GLAVNI ZA ODLIČNE CIJENE BRIT PREMIUM BY NATURE SENSITIVE
PREMIERE MEATI
suha hrana za pse s osjetljivom probavom, janjetina, 15 kg
mokra hrana za pse, odabrani okusi, konzerva, 400 g
1
75
2,35 €, 1 kg = 4,38 € MPC 2.5.2025.: 2,35 €
-26%
40
00
53,80 €, 1 kg = 2,67 € MPC 2.5.2025.: 53,80 €
-26%
PEDIGREE RODEO poslastice za odrasle pse, govedina, 70 g = 0,90 (1,10, 1 kg = 12,86) MPC 2.5.2025.: 1,10 € 123 g
125 1,80 €, 1 kg = 10,16 € MPC 2.5.2025.: 1,80 €
-31%
PREMIERE EXCELLENT GOURMET GOLD mokra hrana za mačke, odabrani okusi, konzerva, 85 g
0
65
0,75 €, 1 kg = 7,65 € MPC 2.5.2025.: 0,75 €
-13%
WHISKAS 1+ suha hrana za mačke, odabrani okusi, 300 g
189 2,40 €, 1 kg = 6,30 € MPC 2.5.2025.: 2,40 €
pijesak za mačke, baby puder, 12 kg
1260 16,80 €, 1 kg = 1,05 € MPC 2.5.2025.: 16,80 €
-25%
-21%
Ponuda vrijedi od 3. do 27. rujna 2026. ili do isteka zaliha.
Pojedini artikli iz kataloga nisu dostupni u svim ZOOCITY poslovnicama ili na webshopu. Cijene i iznosi popusta artikala u poslovnicama i na webshopu mogu se razlikovati. Za eventualne tiskarske pogreške ne preuzimamo odgovornost, a fotografije ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda.
GLAVNI ZA ZNATIŽELJNE NJUŠKE
2
TRIXIE ACTIVITY BALL & TREAT fi-17x18 cm
TRIXIE FLIP BOARD fi-23 cm
00
24
800
29,00 €
10,50 €
-17%
-24%
TRIXIE GAMBLING TOWER fi-25x27 cm
TRIXIE FLIP BONE
1800
32x18 cm
800 10,50 €
21,00 €
-24% -14%
TRIXIE MINI SOLITAIRE fi-20 cm
TRIXIE ACTIVITY SNACK BALL
00
8
9 cm
10,50 €
800 %
-24
10,50 €
-24%
ZA INTERAKTIVNU IGRU TRIXIE ACTIVITY FLIP BOARD fi-23 cm
3
TRIXIE ACTIVITY FUN BOARD XXL
00
8
30x40 cm
27,00 €
10,50 €
-24%
TRIXIE CATCH THE BALLS 25x13 cm
950 12,50 €
TRIXIE GAMBLING TOWER
2000 -26%
TRIXIE BRAIN MOVER
%
-24
25x20 cm
1800 -14
%
21,00 €
TRIXIE HIDE’N’SNIFF BOWL
-18%
fi-18 cm
25x27 cm
2000
1200 14,70 €
27,00 €
-26%
TRIXIE WINDOW SPINNER TPR, 16 cm
800 -24
%
10,50 €
OPREMA ZA MAČKE
4
TRIXIE samočisteći WC za mačke, 53x55,5x52 cm
00
280
TRIXIE samočisteći WC za mačke, 51x56x54 cm
370,00 €
25000
-24%
335,00 €
-25%
TRIXIE BERTO WC posuda s odvajanjem, plastika, 39x22x59 cm
2000 24,00 €
-17%
TRIXIE CLASSIC WC posuda za mačke s rubom, 37x15x48 cm
800 10,50 €
-24%
TRIXIE lopatica za mačji pijesak, XL
60
2 3,20 €
TRIXIE lopatica za mačji pijesak, M
120 %
-18
1,60 €
-25%
TRIXIE WC podloga s protukliznim dnom, 37x45 cm
400 5,20 €
-23%
PIJESAK ZA MAČKE BIOKAT’S EXTRA CLASSIC
5
EVER CLEAN EXTRA STRONG SCENTED
pijesak za mačke s aktivnim ugljenom, 5 kg
pijesak s mirisom za mačke, granule aktivnog ugljena, 10 l
NoVi 50 -23% DiZaJn! 16
500 6,00 €, 1 kg = 1,00 €
21,50 €, 1 l = 1,65 €
-17%
PREMIERE EXCELLENT pijesak od kanadske gline za mačke, limunska trava, 12 kg
1350 16,80 €, 1 kg = 1,13 €
-20% INODORINA silikatni pijesak za mačke, 5l
900 10,60 €, 1 l = 1,80 €
-15% INODORINA DEO LITTER TALCUM miris za mačji pijesak, 320 g
600 7,40 €, 1 kg = 18,75 €
-19%
6
ZA ŠAPICE U POKRETU
-20
%
NA SVE FLEXI NEW COMFORT VODILICE
PROŠEĆI SVOG PSA redovita šetnja važna je za zdrav i ispunjen život psa! ♥ svakodnevna šetnja ključna je za fizičko i mentalno zdravlje psa ♥ pas treba šetnju bez obzira živi li u stanu ili kući s dvorištem – poznata okolina ne pruža dovoljno stimulacije ♥ šetnje omogućuju psima da troše višak energije, istražuju nove mirise i doživljaje te se socijaliziraju ♥ osim aktivnosti koju šetnja pruža, ona će pomoći i da tvoj pas ne nakupi neželjeni višak kilograma ♥ preporučuje se barem jedna šetnja dnevno u trajanju od minimalno sat vremena ♥ šetnje pomažu u održavanju zdrave tjelesne težine i prevenciji pretilosti – a pridonose i tvom zdravlju :)
