Skip to main content

Ponude od četvrtka i ponedeljka

Page 1

OD ČET. 14.01. DO NED. 17.01.

IZB I K I L VE

OR

T E T I VAL

K K O S VI SKA CENpAovina!

Pikok

NI

Sremska kobasica

brza i a n v a

st Jedno

1 kg

-23% 862.99

ku

659.

99 # 230951

Mg Mivela

Mineralna voda

KRATKOTRAJNA

• Blago gazirana, gazirana ili negazirana

KRATKOTRAJNA

PONUDA 1,5 l

!

50.

99

1 l = XX.XX din

PONUDA 300 g

191.

Fin Carré

Čokolada sa pirinčem XXL

98

1 kg = 639.94 din

1 l = 34.- din

20 % GRATIS

# 248407 # 248408 # 248409

13 kg

!

Redovna cena za 200 g = 159.99

Bellosan

# 228411

Potpuno suva hrana za odrasle pse XXL • Govedina

KRATKOTRAJNA

PONUDA

13 kg

!

999.

99

1 l ==XX.XX 1 kg 76.93 din

3 kg GRATIS

Redovna cena za 10 kg = 999.99 # 236765

Više proizvoda iz teme „XXL“ pronađite NA STRANAMA 4 - 15

www.lidl.rs /LidlSrbija KN · 02/21

Sveža očišćena pastrmka

Limun

1 kg

-33% 599.99

399.

99 # 227013

1 kg

SAMO!

89.

99 # 80160


Super sveže od čet. 14.01. 1

komad

Avokado kom.

SAMO!

119.99

Više od

110

proizvoda na

Lidlovoj pijaci

Tikvica bela KN · 02/21

1

komad

1 kg

kom.

SAMO!

SAMO!

119.99 # 82353

2

# 80616

Krastavac • Salatni

44.99 # 82231

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČET. 14.01. DO NED. 17.01.

1 kg

-24% 329.99

1 kg

249.

Sveži pileći karabatak

99 # 240067

-21%

Sveži pileći batak

Više od

75

279.99

219.99 # 233615

proizvoda u

Lidlovoj mesari

600 g

1 kg

SAMO!

SAMO! Sveže svinjsko usitnjeno meso XXL • Od plećke

339.

99

Sveži svinjski kare XXL • Bez koske • Narezan

329.99 1 kg = 549.99 din

# 245747

# 241518

Više od

400 g

55

-22% 89.99

proizvoda u

Lidlovoj pekari

Hleb sa krompirom

69.99 1 kg = 174.98 din

Važi od četvrtka 14.01. do srede 20.01. # 240709

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 02/21

3


Milbona

Cremoso voćni jogurt XXL • 5 % m. m. • Više vrsta 495 g

109.

99

1 kg = 222.21 din # 202848

32

komada

Milbona

Topljeni sir XXL

Milbona

Jogurt na grčki način XXL

• 32 trouglića 533 g

• 10 % m. m.

299.

99

1,1 kg

249.99

1 kg = 562.84 din

8 trouglića GRATIS

Redovna cena za 24 trouglića = 299.99

1 kg = 227.27 din

# 220362

# 235734

Milbona

Voćni jogurt XXL 300 g

Milbona

Zrnasti sir XXL • Classic ili light

155.98

1 kg = 519.94 din

20 % GRATIS

Redovna cena za 200 g = 129.99 # 222734

4

KN · 02/21

Milbona

• Sa ukusom jagode ili breskve i marakuje 1 kg

129.99 # 202614

Ledena kafa XXL

• Latte Macchiato ili Cappuccino 380 ml

99.99

1 l = 263.14 din # 202847

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČETVRTKA

14.01.

Milbona

Gauda sir XXL • Narezana 1 kg

849.94 150 g GRATIS

Redovna cena za 150 g = 149.99 # 237313

Pilos

Pilos

Sirni namaz XXL

Carski sir XXL

• Više vrsta

350 g

300 g

239.98

119.99

1 kg = 685.66 din

1 kg = 399.97 din

50 g GRATIS

100 g GRATIS

Redovna cena za 250 g = 199.99

Redovna cena za 200 g = 119.99

# 230825

# 216608

Chef Select

Kiseli kupus ribanac XXL

Chef Select

Turšija XXL

• Oceđena masa 1400 g

1 kg

111.98

2,2 kg

335.98

200 g GRATIS

1 kg = 239.99 din

Redovna cena za 500 g = 69.99

20 % GRATIS

# 249767

Redovna cena za 1 kg = 239.99 # 241013

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 02/21

5


Trattoria Alfredo

Pica Margarita XXL • Pripremljena u kamenoj peći 4 x 300 g

494.97

1 kg = 412.48 din

3 + 1 GRATIS

Redovna cena za 300 g = 164.99

1 kg =

# 202582

120.-

2 kg

Harvest Basket

Pomfrit XXL 3,5 kg

Culinea

Lazanje bolonjeze XXL

• Sa svinjskim mesom

419.

98

2 kg

799.99

1 kg = 120.- din

500 g GRATIS

Redovna cena za 2,5 kg = 349.99

1 kg = 400.- din

# 226645

# 228733

Culinea

Ćureći medaljoni punjeni šunkom i sirom XXL 1,5 kg

599.99

1 kg = 400.- din

500 g GRATIS

Redovna cena za 1 kg - 599.99

Culinea

Ćureći komadići XXL 1,5 kg

489.99

1 kg = 326.66 din

500 g GRATIS

Redovna cena za 1 kg = 489.99

# 229002

# 229009

30

komada

Harvest Basket

Krompir sa začinima XXL 900 g

Ocean Sea

Riblji štapići XXL

479.98

1 kg = 533.32 din

20 % GRATIS

Redovna cena za 450 g = 299.99 # 203211

6

KN · 02/21

1 kg

169.99 250 g GRATIS

Redovna cena za 750 g = 169.99 # 228196

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČETVRTKA

14.01.

Freshona

Pasirani paradajz XXL 600 g

Combino

Durum testenina XXL • Spirale, makarone ili špagete

1l

99.99

76.

99

1 kg = 128.32 din

# 236573

100 g GRATIS

Redovna cena za 500 g = 76.99 # 202916, # 237520, # 236344

12

komada

Snack Day

Tortilja wraps XXL

• 12 x 25 cm 740 g

200.98

1 kg = 271.60 din

25 % GRATIS

Redovna cena za 370 g = 133.99 # 202470

Nixe

Fileti haringe u paradajz sosu XXL

pakovanje

4 kom.

3 x 200 g

Freshona

Šampinjoni XXL

• Seckani • Oceđena masa 4 x 115 g

4 x 185 g

389.97

1 kg = 649.95 din

319.

