32 / 2026
12. 8. - 18. 8. 2026. Pile bez iznutrica rinfuza P.G. Orehovec svježe
Trajno mlijeko 6 x 1 l 2,8% m.m. (1 l = 0,79 €)
3,2% m.m.
(€ / kg)
1,19€
Cijena niža od ograničene!
2,69€
Cijena na
4,74€
Kapsule Nescafé Dolce gusto Cijena na
Birajte mudro! 2.5.2025: 5,34 €
Pivo 6 x 0,5l Karlovačko
Mljevena kava 500 g Anamaria
(1 l = 2,33 €)
6, €
intenso 3 x 112 g cortado 3 x 100,8 g café au lait 3x 160 g (1 kg = 29,15 - 46,26 €)
(1 kg = 13,98 €)
-24%
99
7,99 €
Cijena na 2.5.2025: 1,29 €
1,29 €
Birajte mudro! 2.5.2025: 3,14 € limenka
Tekući jogurt 1 kg Zelene doline
Cijena na 2.5.2025: 7,67 €
6,99€
9,29 €
Cijena na 2.5.2025: 9,29 €
13,99€ 14,99 €
*Café au lait dostupno u Križevcima (N.Tesle),Virovitici, Varaždinu, Čakovcu, Bjelovaru, Zaboku, Slatini, Koprivnici (I.Česmičkog), Karlovcu, Vrbovcu, Prelogu, Kutini, Krapini, Ivancu, Požegi, Pakracu, Pitomači, Sisku, Đurđevcu, Dugom Selu i Velikoj Gorici. Cijena na 2.5.2025:14,60 €
str. 9 www.ktc.hr info@ktc.hr
Naš katalog proizvoda izrađen je na 100% recikliranom papiru.
RADNO VRIJEME ROBNIH CENTARA:
Pon. - sub. : 7 - 21 h; Nedjeljama, praznicima i blagdanima: NE RADIMO 15. 8. (subota) Velika Gospa: NE RADIMO
2
Domaća junetina Juneći but bez kosti rinfuza
Juneća lopatica bez kosti rinfuza
14,99€
12,99€
(€ / kg)
Birajte mudro!
Juneća rebra s kostima rinfuza (€ / kg)
(€ / kg)
Cijena na 2. 5. 2025.: 11,99€
Birajte mudro!
9,49€
Cijena na 2. 5. 2025.: 10,99€
Cijena na 2. 5. 2025.: 8,49 €
Birajte mudro!
*Domaća junetina nije dostupna u centrima Jalžabet, Grubišno Polje, Petrinja, Daruvar, Slatina i Koprivnica (Trg Eugena Kumičića)
Svježe meso
Janjetina s glavom rinfuza (€ / kg)
Svinjski but bez kosti rinfuza (€ / kg)
Odojak s glavom rinfuza (€ / kg)
10,99€
Birajte mudro!
3,69€
Cijena na 2.5.2025:11,99 €
Birajte mudro!
Carsko meso rinfuza
Svinjska koljenica s kosti rinfuza
(€ / kg)
3,79€
Birajte mudro!
Cijena na 2.5.2025: 4,69 €
(€ / kg)
Cijena na 2.5.2025: 6,49€
Svinjski vrat s kostima rinfuza
3,59€
(€ / kg)
Birajte mudro!
2,79€
Cijena na 2.5.2025: 4,29 €
Svinjski file vp PIK (€ / kg)
Birajte mudro!
Cijena na 2.5.2025: 3,59€
Teleća potrbušina, grudi i rebra s kostima, teleća lopatica s kostima, teleći vrat s kostima rinfuza (€ / kg)
3,49€
Birajte mudro!
Cijena na 2.5.2025: 4,49 €
5,99€
Birajte mudro!
Cijena na 2.5.2025: 7,59 €
6,79€
Birajte mudro!
Cijena na 2.5.2025: 8,99 €
PONUDA 12. 8. - 18. 8. 2026.
3
Pakirano meso
Pileći file prsiju rinfuza Perutnina svježe (€ / kg)
Pileći batak rinfuza Perutnina
svježe (€ / kg)
2,59€
Birajte mudro!
5,49€
Cijena na 2.5.2025: 3,99 €
Pureći file prsiju 750 g Vindon svježe
(1 kg = 11,99 €)
Cijena na
Birajte mudro! 2.5.2025: 7,99 €
Pile Roster na podlošku Cekin
svježe (€ / kg)
Pileći mini file 400 g Cekin ili pileći odresci od filea prsa 400 g Cekin svježe
(1 kg = 13,73 €)
8,99€
Cijena na
3,18€
Cijena na
Birajte mudro! 2.5.2025:11,59 €
Birajte mudro! 2.5.2025: 3,32 €
Ćevapčići classic 900 g PIK
Banjalučki ćevapi 500 g Vajda
(1 kg = 5,89 €)
5,29€
Birajte mudro!
4
Cijena na 2.5.2025: 5,99 €
(1 kg = 7,58 €)
3,79€
Birajte mudro!
PONUDA 12. 8. - 18. 8. 2026.
Cijena na 2.5.2025: 3,99 €
5,49€
6,79 €
Cijena na 2.5.2025: 6,79 €
Banjalučka pljeskavica 450 g Vajda (1 kg = 6,64 €)
2,99€
Birajte mudro!
Cijena na 2.5.2025: 3,49 €
Pileća krila rinfuza Cekin
Pileći batak zabatak s dijelom leđa rinfuza P.G. Orehovec
svježe (€ / kg)
svježe (€ / kg)
2,99€
1,99€
Cijena na
Birajte mudro! 2.5.2025: 3,99 €
Panirani pileći medaljoni ili pileći odrezak 900 g Pipo zamrznuto
(1 kg = 6,66 €)
Cijena na
Birajte mudro! 2.5.2025: 2,99 €
Pileća jetra sa srcem 500 g P.G. Orehovec
Marinirani pileći file zabatka 400 g Volim ljuto Perutnina
svježe
(1 kg = 2,78 €)
svježe
(1 kg = 9,98 €)
5,99€
Cijena na
Birajte mudro! 2.5.2025: 7,99 €
Grill burger 400 g PIK (1 kg = 6,98 €)
3,99€
Cijena na
Birajte mudro! 2.5.2025: 4,49 €
Birajte mudro!
Cijena na 2.5.2025: 2,79 €
3,99€
Birajte mudro!
Cijena na 2.5.2025: 4,89 €
Cijena na
Birajte mudro! 2.5.2025: 1,79 €
Mljeveno miješano meso 540 g PIK (1 kg = 7,39 €)
2,79€
1,39€
Svinjska marinirana rebra vp PIK (€ / kg)
5,99€
Birajte mudro!
Cijena na 2.5.2025: 5,90 €
PONUDA 12. 8. - 18. 8. 2026.
5
Mesne prerađevine
Pršut bez kosti i kože Stipanov (€ / kg)
Dalmatinska panceta Pivac (€ / kg)
Cijena niža od ograničene!
11,49€
-29%
16,99€
Cijena na 2.5.2025:11,90 €
Podravski špek Podravka (€ / kg)
23,99 €
Narodna kobasica 2 x 250 g Žito
Cijena na 2.5.2025:23,99 €
Dimljeni svinjski vrat ili svinjska pečenica Pivac
(1 kg = 9,98 €)
(€ / kg)
Cijena niža od ograničene!
6,95€
Cijena na
Birajte mudro! 2.5.2025: 6,99 €
Bečka kobasica Podravka (€ / kg)
4,99€
Cijena na 2.5.2025: 5,99 €
7,99€
Alpska kobasica Gavrilović (€ / kg)
7, €
-23%
99 Cijena na
Birajte mudro! 2.5.2025: 8,99 €
6
PONUDA 12. 8. - 18. 8. 2026.
7,29€
9,59 €
Cijena na
Birajte mudro! 2.5.2025:11,99 €
Cijena na 2.5.2025: 9,59 €
Pariška kobasica Gavrilović (€ / kg)
6,99€
Cijena na
Birajte mudro! 2.5.2025: 9,49 €
Čajna, kulen, zimska, pannonia ili srijemska kobasica Podravka (€ / kg)
Cijena na 2.5.2025:19,99 € Cijena na 2.5.2025:17,49 €
Cijena na 2.5.2025:18,49 €
Cijena na 2.5.2025:19,24 €
Cijena na 2.5.2025:21,99 €
13,49€
Birajte mudro!
Family pack trajne salame 3 x 300 g Gavrilović
Šunka u ovitku PIK (€ / kg)
Šunka za pizzu Gavrilović
(€ / kg)
čajna kobasica 300 g, kulenova seka 300 g, sandwich salama 300 g (1 kg = 13,32 €)
11,99€
Cijena niža od ograničene!