GLAVNI ZA ŠETNJU SA STILOM
7
CURLI AIR-MESH OPRSNICA
-20
♥ kopča omogućuje da se oprsnica i vodilica pričvrste jednom rukom
%
♥ novi, poboljšani dizajn oprsnice s povećanim otvorima za noge za maksimalnu slobodu kretanja bez trenja ♥ izuzetno lagan i čvrst materijal ♥ anatomski oblikovano i obloženo područje vrata za veću udobnost ♥ mrežasta tkanina omogućuje maksimalnu prozračnost
NA CIJELI CURLI ASORTIMAN SAMO ZA ČLANOVE ZO♥CITY KLUBA
♥ sadrži dvije reflektirajuće trake ♥ oprsnica ima rastezljive šavove radi boljeg raspoređivanja težine
IzAbErI ! UzOrAk
aJ m! R i N i B kOm OdIlIcO
cU s oPrSnI
v
IzAbErI BoJu! CURLI VARIO COMFORT VODILICA ♥ kopča za jednostavno podešavanje duljine ♥ mehanizam protiv uvrtanja vodilice ♥ uže s amortizerom za ugodno i kontrolirano vođenje ♥ mekano najlonsko uže za udoban i siguran hvat ♥ dodani karabiner i omčica za vrećice ili dodatke
ZO♥CITY NISKE CIJENE
8
SELECT GOLD SENSITIVE mokra hrana za pse, odabrani okusi, vrećica, 100 g
165 1 kg = 16,50 € MPC 2.5.2025.: 1,65 €
MULTIFIT MEAT STICK poslastica za pse, odabrani okusi, 12 g
080 PROIZVODI ZA PSE
PREMIERE BEST MEAT mokra hrana za pse, odabrani okusi, alu-pak, 100 g
1 kg = 66,67 € MPC 2.5.2025.: 0,80 €
105 1 kg = 10,50 € MPC 2.5.2025.: 1,05 €
FIT+FUN mokra hrana za pse, odabrani okusi, konzerva, 400 g
125 1 kg = 3,13 € MPC 2.5.2025.: 1,25 €
MORANDO PROFESSIONAL ADULT mokra hrana za odrasle pse, odabrani okusi, konzerva, 405 g
090 1 kg = 2,22 € MPC 2.5.2025.: 0,90 €
INODORINA REFRESH TALCUM džepne vlažne maramice, 15 kom
160€
TRIXIE igračka za pse, fi-5,5 cm
190€
ZO♥CITY NISKE CIJENE
9
STUZZY mokra hrana za mačke, odabrani okusi, vrećica, 85 g
060 1 kg = 7,06 € MPC 2.5.2025.: 0,60 €
MULTIFIT mokra hrana za mačke, odabrani okusi, vrećica, 85 g
080 1 kg = 9,41 € MPC 2.5.2025.: 0,80 €
PROIZVODI ZA MAČKE
PREMIERE mokra hrana za mačke, odabrani okusi, konzerva, 85 g
070 1 kg = 8,24 € MPC 2.5.2025.: 0,70 €
FIT+FUN mokra hrana za mačke, odabrani okusi, konzerva, 415 g
100 1 kg = 2,41 € MPC 2.5.2025.: 1,00 €
FIT+FUN mlijeko za mačke, 200 ml
090 1 l = 4,50 € MPC 2.5.2025.: 0,90 €
FIT+FUN CRUNCHY POCKETS poslastica za odrasle mačke, odabrani okusi, 65 g
100 TRIXIE igračka za mačke, vinil, fi-3 cm, 1 kom
085€
1 kg = 15,38 € MPC 2.5.2025.: 1,00 €
SUHA HRANA ZA PSE
10
ACANA CLASSICS WILD COAST
ACANA ADULT SMALL BREED
pacifička haringa, iverak i srebrni oslić, 2 kg = 26,00 (31,00, 1 kg = 13,00) MPC 2.5.2025.: 31,00 € 14,5 kg = 100,00 (119,10, 1 kg = 6,90) MPC 2.5.2025.: 119,10 €
za male pasmine, piletina, jaja, divlji iverak, 340 g = 5,50 (6,50, 1 kg = 16,18) MPC 2.5.2025.: 6,50 € 2 kg = 25,00 (30,30, 1 kg = 12,50) MPC 2.5.2025.: 30,30 €
-17%
9,7 kg
00
74
6 kg
%
-16
4800
88,00 €, 1 kg = 7,63 € MPC 2.5.2025.: 88,00 €
58,00 €, 1 kg = 8,00 € MPC 2.5.2025.: 58,00 €
ACANA PUPPY LARGE BREED
ACANA PUPPY
za štence velikih pasmina, piletina, jaja, divlji iverak, 17 kg = 100,00 (120,00, 1 kg = 5,88) MPC 2.5.2025.: 120,00 €
za štence srednje velikih pasmina, piletina, jaja, divlji iverak, 2 kg = 24,00 (28,50, 1 kg = 12,00) MPC 2.5.2025.: 28,50 € 11,4 kg = 75,00 (88,00, 1 kg = 6,58) MPC 2.5.2025.: 88,00 €
11,4 kg
8000 -14
%
6 kg
00
48
93,00 €, 1 kg = 7,02 € MPC 2.5.2025.: 93,00 €
-14%
56,00 €, 1 kg = 8,00 € MPC 2.5.2025.: 56,00 €