99

150 g GRATIS

Redovna cena za 150 g = 129.99 # 202618

1 kg = 695.64 din # 247681

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 02/21

7


Crownfield

Hrskavi musli XXL • Sa voćem ili čokoladom 1 kg

396.65 150 g GRATIS

Redovna cena za 750 g = 349.99 # 236883

5

Maitre Jean-Pierre

Kroasani sa nugat kremom XXL

komada

325 g

164.51

1 kg = 506.19 din

10 % GRATIS

Redovna cena za 240 g = 134.99 # 203186

440 / 550 g

Sondey

Mešavina čajnih keksića ili vafla XXL

199.99

1 kg = 454.53 / 363.62 din

10 % GRATIS

Redovna cena za 400 / 500 g = 199.99 # 203002

440 g

Sondey

Neo keks XXL

188.87

1 kg = 429.25 din

100 g GRATIS

Redovna cena za 180 g = 99.99 # 220435

Sweet Corner

Gumeni medvedići XXL

• Kiseli, mega, voćni 360 g

155.99

1 kg = 433.31 din

100 g GRATIS

Redovna cena za 300 g = 179.99 # 241761

8

KN · 02/21

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČETVRTKA

14.01.

3

komada

Sondey

Sendvič keks sa kakao punjenjem 3 x 500 g

359.97

1 kg = 239.98 din

20 % GRATIS

Redovna cena za 500 g = 149.99 # 236237

Sondey

Piškote XXL Sondey

500 g

Vafel roleri sa lešnikom XXL 500 g

189.

Sondey

Napolitanke XXL

1 kg = 379.98 din

• Sa lešnikom 500 g

249.

1 kg = 499.98 din

100 g GRATIS

Redovna cena za 400 g = 189.99

229.

99

99

# 215810

1 kg = 459.98 din

# 202631

99

Confiserie Firenze

# 202632

Biskvit XXL • Mramorni ili straćatela 500 g

199.99

1 kg = 399.98 din

100 g GRATIS

Redovna cena za 400 g = 199.99 # 202911

Nord Fresh

Mentol bombone XXL

Sugarland

Gumene bombone XXL

• Kisele, sa ukusom jabuke ili breskve

360 g

115.19

480 g

249.99

1 kg = 319.98 din

20 % GRATIS

1 kg = 520.82 din

Redovna cena za 300 g = 119.99

80 g GRATIS

# 224655

Redovna cena za 400 g = 249.99 # 202622

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 02/21

9


5L 1L=

80.-

Solevita

Mutni sok od jabuke XXL • 100 % voćni sadržaj 5l

399.99

1 l = 80.- din # 235787

Solevita

Sok od pomorandže XXL • 100 % voćni sadržaj 2l

227.

48

1 l = 113.74 din

250 ml GRATIS

Redovna cena za 1 l = 129.99 # 202793

Solevita

Sveži sok od pomorandže XXL • 100 % voćni sadržaj 1,25 l

249.

99

1 l = 200.- din

250 ml GRATIS

Redovna cena za 1 l = 249.99 # 204058

Snack Day

Slani štapići XXL • Sa morskom solju 300 g

71.38

1 kg = 237.94 din

15 % GRATIS

Redovna cena za 250 g = 69.99 # 220436

10

KN · 02/21

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČETVRTKA

14.01.

Perlenbacher

Pils pivo XXL

• 4,9 % Vol. 8 x 0,5 l

524.93

1 l = 131.24 din

7 + 1 GRATIS

Redovna cena za 500 ml = 74.99 # 202755

Snack Day

Tortilja čips XXL

Snack Day

Slane kokice XXL

• Slani ili sa ukusom sira 375 g

150 g

153.98

67.19

1 kg = 410.62 din

1 kg = 447.94 din

75 g GRATIS

20 % GRATIS

Redovna cena za 150 g = 76.99

Redovna cena za 125 g = 69.99 # 236587

# 207359

Alesto

Alesto

Kalifornijski pistaći XXL

Kikiriki XXL • Prženi, slani

500 g

1 kg

899.97

404.98

1 kg = 1 799.94 din

25 % GRATIS

25 % GRATIS

Redovna cena za 150 g = 359.99

Redovna cena za 500 g = 269.99

# 213708

# 237516

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 02/21

11


Mister Choc

Duo namaz XXL

Mcennedy

Kikiriki puter XXL

• Kakao i mlečni namaz 1 kg

• 85 % kikirikija

650 g

364.

319.

99

99

1 kg = 561.53 din

# 228254

# 208338

4 + 2 GRATIS

6 x 90 g

-33% 269.94

179.96 1 kg = 333.26 din

500 g

Ciabatta XXL

Pecivo sa vanila i višnja punjenjem

114.

99

Važi od četvrtka 14.01. do nedelje 17.01.

Redovna cena za 90 g = 44.99 din # 234171

1 kg = 229.98 din

6 x 80 g

-33%

# 241790

179.94

Hrono pecivo sa semenkama suncokreta

4 + 2 GRATIS

119.96 1 kg = 249.92 din

Važi od četvrtka 14.01. do nedelje 17.01.

Redovna cena za 80 g = 29.99 din # 225520

Bellarom

Instant kafa Green XXL

• 100% Robusta 300 g

557.

98

1 kg = 1 859.94 din

20 % GRATIS

Redovna cena za 200 g = 464.99 # 246147

300 g

Hatherwood

Mint čokoladice XXL

224.98

1 kg = 749.94 din

25 % GRATIS

Redovna cena za 200 g = 199.99 # 202849

12

KN · 02/21

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČETVRTKA

14.01.

8

Gelatelli

Sladoled na štapiću XXL

komada

• Sa bademom

8 x 120 ml

349.99

1 l = 364.58 din

6 + 2 komada GRATIS

Redovna cena za 6 x 120 ml = 349.99 # 202765

8

8

komada

komada

Gelatelli

Gelatelli

Sladoled na štapiću XXL

Sladoled na štapiću XXL • Jagoda crisp

• Sa ukusom vanile

8 x 120 ml

8 x 120 ml

349.99

1 l = 364.58 din

289.99

6 + 2 komada GRATIS

6 + 2 komada GRATIS

1 l = 302.08 din

Redovna cena za 6 x 120 ml = 349.99

Redovna cena za 6 x 120 ml = 289.99

# 204864

# 202792

Gelatelli

Sladoled kornet XXL

8

komada

• Sa ukusom čokolade i vanile 8 x 120 ml

254.99

1 l = 265.62 din

6 + 2 komada GRATIS

Redovna cena za 6 x 120 ml = 254.99 # 219152

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 02/21

13


Lupilu

Vlažne maramice za bebe XXL • Comfort ili sensitive • Sa gel losionom 4 x 80 kom.

479.99

1 kom. = 1.50 din # 224549

Dentalux

Četkica za zube Professional XXL

Siempre

Dnevni higijenski ulošci XXL

• Medium ili soft 3 kom.

148.99

80 kom.