-30%
8,99€
Cijena na
12,99 €
Birajte mudro! 2.5.2025:14,60 €
Poli classic ili mediteran 500 g Perutnina Ptuj (1 kg = 6,98 €)
Cijena na 2.5.2025:12,99 €
Pileća, pureća ili pureća posebna s paprikom 1 kg Vindija
3,89€
Cijena na
Birajte mudro! 2.5.2025: 6,99 €
Domaća dubravska kobasica Sablić (€ / kg)
*Nije dostupno u Požegi.
Cijena na 2.5.2025: 4,25 €
Cijena na 6.5.2026: 4,49 €
3,49€
Birajte mudro!
2,49€
6,99€
Birajte mudro! Cijena na 2.5.2025: 3,85 €
Cijena na 2.5.2025: 6,99 €
PONUDA 12. 8. - 18. 8. 2026.
7
Grill kobasice 300 g Podravka
Kranjska kobasica Sljeme
kranjska, jeger ili debrecinka
(€ / kg)
(1 kg = 11,63 €)
Cijena na 15.4.2026: 4,49 € Cijena na 2.5.2025: 4,49 €
Cijena niža od ograničene!
3,49€
6,29€
6,40 €
Birajte mudro!
Hrenovke pileće 100 g Perutnina Ptuj (1 kg = 4,90 €)
0,49€
Cijena na 2.5.2025: 6,40 €
Pašteta čajna ili jetrena 4 x 100 g XXL Gavrilović (1 kg = 9,98 €)
-20%
3,99€
Cijena na
4,99 €
Birajte mudro! 2.5.2025: 0,53 €
Pašteta 95 g Podravka
pileća, čajna, pileća pikant, kokošja gold, pileća ljuta ili pileća gold (1 kg = 9,37 €)
Mesni, goveđi ili pileći narezak 100 g Ascommerce
(1 kg = 5,30 €)
Cijena na 2.5.2025: 1,33 €
Cijena na 2.5.2025: 1,33 €
Cijena na 2.5.2025: 4,99 €
Cijena na 2.5.2025: 1,33 €
-35%
Cijena na 1.4.2026: 1,29 €
1,39 €
Cijena na 1.4.2026: 1,29 € Cijena na 2.5.2025: 1,33 €
0, €
89
8
PONUDA 12. 8. - 18. 8. 2026.
-23%
0,53€
0,69 €
Cijena na 2.5.2025: 0,69 €
Voće i povrće
Grožđe crno Italija (€ / kg)
Breskva
Šljiva
Grčka, Španjolska
Hrvatska: Podravina, Slavonija, Prigorje
(€ / kg)
(€ / kg)
-26%
0,88€
1,19 €
1,49€
Cijena na 2.5.2025: 3,99 €
Birajte mudro!
1,59€
Cijena na 2.5.2025: 1,89 €
Kruška ljetna
Tikva buter
Paprika babura žuta
(€ / kg)
(€ / kg)
(€ / kg)
Hrvatska: Slavonija
1,59€
Hrvatska: Podravina
Cijena na 2.5.2025: 1,99 €
Luk crveni
Hrvatska: Međimurje, Slavonija
0,99€
Hrvatska: Podravina
Cijena na 2.5.2025: 1,49 €
Suha brusnica 400 g (1 kg = 7,48 €)
1,25€
Cijena na
Birajte mudro! 2.5.2025: 3,69 €
Orah jezgra 500 g (1 kg = 6,98 €)
(€ / kg)
Cijena niža od ograničene!
0, €
39
Cijena niža od ograničene!
-25%
2, €
-30%
99
Cijena na 2.5.2025: 0,84 €
10 PONUDA 12. 8. - 18. 8. 2026. 10
3,99 €
Cijena na 2.5.2025: 3,99 €
3,49€
4,99 €
Cijena na 2.5.2025: 4,29 €
Cijena na 2.5.2025: 4,99 €
Sladoledi
Sladoled cookie ili half baked 465 ml Ben & Jerry's (1 l = 14,39 €)
Sladoled 900 ml Ledo
Velvet vanilija, Lush čokolada ili Satin jagoda
(1 l = 4,43 €) *Dostupno u centrima: Koprivnica I. Česmičkog 15, Požega, Križevci N.Tesle 18, Sisak, Pitomača, Slatina, Virovitica, Vrbovec, Bjelovar Pakračka ulica 1, Ivanec, Kutina, Zabok, Prelog, Čakovec, Pakrac, Krapina, Varaždin, Karlovac, Dugo Selo, Đurđevac, Velika Gorica.
-20%
3,99€
4,99 €
*Dostupno u centrima: Koprivnica I. Česmičkog 15, Požega, Križevci N.Tesle 18, Sisak, Pitomača, Slatina, Virovitica, Vrbovec, Bjelovar Pakračka ulica 1, Ivanec, Kutina, Zabok, Prelog, Čakovec, Pakrac, Krapina, Varaždin, Karlovac, Dugo Selo, Đurđevac, Velika Gorica.
-24%
6,69€
Cijena na 2.5.2025: 4,99 €
8,89 €
Sladoledi M6
Cijena na 2.5.2025: 8,79 €
Sladoled 1,7 l Twice
Snickers 6 x 45,6 g, Snickers creamy 6 x 39 g ili Mars 6 x 40 g
(1 kg = 14,58 - 17,05 €) *Dostupno u centrima: Koprivnica I. Česmičkog 15, Požega, Križevci N.Tesle 18, Sisak, Pitomača, Slatina, Virovitica, Vrbovec, Bjelovar Pakračka ulica 1, Ivanec, Kutina, Zabok, Prelog, Čakovec, Pakrac, Krapina, Varaždin, Karlovac, Dugo Selo, Đurđevac, Velika Gorica.
jagoda, vanilija i čokolada ili šumsko voće, vanilija i punč (1 l = 2,11 €)
Cijena na 2.5.2025: 5,49 €
Cijena na 16.4.2026: 5,49 €
Cijena na 2.5.2025: 3,32 €
-20%
3,99€
3,59€
4,49 €
Birajte mudro!
Cijena na 2.5.2025: 4,49 €
Sladoled Kontiki
Sladoled korneti 8 x 110 ml Jamaica
(1 l = 11,63 - 12,46 €)
(1 l = 3,97 €)
jagoda 4 x 70 ml ili mango i malina 4 x 75 ml
vanilija i čokolada ili jagoda i vanilija
*Dostupno u centrima: Koprivnica I. Česmičkog 15, Požega, Križevci N.Tesle 18, Sisak, Pitomača, Slatina, Virovitica, Vrbovec, Bjelovar Pakračka ulica 1, Ivanec, Kutina, Zabok, Prelog, Čakovec, Pakrac, Krapina, Varaždin, Karlovac, Dugo Selo, Đurđevac, Velika Gorica.
-22%
3,49€
4,49 €
Cijena na 2.5.2025: 3,79 €
Cijena na 9.4.2026: 4,49 €
3,49€
3,99 €
Cijena na 2.5.2025: 4,79 €
PONUDA 12. 8. - 18. 8. 2026.
11 11
Mlijeko i mliječni proizvodi b.Aktiv LGG 330 g
Trajno mlijeko 8 x 1 l Dukat (1 l = 0,82 €)
trešnja, jagoda, acai-šumski mix ili mrkva-dinja (1 kg = 3,91 €)
6,59€
Birajte mudro!
1,29€
Cijena na 2.5.2025: 7,12 €
Kiselo vrhnje 180 g Zelene doline 18% m.m.
Cijena na
Birajte mudro! 2.5.2025: 1,29 €
Svježi krem sir 100 g
classic, sa šunkom, vlascem, čili ili protein (1 kg = 10,90 €)
(1 kg = 3,28 €)
0,59€
Cijena na
Birajte mudro! 2.5.2025: 0,59 €
Mliječni desert Kinder Pingui 30 g
1,09€
1,29 €
Cijena na 2.5.2025:129,00€
Mliječni desert Choco loco 4 x 125 g choco loco ili choco loco jagoda
(1 kg = 23,00 €)
(1 kg = 3,38 €)
0,69€
1,69€
0,79 € 12
Cijena na 2.5.2025: 0,69 €
PONUDA 12. 8. - 18. 8. 2026.
NOVO!
Cijena na
Birajte mudro! 2.5.2025: 1,85 €
Kiselo vrhnje 1 kg Međimursko
Mileram 800 g Zelene doline (1 kg = 2,99 €)
21% m.m.
3,29€
Cijena na 2.5.2025: 3,99 €
3,59 €
Svježi sir 1 kg
12% m.m.
2,39€
3,59€
Cijena na
Birajte mudro! 2.5.2025: 2,19 €
Cijena na
Birajte mudro! 2.5.2025: 4,49 €
Polutvrdi kravlji sir Gauda
Polutvrdi kravlji sir Edamec Zelene doline
(€ / kg)
(€ / kg)
rfs
rfs, 45% m.m.
Cijena niža od ograničene!