ACANA PUPPY SMALL BREED za štence malih pasmina, piletina, jaja nesilica, divlji iverak, voće i povrće, 2 kg = 24,00 (28,50, 1 kg = 12,00) MPC 2.5.2025.: 28,50 €
ACANA SENIOR za starije od 7 god., piletina, jaja, divlji iverak, 2 kg = 24,00 (29,50, 1 kg = 12,00) MPC 2.5.2025.: 29,50 €
6 kg
00
48
58,00 €, 1 kg = 8,00 € MPC 2.5.2025.: 58,00 €
11,4 kg
-17%
7650 -18
%
93,20 €, 1 kg = 6,71 € MPC 2.5.2025.: 93,20 €
SUHA HRANA ZA PSE ACANA SPORT & AGILITY
%
-15
za aktivne i radne pse, piletina, jaja, divlji iverak, 17 kg
10500
11
ORIJEN FIT & TRIM
-19%
za one s prekomjernom težinom, piletina, puretina, divlja riba, jaja nesilica, 11,4 kg
10500
124,20 €, 1 kg = 6,18 € MPC 2.5.2025.: 124,20 €
129,40 €, 1 kg = 9,21 € MPC 2.5.2025.: 129,40 €
-17%
-17% ORIJEN PUPPY LARGE BREED
ORIJEN PUPPY
za štence velikih pasmina, piletina, puretina, divlja riba, jaja nesilica, 11,4 kg
za štence malih i srednje velikih pasmina, piletina, puretina, divlja riba, jaja nesilica, 11,4 kg
10500
10000
126,00 €, 1 kg = 9,21 € MPC 2.5.2025.: 126,00 €
120,00 €, 1 kg = 8,77 € MPC 2.5.2025.: 120,00 €
REAL NATURE WILDERNESS ADULT WILD VALLEY konjetina i govedina, 12 kg = 65,00 (85,00, 1 kg = 5,42) MPC 2.5.2025.: 85,00 € 1 kg
00
10
REAL NATURE WILDERNESS ADULT DARK WOOD
REAL NATURE WILDERNESS ADULT PURE DUCK
janjetina i divljač, 1 kg = 10,00 (13,00, 1 kg = 10,00) MPC 2.5.2025.: 13,00 € 12 kg = 70,00 (90,00, 1 kg = 5,83) MPC 2.5.2025.: 90,00 €
pačetina, 1 kg = 10,00 (13,00, 1 kg = 10,00) MPC 2.5.2025.: 13,00 € 12 kg = 65,00 (85,00, 1 kg = 5,42) MPC 2.5.2025.: 85,00 €
4 kg
4 kg
00
32
3200
40,00 €, 1 kg = 8,00 € MPC 2.5.2025.: 40,00 €
40,00 €, 1 kg = 8,00 € MPC 2.5.2025.: 40,00 €
13,00 €, 1 kg = 10,00 € MPC 2.5.2025.: 13,00 €
-20% -23%
-20%
SUHA HRANA ZA PSE
12
SELECT GOLD COMPLETE ADULT MAXI
SELECT GOLD COMPLETE ADULT MEDIUM
za velike pasmine, govedina, 4 kg = 18,50 (23,50, 1 kg = 4,63) MPC 2.5.2025.: 23,50 €
za srednje velike pasmine, govedina, 4 kg = 18,50 (23,50, 1 kg = 4,63) MPC 2.5.2025.: 23,50 €
12 kg
12 kg
45
00
4500 -22
-22
%
%
58,00 €, 1 kg = 3,75 € MPC 2.5.2025.: 58,00 €
58,00 €, 1 kg = 3,75 € MPC 2.5.2025.: 58,00 €
-22%
SELECT GOLD COMPLETE JUNIOR MAXI
-15%
za štence velikih pasmina, govedina, 12 kg
KUDO ADULT MEDIUM/ MAXI za srednje velike i velike pasmine, janjetina i riža, 12 kg
4500
5000
58,00 €, 1 kg = 3,75 € MPC 2.5.2025.: 58,00 €
58,50 €, 1 kg = 4,17 € MPC 2.5.2025.: 58,50 €
ROYAL CANIN PUPPY XSMALL
-12%
ROYAL CANIN ADULT MINI
za štence mini pasmina, bjelančevine peradi, 1,5 kg
za male pasmine, bjelančevine peradi, 2 kg
1500
1700
17,00€, 1 kg = 10,00 € MPC 2.5.2025.: 17,00 €
19,60 €, 1 kg = 8,50 € MPC 2.5.2025.: 19,60 €
-13%
SUHA HRANA ZA PSE HAPPY DOG SUPREME PUPPY FIT & VITAL
PLATINUM ADULT MINI
za štence svih pasmina do 6 mj. starosti, 4 kg = 22,00 (26,00, 1 kg = 5,50) MPC 2.5.2025.: 26,00 € 10 kg = 50,00 (57,00, 1 kg = 5,50) MPC 2.5.2025.: 57,00 €
za male pasmine, Iberico svinjetina, 900 g
2
-15%
1380
1 kg
50
13
16,30 €, 1 kg = 15,33 € MPC 2.5.2025.: 16,30 €
-23
%
3,00 €, 1 kg = 2,50 € MPC 2.5.2025.: 3,00 €
-14% -15%
PLATINUM ADULT MINI za male pasmine, piletina, 900 g
PLATINUM ADULT MINI za male pasmine, janjetina, 900 g
1200
14
36
14,00 €, 1 kg = 13,33 € MPC 2.5.2025.: 14,00 €
16,90 €, 1 kg = 15,96 € MPC 2.5.2025.: 16,90 €
PREMIERE BEST MEAT JUNIOR za štence i mlade pse, perad, 12 kg
PLATINUM PUPPY MINI za štence malih pasmina, piletina, 900 g
1250 14,55 €, 1 kg = 13,89 € MPC 2.5.2025.: 14,55 €
-14%
4000 50,00 €, 1 kg = 3,33 € MPC 2.5.2025.: 50,00 €
-20%
