Mliječna ili s kakaom

Više na www.lidl.hr

60 g Gratis!

1 kg = 4.97 Redovna cijena za 250 g = 1.69 Slani ili paprika

MPC na 2.5.2025.: 1.99

MPC na 16.4.2026.: 1.69

1.89

1.49

Ponuda vrijedi do isteka zaliha. Sve cijene izražene su u eurima s PDV-om. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Fotografije ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Ispričavamo se zbog mogućih tiskarskih pogrešaka.


Od srijede, 19.8. do 23.8. 12 x 80 g

Ekskluzivno u Lidlu!

1 kg

1 kom = 1.17

CEDEVITA Instant napitak

RIO MARE Tuna u maslinovom ulju

1 kg Limun ili naranča Redovna cijena za 900 g = 6.69

1 kg = 14.57 Redovna cijena za 4 x 80 g = 7.69

13.99

6.19

MPC na 6.3.2026.: 13.99

MPC na 2.5.2025.: 6.39

500 g

800 g

CHEF SELECT Svježi tortelloni XXL 1 kg = 3.26 Ricotta i špinat ili meso Uz Lidl Plus

MILKA Čokolada

2.99

250 g ili 300 g 1 kg = 9.97 ili 11.96 MPC na 24.8.2026.: 2.99 Razne vrste

-18%

1.63

-30%

1.99

MPC na 2.5.2025.: 2.35

1 kom = 0.37

12% m.m.

MPC na 15.6.2026.: 3.59

4.19

5.99

MPC na 2.5.2025.: 4.19

1.5 kg 8 x 125 g

3.09

1 kg = 5.24 Uz Lidl Plus

1 kg

MEGGLE Kiselo vrhnje XXL

PIVAC Tirolska kobasica

MILBONA Jogurt na grčki način XXL Natur Redovna cijena za 4x125 g = 1.99

2.99

MPC na 16.8.2025.: 2.99

Ponuda vrijedi do isteka zaliha. Sve cijene izražene su u eurima s PDV-om. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Fotografije ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Ispričavamo se zbog mogućih tiskarskih pogrešaka.

PILOS Kefir XXL

1 kg = 1.23 3.5% m.m. Redovna cijena za 1 kg = 1.65 Povratna naknada uključena je u cijenu

1.85

MPC na 2.5.2025.: 1.89

57 NAC 34/2026


Obavi sve dok kažeš

Lidl

Zašto se kupnja u Lidlu uvijek isplati? Najbrža cjelovita kupnja na jednom mjestu. Najbrži prolaz kroz blagajne. *Istraživanje je provedeno u suradnji s agencijom Hendal na nacionalno-reprezentativnom uzorku od 500 ispitanika.

Više na www.lidl.hr

Ponuda vrijedi do isteka zaliha. Sve cijene izražene su u eurima s PDV-om. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Fotografije ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Ispričavamo se zbog mogućih tiskarskih pogrešaka.


Od četvrtka, 2.7.

Otkrij novi doživljaj kupnje u Lidlu!

Novo

Unaprijedili smo način na koji predstavljamo naše proizvode kako bismo ti omogućili još jednostavniju i bržu kupnju.

u tvojoj Lidl trgovini

Što se promijenilo? Umjesto dugog traženja, uveli smo tematske svjetove koji te vode izravno do onoga što ti treba. Svaka kategorija sada ima svoju jasnu vizualnu oznaku i boju. Kako se lakše snaći? Prati velike oznake iznad polica koje odgovaraju bojama i ikonama iz našeg letka. Bez obzira tražiš li novi Parkside alat ili mekanu posteljinu, novi raspored osigurava da sve pronađeš u tren oka.

Dom i uređenje

Kuhinja i kućanstvo

Građevinske potrepštine i vrt

Odjeća i modni dodaci

Sport i slobodno vrijeme

Bebe, djeca i igračke

Posjetiti nas i uvjeri se koliko je kupnja postala preglednija i jednostavnija.

Ponuda vrijedi do isteka zaliha. Sve cijene izražene su u eurima s PDV-om. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Fotografije ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Ispričavamo se zbog mogućih tiskarskih pogrešaka.

