OD ČET. 11.02. DO SRI. 17.02.
eval ludi karn na ije najluđa c krafn rafne e
3 kg
Naranča
3 kg (1 kg = 4,33 kn)
-23%
SUPER PONUDA
16,99
1299
HIT CIJENA!
1kg
kn
N
C JE
Krafna
s voćnim punjenjem od marelice
O
P
1
43
K
2,99
N I POBJ E D OV
NI
-52%
SUPER PONUDA
KU
U
!
kn
PI UŠTED
60 g (1 kg = 23,83 kn)
WUDY POP ILI PAVO
Posebna
od pilećeg i purećeg mesa polutrajni proizvod
Čokolada
1 kg
mliječna ili cijeli lješnjak
-00%
SUPER PONUDA
300 g (1 kg = 99,97 kn)
00,99
1099
HIT CIJENA!
kn
-40%
SUPER PONUDA
3
-slojni
49,99
29
99 kn
-31%
SUPER PONUDA ZEWA
27,89
18
99 kn
Toaletni papir deluxe aqua tube razne vrste
10 rola (1 rola = 1,90 kn)
Ponuda vrijedi od četvrtka 11.02.2021. do srijede 17.02.2021. ili do isteka zaliha. Sve cijene su izražene u kunama s PDV-om. Kupovina je moguća samo u količinama predviđenim za kućanstvo. Fotografije ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu prozivoda. Ispričavamo se zbog mogućih tiskarskih pogrešaka.
Izdanje 06/2021
MAMMA LUCIA
Tortelloni
Sve po
s pršutom, 4 vrste sira ili špinatom i riccotom
5,7ili9 5.kuna 250 g (1 kg = 20,00 kn)
kuna
WEIDEGLÜCK
TVOJIH 5 MINUTA
Maslac
Toast
250 g (1 kg = 36,00 kn)
Classic
9.-
500 g (1 kg = 10,00 kn)
5.-
kuna
PLODINE
kuna
Sjeckana rajčica 400 g
*ocijeđena masa 240 g
(1 kg = 20,83 kn)
. 9 kuna
BALANS + ILI BALANS+ IMUNO
Probiotički jogurt s vlaknima ili natur 1% m.m. 1 kg
5kun.a-
OKECHAMP
Šampinjoni
5.kuna
rezani
425 ml (1 l = 11,76 kn)
ORTOLINA
LA FIESTA
Meksičke palačinke 245 g (1 kg = 36,73 kn)
9n.aku
2
PHILADELPHIA
Sirni namaz razne vrste
175 g (1 kg = 51,43 kn)
9.kuna
Pasirana rajčica
690 g (1 kg = 7,25 kn)
5.kuna
Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.
Sok Nektar
POCO LOCO
breskva-marelicajabuka, crni ribiz ili naranča jabuka
Tortilja čips razne vrste
200 g (1 kg = 35,00 kn)
1l
5.-
7.-
kuna
kuna
5kun.a-
GAVRILOVIĆ
Namaz
s komadićima zimske, čajne ili srijemske salame 100 g (1 kg = 50,00 kn)
Higijenska maska za lice
5.kuna
TETA VIOLETA
Kuhinjski ručnici
pakiranje 10 komada (1 kom = 0,90 kn)
9.-
kuna
dvoslojni
BABY CARE
Vlažne maramice pakiranje od 72 komada (1 kom = 0,07 kn)
2 role (1 rola = 2,50 kn)
DIX
DIX
univerzalne
pakiranje od 15 komada (1 kom = 0,60 kn)
Vlažne maramice za čišćenje
za odrasle ili djecu
5.-
pakiranje od 80 komada (1 kom = 0,09 kn)
7.-
kuna
kuna
Vlažne maramice za pod
9.kuna
TETA VIOLETA
Sredstvo za čišćenje stakla ili sredstvo za pranje podova
razne vrste
7.kuna
750 ml ili 1 l (1 l = 9,00 ili 12,00 kn)
COLGATE
Zubna pasta razne vrste
100 ml (1 l = 70,00 kn)
9.kuna
Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.
3
SCHOKOPARTY
Čokoladice mini
SRETNO
o v o n i alent
V
250 g (1 kg = 67,96 kn)
-26%
SUPER PONUDA
14.02.
22,99
16
99 kn
RAFFAELLO
Punjeni desert
230 g (1 kg = 121,70 kn)
-28%
-25%
SUPER PONUDA
69,99
49
38,99
39,99
29
-28%
SUPER PONUDA
SUPER PONUDA
FERRERO ROCHER
99
Desert
punjen kremom od lješnjaka
kn
200 g (1 kg = 149,95 kn)
27
99
99 kn
kn
For you
-25%
Finest selection Gross 400 g (1 kg = 124,98 kn)
Liker
udio alkohola 17 % 0,7 l (1 l = 142,84 kn)
Torta srce
-28%
SUPER PONUDA
1 kg
139,90
-33%
99
SUPER PONUDA
99
59,99
39
99
kn
VRHUNSKO VINO
kn
VINA MILIČIĆ
DORINA
Plavac mali
Čokolada
mliječna ili noisette 220 g (1 kg = 59,05 kn)
crno vino selekcija
0,75 l (1 l = 66,65 kn)
SUPER PONUDA
-23%
SUPER PONUDA
69,99
79,99
12
99
4
Bombonjera
BAILEY’S
KANDIT
odabrani proizvodi
MERCI
kn
-37%
4999 kn
Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.
Komplet posteljine
• 100% pamuk • dimenzije 140x200 cm • jastučnica dimenzije 70x90 cm
UK • 100%
PAM 0% UK
0% • 10 PAM
UK • PAM 10
-00%
SUPER PONUDA
00,99
11999 kn
AFRODITA
Jastučić
Poklon paket za žene
• ukrasni • razni motivi • dimenzije cca. 40x40 cm
Cherry Chic ili Love gel za tuširanje i mlijeko za tijelo
-00%
SUPER PONUDA
-40%
SUPER PONUDA
00,99
24
99
44,99
26
99
kn
Plišano srce
• s natpisom I love You i vrpcom • 30x34x35 cm
NIVEA
Kreme za lice odabrani proizvodi
-25%
-50%
SUPER PONUDA
19,99
14
kn
99 kn
-25%
SUPER PONUDA
39,99
29
99 kn
Plišani medo • sa srcem • cca 16 cm
2×
Set staklenih šalica ili čaša • šalice • 2 komada
20,99 34,99
-40%
• čaše • 3 komada
25,99 39,99
-35%
3×
Staklena boca • sa slamkom • cca 500 ml • bez slamke • cca 500 ml
15,99
-37%
13,99 19,99
-30%
9,99
Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.
2×
-37%
SUPER PONUDA
39,99
24
99 kn
Šalica
• s natpisom I love You • pakiranje od 2 komada • dimenzije 7,5x6,7 cm
5
PONU
UB
E
Ruža, tulipan ili amarilis
EŽ
E
•
• IZ N
E Š A
DE
PODIJELI LJUBAV!