SUHA HRANA ZA PSE
14
PRO PLAN SMALL ADULT 9+
-15%
za male pasmine starije od 9 god., piletina, 3 kg
PRO PLAN SMALL & MINI ADULT za mini i male pasmine, piletina, 700 g
-16%
530
2300
6,30 €, 1 kg = 7,57 € MPC 2.5.2025.: 6,30 €
27,00 €, 1 kg = 7,67 € MPC 2.5.2025.: 27,00 €
-16%
DOG’S FAVORITE
-15%
za normalno aktivne pse, piletina, 15 kg
SMART DOG ADULT govedina, 3 kg = 4,00 (4,90, 1 kg = 1,33) MPC 2.5.2025.: 4,90 €
50
23
28,00 €, 1 kg = 1,57 € MPC 2.5.2025.: 28,00 €
10 kg
850 10,00€, 1 kg = 0,85 € MPC 2.5.2025.: 10,00 €
CANIBIS ADULT MEDIUM & LARGE
CANIBIS ADULT MEDIUM & LARGE
za srednje velike i velike pasmine, govedina i svinjetina, 12 kg
za srednje velike i velike pasmine, piletina i puretina, 12 kg
2700 -10
2880 -10
%
30,00 €, 1 kg = 2,25 € MPC 2.5.2025.: 30,00 €
%
32,00 €, 1 kg = 2,40 € MPC 2.5.2025.: 32,00 €
SUHA HRANA ZA PSE MORANDO PROFESSIONAL ADULT
-20%
govedina ili mix sa povrćem, 15 kg
2000
15
DOG CHOW ADULT janjetina, 14 kg = 38 (43,90, 1 kg = 2,71) MPC 2.5.2025.: 43,90 € 2,5 kg
800 -15
%
25,00 €, 1 kg = 1,33 € MPC 2.5.2025.: 25,00 €
9,40 €, 1 kg = 3,20 € MPC 2.5.2025.: 9,40 €
-12%
PEDIGREE MINI za male pasmine, perad, povrće i riža, 500 g
-22%
PEDIGREE ADULT
220
govedina i perad, 2,6 kg
2,50 €, 1 kg = 4,40 € MPC 2.5.2025.: 2,50 €
970 12,50 €, 1 kg = 3,73 € MPC 2.5.2025.: 12,50 €
DOG CHOW ADULT piletina, 14 kg
DOG CHOW PUPPY za štence i mlade pse, skotne kuje i one u laktaciji, piletina, 14 kg
2500 1 kg = 1,79 € MPC 2.5.2025.: 43,50 €
3300 38,40 €, 1 kg = 2,36 € MPC 2.5.2025.: 38,40 €
-14%
SUHA HRANA ZA PSE
16
HAPPY DOG SUPREME MINI IRELAND
HAPPY DOG SUPREME IRELAND
za male pasmine s osjetljivom probavom, losos i kunić, 300 g = 3,20 (4,00, 1 kg = 10,67) MPC 2.5.2025.: 4,00 € 800 g = 7,00 (8,25, 1 kg = 8,75) MPC 2.5.2025.: 8,25 € 10 kg = 55,00 (67,00, 1 kg = 5,50) MPC 2.5.2025.: 67,00 €
za one sklone alergijama, losos i kunić, 12,5 kg = 65,00 (74,00, 1 kg = 5,20) MPC 2.5.2025.: 74,00 € 4 kg
2300 -19
%
28,30 €, 1 kg = 5,75 € MPC 2.5.2025.: 28,30 €
-17%
4 kg
2400 29,00 €, 1 kg = 6,00 € MPC 2.5.2025.: 29,00 €
HAPPY DOG SUPREME PUPPY SENSITIVE za osjetljive štence, piletina, losos i krumpir, 1 kg = 7,00 (8,25, 1 kg = 7,00) MPC 2.5.2025.: 8,25 € 10 kg = 55,00 (63,00, 1 kg = 5,50) MPC 2.5.2025.: 63,00 €
SELECT GOLD COMPLETE ADULT MEDIUM EXTRA SENSITIVE za osjetljive srednje velike pasmine, 12 kg = 60,00 (70,00, 1 kg = 5,00) MPC 2.5.2025.: 70,00 €
4 kg
2500 -17
4 kg
%
3000 -14
%
30,00 €, 1 kg = 6,25 € MPC 2.5.2025.: 30,00 €
35,00 €, 1 kg = 7,50 € MPC 2.5.2025.: 35,00 €
SELECT GOLD ADULT MAXI za velike pasmine, piletina, 12 kg
4500 58,00 €, 1 kg = 3,75 € MPC 2.5.2025.: 58,00 €
SELECT GOLD LIGHT ADULT MEDIUM za srednje velike pse sklone debljanju, piletina, 12 kg = 45,00 (58,00, 1 kg = 3,75) MPC 2.5.2025.: 58,00 € 4 kg
1850 -22%
23,50 €, 1 kg = 4,63 € MPC 2.5.2025.: 23,50 €
-21%
SUHA HRANA ZA PSE
SELECT GOLD MEDICA DIABETES
17
Lako probavljiva hrana za ublažavanje poremećaja crijevne apsorpcije
SELECT GOLD MEDICA GASTROINTESTINAL
Za upravljanje razinom glukoze u krvi
Povećan sadržaj elektrolita za pokrivanje potreba u slučaju gubitka tekućine
puretina i riža
piletina i govedina 400 g
400 g
-20%
280
280 3,50 €, 1 kg = 7,00 € MPC 2.5.2025.: 3,50 €
3,50 €, 1 kg = 7,00 € MPC 2.5.2025.: 3,50 €
150 g
50
1
-20%
-25%
150 g
%
-25
150 2,00 €, 1 kg = 10,00 € MPC 2.5.2025.: 20,00 €
2,00 €, 1 kg = 10,00 € MPC 2.5.2025.: 20,00 €
SELECT GOLD MEDICA HYPOALLERGENIC Samo jedan izvor životinjskih bjelančevina