171.09

1 kom. = 49.67 din

2 + 1 komad GRATIS

1 kom. = 2.14 din

Redovna cena za 2 kom. = 148.99 # 207051

10 kom. GRATIS

Redovna cena za 45 kom. = 109.99 # 236529

Cien Cien

Gel za tuširanje XXL • Sa mirisom kokosa, dinje ili grejpa 1l

Tečni sapun XXL • Sa mirisom masline ili marakuje i kokosa 1,25 l

149.98

229.99

250 ml GRATIS

250 ml GRATIS

Redovna cena za 500 ml = 99.99

1 l = 184.- din

Redovna cena za 1 l = 229.99 # 227290

# 227293

Aerocell

Alkalne baterije XXL • AA ili AAA 10 kom.

299.99

1 kom. = 30.- din # 216193, # 215915

14

KN · 02/21

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


Držati u kući Umereno zalivanje Na sunčanom mestu

OD ČETVRTKA

Baštensko cveće

14.01.

Redovno zalivanje U hladu

Sobno cveće

• Cca 14 cm • Više vrsta • Bele i roze boje

Klivija

• Cca 50 cm

139.

949.99

99 # 125726

# 58255

Sukulenti

• Cca 20 cm • Više vrsta

699.99 # 157131

Lale, buket

Ruže, buket

• 7 lala u buketu • Više boja

• 11 ruža u buketu • Više boja

299.99

349.99

# 69754

# 69751

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 02/21

15


QUICK START GUIDE 1

2

3 5h

Za

6

Sadržan pribor:

p o ve p o d a

5

4

ti ve

ov

s

CLICK!

VR ONE

Vileda®

Robot usisivač VR ONE

• Robot usisivač sam prebacuje između dva režima čišćenja: cik-cak i auto režim • Prelazi prepreke na lak način • 80 min rada i XL posuda za prašinu kapaciteta cca 500 ml za čišćenje bez napora • XL dodatni otvor za maksimalno skupljanje prašine • Mekani odbojnik za zaštitu nameštaja • Idealno za čvrste podove i tepihe niskog flora • 2 bočne četke za efikasno čišćenje uglova Dimenzije: cca 32 x 8 cm

•

12 999.

ČIST I UREDAN DOM o s t av l j a

ta

o d pr s ka

00

1

Je dn os t a

vn

D

% m i k r ovl a k

na

i Za št

#OdgovornoZajedno

n ja

+

Li-ION

m opa

1x

MIN RA 80 D

# 338212

n je

1x

-

O

A

kom.

• 2 različite navlake za Easy Wring and Clean set za čišćenje set

1 199.# 338217

16

KN · 02/21

cca 55 - 130 cm

Navlake Easy Wring and Clean

vo Od

jiv mo

p

Vileda®

Vileda®

a č i š ć e nj

g lov a

Mikrovlakna

nz

eu

P r a k tiča

Papučica na kanti

Set za čišćenje Easy Wring and Clean

• Sa power oceđivačem za ugodno ceđenje bez napora • Vlažnost mopa može se individualno podešavati • Može se koristiti na bilo kojoj podnoj površini, uklj. parket i laminat • Mop od mikrovlakana sa velikom moći upijanja i čišćenja set

2 799.# 338219

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


14.01.

Za

MULTI SURFACE / DO WSZYSTKICH RODZAJÓW POWIERZCHNI / i č i t e p ov r MULTI zlSUPERFÍCIES

ra

š

in e

je en

bez he m

1550W ik

1 Čista voda

ja

Č iš

ć

Uklj. 4 visokokvalitetne navlake od mikrovlakana za čišćenje bez tragova

ali

Spremno za 15 sek. Upaliti

Vileda®

Paročistač

U KIILLLLLLS KILLS S bija

99,9%

OF BACTERIA*

bakterija

cca

6m

• Posebno jednostavan za rukovanje - za temeljno i higijensko čišćenje bez hemikalija • Spreman za upotrebu za samo 15 sekundi • Izlaz pare pojedinačno podesiv set

5 999.-

3.5 h

CLICK 1

Mikrovlakna

CLICK 2

L P owe r Zon a

3.5 h

rlja

všti nu i p

Uk

2x

K

ru

u

CLICK

Sadržan pribor:

ap

la

tin

CLICK 3 CLICK 4

XX

Set sadrži

sjaj

CLICK 4

3

nja

Vileda®

vš

2

lj

1

ža

CLICK 2

CLICK 3

Skup

CLICK 1

# 338213 3.5 h

TM

K

OD ČETVRTKA

u p or n u pr

lj a

CLICK

K

Quick & Clean elektro metla

K CLICK

CLICK 1 CLICK 2 CLICK 3 CLICK 4

Udobno

• Za tvrde podove i tepihe sa kratkim vlaknima • Jedinstveni sistem 3.5 pogona h za efikasno i brzo čišćenje • 2 valjka koji se rotiraju u suprotnom smeru u obliku slova V pouzdano čiste dlake kao i drugu prljavštinu • Baterija traje i do 40 minuta neprestanog rada

Vileda®

Bez ručnog ceđenja

Za različite površine

MULTI SURFACE / DO WSZYSTKICH RODZAJÓW POWIERZCHNI / MULTI SUPERFÍCIES

kom.

3 999.CLICK

# 338214

• Sastoji se od brisača za pod sa navlakom uklj. trodelnu teleskopsku dršku, kofu sa mogućnošću ceđenja krpe, kao i 1 dodatnu navlaku za brisač • Pogodan za sve tvrde površine, uklj. parket i laminat set

cca

10 l Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

Ultra Max set za čišćenje

www.lidl.rs /LidlSrbija

2 599.# 338220

KN · 02/21

17


3

4x

nivoa za sušenje Vileda®

Višenamenske krpe od mikrovlakana XXL

• Idealne za vlažno i suvo čišćenje • Pogodne za pranje u mašini za pranje veša na temperaturi do 60° C

Vileda®

Vertikalna čelična sušilica za veš • Ukupna dužina za sušenje: cca 33 m

Sa točkićima

• •

kom.

Dimenzije: cca 36 x 38 cm 4 komada (1 kom. = 100.-)

set

2 199.-

399.99

# 338210

# 338221

Vileda®

Express sušilica za veš

• Praktična, podesiva sušilica, koja se može sklopiti •

Ukupna dužina za sušenje: cca 3 m

kom.

499.99 # 338216

18

KN · 02/21

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČETVRTKA

14.01. poklon kutija

poklon kutija

4

komada

W5 W5

WC sredstvo za čišćenje XXL

• Za uklanjanje rđe i kamenca ili za čišćenje sanitarija

1,2 l

129.

99

1 l = 108.33 din # 236022

100

Tablete protiv kamenca XXL • Za veš mašinu

4 x 80 kom.

839.99

1 kom. = 2.63 din

• Sa mirisom limuna ili morske svežine • Sa poklon kutijom

# 202834

100

komada

W5

Univerzalne vlažne maramice za čišćenje XXL

komada

100 kom.

524.98

1 kom. = 5.25 din

W5

Tablete za mašinsko pranje posuđa

30 komada GRATIS

100 kom.