R I S VJ
rezani buket
VEĆ OD -00% 00,99
17
99 kn
Begonija Ø 14 cm
lončanica
31 cm
visina redovito zalijevati polusjena mjesto
Orhideja
držati u kući
-00%
50-70 cm
visina
• RIN
SUPER PONUDA
Ø 12 cm
lončanica
držati u kući
-00%
SUPER PONUDA
00,99
38
99 kn
kn
Ciklama Ø 12 cm
lončanica
30 cm
visina redovito zalijevati
ZO •
-30%
SUPER PONUDA
4
89 kn
Orah jezgra
100 g (1 kg = 48,90 kn)
polusjena/svjetlo mjesto
-00%
• RIN
00,99
RINFU
Ruža Ø 10,5 cm
21
26 cm
redovito zalijevati
lončanica
držati u kući/vani
visina
-00% 00,99
29
99
6
kn
ZO •
O RINFUZ
kn
Jaglac
polusjena/svjetlo mjesto
SUPER PONUDA
O FUZ •
•
SUPER PONUDA
99
visina
O RINFUZ
6,99
držati u kući
lončanica
•
17
99
polusjena mjesto
RINFU
00,99
malo zalijevati
O FUZ •
Ø 10 cm 10 cm
redovito zalijevati polusjena/svjetlo mjesto držati u kući/vani
-00%
SUPER PONUDA
4
00,99
99 kn
-30%
SUPER PONUDA
6,99
4
89 kn
Badem
jezgra
100 g (1 kg = 48,90 kn)
Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.
DOMAĆA
Krumpir
6 kg
5 kg
5 kg (1 kg = 1,30 kn)
HIT CIJENA!
-35%
SUPER PONUDA
1 kg = 4
99
9,99
6
49
kn
-25%
SUPER PONUDA
39,99
29
94
kn
1 kg = 130 kn
Jabuka
Pink cripps
6 kg (1 kg = 4,14 kn)
kn
Grejp crveni
• zagrij pećnicu na 200°C • napravi poprečne posjekotine u krumpiru • između rezova dodaj kriške maslaca i začini ih • prebaci krumpir na lim za pečenje i peci 1 h • pospi ih naribanim sirom i peci još 5-10 min • na tavi slaninu poprži dok ne postane hrskava • posluži krumpir s nadjevom od kiseliog vrhnja, komadićima slanine i vlascem.
• Izrazito je bogat hranjivim tvarima, a siromašan kalorijama, što ga čini vrlo poželjnim u svakodnevnoj prehrani. • Sadrži likopen, koji je poznati antioksidans. • Crveni grejp pokazuje bolje rezultate u regulaciji kolesterola i triglicerida nego žuti grejp.
1 kg
-20%
SUPER PONUDA
9,99
799 kn
Grožđe
Kruška
bijelo
Kaiser
1 kg
1 kg
-33%
-33%
SUPER PONUDA
SUPER PONUDA
29,99
11,99
7
BEZ SJEMENKI
19
99
99 kn
Tikvica 1 kg
kn
-46%
SUPER PONUDA
14,99
IZ DOLINE NERETVE
Kupus
799
1 kg
kn
-40%
SUPER PONUDA
3,99
2
39 kn
Kisela repa 500 g (1 kg = 8,98 kn)
Celer korijen 1 kg
-20%
SUPER PONUDA
-35%
SUPER PONUDA
6,99
4,99
4
49 kn
Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.
3
99 kn
7
! e l u Frit -00%
-24%
SUPER PONUDA
SUPER PONUDA
00,99
1499
5,29
4
99
Fritule
Kroštule
kn
100 g (1 kg = 49,90 kn)
kn
200 g (1 kg = 74,95 kn)
Donut
raznih okusa
! NOVO
54 - 56 g (1 kg = 44,46 ili 46,11 kn)
-37%
SUPER PONUDA
-27%
Krafna
• IZ N NO O AN
• IZ N
O AN
R
-21%
E
SUPER PONUDA
22,99
17
99 kn
ŽE
I
R
NO
O R A ĐE
420 g (1 kg = 42,83 kn)
E PONU
•
Mađarica
AŠ
DE
KI
• SVJ DE U
•
J
• IZ N
65 g (1 kg = 42,92 kn)
tamna s punjenjem od čokolade
E PON AŠ
SV
•
kn
kn
RU
17
PA
Krafna
O RA ĐE
E PONU
ŽE
79
NO
ČN
DE
J
E
21,99
99
AŠ
SV
-22%
2
75 g (1 kg = 53,20 kn)
•
SUPER PONUDA
00,99
kn
raznih okusa
RU
kn
2
49
ČN
3
99
SUPER PONUDA
E PEČE EŽ
5,49
-00%
3,99
SUPER PONUDA
PA K
Kiflice orah
500 g (1 kg = 35,98 kn)
-33%
SUPER PONUDA
0,89
0
59 kn
Kajzerica
pšenično bijelo pecivo hrskave korice 60 g (1 kg = 9,83 kn)
-31%
SUPER PONUDA
8,79
5
99 kn
4
69 kn
8
kukuruzni miješani kruh svježe pečen
300 g (1 kg = 15,63 kn)
E PON AŠ
• IZ N NO
• IZ N NO
E PEČE EŽ
6,49
Ciabatta
250 g (1 kg = 23,96 kn)
! NOVO
E PEČE EŽ
-27%
SUPER PONUDA
motani sa sirom
• SVJ DE U
• SVJ DE U
E PON AŠ
Burek
-28%
SUPER PONUDA
6,99
4
99 kn
Kruh korijen baguette
300 g (1 kg = 16,63 kn)
SUPER PONUDA
-22%
SUPER PONUDA
8,99
8,99
6
99 kn
-22%
Kruh
bijeli u kalupu 600 g (1 kg = 11,65 kn)
6
99 kn
Kruh domaći
sa sjemenkama svježe pečen 500 g (1 kg = 13,98 kn)
Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.
KESPER
Drvena daska
• za valjanje tijesta • dimenzije cca 58x36x1,2 cm
pogodna za indukciju
-30%
sa mrežicom za pečenje
SUPER PONUDA
99,99
3,8 l
SUPER PONUDA
-50%
SUPER PONUDA
119,99
39,99
59
99 kn
-35%
25
99
Posuda za kuhanje • sa staklenim poklopcem
Moja
savršena
krafna
Svježi kvasac
kn
kn
KESPER
Drveni valjak
• za tijesto • s dvije ručke • dimenzije cca 25x6,3 cm
-24%
SUPER PONUDA
24,99
18
99 kn
Hvataljka sa cjedilom
• od nehrđajućeg čelika • za krafne ili uštipke • dužina cca 29 cm
DUKAT DI-GO
PODRAVKA
-35%
SUPER PONUDA
69,99
44
99 kn
DOMY
Posuda za dizanje tijesta
• s poklopcem • zapremnine cca 10 l
Džem
marelica ili šipak
42 g (1 kg = 56,90 kn)
FRANCK
860 g (1 kg = 17,43 kn)
-20%
SUPER PONUDA
-34%
SUPER PONUDA
2,99
2
69
99
22,99
39
14
99
kn
kn
Pšenično brašno oštro ili glatko
-30%
500 g (1 kg = 13,98 kn)
-22%
SUPER PONUDA
8,99
6
99
PODRAVKA
1 kg
Šećer u prahu
kn
DUKAT
Trajno mlijeko bogato kalcijem 2,8% m.m. obiteljsko pakiranje 8x 1 l (1 l = 4,99 kn)
8 × 1l
-00%
SUPER PONUDA
0,99
39
92 kn
Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.
