Skip to main content

Pogledajte naše ponude

Page 1

OD ČET. 09.12. DO NED. 12.12.

VE

R O B Z I LIKI

T E T I VAL

K K O S VI SKA CENpAovina!

Freshona

Zamrznute borovnice KRATKOTRAJNA

PONUDA

500 g

NI

rza b i a avn

st Jedno

!

279.

99

ku

Belbake

Pšenično belo brašno

1 kg = 559.98 din

•

# 211159

Tip 400

1 kg

Pikok

Budimska kobasica •

SAMO!

Narezana

49.

100 g

99

-23% 99.

99

76.

99

1 kg = 769.90 din # 226515

Deluxe

Više proizvoda iz teme „Slatki zalogaji sreće i uživanja“ pronađite NA STRANAMA 6 - 11

Od četvrtka 09.12. do srede 15.12. # 225554

Čokoladne profiterole •

Sa finim kremastim punjenjem na bazi alkohola i slatke pavlake

KRATKOTRAJNA

PONUDA

450 g

!

349.

99

1 kg = 777.76 din # 204036

Više proizvoda iz teme „Deluxe“ pronađite NA STRANAMA 12 - 15

www.lidl.rs /LidlSrbija KN · 49/21

Sveža svinjska plećka

Pomorandže

1 kg

-21% 569.

99

449.

99 # 227760

1 kg

SAMO!

89.

99 # 80135


Super sveže od čet. 09.12. 1

komad

Avokado kom.

-28%

Više od

139.99

120

99.99

proizvoda na

# 80616

Lidlovoj pijaci

pakovanje

500 g

Brokoli pak. / 500 g

1 kg

SAMO!

-22%

99.

1 kg = 199.98 din

34.99

# 82904

# 83325

99

2

KN · 49/21

44.99

Crni luk

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


Baštensko cveće

OD ČET. 09.12. DO NED. 12.12. Redovno zalivanje

U hladu Umereno zalivanje

Držati u kući

Na sunčanom mestu

Mini sobno cveće

Sobno cveće

• Cca 30 cm • Kalanhoja i ruža • U dekorativnoj keramičkoj saksiji

• Cca 12 cm • Više vrsta

159.99

899.99

# 138631

# 138652

Božićna zvezda

Mini četinar

• Cca 35 cm • U dekorativnoj keramičkoj saksiji

• Cca 34 cm • Više vrsta

499.99

399.99

# 92928

# 55314

Buket ruža

Jesenji buket

• 11 ruža u buketu • Više boja • Vaza nije uključena u prodaju

• Više boja • Vaza nije uključena u prodaju

349.99

499.99

# 69751

# 136034

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 49/21

3


Super sveže od čet. 09.12.

Sveži svinjski kare XXL pakovanje • Bez koske • Narezan

600 g

1 kg

SAMO!

-23%

599.99

349.99

Sveži pileći file

1 kg = 583.32 din

459.99

# 245747

# 238588

Više od

80

proizvoda u

Lidlovoj mesari

850 g

Sveže svinjsko usitnjeno meso • Od buta

-20%

492.99

389.99 1 kg = 458.82 din

# 238045

4

KN · 49/21

1 kg

Sveži pileći batak i karabatak • Cca 750 g

-28%

349.99

249.99 # 227739

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČET. 09.12. DO NED. 12.12.

Krofna sa punjenjem od kajsije

Više od

48 g

50

-28%

34.99

24.

proizvoda u

Lidlovoj

99

100 g = 52.07 din

pekari

# 250590

Lisnato pizza pecivo • Sa pilećom šunkom 120 g

-25%

59.99

44.99 1 kg = 374.92 din

# 263988

Beli hleb sa susamom 400 g

-20% 74.99

59.99 1 kg = 149.98 din

Od četvrtka 09.12. do srede 15.12. # 225539

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 49/21

5


za slatke srece i uzivanja Belbake

Kokosovo brašno 250 g

-16%

1 kg =

44.99

119.99

99.

99

1 kg = 399.96 din # 238391

Belbake

Belbake

Pšenično belo brašno • Tip 500

KRATKOTRAJNA

PONUDA 2 kg

89.

98

1 kg = 44.99 din

!

Bio pšenično brašno • Tip 1050 1 kg

-21%

139.99

109.99 # 213523

# 225502

Chef Select

Sveže lisnato testo 275 g

-25% 99.99

74.99 1 kg = 272.70 din

# 226523

6

KN · 49/21

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČET. 09.12. DO SRE. 15.12.

Belbake

Belbake

6

Soda bikarbona

Vanilin šećer

komada

50 g

6 x 10 g

-17%

-16%

16.99

13.99

29.99

24.99

100 g = 27.98 din

Zamrznute višnje XXL

5

KRATKOTRAJNA

PONUDA

Prašak za pecivo

!

251.

99

250 g GRATIS

5

komada

Belbake

Kvasac

5 x 10 g

5x7g

-16%

-16%

29.

Redovna cena za 750 g = 251.99

# 225812

Belbake

komada

• Bez koštice

1 kg

1 kom. = 4.17 din

# 227064

Freshona

59.99

99

24.99 1 kom. = 5.- din

49.99

# 259879

# 259804

# 247143

1 kom. = 10.- din

20

komada

KRATKOTRAJNA

PONUDA

20 kom.

Alu fix

Papir za pečenje • U listovima • 38 x 42 cm

-16%

149.

99

124.99

Alu fix

Aluminijumska folija • 10 μm / 20 m x 29 cm

kom.

159.99 # 255658

1 kom. = 6.25 din

# 255663

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 49/21

7

!


C

C

Oblande

Šlag krem KRATKOTRAJNA

PONUDA

500 g

210 g

!

-18% 91.99

74.99

209.

99

1 kg = 357.10 din

1 kg = 419.98 din

# 253214

# 253202

Belbake

Tastino

Šlag krem

1 kg

-17%

-19%

199.

164.99 1 kg = 329.98 din

139.99

# 225808

# 225408

Dr. Oetker

Dr. Oetker

Puding sa ukusom vanile

Puding sa ukusom čokolade

PONUDA

!

38 g

KN · 49/21

172.99

99

KRATKOTRAJNA

8

Petit keks

500 g

KRATKOTRAJNA

PONUDA

!

47 g

Perfect Day

Susam KRATKOTRAJNA

PONUDA 150 g

!