-27%
4,69€
6,49 €
Cijena na 2.5.2025: 6,49 €
Nije dostupno u Daruvaru
4,49€
4,99 €
Cijena na 2.5.2025: 7,99 €
Pizza calzone 150 g Klara (1 kg = 7,00 €)
Croissant čoko-lješnjak 80 g Klara (1 kg = 7,38 €)
-43%
0,59€
1,05 €
-33% Cijena na 2.5.2025: 0,99 €
1,05€
1,59 €
Cijena na 2.5.2025: 1,39 €
PONUDA 12. 8. - 18. 8. 2026.
13
Prehrambeni proizvodi Maslinovo ulje 1 l Zvijezda ekstra djevičansko
9,99€
Cijena na
Birajte mudro! 2.5.2025:16,99 €
(1 l = 0,62 €)
Cijena na
Birajte mudro! 2.5.2025: 5,57 €
Tjestenina rezanci s jajima 400 g Koleda široki, jušni s mrkvom, jušni ili široki ravni
-38% Cijena na 2.5.2025: 0,73 €
spicy beef 213 g ili teriyaki 225 g (1 kg = 4,84 - 5,12 €)
-39% 1,79 €
Cijena na
4,29€
(1 kg = 3,48 €)
Noodles Fini mini
1,09€
1,85€
Birajte mudro! 2.5.2025: 2,35 €
glatko
0,73 €
(1 l = 0,86 €)
Alkoholni ocat 3 l Prehrana
Pšenično brašno 1 kg
0,59€
Alkoholni ocat 5 l Kisko
1,39€
2,25 €
Cijena na 2.5.2025: 2,25 €
Tjestenina valvice 400 g Ragusa (1 kg = 3,23 €)
-35% Cijena na 25.3.2026: 1,79 €
14 PONUDA 12. 8. - 18. 8. 2026. 14
1,29€
1,99 €
Cijena na 2.5.2025: 1,99 €
Juhe Podravka bečka 62 g,
svatovska 58 g, tirolska 67 g ili pileća s ribanom kašicom 65 g (1 kg = 14,78 - 17,07 €)
(1 kg = 15,96 €)
-31%
0,99€
1,45 €
-28% Cijena na 2.5.2025: 1,45 €
Maslac 250 g 'z bregov (1 kg = 9,96 €)
0,99€
1,39 €
Cijena na 2.5.2025: 1,39 €
Margo nova ili Buttery 400 g (1 kg = 3,73 €)
Cijena na 2.5.2025: 1,99 €
Cijena na 7.10.2025:1,99 €
Cijena niža od ograničene!
2,49€
2,99 €
Cijena na 2.5.2025: 2,99 €
1,49€
Birajte mudro!
Pommes frites 2,5 kg Country House
Masline 300 g Franz Josef
(1 kg = 1,60 €)
(1 kg = 9,92 €)
zamrznuto
3,99€
Cijena na 2.5.2025: 4,99 €
otkoštene, crne ili zelene, OM:130 g
1,29€
Cijena na
Birajte mudro! 2.5.2025: 1,79 €
PONUDA 12. 8. - 18. 8. 2026.
15 15
Prehrambeni proizvodi Majoneza 750 g (1 kg = 6,20 €)
Ketchup 500 g Podravka blagi, ljuti, jalapeno ili pizza (1 kg = 2,58 €)
-22%
4,65€
5,99 €
-35% Cijena na 20.11.2025:5,99 €
Paprika 100 g Šafram slatka, mljevena (1 kg = 10,50 €)
1,95 €
1,99 €
Cijena na 2.5.2025: 1,99 €
Pasirana rajčica 500 g Giana (1 kg = 0,98 €)
-46%
1,05€
1,29€
Cijena na 2.5.2025: 1,79 €
0,49€
0,67 €
Cijena na 2.5.2025: 0,99 €
Keksi čajni 160 g Breakfast
(1 kg = 9,97 €)
(1 kg = 9,94 €)
plus ili fit
-20%
Cijena na 27.5.2026:4,39 €
16 PONUDA 12. 8. - 18. 8. 2026. 16
1,59€
2,09 €
Cijena na 2.5.2025: 2,09 €
1,49€
Cijena na
Birajte mudro! 2.5.2025: 2,19 €
žitarice i čokolada ili žitne pahuljice i voće
-23%
49
4,39 €
(1 kg = 7,84 €)
-26%
Žitna kašica 350 g Čokolino
3, €
Koncentrat rajčice 190 g Podravka
Kukuruz šećerac 340 g Lara OM:285 g
Tortilje 320 - 375 g Zanuy pšenične ili kukuruzne (1 kg = 5,31 - 6,22 €)
-38%
(1 kg = 3,33 €)
-29%
3,19 €
2,79 €
0,95€
-24% Cijena na
Birajte mudro! 2.5.2025: 1,29 €
1,99€
2,65 €
Cijena na 2.5.2025: 2,59 €
Cijena na 2.5.2025: 2,99 €
Cijena na 2.5.2025: 2,65 €
Biljni napitak 1 l O'plant
Chia sjemenke 500 g Natura
badem, zob ili zob barista
(1 kg = 4,98 €)
3,45 €
-29%
2,29€
3,25 €
Cijena na 2.5.2025: 3,25 €
2,49€
Cijena na
Birajte mudro! 2.5.2025: 4,98 €
Zobena kaša 65 g
čokolada, šumsko voće, jabuka - cimet, malina - vanilija, borovnica, crni ribiz i chia ili lješnjak (1 kg = 9,08 €)
0,59€
Cijena na
Birajte mudro! 2.5.2025:0,91 - 0,99 €
PONUDA 12. 8. - 18. 8. 2026.
17 17
Prehrambeni proizvodi
Kruh bez glutena 190 – 250 g Balviten bijeli, tamni ili sa sjemenkama *ponuda se odnosi na odabrane vrste
Burger peciva 315 g - 330 g Jacquet burger x 6 ili giant burger x 4 (1 kg = 3,79 - 3,97 €)
1,25€
1,55 €
1,25€
1,75 €
Cijena na 2.5.2025: 1,55 €
-15%
*akcijske cijene su izražene na polici Cijena na 2.5.2025: 1,75 €
Muesli 1 kg Dobri crunchy
šumsko voće, čokolada ili orašasti plodovi
-42%
3,99€
6,99 €
Punjeni jastučići 500 g Lino tamno punjenje ili bijelo punjenje (1 kg = 7,18 €)
-26% Cijena na 2.5.2025: 6,99 €
Kreker od riže 100 g ili čips od riže 60 g
3,69€
4,99 €
Cijena na 2.5.2025: 4,25 €
havajska morska sol,sjemenke ili chia kvinoja i amarant; cheddar sir i ajvar ili vlasac i kiselo vrhnje (1 kg = 10,90 - 18,17 €)
-24%
1,09€
1,45 €
Cijena na 2.5.2025: 1,19 €
18 PONUDA 12. 8. - 18. 8. 2026. 18
Sve za kolače
Biljni pripravak za šlag 500 ml (1 l = 3,18 €)
Šećer u prahu 500 g Š - extra Šafram (1 kg = 1,70 €)
Margarin za kolače i kuhanje 250 g (1 kg = 2,60 €)
0,65€
-30% Cijena na 2.5.2025: 0,86 €
Čokolada za jelo i kuhanje 300 g Dorina
1,59€
Cijena na 2.5.2025: 2,29 €
2,29 €
0,85€
0,99 €
Čokolada za jelo i kuhanje 200 g Kandit
Cijena na 12.3.2026: 0,99 €
Mak mljeveni 200 g Šafram (1 kg = 8,45 €)
(1 kg = 13,45 €)
(1 kg = 13,30 €)
-28%
3,99€
5,59 €
-29%
-32%
2,69€
Cijena na 2.5.2025: 5,59 €
Listovi za pite i savijače 500 g Tena (1 kg = 2,58 €)
3,99 €
Cijena na 2.5.2025: 3,99 €
Lisnato tijesto 275 g Wewalka svježe
1,69€
2,39 €
Cijena na 2.5.2025: 2,65 €
Džem extra 670 g Familija marelica
(1 kg = 2,52 €)
(1 kg = 4,33 €)
-32%
1,29€
1,92 €
Cijena na 2.5.2025: 1,92 €
1,19€
1,29 €
Cijena na 2.5.2025: 1,52 €
1,69€
2,09 €
Cijena na 8.8.2025: 2,39 €
PONUDA 12. 8. - 18. 8. 2026.