59 NAC 34/2026


Jedna zemlja, jedna cijena. Isplati se. Najbolji omjer cijene i kvalitete*

116

Lidl trgovina po cijeloj Hrvatskoj

Štedi još više uz Lidl Plus *Neovisno istraživanje ICERTIAS-a (Best Buy Awards 2025./2026.), n=1200: Lidl pobjednik u kategoriji "Najbolje vrijednosti za novac"

Više na www.lidl.hr

Ponuda vrijedi do isteka zaliha. Sve cijene izražene su u eurima s PDV-om. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Fotografije ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Ispričavamo se zbog mogućih tiskarskih pogrešaka.


Od ponedjeljka, 10.8. do 16.8.

Bez iznimke, čak i na otocima

Jamčimo jednake redovne cijene artikala iz stalnog asortimana u svim Lidl trgovinama u Hrvatskoj. Iznimno, cijene pojedinih artikala mogu se razlikovati u sklopu personaliziranih ponuda ili rasprodaja u konkretnoj trgovini.

Ponuda vrijedi do isteka zaliha. Sve cijene izražene su u eurima s PDV-om. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Fotografije ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Ispričavamo se zbog mogućih tiskarskih pogrešaka.

67 NAC 33/2026


Od petka, 21.8. do 23.8.

Super ponuda

ALPIA Trajno mlijeko 1l 2.8% m.m.

Super cijena!

Uz Lidl Plus

Domaći šampinjoni 500 g 1 kg = 2.78

1.39

MPC na 2.5.2025.: 1.89

MILBONA Gouda 200 g 1 kg = 6.45 Narezak

500 g 1 kg = 1.98

500 g 1 kg = 4.58

-32%

1.59

MPC na 2.5.2025.: 3.39

Uz Lidl Plus

1.09

1.59

MPC na 2.5.2025.: 1.59

Više na www.lidl.hr

BELBAKE Krušne mrvice 500 g 1 kg = 1.38

0.34 MPC na 21.8.2026.: 0.34

Uz Lidl Plus

3.39

2.29

MPC na 2.5.2025.: 1.29

-31%

1.99

MPC na 2.5.2025.: 2.19

PIKOK Šunka u ovitku

0.99

1 kg 5% loma

1.29

TASTINO Toast s maslacem

-37%

GOLDEN SUN Riža dugozrnata

-35%

BELJE ABC Svježi krem sir 200 g 1 kg = 9.95 Classic

-30% 0.99

0.69

MPC na 2.5.2025.: 0.99

SILMA Čvarci 200 g 1 kg = 15.95

-16%

1.99

2.39

MPC na 2.5.2025.: 2.39

3.19

MPC na 2.5.2025.: 3.19

Ponuda vrijedi do isteka zaliha. Sve cijene izražene su u eurima s PDV-om. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Fotografije ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Ispričavamo se zbog mogućih tiskarskih pogrešaka.


Od petka, 21.8. do 23.8.

Svježi pileći odrezak iz filea 400 g 1 kg = 7.98

3.19

MPC na 2.5.2025.: 5.69

Svježi svinjski file cca. 400 g kg

Bio svježe jadranske dagnje cca 1.5 kg

kg

3.99

MPC na 2.5.2025.: 3.99

Uz Lidl Plus

-40%

5.29

8.89

MPC na 2.5.2025.: 8.89

Svježa divlja očišćena škarpina cca 1 kg

kg

39.99 MPC na 21.8.2026.: 39.99

CREMOLLI Svježe šarene oblatne 200 g 1 kg = 10.95

2.19

MPC na 21.8.2026.: 2.19

Ponuda vrijedi do isteka zaliha. Sve cijene izražene su u eurima s PDV-om. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Prikazani proizvodi su prijedlog za serviranje. Ispričavamo se zbog mogućih tiskarskih pogrešaka.

Domaći slani klipić 80 g 1 kg = 4.38

-40% 0.49

0.29

MPC na 2.5.2025.: 0.39

Domaći bakin kruh 470 g 1 kg = 2.11 S kiselim tijestom

-44% 1.79

0.99

MPC na 2.5.2025.: 1.69

63 NAC 28/2026


Od petka, 21.8. do 23.8.