insect
2,5 kg
10 kg
00
-20%
400 g
23
2
-18%
00
70
-15%
27,00 €, 1 kg = 9,20 € MPC 2.5.2025.: 27,00 €
80
Posebno odabrani izvori bjelančevina i ugljikohidrata
Umanjuje mogućnost pojave simptoma intolerancije na proizvod i hranjive tvari
85,00 €, 1 kg = 7,00 € MPC 2.5.2025.: 85,00 €
3,50 €, 1 kg = 7,00 € MPC 2.5.2025.: 3,50 €
SELECT GOLD MEDICA OBESITY
PERAD I KRUMPIR 10 kg
odabrani okusi
-18%
5500 67,00 €, 1 kg = 5,50 € MPC 2.5.2025.: 67,00 €
PERAD I RIŽA 10 kg
5500 67,00 €, 1 kg = 5,50 € MPC 2.5.2025.: 67,00 €
-16%
-18% Visok sadržaj bjelančevina i vlakana pomaže u suzbijanju gladi i smanjenju tjelesne težine
-18%
2,5 kg
2,5 kg
1800
1600
22,00 €, 1 kg = 7,20 € MPC 2.5.2025.: 22,00 €
19,00 €, 1 kg = 6,40 € MPC 2.5.2025.: 19,00 €
MOKRA HRANA ZA PSE
18
REAL NATURE ORIGINAL
REAL NATURE WILDERNESS PURE ADULT
odabrani okusi, konzerva, 400 g
odabrani okusi, konzerva, 800 g
250
500
3,20 €, 1 kg = 6,25 € MPC 2.5.2025.: 3,20 €
6,50 €, 1 kg = 6,25 € MPC 2.5.2025.: 6,50 €
-23%
-22%
SELECT GOLD SENSITIVE odabrani okusi, konzerva, 400 g
250
-21%
PREMIERE MEATI odabrani okusi, konzerva, 800 g
3,00 €, 1 kg = 6,25 € MPC 2.5.2025.: 3,00 €
280
-17
3,55 €, 1 kg = 3,50 € MPC 2.5.2025.: 3,55 €
%
BRIT PREMIUM BY NATURE odabrani okusi, konzerva, 400 g
BRIT PREMIUM kobasica za pse, odabrani okusi, 800 g
2
00
2,50 €, 1 kg = 2,50 € MPC 2.5.2025.: 2,50 €
-20%
180 2,10 €, 1 kg = 4,50 € MPC 2.5.2025.: 2,10 €
-14%
MOKRA HRANA ZA PSE
19
MULTIFIT
ROYAL CANIN ADULT MINI
-10%
za male pasmine, konzerva, 195 g
odabrani okusi, alu-pak, 150 g
-15%
055
180
0,65 €, 1 kg = 3,67 € MPC 2.5.2025.: 0,65 €
2,00 €, 1 kg = 9,23 € MPC 2.5.2025.: 2,00 €
-21%
PROOF
MORANDO PROFESSIONAL
piletina i govedina u umaku od brusnice, vrećica, 100 g
odabrani okusi, konzerva, 400 g
070
0
95
0,85 €, 1 kg = 7,00 € MPC 2.5.2025.: 0,85 €
1,20 €, 1 kg = 2,38 € MPC 2.5.2025.: 1,20 €
-18%
CESAR odabrani okusi, alu-pak, 150 g
125 1,50 €, 1 kg = 8,33 € MPC 2.5.2025.: 1,50 €
-17%
nA uKuPnU kUpNjU
ŠTEDI UZ ZO♥CITY KLUB Popust dobrodošlice možeš iskoristiti u roku od 60 dana od učlanjenja u ZO♥CITY KLUB.
POSLASTICE ZA PSE
20
%
-20
NA ODABRANE PREMIERE POSLASTICE
TRIXIE SOFT SNACK ROLLS losos, 500 g
450
-24%
5,90 €, 1 kg = 9,00 € MPC 2.5.2025.: 5,90 €
TRIXIE SOFT SNACK STRIPES govedina, 500 g
WANPY govedina, mrkva i grašak, 90 g
450 -24
%
5,90 €, 1 kg = 9,00 € MPC 2.5.2025.: 5,90 €
215 2,50 €, 1 kg = 23,89 € MPC 2.5.2025.: 2,50 €
-14% TRIXIE TRAINER SNACK MINI HEARTS FRISKIES PICNIC govedina ili piletina, 42 g
50
0
1 kg = 11,90 € MPC 2.5.2025.: 0,75 €
za trening, piletina, janjetina, losos, 200 g
200 3,00 €, 1 kg = 10,00 € MPC 2.5.2025.: 30,00 €
-33%
POSLASTICE ZA PSE PEDIGREE BISCROK GRAVY BONES
21
PEDIGREE MARKIES
400 g
500 g = 3,19 (4,00 1 kg = 6,38) MPC 2.5.2025.: 4,00 €
300
150 g
139
3,40 €, 1 kg = 7,50 € MPC 2.5.2025.: 3,40 €
-23%
1,80 €, 1 kg = 9,27 € MPC 2.5.2025.: 1,80 €
-12%
PEDIGREE RODEO 123 g
%
-15
PEDIGREE MULTI BISCROK 500 g = 3,14 (3,70, 1 kg = 6,28) MPC 2.5.2025.: 3,70 €
125 1,80 €, 1 kg = 10,16 € MPC 2.5.2025.: 1,80 €
200 g
145
-31%
1,70 €, 1 kg = 7,25 € MPC 2.5.2025.: 1,70 €
PEDIGREE TASTY MINIS 140 g
PEDIGREE SCHMACKOS 86 g
175 2,20 €, 1 kg = 20,35 € MPC 2.5.2025.: 2,20 €
-20%
175 2,20 €, 1 kg = 12,50 € MPC 2.5.2025.: 2,20 €
-20%
MOKRA HRANA ZA MAČKE
22
PREMIERE FILETS
REAL NATURE WILDERNESS odabrani okusi, vrećica, 85 g
odabrani okusi, vrećica, 100 g
120 1,50 €, 1 kg = 12,00 € MPC 2.5.2025.: 1,50 €
160
-20%