482.98

1 kom. = 4.83 din

30 komada GRATIS

Redovna cena za 60 kom. = 449.99

Redovna cena za 60 kom. = 413.99 # 236196

# 236191

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 02/21

19


100% pamuk

2

dela

TV HIT NEDELJE Livergy®

Muška pidžama •

Donji deo sa bočnim džepovima i elastičnim pojasom u struku

•

Veličine: M - XL (48 - 58)

set

1 199.

KOD KUĆE JE

NAJUDOBNIJE

P O DR ŽAVAM O

-

IN IC IJAT IV U

PROIZVODNJE

PAMUKA U AFRICI

# 342359

#OdgovornoZajedno

Dostupne boje:

je

r Sa t

om z a ve z iv an

ak

TV

100% pamuk

HIT NEDELJE

2

Esmara®

Ženska pidžama

dela

•

Veličine: XS - XL (32 - 50)*

set

999.99 # 342345

20

KN · 02/21

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČETVRTKA Sa čipkanim umetkom

100% pamuk

20 DEN

10x

Esmara®

Ženska spavaćica •

14.01.

Dostupne boje:

Veličine: XS - XL (32 -50)*

kom.

799.99

Esmara®

Dokolenice • •

Polutransparentne SOFT COMFORT tehnologija marke LYCRA® obezbeđuje savršenu udobnost prilikom nošenja

# 342340

• •

set

399.99

Veličine: 35 - 42 10 pari (1 par = 39.99)

1

# 342569

Jastuk za vrat

ab

oja ob am

EKOLOŠKI PRIHVATLJIV PROCES BOJENJA

odel a

D os t u pn

• Za rasterećenje mišića vrata i potiljka - idealan za gledanje televizije, čitanje ili dugo putovanje • Podržava pravilno držanje tela dok sedite ili ležite

Niža potrošnja vode i struje u proizvodnji i dugotrajni sjaj boja

2

Jastuk

dela

• Za rasterećivanje mišića vrata, ramena i leđa • Može se koristiti i kao potpora za kolena, ruke, stopala ili lumbalni deo kičme

Livergy®

Muška trenerka •

Od prijatnog i mekanog materijala

•

Veličine: M - XL (48 - 58)

set

1 599.

2

Meradiso®

-

kom.

Jastuk • EKOLOŠKI PRIHVATLJIV PROCES BOJENJA

# 342355

Niža potrošnja vode i struje u proizvodnji i dugotrajni sjaj boja

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

• 1 2

799.99

Za optimalno rasterećenje pritiska Dimenzije: Ø cca 28 cm cca 42 x 18 x 10 cm (Š x V x D)

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 02/21

# 342361

21


P ODRŽAVAMO

I N I C I JAT I V U

PROIZVODNJE

PAMUKA U AFRICI

100% pamuk 100% pamuk

Dostupna boja:

2x

TV HIT NEDELJE

Livergy®

Muške majice kratkih rukava

Livergy®

Muška potkošulja •

Bez bočnih šavova

•

Veličine: M - XXL (5 - 8)

kom.

399.

•

Veličine:

•

M - XXL (48 - 62) 2 komada (1 kom. = 350.-)

set

699.99 # 342347

99 # 342365

Livergy®

Muške duge gaće

22

KN · 02/21

•

Prijatne i udobne

•

Veličine: M - XXL (5 - 8)

kom.

799.99 # 342349

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČETVRTKA

14.01.

Dostupne boje:

Visokokvalitetne izrade sa elegantnim vezom Esmara®

kom.

699.99

Grudnjak sa čipkom • •

•

Blago oblikuje i čini siluetu tela lepom Široke, udobne i podesive bretele sa čipkom

# 342331

Veličine: 85 - 90 C, 85 - 95 D*

Dostupne boje:

kom.

399.99

Esmara®

Ženske duboke gaćice •

Blago oblikuju i čine siluetu tela lepom

•

Veličine: M - XL (40 - 50)*

# 342337

Visokokvalitetne izrade sa elegantnim vezom

100% pamuk

Dostupne boje:

Esmara®

Bodi za oblikovanje tela •

Blago oblikuje i čini siluetu tela lepom

•

Veličine: 85 - 90C, 85 - 90D

kom.

999.

99 # 342351

TV

kom.

HIT NEDELJE Esmara®

Ženska potkošulja •

Sa elegantnim vezom

•

Veličine: S - XL (36 - 50)*

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

399.

99 # 342369

KN · 02/21

23


DOBAR OSEĆAJ

U DOBROJ OPREMI

Crivit®

Ženska funkcionalna majica kratkih rukava •

Optimalno pristaje i postojanog je oblika

•

Veličine: S - L (36 - 46)

kom.

P O DRŽ AVA M O

499.

99

I N I CI JAT I VU

PROIZVODNJE

PAMUKA U AFRICI

# 335214

Crivit®

Ženski funkcionalni donji deo trenerke •

Integrisani džep za ključeve u pojasu

•

Veličine: S - L (36 - 46)

kom.

P O D R Ž AVA M O

899.

99

I N I C I JATI VU

PROIZVODNJE

PAMUKA U AFRICI

# 335222

24

KN · 02/21

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


s tu

14.01.

pna b oja

Do

OD ČETVRTKA Uklj. besplatnu aplikaciju „Health For You“ za preuzimanje

Silvercrest Personal Care®

Vaga za merenje telesne težine • • • • •

Funkcija „step-on“: merenje direktno prilikom stajanja na vagu Sa Bluetooth®-om za prenos merenih vrednosti, za grafičku analizu 3 vrste senzora (za upotrebu bez aplikacije) 8 korisničkih memorijskih mesta sa automatskim prepoznavanjem korisnika

Dimenzije: cca 30 x 2,5 x 30 cm (Š x V x D)

kom.

Mišićna masa

1 999.-

Udeo masti

max.

180kg

kcal

# 338567

s tu

pna b oja

Do

Sadržaj vode

Auriol®

Ručni sat • • •

Crivit®

Izdržljiva silikonska narukvica Precizni kvarcni satni mehanizam Vodootporan do 5 bar

Podloga za fitnes • • •

Višestruko primenjiva - za aerobik, jogu, fitnes ili gimnastiku Udobnost tokom vežbanja zahvaljujući fleksibilnom materijalu

Dimenzije: cca 50 x 140 cm

kom.

kom.

499.99 499.99 # 337510

# 337503

Pomoć za fitnes vežbe - sa uputstvima za vežbanje i trening

Anti burst kvalitet:

Crivit®

posebno visoka bezbednost od iznenadnog pucanja

Gimnastička lopta •

Dostupne boje:

•

maks.

120 kg

•

Opušta kičmeni stub, podstiče pravilan položaj prilikom sedenja i jača leđne mišiće Brzo naduvavanje pomoću uobičajenih nožnih ili dvosmernih pumpi Visina tela: cca 160-175 cm

kom.

799.

99 # 337507

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 02/21

25


Do

pna b oja

s tu

Crivit®

Ženska funkcionalna termo majica dugih rukava • •

Idealna za zimske sportove Prijatno topla i mekana zahvaljujući mekanoj strukturi sa unutrašnje strane

•

Veličine: XS - L (32 - 46)*

kom.