19 19
Slatkiši
Čokolada 210 g -220 g Kandit
milk 220 g (1 kg = 13,59 €), tutti frutti 210 g (1 kg = 14,24 €) ili sjeckani lješnjak 210 g (1 kg = 14,24 €)
Čokolada Dorina
Napolitanka 290 g (1 kg = 10,31 €), Petit Beure i mlijeko 240 g (1 kg = 12,46 €) ili Jagoda i vanilija 245 g (1 kg = 12,20 €)
2,99€
Cijena na 2.5.2025: 3,95 €
2,99€
Cijena na
3,99 €
Birajte mudro! 2.5.2025: 4,99 €
Čokoladni namaz Lino lada kantica 1,1 kg
Bajadera 200 g
Bombonijera Merci 250g mješavina čokolada i punjenih čokolada
(1 kg = 29,95 €)
(1 kg = 6,35 €)
(1 kg = 21,16 €)
-23%
6,99€
9,19 €
-25% Cijena na 12.6.2026:9,19 €
5,99€
7,99 €
Rolada 300 g Balconi kakao ili cappucino (1 kg = 5,30 €)
5,29€
Cijena na 2.5.2025: 7,99 €
7,99 €
Keksi Domaćica
original 300 g, kokos tamna 275 g, tamna 275 g, multigrain 275 g, extra choco 220 g, extra ch. Lješnjak 220 g, extra ch. Naranča 220 g (1 kg = 300g 8,30 275g 9,05 220g 11,32 €)
59 € 1, Birajte mudro!
Cijena na 2.5.2025: 2,28 €
20 PONUDA 12. 8. - 18. 8. 2026. 20
Cijena na 2.5.2025: 8,20 €
2,49€
Cijena na
Birajte mudro! 2.5.2025: 3,49 €
Čokolada bez dodanog šećera No guilt 80 g
Čokoladice 15 g Kraš
Životinjsko carstvo ili Lizli
razni okusi
(1 kg = 32,67 €)
(1 kg = 34,87 €) *Dostupno u centrima: Koprivnica, Ivana Česmičkog 15; Sisak; Pitomača; Slatina; Požega; Virovitica; Vrbovec; Bjelovar, Pakračka ulica 1; Kutina; Ivanec; Đurđevac; Zabok; Prelog; Čakovec; Pakrac; Krapina; Varaždin; Križevci; Karlovac; Dugo Selo.
-20%
2,79€
3,49 €
0,49€
Cijena na 2.5.2025: 3,49 €
Čokoladice Kraš
Torta 400 g Balconi
(1 kg = 30g 13,00 25g 15,60 21g 18,57 €)
(1 kg = 7,48 €)
Bananko 30 g, Tortica čokolada 25 g, Tortica Crunchy 21 g, tortica Lino Lada 21 g
0,39€
Cijena na
Birajte mudro! 2.5.2025: 0,69 € Choco desert, Viennese ili Tiramisu
-23%
2,99€
Cijena na
3,91 €
Birajte mudro! 2.5.2025: 0,55 €
Brownie Mr. Brownie 200 g
Napolitanke 840 g Kraš
s komadićima mliječne čokolade, s belgijskom čokoladom ili narančom (1 kg = 13,25 €)
s čokoladnim ili nougat punjenjem Cijena na 13.3.2026:3,69 €
Cijena na 2.5.2025: 3,49 €
Cijena na 2.5.2025: 3,91 €
(1 kg = 4,75 €)
Cijena na 16.6.2025:3,49 €
-28%
2,65€
3,69 €
3,99€
Cijena na
Birajte mudro! 2.5.2025: 4,99 €
PONUDA 12. 8. - 18. 8. 2026.
21 21
Slatkiši
Praline 200 g Kandit
Keks jaffa 345 g
čokoladni desert
(1 kg = 4,35 €)
(1 kg = 9,45 €)
Keks Oreo 352 g
kakao keksi punjeni kremom okusa vanilije (1 kg = 4,90 €)
-33%
2,79€
4,19 €
-32% Cijena na 29.7.2026:4,19 €
Biskvit kolač 400 g
mramorni ili straciatela blok kolač ili mramorni kuglof
1,89€
2,79 €
-38%
1,69€
Cijena na 2.5.2025: 2,79 €
2,75 €
Keks Piknik 920 g Koestlin
(1 kg = 3,21 €)
(1 kg = 3,70 €)
-22% 3,35 €
Cijena na 30.7.2026:3,35 €
2,95€
Cijena na
Birajte mudro! 2.5.2025: 4,09 €
Suhi kolači vjenčići 500 g Fanola
Svježi kolači 450g
(1 kg = 6,78 €)
(1 kg = 12,42 €)
sa punjenjem od marelice
Boemi ili Julka šnite
*Dostupno u centrima: Koprivnica, Križevci, Virovitica, Vrbovec, Bjelovar, Vrbovec, Ivanec, Đurđevac, Kutina, Zabok, Prelog, Čakovec, Grubišno Polje, Pakrac, Krapina, Daruvar, Mursko Središće, Čazma, Varaždin, Karlovac, Dugo Selo, Velika Gorica.
-23%
3,39€
4,45 €
Čajni kolutići 700 g Koestlin Koestlin
(1 kg = 6,48 €)
2,59€
Cijena na 2.5.2025: 2,74 €
-20% Cijena na 2.5.2025: 4,45 €
22 PONUDA 12. 8. - 18. 8. 2026. 22
5,59€
6,99 €
Cijena na 2.5.2025: 5,29 €
2,59€
Cijena na
Birajte mudro! 2.5.2025: 3,49 €
PONUDA 12. 8. - 18. 8. 2026.
23 23
Riblji proizvodi
Dimljeni fileti skuše u ulju 170 g ( OM: 102 g ) (1 kg = 22,45 €)
Panirani riblji štapići 840 g Ledo 100% filet, zamrznuto (1 kg = 8,32 €)
2,29€
Cijena na
Birajte mudro! 2.5.2025: 2,89 €
6,99€
8,29 €
*Dostupno u centrima: Koprivnica I. Česmičkog 15, Požega, Križevci N.Tesle 18, Sisak, Pitomača, Slatina, Virovitica, Vrbovec, Bjelovar Pakračka ulica 1, Ivanec, Kutina, Zabok, Prelog, Čakovec, Pakrac, Krapina, Varaždin, Karlovac, Dugo Selo, Đurđevac, Velika Gorica.
Tuna u suncokretovom ulju 170 g (OM: 120 g) (1 kg = 14,92 €), u maslinovom ulju 150 g (OM: 102 g) (1 kg = 17,55 €) ili u vlastitom soku (OM: 120 g) (1 kg = 14,92 €)
Cijena na 31.1.2026: 8,29 €
Tuna salata 185 g Giana
mexico, exotic, western, italiano ili texas (1 kg = 8,05 €)
1,79€
Birajte mudro!
Cijena na 2.5.2025: 2,39 €
Pašteta od lososa, pastrve ili tune 100 g Gavrilović (1 kg = 15,90 €)
Cijena na 21.10.2025: 2,99€ Cijena na 2.5.2025: 1,99 €
-25%
1,49€
1,99 €
1,59€
Cijena na 2.5.2025: 1,99 €
ek ij v u e j a ij c a k li K TC ap or mudar izbrm arketu iljenom supe Sve o vašem omdn na je om mjestu
24
Aplikaciju putem Google Play ili App Storea PONUDA 8. 7. - 14.preuzmite 7. 2026.
POSEBNA PONUDA SAMO U SUBOTU 25. 4. 2026.
24 PONUDA 12. 8. - 18. 8. 2026. 24
Cijena na 19.11.2025: 2,99€
Grickalice
Čips 200 g Lays razni okusi
(1 kg = 13,45 €)
Čips tortilja 90 g Doritos razni okusi
(1 kg = 18,78 €)
1,69€
1,99 €
Cijena na 2.5.2025: 1,99 €
Kikiriki 250 g Chio (1 kg = 9,16 €)
2,69 €
3,19 €
Cijena na 2.5.2025: 2,99 €
Slano trajno pecivo Croco mix 500 g
razni okusi
2,29€
2,69€
(1 kg = 3,98 €)
-27% Cijena na 2.5.2025: 2,69 €
1,99€
2,75 €
Cijena na 2.5.2025: 2,46 €
Cijene u letku su informativne naravi te se može pojaviti odstupanje na pojedinim prodajnim mjestima. Točna cijena objavljena je na prodajnom mjestu uz svaki proizvod. Nakladnik: KTC d.d., N, Tesle 18, 48260 Križevci, Tel: 048/628-554 U nekim prodajnim prostorima, zbog ograničenog prostora, nisu dostupni svi proizvodi iz letka . KTC d.d. zadržava pravo promjene cijena uslijed promjena cijena na tržištu | Sve fotografije proizvoda su simbolične, te ne moraju odgovarati stvarnom proizvodu | KTC d.d. zadržava pravo tiskarske pogreške
ROBNI CENTRI: BJELOVAR-50, Pakračka ulica 1, 043/638-871, ČAKOVEC-64, Športska 4, 040/638-271, DARUVAR-78, Krste Frankopana 35, 043/638-380, ĐURĐEVAC-59, Đure Basaričeka 16, 048/628-080 GRUBIŠNO POLJE-76, Ulica N. Š. Zrinskog BB, 043/639-170, IVANEC-58, Ivanečko naselje 1c, 042/771-870, KARLOVAC-8A, Senjska 118, 047/658100, KOPRIVNICA-40, I. Česmičkog 15, 048/628-330, KOPRIVNICA-88, Trg Eugena Kumičića 1, 048/617-640, KRAPINA-77, Bobovje 52/c, 049/658-100, KRIŽEVCI-95, N. Tesle 18–048/628-595, KUTINA-54, Sisačka ulica 14, 044/660-871, MURSKO SREDIŠĆE-86, Tekstilna ulica 1, 040/644-230, PAKRAC-69, I. Gundulića 1b, 034/638-970, PETRINJA-79, Ul. Ivana Gundulića 14, 044/500-551, PITOMAČA-42, P. Preradovića 2, 033/638-902, POŽEGA-44, P. Radića 46A, 034/638-152, PRELOG-62, Zrinskih bb, 040/638-160, SISAK-41, N. Tesle 12/b, 044/660-926, SLATINA-43, Industrijska bb, 033/638-021, VARAŽDIN-87, Gospodarska 3, 042/658-850, VRBOVEC-48, Zagrebačka 48, 01/2793-242, ZABOK-60, Prilaz Janka Tomića 1, 049/658-966, DUGO SELO-90, II Savski odvojak 12,01/688-6230 VELIKA GORICA, Franje Kuharića 4, VIROVITICA, Vukovarska cesta 3, 033/638-970
PONUDA 12. 8. - 18. 8. 2026.