9
Z KOSTI BE
BE
-00%
SUPER PONUDA
00,99
21
99 kn
Z KOST
I
-00%
SUPER PONUDA
Svinjski but
00,99
27
99
bez kosti u komadu ili narezan na pultu
kn
1 kg
-00%
SUPER PONUDA
00,99
41
Juneća rebra i prsa
99
s kostima u komadu ili narezano za kuhanje, na pultu
kn
Juneća leđa
s kostima u komadu ili narezano za kuhanje i pečenje, na pultu 1 kg
1 kg
Juneći vrat
s kostima u komadu ili narezan na pultu
Z KOSTI BE
1 kg
-00%
-00%
00,99
00,99
45
99
kn
Svinjska koljenica
kn
-00%
IZ N A Š E
SUPER PONUDA P LOT EK
E
TO
00,99
49
99 kn
BE
Z KOST
Juneći but
bez kosti za brzu pripremu, na pultu 1 kg
• S VJ E Ž
-44%
Pikant pileća krila pečena
00,99
18
99 kn
P LOT EK
E
29
kn
IZ N A Š E
TO
•
-00% 00,99
Juneće tripice svježe, za kuhanje za ukusan obrok
19
99 kn
1 kg
Mesna štruca sa sirom
600 g (1 kg = 41,65 kn)
• S VJ E Ž
3,99
00,99
10
-00%
SUPER PONUDA
00,99
SUPER PONUDA
kn
I
SUPER PONUDA
-25%
2
540 g (1 kg= 35,17 kn)
-00%
SUPER PONUDA
99
bez kosti u komadu ili narezan na pultu 1 kg
SUPER PONUDA
99
100 g (1 kg = 49,90 kn)
PEČENO
kn
Juneća lopatica
400 g (1 kg = 49,98 kn)
E
499
I
Panirani zagrebački odrezak
SUPER PONUDA
8,99
Z KOST
Pik Vrbovec
Z KOSTI BE
1 kg
•
BE
Miješano mljeveno meso
s kosti svježa, na pultu
PEČENO
kn
SUPER PONUDA
32
E
13
39
-00%
99
SUPER PONUDA
00,99
SUPER PONUDA
-00%
Pečene lasagne 100 g (1 kg = 29,90 kn)
24
99 kn
Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.
LEDO
Fileti crnog bakalara
MOJE MORE
smrznuti
600 g (1 kg = 74,98 kn)
-32%
-27%
SUPER PONUDA
61,99
74,99
SUPER PONUDA
SVJEŽA RIBA I MORSKI PLODOVI
za post 4499
50
SVJEŽA CROMARIS
Orada
99
kn
svježa očišćena pakirana
kn
720 g (1 kg = 70,82 kn)
ADRIA
FROZY
Jadranska srdela
Lignja pacifička kolutići
razne vrste
90 g (1 kg = 55,56 kn)
400 g (1 kg = 49,98 kn)
SUPER PONUDA
-45%
SUPER PONUDA
36,99
29,99
19
-50%
14
99
99
kn
kn
-28%
SUPER PONUDA RIO MARE
Tuna
u maslinovom ulju 2x 80 g (1 kg = 93,69 kn)
6,99
5kn
CEKIN
Pile grill
svježe, na podlošku cca 1,5 kg, 1 kg
-00%
-37%
SUPER PONUDA
00,99
19
-21%
SUPER PONUDA
SUPER PONUDA
99
69,99
16
99
kn
kn
54
99
26,99
CEKIN
Pileći zabatak
CEKIN
Pileći file
svježi na podlošku cca. 450 g, 1 kg
kn
svježi, na podlošku cca 450 g, 1 kg
1kg HIT CIJENA!
-50%
SUPER PONUDA
23,99
11
79 kn
AIA
Pureća krila
vakuumsko pakiranje svježi proizvod 1 kg
SUPER PONUDA
-00%
SUPER PONUDA
00,99
00,99
24
99 kn
-00%
CEKIN
Pileća krila
svježa na podlošku 1 kg
Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.
9
99 kn
AMADORI
Panirani pileći medaljoni ili odresci svježi
300 g (1 kg = 33,30 kn)
11
PISINIUM
Istarski žlomprt
trajni proizvod
-24%
100 g (1 kg = 89,90 kn)
SUPER PONUDA
-43%
28,99
SUPER PONUDA
21
99
15,99
8
99
kn
PLODINE
Tirolska kobasica polutrajni proizvod 800 g (1 kg = 27,49 kn)
kn
PLODINE
Buđola
trajni proizvod 100 g (1 kg = 79,90 kn)
-27%
SUPER PONUDA
10,99
7
99 kn
-56%
-00%
SUPER PONUDA
15,99
6
99 kn
SUPER PONUDA
Slavonska suha šunka trajni proizvod 100 g (1 kg = 69,90 kn)
00,99
849 kn
2,99
2
39
12
kn
RAVLIĆ
Kobasica
panonska ili slaninska polutrajni proizvod 100 g (1 kg = 23,90 kn)
00,99
4
Narezak
99
čajna, kulenova seka ili graničarska trajni proizvod 80 g (1 kg = 106,13 kn)
kn
VIR
polutrajni proizvod
trajni proizvod
100 g (1 kg = 29,90 kn)
-20%
GAVRILOVIĆ
PLODINE
Šunka u ovitku
SUPER PONUDA
-00%
SUPER PONUDA
300 g (1 kg = 66,63 kn)
SUPER PONUDA
4,49
33,99
kn
trajni proizvod
Čajna, Zimska ili Kulen
-33%
2
Čajna ili Srijemska kobasica 100 g (1 kg = 49,90 kn)
SUPER PONUDA
99
SLJEME
-41%
19
99 kn
Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.
PISINIUM
Dimljena hrskavica
za ukusno varivo 1 kg
-49%
SUPER PONUDA
54,99
27
-27%
99
SUPER PONUDA
kn
36,99
2699 kn
PLODINE
Suhe koljenice vakuumsko pakiranje polutrajni proizvod 1 kg
UVIJEK FINA
Maneštra Panceta
trajni proizvod 100 g (1 kg = 59,90 kn)
HIT CIJENA!
-32% 6,69
4
-50%
-00%
SUPER PONUDA
SUPER PONUDA
SUPER PONUDA SLJEME
49
Pečeni but
kn
100 g (1 kg = 44,90 kn)
polutrajni proizvod
00,99
34
90 kn
23,99
5
PLODINE
99
Pečeni hamburger
polutrajni proizvod 1 kg
kn
GURMANIKA
CEKIN
4 x 350 g
Extrawurst mix razne vrste polutrajni proizvod
obarene kobasice
1kg
1 kg
4x 350 g (1 kg = 17,85 kn)
-20%
SUPER PONUDA
-24%
SUPER PONUDA
19,99
15
32,97
24
Pileće hrenovke
99 kn
99 kn
GAVRILOVIĆ
PLODINE
Mesni narezak od svinjskog mesa 100 g (1 kg = 34,90 kn)
Pašteta čajna ili jetrena
100 g (1 kg = 59,90 kn)
SUPER PONUDA
-22%
SUPER PONUDA
-33%
SUPER PONUDA
4,49
8,99
00,99
3
49 kn
5
99 kn
Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.