29.99

100 g = 78.93 din

29.99

100 g = 63.81 din

99.99

# 253203

# 253204

# 264084

1 kg = 666.60 din

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČET. 09.12. DO SRE. 15.12.

Dolce Vita

Proizvod na merenje

Kore za tortu •

Tamne ili svetle

KRATKOTRAJNA

PONUDA

700 g

!

Bademi •

Pečeni i slani

100 g

-17%

139.99

209.99

1 kg = 299.99 din

114.99

# 252885

# 203255

1 kg = 1 150.- din

Proizvod na merenje Belbake

Mleveni keks

Sondey

Piškote 400 g

500 g

-20%

194.

-17%

99

84.

99

154.99 1 kg = 387.48 din

69.99

# 200827

# 227097

1 kg = 139.98 din

Sirovi lešnik

100 g

-16%

119.99

99.99

1 kg = 999.90 din # 260526

Alesto

Suvopečena jezgra lešnika 200 g

-17%

350 g

-17%

229.99

First Nice

Čokolada za kuvanje •

43 % kakaa

319.99

264.99

189.

99

1 kg = 1 325.- din

# 245663

1 kg = 542.83 din # 225498

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 49/21

9


10

KN · 49/21

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 49/21

11


Trenuci koji s e pa počinju u Lid mte lu!

Deluxe

Camembert sir • Mekan i kremast 250 g

299.99 1 kg = 1200.- din

# 202159

Deluxe

Brie u drvenoj kutiji

• Ekstra masni meki sir sa belim plemenitim plesnima • U drvenoj kutiji

500 g

549.99 1 kg = 1 100.- din

# 227964

Deluxe

Deluxe

Specijaliteti od krem sira • Više vrsta 90 g

199.

99

100 g = 222.22 din # 213909

12

KN · 49/21

Bufalo mocarela • Sveži sir od bivoljeg mleka u salamuri • Min. 52 % m. m. 250 g

469.99 1 kg = 1880.- din

# 204749

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČETVRTKA

09.12.

Abbaye de Vauclair

Pivo Imperial • Jako svetlo pivo • 7,5 % Vol. 0,75 l

299.99 1 l = 399.99 din

# 264967

Deluxe

Premium školjke u krem sosu sa belim vinom

220 g

599.99 1 kg = 2728.- din

# 236125

Deluxe

Crémeux de Normandie sir

• Francuski meki sir 150 g

269.99 1 kg = 1 800.- din

# 203101

Deluxe

Originalna pršuta San Daniel

Dulano

Kobasica sa komoračem Finocchiona

• Narezana • Dozrevana najmanje 14 meseci

100 g

80 g

269.99

369.99

1 kg = 2700.- din

100 g = 462.49 din

# 219055

# 203704

Deluxe

Sveži Cappelletti sa nadevom

Deluxe

Sveža testenina sa tartufima

• Sveža durum testenina sa sirom i rukolom, sa rikota sirom i bosiljkom ili sa rikota sirom i tartufima

• Od durum pšenice

250 g

219.99

250 g

229.99

1 kg = 879.96 din

# 203052

1 kg = 919.96 din

# 206879

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 49/21

13


Deluxe

Kolač od suvog voća Alesto

Bademi

• Više vrsta 150 / 175 g

299.99 1 kg = 2 000.- / 1 715.- din

• Od smokve i badema ili od urmi i oraha

200 g

299.99 1 kg = 1500.- din

# 211354

# 214794

Deluxe

Topla čokolada na štapiću • Više vrsta

Deluxe

Začini za kafu • Više vrsta

90 g

60 g

189.99

99.99

100 g = 211.10 din

100 g = 166.65 din

# 204293

# 207352

2

komada

Deluxe

Desert u čašici

• Tiramisu ili čokolada 85 g

169.99 100 g = 199.99 din

# 216586, # 214904

14

KN · 49/21

Deluxe

Crème Brûlée

• Francuski desert u staklenom pakovanju, • Pogodan za zagrevanje • Može se poslužiti kao topao ili hladan za samo nekoliko minuta

2 x 100 g

169.99 1 kg = 849.95 din

# 202548

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČETVRTKA

09.12.

2

komada

Deluxe

Čokoladni sufle • Sa punjenjem od bele čokolade 2 x 100 g

269.99 1 kg = 1 350.- din

# 206895

450 / 500 g

Deluxe

Desert sa limunom ili čokoladom • Porodično pakovanje

349.99 1 kg = 777.76 / 699.98 din

# 222408

Deluxe

Zamrznuta premium torta

• Panakota i breskva, čokoladni mus ili straćatela i višnja Deluxe

Tiramisu desert • Kremasta poslastica sa maskarpone sirom i biskvitom u kafi

750 g

500 g

749.99

349.

99

1 kg = 999.99 din

# 202925

1 kg = 699.98 din # 204009

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 49/21

15


Super od č Argus

Premium svetlo pivo • 4,6 % Vol. 0,5 l

-21%

69.99

54.99 1 l = 109.98din

# 253607

6

komada

KRATKOTRAJNA

PONUDA

Harvest Basket

Krompir za prženje

!

KRATKOTRAJNA

PONUDA

1 kg

174.99

Bornem

• Paket sa 6 ekskluzivnih belgijskih kraft piva

6 x 0,33 l

999.99

1 l = 505.05 din # 213991

# 207766

Tastino

Bellarom

Instant kafa bez kofeina

KN · 49/21

Medenjaci

• 80 % Robusta i 20 % Arabica

• Sa voćnim punjenjem i čokoladnom glazurom

100 g

200 g

-23%

-20%

299.

16

!

99

99.99

229.99 1 kg = 2 300.- din

79.99

# 221955

# 225958

1 kg = 399.95 din

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


d četvrtka

OD ČET. 09.12. DO SRE. 15.12.

3

komada

Fin Carré

Čokolada sa alkoholom • Više vrsta 100 g

-20%

119.

99

KRATKOTRAJNA

PONUDA

Ferrero

1 kg = 949.90 din

189.99

# 238390

# 240283

94.

99

Kinder Bueno

1 kg = 1 473.- din

J.D. Gross

J.D. Gross

Tamna čokolada sa plantaža

Tamna čokolada sa plantaža sa ukusom karamele

• Amazonas sa 60 % kakaa ili Ecuador sa 70 % kakaa

• Sa 70 % kakaa

125 g

125 g

-20%

-20%

199.