25 25
KLUB VJERNOSTI UBA VJERNOSTI PONUDA SAMO ZA ČLANOVE KL
E IT T IS R O K IS E V O D O B E EN LJ P U SAK ZA KUPNJU UZ POPUST
Alpski narezak 150 g Gavrilović (1 kg = 7,93 €)
-25%
Mliječni napitak Shake 235 ml čokolada ili vanilija (1 l = 4,04 €)
1 bod 1,59
1,
19 €
- 31%
Cijena na 25.5.2026: 1,59 €
Kiselo vrhnje 300 g (1 kg = 5,30 €)
1 bod 1,39
0,95 €
Cijena na 3.11.2025: 1,39€
Fortia smoothie 200 g razne vrste (1 kg = 3,75 €)
-20%
1 bod 1,99
1,
59 €
Cijena na 2.5.2025: 1,89 €
Rezanci 250 g Asia time
-24%
1 bod 0,99
0,75 €
Cijena na 3.2.2026: 0,99 €
riža ili instant (1 kg = 9,56 €)
-20%
1 bod 2,99
2,
39 €
Cijena na 2.5.2025: 2,99 €
-14%
1 bod 2,79
2,39 €
Cijena na 2.5.2025: 2,79 €
*Dostupno u centrima: Koprivnica, Ivana Česmičkog 15; Sisak; Pitomača; Slatina; Požega; Virovitica; Vrbovec; Bjelovar, Pakračka ulica 1; Kutina; Ivanec; Đurđevac; Zabok; Prelog; Čakovec; Pakrac; Krapina; Varaždin; Križevci; Karlovac; Dugo Selo; Velika Gorica.
26
PONUDA 12. 8. - 18. 8. 2026.
Laneno ulje 250 ml Ekozona
hladno prešano
Bučino ulje 0,25 l Hladnić
Alkoholni ocat 1 l Zvijezda
2 boda
1 bod
(1 l = 18,76 €)
(1 l = 10,60 €)
-19%
1 bod 3,29
2,
65
Cijena na 2.5.2025: 2,90 €
€
5,79
-18%
4,
69 €
Cijena na 2.5.2025: 5,79 €
1,15
-22%
0,89 €
Cijena na 2.6.2025: 1,15 €
Kokosovo ulje bez mirisa 300 - 500 ml ili ekstra djevičansko 300 ml (1 l = 9,37 €)
-21%
(1 l = 7,98 €)
2 boda 3,59
2,
81 €
Cijena na 2.5.2025: 3,76 €
(1 l = 13,30 €)
-20%
2 boda 4,99
3,
99 €
Cijena na 2.5.2025: 4,99 €
-20%
2 boda 4,99
3,99 €
Cijena na 2.5.2025: 4,99 €
*Dostupno u centrima: Koprivnica, Ivana Česmičkog 15; Virovitica; Vrbovec; Bjelovar, Pakračka ulica1; Zabok; Prelog; Čakovec; Varaždin; Križevci; Karlovac; Dugo Selo.
Džem jagoda 420 g Doora
Džem višnja 420 g Doora
(1 kg = 5,69 €)
Cikla 660 g Podravka OM:380 g
(1 kg = 5,45 €)
(1 kg = 5,24 €)
-19%
1 bod 2,89
2,
39 €
Cijena na 2.5.2025: 2,59 €
-17%
1 bod 2,79
2,
29 €
Cijena na 2.5.2025: 2,39 €
-20%
1 bod 2,49
1,99 €
Cijena na 2.5.2025: 2,49 €
PONUDA 12. 8. - 18. 8. 2026.
27
KLUB VJERNOSTI UBA VJERNOSTI PONUDA SAMO ZA ČLANOVE KL
E IT T IS R O K IS E V O D O B E EN LJ P U SAK ZA KUPNJU UZ POPUST
Domaći ajvari 290 g - 550 g Doora blagi ili ljuti
(1 kg = 9,44 - 10,72 €)
- 35%
3 boda 4,79
3,
11 €
7,99
- 35%
Cijena na 2.5.2025: 4,79 €
Šampinjoni 400 g Excelsior
4 boda
5,19 €
Grah 800 g Zvijezda smeđi, OM:480 g (1 kg = 3,10 €)
rezani, OM:230 g (1 kg = 5,61 €)
- 35%
1 bod 1,99
1,
29 €
Cijena na 2.5.2025: 1,99 €
Krušne grickalice 70 g Bruschette Maretti razni okusi
(1 kg = 11,29 €)
-20% 28
1 bod 0,99
0,79 €
Cijena na 2.5.2025: 0,95 €
PONUDA 12. 8. - 18. 8. 2026.
-25%
1 bod 1,99
1,49 €
Cijena na 2.5.2025: 1,99 €
Cijena na 2.5.2025: 7,99 €
Petit beure 480 g Kraš
Suhi kolači 225g Fanola
(1 kg = 4,98 €)
(1 kg = 9,73 €)
keksi s maslacem
-20%
1 bod 2,99
2,
39 €
Cijena na 2.5.2025: 2,99 €
Munchmalow clasic 105 g Jaffa Crvenka trajni kolač s kakakovim preljevom (1 kg = 10,38 €)
kiflice sa rogačem i orahom
-21%
1 bod 2,79
2,19 €
Cijena na 2.5.2025: 2,79 €
Bezalkoholni negazirani izotonički napitak 1,5 l Vindi Iso Sport razni okusi (1 l = 1,37 €)
-15%
1 bod 1,29
1,
09 €
Cijena na 2.5.2025: 1,29 €
Pivo 6 x 0,5 l Pivovara Medvedgrad crna kraljica 3 x 0,5l zlatni medvjed 3 x 0,5l
-17%
1 bod 2,49
2,05 €
Cijena na 2.5.2025: 2,42 €
Šampon 950 ml Afrodita biotin (1 l = 3,67 €)
(1 l = 3,33 €)
*Dostupno u Križevcima (N.Tesle), Varaždinu, Čakovcu, Bjelovaru, Zaboku, Koprivnici (I.Česmičkog), Karlovcu, Vrbovcu, Prelogu, Dugom Selu, Velikoj Gorici i Ivancu.
-14%
3 bod 11,67
9,
99 €
Cijena na 2.5.2025:11,67 €
- 41%
4 boda 5,99
3,49 €
Cijena na 2.5.2025: 5,99 €
PONUDA 12. 8. - 18. 8. 2026.
29
TO U N O P 8. 8. 17. 8. - 1
Panirani pureći odresci 1 kg Vindon zamrznuto
Vikend kobasica Kudelić (€ / kg)
*Nije dostupno u Požegi.
7,99€
8,99 €
9,99€
Cijena na 2.5.2025: 8,49 €
Čvrsti jogurt ili čvrsto kiselo mlijeko 180 g 1,3% ili 3,2% m.m.