2,00 €, 1 kg = 18,82 € MPC 2.5.2025.: 2,00 €
-20%
-23% PREMIERE MEAT MENU
ROYAL CANIN APPETITE CONTROL
odabrani okusi, konzerva, 400 g
za mačke s pojačanim apetitom, vrećica, 85 g
180
170
2,35 €, 1 kg = 4,50 € MPC 2.5.2025.: 2,35 €
-13%
1,95 €, 1 kg = 20,00 € MPC 2.5.2025.: 1,95 €
CAT CHOW odabrani okusi, vrećica, 85 g
070 0,80 €, 1 kg = 8,24 € MPC 2.5.2025.: 0,80 €
%
-13
PRO PLAN odabrani okusi, vrećica, 85 g
120 1,40 €, 1 kg = 14,12 € MPC 2.5.2025.: 1,40 €
-14%
MOKRA HRANA ZA MAČKE FELIX FANTASTIC
GOURMET GOLD SAVOURY CAKE
govedina, vrećica, 85 g
-18%
piletina, mrkva, konzerva, 85 g
060
23
070
0,75 €, 1 kg = 7,06 € MPC 2.5.2025.: 0,75 €
0,85 €, 1 kg = 8,24 € MPC 2.5.2025.: 0,85 €
-20%
-13% FELIX TASTY SHREDS piletina ili tuna, vrećica, 80 g
MULTIFIT ADULT odabrani okusi, konzerva, 400 g
070
30
1
0,80 €, 1 kg = 8,75 € MPC 2.5.2025.: 0,80 €
1,60 €, 1 kg = 3,25 € MPC 2.5.2025.: 1,60 €
-19%
KITEKAT losos ili piletina, vrećica, 85 g
PROOF
85
0
odabrani okusi, vrećica, 85 g
1,00 €, 1 kg = 10,00 € MPC 2.5.2025.: 1,00 €
%
-15
NIJE D
IO
WNEUDBE! PO
070 0,85 €, 1 kg = 8,24 € MPC 2.5.2025.: 0,85 €
-18%
MOKRA HRANA ZA MAČKE - VELIKA PAKIRANJA
24
FELIX TASTY SHREDS
99
1
FELIX FANTASTIC govedina i piletina, multipack, 4x85 g
2,80 €, 1 kg = 5,85 € MPC 2.5.2025.: 2,80 €
odabrani okusi, multipack, 4x80 g
-29%
199 2,80 €, 1 kg = 6,22 € MPC 2.5.2025.: 2,80 €
-29%
1 kom =
0,50 €
1 kom =
0,50 €
GOURMET GOLD odabrani okusi, multipack, 12x85 g
750 9,00 €, 1 kg = 7,35 € MPC 2.5.2025.: 9,00 €
GOURMET GOLD SUCCULENT DELIGHTS
%
-17
odabrani okusi, multipack, 4x85 g
270 3,10 €, 1 kg = 7,94 € MPC 2.5.2025.: 3,10 €
-13%
1 kom =
0,68 €
1 kom =
0,63 €
GOURMET PERLE GRAVY DELIGHT odabrani okusi, multipack, 4x85 g
250
MULTIFIT
3,10 €, 1 kg = 7,35 € MPC 2.5.2025.: 3,10 €
odabrani okusi, multipack, 48x100 g
-19%
1 kom = 1 kom =
0,63 €
0,33 €
1700 -19
%
21,00 €, 1 kg = 3,54 € MPC 2.5.2025.: 21,00 €
MOKRA HRANA ZA MAČKE - VELIKA PAKIRANJA PRO PLAN DELICATE ADULT za one s intolerancijom na hranu, oceanska riba, multipack, 10x85 g
WHISKAS 1+
1000
izbor peradi, multipack, 12x85 g
25
600 8,70 €, 1 kg = 5,88 € MPC 2.5.2025.: 8,70 €
-31%
12,60 €, 1 kg = 11,76 € MPC 2.5.2025.: 12,60 €
-21%
1 kom = 1 kom =
0,50 €
1,00 €
WHISKAS 1+ klasični izbor, multipack, 12x85 g
WHISKAS 1+
00
6
8,00 €, 1 kg = 5,88 € MPC 2.5.2025.: 8,00 €
izbor peradi, multipack, 4x85 g
189 2,50 €, 1 kg = 5,56 € MPC 2.5.2025.: 2,50 €
%
-25
-24%
1 kom =
0,48 € 1 kom =
0,50 €
WHISKAS odabrani okusi, multipack, 4x85 g
1 kom =
0,50 €
PROOF piletina, puretina, losos, govedina, multipack, 12x85 g
99
1
2,70 €, 1 kg = 5,85 € MPC 2.5.2025.: 2,70 €
-26%
600 7,60 €, 1 kg = 5,88 € MPC 2.5.2025.: 7,60 €
-21%
SUHA HRANA ZA MAČKE
26
ACANA FIRST FEAST
ORIJEN KITTEN
piletina, haringa, 1,8 kg = 25,00 (29,00, 1 kg = 13,89) MPC 2.5.2025.: 29,00 €
za mačiće, piletina, puretina, divlja riba, jaja nesilica, 1,8 kg = 35,00 (40,00, 1 kg = 19,44) MPC 2.5.2025.: 40,00 €
340 g
700
-18%
340 g
800
8,50 €, 1 kg = 20,59 € MPC 2.5.2025.: 8,50 €
-16%
9,50 €, 1 kg = 23,53 € MPC 2.5.2025.: 9,50 €
REAL NATURE WILDERNESS ADULT DARK FJORD sob, vepar i perad, 2,5 kg = 24,00 (30,00, 1 kg = 9,60) MPC 2.5.2025.: 30,00 €
REAL NATURE WILDERNESS WILD COAST tuna, piletina, bizon, voće i povrće, 2,5 kg = 24,00 (30,00, 1 kg = 9,60) MPC 2.5.2025.: 30,00 € 7 kg = 45,00 (55,00, 1 kg = 6,43) MPC 2.5.2025.: 55,00 € 300 g
300 g
50
4
450
%
-21
5,70 €, 1 kg = 15,00 € MPC 2.5.2025.: 5,70 €
5,70 €, 1 kg = 15,00 € MPC 2.5.2025.: 5,70 €
-21%
-20%
SELECT GOLD PURE ADULT govedina, 2,5 kg
1600 20,00 €, 1 kg = 6,40 € MPC 2.5.2025.: 20,00 €
SELECT GOLD ADULT STERILISED za sterilizirane, perad s rižom, 2,5 kg = 16,00 (20,00, 1 kg = 6,40) MPC 2.5.2025.: 20,00 € 7 kg = 35,00 (42,00, 1 kg = 5,00) MPC 2.5.2025.: 42,00 € 300 g
350 4,50 €, 1 kg = 11,67 € MPC 2.5.2025.: 4,50 €
-22%
SUHA HRANA ZA MAČKE
27
PLATINUM STERILISED MEATCRISP
PLATINUM ADULT MEATCRISP riba, 1,5 kg = 20,80 (24,50, 1 kg = 13,87) MPC 2.5.2025.: 24,50 €
%
-20
piletina, 1,5 kg = 18,80 (22,15, 1 kg = 12,53) MPC 2.5.2025.: 22,15 €
400 g
400 g
650
600
8,15 €, 1 kg = 16,25 € MPC 2.5.2025.: 8,15 €
7,55 €, 1 kg = 15,00 € MPC 2.5.2025.: 7,55 €
-21%
BRIT PREMIUM BY NATURE INDOOR za one koje borave u kući, piletina, 8 kg = 28,00 (34,00, 1 kg = 3,50) MPC 2.5.2025.: 34,00 €
PLATINUM STERILISED MEATCRISP riba, 1,5 kg = 20,80 (24,50, 1 kg = 13,87) MPC 2.5.2025.: 24,50 €
1,5 kg
630 7,80 €, 1 kg = 4,20 € MPC 2.5.2025.: 7,80 €
400 g
650
-20%
8,15 €, 1 kg = 16,25 € MPC 2.5.2025.: 8,15 €
ROYAL CANIN FIT dehidrirane bjelančevine peradi, 4 kg
3800 44,00 €, 1 kg = 9,50 € MPC 2.5.2025.: 44,00 €
-14%
-19%
VETERINARSKO – MEDICINSKA HRANA
28
SELECT GOLD MEDICA DIABETES
Za upravljanje razinom glukoze u krvi
odabrani okusi
SELECT GOLD MEDICA HYPOALLERGENIC piletina
PILETINA,
85 g
-26%
85 g
-20%
120
00
1
1,50 €, 1 kg = 14,12 € MPC 2.5.2025.: 1,50 €
1,35 €, 1 kg = 11,76 € MPC 2.5.2025.: 1,35 €
PERAD,
Umanjuje mogućnost pojave simptoma intolerancije na proizvod i hranjive tvari
-18%
-18%
100 g
100 g
140
140 1,70 €, 1 kg = 14,00 € MPC 2.5.2025.: 1,70 €
1,70 €, 1 kg = 14,00 € MPC 2.5.2025.: 1,70 €
SELECT GOLD MEDICA GASTROINTESTINAL
LOW CALORIE HIGH FIBRE PILETINA,
odabrani okusi
100
100
1,35 €, 1 kg = 11,76 € MPC 2.5.2025.: 1,35 €
1,35 €, 1 kg = 11,76 € MPC 2.5.2025.: 1,35 €
-26%
PILETINA,
85 g
85 g
-26%
Lako probavljiva hrana za ublažavanje akutnih poremećaja crijevne apsorpcije
Povećan sadržaj elektrolita za pokrivanje potreba u slučaju gubitka tekućine
KITTEN PILETINA, 2,5 kg = 23,00 (27,00, 1 kg = 9,20) MPC 2.5.2025.: 27,00 € 300 g
PILETINA, 100 g
400
20
1
5,00 €, 1 kg = 13,33 € MPC 2.5.2025.: 5,00 €
1,60 €, 1 kg = 12,00 € MPC 2.5.2025.: 1,60 €
-25%
LOW CALORIE, PILETINA RIŽA, 2,5 kg = 23,00 (27,00, 1 kg = 9,20) MPC 2.5.2025.: 27,00 €
-20%
300 g
380 4,50 €, 1 kg = 12,67 € MPC 2.5.2025.: 4,50 €
-16%
ZA MACE KOJE MORAJU PAZITI
SELECT GOLD MEDICA LIVER DIET
29
PILETINA, 2,5 kg = 22,00 (26,50, 1 kg = 8,80) MPC 2.5.2025.: 26,50 €
odabrani okusi 300 g
PILETINA I RIŽA,
400
-26%
85 g
100
Umanjuje količinu bakra u jetri
-20%
5,00 €, 1 kg = 13,33 € MPC 2.5.2025.: 5,00 €
1,35 €, 1 kg = 11,76 € MPC 2.5.2025.: 1,35 €
Sadrži lako probavljive bjelančevine za bolju toleranciju
SELECT GOLD MEDICA OBESITY AND DIABETES perad
Visok sadržaj bjelančevina i vlakana pomaže u suzbijanju gladi i smanjenju tjelesne težine
2,5 kg = 22,00 (26,50, 1 kg = 8,80) MPC 2.5.2025.: 26,50 €
SELECT GOLD MEDICA RENAL
Nizak sadržaj fosfora smanjuje opterećenje bubrega
odabrani okusi GOVEDINA,
%
-20
300 g
00
4
100 g
-21%
140 1,70 €, 1 kg = 14,00 € MPC 2.5.2025.: 1,70 €
PURETINA,
%
-18
5,00 €, 1 kg = 13,33 € MPC 2.5.2025.: 5,00 €
85 g
110 1,40 €, 1 kg = 12,94 € MPC 2.5.2025.: 1,40 €
SELECT GOLD MEDICA STRUVIT govedina ili piletina
Snižava pH urina, što pomaže u otapanju struvitnih kamenaca/ snižavanju razine mokraćne kiseline
SELECT GOLD MEDICA URINARY govedina ili piletina
Prilagođeni udio magnezija umanjuje stvaranje struvitnih kamenaca