-00%
9
99 kn
ARGETA
Pašteta od tune razne vrste
95 g (1 kg = 105,16 kn)
13
BOHNEC
Edamer
polutvrdi kravlji sir blagog okusa 100 g (1 kg = 36,90 kn)
-38%
SUPER PONUDA
3
-27%
SUPER PONUDA
5,99
PAŠKA SIRANA
69
Trapist
polutvrdi kravlji sir 45% m.m.
kn u sirnoj marami ručno izrađenoj po tradicionalnoj recepturi
100 g (1 kg = 79,90 kn)
10,99
799 kn
ILLERTALER
Ementaler polutvrdi sir
100 g (1 kg = 54,90 kn)
-00%
SUPER PONUDA
0,99
1999 kn
-30%
Varaždinski svježi sir
6,49
449
25% m.m.
800 g (1 kg = 24,99 kn)
`Z BREGOV
2,8% m.m.
3,2% m.m.
Tekući jogurt
Svježe mlijeko
1,5 kg (1 kg = 8,66 kn)
1l
Mozzarella
125 g (1 kg = 35,92 kn)
-00%
2
49 kn
500 g
14
Majoneza delikatesna
730 g (1 kg = 27,38 kn)
-33%
SUPER PONUDA MARGO NOVA
Margarin
sa smanjenim udjelom masnoće i obogaćen vitaminima A, D i E 500 g (1 kg = 19,98 kn)
ZOTT JOGOBELLA
Voćni jogurt
3,5% m.m.
150 g (1 kg = 16,60 kn)
`Z BREGOV
THOMY
kn
-20% 3,29
kn
kn
9
'Z BREGOV
SUPER PONUDA
549
12
99
kn
Kisela vrhnja
-24%
00,99
99
12,99
549
SUPER PONUDA
-00%
SUPER PONUDA
-23%
7,49
1l
DUKAT
SUPER PONUDA
SUPER PONUDA
GALATEA
kn
1,5 kg
0,99
-26%
SUPER PONUDA
`Z BREGOV
29,99
19
99 kn
Vrhnje za kuhanje 20% m.m.
200 ml (1 l = 29,95 kn)
-25%
SUPER PONUDA
7,99
5
99 kn
Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.
5 x 28 g
Zobena kaša
čokolada, malina ili šumsko voće 260 g (1 kg = 46,12 kn)
-29%
SUPER PONUDA
16,99
-21%
11
HLAĐENO
kn
SUPER PONUDA
16,29
12
79 kn
zdravo & fino
99
KINDER
Milch-Schnitte biskvit s mliječnim punjenjem 5x 28 g (1 kg = 91,36 kn)
DUKATOS
Grčki tip jogurta
1l
razni okusi 10% ili 8% m.m. 150 g (1 kg = 23,27 kn)
-33%
SUPER PONUDA
-00%
SUPER PONUDA
-30%
SUPER PONUDA
14 0,99
4,99
3
49
99 kn
kn
29,99
ALPRO
Napitak
badem, badem bez šećera ili kokos - riža
19
ČOKOLINO
99
Žitarice
kn
400 g (1 kg = 49,98 kn)
Fit, Plus, ili Plus white
1l
VEGANZ
Čokolada
VINDIJA
bio, wafer ili lješnjak-krokant
Mliječni puding
80 g (1 kg = 162,38 kn)
vanilija, lješnjak ili čokolada
-00%
125 g (1 kg = 19,92 kn)
SUPER PONUDA
-28%
0,99
12
SUPER PONUDA
3,49
99 kn
2
49 kn
-20%
SUPER PONUDA
23,99
18
99 kn
LINO LADA
Krem namaz odabrane vrste
350 - 400 g (1 kg = 47,48 ili 54,26 kn)
PERUTNINA PTUJ
Carska mješavina
Panirani pileći medaljoni
400 g (1 kg = 12,48 kn)
900 g (1 kg = 33,32 kn)
FRIZO
smrznuto
-00%
SUPER PONUDA
00,99
16
99 kn
FROZY
Zagorski štrukli smrznuti
540 g (1 kg = 31,46 kn)
smrznuto
SUPER PONUDA
-28%
SUPER PONUDA
6,99
45,99
499 kn
Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.
-34%
2999 kn
15
Riža
Arborio 1 kg
02
1.
HIT CIJENA!
-51%
SUPER PONUDA
.2
ET
1kg
SCOTTI
DA •
•NAJB
PON
U
OD
Č
O
LJA
VRT
KA 1
2 1.0
36,99
17
99 kn
5 kg
BARILLA
ZVIJEZDA
Tjestenina
Maslinovo ulje
spaghetti ili penne rigate
ekstra djevičansko 1l
Brašno
T-550 glatko
-41%
5 kg (1 kg = 3,00 kn)
SUPER PONUDA
-42%
SUPER PONUDA
-28%
8,99
5
69,99
39
KARLA
500 g (1 kg = 10,58 kn)
SUPER PONUDA
29
99 kn
20,99
14
kn
99 kn
ZVIJEZDA
Suncokretovo ulje 1l
SUPER PONUDA
Suncokretovo ulje
Tjestenina razne vrste
-00%
SOLIO
PASTA ZARA
625 g (1 kg = 7,98 kn)
-44%
00,99
9
SUPER PONUDA
99
1l
-42%
SUPER PONUDA
8,99
4
kn
99
69,99
7
99 kn ZVIJEZDA
Konzervirani proizvodi
-25%
-42% 13,99
799 kn
GIANA
Grah šareni 850 g
*ocijeđena masa 480 g
(1 kg = 12,48 kn)
-45%
SUPER PONUDA
SUPER PONUDA
16
kn
EVA
Tuna
komadići u biljnom ulju 160 g (1 kg = 49,94 kn)
10,99
599 kn
Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.
SCHMIDT
Mozart kugle
264 g (1 kg = 75,72 kn)
-21%
-38%
SUPER PONUDA
SUPER PONUDA
18,99
14
BELGIAN HARVEST
99
Praline
Čokoladne školjkice
kn
250 g (1 kg = 59,96 kn)
5
kn
19
Bombonjera original
kn
300 g (1 kg = 133,30 kn)
14,99
KRAŠ
Čajno pecivo Lily vanilin ili Zlatka
kn
39
99
99
KRAŠ BAJADERA
-33%
-29% 99
64,99
29,99
SUPER PONUDA
SUPER PONUDA
8,49
-33%
SUPER PONUDA
220 g (1 kg = 27,32 kn)
9
ROSSINI
99
Vafel snack
pakiranje od 12 komada
kn
250 g (1 kg = 39,96 kn)
PODRAVKA
Vegeta vrećica
400 g (1 kg = 44,98 kn)
-00%
HIT CIJENA!
SUPER PONUDA
00,99
17
99 kn
-20%
SUPER PONUDA
-33%
SUPER PONUDA
Croissant
99
punjen kremom od kakaa ili kakao - vanilija
kn
240 g (1 kg = 41,63 kn)
APIMEL
B&B
900 g (1 kg = 31,10 kn)
keksi
-42% 3,49
1
99 kn
MAGGI
Instant juha pileća ili dalmatinska
37 - 40 g (1 kg = 49,75 ili 53,78 kn)
99 kn
KOESTLIN
Napolitanke classic, čokolada ili voćne kocke 740 g (1 kg = 21,61 kn)
Petit biscuit
Med cvjetni
SUPER PONUDA
15
7 DAYS
14,99
9
15,99
1 kg
-25%
SUPER PONUDA
-37%
SUPER PONUDA
44,99
11,99
27
99 kn
Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.
8
99
1kg
kn
17
FRANCK
Instant kava classic u limenci
GLORIA
ZLATNA DŽEZVA
200 g (1 kg = 149,95 kn)
Kava
Kava
mljevena
mljevena
-25%
350 g (1 kg = 51,40 kn)
500 g (1 kg = 45,98 kn)
SUPER PONUDA
SUPER PONUDA
-30%
SUPER PONUDA
-28%
32,99
24,99
22
39,99
29
99
17
99
kn
99
kn
kn
NESCAFE DOLCE GUSTO
LAY’S
Čips
Kapsule
130 - 140 g (1 kg = 64,29 ili 69,23 kn)
72 - 252 g (1 kg = 138,85 do 485,97 kn)
odabrane vrste
odabrane vrste
SUPER PONUDA
-00%
SUPER PONUDA
-00%
00,99
00,99
9-
3499
kn
kn
NATURAVITA
odabrani voćni ili biljni čaj 20-60 g
-30%
CEDEVITA
ARABESCA
Instant vitaminski napitak
Cappuccino razne vrste
200 g (1 kg = 45,00 kn)
odabrane vrste 1 kg
-00%
SUPER PONUDA
-00%
SUPER PONUDA
00,99
9-
00,99
34
99
kn
kn
NESQUIK
Kakao instant napitak
SMOKI
Flips s kikirikijem
GRIC
Kikiriki
u vrećici
pečeni slani
800 g (1 kg = 28,74 kn)
225 g (1 kg = 35,07 kn)
500 g (1 kg = 17,98 kn)
SUPER PONUDA
-39%
SUPER PONUDA
37,99
13,99
22
99 kn
18
-35%
8
99 kn
-28%
SUPER PONUDA
10,99
7
89 kn
Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.
IVKOVIĆ
Graševina
5l
Sok od jabuke
kvalitetno bijelo vino bag in box Hrvatska
udio voća 100 % bag in box
3l
3l (1 l = 8,33 kn)
5l (1 l = 6,00 kn)
-40%
SUPER PONUDA
-37%
SUPER PONUDA
49,99
29
39,99
99
24
99
kn
kn
LIVE
Voćni nektar
TROPY
Sirup
2l
razne vrste 2l (1 l = 4,00 kn)
STUDENAC
Mineralna voda
razne vrste 1l
gazirana
-25%
SUPER PONUDA
-20%
SUPER PONUDA
1,5 l (1 l = 2,66 kn)
11,99
-20%
8
9,99
SUPER PONUDA
99
799
4,99
kn
kn
3
99 kn
WINEGREETINGS
Cabernet Sauvignon, Traminac, Graševina ili Plavac Pelješac
PEPSI
DOCK
Gazirani napitak
Svijetlo pivo udio alkohola 4 %
razne vrste
0,5 l (1 l = 7,98 kn)
2l (1 l = 5,00 kn)
crno ili bijelo kvalitetno vino 0,75 l (1 l = 26,65 kn)
-20%
-00%
SUPER PONUDA
SUPER PONUDA
-28%
SUPER PONUDA
4,99
00,99
3
9
99
99
27,99
19
99
kn
kn
kn
WELTMEISTER
Biljni liker udio alkohola 30%
Vranac ili Riesling
crno ili bijelo vino
0,7 l (1 l = 42,84 kn)
-25%
SUPER PONUDA
39,99
29
99 kn
2l (1 l = 7,50 kn)
2l
BADEL
Brand prima 0,7 l (1 l = 74,27 kn)
-20%
SUPER PONUDA
-00%
SUPER PONUDA
00,99
64,99
1499 kn
Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.
51
99 kn
19
DOVE
Dezodorans, deo stick ili roll on
REGINA
razne vrste
Papirnati ručnici
40-150 ml (1 l = 113,27 - 424,75 kn)
role
pakiranje od 2 role (1 rola = 4,50 kn)
23,99
16
2
Love troslojni
-29%
SUPER PONUDA
-45%
99
SUPER PONUDA
kn
16,49
8
3
99
-slojni
kn
LACALUT
odabrani proizvodi
-40%
MALIZIA
Gel za tuširanje razne vrste 300 ml (1 l = 19,97 kn)
-45%
SUPER PONUDA
10,99
5
99
ZEWA
kn
odabrane maramice
-30%
PALMOLIVE
odabrani šamponi i sapuni
-40%
-33%
SUPER PONUDA
23,99
15
99 kn
LIBRESSE
Higijenski ulošci goodnight clip
pakiranje od 20 komada (1 kom = 0,80 kn)
Odabrani proizvodi
-25% 20
Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.
JAR
odabrane tablete za perilicu posuđa
-50%
NILA
Deterdžent za fino pranje rublja happy colors ili sensual black 4,05 l (1 l = 8,39 kn)
-00%
SUPER PONUDA
00,99
33
99 kn
VIOLETA
Omekšivač za rublje
Coral sea ili Rose gold 2,7 l (1 l = 7,40 kn)
100
-50%
SUPER PONUDA
pranja
39,99
19
99 kn BREF
odabrani proizvodi
-25%
-00%
VEĆ OD
-50%
SUPER PONUDA
00,99
79
99 kn
FAKS
PUR
Deterdžent za posuđe razne vrste
Deterdžent za rublje
750 ml (1 l = 11,32 kn)
8,49
16,99
-50%
6,5 kg (1 kg = 12,31 kn)
1,2 l (1 l = 9,99 kn)
11,99 24,99
-52%
aquamarine
LENOR
PERSIL, WEIßER RIESE ILI SOMAT
-30%
-40%
odabrani proizvodi
odabrani proizvodi
Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.
21
KUĆNI LJUBIMCI NAŠI NAJBOLJI PRIJATELJI 1240 g MAX DOG
Hrana za pse
10 kg
govedina ili piletina
1240 g (1 kg = 5,64 kn)
-20%
SUPER PONUDA
14,99
11
99 kn
WHISKAS
Hrana za mačke u želeu razne vrste
4x 85 g ili 4x 100 g (1 kg = 141,06 ili 119,90 kn)
-42%
SUPER PONUDA
-41%
SUPER PONUDA
11,89
69,99
ULTRA DOG
39
6
99 kn
99
Hrana za pse
kn
10 kg (1 kg = 4,00 kn)
govedina i perad
2,99
1
99
KITEKAT
Hrana za mačke razne vrste
E ET
AS
I KVA
LI
T
N
NE
AJB
D OLJ E O
00,99
1499 kn
100 g (1 kg = 19,90 kn)
kn
N
SUPER PONUDA
JE
IN
M
-00%
SUPER PONUDA
J
CI
-33%
2 kg
UZ
2 kg (1 kg = 7,50 kn)
A
E
govedina/povrće ili perad/povrće
N ROB E MA ŠE B O L J I O M J
E RK R
Hrana za mačke
NA
PETTIES
12 × 100 g
3 kg
DARLING
Hrana za pse govedina ili piletina
3 kg (1 kg = 9,00 kn)
-28%
SUPER PONUDA
37,99
26 22
FELIX FANTASTIC
99
Hrana za mačke
kn
12x 100 g (1 kg = 22,49 kn)
riba ili meso
SUPER PONUDA
-41%
SUPER PONUDA
45,99
3,99
26
99 kn
-25%
2
PETTIES
99
Hrana za mačke
kn
415 g (1 kg = 7,20 kn)
razne vrste
Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.
cca 60x120 cm cca 60x130 cm + jastučnica 40x50 cm
Baby nepropusna plahta
-25%
SUPER PONUDA
• visoki udio pamuka
79,99
-00%
24
99
SUPER PONUDA
00,99
39
99
kn
-25%
SUPER PONUDA
kn cca 60x90 cm
79,99
5999 kn
Jersey plahta za bebe
• 100% pamuk • dostupna u više boja
cca 110x140 cm
Posteljina za bebe • 100% pamuk • s dva lica
-22%
SUPER PONUDA
Dječja auto sjedalica
9-36 kg
• lagana montaža • periva navlaka
3+
89,99
69
99 kn
podesivi naslon po visini
Deka za bebe
• dostupna u više boja
-00%
SUPER PONUDA
-44%
00,99
SUPER PONUDA
249,99
139
99
kn
Dječja guralica
• plastična • jednostavna za sastavljanje • lagana za prenošenje
Madrac
• za putni krevetić • izrađen od 100% pamučne tkanine • unutarnja obloga od 100% poliestera
-00%
SUPER PONUDA
00,99
99
99
sklopiv i kompaktan navlaka se može ukloniti i prati
27999
-00%
SUPER PONUDA
kn
49 00,99
99
Putni krevetić • jednostavno sastavljanje i prenošenje • prozračna mrežica sa strane
kn
Dječji nastavak za toalet • mekan i udoban • praktičan
120x60 cm
-00%
SUPER PONUDA
00,99
25999 kn
kn
Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.
23
s ugrađenim DVB-T / T2 / C / S / S2 tunerom, dva HDMI ulaza i dva USB-a
Energetska klasa A
30" (80 cm)
1920 x 1080 px 1366x768 px (HD Ready)
Android 9.0
Lan priključak
hotel mode
43" (108 cm)
•JAMST VO
Smart TV
00,99
1999
• DVB-T/T2, DVB-S/S2, DVB-C/HEVC H.265 • kontrast: 3000:1 • svjetlost: 200 cd/m2 • USBX2, HDMIX3, VGA, AV, EARPHONE • PC AUDIO IN
VIVANCO
Smart TV
99
• Miracast, Netflix, YouTube • Energetski razred A+ • VESA Standard 400 x 200 • s daljinskim upravljačem i baterijama
kn
LCD nosač
Univerzalni daljinski upravljač
• materijal: metal
uključen adapter za napajanje 1,2 m kabel
• upravlja gotovo svim uređajima
-40% kn
79,99
59
99
varijabilno pojačalo za savršen prijem
99,99
99
-25%
SUPER PONUDA
za analogni i digitalni TV signal, DVB-T, DVB-T2, DAB/DAB+ i FM radio
SUPER PONUDA
59
BLAUPUNKT
2
GODINE
O•JAMST TV
O•JAMST TV
kn
•JAMST VO
-00%
SUPER PONUDA
TREVI
99
•JAMSTV VO
•JAMS
1499
6 x 33333 kn
O
-00%
SUPER PONUDA
00,99
2
GODINE
•JAMS
6 x 25000 kn
O
•JAMSTV VO
DDR 1 GB/FLASH 8 GB
TV/SAT/DVB/DVD/ BLURAY/HDD/MEDIA PLAYER/HIFI + tipka za Smart TV
-28%
SUPER PONUDA
139,99
99
99
kn
kompatibilnost: 32-55" / LED TV
VIVANCO
Antena
• napajanje strujom ili DVB-T prijemnikom
kn
baterija 2200 mAh
10 W
440x83x88 mm
+ mikrofon
-20%
FM radio
SUPER PONUDA
SD ulaz
249,99
199
USB i AUX priključak
frekvencijski raspon 150 Hz - 20 KHz MIKADO
99
Soundbar
• MD-SBT69 • RMS: 2X3 W • ulazna osjetljivost: 700 mv±50 mv
kn
dimenzije zvučnika 2x2” RGB osvjetljenje
STREETZ
Slušalice s mikrofonom • sklopive • daljinski s 1 tipkom za javljanje ili pauzu reprodukcije zvuka • kabel 1,5 m
6 x 6667 kn
-27%
-00%
SUPER PONUDA
549,99
399
99
24
kn
SUPER PONUDA DENVER
Bluetooth zvučnik
• s kotačićima • daljinski i adapter za punjenje • LED svijetlosni efekti
00,99
89
99 kn
Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.
+A
Smart TV
energetska klasa
• Smart TV Aquos NET+ • YouTube, Deezer, Rakuten TV, Chili, Netflix, Web browser i druge predinstalirane aplikacije • Hbb TV, Miracast HDR, Home Network STREAMING • Harman Kardon zvučni sustav Active motion 400 • 3x HDMI 2.0, 3x USB, PVR VESA Standard 200 x 200 čitač SD kartica
-00%
SUPER PONUDA
127 cm
Dolby Digital/Digital+, DTS Studio Sound™, DTS-HD™, CI+, DVB-T/T2/C/S/S2, HEVC/H.265
99 kn
•JAMST VO
4
• JAMST VO
2599
6 x 43333 kn
•JAMST VO
00,99
3840 x 2160 px
GODINE
•JAMST VO
mini Hi-Fi zvučnik Ø 3"
MEANIT
Prenosivi zvučnik • sat sa budilicom • audio ulaz 3,5mm
-33%
SUPER PONUDA
-00%
SUPER PONUDA
29,99
19
99
00,99
PANASONIC
Alkalne baterije
• AAA ili AA • 10 komada u pakiranju
kn
199
2200 mAh
99
7W
FM radio 87,0 - 108,0 MHz
utor za microSD karticu
kn
DELTACO
Gaming set
• tipkovnica UK kabel 1,35 m • miš DPI 800/1200/1600/2400 • slušalice: 20Hz - 20kHz 3 dB
-33%
SUPER PONUDA
USB kabel 1,5 m
199
-00%
SUPER PONUDA
USB kabel 1,8 m
00,99
129
kn
Pametna narukvica
• sa 24-satnim mjerenjem otkucaja srca i praćenjem tlaka • prikaz 7 zadnjih poruka • praćenje aktivnosti i sporta, spavanja • podsjetnik za poruke i pozive • štoperica
trajanje baterije do 20 dana
Bluetooth zvučnik
• bežična reprodukcija zvuka • handsfree funkcija
• CPU MTK6261 • snimanje glasa i zvuka • kalkulator pređene udaljenosti • izračun potrošenih kalorija • obavijest dolaznih poruka • višejezični meni
Li-Ion 3,7 V / 280 mAh
1,14" IPS zaslon
utor za memorijsku microSD karticu
-25%
anti-lost funkcija
179
99
IP68 vodootpornost
Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.
LCD 1,3" IPS zaslon 240x240 px
utor za nanoSIM karticu
239,99
99 kn
kn
MEANIT
SUPER PONUDA
SUPER PONUDA
169
99
ugrađena baterija 1200 mAh
Smartwatch
WOFIT
00,99
3,5 mm audio ulaz
microUSB utor za punjenje
99
-00%
FM radio 2x5 W
Ø 40 mm
299,99
utor za SD karticu i USB
miš + tipkovnica + podloga + slušalice
kn GSM 850 / 900 / 1800 / 1900
reprodukcija audio zapisa, mobilno telefoniranje, SMS, pregled poziva, alarm upravljanje kamerom, pedometar, štoperica, praćenje spavanja
25
GORENJE
Štapni mikser
• snaga 600 W • kapacitet posude za miješanje: 0,7 l • jednosmjerni DC motor • odvojivi nastavak za jednostavnu upotrebu i čišćenje
GORENJE
Smoothie maker
SUPER PONUDA
-25%
SUPER PONUDA
-00%
199,99
00,99
13999
149
99
kn
kn
-27%
SUPER PONUDA
89,99
64
99 kn
KESPER
Držač i rezač kuhinjske folije
• dimenzije 39,5x13x5,5 cm • materijal bambus
-44%
SUPER PONUDA
179,99
99
6 x 7167 kn
• snaga 250 W • posuda kapaciteta 0,6 l + dodatna posuda • izmjenični motor za pouzdan rad • jednostavno čišćenje • učinkovit 4-kraki nož • posudu za miješanje moguće je upotrijebiti kao bocu za pohranjivanje
Kutija za kruh • dimenzije cca 34x18x14 cm
99
-21%
SUPER PONUDA
549,99
429
99 kn
-41%
SUPER PONUDA
59,99
34
99
kn
kn
GORENJE
Mikrovalna pećnica
• snaga 800 W • mehaničko upravljanje i lakirana unutrašnjost • volumen 20 l • 5 stupnjeva mikrovalova • promjer tanjura 25,5 cm
KESPER
Mlin za papar ili Kuhinjska pomagala s držačem • bambus • 5 komada
KESPER
-31%
Držač kuhinjskog papira
SUPER PONUDA
79,99
54
99 kn
KESPER
Košara za kruh • dimenzije 31,5x23x9 cm • materijal drvo
• bambus
-28% 69,99
4999 kn
-40%
SUPER PONUDA
SUPER PONUDA KESPER
Poslužavnik • bambus • dimenzije cca 48x31x5,5 cm
49,99
2999 kn
KESPER
Drvena kutija za čaj
KESPER
Daska za rezanje
• dimenzije cca 21,7x16x9 cm
• bambus • dimenzije cca 23x15x1 cm
-50%
SUPER PONUDA
-37%
79,99
SUPER PONUDA
15,99
9
99 kn
26
• dimenzije cca 30x20x1,6 cm
22,99 34,99
-34%
• dimenzije cca 40x30x1,6 cm
44,99 64,99
-30%
3999 kn
Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.
-43% 79,99
44
99 kn
-40%
-37%
SUPER PONUDA
SUPER PONUDA
SUPER PONUDA
Držač pribora za jelo • produljivi • 29-50 cm
Set tanjura
• porculan • s uzorkom • 6 dubokih, 6 plitkih i 6 desertnih tanjura
149,99
159,99
99
99
Set noževa
kn
• 6 komada
18-dijelni set
89
99 kn
KESPER
Kuhinjska polica
• bijela s inox nogama • dimenzije cca 55x20x38 cm
Tanjur
• materijal: opalno staklo • desertni Ø 19, 23 ili 25 cm
ili zdjela
• Ø 25 cm • materijal: opalno staklo
-50%
SUPER PONUDA
219,99
109
99
kn
Tanjur
6,99
13,99
-50%
Zdjela
19,99 39,99
-50%
Set pvc posuda
• za hranu • zapremnine cca 340, 650 i 1200 ml • 3 komada u setu
-50% 19,99
999 kn
3×
-40%
SUPER PONUDA
SUPER PONUDA
Šalica
• Retro • porculan • zapremnina cca 385 ml
44,99
2699 kn
TOGNANA
Tave i posude za kuhanje • razne dimenzije
VEĆ OD -25%
dno od kovanog aluminija
79,99
aluminij sa neprijanjajućujom podlogom
5999
pogodno za indukciju
pogodno za sve izvore kuhanja
kn
TOGNANA
Poklopac
• Ø 24, 26 ili 28 cm
-25%
SUPER PONUDA
39,99
2999 kn
Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.
27
KIS
Spremnik
cca 20 m
• s 3 ladice • pvc
sklopiva krila visine 98 cm
-45%
114x33 cm
SUPER PONUDA
219,99
119
99
LEIFHEIT
kn
Sušilo
• za sušenje do 2 perilice rublja
-43%
cca 39x29x56 cm
VILEDA
SUPER PONUDA
Daska za glačanje
299,99
• NEO PLAVA
16999
-50%
SUPER PONUDA
kn
Spremnik • s poklopcem • plastični • zapremnine cca 20 l
399,99
19999
napon 14,4 V trajanje baterije 38 min
-50%
SUPER PONUDA
snaga 95 W
kn
HEPA filtriranje
0,6 l
59,99
29
99
Štapni usisavač
kn
• zapremnine cca 30 l
49,99 99,99
-50%
Lampion
•2u1 • ručni i štapni usisavač • bežična upotreba • pokazivač napunjenosti baterije
6 x 91
67
2
kn
• Lyra premium • visina cca 25 cm • težina cca 650 g
SUPER PONUDA
-36%
00,99
8h
-00%
SUPER PONUDA
15
99
sadrži i četkicu i bočicu ulja
kompaktne veličine
54999
24,99
1 mm do 23 mm
4
fleksibilne mrežice
kn
kn
PAXLUI PIA
Nadgrobni lampion
3
• sa simbolima i stihovima s više dezena • vrijeme gorenja do 7 dana
-25%
2 brzine
SUPER PONUDA
1
19,99
14
3
99 kn
Lampioni
• visina cca 27 cm • 4x 200 g
LED indikator
-25%
SUPER PONUDA
-46%
SUPER PONUDA
29,99
1599 kn
28
2200 W
keramička površina
QUATROPAK
4 KOMADA
1
219,99
99
99 kn
2
Uređaj za ravnanje kose
• spremno za korištenje nakon 30 sekundi • automatsko isključivanje nakon 60 minuta
Šišač kose
• HC5100 • oštrice od nehrđajućeg čelika • 12 postavki duljine
4
3
Sušilo za kosu • 2 brzine rada
Aparat za brijanje
• F0050 E51 • brijaće glave s dvije mrežice • rad s električnim kablom • brijaće glave se mogu skinuti
Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.
Plahta s gumicom
• jersey • razne boje • dimenzije cca 90x200 cm
-50%
UK • 100%
PAM 0% UK
0% • 10 PAM
-33%
SUPER PONUDA
UK • PAM 10
SUPER PONUDA
89,99
59,99
59
99
29
99
kn
kn
• dimenzije cca 180x200 cm
44,99 89,99
• dimenzije 220x250 cm
-50%
Jastuk
-00%
SUPER PONUDA
00,99
179,99
-55%
24
99
79
99
kn
kn
• dimenzije cca 120x160 cm
Ručnik
• visoko upijajuća svojstva • dostupan u više boja
-00%
• za odrasle • visoki udio pamuka • bijele boje • vel. S-XL ili M-XXL
00,99
-46%
SUPER PONUDA
kn
• dimenzije cca 30x50 cm
• dimenzije cca 50x90 cm
SUPER-00% PONUDA 13,99 000,99
• dimenzije cca 70x130 cm
SUPER-00% PONUDA 29,99 000,99
25,99
1399 kn
Sportski grudnjak ili sportske gaćice
-00%
SUPER PONUDA
-50%
SUPER PONUDA
11,99
00,99
kn
149,99 279,99 -46%
Potkošulja
SUPER PONUDA
5
79,99 129,99 -38%
• dostupan u više boja • dimenzije cca 80x150 cm
SUPER PONUDA
99
• visoki udio pamuka • dostupan u više boja • dimenzija 160x240 cm
Tepih
• memorijska pjena • dimenzija 40x60 cm
499
Prekrivač
Muške gaćice
• visoki udio pamuka • vel. M-XXL
12
99 kn
• vel. S-XL • za žene
Muške bokserice • visoki udio pamuka • razne boje • vel. M-XXL
Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.
Sportski grudnjak
34,99 59,99
-41%
Sporske gaćice • 3 komada
49,99 69,99
-28% 29
D
DE
A! Č E T A K TJ E
JE
N
PO
ED
RI
ST
N
!
E
Stvarno štedim!
PO
u to
pon
sri
ZA
pet
O
OD
čet
ned
sub
O Š T ED RN VA DLIČNE AKCIJ
IM
OD PONEDJELJKA 15.02. DO SRIJEDE 17.02.2021.
J EL J A DO K
S
KOMAD
DODATNO SNIŽENO!
Svinjski kare s kosti na pultu 1 kg
kn
29,99
19
99
A
M
E
SUPER PONUDA
S N I
C
• IZ N
kn
UZMI NAJBOLJE!
polutvrdi 45% m.m.
100 g (1 kg = 29,90 kn)
1 kg
D
DE
A! N
2
Č E T A K TJ E
JE
• IZ N
EŽ
E
Kiwi
PO
ED
RI
E PEČE EŽ
kn
N
!
7
E
400 g (1 kg = 17,48 kn)
99
O
IM
s vitaminom D
4,39 00,99
PO
30
kn
99
R I S VJ
O Š T ED RN VA DLIČNE AKCIJ
ZA
6
99
Kruh
E
-31% -00%
SUPER PONUDA
OD
11,99
•
8,99
E PONU
DE
-33%
AŠ
UB
-22%
SUPER PONUDA
SUPER PONUDA
komad
Sir Gouda
• SVJ DE U
• IZ N NO
E PON AŠ
Pečeno pile
ST
19
89
-33%
E P O NU •
00,99
AŠ
DE
-00%
SUPER PONUDA
J EL J A DO K
S
kn
NE PROPUSTI UŠTEDU!
Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.
OD PON. 15.02. DO SRI. 17.02. PERWOLL
Deterdžent za rublje
PLODINE
Njoki
razne vrste
svježi
3,6 l (1 l = 11,11 kn)
1 kg
-50% -00%
14,49
79,99 00,99
39
1kg
-44%
SUPER PONUDA
SUPER PONUDA
7
99
99 kn
kn
UZMI NAJBOLJE!
NE PROPUSTI UŠTEDU!
1500 W 3,2 l NICKY
Papirnati ručnici
maks. temp. 200°
dvoslojni, limun
pakiranje od 2 role (1 rola = 5,00 kn)
-37%
SUPER PONUDA
15,99
9
99
6 x 6667 kn
kn
-20% -00%
SUPER PONUDA
UZMI NAJBOLJE!
499,99 00,99
399
99
BOROTALCO ILI NEUTRO ROBERTS
odabrani proizvodi
-50%
GILLETTE
kn
STVARNO ŠTEDIM!
CUISINIER
DeLuxe friteza na vrući zrak
• timer • podesiva kontrola temperature
odabrani proizvodi
-30% -50%
SUPER PONUDA
19,99
9
99 kn
UZMI NAJBOLJE! Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.
Papuče
• za odrasle • od umjetnih materijala • razne boje i dezeni • vel. 37-45
31
VIKEND akcija
OD SUB. 13.02. DO NED. 14.02.
Plati manje!
Ovaj vikend pokupi uštedu!" RAŽI NA OT
1kg PU
LT U
7kg -00%
IC E
P
"
MES
N
-00%
SUPER PONUDA
SUPER PONUDA
00,99
14
00,99
99
1189
DOLINE
Posni svježi sir
kn
kn
1 kg
100
pranja
-45%
SUPER PONUDA
99,99
NATURA*
54
99
-30%
kn
*odabrane vrste suhog voća i orašastih plodova
Deterdžent za rublje Marine fresh 7 kg (1 kg = 7,86 kn)
s dijelom leđa svježe, na pultu 1 kg
dužina cca 457 mm
Vrtne škare
• za živicu • plastika, čelik BIOAKTIV
Pileći batak i zabatak
teleskopska drška
-40%
SUPER PONUDA
99,99
59
99 kn
dekorativna zaštita za namještaj
Prekrivač
• dostupan u više boja • lako održavanje
za fotelju
49,99 99,99
-50%
za dvosjed
59,99 119,99
-50%
za trosjed
69,99 139,99 -50%
za četverosjed
79,99 159,99 -50%
RADNO VRIJEME
Potražite na našoj web stranici www.plodine.hr
32
POHVALE I PRITUŽBE
pohvale.prituzbe@plodine.hr
PLODINE.HR
Plodine.hr/o-nama/kontakt/ facebook.com/PlodineHrvatska
BESKONTAKTNO PLAĆANJE
Ponuda vrijedi do isteka zaliha. Kupovina je moguća samo u količinama predviđenim za kućanstvo. Ponuda ne vrijedi u svim prodajnim centrima. Fotografije ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu prozivoda. Sve cijene su izražene u kunama s PDV-om. Ispričavamo se zbog mogućih tiskarskih pogrešaka.