Mascarpone 250 g Zelene doline (1 kg = 7,56 €)
Cijena na
Birajte mudro! 2.5.2025: 0,35 €
Bistre juhe Maggi
dalmatinska 40 g, goveđa 37 g ili pileća 37 g
Voćni jogurt 160 g borovnica, jagoda ili šumsko voće (1 kg = 1,81 €)
(1 kg = 1,94 €)
0,35€
Cijena na
Birajte mudro! 6.3.2026:12,99 €
1,89€
Cijena na
Birajte mudro! 2.5.2025: 2,09 €
Miso pasta 120 g (1 kg = 20,75 €)
0,29€
Cijena na
Birajte mudro! 2.5.2025: 0,39 €
Bulgogi pasta 50 g (1 kg = 31,8 €)
(1 kg = 13,75 - 14,86 €)
-21%
2,49€
-30%
0,
3,19 €
55
€ 0,79 €
30 30
Cijena na 2.5.2025: 0,75 €
PONUDA 17. 8. - 18. 8. 2026.
-20% Cijena na 2.5.2025: 3,19 €
*Dostupno u centrima: Koprivnica, Ivana Česmičkog 15; Sisak; Pitomača; Slatina; Požega; Virovitica; Vrbovec; Bjelovar, Pakračka ulica 1; Kutina; Ivanec; Đurđevac; Zabok; Prelog; Čakovec; Pakrac; Krapina; Varaždin; Križevci; Karlovac; Dugo Selo; Velika Gorica.
1,59€
1,99 €
Cijena na 2.5.2025: 1,99 €
*Dostupno u centrima: Koprivnica, Ivana Česmičkog 15; Sisak; Pitomača; Slatina; Požega; Virovitica; Vrbovec; Bjelovar, Pakračka ulica 1; Kutina; Ivanec; Đurđevac; Zabok; Prelog; Čakovec; Pakrac; Krapina; Varaždin; Križevci; Karlovac; Dugo Selo; Velika Gorica.
Piko ili Piko s povrćem 400 g
Tirolska kobasica 750 g PIK
(1 kg = 8,13 €)
(1 kg = 6,65 €)
Panirana mozzarella 500 g Vindija zamrznuto
(1 kg = 9,98 €)
3,
4,
25
€ 3,79 €
99
€ 5,29 €
Cijena na 2.5.2025: 3,99 €
Kajmak 150 g
Cijena na 2.5.2025: 7,89 €
Mliječni desert 150 g
natur ili pikant
jagoda, višnja, naranča ili stracciatella
(1 kg = 12,60 €)
4,99€
Cijena na
Birajte mudro! 2.5.2025: 7,99 €
Ledena kava 250 ml caffe late ili cappuccino (1 kg = 4,76 €)
(1 kg = 4,60 €)
Cijena na 2.5.2025: 0,99 €
Cijena na 2.5.2025: 1,49 €
Cijena na 2.5.2025: 2,09 €
Cijena na 2.5.2025: 1,99 €
1,89€
0,69€
Birajte mudro!
-25% Cijena na
Pommes frites 600 g Ledo extra tanki, zamrznuto (1 kg = 4,98 €)
(1 kg = 4,98 €)
-25%
2,99€
-52%
3,99 €
94 Cijena na 2.5.2025: 1,99 €
Medaljoni od krumpira 600 g Ledo zamrznuto
(1 kg = 1,88 €)
0,
1,59 €
Birajte mudro! 2.5.2025: 0,79 €
Tjestenina penne rigate ili fusilli 500 g Barilla
€ 1,99 €
1,19€
-25% Cijena na 2.5.2025: 3,99 €
*Dostupno u centrima: Koprivnica I. Česmičkog 15, Požega, Križevci N.Tesle 18, Sisak, Pitomača, Slatina, Virovitica, Vrbovec, Bjelovar Pakračka ulica 1, Ivanec, Kutina, Zabok, Prelog, Čakovec, Pakrac, Krapina, Varaždin, Karlovac, Dugo Selo, Đurđevac, Velika Gorica.
2,99€
3,99 €
Cijena na 27.9.2025:3,99 €
*Dostupno u centrima: Koprivnica I. Česmičkog 15, Požega, Križevci N.Tesle 18, Sisak, Pitomača, Slatina, Virovitica, Vrbovec, Bjelovar Pakračka ulica 1, Ivanec, Kutina, Zabok, Prelog, Čakovec, Pakrac, Krapina, Varaždin, Karlovac, Dugo Selo, Đurđevac, Velika Gorica.
PONUDA 17. 8. - 18. 8. 2026.
31 31
Čokoladice 42 g Nestle Lion
white ili standard (1 kg = 23,57 €)
*Dostupno u centrima: Koprivnica I. Česmičkog 15, Požega, Križevci N.Tesle 18, Sisak, Pitomača, Slatina, Virovitica, Vrbovec, Bjelovar Pakračka ulica 1, Ivanec, Kutina, Zabok, Prelog, Čakovec, Pakrac, Krapina, Varaždin, Karlovac, Dugo Selo, Đurđevac, Velika Gorica.
TO PON-U 8. 8. 1 . 8 . 7 1
0,99€
Cijena na 2.5.2025: 1,13 €
Ledeni čaj 2 l Vindi
Čips Pomsticks 85 g
(1 l = 0,90 €)
(1 kg = 19,88 €)
breskva
1,79€
2,19 €
paprika ili slani
1,69€
Cijena na 2.5.2025: 2,19 €
Bezalkoholni energetski napitak 250 ml Uragan razni okusi
Cijena na 2.5.2025:2,06-2,08€
Vino 3 l Malvasia
Deterdžent za suđe Jar 2 x 900 ml
(1 l = 2,66 €)
(1 l=2,49 €)
bag in box
pak
(1 l = 2,36 €)
Cijena na 2.5.2025: 9,99 €
Cijena na 2.5.2025: 7,99 €
-20%
7,99€
-25%
0,59€
0,79 €
9,99 € Cijena na 2.5.2025: 0,79 €
32 PONUDA 17. 8. - 18. 8. 2026. 32
Cijena na 2.5.2025: 9,99 €
*Dostupno u Križevcima (N.Tesle), Varaždinu, Čakovcu, Bjelovaru, Virovitici, Zaboku, Koprivnici (I.Česmičkog), Karlovcu, Vrbovcu, Prelogu, Dugom Selu i Velikog Gorici.
-50%
4,49€
8,99 €
PONUDA 12. 8. - 18. 8. 2026.
33 33
Bezalkoholna pića
Funkcionalna voda 1 l Mivela
gazirana ili negazirana
Aromatizirana voda 1,5 l Jamnica sensation
Prirodna gazirana mineralna voda 1,5 l Studenac ili negazirana izvorska voda 1,5 l Studena
razni okusi (1 l = 0,93 €)
(1 l = 0,46 €)
1,49€
1,69 €
Cijena na 26.6.2025:1,69€
Ledeni čaj 1,5 l Studena razni okusi (1 l = 0,85 €)
-22%
0,69€
0,89 €
1,39€
Cijena na 2.5.2025: 0,89 €
Topli napitci Mljevena kava 175 g Barcaffe (1 kg = 20,51 €)
1,69 €
-21%
1,29€
Cijena na 2.5.2025: 1,69 €
1,64 €
Cijena na 2.5.2025: 1,64 €
Instant kava 95 g Nescafé Gold
classic ili crema
Mljevena kava 1000 g Gloria
(1 kg = 72,53 €)
-20%
6,89€
8,69 €
Cijena na 2.5.2025: 6,63 €
Cappuccino Barcaffe
classic 120 g, choco, vanilla ili irish cream 144 g (1 kg = 20,76-24,92 €)
Cijena na 2.5.2025: 4,29 €
-21%
3, €
59
4,59 €
-26%
13, €
-23%
99
18,98 €
Cijena na 17.9.2025:17.09€
34 PONUDA 12. 8. - 18. 8. 2026. 34
2,99€
3,89 €
Cijena na 2.5.2025: 3,89 €
Voćni nektar 1 l Fructal odabrani okusi
1,49€
1,79 €
Voćni sok 2 l Joy
Voćni nektar 2 l Vindi
(1 l = 0,68 €)
(1 l = 0,90 €)
razni okusi
1,35€
Cijena na 2.5.2025: 1,79 €
Bezalkoholni negazirani napitak 1,5 l Juicy Fruits
-20% Cijena na 2.5.2025:1,79-1,85€
Bezalkoholni gazirani napitak 330 ml 5+1 gratis Pepsi cola
razni okusi (1 l = 1,06 €)
odabrani okusi
razni okusi
1,99€
2,49 €
Cijena na 2.5.2025: 2,49 €
Bezalkoholni gazirani sok 1,5 l Vindi razni okusi (1 l = 0,93 €)
(1 l = 2,50 €)
1,59€
1,70 €
4,95€
Cijena na 2.5.2025: 1,62 €
Bezalkoholni gazirani napitak 2 l Coca Cola razni okusi
Cijena na 12.6.2026:4,95 €
Bezalkoholni gazirani napitak Sambi 2 l razni okusi
1,39€
Cijena na 2.5.2025: 1,59 €
Sirupi Sambi 3 l razni okusi (1 l = 0,90 €)
(1 l = 0,40 €)
(1 l = 1,10 €)
2,19€
Cijena na 2.5.2025: 2,28 €
0,85€
1,02 €
Cijena na 2.5.2025: 1,02 €
2,69€
3,12 €
Cijena na 2.5.2025: 3,12 €
PONUDA 12. 8. - 18. 8. 2026.
35 35
Pivo 0,5 l Pan
Alkoholna pića
lager zlatni bezalkoholni (1 l = 1,98 2,38 €)
Cijena na 2.5.2025: 1,29 €
0,99€
1,19 €
Cijena na 2.5.2025: 1,19 €
0,99€
1.20 €
Vino 0,75 l Muškat Ottonel, slatki muškat ili slatko crveno POP ART
1,19€
Cijena na 2.5.2025: 1,19 €
1,29 €
Poluslatko crveno vino 1 l Ždrepčeva krv
Puklavec Family
(1 l = 5,32 5,99 7,99 €)
PONUDA do 31. 8.
3,99€
Cijena na 2.5.2025: 6,99 €
4,49€
Cijena na 2.5.2025: 6,99 €
Koktel 0,33 l Mix
mojito, sex on the beach, kamikaze, pina colada, mai tai (1 l = 5,12 €)
5,99€
Cijena na 2.5.2025: 8,99 €
3,69€
4,25 €
Cijena na 2.5.2025: 4,42 €
Jägermeister 0,7 l ili Jägermeister orange 0,7 l (1 l = 19,99 €)
-34%
1,69€
2,59 €
Cijena na 2.5.2025: 2,59 €
*Dostupno u Križevcima (N.Tesle),Virovitici, Varaždinu, Čakovcu, Bjelovaru, Zaboku, Slatini, Koprivnici (I.Česmičkog), Karlovcu, Vrbovcu, Prelogu, Kutini, Krapini, Ivancu, Požegi, Pakracu, Pitomači, Sisku, Đurđevcu, Dugom Selu i Velikoj Gorici.
36 PONUDA 12. 8. - 18. 8. 2026. 36
13,99€ 16,99 €
Cijena na 2.5.2025:15,99 €
Cijena na 2.5.2025:15,90 €
Pivo 0,5 l Kozel lager ili dark
Pivo 0, 5 l Pilsner Urquell
(1 l = 2,78 €)
(1 l = 2,98 €)
limenka
Pivo 6 x 0,5 l Ožujsko limenka
(1 l = 2,38 €)
limenka
*Dostupno u Križevcima (N.Tesle),Virovitici, Varaždinu, Čakovcu, Bjelovaru, Zaboku, Slatini, Koprivnici (I.Česmičkog), Karlovcu, Vrbovcu, Prelogu, Kutini, Krapini, Ivancu, Požegi, Pakracu, Pitomači, Sisku, Đurđevcu, Dugom Selu i Velikoj Gorici.
1,39€
1,65 €
Cijena na 2.5.2025: 1,58 €
1,49€
1,79 €
7,15€
Cijena na 2.5.2025: 1,72 €
Bijelo suho vino 2 l Graševina ili Crno suho vino 2 l Vranac
Cijena na 2.5.2025: 7,67 €
Vino 3 l Graševina Đakovo bag in box (1 l = 3,66 €)
Epsko vino (1 l = 2,63 €)
*Dostupno u Križevcima (N.Tesle),Virovitici, Varaždinu, Čakovcu, Bjelovaru, Zaboku, Slatini, Koprivnici (I.Česmičkog), Karlovcu, Vrbovcu, Prelogu, Kutini, Krapini, Ivancu, Požegi, Pakracu, Pitomači, Sisku, Đurđevcu, Dugom Selu i Velikoj Gorici.
-20%
5,25€
6,59 €
-35%
10,99€
Cijena na 2.5.2025: 6,02 €
Vodka 0,7 l Blacky ili Dalmatino (1 l = 8,93 €)
16,99 €
Cijena na 27.2.2026:16,99 €
Liker 0,7 l Višnjevac Badel Liker 0,7 l Orahovac Badel Medica 0,7 l Badel (1 l = 13,56- 14,27 €)
-20%
6,25€
7,82 €
Cijena na 2.5.2025: 7,82 €
9,99€
10,99 €
Cijena na 2.5.2025:10,52 €
9,49€
11,02 €
Cijena na 2.5.2025:11,02 €
9,99€
10,99 €
Cijena na 2.5.2025:10,65 €
PONUDA 12. 8. - 18. 8. 2026.
37 37
Kozmetika i higijena
Šampon 400 ml + regenerator 200 ml Gliss
pak
Šampon 250 ml (1 l = 11,96 €) ili regenerator 200 ml (1 l = 14,95 €) Elseve odabrani proizvodi
PONUDA do 31. 8.
-40%
2,99€
4,99 €
6,49€
Cijena na 2.5.2025: 4,79 €
8,99 €
Dezodoransi Garnier
Pužev gel 125 ml Jardin
sprej 150 ml (1 l = 22,60 €), roll on 50 ml (1 l = 67,80 €) odabrani proizvodi
3,39€
5,19 €
Cijena na 1.4.2026: 8,99 €
(1 l = 29,52 €)
-38%
3,69€
Cijena na 2.5.2025: 5,19 €
Pasta za zube Parodontax ultra clean 75 ml x 2 kom/pak
5,99 €
Paste za zube Plidenta odabrani proizvodi
(1 l = 39,93 €)
Cijena na 2.5.2025: 5,99 €
Krema za učvršćivanje proteza Blend a dent 47 g (1 kg = 104,04 €)
-30%
-23%
5, €
99
7,79 €
Cijena na 2.5.2025: 7,25 €
38 PONUDA 12. 8. - 18. 8. 2026. 38
*akcijske cijene su izražene na polici, ponuda se ne odnosi na već snižene artikle ili na promotivna pakiranja
-25%
4,89€
6,55 €
Cijena na 2.5.2025: 6,10 €
Gel za tuširanje 400 ml x 2 Fa pak
(1 l = 5,24 €)
Gel za tuširanje 750 ml Palmolive
Gel za tuširanje 400 ml Axe
(1 l = 4,92 €)
(1 l = 7,48 €)
olive, milk&honey
odabrani proizvodi
PONUDA do 8. 9.
4, €
3, €
19
-40%
2,99€
69
Cijena na 2.5.2025: 6,99 €
4,99 €
Cijena na 5.2.2026: 4,99 €
Sredstva za sunčanje Mon Soleil
Cijena na 2.5.2025: 4,99 €
4,99 €
Set za sunčanje Zorina Mast
Sadrži: losion SPF 30 100 ml, losion SPF 50 za djecu 100 ml, kremu za lice SPF 50 30 ml
-35
%
PONUDA do 31. 8.
*Akcijske cijene su izražene na polici
21,99€ 29,99 €
Krema za učvršćivanje proteza Blend a dent 2 x 47 g
(1 kg = 79,68 €)
Kozmetika Zorina Mast
*Nije dostupno u Sisku, Pitomači, Slatini, Kutini, Murskom Središću, Petrinji, Grubišnom Polju, Daruvaru, Koprivnici (Trg E.Kumičića). Cijena na 19.6.2026:29,99 €
-25%
*akcijske cijene su izražene na polici
-25%
7,49€
9,99 €
Cijena na 2.5.2025: 9,29 €
*Nije dostupno u Sisku, Pitomači, Slatini, Kutini, Murskom Središću, Petrinji, Grubišnom Polju, Daruvaru, Koprivnici (Trg E.Kumičića).
PONUDA 12. 8. - 18. 8. 2026.
39 39
Higijenski ulošci Naturella classic
Higijenski ulošci Libresse maxi goodnight
(1 kom = 0,09 - 0,12 €)
(1 kom = 0,16 €)
night 14 kom, super 16 kom, normal 18 kom
10 kom/pak
-32%
1,69€
2,52 €
-36%
1,55€
Cijena na 2.5.2025: 2,52 €
Cijena na 2.5.2025: 2,45 €
2,45 €
Toaletni papir Perfex
Papirnati ručnici Perfex Mega
(1 kom = 0,17 €)
(1 kom = 0,80 €)
16/1, troslojni, breskva
2/1, 2slojni
-44%
2,79€
4,99 €
-40% Cijena na 2.5.2025: 5,99 €
Osvježivač zraka automatski Glade + refill 269 ml (1 l = 46,43 €)
-30%
13,99€ 21,99 €
1,59€
2,65 €
Osvježivač zraka aparat i punjenje 250 ml Airwick
40 PONUDA 12. 8. - 18. 8. 2026. 40
Električni aparat za osvježavanje prostora 19 ml Airwick
(1 l = 23,96 €)
-45% Cijena na 2.5.2025:19,99 €
Cijena na 2.5.2025: 2,65 €
5,99€
10,99 €
-48% Cijena na 2.5.2025:10,99 €
3,99€
7,79 €
Cijena na 2.5.2025:10,99 €
Dječje vlažne maramice Pampers Aqua 4 x 60 kom
(1 kom = 0,03 €)
(1 kom = 0,19 - 0,31 €)
-42%
6,29€
10,99 €
Dječje pelene Pampers pants jumbo pack
(S3 62 kom, S4 54 kom, S5 48 kom, S6 42 kom, S7 38 kom)
-49%
Cijena na 9.5.2026:10,99 €
Sredstvo za čišćenje i uklanjanje kamenca 650 ml u spreju Sanitar (1 l = 3,98 €)
11,65€ 23,29 €
Cijena na 2.5.2025:21,23 €
Sredstvo za čišćenje stakla 750 ml + 500 ml gratis Ajax (1 l = 1,99 €)
2,19€
2,99 €
Cijena na 2.5.2025: 2,52 €
Osvježivač prostora 400ml Bis
2,89€
Cijena na
Birajte mudro! 2.5.2025: 4,25 €
2,49€
5,19 €
Cijena na 12.9.2025:5,19 €
Osvježivač za Wc školjku 3 x 50 g Bref (1 kg = 56,60 €)
3,99€
Cijena na
Birajte mudro! 2.5.2025: 7,59 €
PONUDA 12. 8. - 18. 8. 2026.
41 41
Kapsule za pranje rublja 120 kom Persil (1 kom = 0,25 €)
PONUDA do 26. 8.
29,99€
Cijena na 20.7.2025:4,99€
49,99 €
Deterdžent praškasti za rublje 9 kg Rubel
Deterdžent tekući za pranje rublja color ili white 3 l Vesh (1 l = 3,33 €)
(1 kg = 1,55 €)
11,99€ 18,49 €
PONUDA do 31. 8. Cijena na 2.5.2025:18,49 €
Kapsule za pranje rublja 42 kom Vesh (1 kom = 0,24 €)
9,99€
9,99€
Cijena na
Birajte mudro! 2.5.2025:17,19 €
Deterdžent tekući za rublje 1480 ml Coccolino (1 l = 5,40 €)
-47% Cijena na
Birajte mudro! 2.5.2025:17,19 € 42 PONUDA 12. 8. - 18. 8. 2026. 42
7,99€
14,99 €
Cijena na 24.6.2025:14,99 €
Deterdžent praškasti za rublje Expert Freshness by Silan 1,98 kg (1 kg = 5,05 €) univerzalan 2,20 kg (1 kg = 4,54 €) kapsule za pranje rublja univerzalne 28 kom (1 kom = 0,36 €) Tekući deterdžent za rublje 1,98 l (1 l = 5,04 €) Persil
9,99€
Birajte mudro!
Cijena na 2. 5. 2025: 16,99 €
Tablete za strojno pranje posuđa 5u1 54 kom (1 kom = 0,27 €) Excellence 60 kom (1 kom = 0,24 €), Gold 70 kom (1 kom = 0,21 €), All in One Extra 85 kom (1 kom = 0,18 €), Gel za strojno pranje posuđa Somat 1370ml (1 l = 10,58 €) 3 u 1 70 kom ( 1 kom = 0,21 €) Somat
Tablete za strojno pranje posuđa 22 ili 53 ili 67 kom Likvi (1 kom=0,18 €)
Cijena na 2. 5. 2025.: 26,99€
Cijena na 2. 5. 2025.: 10,99€
11,99€
3, €
99
Birajte mudro!
Birajte mudro!
14,49€
Cijena na 2. 5. 2025.: 23,99€ Cijena na 2.5.2025:14,49 €
9,49€
Cijena na 2.5.2025: 27,99€
Birajte mudro!
Birajte mudro!
Izbjeljivač 1 l Cekina
1,89€
2,49 €
Cijena na 2.5.2025: 1,99 €
Deterdžent za ručno pranje posuđa 1,35 l Likvi (1 l = 2,44 €)
Cijena na 2.5.2025: 2,19 €
3,29€
Cijena na
Birajte mudro! 2.5.2025: 3,49 €
PONUDA 12. 8. - 18. 8. 2026.
43 43
Sobna metla s držalom
-28%
3,69€
5,19 €
Ribalica
Četka za boce PET vlakna 1/L PP
-29% Cijena na 2.5.2025: 4,79 €
Kućni ljubimci
1,89€
2,69 €
-29%
1,89€
Cijena na 2.5.2025: 2,59 €
2,69 €
Cijena na 2.5.2025: 2,49 €
Hrana za mačke 300 g Friskies odabrani okusi (1 kg = 5,63 €)
Hrana za mačke Whiskas u vrećici 4 x 85 g, odabrani okusi (1 kg = 6,44 €)
-22%
-24%
2,19€
2,89 €
1,69€
Cijena na 2.5.2025: 2,75 €
2,19 €
Cijena na 2.5.2025: 2,19 €
Hrana za pse Kony premium
Hrana za mačke Kony premium 2 kg
(1 kg = 1,50 €)
(1 kg = 1,75 €)
7 kg, govedina i svinjetina
-25%
10,49€ 13,99 €
morska riba
govedina i svinjetina (1 kg = 1,75 €)
-20% Cijena na 2.5.2025:13,99 €
3,49€
4,39 €
-20% Cijena na 2.5.2025: 4,39 €
3,49€
4,39 €
Cijena na 5.11.2025: 5,11-4,39 €
*Hrana Kony dostupna u centrima: Koprivnica ( I.Česmičkog), Sisak (N.Tesle), Pitomača, Slatina, Požega, Virovitica, Vrbovec,Bjelovar (Pakračka 1), Kutina,Ivanec, Đurđevac, Zabok, Prelog, Čakovec, Pakrac, Karlovac, Varaždin, Križevci (N.Tesle), Dugo Selo, Velika Gorica.
44 PONUDA 12. 8. - 18. 8. 2026. 44
KTC ugostiteljstvo
Prilozi već od 1,10 €! Salate već od 1,10 €!
Sky Cola 0,33 l 2,00 € Jamnica 0,50 l 2,00 €
IZDVAJAMO IZ DNEVNE PONUDE JELA U RESTORANIMA SRIJEDA 12. 8. 2026.
ČETVRTAK 13. 8. 2026.
5,70
PETAK 14. 8. 2026.
5,30
€
7,00
€
€
ENCHILADA SUIZA
JUNEĆI ODREZAK S PAPRIKOM
LIGNJE POHANE
SUBOTA 15. 8. 2026.
PONEDJELJAK 17. 8. 2026.
UTORAK 18. 8. 2026.
Blagdan
Velike Gospe NE RADIMO
5,10
5,60
€
PUREĆI ODREZAK SA ŠPEKOM
€
KRIŽEVAČKI ODREZAK
(PANIRANA PUREĆA PRSA PUNJENA KULENOM, PIKANT PAŠTETOM I SVJEŽOM PAPRIKOM)
Lokacije KTC ugostiteljskih objekata RESTORANI: Snježana Bjelovar Pakračka 1, Tel. 043/638-879; Čakovec Športska 4, Tel. 040/638-279; Dugo Selo ll Savski odvojak 12, 01/6886-230; Ivanec Ivanečko naselje 1c, Tel: 042/771-891; Karlovac Senjska 118, Tel. 047/658-112; Ivana Koprivnica I. Česmičkog 15, Tel. 048/628-338; Krapina Bobovje 52/c, Tel. 049/658-110; Klara Križevci Nikole Tesle 18, Tel. 048/628-568; Dalia Kutina Sisačka ulica 14, Tel. 044/660-879; Mura Mursko Središće Tekstilna ulica 1a, Tel. 040/644-239; Pakrac Ivana Gundulića 1b, Tel. 034/638-979; Verica Pitomača Ljudevita Gaja 28, Tel. 033/638-924; Prelog Zrinskih bb3, Tel. 040/638-169; Slatina Industrijska 7, Tel: 033/638029; Barok Varaždin Gospodarska 3, Tel. 042/658-860; Velika Gorica Franje Kuharića 4, Tel 01/688-7084; Luka Virovitica Vukovarska cesta 3, Tel. 033/638-979; Vrbovec Zagrebačka 48, Tel. 01/644-7266; Zabok Prilaz Janka Tomića 1, Tel. 049/658-974; BISTROI: Bruno Križevci Nikole Tesle 18, Tel. 048/628-526; Petrinja Ivana Gundulića 14, Tel. 044/500-559; CAFFE BAROVI: Ždral Daruvar K. Frankopana 35, Tel. 043/638-383; Đurđevac Đure Basaričeka 16, Tel. 048/649-232; Jalžabet Varaždinska 38, Tel. 042/629-339; Prilesje jug 01/6472-073; Prilesje sjever 01/6472-083; GRADSKA KAVANA: Verica Pitomača Ljudevita Gaja 28, Tel. 033/638-923; LOVAČKA KUĆA: Sokolovac Prnjavor 1, Tel. 048/838-600