Super ponuda Nutella 1 kg

Uz Lidl Plus

-30%

Uz Lidl Plus

-22%

TASTINO Mini kroasan sa sezamom 1 kg

1.55

1.99

MPC na 2.5.2025.: 2.19

6.99

9.99

MPC na 2.5.2025.: 9.49

FRESHONA Maline 500 g 1 kg = 8.58 Uz Lidl Plus

2.99

CHEF SELECT Rolice s pizza nadjevom 1 kg

MPC na 2.5.2025.: 2.49

-28%

4.29

5.99

MPC na 2.5.2025.: 4.39

-25% na odabrane Mister Choc proizvode

Više na www.lidl.hr

Ponuda vrijedi do isteka zaliha. Sve cijene izražene su u eurima s PDV-om. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Fotografije ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Ispričavamo se zbog mogućih tiskarskih pogrešaka.


Od petka, 21.8. do 23.8.

HARVEST BASKET Pommes Frites

CROWNFIELD Hrskavi müsli 350 g 1 kg = 3.97 Borovnica i malina

2.5 kg 1 kg = 0.98

Uz Lidl Plus

-50%

-30%

1.39

2.44

1.99

MPC na 2.5.2025.: 2.05

4.89

MPC na 2.5.2025.: 4.89

Od 100% fileta

KRAŠ Jadro napolitanke 860 g 1 kg = 4.64

3.99

MPC na 2.5.2025.: 3.99

EVA Tuna ili losos salata 160 g 1 kg = 12.44 Razne vrste

1.99

MPC na 2.5.2025.: 1.99

RON RUMBERO Kubanski rum 1l alk. 12% vol. Povratna naknada uključena je u cijenu

0.7 l 1 l = 11.41 alk. 38% vol. 3 godine odležan Povratna naknada uključena je u cijenu

-23% 4.59

-21% 10.99

Malvazija

3.49

MPC na 17.3.2026.: 4.59

7.99

MPC na 2.5.2025.: 10.99

Ponuda vrijedi do isteka zaliha. Sve cijene izražene su u eurima s PDV-om. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Prikazani proizvodi su prijedlog za serviranje. Ispričavamo se zbog mogućih tiskarskih pogrešaka.

LEDO Panirani riblji štapići 450 g 1 kg = 8.78

3.95

MPC na 2.5.2025.: 3.79

FREEWAY Ledeni čaj šumsko voće 1.5 l 1 kg = 0.59 Povratna naknada uključena je u cijenu

-28% 1.25

0.89

MPC na 2.5.2025.: 1.05

65 NAC 28/2026


Od petka, 21.8.

PARKSIDE Ručna dizalica/vitlo Komad Maksimalna vučna snaga: 600 kg Različiti modeli

Hit vikenda!

16.99 PARKSIDE Produžni kabel

IP44

Komad 4 utičnice sa samozatvarajućim poklopcem

Promjer žice:

IP44

34.99 PARKSIDE 1. Malj

200 W

Temperatura grijaće žice:

25 m

Maks. duljina rezanja: Maks. dubina rezanja:

cca 0.5 mm max. 360 °C cca 137 cm cca 33 cm

PARKSIDE Rezač stiropora

1

Komad Za precizno rezanje Nosač za rezanje i graničnik ploče s kontinuirano podesivim kutom Podesiv kut rezanja od 0 do 90 stupnjeva Transformator s toplinskim osiguračem

Komad 4 kg

2. Sjekira Komad 1.25 kg ili 2 kg

2

14.99

199.-

Dragi kupci, obavite kupnju na vrijeme jer će u nedjelju, 23.8. samo neke naše trgovine raditi. Skeniraj QR kod za više informacija o radnom vremenu vaše trgovine. PEFC/56-31-06 PEFC Certificirano Lidl letak iz šuma kojima se održivo gospodari, recikliranih i kontroliranih izvora

PEFC® je posvećen promicanju odgovornog gospodarenja šumama širom svijeta.

Služba za kupce

Lidl.hr

Beskontaktno plaćanje

Lidl Plus aplikacija

Lidl.hr/kontakt Besplatan broj 0800 200 220 pon. do pet. 8-18 h, sub. 8-13 h

facebook.com/lidlhrvatska instagram.com/lidl_hrvatska youtube.com/user/Lidlhrvatska

Master Card, Maestro, Visa, Visa Electron, Diners

Dostupna je na App Store i Google Play

Više na www.lidl.hr

o

vri e i o istek z i Sve ci e e iz že e s e i s o . otogr fi e e mor ot osti o gov r ti stv r om izg e

e mog ć s mo ko iči m rim ere im z k ć stvo roizvo s rič v mo se z og mog ći tisk rski ogre k


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook