Skip to main content

Tjedna akcija

Page 1

OD ČET. 08.04. DO SRI. 14.04.

1kg

TJEDAN

T P

-41%

SUPER PONUDA!

28,99

16

Lasagne bolognese svježe 1 kg

kn

više na str 6-7

N I POBJ E D OV K

C JE

NI

N

99

KU

U

!

P

O

BRANDOVA

COME A CASA

PI UŠTED

COCA - COLA

Gazirani napitak 2l

1 l = 6,00 kn

-00%

SUPER PONUDA!

-00%

SUPER PONUDA!

0,99

00,99

7

99 kn

1199 kn

Banana 1 kg

HIT CIJENA! -43%

SUPER PONUDA!

43,99

24

99 kn

regular 6,5 kg 1 kg = 15,38 kn 2x2,64 l 1 l = 18,94 kn ili 74 gel kapsula

O

P

!

Deterdžent za rublje

D

ARIEL

T

bez kože svježa, na podlošku cca 810 g, 1 kg

T

Pileća prsa

D!

RA PB N O

PERUTNINA

BRAN

1 kapsula = 1,35 kn

-00%

SUPER PONUDA!

00,99

99

99 kn

Ponuda vrijedi od četvrtka 08.04.2021. do srijede 14.04.2021. ili do isteka zaliha. Sve cijene su izražene u kunama s PDV-om. Kupovina je moguća samo u količinama predviđenim za kućanstvo. Fotografije ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu prozivoda. Ispričavamo se zbog mogućih tiskarskih pogrešaka.

Izdanje 14/2021


RU

NO

ČN

5,7ili9

•

RU

•

O RA ĐE

NO

Sve po

ČN

O R A ĐE

kuna

Domaća sirnica

ručno motana sa bogatim nadjevom od sira 200 g

5.kuna

1 kg = 25,00 kn

PLODINE

Njoki svježi 600 g

ZANETTI

Granello

1 kg = 8,33 kn

5.-

ribani sir 80 g

1 kg = 62,50 kn

5.-

kuna

kuna

5kun.a-

AIA

Narezak

pureća prsa, pileća prsa ili pileća mortadela 100-120 g 1 kg = 41,66-50,00 kn

5.kuna

GALATEA

Mozzarella 125 g

1 kg = 40,00 kn

PODRAVKA SAMO TI, VOLIM TE ILI MIKADO

Čokolada

punjena odabrane vrste 80 - 100 g

1 kg = 50,00-62,50 kn

5.kuna

2

Grah

crveni, smeđi ili bijeli 400 g * ocijeđena masa 230 g 1 kg = 21,74 kn

5.kuna

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.


MAMMA LUCIA

Tortelloni

s pršutom, 4 vrste sira ili špinatom i riccotom svježi 250 g

5.-

1 kg = 20,00 kn

kuna

1l

5.-

Z BREGOV

Trajno mlijeko

kuna

2,8% m.m. 1l

5.-

ISKA

Šampinjoni

kuna

kuna

GIANA

Tuna

komadići u suncokretovom ulju 185 g *ocijeđene mase 130 g

Pasirana rajčica 500 ml

1 l = 10,00 kn

1 kg = 25,00 kn

5kun.a5kun.a-

PODRAVKA

rezani 200 g

kuna

5.-

5.-

AGRO SEVILLA

Masline

razne vrste 200 g *ocijeđene mase 75-100 g 1 kg = 50,00-66,67 kn

1 kg = 38,46 kn

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.

5.kuna

DELAMARIS

Sardina

u suncokretovom ulju 90 g *ocjeđena masa 63 g 1 kg = 79,37 kn

GAVRILOVIĆ

Jeli pileće hrenovke 200 g

1 kg = 25,00

3


Sve po

PANNONICO

5,7ili9

Narezak

kulen ravni, čajna ili zimska trajni proizvod 80 g 1 kg = 87,50 kn

7.-

kuna

kuna

B&B

Biskvit

sa želeom naranče 250 g 1 kg = 28,00 kn

7.kuna

GRIC

Kikiriki

pečeni slani 250 g 1 kg =28,00 kn

5un.ak

7.kuna

BITS&BYTES

Čips

tuba razne vrste 100 g

1 kg = 50,00 kn

KIKI ILI BRONHI

Karamele 200 g

1 kg = 45,00 kn

9.kuna

4

5.kuna

BITS&BYTES

Slani krekeri 180 g

1 kg = 27,78 kn

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.


SUPER UPIJAJUĆI

VIOLETA

Kuhinjski ručnici

dvoslojni pakiranje od 2 role 1 rola = 2,50 kn

5.-

2

role

kuna

DIX

Destilirana voda

ČARLI

zapremnina cca. 5 l

Deterdžent za posuđe

5.1 l = 1,00 kn

razne vrste 450 ml 1 l = 11,11 kn

5kun.a-

kuna

BABY CARE

Baby vlažne maramice pakiranje od 72 komada

5.1 kom = 0,07 kn

kuna

5.kuna

ESENS

Tekući sapun razne vrste 500 ml 1 l = 10,00 kn

5.kuna

NIVEA

Toaletni sapun razne vrste 100 g

1 kg = 50,00 kn

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.

5


TJEDAN

T P

BRANDOVA Najbolje od najboljeg DUKAT

1kg

Tekući jogurt

1,5 kg

2,8% m.m. 1,5 kg

1 kg = 8,66 kn

-00%

SUPER PONUDA!

00,99

12

99 kn

-20%

SUPER PONUDA!

19,99

15

99 kn

GURMANIKA

Pileće hrenovke obarene kobasice 1 kg

ZVIJEZDA

Majoneza

T

D!

RA PB N O

-36%

kn

jabuka, breskva, crni ribiz-nar ili dvojni C 1l

!

P

D

Voćni sok

O

T

6

SUPER PONUDA! FRUCTAL

99

1 kg = 42,48 kn

-22%

SUPER PONUDA!

10,99

delikates 400 g

BRAN

21,99

16

99 kn

PERUTNINA

Poli salama

razne vrste od pilećeg mesa polutrajni proizvod 500 g

1 kg= 33,98 kn

-00%

SUPER PONUDA!

00,99

1699 kn

6

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.


RITTER SPORT

T

punjena odabrane vrste 100 g

O

D!

RA PB N O

D

T

P

1 kg = 64,90 kn

!

Čokolada

BRAN

-34%

SUPER PONUDA!

9,89

6

49 kn

-00%

SUPER PONUDA!

0,99

39

99 kn

NESCAFE

Instant kava Sensazione 200 g ili 200 g + šalica 1 kg = 199,95 kn

RED BULL

-31%

29

99 kn

0,25 l

-24%

SUPER PONUDA!

43,99

Energetski napitak

SUPER PONUDA! LINO LADA

Krem namaz duo, milk ili gold 700 - 750 g

1 kg= 39,99-42,84 kn

3,29

2

49 kn

1 l = 39,96 kn

ZOTT JOGOBELLA

Voćni jogurt 3,5% m.m. 150 g

1 kg = 16,60 kn

-00%

SUPER PONUDA!

00,99

9

99 kn

OŽUJSKO

Svijetlo pivo

udio alkohola 5% 4 x 0,5 l 1 l = 14,50 kn

-00%

SUPER PONUDA!

2899 0,99

kn

4 x 0,5 l

DOMESTOS

Osvježivač za wc školjku razne vrste 3x55 g

1 kg = 121,15 kn

-50%

-50%

SUPER PONUDA!

39,99

19

99 kn

SUPER PONUDA!

119,99

59

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.

99 kn

FINISH

Tablete ili gel

All in one 80 komada ili 1650 ml 1 kom = 0,75 kn 1 l = 36,36 kn

ili Quantum ili Eco 70, 60 ili 51 komada 1 kom = 0,86-1,18 kn

7


500 g

Svježa

TRZNICA VAŠ IZBOR SVAKI DAN -45%

SUPER PONUDA!

15,99

Šampinjoni

prepuna je svježeg voća i povrća koje čeka baš na tebe. Poletan započni dan, sa svježim izborom svaki dan!

• Svježe voće i povrće svaki dan!

smeđi 500 g

1 kg= 17,58 kn

kn

10 kg

-50%

SUPER PONUDA!

3,99

1

99 kn

Kupus zeleni 1 kg

• Provjereno porijeklo • Kontrolirana kvaliteta

8

79

-50%

SUPER PONUDA!

19,99

9

99

-33%

SUPER PONUDA!

5,99

3

99 kn

kn

1 kg = 1,00kn Korjen celera

Krumpir 10 kg

1 kg= 1,00 kn

1 kg

-00%

SUPER PONUDA!

0,99

7

99

8

kn

Krastavac 1 kg

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.


Grožđe crno 1 kg

-00%

SUPER PONUDA!

BON AB

Datulja

0,99

1399

mazafati svježa 500 g

1 kg = 39,98 kn

kn

-33%

SUPER PONUDA!

29,99

19

99 kn

Jabuka

Cripps pink 1 kg

-40%

SUPER PONUDA!

9,99

• RIN

RINFU

ZO •

kn

•

5

99

O FUZ •

O RINFUZ

-25%

SUPER PONUDA!

3,19

Naranča 1 kg

-00%

SUPER PONUDA!

0,99

4

99 kn

Suhe šljive

-46%

bez koštica 100 g

SUPER PONUDA!

12,99

6

99 kn

1 kg= 23,90 kn

2

39 kn

Kruška Kaiser 1 kg

Grah..

Grah

12 0,99

99 kn

Bogat je nukleinskim kiselinama koje ga čine djelotvornim sredstvom za pomlađivanje.

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.

O FUZ •

ZO •

•

-00%

SUPER PONUDA!

Vrlo je ljekovita namirnica, smatra se da štiti od raka, jača imunitet, uspostavlja hormonsku ravnotežu kod žena, snižava kolesterol u krvi, regulira krvni tlak, probavu i štiti od hemoroida te pomaže kod dijabetesa.

RINFU

Trešnjevac Argentinski 1 kg

• RIN

...je najpoznatiji predstavnik mahunarki, koje se zbog visokog sadržaja bjelančevina i ugljikohidrata ubrajaju u povrće s najhranjivijim tvarima.

O RINFUZ

-30%

SUPER PONUDA!

6,99

4

89 kn

Bademi 100 g

1 kg= 48,90 kn

9


Svinjska lopatica bez kosti na pultu 1 kg

-00%

SUPER PONUDA! Z KOSTI BE

BE

00,99

Z KOST

I

2299 kn

Goveđi biftek maturiran 21 dan na pultu 300 g

Z KOSTI BE

BE

Z KOST

MATURIRAN 21 DAN

1 kg = 183,30 kn

I

-00%

SUPER PONUDA!

00,99

5499 kn

Juneći but bez kosti na pultu 1 kg

Juneća leđa s kostima u komadu ili narezano na pultu 1 kg

-00%

SUPER PONUDA!

00,99

49

-00%

99

SUPER PONUDA!

00,99

41

99

kn

I

EŽ

E

•

UV

JE

CA

• NA

kn

M ES N I ŠA

K SVJ

Juneći vrat

s kostima u komadu ili narezan na pultu 1 kg

-00%

SUPER PONUDA!

00,99

3299 kn

Z KOSTI BE

BE

Z KOST

I

Juneća lopatica

bez kosti na pultu 1 kg

-00%

SUPER PONUDA!

00,99

45 10

99 kn

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.


Svinjskom filetu dodajte fine začinske trave i vino pa ga poklopljenog sporo kuhate na laganoj vatri. Dobit ćete ukusno spremljen komad mesa, i fini umak koji je dovoljno zgusnuti dodavanjem slatkog vrhnja. Poslužite ga uz omiljeni prilog.

Svinjski filet narezan ili u komadu na pultu 1 kg

-00%

SUPER PONUDA!

00,99

34

79

gastro ODJEL

100 g

Pommes Frites 100 g

1 kg = 19,90 kn

-00%

SUPER PONUDA!

kn

00,99

199 kn

Juneća rebra i prsa s kostima na pultu 1 kg

KOMAD

-00%

SUPER PONUDA!

00,99

29

99

-00%

SUPER PONUDA!

00,99

6

kn

99 kn

Panirani pileći odrezak komad

100 g

-00%

SUPER PONUDA!

00,99

1999 kn

Panirani svinjski kare bez kosti PPK 450 g

1 kg = 44,42 kn

-00%

SUPER PONUDA!

00,99

1999 kn

-33%

SUPER PONUDA!

Miješano mljeveno meso Pik Vrbovec 540 g 1 kg= 37,02 kn

33

99 kn

3

99 kn

Iskošteni pileći batak sa zabatkom pečeni 100 g

1 kg = 39,90 kn

-00%

-00%

SUPER PONUDA!

SUPER PONUDA!

00,99

5,99

00,99

Juneći ćevapčići Pik Vrbovec 810 g 1 kg= 41,96 kn

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.

2

99 kn

Salata s kukuruzom 100 g

1 kg = 29,90 kn

11


more & mi. PLODOVI

MORA

Lignjun

očišćeni kolutići i krakovi 500 g

1 kg = 69,98 kn

-00%

SUPER PONUDA!

00,99

34

-34%

SUPER PONUDA!

74,99

48

99 kn

99 kn

CROMARIS

Brancin

svježi očišćeni 720 g 1 kg = 68,04 kn

1kg BARBA

Oslić

bez glave smrznuti 1 kg

-28%

SUPER PONUDA!

24 34,99

99 kn

Panirani kolutići lignje

J

smrznuti 400 g

M

1l

ET

AS

JE

IN

NE

I KVA

AJB

LI

OLJ E

T

N

CI

UZ

E

A

E

N

N ROB E MA ŠE B O L J I O M J

E RK R

NA

LEDO

OD

FARCHIONI

Maslinovo ulje ekstra djevičansko 1l

-32%

SUPER PONUDA!

49,99

33 12

1 kg = 37,48 kn

-21%

SUPER PONUDA!

18,99

14

99 kn

99 kn

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.


I N z R M OD j a t š u g

K I R A NO PA

KIRANO PA

JE • SV ŽE

i

JE • S V ŽE

-20%

SUPER PONUDA!

18,89

14

99 kn

PLODINE

Svježe pile grill svježe, na podlošku cca 1,5 kg, 1 kg

-25%

SUPER PONUDA!

-00%

SUPER PONUDA!

-00%

SUPER PONUDA!

00,99

28

99 kn

19,99

00,99

CEKIN

Pileći odresci filea svježi, na podlošku 400 g

14

99 kn

CEKIN

Pileći batak i zabatak sa dijelom leđa svježi, na podlošku 1 kg

1 kg = 72,48 kn

14

99 kn

LEDO

Ledolette

lisnato pecivo punjeno kremom kakaa ili marelicom smrznuto 500 g 1 kg = 29,98 kn

CEKIN

Pileći Cordon bleu smrznuti proizvod 600 g

1 kg = 56,65 kn

-20%

SUPER PONUDA!

42,99

-00%

SUPER PONUDA!

00,99

28

99 kn

VINDON

Pureći odresci od filea prsiju svježe, na podlošku 400 g 1 kg = 72,48 kn

33

-20%

99 kn

SUPER PONUDA!

24,99

19

99 kn

CEKIN GAVELINO

Svježe pile

pripremljeno za pečenje u posudici cca. 1,3 kg, 1 kg

VINDIJA

Panirani pileći medaljoni, odresci ili cordon bleu svježe, na podlošku 200-240 g 1 kg = 41,63-49,95 kn

-00%

SUPER PONUDA!

0,99

9

99 kn

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.

-58%

SUPER PONUDA!

2499 59,99

kn

PERUTNINA

Pileći file smrznuto cca 1 kg, 1 kg

13


uv i jek

Svjež a

! NOVO

Pekarnica

Tulumba 500 g

VA Š I Z B O R S VA K I D A N

1 kg = 37,48 kn

-25%

SUPER PONUDA!

kn

AN

O

•

SV

ŽE

I

! NOVO

R

PA K

E PONU DE

AŠ

O

•

• IZ N

J

E

1499

E PONU

J

E

-20%

-25%

SUPER PONUDA!

24,99

19

99 kn

SUPER PONUDA!

Domaći keksi 800 g

1 kg = 24,99 kn

PA K

I

-25%

SUPER PONUDA!

26,99

19

ŽE

R

SV

AN

AŠ

DE

• IZ N

19,99

26,99

99

Schwarzwald kocka

kn

400 g

1999 kn

1 kg = 49,98 kn

Baklava

500 g

1 kg = 39,98 kn

• IZ N NO

• SVJ DE U

E PON AŠ

E PEČE EŽ

-25%

SUPER PONUDA!

3,99

2

99 kn

Pecivo lizika 180 g

1 kg = 16,61 kn

-33%

SUPER PONUDA!

-28%

SUPER PONUDA!

6,99

499

Kruh rustika

hrskave korice i mekane sredine 500 g

kn

1 kg = 9,98 kn

0,89

0

59 kn

Kajzerica

pšenično bijelo pecivo hrskave korice 60 g 1 kg = 9,83 kn

AŠ

E PONU DE

J

E

-22%

-33%

SUPER PONUDA!

SUPER PONUDA!

5

99

14

kn

-33%

Kruh beskvasni kukuruzni miješani 400 g 1 kg = 14,98 kn

6

99 kn

PA K

I

SUPER PONUDA!

8,99

8,99

ŽE

R

SV

AN

O

•

• IZ N

! NOVO

Kruh domaći sa sjemenkama 500 g 1 kg = 13,98 kn

2,99

1

99 kn

Krafna

s voćnim punjenjem od marelice 60 g 1 kg = 33,17 kn

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.


NA

N

J

E

A

E RK R

N ROB E MA ŠE B O L J I O M J

M

ET

AS

JE

IN

NE

I KVA

AJB

LI

T

N

CI

UZ

E

PLODINE

OLJ E O

D

Domaća dimljena slanina

A

J

-30%

SUPER PONUDA!

E

N

N ROB E MA ŠE B O L J I O M J

E RK R

NA

vakum pakiranje trajni proizvod 1 kg

-36%

74,99

51

SUPER PONUDA!

kn

99

ET

AS

E

PLODINE

NE

I KVA

AJB

LI

OLJ E

T

N

JE

IN

M

99

CI

29

UZ

46,99

OD

kn

Dimljeni hamburger

polutrajni proizvod vakuumiran 1 kg

CEKIN

Sendvič narezak

PISINIUM

1 kg = 23,98 kn

komadići trajni proizvod 1 kg

Istarska panceta

sa sirom polutrajni proizvod 500 g

-20%

SUPER PONUDA!

-39%

SUPER PONUDA!

14,99

1199

57,99

34

kn

99 kn

GAVRILOVIĆ

Gotovo jelo

goveđi gulaš, fileki ili grah s kobasicom 300 g 1 kg = 43,30 kn

-00%

SUPER PONUDA!

00,99

-00%

SUPER PONUDA!

0,99

8

99 kn

12

99

GAVRILOVIĆ

Mesni doručak

kn

obični ili pikant 150 g 1 kg = 59,93 kn

SIRELA

MEGGLE

Sir

Dimsi, Gouda, Tilzit ili Podravec 400 g 1 kg = 49,98 kn

-00%

SUPER PONUDA!

00,99

19

99 kn

Svježi sir ili sir s vrhnjem 450 g

1 kg = 24,42 kn

-33%

SUPER PONUDA!

16,49

10

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.

99 kn

15


GAVRILOVIĆ

GAVRILOVIĆ

Panonica Croatica

Mortadela

sa paprom 100 g

San Giorgio s pistacijama 100 g

1 kg = 79,90 kn

1 kg = 45,90 kn

-33%

SUPER PONUDA!

-34%

SUPER PONUDA!

11,99

7

6,99

99

4

59

kn

kn

-38%

SUPER PONUDA! PLODINE

12,99

7

Kulen

99

delikates trajni proizvod 100g 1 kg = 89,90 kn

-28%

SUPER PONUDA!

12,49

8

kn

PLODINE

Dalmatinska suha šunka trajni proizvod 100 g 1 kg = 79,90 kn

Potvrđeno najbolji odjel delikatesa

99

GAVRILOVIĆ

Šunkarica

kn

polutrajni proizvod 100 g 1 kg = 39,90 kn

-42%

SUPER PONUDA!

6,99

3

99 kn

-32%

SUPER PONUDA!

8,89

5

99 kn

PIK VRBOVEC

Kuhana šunka

polutrajni proizvod 100 g 1 kg = 59,90 kn

DOBRO

Buđola

trajni proizvod 100 g 1 kg = 89,90 kn

-40%

SUPER PONUDA!

14,99

899 kn

16

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.


VINDIJA

Dimek

ZDENKA

polutvrdi dimljeni sir 45% m.m. 100 g

Bilogorski sir

tvrdi kravlji 100 g

1 kg = 54,90 kn

1 kg = 59,90 kn

-26%

SUPER PONUDA!

-31%

SUPER PONUDA!

7,49

5

8,69

49

599

kn

kn

Edamer

Ementaler

polutvrdi sir 40% m.m. 100 g

polutvrdi sir polumasni 45% m.m. 100 g

1 kg = 29,90 kn

1 kg = 36,90 kn

-31%

SUPER PONUDA!

-43%

SUPER PONUDA!

4,39

299

6,49

3

69

kn

kn

-37%

-48%

SUPER PONUDA!

7,99

499 kn

SUPER PONUDA! PIK VRBOVEC

SLJEME

Sendvič salama

Čajna kobasica

trajni proizvod 100 g

trajni proizvod 100 g

1 kg = 49,90 kn

1 kg = 49,90 kn

9,69

499 kn

RAVLIĆ

Domaća kobasica

trajni proizvod 100 g 1 kg = 59,90 kn

-00%

SUPER PONUDA!

00,99

5

99 kn

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.

17


PLODINE

1kg

1kg

Tjestenina

razne vrste 1 kg

-25%

SUPER PONUDA!

7,99

5

FINO

99

Dodatak jelima

kn

s povrćem 1 kg

-00%

SUPER PONUDA!

0,99

10

99 kn

PLODINE

Aceto Balsamico di Modena 500 ml

1 l = 19,98 kn

-23%

SUPER PONUDA!

12,99

999 kn

-20%

SUPER PONUDA!

2,49

DOLINE

Mliječni namaz

199

natur 70 g

kn

1 kg = 28,43 kn

DOLINE

Kiselo vrhnje

20% m.m. 180 g

5 kg

1 kg = 16,61 kn

-21%

6,99

SUPER PONUDA!

4

13,98

2

99 kn

-28%

-28%

SUPER PONUDA!

13,99

9

99

18

kn

-28%

SUPER PONUDA!

Grčki tip sira

45% m.m. 250 g

1 kg = 39,96 kn

20,99

14

99 kn

DOLINE

kn

140 g

Topljeni sir 1 kg = 35,64 kn

-20%

SUPER PONUDA! DOLINE

99

SUPER PONUDA! PLODINE

Pšenično brašno T-550 glatko 5 kg 1 kg = 3,00 kn

4,99

3

99 kn

FRESH GARDEN

Kukuruz

šećerac 340 g *ocijeđena masa 285 g 1 kg = 14,00 kn

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.


NA

N

J

E

A

E RK R

ROBNE MA ŠE B O L J I O M J

B&B

vrećica 125 g

E

Duo keks

ET

AS

M

Kokice

NE

I KVA

AJB

LI

T

kakao 500 g

N

CI

UZ

BITS&BYTES

JE

IN

OLJ E O

D

1 kg = 15,98 kn

-00%

SUPER PONUDA!

1 kg = 23,92 kn

-25%

SUPER PONUDA!

! NOVO

0,99

799 kn

3,99

299 kn

LIVE

Voćni nektar

FRIZO

razne vrste 2l

-25%

1 l = 4,00 kn

-20%

odabrano smrznuto voće

SUPER PONUDA!

9,99

7

99 kn

PLODINE

Voćni namaz

razne vrste 700 g

1 kg = 14,27 kn

-00%

SUPER PONUDA!

9

0,99

99 kn

-25%

SUPER PONUDA!

3,99

2

99

B&B

Čajni kolutići 700 g

1 kg = 12,84 kn

-25%

SUPER PONUDA!

11,99

8

99 kn

kn

BITS&BYTES

Flips

-25%

SUPER PONUDA!

kukuruzni, slani ili paprika 90 g 1 kg = 33,22 kn

DIX

Tablete za perilicu posuđa

11,99

TROPY

Sirup

razne vrste 1l

8

99 kn

All in one 40 komada ili 2 Phase 60 komada

1 kom = 0,38 - 0,58 kn

-50%

SUPER PONUDA!

45,99

2299 kn

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.

19


'Z BREGOV

-20%

odabrani proteinski proizvodi

Zobena kaša

čokolada, malina ili šumsko voće 260 g

DUKAT

Svježe mlijeko

1 kg = 46,12 kn

-29%

SUPER PONUDA!

3,2% m.m. 1l

16,99

1199

-00%

SUPER PONUDA!

00,99

549

kn

kn

-00%

SUPER PONUDA!

00,99

13

99

900 g

kn

-20%

SUPER PONUDA!

mliječni desert 4x100 g 1 kg = 34,98 kn

Kiselo vrhnje

900 g

25% m.m. 900 g

1 kg = 18,88 kn

-20%

9,99

7

99

20

kn

`Z BREGOV

Čvrsti jogurt ili čvrsto kiselo mlijeko 3,2% m.m. 900 g

1 kg = 8,88 kn

15

99

Monte

‘Z BREGOV

SUPER PONUDA!

19,99

ZOTT

-26%

SUPER PONUDA!

22,99

16

99 kn

kn

DUKAT

Maslac I. klasa 82% m.m. 250 g

1 kg = 63,96 kn

CUCINA D’ORO

Vrhnje za kuhanje 500 ml

1 l = 15,98 kn

-20%

SUPER PONUDA!

9,99

7

99 kn

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.


FRANCK

Cappuccino odabrane vrste 112 - 160 g

1 kg = 93,69-133,84 kn

-00%

SUPER PONUDA!

00,99

14

99 kn

ANAMARIA

Kava

mljevena 500 g

1 kg = 43,98 kn

-37%

SUPER PONUDA!

34,99

21

99 kn

KRAŠ EXPRESS

Kakao napitak

1kg

odabrani proizvodi

s vitaminima i mineralima 800 g 1 kg = 28,74 kn

-30%

-34%

SUPER PONUDA!

34,99

22

99 kn ORTOLINA

-36%

Pasirana rajčica

SUPER PONUDA!

21,99

1399 kn

690 g

1 kg = 8,68 kn

RISO PRINCIPE

-33%

Riža

SUPER PONUDA!

Arborio 1 kg

8,99

5

99 kn

ČEPIN TENA

EVA

Tuna

2x80 g *ocijeđena masa 104 g

-50%

Suncokretovo ulje 1l

-23%

SUPER PONUDA!

12,99

1 kg = 115,28-144,13 kn

komadi u maslinovom ulju

14,99 29,99

komadi u biljnom ulju

11,99 23,99

9

99 kn

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.

21


BISCOLETTI

Napolitanke kakao ili lješnjak XXL 1 kg

-23%

SUPER PONUDA!

17,99

1369

-28%

SUPER PONUDA!

kn

13,99

9

99

-00%

SUPER PONUDA!

0,99

9

99 kn

00,99

11

99

Keks

kakao ili mliječno punjenje 288 g

kn

1 kg = 26,71 kn

kn

KANDI

Čokolada

odabrane vrste 220 - 250 g

1 kg = 47,96-54,50 kn

-33%

SUPER PONUDA!

-35%

SUPER PONUDA!

-23%

9

creme ili šlag - čokolada 374 g

-00%

SUPER PONUDA!

99

Napolitanke

SUPER PONUDA! KRAŠ MOTO

1 kg = 34,69 kn

12,99

kn

JAFFA

29,99

13,99

KRAŠ BATONS

Vafel

odabrane vrste 250 g 1 kg = 39,96 kn

8

99

PLODINE

kn

280 g

Čoko banana 1 kg = 32,11 kn

19

99 kn

ČOKOLINO

Žitarice

Fit, Plus ili Plus white 400 g 1 kg = 49,98 kn

-25%

odabrani proizvodi

22

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.


-20%

odabrani proizvodi

-00%

SUPER PONUDA!

00,99

8

99 kn

CHIO

Čipi Čips

odabrane vrste 130 - 140 g

1 kg = 64,21-69,15 kn

SMOKI

Flips

s kikirikijem 225 g

1 kg = 35,07 kn

-21%

SUPER PONUDA!

9,99

7

89 kn

NUT LINE

Kikiriki

prženi slani ili suhoprženi 250 g 1 kg = 43,96 kn

-21%

SUPER PONUDA!

13,99

10

99 kn

-25%

odabrani proizvodi

-25%

odabrani proizvodi Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.

23


P.Z. VRBNIK

Chaval ili El La Parra Young

VINA LAGUNA

Zlatna Vrbnička žlahtina

Organic Španjolska crno ili bijelo kvalitetno vino 0,75 l

Malvazija ili Terra Rossa crno ili bijelo kvalitetno vino 0,75 l

bijelo kvalitetno vino 0,75 l

1 l = 33,32 kn

1 l = 46,65 kn

1 l = 41,32 kn

-28%

34,99

24

-00%

SUPER PONUDA!

-22%

SUPER PONUDA!

SUPER PONUDA!

39,99

30

99 kn

00,99

3499

99

kn

kn

10-18 °C 7-11 °C

12-18 °C

17-18 °C

MADIRAZZA

KRAUTHAKER PARALELA

MILIČIĆ

Plavac mali

crno kvalitetno vino 0,75 l 1 l = 26,65 kn

-33%

SUPER PONUDA!

29,99

19

99

10-12 °C

Graševina, Pinot sivi ili Rose

-00%

SUPER PONUDA!

0,99

3999

1 l = 33,32 kn

-00%

SUPER PONUDA!

24

crno vrhunsko vino 0,75 l 1 l = 53,32 kn

bijelo ili rose kvalitetno vino 0,75 l

00,99

Plavac mali

kn

99 kn

VRHUNSKO

kn

Graševina bag in box bijelo kvalitetno vino 5l

3l

1 l = 8,00 kn

-50%

SUPER PONUDA!

79,99

39

99 kn

5l

Riesling ili Vranac

bijelo ili crno vino 3l 1 l = 6,66 kn

-00%

SUPER PONUDA!

0,99

19 24

99 kn

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.


KOZEL

Pivo

KARLOVAČKO

Svijetlo pivo

udio alkohola 5% 4 x 0,4 l

premium lager ili dark udio alkohola od 3,8% do 4,6% 4x0,5 l

4 x 0,4 l

1 l = 15,00 kn

1 l = 14,36 kn

-00%

SUPER PONUDA!

-00%

SUPER PONUDA!

0,99

22

00,99

2999

99

kn

kn

GORDON’S

Gin

SARAJEVSKI KISELJAK

0,7 l

Mineralna voda

1 l = 157,13 kn

SCHWEPPES

Gazirano piće razne vrste 0,2 l 1 l = 39,95 kn

-00%

-00%

SUPER PONUDA!

00,99

109

gazirana 1,5 l

99

1 l = 2,66 kn

HIT CIJENA!

kn

-27%

SUPER PONUDA!

SUPER PONUDA!

00,99

7

99

5,49

3

99

kn

VINOPLOD

kn

Rakija

Komovica ili Travarica udio alkohola 38% 1l

-22%

SUPER PONUDA!

74 89,99

99 kn

YACHT CLUB

Whiskey

udio alkohola 40% 0,7 l 1 l = 71,41 kn

-28%

SUPER PONUDA!

69,99

49

99 kn

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.

25


PALMOLIVE

Pjena za kupanje razne vrste 500 ml 1 l = 25,98 kn

-50%

500 ml

SUPER PONUDA!

25,99

1299 kn

AXE

-25%

odabrani proizvodi

LIBRESSE

-26%

SUPER PONUDA!

22,99

1699 kn

REXONA

Dezodorans, deo stick ili roll on razne vrste 40,50 ili 150 ml

1 l = 113,27 - 424,75 kn

-28%

SUPER PONUDA!

13,99

999 kn

AQUAFRESH

Zubna pasta

-30% odabrani proizvodi

fresh&minty ili mild&minty 100 ml 1 l = 99,90 kn

PAMPERS

-25%

odabrani proizvodi

VIOLETA

Vlažne maramice Badem 4x56 komada

1 pakiranje = 7,50 kn

SUPER PONUDA!

2999 000,99

kn

26

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.


AIRWICK FRESHMATIC

Dodatno punjenje za aparat razne vrste 250 ml

ORNEL

Omekšivač rublja

1 l = 79,96 kn

-50%

SUPER PONUDA!

razne vrste 1,8 l

39,99

19

1 l = 10,55 kn

99

-29%

SUPER PONUDA!

26,99

1899

kn

kn

-29%

26,99

19

JAR

99

Deterdžent za posuđe Lemon bundle ili Tree tea&mint 2x900 ml

kn

NILA

SILAN

SUPER PONUDA!

-40%

-40%

odabrani proizvodi

odabrani proizvodi

1 l = 11,11 kn

DASH

SUPER PONUDA!

11

000,99

PALOMA

PALOMA

99

Kuhinjski ručnici Art 2 role

kn

1 rola = 6,00 kn

3

Salvete

Art dimenzije 33x33 cm pakiranje od 20 komada 1 kom = 0,35 kn

SUPER PONUDA!

6

000,99

99

-30% odabrani proizvodi

kn

-slojni

PALOMA

Toaletni papir Art, troslojni pakiranje od 10 rola 1 rola = 1,70 kn

SUPER PONUDA!

16

000,99

99

DUCK

-30% odabrani proizvodi

kn

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.

27


PURINA ONE

-25% KUĆNI LJUBIMCI

odabrana hrana za mačke

NAŠI NAJBOLJI PRIJATELJI

FRISKIES

10 kg

Hrana za mačke razne vrste

85 g

1 kg = 23,41 kn

RENO

Hrana za pse

-33%

SUPER PONUDA!

2,99

govedina 10 kg

1

99

1 kg = 4,00 kn

-39%

SUPER PONUDA!

65,99

39

99 kn

SUPER PONUDA!

17

kn

FRIENDS

Hrana za mačke

99

suha razne vrste 2 kg

kn

1 kg = 9,00 kn

RENO

Hrana za mačke

BERCI

Hrana za pse

razne vrste 415 g

razne vrste 1240 g

1 kg = 7,20 kn

1 kg = 5,64 kn

-25%

-41%

SUPER PONUDA!

SUPER PONUDA!

3,99

11,99

299

6

99

kn

kn

1240 g Ležaj ili prostirka za kućne ljubimce

• Toby M ili 2Go • 78x47 cm ili 100x70 cm

-33%

SUPER PONUDA!

59,99

39 28

99 kn

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.


dostupan u više boja

PUMA

Muška majica

-45%

SUPER PONUDA!

• visoki udio pamuka • vel. M-XXL

199,99

109

99 kn

PUMA

Sportski ruksak

• dimenzije 21/29,5x43x13 cm • volumen 22 l

-41%

mogućnost podešavanja remenica

SUPER PONUDA!

169,99

9999 kn

PUMA

Muške kratke hlače

• visoki udio pamuka • vel. M-XXL idealne za vježbanje

-37%

399,99

249

99 kn

199,99

11999

unutarnji uložak tenisica je izrađen od posebne Soft-Foam pjene, koja osigurava maksimalnu udobnost pri nošenju

SUPER PONUDA!

-40%

SUPER PONUDA!

kn

PUMA

Tenisice • za odrasle • vel. 36-45

3× 2×

79

99 kn

-40%

SUPER PONUDA! PUMA

Muške bokserice • visoki udio pamuka • razne boje • vel S-XL • pakiranje 2 komada

99,99

59

PUMA

99 kn

Kapa

• visoki udio pamuka • crne, bijele ili plave boje

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.

34

99 kn

PUMA

Stopalice

• razne boje • visoki udio pamuka • vel. 35-49 • pakiranje 3 para

29


Udobnost na razini.

-46%

SUPER PONUDA!

129,99

69

99 kn

Ženski ogrtač • pamuk • s dva džepa • vel. S-XL

Dječji ogrtač • pamuk • vel. 2-10

-42%

SUPER PONUDA!

69,99

3999 kn

Ženske natikače

Klompe

• EVA materijal • razne boje • vel. za djecu 36-41 • vel. za odrasle 41-46

24

99 kn

• visoki potplat • bež, svijetloplave ili tamnoplave boje • vel. 36-41

-33%

SUPER PONUDA!

59,99

39

99 kn

-33%

SUPER PONUDA!

59,99

3999 kn

30

Otirač

• 45x75 cm

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.


Trik potez - najbolji način za iskorištavanje prostora unutar kovčega je rolanje odjeće! Takav sistem slaganja zauzima najmanje prostora te ne gužva vašu odjeću.

Savršeni spoj kvalitete i dizajna. VEĆ OD! -00% 00,99

159

99 kn

Kovčeg

• na četiri kotača • tvrdi • sa teleskopskom drškom na izvlačenje • sivi metalik ili crni

visine cca 47 cm

159,99 299,99 -46%

visine cca 60 cm

179,99 349,99 -48%

visine cca 70 cm

199,99 399,99 -50%

pristaje gotovo svim oblicima radi rastezljivog materijala

2× Navlaka

• za fotelju, dvosjed, trosjed ili četverosjed

-28%

SUPER PONUDA!

69,99

49

99 kn

Navlaka za stolicu • 2 komada

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.

• širine 60-80 cm • visine 70-90 cm

79,99 99,99

-20%

• širine 110-140 cm • visine 70-90 cm

89,99 129,99

-30%

• širine 180-220 cm • visine 70-90 cm

99,99 159,99 -37%

• širine 240-280 cm • visine 70-90 cm

129,99 199,99

-35% 31


tip motora

četverotaktni zračno hlađeni

kapacitet posude za ulje

GODINE

0,55 l

podesiva visina reza

20-75 mm

dubina frezanja

260 mm

širina frezanja

600 mm

•JAMST VO

volumen posude za gorivo

2

Tehnički podatci

GODINE

1,6 l

za travnjake

snaga

2,5 kW

tip motora

četverotaktni, zračno hlađeni

volumen motora

143,3 cm3

podesiva visina reza

25-75 mm

8 pozicija za podešavanje visine max širina reza

do 1600 m2

volumen motora

ISKRA

•JAMST VO

•JAMST VO

2,5 kW

•JAMST VO

snaga

• JAMST VO

2

•JAMST VO

Tehnički podatci

• JAMST VO

•JAMST VO

460 mm

volumen košare za travu

62 l

okretaji u praznom hodu

2800 min-1

139 cm3

Kopačica

ISKRA

Benzinska samohodna kosilica

HG60T

-25%

SUPER PONUDA!

• BN46SL-RV145

1999,99

1499

-25%

99

SUPER PONUDA!

1999,99

kn

174999

6 x 25000

kn

kn

6 x 29167 kn

BORCA.

• TU520SEU

-20%

SUPER PONUDA!

999,99

799

ISKRA

Električna pila

• SF7J112-4

-23%

SUPER PONUDA!

99 •JAMST VO

6 x 13333 kn

2

• JAMST VO

•JAMST VO GODINE

•JAMST VO

Tehnički podatci snaga

499

99

tip motora

kn

6 x 8333 kn

1,4 kW

Tehnički podatci snaga

649,99

kn

2,2 kW

tip motora

električni

napon

230-240 V

broj okretaja

7000 min

brzina lanca

12 m/s

mjerač lanca

1,3 mm

veličina mača

406 mm 215 ml

zapremnina spremnika za ulje

dvotaktni motor

volumen motora

51,7cm

broj okretaja glava s niti

6525 okr/min

broj okretaja glava sa oštricom

6900 okr/min

kapacitet posude za gorivo

za travnjake do 1800 m2

1,2 l 430 mm

glava sa niti fi

•JAMST VO

GODINE

• JAMST VO

•JAMST VO

2

2

• JAMST VO

•JAMST VO

1640 mm

•JAMST VO

dužina palice za košnju

•JAMST VO

2

GODINE

•JAMST VO

ISKRA

Motorni trimer

•JAMST VO

IZABERI SVOG

• JAMST VO

•JAMST VO

GODINE

ISKRA

•JAMST VO

Benzinska samohodna kosilica HG539MH-8

Vrsta plina: tekući naftni plin G30

-20%

SUPER PONUDA!

249,99

199

99

32

kn

ISKRA

Vanjsko plinsko kuhalo Tehnički podatci ukupna toplinska snaga toplinska snaga

4.45 kW

0,95kW/1,40kW/2,10kW

priključak za plin promjer plamenika

8 mm 50/65/75 mm

-25%

SUPER PONUDA!

1999,99

2099 kn

snaga tip motora

99

6 x 35000

Tehnički podatci

kn

volumen košare za travu volumen košare za travu podesiva visina reza kapacitet posude za gorivo

3.2 kW četverotaktni motor 51,7cm 62 l 20-75 mm 1.6 l

kapacitet posude za ulje

0.55 l

maksimalna širina reza

530 mm

za travnjake do 1800 m2

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.


Tehnički podatci napon

18V

snaga Li-on baterija okretaji u praznom hodu

0-1350/min-1

kapacitet bušenja (drvo)

20 mm

kapacitet bušenja (željezo)

220-240 V 1l

moment

•JAMST VO

10 mm Ø 10mm

17+1 32 Nm

GODINE

-25%

SUPER PONUDA!

•JAMST VO

399,99

299

99

-25%

SUPER PONUDA!

399,99

29999 kn

kn

2

• JAMST VO

samozatezna glava stupnjevi zakretnog momenta

•JAMST VO

500 W

1,3Ah

ISKRA

Akumulatorska bušilica • J0Z-CD01-180

Radne rukavice

EINHELL

Električni raspršivač boje

• materijal poliester • boja plava ili zelena

• protok 550 ml/min • regulacija protoka boje

Kutija za alat

-46%

SUPER PONUDA!

12,99

6

• 400x200x186 mm

39,99 59,99

-33%

• 460x257x227 mm

49,99 69,99

-28%

99

3×

2499

dvoslojni PU/PU protuklizan na keramici PRAVA i čeliku

Peta otporna na udarce

^

• visoki udio pamuka • vel. 39-46 • pakiranje 3 para

PRAVA kOZA ^

Muške radne čarape

gornjište od kože

kn

kOZA

-50%

SUPER PONUDA!

199,99

9999

kn

kn

2

Muška majica

• bijela • visoki udio pamuka • vel. M-XXL • pakiranje 2 komada

2

1

2999

Muške radne cipele

maks. 150 kg

• vel .40-46

čvrste i lagane, idealne za kućnu upotrebu

kn

Protuklizni sistem na gazištu i protuklizne nogice

5 GAZIŠTA

1

Muške radne hlače ili kombinezon

• 65% poliester 35% pamuk • s elastičnim naramenicama • funkcionalni džepovi • vel. 48-56

109

HIT CIJENA! --50% 50%

SUPER PONUDA!

99

399,99

kn

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.

Aluminijske ljestve

199

99 kn

33


za turbo-dizel i benzinske motore

4l

smanjeno trenje osigurava smanjenu potrošnju goriva dodatak sintetičnih komponenti za dodatnu izdržljivost

HIT CIJENA! --50% 50%

SUPER PONUDA! VALVOLINE ALL CLIMATE EXTRA 10W-40

750 ml

-25%

SUPER PONUDA!

399,99

299

99 kn

kn kn

•4l

1 l = 25,00 kn

DAEWOO

• snaga 700 W • kapacitet vrećice za prašinu 3 l • duljina kabela 5 m • uključen pribor: četka za podove i tepihe, mlaznica za pukotine i namještaj

199 99

99 99

Polusintetičko motorno ulje

AUTO OPREMA Usisavač

399,99 199,99

COCKPIT

Sprej

• vanilija ili classic • antistatičko polirajuće sredstvo za čišćenje plastike • 750 ml 1 l = 23,99 kn

-33%

SUPER PONUDA!

26,99

1799

osvježava boju i poboljšava miris

3×

-50%

SUPER PONUDA!

19,99

9

99 kn

AREON

Mirisni borić

• razni mirisi • pakiranje od 3 komada

kn

Cerada

• za univerzalnu namjenu • zaštita od snijega i leda, prljavštine i smole • poliestersko vlakno

34

dimenzije 2x3 m

19,99 39,99

-50%

dimenzije 4x5 m

44,99 89,99

-50%

dimenzije 4x6 m

59,99 119,99

-50%

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.


Lako održavanje

30 × 100% poliesterska vlakna

Moderan dizajn i jednostavna montaža

-30%

SUPER PONUDA!

Auto navlake

• 15-dijelne

-20%

SUPER PONUDA!

249,99

11999 kn

15 DIJELOVA

67x42 cm

Set gumiranih tepiha za auto

• AA ili AAA • 30 komada 1 kom = 1,17 kn

34

99 kn

TEC2LUX

Led žarulja

• E27 • 9 W, ekvivalent 60 W • 806 lumena • vijek trajanja cca. 15 000 h ili • E14 • 5 W, ekvivalent 100 W • 470 lumena • vijek trajanja cca. 25 000 h

-53%

14,99

699

-50%

SUPER PONUDA!

49

Zink baterije

49,99

SUPER PONUDA!

• otporni i lagani za održavanje

99,99

GRUNDIG

kn

99 kn

TEC2LUX

Led žarulja

4 KOMADA

• E27 • 16 W, ekvivalent 100 W • 1521 lumena • vijek trajanja cca. 15 000 h

42x37,5 cm

-38%

SUPER PONUDA! ODGOVARA HRBATSKOM ZAKONU

25,99

15

Dizajniran za zaštitu osobnih automobila, motornih brodova i jahti te kamp prikolica

99

Vatrogasni aparat

kn

• sadrži 1 kg praha

-45%

SUPER PONUDA!

91,99

49

99 kn

NORMA HRN 1112

-50%

SUPER PONUDA!

199,99

Kutija prve pomoći

99

99 kn

SUSTAV KVALITETE ISO 9001 EUROPSKA NORMA EN-3-7

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.

35


MOJ DOM

4

u novom sjaju!

1

1 • zidni • 63x19,8x60,2

-30%

SUPER PONUDA!

199,99

Kupaonski ormarić

13999

• materijal: iverica, melaminska folija, ABS traka te plastika

kn

2

uski 33x29,5x90,8 cm

169,99 249,99 -32%

3

za umivaonik 63x29,8x67 cm

189,99 299,99 -36%

4

s ogledalom 63x19,8x60,2 cm

229,99 349,99 -34%

5

visoki 33x29,8x191 cm

319,99 449,99 -28%

5 3

6 x 5333 kn

2

-50%

• s jednom funkcijom LED multicolor

SUPER PONUDA!

19,99

9

Toaletna četka

Tuš palica

99

Viseća košarica za tuš

kn

• plastična

• crna • standard

-55%

SUPER PONUDA!

99,99

44

-50%

SUPER PONUDA!

9,99

4

99

99

kn

kn

-00%

SUPER PONUDA!

0,99

6

99 kn

• dimenzije 30x50 cm

• dimenzije 50x100 cm

17,99

• dimenzije 70x140 cm

34,99 Ručnik

36

• bijele boje

-00%

-50%

SUPER PONUDA!

0,99

24

99 kn

SUPER PONUDA!

199,99

Kupaonska stopa

• bijele boje • dimenzija 50x80 cm

99

99 kn

Toaletna daska • MDF • bijela mat

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.


• dimenzije cca 140x200 cm

-28%

139,99

99 kn

• dostupan u više boja • dimenzija 150x200 cm

-25%

SUPER PONUDA!

99

Prekrivač

• dimenzije cca 200x200 cm

SUPER PONUDA!

-00%

SUPER PONUDA!

199,99

149

99 kn

0,99

59

Posteljina komplet

• dostupna u više dezena

99 kn

• dimenzije 200x240 cm

99,99 • punjen finim silikoniziranim poliesterskim kuglicama koja jamče antialergijska i antibakterijaska svojstva

80×190 cm

-33%

SUPER PONUDA!

599,99

399 6 x 66

-28%

SUPER PONUDA!

99 kn

67 kn

69,99

49

Sklopivi krevet

• s madracem • dimenzija 80x190 cm

PAXDEI

PAXDEI

• težina cca. 220 g • visina cca. 20 cm • vrijeme gorenja cca. 27-45 sati

• Smirna • LED • svijetli- tinja cca. 90 dana • dimenzija cca. 259x117 mm • razne boje

Veliki nadgrobni lampion

-41%

SUPER PONUDA!

11,99

6

99 kn

navlaka je periva na 40° C

99

Jastuk

kn

• bijeli glatki sa štepanom perivom navlakom • mekan i voluminozan omugućava dobar san

Tinjajući lampion

-44%

SUPER PONUDA!

17,99

9

99 kn

NOVA PUR

Lampion

• Maja • 5x130 g • gori cca 25 sati • 5 komada

-26%

SUPER PONUDA!

29,99

21

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.

99

5 KOMADA

kn

37


Uživaj u zabavnom kuhanju svaki dan

termostat za postavljanje željene temperature

2000 W

-00%

SUPER PONUDA!

000,99

259

99 kn

TRISTAR

Stolni roštilj

• površina za pečenje 37x25 cm • s neljepljivim premazom • kompaktna ploča za pečenje • ladica za masnoću

800 W 10 l

2200 W 1,7 l

TRISTAR

TRISTAR

Kuhalo vode

-00%

SUPER PONUDA!

79 00,99

99 kn

Mini električna pećnica • može roštiljati, peći i tostirati

-23%

SUPER PONUDA!

299,99

229

99

prilagodljivi termostat s temperaturnim rasponom od 100° do 230°

timer od 60 minuta

kn

500 W 1,5 l

impulse funkcija

funkcija mrvljenja leda

Protuklizna podloga • 46X122 cm

-32%

-00%

SUPER PONUDA!

SUPER PONUDA!

000,99

259 38

99 kn

TRISTAR

Blender

• staklena posuda za miješanje • oštrice od nehrđajućeg čelika

24,99

1699 kn

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.


Posuda za kuhanje • od nehrđajućeg čelika • stakleni poklopac • dimenzije 16x8 cm

-50%

SUPER PONUDA! • dimenzije 18x9 cm

69,99 139,99

-50%

99

• dimenzije 20x10 cm

79,99 159,99

-50%

kn

• dimenzije 24x13 cm

99,99 199,99

-50%

129,99

64

-44%

SUPER PONUDA!

179,99

99

99

ELIT

ELIT

• filter • automatsko isključivanje

• oštrice od nehrđajućeg čelika: 5 mm, 7 mm • veliki aluminijski otvor za umetanje hrane

kn

KESPER

Kutija

• s poklopcem • melamin • dimenzije cca 34x18x14 cm

Uređaj za mljevenje mesa

Kuhalo vode

-33%

SUPER PONUDA!

1500 W

119,99

79

-22%

SUPER PONUDA!

1,7 l

99

inox 360°

kn

dodatak za pravljenje soka od mekog voća i povrća, izradu kobasica i salama, 3 dodatna nastavka za ribanje povrća i voća i izradu krušnih mrvica

449,99

349

99 kn

7u1

6 x 5833 kn

60 minuta funkcije “drži toplo”

13-satni programator odgode

Set 5 staklenih posuda • s poklopcem • zapremnine 125 ml, 200 ml, 300 ml, 450 ml i 800 ml

-33%

SUPER PONUDA!

44,99

550 W uključuje mjernu čašu i žlicu

29

99 kn

12 programa “gluten free” funkcija

neljepljivi teflonski premaz

370 ml

3×

veličine kruha: 900 g - 1 kg

-00%

310 ml

SUPER PONUDA!

000,99

449

99 kn

6 x 7500 kn

ELIT

Pekač kruha

• veliki prozor i LCD zaslon • podesiva kontrola kore: svijetla, srednja ili tamna • neljepljiva posuda za kruh i nož za miješanje • uklonjiva posuda za kruh

3×

Čaše

• za sok ili vodu • staklene • 3 komada u setu • za vodu • cca 310 ml

13,99 19,99

-30%

• za sok • cca 370 ml

16,99 24,99

-32%

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.

39


KEEEPER

Kanta za otpatke

• zapremnine cca 50 l

-45%

SUPER PONUDA!

99,99

54

99 kn

Uvedi red u svoj dom. UREDNO i ČISTO! Set magičnih krpa

Abrazivna spužvica

• za čišćenje svih površina • materijal: poliester • pakiranje od 7 komada • 1 kom = 2,14 kn • dimenzije 30x30 cm

-40%

SUPER PONUDA!

24,99

14

a recikliranjem otpad čuvamo okoliš.

• za pranje posuđa • pakiranje od 6 komada • 1 kom = 1,00 kn

-40%

SUPER PONUDA!

7×

9,99

5

99

99 kn

kn

Brisač poda • ravni od mikrofibre • pogodan za brisanje svih vrsta podova

Spužvasta krpa • za suđe • dugotrajna i ma veliku moć upijanja • pakiranje od 5 komada • 1 kom = 1,60 kn

-38%

SUPER PONUDA!

12,99

799 kn

• sobna profi • sa štapom od 120 cm

-46%

SUPER PONUDA!

15 40

49,99

26

Refil

• za ravni brisač poda od mikrofibre

-50%

SUPER PONUDA!

99 kn

19,99

999 kn

Metla

Metla

29,99

-46%

SUPER PONUDA!

99 kn

Vanjska metla

• sa štapom od 120 cm

-50%

SUPER PONUDA!

39,99

19

99 kn

• za ribanje hrapavih površina i tvrdokorne prljavštine • s drškom od 120 cm

-43%

SUPER PONUDA!

29,99

16

99 kn

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.


Proljetna organizacija doma!

EKOLINE

Daska za glačanje

• površina za glačanje 113x34 cm

-50%

SUPER PONUDA!

99,99

49

99 kn

-50%

SUPER PONUDA!

CAPELLO

Sušilo za rublje

159,99

79

• preklopno • površine za sušenje cca 18 m

99 kn

Koš za rublje

• plastični • zapremnine cca 36 l

-50%

SUPER PONUDA!

39,99

19

99 kn

Spremnik

-50%

SUPER PONUDA!

Košara za rublje • plastična • zapremnine cca 27 l

79,99

39

99 kn

• s poklopcem • plastični • zapremnina cca 25 l

-46%

SUPER PONUDA!

49,99

2699 kn

• zapremnina cca 53 l

-44%

SUPER PONUDA!

89,99

49

99 kn

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.

-48%

SUPER PONUDA!

34,99

17

99 kn

Sklopiva košara • plastična • zapremnine cca 32 l

41


linija posuđa BENETTON

Set tanjura

• 18-dijelni set • sastoji se od: 6 dubokih, 6 plitkih i 6 desertnih tanjura

-30%

SUPER PONUDA!

399,99

18 DIJELOVA

27999 kn

BENETTON

Set šalica • 4 komada • zapremnine cca 330 ml

-38%

SUPER PONUDA!

129,99

79

99 kn

nije perivo u perilici posuđa

BENETTON

-30%

SUPER PONUDA!

24 DIJELA

259,99

17999 kn

BENETTON

Pribor za jelo • 24-dijelni

Boca za vodu

• materijal: nehrđajuči čelik • zapremnine cca 550 ml

-35%

SUPER PONUDA!

69,99

44

99 kn

BENETTON

Set noževa

• 5 noževa u setu sa pripadajućom zaštitom

-40%

SUPER PONUDA!

149,99

8999 kn

42

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.


ergonomske ručke Soft touch

BENETTON

Posuda za kuhanje • Ø 24 cm

-40%

SUPER PONUDA!

299,99

od kvalitetnog aluminija sa unutranjim premazom Dyflon

17999 kn

nije perivo u perilici posuđa

pogodno za vitrokeramiku

pogodno za indukciju

pogodno za halogeno

pogodno za struju

pogodno za plin

ergonomske ručke Soft touch od kvalitetnog aluminija

nije perivo u perilici posuđa

pogodno za halogeno

pogodno za vitrokeramiku

pogodno za struju

pogodno za indukciju

pogodno za plin

sa unutranjim premazom Dyflon

BENETTON

BENETTON

Tava

Grill tava

za palačinke • Ø 24 cm

79,99 129,99

-38%

• Ø 24 cm

89,99 149,99

-40%

• Ø 28 cm

109,99 199,99

-45%

• wok • Ø 28 cm

119,99 229,99

-47%

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.

• 28x28 cm

-48%

SUPER PONUDA!

249,99

129

99 kn

43


Dracaena marginata visina

80 cm

lončanica

Ø 17 cm

malo zalijevati polusvjetlo mjesto držati unutra

3699 kn

Pelargonija lončanica

Ø 10 cm

puno zalijevati

Biljka penjačica mix

svjetlo mjesto držati vani

4

Orhideja

99

Phalaenopsis 1 grana

kn

visina

visina 55-70 cm

lončanica

svjetlo mjesto držati vani

svjetlo mjesto

4099

držati unutra

visina

25 cm

lončanica

38

99

Ø 11 cm

puno zalijevati svjetlo mjesto držati vani

1399

Ø 15 cm

puno zalijevati

Ø 12 cm

malo zalijevati

Fuksija mix

65 cm

lončanica

kn

kn

kn

Smilje

Kalanhoa Rosalina

Helichrysum italicum

visina

visina

25 cm

lončanica

Kalanhoa Rosalina

Ø 14 cm

Ø 15 cm

malo zalijevati svjetlo mjesto

držati unutra

12

99 kn

visina

malo zalijevati svjetlo mjesto

držati vani

Sukulenti mix

27 cm

lončanica

lončanica

20-25 cm Ø 14 cm

malo zalijevati svjetlo mjesto

2799

držati vani ili unutra

2599

kn

kn

20 l Trajnice

PLANTELLA BALKONIA

Zemlja za cvijeće

5-komponentna 20 l 1 l = 1,00 kn

19

99

44

kn

visina

Trajnice mix

13 cm

lončanica

Ø 13 cm

visina

10,5 cm

puno zalijevati

puno zalijevati

svjetlo mjesto

svjetlo mjesto

držati vani

držati vani

1399 kn

799 kn

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.


OD PON. 12.04. DO SRI. 14.04.

OD PONEDJELJKA 12.04. DO SRIJEDE 14.04.2021.

Stvarno štedim!

-33%

SUPER PONUDA!

5,99

3

99

Ciabatta bijela 300 g

kn

1 kg = 13,30kn

DOLINE

Kefir

2,8% m.m. 1 kg

-00%

SUPER PONUDA!

POTRAŽI NA USLUŽNOM PULTU

6

0,99

99

-50%

SUPER PONUDA!

3,99

1

99

kn

Meki bijeli sir

kn

100 g

PLODINE

1 kg = 19,90 kn

Kranjska kobasica

polutrajni proizvod 650 g 1 kg = 33,83 kn

-21%

SUPER PONUDA!

27,99

-24%

SUPER PONUDA!

18

-33%

K SVJ

• NA

WUDY POP ILI PAVO

Posebna

od pilećeg i purećeg mesa polutrajni proizvod 1 kg

M

ET

AS

JE

IN

NE

I KVA

AJB

LI

T

-00%

SUPER PONUDA!

N

CI

UZ

E

I

JE

E

NA

N

E

J

•

E RK R

A

UV

ROBNE MA ŠE B O L J I O M J

MESN I ŠA

CA

1 kg

kn

1 kg = 37,98 kn

Limun

kn

2199

svježi proizvod 500 g

kn

EŽ

8,99

99

File pilećeg zabatka

99

SUPER PONUDA!

5

PERUTNINA

24,99

OLJ E O

D

0,99

10

99 kn

-00%

SUPER PONUDA!

0,99

-00%

SUPER PONUDA!

0,99

29

99 kn

Kobasice

tradicionalna receptura za brzu pripremu obroka i za sušenje 1 kg

20

98 kn

Svinjski vrat s kostima na pultu 1 kg

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.

1kg

45


OD PONEDJELJKA 12.04. DO SRIJEDE 14.04.2021.

16

VIOLETA

Toaletni papir

3

rola

Stvarno štedim! 1999

troslojni miris kamilice pakiranje od 16 rola

-slojni

1 rola = 1,25 kn

-00%

SUPER PONUDA!

00,99

kn

PLODINE

Suncokretovo ulje 1l

-00%

SUPER PONUDA!

8

0,99

99 kn

DOVE

Gel za tuširanje

JUBILARNA

razne vrste 250 ml

Kava

mljevena 400 g

1 l = 37,96 kn

-50%

SUPER PONUDA!

1 kg = 62,48 kn

-24%

18,99

SUPER PONUDA!

32,99

24

9

49

99 kn

kn

AVIKO

Pomfrit

Sunny Fries smrznuto 1 kg

-30%

SUPER PONUDA!

9,99

6

99 kn

COLGATE

-00%

SUPER PONUDA!

0,99

69

98 kn

NESCAFE

-40%

odabrani proizvodi

Instant kava Gold 2+1 gratis 100 g

1 kg = 349,90 kn

PREFINO

Okruglice

s kakao kremom smrznuto 600 g 1 kg = 19,98 kn

-29%

SUPER PONUDA!

16,99

11

99 kn

46

-50%

-25%

SUPER PONUDA!

SUPER PONUDA!

7,99

5

99 kn

O'COOKIE

Keksi

punjeni kremom od vanilije 200 g 1 kg = 29,95 kn

11,99

5

99 kn

ULTRA DOG

Hrana za pse razne vrste 1240 g 1 kg = 4,83 kn

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.


OD PON. 12.04. DO SRI. 14.04.

priprema espressa, duge kave, macchiatta

pritisak 15 bara

1500 W

NESCAFE DOLCE GUSTO

0,8 l

Kapsule

odabrane vrste 72 - 252 g

1 kg = 138,85 - 485,97 kn

-00%

SUPER PONUDA!

00,99

34

99 kn

LENOR

Omekšivač ili perlice za rublje razne vrste 2 l, 2,905 l

6 x 5833 kn

1 l = 8,60 ili 12,50 kn

ili 210 g

-30%

SUPER PONUDA!

1 kg = 119,00 kn

-00%

499,99

SUPER PONUDA!

24 00,99

34999

99

kn

kn

KRUPS NESCAFE DOLCE GUSTO

Aparat za kavu

• Piccolo XS • mogućnost pripreme hladnih i toplih napitaka • ručno zaustavljanje istjecanja napitka • odvojivi spremnik za vodu

-55%

SUPER PONUDA! DIX

19,99

8

Univerzalne vlažne maramice za čišćenje

99

pakiranje od 80 komada

• visoki udio pamuka • razne boje • vel. S-XXL • 1 komad

A

J

E

N

N ROB E MA ŠE B O L J I O M J

E RK R

-42%

SUPER PONUDA!

NA

1 kom = 0,10 kn

kn

Muške bokserice

M

ET

AS

JE

IN

NE

I KVA

AJB

LI

T

N

CI

kn

UZ

7

99

E

13,99

D OLJ E O

Udarna bušilica

• u setu • napon 230 V • snaga 720 W • broj okretaja 0-2800 min-1 • broj udaraca 0-44800 min-1 • kapacitet bušenja (drvo/beton/metal) 30/10/13 mm

kn

•JAMST VO

29999

•JAMST VO

2

GODINE

•JAMST VO

399,99

kn

• JAMST VO

-25%

SUPER PONUDA!

6 x 9333 -44%

SUPER PONUDA!

999,99

55999

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.

kn

PHILIPS

Usisavač

• model FC8241/09 • snaga 750 W • kapacitet vrećice 3 l • antialergiiski filter • duljina kabela 9 m • energetska učinkovitost A

47


VIKEND akcija

OD SUB. 10.04. DO NED. 11.04.

Plati manje!

"

Ovaj vikend pokupi uštedu!"

DONA

Ledeni čaj breskva ili šumsko voće brusnica 1,5 l 1 l = 3,99 kn

-40%

SUPER PONUDA!

9,99

599 kn

-23%

SUPER PONUDA!

23,99

15

99 kn

GAVRILOVIĆ

AIA

Pureći batak sa zabatkom svježe cca 2,2 kg 1 kg

-25% razne vrste 30-150 g

za njega 40-45 za nju 36-41

PERWOLL

Deterdžent za rublje razne vrste 3,6 l 1 l = 11,11 kn

-50%

SUPER PONUDA!

79,99

39

-50%

SUPER PONUDA!

99

159,99

7999

kn

kn

RADNO VRIJEME

Potražite na našoj web stranici www.plodine.hr

48

POHVALE I PRITUŽBE

pohvale.prituzbe@plodine.hr

PLODINE.HR

Tenisice

• za odrasle • donjište: PU/guma • gornjište: umjetni materijal •razne boje

Plodine.hr/o-nama/kontakt/ facebook.com/PlodineHrvatska

BESKONTAKTNO PLAĆANJE

Ponuda vrijedi do isteka zaliha. Kupovina je moguća samo u količinama predviđenim za kućanstvo. Ponuda ne vrijedi u svim prodajnim centrima. Fotografije ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu prozivoda. Sve cijene su izražene u kunama s PDV-om. Ispričavamo se zbog mogućih tiskarskih pogrešaka.


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
Tjedna akcija by Nabava.net Katalozi - Issuu