799.

99 # 335377

Crivit®

Ženske funkcionalne termo helanke • •

Idealne za zimske sportove Prijatno tople i mekane zahvaljujući mekanoj strukturi sa unutrašnje strane

•

Veličine: XS - L (32 - 46)

kom.

799.99 # 335379

26

KN · 02/21

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČETVRTKA

14.01.

Crivit® Crivit®

Ženska dukserica •

Prijatno mekana i topla

•

Veličine: S - L (32 - 46)

kom.

Ženske funkcionalne helanke

Sa bočnim praktičnim džepovima

•

Odlično pristaju zahvaljujući vlaknima LYCRA®

•

Veličine: S - L (36 - 46)

kom.

999.

P O DR Ž AVA M O

799.

99

99

# 335215

I N I C I JAT I VU

PROIZVODNJE

PAMUKA U AFRICI

# 335216

5x

Crivit®

Ženske patike •

Strobel način izrade za visoku fleksibilnost - gornji materijal je direktno prošiven sa unutrašnjim đonom

•

Veličine: 37 - 41

par

1 399.-

Crivit®

Ženske sportske čarape • •

Veličine: 37 - 42 5 pari (1 par = 80.-)

set

399.99

# 335213

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

# 335212

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 02/21

27


Crivit®

Muška funkcionalna majica kratkih rukava •

Idealna za trening i vežbanje

•

Veličine: S - XL (44 - 58)*

kom.

599.

99

P O D R Ž AVA M O

I N I C I JATI VU

PROIZVODNJE

PAMUKA U AFRICI

# 335208

Crivit®

Muški funkcionalni donji deo trenerke •

Udoban elastičan pojas sa trakom

•

Veličine: S - XL (44 - 58)

kom.

P O D R Ž AVA M O

999.

99

I NI C I JAT I VU

PROIZVODNJE

PAMUKA U AFRICI

# 335218

28

KN · 02/21

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČETVRTKA

14.01.

3 kg

Crivit®

Teg • Crivit®

Muška dukserica •

Prijatno mekana i topla

•

Veličine: S - XL (44 - 58)

• Sa bočnim praktičnim džepovima

•

kom.

Može se višestruko koristiti - za aerobik, jogu, hodanje, fitnes ili gimnastiku Instrukcije za treniranje sa vežbama za jačanje i zatezanje mišića Sa TPR premazom koji je prijatan za kožu i apsorbuje zvuk kom.

1 199.-

799.99

# 335220

# 337504

5x

Crivit®

Muške patike •

Strobel način izrade za visoku fleksibilnost - gornji materijal je direktno prošiven sa unutrašnjim đonom

•

Veličine: 41 - 46

par

1 399.-

Crivit®

Muške sportske čarape • •

Veličine: 41 - 46 5 pari (1 par = 80.-)

set

399.99

# 335211

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

# 335209

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 02/21

29


OSVETLI SVOJ

DOM SA STILOM s t u p n a b oj

a

Do

#OdgovornoZajedno s t u p n a b oj

a

Do maks.

110 kg

1

2

Nogari od masivne borovine

Livarno Living® Meradiso®

kom.

Ćebe •

Udobno, toplo i mekano

•

Dimenzije: cca 120 x 150 cm

30

KN · 02/21

999.99 # 344593

Tabure • •

Tapacirana površina za sedenje Navlaka od izdržljivog veštačkog krzna

•

Dimenzije:

•1

cca 29 x 41 cm (Ø x V)

•2

cca 30 x 30 x 41 cm (D x Š x V)

kom.

1 999.# 346976

PRAVO DRVO

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČETVRTKA

14.01.

Donja strana sa neklizajućom gumom

2

dela Veoma dugačke

Meradiso®

Prostirka za kuhinju od bambusa •

Čvrsta i jednostavna za održavanje

•

Dimenzije: cca 57 x 130 cm

kom.

999.99

POGODNO ZA PODNO

# 334526 GREJANJE

2 mogućnosti kačenja: za šipku ili šinu za zavese

Sa prstenovima za jednostavno kačenje

ili

Meradiso®

Set zavesa •

Poluprozirne i blago padajuće obezbeđuju privatnost, propuštaju svetlost

•

Dimenzije:

set

1 699.# 334524

po cca 135 x 254 cm

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 02/21

31


s t u p n a b oj

1

a

Do

Livarno Living®

maks.

5

Pomoćni sto

kg

1 Nogari od masivnog drveta bukve

• •

Lakirana ploča stola Sa podmetačima od filca koji štite pod

•

Dimenzije: cca 40 x 40,5 cm (Ø x V)

kom.

1 999.# 336785

2

2 Meradiso®

Tepih od veštačkog krzna • •

Mekani flor Može se koristiti kao prekrivač za stolicu i fotelju

•

Dimenzije: cca 60 x 90 cm

kom.

1 299.-

Dostupne boje:

# 334519

Sa senzorom pokreta

POGODNO ZA PODNO GREJANJE

LEDVANCE®

LED zidna lampa • • Ова светиљка садржи уграђене LED сијалице. Сијалице у светиљци се не могу заменити.

LEDVANCE®

LED noćno svetlo • •

32

Senzor za dnevno i noćno svetlo, kao i senzor pokreta Izbor između automatskog i uključivanja / isključivanja

KN · 02/21

kom.

499.

99 # 338620

•

Pogodno za upotrebu na otvorenom Senzor za dnevno i noćno svetlo kao i senzor pokreta Jednostavno i brzo pričvršćivanje na gotovo svaku površinu (lepljivom trakom ili vijcima) kom.

699.

99

IP 54

# 338624

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČETVRTKA

14.01.

3x

3x

3x 8,5 W

5,5 W

4,3 W

806 lm

470 lm

350 lm

•

3 komada (1 kom. = 153.33)

OSRAM®

set

459.99

LED sijalice • • •

Abažur od finog tekstila sa dekorativnim perjem

Toplo belo svetlo E 27, E 14, GU 10 Različiti setovi

# 338614

3x

3x

6,5 W

7W

6,5 W

650 lm

806 lm

806 lm

3x

3x 4W

4W

470 lm

470 lm •

OSRAM®

LED filament sijalica • • •

Toplo belo svetlo E 27, E 14 Različiti setovi

3 komada (1 kom. = 153.33)

kom. ili set

699.99 # 338625

4W

20 W

400 lm

1700 lm

Livarno Lux®

LED podna lampa • •

Uklj. LED filament rasvetno telo toplo belog svetla koje štedi energiju Nogari od metala sa kapicama koje štite pod 180°

•

Ukupna visina: cca 153 cm

•

Prečnik abažura: cca 40 cm

kom.

3 999.

-

# 349714

LEDVANCE®

LED reflektor •

Brza i jednostavna montaža zahvaljujući ravnom, kompaktnom dizajnu i maloj težini

•

Dimenzije: cca 133 x 153 x 34 mm

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

kom.

