Skip to main content

Pogledajte naše ponude

Page 1

OD ČET. 10.06. DO NED. 13.06.

4x

Alesto

Semenke bundeve • Suvopečene • Posoljene

250 g

-21% 177.99

10 rol.

139.

-21%

99

1 kg = 559.96 din

Od četvrtka 10.06. do srede 16.06.

369.99

Floralys

Toaletni papir • Četvoroslojni

# 246650

289.

99

1 rol. = 29.- din

1L=

599.99

Od četvrtka 10.06. do srede 16.06.

Primadonna

Maslinovo ulje

# 200699

• Devičansko

KRATKOTRAJNA

PONUDA

2l

!

1199.98

1 l = 599.99 din # 235181

1 kg =

Gelatelli

Fudbalski sladoled

• Sa ukusom vanile i jagode ili vanile i čokolade

KRATKOTRAJNA

PONUDA

4 x 60 g

!

169.

99

1 l = 708.30 din # 208415

Više proizvoda iz teme „Fudbal“ pronađite NA STRANAMA 12 - 15

www.lidl.rs /LidlSrbija KN · 23/21

330.Sveži ćevapi XXL pakovanje

• Od junećeg i svinjskog mesa

1,5 kg

SAMO!

494.

99

1 kg = 330.- din # 245767

Banane

1 kg

SAMO!

89.

99 # 80000


Lidl tavlja preSdRs PSKOG DOBAVLJAČA

Udruženje

POVRTARA 3MB

PRIČA STARA NEKOLIKO GENERACIJA! Više od

120

Jedne večeri, tokom druženja, članovi porodice Paunović, zajedno sa zetom Acom i prijateljem, rešili su da osnuju udruženje koje će im pomoći da se njihova priča dalje čuje.

proizvoda na

Lidlovoj pijaci

Kad i kako ste počeli? Ceo život se bavimo proizvodnjom, od 1945. godine, pa do danas. U početku smo proizvode davali drugim dobavljačima, a kako smo bili karakterni i odgovorni, oni su nas posavetovali da sve to možemo da radimo i sami. Desetak godina upravo tako poslujemo. Kao udruženje imamo mnogo više mogućnosti. Pojedinac ne može da ima toliki kontinuitet. Mi se dopunjujemo: čim se dogovaraš i čim zajednički planiraš, sve je lako. Zašto ste se fokusirali na salatu? Pored salate, proizvodimo i kupus i krompir. To smo radili od davnina, u to se razumemo, za to imamo mehanizaciju i za to smo spremni.

1 kg

SAMO! Trešnje

239.99

Kako izgleda vaš dnevni raspored, a kako jedna godina? Ustaneš ujutru i legneš kad legneš, ako legneš. Jutros smo legli u četiri, a ustali oko šest, sedam. Stalno ima posla. Od sadnje, zalivanja, postavljanja folije, punjenja kamiona, pakovanja, preslaganja… Svaka godina je priča za sebe i u našoj porodici svi sve rade: od vožnje traktora do vođenja knjiga. Kako tačno delite posao? Dogovaramo se, pravimo plan uz jutarnju kafu. Kod nas ne postoji ,,glavni’’, bukvalno se sve dogovaramo.

# 80355

2

KN · 23/21

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČET. 10.06. DO NED. 13.06.

1

komad

Zelena salata

• Puterica kom.

SAMO!

29.99 # 82071

Po čemu se razlikujete od drugih konkurenata? Ima jako puno dobavljača. Konkurencija je oštra. Mi se borimo kvalitetom, kvantitetom, kontinuitetom i karakterom. Koliko vam je važna svežina vaših proizvoda? Jako je važna. Zato, kako beremo naše proizvode – tako ih i nosimo Lidlu. Nikome ne ide u prilog da roba ne bude sveža.

1 kg

SAMO! Mladi krompir

Šta je nešto najsvežije što ste ikada probali u životu? Salata: ne može ništa drugo!

• Crveni

79.99

Koji su vaši planovi za budućnost? Proširivanje proizvodnje, mehanizacija…

# 83195

Imate li neki savet za mlade ljude koji žele da počnu da se bave proizvodnjom voća ili povrća? Ako neće da rade, bolje da ne počinju ništa. Ogroman trud je potreban za ovaj posao. Ali, mi nikada nismo hteli da odustanemo. Uspešni smo jer smo uporni. Koliko vam je važna saradnja sa Lidlom? Nije bilo lako postati dobavljač Lidla. Kriterijumi su visoki. Saradnja sa Lidlom nam je mnogo važna, inače ne bismo mogli da prodamo robu. Zahvaljujući Lidlu, uvećali smo količine koje proizvodimo. Saradnja sa Lidlom jako pozitivno utiče na naš posao. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 23/21

3


Super sveže od čet. 10.06.

Čoko donat 54 g

-30%

49.99

34.99 100 g = 64.80 din

# 200114

Somun 160 g

-23% 29.99

Više od

85% ISPITANIKA SRBIJE JE REKLO ,,DA” OVOM PROIZVODU IZ LIDLA!

55

22.99 1 kg = 143.69 din

# 229801

proizvoda u

Lidlovoj pekari

Ražani hleb 800 g

-23%

149.99

114.

99

1 kg = 143.74 din

Istraživanje sproveo IPSOS u 5 gradova Srbije, na 5.753 ispitanika. Testirano je 258 proizvoda koje je 77.2% potrošača ocenilo vrlo dobrom ili odličnom ocenom.

4

KN · 23/21

Važi od četvrtka 10.06. do srede 16.06. # 225515

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČET. 10.06. DO NED. 13.06.

Sveže pile • Cca 1,5 kg 1 kg

SAMO!

169.99

Više od

80

# 231852

proizvoda u

Lidlovoj mesari

Sveži pileći batak i karabatak mix

Dimljena kobasica sa sirom 400 g

1 kg

-20%

-21%

239.

99

319.99

189.99 1 kg = 474.98 din

249.99

# 247023

# 240359

Marinirana

svinjska rebarca

Marinirana svinjska rebra • Cca 500 g • Začinjena 1 kg

-18%

599.99

489.99

Filip Kovačević kuvar

Kako do recepta? KORAK 1:

KORAK 2:

KORAK 3:

Pronađi QR kod na fotografiji iznad

Skeniraj QR kod pomoću svog pametnog uređaja

Pristupi receptu na našem YouTube kanalu

# 247015

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 23/21

5


Super kvalitet od čet. 10.06.

Vita D‘or

Pilos

Nemački maslac • 82 % m. m.

• Za pripremu kolača

125 g

-20% 144.99

Margarinski namaz

114.

99

1 kg = 919.92 din

250 g

-23% 45.99

34.99 1 kg = 139.96 din

# 228238

# 223467

Milbona

Crefée sirni namaz • Više vrsta 150 g

-20%

119.99

94.99 1 kg = 633.27 din

# 200302

Pilos

Puding sa šlagom

• Sa ukusom čokolade ili vanile

KN · 23/21

Sirni desert sa voćem

• Više vrsta

200 g

125 g

-25%

-20%

39.99

6

Pilos

49.99

29.99 1 kg = 149.95 din

39.99

# 225726, # 225727

# 202062

1 kg = 319.92 din

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČET. 10.06. DO NED. 13.06.

80% ISPITANIKA SRBIJE JE REKLO ,,DA” OVOM PROIZVODU sproveo IPSOS u 5 IZ LIDLA! Istraživanje gradova Srbije, na 5.753 ispitanika. Testirano je 258 proizvoda koje je 77.2% potrošača ocenilo vrlo dobrom ili odličnom ocenom.

Pikok

Panceta

• Cca 400 g 1 kg

-20%

1 199.99

949.99 # 227748

Pikok

Mini pileća posebna kobasica 500 g

-23%

100 g Pikok

Budimska kobasica • Narezana

129.99

-23% 99.

99

99.99

76.

99

1 kg = 199.98 din

# 226506

1 kg = 769.90 din # 226515

Pikok

Nautica

Dimljeni svinjski vrat

Dimljeni losos • Narezan

• Narezan

100 g

100 g

-25%

-22% 96.

99

74.

99

1 kg = 749.90 din

359.99

269.

1 kg = 2 700.- din # 225633

# 227719

750 g

550 g

-23%

Baroni

Pučka kobasica

389.99

Chef Select & You

-22%

179.99

1 kg = 399.99 din

139.99

# 228657

# 238154

299.

99

Sveže testo za picu XXL

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

1 kg = 254.53 din

www.lidl.rs /LidlSrbija

99

KN · 23/21

7


10

Super od č

komada

DOBRO ZA bebu, DOBRO ZA planetu Zato što želimo najbolje za naše najmlađe, nudimo vam biorazgradive vlažne maramice za decu koje sadrže 99 % sastojaka prirodnog porekla. Maramice koje nežno neguju kožu vaše bebe, podjednako su „nežne“ i prema prirodi, pa kada se u njoj nađu u potpunosti se razgrađuju u roku od tri meseca.

80

20

komada

komada

80 kom.

Lupilu

Dečije vlažne maramice

• Sensitive ili Comfort • Biorazgradive

20 kom.

-25%

139.

Lupilu

Vlažne maramice za bebe

99

104.99 1 kom. = 1.32 din

• Biorazgradive

# 250771

-25% 59.99

44.99 1 kom. = 2.25 din

# 250802

Kania Fin Carré

Bellarom

Bela čokolada

Ledena kafa

100 g

275 g

-21%

100 g

-21%

-20%

82.99

8

Delikates začinska paprika

229.

99

124.99

64.99 1 kg = 649.90 din

179.99 1 kg = 654.51 din

99.99

# 202036

# 234542

# 200911

KN · 23/21

1 kg = 999.90 din

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


d četvrtka

OD ČET. 10.06. DO SRE. 16.06.

Držati u kući

Baštensko cveće

Umereno zalivanje

Redovno zalivanje

Na sunčanom mestu

U hladu

Palme

• Cca 45 cm • Više vrsta

1199.99 Begonija

# 62634

• Cca 30 cm • Više boja

349.99 # 62701

Brazilski jasmin

Pasiflora

• Cca 25 cm • Više vrsta

• Cca 25 cm • Više boja

449.99

399.

99

# 142227 # 159188

Kania Kania

Ruzmarin 15 g

100 ml

-21%

-25%

22.99

17.

Senf 400 g

-25%

59.99

44.99

26.99

100 g = 119.94 din

19.99

# 221577

# 225439

99

Kania

Majonez delikates

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

1 kg = 112.48 din

# 231175

1 l = 199.90 din

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 23/21

9


Leto sunce uživanje Grillmeister

Sir za grilovanje

• Classic, začinsko bilje ili chilli 280 g

299.99

1 kg = 1 072.- din # 204508

Erdanous

VEGE-

Halumi sir sa Kipra

TARIJANSKI

• 43 % m. m.

225 g

Vemondo Grillmeister

369.

99

Vegetarijanske kobasice

Bernske kobasice

1 kg = 1 645.- din

• Više vrsta • Bez glutena

• Feta i spanać

# 202943

200 g

300 g

219.99

249.99

1 kg = 1100.- din

1 kg = 833.30 din

# 214145

# 240869

Čili sos

Harvest Basket

• Ljuti chili sos, žuti habanero sos, zeleni jalapeno sos Erdanous

Kockice sira

• U biljnom ulju • Sa ukusom paprke, zacinskog bilja ili maslina

375 g

349.99

1 kg = 933.31 din # 217965

10

KN · 23/21

100 ml

139.99

1 kg = 1 400.- din # 207830

Krompir

• ruzmarin, western style 750 g

159.99

1 kg = 213.32 din # 255122

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


1L OD ČETVRTKA

10.06.

Faxe

Svetlo pivo • 5 % Vol.

1l

Bornem

199.

99

6 x 0,33 l

• Paket sa 6 ekskluzivnih belgijskih kraft piva

# 204391

999.99

1 l = 505.05 din # 213991

4

komada

Gelatelli

Ledeni napitak

• Jagoda i mandarina ili kokos i ananas 4 x 200 ml

249.99

1 l = 312.49 din

# 241164, # 241162

Aromata

Freshona

Kese za kockice za led

• U obliku kvadrata, flaše, štapića ili srca

Zamrznuta mešavina za smuti

Papirne slamčice

20 kom.

450 g

25 kom.

279.99

89.99 99.99 1 kom. = 4.50 din

1 kg = 622.20 din

1 kom. = 4.- din

# 202069

# 215491

# 232541

Solevita

Solevita

Piña colada ili Daiquiri • Bez alkohola 750 ml

279.99

1 l = 373.32 din

Mohito

Solevita

• Bez alkohola

Sveža limunada

750 ml

179.99

750 ml

179.99

# 213112, # 241337

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

1 l = 239.99 din # 213111

1 l = 239.99 din # 213110

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 23/21

11


Perlenbacher

Snack Day

Slani štapići

Pils pivo

200 g

100 g

-20%

-26%

49.

99

39.

99

1 kg = 199.95 din # 236639

49.

Snack Day

Kukuruzni flips • Slani ili sa ukusom paprike

99

• 4,9 % Vol.

36.

99

1 kg = 369.90 din

# 227095 # 240987

0,5 l

-23% 58.99

44.

99

1 l = 89.98 din # 200622

Snack Day

Čips

• Više vrsta

• 5 % Vol.

0,5 l

-25%

-27%

89.99

1 kg = 899.90 din # 228601

KN · 23/21

Pšenično pivo

100 g

119.99

12

Perlenbacher

89.99

64.99

1 l = 129.98 din # 200672

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČET. 10.06. DO SRE. 16.06. Alesto

Kalifornijski pistaći

Alesto

Prženi slani kikiriki

• Suvopečeni, slani

500 g

150 g

-25%

269.

-24%

369.99

99

199.99 1 kg = 399.98 din

279.99

# 202005

# 213628

1 kg = 1 867.- din

Perlenbacher

Radler

• Sa ukusom limuna

0,5 l

Snack Day

-26%

Rebrasti čips

74.99

54.99

• Sa ukusom sira i luka

1 l = 109.98 din

150 g

Bezalkoholno pivo

92.99

69.99

0,5 l

1 kg = 466.60 din

-22% 57.

# 206981

-24%

Argus

# 236279

99

44.99

1 l = 89.98 din # 225112

Argus

Jako svetlo pivo

• 7,2 % Vol.

67.

99

Gazirano piće

130 g

0,5 l

-26%

49.

99

1 l = 99.98 din # 212046

2l

Freeway

Snack Day

Snek sa ukusom šunke

-25% 99.99

74.

99

• Cola ili sa ukusom pomorandže

-20%

74.99

59.99 1 l = 30.- din

# 200130, # 200138

1 kg = 576.85 din # 207706

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 23/21

13


Snack Day

Karamelizovane slatke kokice 250 g

269.99

1 kg = 1080.- din

Snack Day

Čips sa morskom solju 425 g

449.99

1 kg = 1 059.- din

Snack Day

# 202674

Čips sa ukusom paprike • U kutiji 425 g

449.99

1 kg = 1059.- din

# 213296

# 202447

Fudbalska krofna

El Tequito

Prženi kukuruz

58 g

• Sa ukusom roštilja, čilija ili slani 70 g

44.99

100 g = 77.57 din

44.

99

# 241846

100 g = 64.28 din # 242225

Snack Day

Krekeri

• Sa ukusom pice ili slani 170 g

99.

99

1 kg = 588.18 din # 245191

14

KN · 23/21

Mister Choc

Šarene dražeje • Sa ukusom kikirikija

400 g

269.99

1 kg = 674.98 din # 241895

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČETVRTKA

10.06. Mcennedy

Spirale od krompira • Začinjene 750 g

ne

189.99

1 kg = 253.32 din # 215370

Mcennedy

Prženi luk

Sweet Corner

Voćne gumene bombone mix

1,2 kg

150 g

-25%

199.

99

149.

539.

99

99

1 kg = 999.94 din

1 kg = 450.- din # 242028

450 g

Mcennedy

Kutija za užinu na američki način

• Sa različitim dodacima

379.99

1 kg = 844.43 din # 205979

Važi od četvrtka 10.06. do srede 16.06. # 201981

Gelatelli

Sondey

Fudbalski keks

• Sa ukusom putera ili čokolade

150 g

119.

99

Mini miks sladoled

6 x 120 ml

• Sa ukusom vanile ili čokolade

249.99

1 l = 347.21 din # 242153

1 kg = 799.94 din # 227206

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 23/21

15


TROPSKA SENZACIJA

U TVOM ORMARU 100% pamuk

Esmara®

Ženska majica kratkih rukava •

Veličine: XS - L (32 - 46)*

kom.

499.99 # 349232

TV HIT NEDELJE Esmara®

Ženske pantalone •

Veličine: 34 - 46*

kom.

999.

99 # 349230

16

KN · 23/21

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČETVRTKA

10.06.

Esmara®

Duga haljina •

Veličine: XS - L (32 - 46)*

kom.

1 199.# 349238

TV HIT NEDELJE Esmara®

Haljina •

Esmara®

kom.

899.

Ženske papuče ili japanke •

Anatomski oblikovana tabanica

•

Veličine: 37 - 41

par

799.

99

Veličine: XS - L (32 - 46)*

Tabanica od

PRAVE KOŽE

99 # 349236

# 348964

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 23/21

17


Esmara®

DA LI

ZNAŠ

Ženska majica bez rukava

?

•

Veličine: XS - L (32 - 46)*

kom.

599.99 # 349216

LENZING™ ECOVERO vlakna koja čuvaju prirodu Za proizvodnju jedne majice napravljene od LENZING™ ECOVERO vlakna troši se i do 200 L manje vode u poređenju sa proizvodnjom pamučne majice. Kada poredimo sa proizvodnjom klasične viskoze, proizvodnja LENZING™ECOVERO vlakana emituje i do 50 % manje ugljen-dioksida.

Esmara®

Ženski teksas šorts •

Za potpunu razgradnju LENZING™ ECOVERO vlakana potrebnoje 3 meseca, dok je za razgradnju poliestarskih vlakana potrebno od 20-200 godina.

kom.

899.99

Ženska majica 3/4 rukava

18

•

Prijatno mekana zahvaljujući viskozi

•

Veličine: XS - L (32 - 46)*

KN · 23/21

kom.

699.99 # 349111

pa n de

Do

s tu

Esmara®

Ženske kratke helanke •

Veličine: XS - L (32 - 46)*

s tu

pna b oja

Do

# 349242

ze n

Esmara®

Veličine: 34 - 46*

kom.

399.99 # 349246

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČETVRTKA

10.06.

Esmara®

Esmara®

Ženske helanke

Tunika

•

Veličine: XS - L (32 - 46)*

kom.

499.99

•

Veličine: 34 - 46*

kom.

999.99

# 349103

# 349214

2

Esmara®

dela

Ženska kratka pidžama •

Veličine: XS - L (32 - 46)*

set

999.99 # 349240

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 23/21

19


100% pamuk

Livergy®

Muška polo majica „Slim Fit“ Veličine: M - XL (48 - 58)

•

kom.

899.99 # 349248

P O D RŽ AVAMO

I N I C I JAT I V U

PROIZVODNJE

PAMUKA U AFRICI

TV

kom.

HIT NEDELJE Livergy®

Muške teksas bermude •

1 199.

-

# 349215

Veličine: 48 - 58*

Livergy®

5x

Muške nazuvice • •

Veličine: 39 - 46 5 pari (1 par = 74.-)

pn s tu a b

oja

Do

set

369.99 # 349212

20

KN · 23/21

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČETVRTKA

10.06.

100%

s tu

pa n de ze n

Do

pamuk

s tu

Muška majica kratkih rukava

pa n de ze n

Do

Livergy®

•

Veličine: M - XL (48 - 58)

kom.

Livergy®

Muška majica kratkih rukava •

Veličine: M - XL (48 - 58)

599.99

kom.

499.99

# 349234

# 328199

P O D RŽ AVAMO

I N I C I JAT I V U

PROIZVODNJE

PAMUKA U AFRICI

Livergy®

Muški šorts za kupanje •

Veličine: S - XL (4 -7)

kom.

699.99

Livergy®

Muški šorts •

Veličine: M - XL (48 - 58)

kom.

799.99

# 354939

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

# 349228

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 23/21

21


Do

Pantalone za devojčice •

Veličine: 122 - 164*

pa n de ze n

Pepperts®

s tu

kom.

799.99 # 349219

Dostupna boja:

Za

5x

devojčice Dostupna boja:

Za

dečake set

Pepperts®

Čarape za devojčice ili dečake • •

Veličine: 31 - 42 5 pari (1 par = 60.-)

22

KN · 23/21

299.99 # 351238 # 351239

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČETVRTKA

10.06.

100% pamuk

Pepperts®

Majica kratkih rukava za dečake •

Veličine: 122 - 164

kom.

399.99 # 349223

Pepperts®

Bermude za dečake •

Veličine: 122 - 164

kom.

599.99

kom.

699.99

Pepperts®

Kombinezon za devojčice •

Veličine: 122 - 164*

# 349227

# 349220

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 23/21

23


Jonska tehnologija: • antistatičko sušenje • glatka kosa • kraće vreme sušenja

3

2

2 nivoa duvanja i 3 nivoa temperature uz dodatnu „Cool Shot“ funkciju

s tu

pna b oja

Do

2400 W

Silvercrest Personal Care®

Fen za kosu sa jonskom tehnologijom SHAC 2400 C2

Jednostavno čišćenje zahvaljujući odvojivoj ventilacionoj rešetki

• • •

TVOJ TRENUTAK

Sa visokokvalitetnim AC motorom: • veća brzina vazduha za brže sušenje • posebno dugotrajan Dugačak priključni kabl od cca 3 m kao u frizerskom salonu Uklj. difuzor i 2 nastavka za stilizovanje kom.

ZA LEPOTU I NEGU

N pr adgl oizv ed od ana nja

Testiran kvalitet

na t stira os Te gurn si

2 499.# 353049

#OdgovornoZajedno Zadnja strana

Miomare®

Četka za raščešljavanje kose Dostupne boje

• •

Za jednostavno raščešljavanje - bez povlačenja i kidanja Kompaktna veličina - savršena za torbu kom.

199.99 # 353058

24

KN · 23/21

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČETVRTKA

10.06.

Wahl Groom Ease®

Trimer za kosu

17

•

delova

Oštrice od visokougljeničnog čelika precizno brušene za dugotrajnu oštrinu Ergonomski oblik olakšava rukovanje i šišanje pod različitim uglovima 10 različitih nastavaka za idealne frizure

• •

set

1 899.# 339389

2

2

dela

dela

1 2

3

1 4

2

2

dela

2x

dela

2 5

4

Miomare®

Kozmetički pribor •1 •2 •3 •4 •5 6 •

Kabuki četkica Četkica za obrve i makaze za nokte Set pinceta Set grickalica Četka za čišćenje lica Uvijač za trepavice i češalj za obrve

3

6

6

5

kom. ili set

199.99 # 360505

Miomare®

Dodaci za pedikir •1 •2 •3 •4 •5 •6

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

Grickalica Klešta za zanoktice Turpija za stopala Turpija za pedikir Set kamena za pete Turpija za stopala

www.lidl.rs /LidlSrbija

kom. ili set

149.99 # 353052

KN · 23/21

25


PLUS + Sa dodatnim magnetnim ogledalom sa petostrukim uvećanjem

Sanitas®

LED kozmetičko ogledalo SBS 80 • • • • •

3 različite temperature boje Sa senzorom dodira na ogledalu Dvostrano ogledalo Veliko ogledalo cca 17,5 cm Dodatni prekidač za uključivanje i isključivanje kom.

2 299.# 353045

3x

2

1

Miomare®

4

3

Kozmetički sunđer

5

• • •8 •9 10 •4

1-5 6-7

Različite vrste

2x

6

26

KN · 23/21

Za puder Za korektor Za konturisanje Za ten Za podlogu kom. ili set

149.99 # 353048

7

8

9

10

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČETVRTKA

10.06.

100% pamuk

Miomare®

Peškir • • •

Mekan i visokog volumena Jednostavan za održavanje, visoke moći upijanja Težina: 450 g/m2

•

Dimenzije: 2x cca 30 x 50 cm

•

Dimenzije: cca 70 x 140 cm

set

299.99 699.99 kom.

# 366063

# 366139

Dimenzije: cca 50 x 100 cm

•

•

Dimenzije: cca 100 x 150 cm

kom.

399.99 1 199.kom.

# 366056

Testirano na štetne materije i proizvedeno na održiv način u skladu sa OEKO-TEX® standardima.

# 366199

2

dela

1

2

Livarno Living®

Kutija ili organizator •1 •

Kutija za nakit Sa 3 fioke koje se mogu izvaditi

•

Dimenzije: cca 12,2 x 10,3 x 14,7 cm (Š x V x D)

• • •

Set organizatora za kozmetiku 1 posuda sa poklopcem za štapiće i tufere 1 stalak sa po 6 velikih i malih odeljaka

•

Dimenzije: cca 9,5 x 12,5 cm / cca 9 x 5,5 cm (Ø x V)

•3 •

Organizator za kozmetiku 16 odeljaka u različitim veličinama

•

Dimenzije: cca 22,3 x 8 x 12,7 cm (Š x V x D)

2

3

kom. ili set

399.99 # 353047

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 23/21

27


Praktična bočna površina za odlaganje sa 3 kuke za pribor

Uklj. žicu za roštilj dužine cca 70 cm sa drvenom ručkom i 2 hvataljke za roštilj

Podesiv po visini cca 70-85 cm

Roštilj sa točkićima GW 84 B1 • • •

BUDI

Lagan, čvrst i stabilan Hromirana rešetka za roštiljanje, 5-struko podesiva po visini, sa odvojivim ručkama Čvrsta, emajlirana posuda za paljenje vatre sa pregradom za zaštitu od vetra

•

Površina za roštiljanje: cca 48,5 x 28,5 cm

•

Dimenzije: cca 84 x 86 x 45 cm (Š x V x D)

kom.

2 999. ROŠTILJ MAJSTOR

# 331181

4x

6x

1

2

U koferu jednostavnom za rukovanje

3

18

delova Grillmeister®

Pribor za roštilj od nerđajućeg čelika •

Dužina: po cca 29 cm

• •2 •3

Dvostruki štapići Hvataljka Štapići

1

kom. ili set

199.99

Grillmeister®

Pribor za roštilj od nerđajućeg čelika set

2 699.# 351771

# 351777

28

KN · 23/21

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČETVRTKA

10.06.

1

Posuda za pripremu vatre sa podesivim ventilacionim otvorom za savršen žar

Tepro®

• •

Sa podesivim protokom vazduha Hromirana rešetka za roštiljanje Ø cca 34 cm

•

Dimenzije: cca 41,7 x 66 x 41,3 cm (Š x V x D)

3

Pribor za roštilj od nerđajućeg čelika •

Dužina: cca 35 cm

•1 •2 •3

Viljuška Lopatica Hvataljka

kom.

Roštilj

2

kom.

2 999.-

199.99

# 360462

# 360822

1 Dužina: cca 34 cm

3

2

Dužina: cca 53 cm

4

Dužina: cca 37,5 cm

Dimenzije: cca 15,5 x 7,5 x 10 cm

Grillmeister®

Dodaci za roštilj •

7

delova

•

1 lopatica, perforirana lopatica, lopatica za okretanje, lopatica za seckanje i strugač 2 flaše sa zatvaračima, za soseve za roštilj, ulje ili vodu set

1 199.-

Grillmeister®

Četka za roštilj • •

Pogodna i za emajlirane rešetke za roštiljanje Pogodna za gasne i električne roštilje i roštilje na drveni ugalj kom.

299.99

# 360178

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

# 360177

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 23/21

29


30

KN · 23/21

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 23/21

31


ZABAVA NA

TOČKIĆIMA

Crivit®

Rošule za decu •

Prednje kočnice na obe rošule za sigurno kočenje

•

Veličine: 29 - 32

par

•

Veličine: 33 - 36

par

3 599. 3 799. -

-

# 327352

Točkovi sa ABEC-5 kugličnim ležajevima

# 327350

1+

3+

godina

3+

godina

1

godina

2

maks.

20

dela

kg

2

ili maks.

60

maks.

kg

50 kg

Playtive®

Dečiji bicikl bez pedala •

Raste sa detetom - podesiv po visini cca 98–110 cm

•

Dimenzije: cca 41 x 57 x 86 cm (Š x V x D)

kom.

3 999.# 360775

32

KN · 23/21

Playtive®

Ljuljaška ili set ljuljaški • 1 2

Visina: cca 120-175 cm ljuljaška: cca 130-210 cm trapezoidna ljuljaška: cca 90-120 cm

kom. ili set

1 599.# 360755

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


Patentirano podešavanje po širini i dužini do preko 5 veličina

OD ČETVRTKA High-Rebound točkići sa visokokvalitetnim ABEC-7 hromiranim ležajevima

10.06.

Sa jednostavnim sistemom za vezivanje

Crivit®

Dečiji roleri • • •

Stabilizirajući gornji deo sa ergonomskom kopčom za zglobove Aktivno odvođenje vlage zahvaljujući ulošcima COOLMAX® Veličine: 29 - 33

par

2 899.•

# 327345

Veličine: 33 - 37

par

2 999.# 327349

360° 360°

cca 107-178 cm

Uklj. set adaptera

Crivit®

Montažni stalak za bicikl • •

Sa manometrom

•

Umetak za sve standardne prečnike rama cca 25-55 mm Pogodno i za električni bicikl Dimenzije (rasklopljen): cca 198 x 104 cm (V x Š)

kom.

3 599.-

Crivit®

Pumpa za naduvavanje • •

Glava pumpe sa reverzibilnim aluminijumskim nastavkom za sve uobičajene vrste ventila Klip i cev cilindra od čelika

•

Visina: cca 72,5 cm

•

Dužina pneumatskog creva: cca 100 cm

# 362143

kom.

999.99 # 362138

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 23/21

33


s tu

pna b

TV

oja

Do

Vertikalna para - za parenje tekstila u vertikalnom položaju

Sa tasterom za kontinuiranu paru

1300 W

HIT NEDELJE Silvercrest®

Pegla za vertikalno peglanje SDMF 1300 A1

cca

250 ml

• Odojivi rezervoar za vodu • Uklj. nastavak u obliku četke za čvrste materijale

kom.

2 699.Testiran kvalitet

SA LAKOĆOM

Do

N pr adgl oizv ed od ana nja

#OdgovornoZajedno s tu

pna b oja

Ukupna dužina za sušenje cca 30 m

na t stira os Te gurn si

PROLEĆNO ČIŠĆENJE

# 353449

Štipaljke za veš

• Sa mekanom steznom površinom radi zaštite veša

20x

•

249.99

Sušilica za veš

• Različite mogućnosti kačenja zahvaljujući 3 obostrano preklopive etaže • 4 okretna držača za do 16 vešalica za odeću • Može se koristiti i kada je sklopljena sa jedne strane, za postavljanje uz zid za uštedu prostora •

Dimenzije (Š x V x D): rasklopljena cca 68 x 134 x 68 cm/ sklopljena cca 68 x 134 x 4,5 cm

kom.

1 799.# 353433

KN · 23/21

20 komada (1 kom. = 12.5)

set

Aquapur®

34

Aquapur®

# 353436

Aquapur®

ili

2x

Valjak ili zamenski valjci za čišćenje odeće • 36 listova – ukupna dužina cca 6,1 m kom. ili set

119.99 # 362188

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD PONEDELJKA

14.06.

Slobodna ruka - za šivenje sa lakoćom

Jednostavan izbor štepa Jednostavno uvlačenje igle za brži početak šivenja

PFAFF®

Mašina za šivenje 1090s

• Podesiva dužina i širina uboda • Sa 23 različite vrste štepa • Izrada rupice za dugme u 4 koraka kom.

13 999.Do

pna b

s tu

pna b

cca

oja

s tu

oja

Do

# 332114

38 l

2x

Aquapur®

Korpa za veš sa ručkama kom.

599.

99

Livarno Living®

Korpa za ormar ili razdelnici za police • • •

Dimenzije korpi: cca 40 x 14 x 26 cm (Š x V x D) Dimenzije razdelnika: cca 5 x 32 x 30 cm (Š x V x D) 2 komada (1 kom. = 250.-)

set

499.99 # 353447

# 353443

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 23/21

35


Do

pna b oja

s tu

s tu

45 W

pna b oja

Do

45 W

Silvercrest®

Stubni ventilator

• Sa 3 stepena duvanja, oscilacijom, kontrolnom tablom na dodir i LED prikazom •

Visina (uklj. postolje): cca 74 cm

kom.

3 499.# 361696

120 minuta

4

Podni ventilator SBV 50 C1

Ventilator sa daljinskim upravljačem SSVF 45 A1

• Sa 3 brzine, oscilacijom i daljinskim upravljačem • 3 režima podešavanja: Normal, Natur, Sleep Podesiva visina: cca 105-125 cm

kom.

2 699.

-

# 353132

36

0

Silvercrest®

Silvercrest®

•

5

KN · 23/21

50 W

• Sa rotirajućom prednjom rešetkom za optimalnu cirkulaciju vazduha kom.

2 299.# 353130

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


s tu

14.06.

pna b oja

Do

OD PONEDELJKA

2x

2 1

1x

Dodaci za odlaganje • Viseći organizator 1 •

Dimenzije: cca 14 x 28 x 82 cm (Š x D x V)

2 • Zaštitne navlake za odeću

•

2x

Dimenzije: po cca 60 x 150 x 10 cm (Š x V x D)

3 • Vreće za odlaganje

•

3

Dimenzije: svaka po cca 102 x 16 x 51 cm (Š x V x D)

kom. ili set

399.99 # 353451

2x

Različiti setovi

3x

Meradiso®

Set mrežica za pranje veša Esmara®

par

Ženske papuče

• Tabanica od plute za prijatan osećaj tokom nošenja •

Veličine: 37 - 41

• Za pranje osetljivog veša • Pogodne za pranje u mašini za veš na temperaturi do 60°C

799.

99

set

249.99

# 348392

Do

s tu

pna b oja

pn s tu a b

oja

Do

# 343022

Livarno Living®

2x

Set stopera za vrata i prozor

• Od mekanog, fleksibilnog materijala sa neklizajućom strukturom • Otvor za praktično odlaganje na vrata ili ručku prozora •

2 komada (1 kom. = 75.-)

set

149.

99

Meradiso®

Otirač

• Za korišćenje u unutrašnjem i natkrivenom spoljašnjem prostoru •

Dimenzije: cca 60 x 80 cm

kom.

699.99 # 348389

# 360591

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 23/21

37


i Lidlova ponuda

maks.

110 kg

Može se sklopiti tako da štedi prostor

Crivit®

Suncobran Crivit®

Ležaljka za plažu • • •

Visokokvalitetni aluminijumski okvir i čvrsta površina za ležanje koja se brzo suši 5-struko podesivi naslon za leđa sa praktičnim mrežastim odeljkom Dimenzije: ravni položaj: cca 147 x 67 x 58 cm (D x Š x V) uspravni položaj: cca 113 x 67 x 91 cm (D x Š x V)

KN · 23/21

• • •

Sa faktorom zaštite od sunca UPF 50+ Visina podesiva cca 184 - 194 cm Uklj. torbu za nošenje

•

Dimenzije: Ø cca 160 cm

kom.

kom.

2 999.- 599.99 # 351984

38

Sa nagibnim mehanizmom za optimalno pravljenje senke

OTPORNO

# 351998

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


cca 200 x 100 cm (D x Š)

OD PONEDELJKA

14.06.

Dimenzije: cca 165 x 100 x 200 cm (Š x V x D)

Crivit®

Pop-up šator za plažu • •

Sa 2 unutrašnja džepa Lagane i stabilne šipke od fiberglasa kom.

1 999.# 352006

Dimenzije: cca 220 x 100 x 120 cm (Š x V x D)

Pop-up funkcija

Jednostavno raspakivanje i postavljanje - sam se otvara

Uključuje torbu za odlaganje sa kaiševima za nošenje

Florabest®

Viseća ležaljka sa postoljem •

maks.

100

• •

Udobna viseća ležaljka od otporne tkanine Bezalatna montaža Okvir od čeličnih cevi presvučen prahom sa stopicama koje štite pod

•

Dimenzije postolja:

kg

cca 290 x 120 x 110 cm (D x Š x V)

kom.

Površina za ležanje: cca 200 x 100 cm (D x Š)

5 999.# 351981 # 352008

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 23/21

39


5 loptica za badminton (2x za početnike, 3x za profesionalne igrače) 8 kapica za obeležavanje polja, 1 mekana loptica

Crivit®

Set za badminton •

KOMPLETAN SET ZA 2 IGRAČA - idealan za početnike i profesionalne igrače

2 čvrsta i lagana reketa od aluminijuma sa ojačanom konstrukcijom rama Sa torbom za nošenje

•

set

1 499.# 352002

Dimenzije: cca 93 x 170 cm

100% pamuk

Dostupne boje

Crivit®

Crivit®

Peškir za plažu

Lopta od neoprena •

Od vodootpornog neoprena, otporna na uticaj svetlosti

•

Dimenzije: veličina 6 (obim cca 64 cm) / veličina 5 (obim cca 66 cm) / veličina 3 (obim cca 51 cm)

40

KN · 23/21

kom.

499.99 # 351994

kom.

1 199.-

P O D RŽ AVAMO

I N I C I JAT I V U

PROIZVODNJE

PAMUKA U AFRICI

# 349398

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD PONEDELJKA

14.06.

Esmara®

Gornji deo bikinija •

Sa odvojivim korpama i podesivim bretelama

•

Veličine: 36 - 42

kom.

599.99 # 349393

Esmara®

Donji deo bikinija

Idealno za kombinovanje

•

Optimalno pristaje zahvaljujući elastanu

•

Veličine: 36 - 42

kom.

499.99 # 349389

Livergy®

Muški šorts za kupanje

Livergy®

Muški šorts •

Sa bočnim džepovima

•

Veličine: M- XL (48 - 58)

kom.

799.

99

•

Unutrašnja postava od finog mrežastog materijala

•

Veličine: S - XL (4 - 7)

kom.

699.99

# 349404 M1VLR4U6 HOHENSTEIN HTTI

# 349395

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 23/21

41


Esmara®

Ženska majica kratkih rukava •

Veličine: XS - L (32 - 46)*

kom.

599.99 # 349391

100%

viskoza

kom.

Esmara®

Ženske pantalone •

Veličine: 34 - 46*

999.99 # 349406

42

KN · 23/21

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD PONEDELJKA

14.06.

100% pamuk

Sa dubokim V izrezom napred i nazad

Livergy®

Muška majica kratkih rukava •

Veličine: M - XL (48 - 58)

kom.

599.99 # 349388

Livergy®

Muške bermude • Esmara®

Duga haljina • •

Sa viskozom Elastična traka u struku

•

Veličine: XS - L (32 - 46)

kom.

•

Optimalno pristaju zahvaljujući elastanu Sa bočnim praktičnim džepovima i trakom za vezivanje

•

Veličine: 48 - 56

kom.

1 199.-

1 199.

-

# 349400 # 349387

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 23/21

43


Za standardne patrone za lepljenje cca Ø 11 mm

25 W Sadržan pribor: 3 patrone za lepljenje po cca 18 cm

2 REŽIMA RADA ZA MAKSIMALNU FLEKSIBILNOST

Parkside®

Bežična primena za kratko, tačkasto lepljenje Sa direktnim priključkom za kabl, za neprekidno lepljenje

Pištolj za vruće lepljenje PHP 500 E3 • Stona stanica za zagrevanje pištolja za vruće lepljenje za bežičnu primenu • Maks. temperatura: 190°C (+/- 10°C) Testiran kvalitet

kom.

KREATIVNOST

na t stira os Te gurn si

1 199.-

OSLOBODI SVOJU

N pr adgl oizv ed od ana nja

• •

# 360206

#OdgovornoZajedno IDEALNO ZA KOMBINOVANJE

10x 1

Parkside®

24x

Patrone za vruće lepljenje PHPZ 2 B2

ili 2

STAEDTLER®

Drvene bojice ili flomasteri

18x

• Za standardne pištolje za vruće lepljenje cca Ø 11 mm 1 • Svetlucave 2 • Univerzalne set

299.99 # 360203

set

499.99 # 351358

44

KN · 23/21

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD PONEDELJKA

14.06.

50x

Crelando®

Blok papira ili kartona u boji

ili

• U 25 boja • Neškodljiv za okolinu, 100% reciklirani papir

25x

set

249.99 # 351362

2

7

delova

Različiti setovi

5

1

4x

delova

MARABU Creabox®

Tekstilne boje

10x MARABU Creabox®

• 1 • 2 • 3 •

3

Set boja za ukrašavanje set

Na vodenoj bazi Sa efektom svetlucanja Sa efektom bubrenja Flomasteri za bojenje tekstila pak.

899.99

499.99

# 351359

# 351360

A6

1

2x

format

Crelando®

3D olovka

8x

cca 30 ml

2

• Pogodne za tekstil, kožu, papir, karton, filc, plutu, drvo, plastiku, keramiku, staklo i metal 1 • Sa bisernim efektom 2 • Svetlucava set

599.

99

United Office®

A5

format

1x

Notes kom. ili set

249.99 # 360897

# 351357

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 23/21

45


TOP OPREMA ZA

s tu

pna b

s tu

pna b

oja

Do

TOP FORMU

oja

Do

ZA NJEGA

ZA NJU

Crivit®

Patike za trčanje • • •

Veličine: za nju: 37 - 41 za njega: 41 - 46*

par

2 499.# 349341 # 349351

Crivit®

Ulošci za obuću za trčanje

• 360° oblikovani kalup uloška stabilizuje petu prilikom gaženja • Odlična svojstva amortizacije zahvaljujući višeslojnoj tabanici • Anatomski oblikovana tabanica •

Veličine: 36 - 45*

par

399.99 # 349348

46

KN · 23/21

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD PONEDELJKA

lji

14.06.

RRe

ef fl

t aji

l eekktu i d edteal t ujjuućć i

Crivit®

Muška funkcionalna majica •

Veličine: S - XL (44 - 58)*

kom.

599.99 lji

# 349352

RRe

ef fl

t aji

l eekktu i d edteal t ujjuućć i

Crivit®

Muški funkcionalni šorts •

Veličine: S - XL (44 - 58)*

kom.

1 • Elastčan udoban porub 2 • Postavljeni deo za ahilovu tetivu 3 • SUPPORT-FORCE-bandažer

699.99

4 • Postava za petu i prste 5 • SmartStep-tabanica 6 • Ventilacioni kanali

# 349354

1

1

ZA NJEGA

2

3

2

4

6

Crivit®

ZA NJU

3

• • •

4

6

Čarape za trčanje Veličine: za nju: 35 - 42* za njega: 41 - 46

par

4

Do

pna b

6 5

s tu

pna b oja

5

s tu

oja

4

Do

6

299.99 # 349340 # 349350

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 23/21

47


Crivit®

Ženska funkcionalna majica bez rukava •

Veličine: XS - L (32 - 46)*

kom.

499.99 z at v ar ač em

RRe

ef fl

lji

D že

k lj u č eve

p sa pa

nt

za

te

# 349353

t aji

l eekktu i d edteal t ujjuućć i

Crivit®

Ženske funkcionalne kapri helanke •

Veličine: S - L (36 - 46)

kom.

799.99 # 349355

48

KN · 23/21

Crivit®

Ženski funkcionalni šorts •

Veličine: XS - L (32 - 46)*

kom.

699.99 # 349347

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD PONEDELJKA

14.06.

Crivit®

Torba za tenis

• 3 velika glavna odeljka − Odeljak za reket sa termoizolacijom za do 3 teniska reketa − 1 Hardshell-bočni odeljak sa pregradama − Odvojeni odeljak za cipele i praktična torba za mokru odeću koja se može okačiti

1

set

5 999.

2

-

# 318518

4x

ZA ODRASLE Dužina: 27“

Dužina: 25“

Dimenzije: cca 16 x 19 cm

Dimenzije: cca 16 x 18 cm

Slazenger®

Teniski reket

ZA DECU

• Smanjeno povlačenje • Veća brzina • Manje vibracija

Slazenger®

Teniske loptice •

1

2

kom.

kom.

3 999.- 2 999.# 321599

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

4 komada (1 kom. = 250.-)

set

999.99

# 321456

www.lidl.rs /LidlSrbija

# 321655

KN · 23/21

49


Super sveže od pon. 14.06.

Breskve 1 kg

SAMO!

179.

99 #80395

Više od

120

proizvoda na

Lidlovoj

pakovanje

125 g

pijaci

1 kg

SAMO! Limun

119.

99

KN · 23/21

pak. / 125 g

SAMO!

89.99 1 kg = 719.92 din

# 80160

50

Rukola

# 82135

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD PON. 14.06. DO SRE. 16.06.

Amadori

Pileća krila u pikantnom sosu 500 g

SAMO!

399.99

349.

Više od

99

1 kg = 699.98 din

80

# 260672

proizvoda u

Lidlovoj mesari

430 g

204 g

-22%

-23%

349.

Amadori

Ćureće kobasice

99

269.

169.99

1 kg = 627.89 din

129.99

# 260676

# 260675

99

Amadori

Ćureći burger

1 kg = 637.21 din

Pecivo sa vanila i višnja punjenjem 90 g

-22%

44.99

Više od

55

34.99

Burek sa spanaćem i sirom

100 g = 38.88 din

# 234171

100 g

-23%

proizvoda u

45.99

34.99

Lidlovoj pekari

1 kg = 349.90 din

# 225629

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 23/21

51


Super kvalitet od pon. 14.06.

26

listića

300 g

-25% 269.99

Pilos

Sendvič sir • U listićima

199.

99

1 kg = 666.64 din

400 g

500 g

-22%

-25% 179.99

Pilos

Mladi sir

• 5 % m. m.

134.

99

Pilos

Mileram • 22 % m. m.

1 kg = 269.98 din

# 212500

79.99 1 kg = 199.98 din

# 225533

# 226143

8

1 kg

komada

8 x 125 g

Milbona

Voćni jogurt

• 8 komada • Niskomasni • Više vrsta voća

KN · 23/21

140 g

-22% 219.

99

169.99 # 202247

52

102.99

-20% Pilos

Topi trouglići • Natur

99.99

79.99 1 kg = 571.36 din

# 227139

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD PON. 14.06. DO SRE. 16.06. Naša Familia

Polutvrdi dimljeni sir • Sa susamom ili bosiljkom KRATKOTRAJNA

PONUDA

500 g

!

KRATKOTRAJNA

PONUDA

!

500 g

369.

99

Naša Familia

Polutvrdi dimljeni sir

• Sa borovnicom ili brusnicom

1 kg = 739.98 din

379.99

1 kg = 759.98 din

# 242062

# 242061

Dulano Selection

Mortadela Bolonja • Narezana 150 g

-25% 199.99

149.

99

1 kg = 999.94 din # 201968

Pikok

Goveđa čajna kobasica

Pikok

300 g

• Narezana

-22% 359.99

279.

99

Baroni

Hot dog

Buđola

• Od svinjskog mesa

100 g

1 kg

-22%

-23%

219.

299.99

99

1 kg = 933.30 din

169.99

# 240657

# 234560

229.99

1 kg = 1 700.- din

# 251322

Confiserie Firenze

Smrznuta torta

• Doboš, Nougat ili Cheesecake malina 800 kg

-20% 999.99

799.99

1 kg = 999.99 din

# 252388, # 252390, # 252391

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 23/21

53


54

KN · 23/21

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 23/21

55


OD PON. 14.06. DO SRE. 16.06.

Super ušteda 1 kg

1 kg

-30%

Sveže pileće grudi

429.

99

Paradajz grapolo

299.

• Bez kože • Cca 650 g

99

SAMO!

99.

99

# 227742

# 82465

1 kg =

66.66 Pilos

Proviact probiotski jogurt

• 0,9 % m. m.

1,5 kg

400 g

-20%

-20%

124.99

99.

99

162.99

Pikok

Pileća prsa

1 kg = 66.66 din

129.

1 kg = 324.98 din

# 225477

SLUŽBA ZA POTROŠAČE

LIDL.RS

Lidl.rs/kontakt Besplatan broj 0800 300 199 Od pon. do pet. od 8 do 17 h

facebook.com/LidlSrbija instagram.com/LidlSrbija youtube.com/LidlSrbija

99 # 226517

LIDL MOBILNA APLIKACIJA Možete je preuzeti na App Store i Google Play

BESKONTAKTNO PLAĆANJE Gotovinom, platnim karticama (Maestro, American Express, Mastercard, Visa, Visa Electron i Dinacard) i čekovima građana na 30, 60, 90, 120 i 150 dana


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
Pogledajte naše ponude by Nabava.net Katalozi - Issuu