!

3 x 43 g

99

199.99

159.99 1 kg = 1 280.- din

159.99

# 200759, # 216004

# 247856

1 kg = 1 280.- din

Fin Carré

Way to Go! čokolada

• Mlečna, tamna, sa pekan orasima i kokosom ili sa bademima i slanom karamelom 180 g

-21%

229.99

179.

99

1 kg = 999.95 din

# 246074, # 260244, # 260245

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 49/21

17


NEŽ NA NEGAdana od prvog

30

pranja

Kosili

Omekšivač za veš beba • Ultra Sensitive • Za osetljivu kožu beba 1l

173.99

1 pranje = 5.80 din

Kosili

Šampon i kupka za bebe

• Ultra Sensitive 400 ml

238.99

1 l = 597.48 din # 245596

# 245591

Floralys

16 rolni

Toaletni papir XXL • Dvoslojni 16 rol.

2x

339.99

1 rol. = 21.25 din # 231537

18

KN · 49/21

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČETVRTKA

09.12.

80

komada

Kosili

Vlažne maramice za bebe • Natural ili Sensitive 80 kom.

139.99

1 kom. = 1.75 din # 237693

Kosili

Ulje za negu bebine kože • Sa pumpicom 200 ml

75 g

199.99

Kosili

Sapun za bebe • Više vrsta

1 l = 999.95 din

39.99

100 g = 53.32 din

# 253802

5

komada

3

# 245579

4

komada

komada

Alu-fix

Kese za pečenje

• Više vrsta • Različite dimenzije 3 / 4 / 5 kom.

99.99

1 kom. = 33.- / 25.- / 20.- din # 255661, # 255662, # 255660

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 49/21

19


20

KN · 49/21

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


KRATKOTRAJNA

PONUDA

700 g

Nectar

Marmelada • Kajsija ili šipurak

!

219.99

1 kg = 314.28 din

Od četvrtka 02.12. do srede 12.01. # 261471, # 261470

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 49/21

21


DODIR ELEGANCIJE U

TVOJOJ KUHINJI

Funkcija ”mokro i suvo“ za posebno vlažne namirnice

Mokro i suvo funkcija

Funkcija ”soft“ za osetljive namirnice

s tu

pna b oja

Do

125 W

TV

Uklj. cca 3m folije u rolni, rezervni zatvarač i 3 adaptera za vakuumske ventile

HIT NEDELJE Silvercrest Kitchen Tools®

• • •

Za konzervisanje namirnica bez propuštanja aroma, vazduha ili vode Pogodan za vakuumiranje i zavarivanje kesa u jednom postupku Za Sous-vide kuvanje i konzerviranje namirnica Priključak za eksterno vakuumiranje za održavanje svežine i kesice sa vakuumskim ventilom

20cm

Testiran kvalitet

2 999.

-

# 367926

2x

3x

Različiti setovi

cca

2,7 l

Različiti setovi

5x

4x

3x 28cm

na t stira os Te gurn si

•

kom.

N pr adgl oizv ed od ana nja

Uređaj za vakuumiranje SV 125 C3

cca

2x

1,9 l

cca

1l

cca

0,5 l

Silvercrest Kitchen Tools®

Folije za vakuumiranje • •

Za konzervisanje namirnica bez propuštanja arome, vazduha i vode Folije pogodne za „Sous vide“ kuvanje

•

Dužina: po cca 3 m; Debljina: cca 0,24 mm

set

599.99 # 346879

22

KN · 49/21

Ernesto®

Set posuda za čuvanje svežine namirnica • •

Otporne na temperature od -20 do 100°C Mogu se složiti jedna u drugu set

269.99 # 367250

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


Do

OD ČETVRTKA

pna b

09.12.

oja

s tu

Dimenzije: cca 14,5 x 1,65 x 20 cm (Š x V x D) maks.

5

kg

TV HIT NEDELJE Silvercrest Kitchen Tools®

Digitalna kuhinjska vaga SKW 5 B1 • •

U gram precizno merenje do 5 kg Automatsko isključivanje, funkcija dodatnog merenja (TARA) i prikaz prekoračenja težine

kom.

699.

99 # 366111

500 W

7

delova 2 nivoa brzine

Dimenzije: cca 13 x 8 x 22 cm (D x Š x V)

cca

0,5 l

Sa nastavkom za mućenje šlaga

Ernesto®

Set noževa •

Silvercrest Kitchen Tools®

Univerzalna seckalica SMZE 500 C2

•

Sa visokokvalitetnom staklenom posudom Elegantan dizajn od nerđajućeg čelika Odvojivi umetak za nož sa 2 sečiva od nerđajućeg čelika Pogodna za drobljenje leda (Ice Crush)

2 299. Testiran kvalitet

-

# 364985

•

set

999.99

na t stira os Te gurn si

N pr adgl oizv ed od ana nja

• • •

kom.

Sastoji se od držača noževa, kuvarskog noža, noža za tranžiranje, noža za hleb, višenamenskog noža, noža za povrće i kuhinjskih makaza Sečiva od nerđajućeg čelika

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

# 360257

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 49/21

23


7u1

s tu

pna b oja

Do

550 W

Set sadrži:

3,8 l

Silvercrest Kitchen Tools®

Multipraktik SKM 550 B2 • •

Za miksanje, rendanje, sečenje, mešanje, mućenje i mešenje Odvojiva posuda za mešanje sa poklopcem za zaštitu od prskanja sa velikim otvorom za punjenje set

0

4

9 999.-

4 nivoa snage

# 356370

Ernesto®

ili

4

dela

Set posuda za čuvanje svežine namirnica • •

Poklopac sa zatvaračima na klik Pogodne za mikrotalasnu pećnicu i pranje u mašini za pranje sudova set

699.99 # 366125

24

KN · 49/21

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČETVRTKA

09.12.

Debljina dna: cca 6 mm

Ernesto®

Lonac od nerđajućeg čelika sa poklopcem • Stakleni poklopac sa otvorom za paru

cca

•

2,5 l

•

Ušteda energije prilikom kuvanja zahvaljujući kapsuliranom sendvič dnu Pogodan za sve vrste šporeta – uključujući i indukcijske Dimenzije: Ø cca 20 cm

kom.

1 999.-

cca

5l

# 366380

•

Dimenzije: Ø cca 24 cm

kom.

2 499.-

Sa litarskom skalom iznutra

# 366364

Silvercrest Kitchen Tools®

Štapni mikser SSM 350 A1 • •

350 W

•

Za mešanje, pravljenje pirea i usitnjavanje Turbo taster za snažno impulsno mešanje Nož od visokokvalitetnog nerđajućeg čelika

Testiran kvalitet

kom.

# 352759

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 49/21

25

na t stira os Te gurn si

1 399.-

N pr adgl oizv ed od ana nja

Dostupne boje


2x

Drugi pleh se može koristiti i kao poklopac

TV HIT NEDELJE Ernesto®

Plehovi za pečenje • •

Sa visokom ivicom Visokokvalitetni premaz protiv lepljenja kompanije Whitford

•

2 komada (1 kom. = 200.-)

set

399.99

Dimenzije: cca 28,5 x 3,7 x 23 cm (Š x V x D)

# 366382

Dimenzije: cca 39 x 32 x 7 cm (D x Š x V)

Ernesto®

Emajlirani kalup za pečenje i prženje • • •

Jednostavan za održavanje i dugotrajni premaz iznutra i spolja od emajla Sa posebno visokim ivicama Otporan na rezove i ogrebotine kom.

1 499.-

100% platinasti silikon

# 364986

2

3

1

Različite vrste Ernesto®

Silikonski kalup za pečenje

Ernesto®

Kuhinjski dodaci •1 •2 •3

Rezač za jaja Drobilica za orahe Presa za beli luk

kom.

KN · 49/21

Sa novogodišnjim ili božićnim motivima Otporan na temperaturama od -40 do 250°

•

Različite dimenzije

kom.

499.99

359.99

# 366384

26

• •

# 366117

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČETVRTKA

09.12.

3u1 sendvič/vafl/roštilj

Silvercrest Kitchen Tools®

3 u 1 aparat za sendviče SSMW 750 D1

750 W

•

Odvojive ploče: pogodne za pranje u mašini za pranje sudova i sa visokokvalitetnim ILAG® premazom protiv prianjanja Grejni element od nerđajućeg čelika

•

kom.

2 299.

-

# 346880

na t stira os Te gurn si

N pr adgl oizv ed od ana nja

Testiran kvalitet

Tehnologija vrelog vazduha:

Za grilovanje, pečenje i prženje

• Bez ulja i masti • Ukusno • Brzo

Dimenzije: cca 29.4 x 32 x 40 cm (Š x V x D)

5,2 l

Kombinacija vrelog, brzo cirkulišućeg vazduha i gril elementa obezbeđuje optimalne rezultate pečenja. Ovakav način pripreme štedi vreme i energiju.

2150 W 60-200°C

Silvercrest Kitchen Tools®

Digitalna XXL friteza na vruć vazduh SHFD 2150 A1 • • • • •

Za pečenje bez ulja i masti Sa izuzetno velikom korpom za prženje npr. 1,4 kg pomfrita ili celog pileta Za cca 5 - 6 porcija Digitalno upravljanje ekranom na dodir 10 unapred programiranih programa za brzi izbor kom.

9 999.

-

# 347792

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 49/21

27


maks.

maks.

1L

3000 W

Kuvalo za vodu SWKK 3000 B1 •

Automatsko sigurnosno isključivanje i zaštita od rada bez vode Originalni Strix® termostatski sistem Dno od nerđajućeg čelika sa skrivenim grejnim elementom

• •

2:37min.

kom.

Odvojivi nastavak za pecivo Silvercrest Kitchen Tools®

Toster STK 870 B1 • •

Funkcija odmrzavanja, podgrevanja i zaustavljanja 6-stepeni regulator jačine pečenja

1 999. 1 999.KN · 49/21

N pr adgl oizv ed od ana nja

na t stira os Te gurn si

28

kom.

Testiran kvalitet

na t stira os Te gurn si

Testiran kvalitet

-

Za 2 parčeta

N pr adgl oizv ed od ana nja

1,7 l

pna b

Odvojiva posuda za mrvice

Silvercrest Kitchen Tools® maks.

s tu

oja

Do

870 W

# 352668

# 352661

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČETVRTKA

09.12.

Dimenzije: cca 130 x 160 cm

Dimenzije: Ø cca 160 cm

Livarno Home®

Stolnjak •

o dostupni i ka Svi dezeni su i on ga ou av pr okrugli ili

Jednostavan za održavanje - brisati krpom kom.

599.99 # 362873

2x

100%

Može se okretati za 48°

pamuk

Dostupan dezen:

Livarno Home®

Kuhinjske krpe Livarno Home®

Perlator za slavinu • •

Do 50% uštede vode Mlaz tuša ili biserni mlaz

kom.

259.99

•

Dimenzije: cca 50 x 70 cm

•

2 komada (1 kom. = 150.-)

set

299.99

# 364982

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

P O D RŽ AVAMO

I N I C I JAT I V U

PROIZVODNJE

PAMUKA U AFRICI

# 362869

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 49/21

29


NAJSLAĐA PONUDA

ZA BEBICE

Sa simpatičnim ušima na kapuljači

Dostupni dezeni:

100% bio pamuk

Lupilu®

Pleteni džemper za bebe •

Veličine: 50 - 92*

kom.

999.99 # 357625 # 357633

Dostupni dezeni:

Lupilu®

Majica dugih rukava za bebe •

Veličine: 62 - 92

kom.

299.99 # 357603 # 357609

30

KN · 49/21

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČETVRTKA

09.12.

3x

ili

100% bio pamuk

2x

Dostupna boja:

Lupilu®

Kapice za bebe i trake za kosu •

Veličine: 50 - 92

set

299.99 # 357582

2x Dostupni dezeni:

100% bio pamuk

Dostupna boja:

Udobni umetak za pelene

Lupilu®

Pantalone za bebe •

Veličine: 62 - 92

•

2 komada (1 kom. = 350.-)

Lupilu®

Termo hulahopke za bebe •

set

Veličine: 50 - 92

kom.

699.99

299.

# 362328

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

99

# 357591 # 357615

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 49/21

31


stu

pa n de ze n

Do

Sa otvorenim ili zatvorenim stopalima

100% bio pamuk

Lupilu®

Jednodelna pidžama za bebe •

Veličine: 62 - 92

kom.

?

DA LI STE

Z NA L I

599.99 # 357588 # 357587

ORGANSKI PAMUK Kupujući proizvode koji na sebi nose GOTS oznaku možete biti sigurni da

se u proizvodu nalazi minimum 70 % vlakana organskog porekla, kao i da su u proizvodnji ispoštovani pomenuti visoki ekološki i socijalni kriterijumi. Sertifikovani organski pamuk čuva tebe, planetu i sve na njoj. MANJE POTROŠENIH RESURSA KVALITETAN PAMUK PROIZVODNJA PO MERI ČOVEKA

Dečija knjiga kom.

499.99 # 359658

32

KN · 49/21

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČETVRTKA

delova

s tu

pna b oja

10

Do

09.12.

1+

godina

Playtive®

Igračka - kocke za slaganje • • •

Kroz igru podstiču motorički razvoj 10 kockica u različitim veličinama Sa različitim motivima za slaganje, sortiranje i brojanje Mogu se umetati jedno u drugo radi lakšeg odlaganja

•

set

799.99 # 372464

1½+

s tu

pna b oja

Do

godina

Playtive®

Igračka - kolica za guranje •

Savršena kombinacija za igranje i za prve korake

•

Dimenzije: cca 27 x 45 x 39 cm (Š x V x D)

kom.

2 999.-

1419036343

Uklj. 30 drvenih blokova u različitim oblicima

# 375258

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 49/21

33


NAPUNI SVOJE

BATERIJE

Veoma brzo punjenje Puni PD kompatibilne uređajedo 70% brže.

10 000 mAh

Tronic®

Eksterna baterija •

Snažna litijum-polimerska baterija sa prikazom statusa napunjenosti baterije preko 4 LED-a Moguće paralelno punjenje do dva uređaja

•

Uklj.

Do 4x brže vreme punjenja

1x USB A

1 999.-

pna b oja

Do

kom.

s tu

1x USB C

# 354192

Režim štednje

SOS-signal za pomoć

Maks. osvetljenost

Uklj.

470 lm

Auriol®

Meteorološka stanica • • • •

Za istovremenu kontrolu temperature i vlažnosti vazduha u do 4 prostorije 1 unutrašnja bazna stanica sa prikazom trenutne temperature, vlažnosti vazduha, tendencije i min./maks. vrednosti 3 radio senzora za unutrašnji i spoljašnji prostor Radio časovnik sa automatskim podešavanjem datuma i vremena kom.

1 999.# 354196

34

KN · 49/21

Crivit®

LED džepna lampa • •

1-W-Cree-POWER-LED sijalica za visoki svetlosni učinak Sa praktičnim priveskom za ključeve kom.

399.99 # 359708

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČETVRTKA

09.12.

Dostupne boje:

Hands-free funkcija i integrisani mikrofon

Pojedinačno podesive

Silvercrest®

Bluetooth® slušalice • Domet 10 m

Multifunkcionalni taster za praktičnu kontrolu muzike i upravljanje pozivima Litijum-jonska baterija od 400 mAh Priključak 3,5 mm Jednostavno povezivanje dva uređaja sa slušalicama Odličan zvuk zahvaljujući 50 mm drajveru

• • • •

Vreme punjenja: cca 2h

kom.

1 999.30 hrs

# 354194

Do 30 sati reprodukcije muzike

Micro-USB

350 lm

6x

470 lm

Lightning

LED sijalice

•

• •

GU10, E27 ili E14 Toplo bele

•

6 komada (1 kom = 150.-)

899.99

699.99 # 367974

Dužina kabla: cca

1m

# 374467

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

Sa mikro-USB, USB tip C ili Lightning priključkom Sa zaštitnom oblogom od plastike kom.

USB-C

set

6W

Tronic®

•

Livarno Home®

470 lm

pna b

Kabl za punjenje i za prenos podataka

5,5 W

Različiti setovi

s tu

oja

Do

5,5 W

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 49/21

35


UŽIVANJE U

KUPATILU Tajmer funkcija sa automatskim isključivanjem (2 ili 4 sata)

TV HIT NEDELJE

IP22

Električni sušač peškira SHH 150 B2

Može se koristiti kao zidni ili podni uređaj

vo d o m

or O tp an

pr skan je

na

Silvercrest®

150 W

• •

8 grejnih šipki Temperatura grejnih šipki: cca 50°C

•

Dimenzije:

•

Kao zidni držač peškira: cca 530 x 100 x 860 mm Kao podni držač peškira:

•

cca 530 x 355 x 900 mm

kom.

4 999. Testiran kvalitet

-

na t stira os Te gurn si

N pr adgl oizv ed od ana nja

# 365186

POGODNO ZA PODNO GREJANJE

s tu

pna b oja

Do

Livarno Home®

Prostirka za kupatilo •

Sa neklizajućom donjom stranom

•

Dimenzije: cca 60 x 100 cm

kom.

999.99 # 363473

36

KN · 49/21

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD PONEDELJKA

13.12.

Dodavanjem mirisnih ili eteričnih ulja može se koristiti kao osveživač vazduha Sadržan pribor: maks.

100 ml

cca

Silvercrest®

kom.

Dimenzije: cca 29,5 x 43 x 23 cm (Š x V x D)

-

Testiran kvalitet

na t stira os Te gurn si

• •

Pomoću ultrazvuka raspršuje finu i hladnu maglu Automatsko sigurnosno isključivanje kada je rezervoar za vodu prazan Osvetljenje u 3 nivoa Uklj. cca 500 g kristalne soli

•

Masažer za nanošenje kreme kom.

599.99

# 367959

N pr adgl oizv ed od ana nja

•

Četka za negu tela

2 599.

Aroma difuzer SADS 12 A1 •

7h

# 353734

Dimenzije: cca 25 x 46 x 11 cm (Š x V x D)

1

Dimenzije: cca 32 x 37,5 x 12 cm (Š x V x D)

Različiti setovi

4x

po maks.

po maks.

2

kg

2

kg po maks.

2

Livarno Home®

Kuke

2

kg

Livarno Home®

Polica za tuš kabinu •

Posebna zaštita od korozije zahvaljujući visokokvalitetnom nerđajućem čeliku

•1 •2

Za radijator Za vrata

•

4 komada (1 kom. = 85.-)

kom.

set

1 199.- 339.99

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

# 353702

# 365311

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 49/21

37


Ventilator

Funkcija grejanja

Funkcija oscilacije

Tajmer funkcija

maks.

i n s k i u pr ljač

Uklj.

a lj

av

d

2000 W

Silvercrest®

Keramička zidna grejalica SKWH 2000 A2 • • •

Sa PTC grejnim elementom za brzo zagrevanje 2 nivoa grejanja: 1000 W / 2000 W LED ekran sa digitalnim termostatom i funkcijom tajmera kao i rukovanje uređajem

•

Dimenzije: cca 56,5 x 19 x 12 cm

kom.

4 999.# 365187

2x 1000 W Silvercrest Personal Care®

Četka sa toplim vazduhom 2 u 1 SWB 1000 A1 •

Kombinacija snažnog fena za kosu i četke za ispravljanje kose 2 podesive temperature i dodatni nivo hlađenja Fleksibilne čekinje sa kugličnim vrhovima: pouzdano sprečavaju da se kosa zaplete i osiguravaju nežnu masažu vlasišta

• • Sa jonskom funkcijom

kom.

2 299.

-

Testiran kvalitet

na t stira os Te gurn si

38

KN · 49/21

N pr adgl oizv ed od ana nja

# 367079

2x 2x

Esmara®

Različite vrste

Aksesoari za kosu ili minđuše kom. ili set

199.99 # 356928

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD PONEDELJKA

s tu

pna b oja

Do

13.12.

ot

a ac ij z a 7

5x

0°

R

2x

21

LED dioda

Livarno Home®

LED kozmetičko ogledalo MKSLK 6 A2

kom.

• •

Sa LED diodama sa obe sklopive strane Osvetljenje podesivo u 2 nivoa pomoću „One Touch Control“

•

Dimenzije: površina ogledala: levo (2-struko/5-struko): svako cca 7,8 x 11,6 cm (Š x V); srednje: cca 16,2 x 23,5 cm (Š x V);

2 499.-

desno: cca 7,8 x 23,5 cm (Š x V)

# 365009

6x 6x

14

9x

delova

3x Više vrsta

Esmara® Livarno Home®

Set kozmetičkih četkica •

Sa posebno mekanim, 100% sintetičkim dlačicama

Aksesoari za kosu set

999.99

kom. ili set

99.99

# 372501

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

# 363256

KN · 49/21

39


2x 50 W 2x

4500 lm

Reflektor se može varijabilno okretati za 360° i naginjati za 180° Parkside®

LED radni reflektor 2 x 50 W

• Rasveta na stativu podesiva po visini i odvojivi ručni reflektor u jednom • 2 snažna LED modula sa podesivim osvetljenjem (100% / 50%) • Stativ se može varijabilno izvlačiti za cca 50 cm Podesiva visina (uklj. reflektor): cca 115–165 cm

•

kom.

5 999.-

NAPRAVI

SVOJU RADIONICU

Dužina kabla: cca

# 366993

Tristar Europe B.V.

FCL-80121

Ова светиљка садржи уграђене ЛЕД лампе.

A++ A+ A B C D E

L E D

Лампа се не може мењати у светиљци. 874/2012

5m

Parkside®

Produžni kabl

Silvercrest®

• Za unutrašnju upotrebu i kratkotrajnu upotrebu na otvorenom • Sa praktičnim gumenim poklopcem •

Dužina: cca 25 m

kom.

2 999.# 354702

40

KN · 49/21

Dužina kabla: cca

25m

Aluminijumski produžni kabl

• Štiti električne uređaje pri naponu do 1800 V • Osvetljeni prekidač za uključeno/ isključeno i kontrolna lampica kom.

1 299.-

Dužina kabla: cca

1,5m

# 353575

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD PONEDELJKA

13.12.

Livergy®

Muška jakna od flisa •

Veličine: M - XXL (48 - 62)

kom.

1 599.# 362567

6

delova

Ekološko čišćenje bez upotrebe hemikalija Parkside®

Pneumatski čistač cevi PPR 4 B2 Sadržan pribor

• Brza pomoć kod začepljenih odvodnih cevi sudopera, kada, tuševa, toaleta itd. set

1 199.# 354134

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 49/21

41


71

56

deo

delova

Parkside®

set

1 499.-

Set bitova PBS3 A2

Bitovi kodirani bojama

# 366631

2x

Dimenzije: cca 138 x 238mm

(Š x D)

Dimenzije:

cca 67 x 226mm (Š x D)

1

2

Parkside®

Inspekcijski set alata ili magnetno pomagalo

• • 4 • •

1-2

2

dela

Ručka na izvlačenje za veliki domet

3

3

Magnetna posuda Magnetni držač alata Inspekcijski set alata Magnetni podizač ili kontrolno ogledalo sa fleksibilnom ugaonom vodilicom kom ili set

4

399.99 # 366544

42

KN · 49/21

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD PONEDELJKA

13.12.

ili

11

delova

Veličine: T9 · T10 · T15 T20 · T25 · T27 T30 · T40 · T45 · T50

Veličine: 1.5 · 2 · 2.5 · 3 · 4 5 · 6 · 8 · 9 · 10mm

Parkside®

Set imbus ključeva • Sa T-ručkom za bolji obrtni momenat

set

399.99 # 353953

6x

Različiti setovi

2 visokokvalitetna TCT-lista za testeru (24/36 zuba) za drvo 1 visokokvalitetni HSSlist za kružnu testeru (72 zuba) za obojeni metal, drvo ili plastiku

Različiti setovi

4x

3x

3 visokokvalitetna TCTlista za testeru sa 24, 30 i 36 izmenjivih zuba sa tvrdim metalom

2x

Prečnik: cca 85 mm Maks. broj okretaja: 17800 min-1 Unutrašnji Ø: cca 15 mm Parkside®

Set stega

• Fleksibilne stezne čeljusti od plastike koje štite materijal •

Širina i dubina stezanja: cca 35 x 33 mm / cca 42 x 47 mm /

set

299.99

Parkside®

Set listova za kružnu testeru PHKSA 12 A2

set

499.99

# 353558

# 359692

cca 70 x 69 mm

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 49/21

43


12

10

delova

delova

1

2

10

10

Različiti setovi

delova

delova

2

1 3

Različiti setovi

4

5

delova

Parkside®

Set burgija ili set turpija i brusnih nastavaka PFBS 4 A1

Parkside®

Set burgija PSKB 3 A1

Set burgija za drvo i kamen Set burgija za drvo Set burgija za drvo i konusnih upuštača Set turpija za drvo i brusnih nastavaka

1 • 2 • • 3 4 •

1 • Set burgija za kamen 2 • Set HSS burgija 3 • Set burgija za drvo

set

set

699.99

359.99

3

# 359695

1

# 338168

2

Različiti setovi

3

1

2

3

4

4

Parkside®

5

Parkside®

Pribor za tračnu brusilicu

6

Set pribora za čeonu brusilicu PZMG 6 A1 1 • 2 • 3 • 4 • 5 • 6 •

Set četki Set ploča za poliranje od filca Set brusnih nastavaka Set brusnog flisa Set brusnih i reznih ploča Višenamenski set

44

5

KN · 49/21

set

249.99 # 365103

1 • Brusna ploča 2 • Set brusnog papira za tračnu brusilicu • Alat za poravnanje 3 brusnih ploča 4 • Pamučna ploča za poliranje 5 Guma za čišćenje • brusne trake

10x kom. ili set

399.99 # 377986

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD PONEDELJKA

13.12.

MicroNiMH AAA

1000 mAh

MignonNiMH AA

1

2500 mAh

ili

2

Dvokomponentni epoksidni lepak

• Za porcelan, staklo, keramiku, drago kamenje, drvo, metal, kamen, plastiku itd. 1 • “Ultra Fast” • Za brza, snažna lepljenja sa kraćim vremenom obrade 2 • “Super Strong” • Za velika opterećenja sa dužim vremenom obrade Tronic®

Punjive baterije

• Prethodno napunjene odmah spremne za upotrebu

pak.

pak.

399.99

199.99

# 359895

# 366510

1

2

3

3M®

Armirana lepljiva traka •

Dimenzije: cca 50 m x 50 mm

kom.

299.99 # 359894

3M®

Lepljiva traka •

Dimenzije: cca 50 mm x 15 m

• Aluminijumska lepljiva traka 2 • Obostano lepljiva traka 3 Lepljiva traka za tepih • 1

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

kom.

159.99 # 359903

KN · 49/21

45


TVOJ STIL ZA

s tu

pna b oja

Do

SVE PRILIKE

Esmara®

Ženske čizme •

Prijatno mekana, topla postava

•

Veličine: 37 - 41

par

1 299.# 362919

Svetlucave

Esmara®

Ženske helanke

Esmara®

Ženske farmerke „Super Skinny Fit“ •

Veličine: 34 - 46*

kom.

1 499.# 362889

46

KN · 49/21

•

Sa efektom svetlucanja ili elegantnom čipkom na završetku nogavica

•

Veličine: XS - L (32 - 46)*

kom.

799.99 # 362899

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD PONEDELJKA

13.12.

Livergy®

Muške pantalone •

Veličine: 48 - 56

kom.

1 499.

-

P O D R ŽAVA Ž AVA M O

I N I C I JAT I V U

PROIZVODNJE

PAMUKA U AFRICI

# 362602

Livergy®

Muške poluduboke cipele •

Topla tekstilna postava za udobnost tokom nošenja

•

Veličine: 41 - 46

par

1 999.# 362444

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 49/21

47


PONUDA

Livarno Home®

kom.

1 499.-

Ćebe

PUNA TOPLINE

• Sa zadnjom stranom od mekanog flisa •

Dimenzije: cca 150 x 200 cm

# 363299

0-6

Sa 6 temperaturnih nivoa

Veoma mekan i prozračan materijal maks.

100 W Sanitas®

Električni jastuk SHK 22 • Brzo zagrevanje • Automatsko isključivanje nakon cca 90 minuta •

Dimenzije: cca 47 x 36 cm

kom.

1 499.# 366500

48

KN · 49/21

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD PONEDELJKA

13.12.

0-6

Sa 6 temperaturnih nivoa

Veoma mekan i prozračan materijal

maks.

110 W

Sanitas®

Električno ćebe SHD 71

• Automatsko isključivanje nakon cca 3 sata • Odvojivi prekidač •

kom.

3 999.# 365084

Dimenzije: cca 180 x 130 cm

0-6

Sa 6 temperaturnih nivoa

Prozračan i mekan materijal za visoku udobnost tokom spavanja

Automatsko isključivanje: po izboru nakon 1/3/6/12 sati

Izuzetno topla zona oko stopala

Sanitas®

Električna grejna podloga za krevet SWB 55 maks.

60 W

• Brzo zagrevanje • Elektronski sigurnosni sistem • Dimenzije: cca 150 x 80 cm

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

kom.

2 299.# 366498

KN · 49/21

49


Super sveže od pon. 13.12.

Više od

50

proizvoda u

Lidlovoj pekari

Lisnato pecivo sa jabukom i vanilom

90 g

-25%

35.99

26.

99

100 g = 29.99 din # 223994

Pogačica sa posipom od sira 77 g

-25%

39.99

29.99 100 g = 38.95 din

# 263152

50

KN · 49/21

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD PON. 13.12. DO SRE. 15.12.

Grejpfrut 1 kg

SAMO!

89.99 # 80040

Više od

120

pakovanje

125 g

proizvoda na

Rukola

Lidlovoj

pak. / 125 g

pijaci

-25% 119.99

89.99 1 kg = 719.92 din

# 82135

pakovanje

300 g

Bukovača pak. / 300 g

-21%

164.99

129.

99

1 kg = 433.30 din # 82987

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 49/21

51


Super sveže od pon. 13.12.

Sveža prasetina

• Cca 2,3 kg 1 kg

-25%

539.99

399.

99

Od ponedeljka 13.12. do nedelje 19.12.

Više od

80

# 227812

proizvoda u

Lidlovoj mesari

1 kg

1 kg

-27%

Sveži pileći batak i karabatak miks

369.99

269.99 # 240359

52

KN · 49/21

-26%

Sveže pileće grudi • Cca 700 g

449.99

329.99 # 227775

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD PON. 13.12. DO SRE. 15.12.

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 49/21

53


Za savršenu

slavsku trpezu i sla vlje

Sveža očišćena pastrmka

• Cca 600 g 1 kg

-16% 599.99

499.

99 # 227013

očišćen

Dimljeni šaran

• Cca 600 g

1 kg

1 kg

SAMO!

SAMO!

999.99 # 236102

54

KN · 49/21

Sveži očišćen šaran • Cca 1,6 kg

399.99 # 228263

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD PON. 13.12. DO NED. 19.12.

Sveži kotleti tolstolobika • Cca 500 g

1 kg

350 g

SAMO!

SAMO!

399.

99 # 232859

Sveži kotleti soma

349.99 1 kg = 999.98 din

# 268021

Sveži filet lososove pastrmke

• Cca 300 g 1 kg

-25%

1 278.99

949.99 # 227012

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 49/21

55


Pilos

Kisela pavlaka • 20 % m. m. 700 g

-22%

147.99

114.99 1 kg = 164.28 din

# 226148

S ljubavlju, domaće

Heljdine kore

Pilos

Adriatikos sir

500 g

250 g

-20%

119.99

-20%

119.99

94.99 1 kg = 189.98 din

94.99

# 262087

# 225557

1 kg = 379.96 din

Milbona

Crefée sirni namaz • Više vrsta 150 g

-25%

119.99

89.99 1 kg = 599.94 din

# 200302

56

KN · 49/21

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD PON. ČETVRTKA 13.12. DO SRE. 15.12.

28.10.

Kania

Majonez delikates 300 ml

-30% 99.99

69.99 1 l = 233.30 din

Od ponedeljka 13.12. do nedelje 19.12.

Freshona

Zamrznuta mešavina povrća za rusku salatu

# 225437

Kania

Ren

185 / 190 g

• Klasik ili sa pavlakom

1 kg

-20% 87.99

-20%

69.99

124.99

99.

99

1 kg = 378.33 / 368.37 din

Od ponedeljka 13.12. do nedelje 19.12.

# 233552

# 210885

Pikok

Dimljeni svinjski vrat

Pikok

Svinjski pršut • Narezan

• Narezan 100 g

100 g

-22%

-22%

96.

99

219.99

74.99 1 kg = 749.90 din

169.99

# 227719

# 226683

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

1 kg = 1 700.- din

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 49/21

57


Freshona

Krastavci kornišoni

Ocean Sea

• Sa komadićima crnog luka • Oceđena masa 360 g

Papaline 1 kg

-21%

159.

99

680 g

-23%

124.

99

129.99

99.99

Od ponedeljka 13.12. do srede 15.12.

1 kg = 277.75 din

# 237483

# 225252

S ljubavlju, domaće

Pečena ljuta paprika u marinadi sa belim lukom • Oceđena masa 500 g

600 g

-21%

279.99

219.99 1 kg = 439.98 din

Od ponedeljka 13.12. do srede 15.12. # 262596

58

KN · 49/21

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD PON. ČETVRTKA 13.12. DO NED. 19.12.

28.10.

2L

2L

100 % voćni sadržaj

Solevita

Sok multivitamin

Suvo crveno vino

Belo vino

• 100 % voćni sadržaj

• 10 % Vol.

• 10 % Vol. 2l

2l

-23%

1l

-25%

222.99

-23%

239.99

169.99 1 l = 85.- din

179.99

# 227130

# 227133

129.99

99.

99

1 l = 90.- din

# 200806

Riso Pronto

Deep

Kočanski pirinač

• 4 % Vol.

Svetlo pivo 0,5 l

900 g

-22%

179.

99

139.

99

1 kg = 155.55 din

-23%

51.99

39.99 1 l = 79.98 din

# 225118

# 265695

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 49/21

59


ZA SLAVSKI POKLON 2 1 3

4

Bellanova

J. D. Gross

1 Belgijske praline

• U obliku morskih školjki

Vinarija Čoka

2 Ždrepčeva krv

• Poluslatko crveno vino • 11 % Vol. 1l

250 g

-28%

379.99

3 Malvasia Nera Puglia IGP

• Polusuvo crveno vino • 13,5 % Vol. 0,75 l

-28%

celim lešnicima 100 g

-25%

314.99

Fin Carré

4 Bela čokolada sa

599.99

-25%

99.99

269.99 1 kg = 1 080.- din

224.99

449.99 1 l = 599.99 din

74.99

# 200725

# 227289

# 232510

# 215474

60

KN · 49/21

1 kg = 749.90 din

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD PON. ČETVRTKA 13.12. DO NED. 19.12.

I LEPE ZELJE...

5

28.10.

6 7

J. D. Gross

5 Belgijske praline • Mešavina čokoladnih pralina

Bellanova

6 Malvasia Bianca IGP • Suvo belo vino • 12 % Vol. 0,75 l

-25%

-26%

399.

499.

kafa Crema 150 g

360 g

99

Bellarom

7 Instant

99

299.99 1 kg = 833.31 din

369.99

# 202009

# 244910

1 l = 493.32 din

-21% 419.99

329.99

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

1 kg = 2 200.- din # 224521

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 49/21

61


62

KN · 49/21

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 49/21

63


OD PON. 13.12. DO SRE. 15.12.

Super ušteda pakovanje

125 g

1 kg

-25% Sveža jagnjetina • Cca 2,3 kg

799.99

599.

99

Od ponedeljka 13.12. do nedelje 19.12.

pak. / 125 g

Borovnice

-25% 159.99

119.

99

1 kg = 959.92 din # 80820

# 227826

Pilos

Pilos

Mlečni kakao napitak

Proviact jogurt • Probiotski • 0,9 % m. m.

• 1,4 % masti

1 kg

500 ml

-22%

-23%

89.99

64.99

69.

99

49.

1 l = 99.98 din

# 225480

SLUŽBA ZA POTROŠAČE

LIDL.RS

Lidl.rs/kontakt Besplatan broj 0800 300 199 Od pon. do pet. od 8 do 17 h

facebook.com/LidlSrbija instagram.com/LidlSrbija youtube.com/LidlSrbija

99

LIDL MOBILNA APLIKACIJA Možete je preuzeti na App Store i Google Play

# 227075

BESKONTAKTNO PLAĆANJE Gotovinom, platnim karticama (Maestro, American Express, Mastercard, Visa, Visa Electron i Dinacard) i čekovima građana na 30, 60, 90, 120 i 150 dana


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
Pogledajte naše ponude by Nabava.net Katalozi - Issuu