1 899.# 338617

KN · 02/21

33


Silvercrest®

Dozer za sapun na senzor SSE 6 B1

Kapacitet: cca 330ml

LED

• Sa senzorom pokreta • Higijensko doziranje bez dodira tečnog sapuna, tečnosti za pranje posuđa ili gela za dezinfekciju • Jednostavno punjenje zahvaljujući odvojivom poklopcu

100% higijenski

•

Dimenzije: cca 8,5 x 18,5 x 12,5 cm (Š x V x D)

kom.

899.99

OSVEŽI

# 337896

SVOJE KUPATILO

#OdgovornoZajedno

Dostupne boje:

Težina: 320 g/m2 100% pamuk

6

delova

Miomare®

Set peškira

• Jednostavni za održavanje i upijajući • Sa reljefnom strukturom •

2x peškir za tuširanje (cca 65 x 120 cm)

•

2x peškir za ruke (cca 50 x 90 cm)

•

2x peškir za ruke (cca 30 x 40 cm)

set

1 499.

-

Testirano na štetne materije i proizvedeno na održiv način u skladu sa OEKO-TEX® standardima.

# 340967

34

KN · 02/21

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD PONEDELJKA

18.01.

Sa mehanizmom za nečujno spuštanje

maks.

150 kg

Miomare®

Duroplast daska za WC šolju

• Od visokokvalitetnog duroplasta, otporna na lomljenje i ogrebotine • Sa funkcijom brzog skidanja - poklopac se lako uklanja za jednostavno čišćenje Dimenzije: cca 36,7 x 45 cm

•

kom.

1 699.

-

# 337887

Silvercrest Personal Care®

Staklena vaga za merenje telesne težine SPWE180 A1

2

• Tehnologija 4 senzora za precizno određivanje težine • Merenje težine direktno prilikom stajanja na vagu - uklj. automatsko isključivanje • Površina gazišta izražena od sigurnosnog stakla debljine cca 6 mm

dela

180

cca 30 x 2,3 x 30 cm (Š x V x D)

Četka za WC šolju

kom.

899.99

s tu

pna b oja

Do

set

129.99

Dimenzije:

kg

Testiran kvalitet

# 347003

na t stira os Te gurn si

N pr adgl oizv ed od ana nja

Miomare®

•

maks.

Step-on funkcija

# 347118

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 02/21

35


2

ili

4

dela

1

Livarno Living®

Elementi za odlaganje

• Pomažu u održavanju urednosti kupatila i ostalih prostorija 1 • Korpa za odlaganje Dimenzije (D x V x Š): 34 x 17 x 22 cm

•

2 • Set korpi

Dimenzije (D x V x Š): cca 34,5 x 24 x 13 cm /

•

cca 32,5 x 22 x 12,5 cm / 2 x cca 20 x 15 x 12 cm ili cca 31,5 x 26,5 x 9 cm / cca 29,5 x 12,5 x 8,5 cm / cca 19,5 x 12,5 x 8,5 cm / cca 12,5 x 10 x 8,5 cm

Različiti setovi

3 • Viseći organizator

Dimenzije (D x V x Š): cca 25 x 75 x 15 cm

•

kom. ili set

999.99 # 338556

Dostupne boje:

maks.

3

kg

3

Miomare®

Polica za tuš kabinu

• Varijabilno podesiva idealna za prilagođavanje •

Dimenzije: ukupno: cca 13,5 x 70 x 3,4 cm (Š x V x D)

kom.

699.99 # 347029

36

KN · 02/21

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD PONEDELJKA

18.01.

Različiti setovi

maks.

2

kg

4x

Po kukici

1

Miomare®

Set lepljivih kukica

Kolica sa točkićima • Fleksibilna opcija za odlaganje sa laganim točkićima • Jednostavna montaža bez alata 1 •

Dimenzija (sastavljena): cca 57 x 67 x 19,5 cm (Š x V x D)

• 2

Dimenzije (sastavljena): cca 39,5 x 67 x 29,5 cm

kom.

• Pogodne za sve glatke površine, poput pločica, stakla i slično • Jednostavno pričvršćivanje bez bušenja zahvaljujući čvrsto prianjajućoj lepljivoj površini na poleđini

999.

99 # 337899

•

4 komada (1 kom. = 75.-)

set

299.99

(Š x V x D)

# 328569

2 1

4x

Različiti setovi

1

Livarno Living®

Kuke za radijator ili vrata

• Kuke za radijator 1 • Kuke za vrata • Za standardna vrata debljine do cca 18 mm ili dubine do cca 45 mm

2

•

4 komada (1 kom. = 85.-)

set

2

339.

99 # 337892

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 02/21

37


5 RAZLIČITIH VRSTA MLAZEVA Glava tuša: Ø cca 10 cm

Glava tuša: Ø cca 9,7 cm

Mlaz kiše - snažan mlaz, idealan za ispiranje šampona Mlaz pene blago penušavi mlaz za opuštanje Mlaz masaže koncentrisani mlaz za masiranje

5 RAZLIČITIH VRSTA MLAZEVA

Pena + kiša mešoviti mlaz - za sveobuhvatan doživljaj tuširanja

Mlaz kiše - snažan mlaz, idealan za ispiranje šampona Mlaz kao sauna - ravan mlaz koji obuhvata celo telo kao fina magla radi prijatnog osećaja Sauna + kiša mešoviti mlaz - za udar svežine Mlaz masaže koncentrisani mlaz za masiranje Kiša + masaža -mešoviti mlaz - snažan kombinovani mlaz

Kiša + masaža -mešoviti mlaz - snažan kombinovani mlaz

Miomare®

Tuš ručica

• Od hromirane, kvalitetne plastike • Jednostavna montaža zahvaljujući standardnom priključku od 21-mm (G1/2“) • Sa nastavkom za uštedu vode • Fleksibilna mlaznica protiv stvaranja kamenca koja se lako čisti

kom.

399.

99 # 347927

Miomare®

Ručni tuš

• Sa crevom za tuš dužine cca 150 cm • Fleksibilna mlaznica protiv stvaranja kamenca jednostavna za čišćenje • Jednostavna montaža sa standardnim priključkom od 21 mm (G 1/2‘‘) •

Dimenzije: glava tuša: cca 7,1 cm

set

599.99 # 346991

38

KN · 02/21

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD PONEDELJKA

18.01.

Miomare®

Zavesa za tuš

Miomare®

• Pogodna za sve dužine kom.

119.99

Do

kom.

799.99 # 340907

Dostupni dezeni:

Miomare®

Višenamenska prostirka

• Izrađena od mekane pene koja je jednostavna za održavanje - prijatno mekana i topla • Neklizajuća, otporna na vodu i prljavštinu Dimenzije: cca 72 x 45 cm

Prostirka za kupatilo

• Prijatno mekan flor • Neklizajuća donja strana od lateksa •

kom.

269.99

Miomare®

Dimenzije: cca 60 x 100 cm ili Ø cca 90cm

kom.

POGODNO ZA PODNO GREJANJE

999.99

# 337890

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

POGODNO ZA PODNO GREJANJE

# 335913

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 02/21

39

s tu

pna b oja

Do

# 328598

•

pna b

Dimenzije: cca 180 x 180 cm

•

Više vrsta

s tu

oja

• Sa 12 transparentnih karika i prstenovima za pričvršćivanje

Četka za kosu


BUDI PROFESIONALAC U SVOJOJ RADIONICI

#OdgovornoZajedno

Sa dodatnom ručkom koja se može pričvrstiti sa obe strane za optimalan rad

1

2

Parkside®

Nastavak za ugaono zavrtanje ili bušenje PWB 2 B3 •1 • • •2 • •

Nastavak za ugaono zavrtanje Za zavrtanje na teško dostupnim mestima Pogodan za sve standardne ručne bušilice i bušilice-odvijače Nastavak za ugaono bušenje Omogućava bušenje i zavrtanje pod uglom od 90° Pogodan za sve bušilice i bušiliceodvijače sa konvencionalnom zupčastom ili brzosteznom glavom za burgiju kom.

Prihvat bitova: Sadržan pribor:

40

¼“ 4 bita 25 mm (PH1 / PH2 / PZ1 / PZ2), 1 dodatna ručka

KN · 02/21

Broj obrtaja: Kapacitet glave za burgiju: Sadržan pribor:

maks. 1200 min-¹ cca 0,8–10 mm dodatna ručka

499.99 # 345152

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD PONEDELJKA

18.01.

15

delova

32

dela

ili

Parkside®

Set bitova PBS 2 A2 set

799.99 # 345161

1

1,2 x 6,5 x

T20 x

cca 150 mm

cca 100 mm

2

T25 x

1 x 5,5 x

cca 125 mm

cca 125 mm

Parkside®

Držač bitova ili set adaptera PVA 2 A1 •1 PH1 x cca 100 mm

PH2 x

1 x 4,5 x

cca 125 mm

cca 100 mm

Držač bitova sa brzim zatvaračem i okretnom čaurom PBV 2 A1 Za standardne odvijače (pogodan za npr. Parkside, Bosch, Makita itd.) Prihvat bitova sa brzim zatvaračem: 6,3 mm (¼‘‘), magnetni Dužina: cca 150 mm Set četvorougaonih adaptera PVA 2 A1 Za standardne nasadne ključeve i odvijače (pogodan za npr. Parkside, Bosch, Makita itd.) Od visokokvalitetnog hrom-vanadijum čelika

• • • •2 •

Parkside®

Odvijač • •

Sa magnetnim vrhom i neklizajućom drškom Različite dimenzije

•

kom.

99.99

kom. ili set

299.

99

# 345141

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

# 345171

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 02/21

41


Različiti setovi

Parkside®

Set spojnica ili ugaonika •

Više vrsta set

99.

99 # 345169

1

450 delova

Parkside®

Set antistatičkih pinceta

10 delova

• •

Različiti setovi

• •

Sa ESD premazom - štiti elektronske komponente od elektrostatičkog pražnjenja Od kvalitetnog nerđajućeg čelika Pogodan za mnoge precizne radove Otporno na kiselinu i koroziju set

2

22 dela

3

999.99

6 delova

# 345157

150x

Parkside®

Set višenamenskog pribora • •2 •3

Set creva Set izolovanih spojnih priključaka i creva Set rednih klema

600x

7.7mm

399.99 # 345179

KN · 02/21

Vijici za ivericu •

Ojačani, pocinkovani i glatko obloženi set

set

42

9.7mm

Različiti setovi

Parkside® 1

250x

9.7mm

399.99 400x

7.7mm

# 345175

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD PONEDELJKA

18.01.

2000 lm

24 W

Ова светиљка садржи уграђене LED сијалице.

Сијалице у светиљци се не могу заменити.

Livarno Lux®

LED spoljašnji reflektor LSLB 24 A1 • •

Varijabilno podesivi senzor sumraka Okretni senzor pokreta dometa cca 12 m i podesive osetljivosti Trajanje svetla podesivo od cca 10 sek. do 7 min.

•

kom.

1 399.# 345146

cca 100cm

STOP

STOP

Može se individualno skratiti

° °

ili

cca 1.5 - 3mm

2x

Parkside®

cca

Dihtung za vrata • • • •

Sa automatskim sistemom izjednačavanja visine - pogodno za skoro sve podove Samolepljivo - jednostavno i brzo se montira Visokokvalitetan aluminijumski profil sa čeličnom oprugom Za otvore do maksimalno 14 mm kom.

229.99

5m Parkside®

Gumena dihtung traka W profila • • •

Samolepljiva dihtung traka za prozore i vrata Idealna toplotna izolacija i zaštita od buke Za otvore od cca 1,5 - 3 mm

•

Dimenzije: cca 9 mm x 3,5 mm (Š x V)

set

149.99

# 345177

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

OTPORNO

# 345163

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 02/21

43


Parkside®

Muška dukserica od flisa • • •

Prijatno mekana i topla Sa podignutom kragnom Patent zatvarač celom dužinom sa zaštitom za bradu

•

Veličine: M - XXL (48 - 62)

kom.

1 599.

-

# 343755

2x

Livergy®

Muške majice kratkih rukava • •

Veličine: M - XXL (48 - 62) 2 komada (1 kom. = 350.-)

set

699.99

Dostupne boje:

# 342248

44

KN · 02/21

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD PONEDELJKA

18.01.

Parkside®

Muške radne pantalone •

Delimično elastična traka u struku za optimalnu slobodu kretanja Sa mnogo praktičnih džepova za alat, mobilni telefon, mernu traku itd. Jaka zaštita zahvaljujući ojačanju na kolenima

• • •

Veličine: 48 - 60

kom.

1 599.# 317888

3x

Livergy®

Muške čarape

Muške radne cipele

• •

• •

Udobne i čvrste Oblikovana, odvojiva uložna tabanica

•

Veličine: 41 - 46*

set

599.99

par

1 999.-

# 342245

Testirano na štetne materije i proizvedeno na održiv način u skladu sa OEKO-TEX® standardima.

# 342713

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

Veličine: 39 - 50* 3 para (1 par = 200.-)

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 02/21

45


UDOBAN I

PREPOZNATLJIV STIL

k ap u ljač o m

oč

n im d žep o

vim a

Sa b

Sa

HIT NEDELJE kom.

Livergy®

Muški džemper • •

Prijatno mekan i topao Sa unutrašnjom postavom

•

Veličine: M - XXL (48 - 62)*

2 499.

-

# 335550

Livergy®

Muške pantalone od somota „Slim Fit“ •

Usko krojene

•

Veličine: 48 - 56

kom.

1 499.# 335556

46

KN · 02/21

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD PONEDELJKA

18.01.

Livergy®

Muška majica dugih rukava •

Veličine: M - XL (48 - 58)

kom.

799.99 # 335559

Livergy®

Muške farmerke „Slim Fit“ • •

Usko krojene Model sa 5 džepova

•

Veličine: 48 - 56*

kom.

1 499.# 343321

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 02/21

47


Sa kapuljačom

O dO d u bbiijja vvood ud

Livergy®

Muška jakna •

kom.

Sa ekološkom impregnacijom Gornji materijal odbija vodu zahvaljujući BIONICFINISH® ECO tretmanu

•

1 999.# 346553

Veličine: 50 - 56

•

Livergy®

Muški džemper •

Sa okruglim izrezom oko vrata

•

Veličine: M - XL (48 - 58)

kom.

999.99 # 346551

48

KN · 02/21

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD PONEDELJKA

18.01.

Sa kapuljačom

Livergy®

Muška dukserica

2x

•

Sa bočnim praktičnim džepovima

•

Veličine: S - XL (44 - 58)*

kom.

1 199.

-

# 346555

2x

Dostupne boje:

Livergy®

Muške majice dugih rukava • •

Veličine: M - XL (48 - 58) 2 komada (1 kom. = 500.-)

set

Livergy®

999.

99 # 346549

Muške bokserice •

Udoban i elastičan rub

• •

Veličine: 5 - 7 (M - XL) 2 komada (1 kom. = 300.-)

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

set

599.99 # 343323

KN · 02/21

49


Esmara®

Ženski džemper •

Prijatan za nošenje zahvaljujući mekanom materijalu

•

Veličine: XS - L (32 - 46)*

kom.

999.99 # 346656

2x

2x Dostupna boja:

Esmara®

Ženske majice dugih rukava • •

Veličine: XS - L (32 - 46)* 2 komada (1 kom. = 500.-)

set

set

999.

99 # 346655

50

KN · 02/21

Esmara®

Ženske helanke • •

Veličine: S - L (36 - 46) 2 komada (1 kom. = 450.-)

899.99 # 346670

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD PONEDELJKA

18.01.

O dO d u bbiijja vvood ud

Od

Esmara®

Ženska dukserica •

Klasičan model idealan za kombinovanje

•

Veličine: XS - L (32 - 46)*

bija veta

r

kom.

999.99 # 346660

Esmara®

Ženska jakna • •

Sa ekološkom impregnacijom Gornji materijal odbija vodu zahvaljujući BIONICFINISH® ECO tretmanu

•

Veličine: XS - L (32 - 46)*

kom.

2 399.# 346666

2x Dostupne boje:

Esmara®

Ženski donji deo trenerke • •

Prijatan i mekan materijal

Veličine: XS - L (32 - 46)

kom.

999.99 # 346861

Esmara®

Ženske majice na bretele •

Veličine: XS - L (32 - 46)*

•

2 komada (1 kom. = 300.-)

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

set

599.99 # 346658

KN · 02/21

51


Super sveže od pon. 18.01. pakovanje

2 kg

1 kg =

59.99

Jabuka zelena pak. / 2 kg

SAMO! Više od

119.98 1 kg = 59.99 din

110

# 80192

proizvoda na

1

Lidlovoj

komad

pijaci

Iceberg salata kom.

1 kg

SAMO!

SAMO!

79.

99 # 82031

52

KN · 02/21

Đumbir

449.99 # 82700

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD PON. 18.01. DO SRE. 20.01.

Panirana šnicla od pilećeg filea

300 g

250 g

SAMO!

SAMO! Cordon bleu

1 kg = 666.64 din

199.99

# 235430

# 235432

199.

99

1 kg = 799.96 din

Više od

75

proizvoda u

Lidlovoj mesari

Grill majstor

1 kg

Pivska kobasica

SAMO! Sveži ćureći karabatak

• Bez kosti • Rolovan

629.

99

400 g

-20% 239.99

189.99

# 233142

Više od

55

1 kg = 474.98 din

# 247022

proizvoda u

Lidlovoj pekari

6 x 60 g

-33%

6 x 90 g

-33% 239.

Lisnato pecivo sa sirom

4 + 2 GRATIS

94

159.

96

1 kg = 296.23 din

Redovna cena za 90 g = 39.99 din

59.94

Kajzerica bela

39.96 1 kg = 111.- din

4 + 2 GRATIS

Redovna cena za 60 g = 9.99 din # 225588

# 224025

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 02/21

53


Super kvalitet od pon. 18.01.

Pilos

Paprika u pavlaci

• Seckana • Blaga ili ljuta 230 g

-24% 111.99

84.99

Pilos

Sutlijaš

• Više vrsta

1 kg = 369.53 din

200 g

# 248114

-25% 59.99

44.99

1 kg

1 kg = 224.95 din

-23%

# 205952

Baroni

Bekon slanina

849.99

649.

99 # 248179

Alpenfest

Suva šunka

• Dimljena 1 kg

Chef Select

Paprika punjena kupusom

-26% 299.99

• Oceđena masa 800 g

219.

99

KN · 02/21

PONUDA

!

100 g

159.99

1 kg = 1 599.90 din

# 239504

54

KRATKOTRAJNA

# 204743

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD PON. 18.01. DO SRE. 20.01.

220 g

-25% 59.99

Pikok

Pileća posebna mini kobasica

44.99 1 kg = 204.50 din

# 226505

Baroni

Čajna kobasica

• Narezana 250 g

-21% 229.99

179.99 1 kg = 719.96 din

# 239482

1 kg

Dulano Selection

-23%

Mortadela Bolonja • Narezana

Pikok

150 g

-20%

Suvi vrat

1 699.99

1 299.99

199.99

# 227774

159.99 1 kg = 1 066.60 din

# 201968

Chef Select

Baroni

Rolnice sa pizza nadevom

Bečke hrenovke • Od svinjskog mesa • Bez omotača • Dimljene

1 kg

-20%

400 g

-21%

174.99

139.99

279.99

219.99

# 234216

1 kg = 549.98 din

# 229663

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 02/21

55


OD PON. 18.01. DO SRE. 20.01.

Super ušteda pakovanje

500 g

Sveža ćureća krila

1 kg

pak. / 500 g

SAMO!

SAMO!

199.

99

Brokoli

79.

99

1 kg = 159.98 din # 82904

# 233140

1 kg =

66.66 Pilos

Pilos

Gusti jogurt

Sveže mleko

• 2,8 % m. m.

• 2,8 % m. m.

1,5 kg

1l

-23%

-20%

129.99

74.99

99.

59.

99

1 kg = 66.66 din # 233897

99 # 225530

SLUŽBA ZA POTROŠAČE

LIDL.RS

LIDL MOBILNA APLIKACIJA

BESKONTAKTNO PLAĆANJE

Lidl.rs/kontakt Besplatan broj 0800 300 199 Od pon. do pet. od 8 do 17 h

facebook.com/LidlSrbija instagram.com/LidlSrbija youtube.com/LidlSrbija

Možete je preuzeti na App Store i Google Play

Gotovinom, platnim karticama (Maestro, Mastercard, Visa, Visa Electron i Dinacard) i čekovima građana na 30, 60, 90, 120 i 150 dana


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
Ponude od četvrtka i ponedeljka by Nabava.net Katalozi - Issuu