100 g
85 g
00
1
1,35 €, 1 kg = 11,76 € MPC 2.5.2025.: 1,35 €
-26%
40
1
1,70 €, 1 kg = 14,00 € MPC 2.5.2025.: 1,70 €
-18%
GLODAVCI
30
VERSELE - LAGA COMPLETE CAVIA
VERSELE - LAGA COMPLETE CUNI ADULT
hrana za zamorce, 500 g
peleti za patuljaste kuniće, 500 g
480 -24
%
480 -24
%
6,30 €, 1 kg = 9,60 € MPC 2.5.2025.: 6,30 €
6,30 €, 1 kg = 9,60 € MPC 2.5.2025.: 6,30 €
-25%
VERSELE - LAGA COMPLETE CUNI JUNIOR
-21%
VERSELE - LAGA COMPLETE CUNI SENSITIVE
hrana za mlade kuniće od 6 do 8 mj., 500 g
peleti za osjetljive kuniće, 500 g
550
500
7,30 €, 1 kg = 11,00 € MPC 2.5.2025.: 7,30 €
6,30 €, 1 kg = 10,00 € MPC 2.5.2025.: 6,30 €
VERSELE - LAGA CRISPY MUESLI HAMSTERS
VERSELE - LAGA CRISPY MUESLI RABBITS
VERSELE - LAGA NATURE ORIGINAL
hrana za hrčke, 2,5 kg = 8,00 (10,20, 1 kg = 3,20) MPC 2.5.2025.: 10,20 €
hrana za zečeve, 2,5 kg = 6,00 (8,00, 1 kg = 2,40) MPC 2.5.2025.: 8,00 €
hrana za patuljaste kuniće, 2,5 kg = 14,00 (18,15, 1 kg = 5,60) MPC 2.5.2025.: 18,15 €
750 g
850 g
750 g
3
280
500
3,80 €, 1 kg = 4,00 € MPC 2.5.2025.: 3,80 €
3,80 €, 1 kg = 3,29 € MPC 2.5.2025.: 3,80 €
6,80 €, 1 kg = 6,67 € MPC 2.5.2025.: 6,80 €
-21%
-26%
-26%
00
PTICE I RIBE VERSELE - LAGA PRESTIGE CANARIES
VERSELE - LAGA PRESTIGE BUDGIES
hrana za kanarince, 4 kg
hrana za tigrice, 4 kg
00
15
1200
19,20 €, 1 kg = 3,75 € MPC 2.5.2025.: 19,20 €
15,90 €, 1 kg = 3,00 € MPC 2.5.2025.: 15,90 €
-25%
-22%
-14%
MULTIFIT
-25%
poslastica za velike papige, 30 g
600
1,40 €, 1 kg = 40,00 € MPC 2.5.2025.: 1,40 €
hrana za gupije i ostale živorotke, 100 ml
8,00 €, 1 l = 24,00 € MPC 2.5.2025.: 8,00 €
TETRA TABIMIN hrana za akvarijske ribe, 275 tableta
1200
50
3
14,50 €, MPC 2.5.2025.: 14,50 €
4,70 €, 1 l = 35,00 € MPC 2.5.2025.: 4,70 €
%
-26
TETRA TETRAMIN FLAKES mješavina pahuljica za toplovodne ribice, 250 ml
120
TETRA GUPPY
31
-17%
GLAVNI ZA BEZBRIŽNE ŠAPE
32
FORESTO ogrlica protiv vanjskih nametnika za pse i mačke, 38 cm = 35,83 (42,15) € 70 cm = 39,92 (46,97) €
-15%
ZAŠTO ODABRATI FORESTO? ♥ dugotrajan učinak - zaštita do 8 mjeseci ♥ sigurna zaštita - protiv buha i krpelja ♥ vodootporna - održava zaštitu i po kiši ♥ udobna - lagana i praktična ♥ prirodni sastojci - sigurna za ljubimce ♥ bez mirisa - diskretna i čista
-15% ADTAB tablete protiv buha i krpelja za žvakanje za pse i mačke, 1 tableta PAS: 1,3 - 2,5 kg = 11,39 (13,40) € 2,5 - 5,5 kg = 12,21 (14,36) € 5,5 - 11 kg = 13,46 (15,83) € 11 - 22 kg = 14,62 (17,20) € 22 - 45 kg = 16,12 (18,96) € MAČKA: 0,5 - 2 kg = 10,78 (12,68) € 2 - 8 kg = 11,94 (14,05) €
CESTAL PLUS tableta za žvakanje za pse, protiv unutarnjih parazita
112
1,40 EUR
♥ za pse i štence starije od 4 tjedna ♥ 1 tableta na 10 kg tjelesne mase psa ♥ može se primijeniti kod gravidnih životinja ♥ zbog mogućnosti reinvazije, dehelmintizaciju treba ponoviti svaka 3 mjeseca
-20%
ZAŠTITI SVOG LJUBIMCA
VECTRA 3D
33
-20%
ampula za pse, od 1,5 do 4 kg, 0,8 ml = 6,60 (8,25) € od 4 do 10 kg, 1,6 ml = 7,82 (9,78) € od 10 do 25 kg, 3,6 ml = 9,03 (11,29) € od 25 do 40 kg, 4,7 ml = 9,71 (12,14) € > 40 kg, 8 ml = 10,25 (12,81) €
♥ štiti od buha, krpelja, komaraca i stajske muhe mjesec dana ♥ ubija i odbija nametnike (repelent!) ♥ kombinacija aktivnih tvari za maksimalan učinak ♥ jednostavna primjena ♥ mogu koristiti i štenci (stariji od 7 tj. i teži od 1,5 kg) ♥ širok raspon kilaža za svaku pasminu ♥ NE koristiti na mačkama!
VECTRA FELIS
534
ampula za liječenje i sprječavanje infestacija buhama kod mačaka, dinotefuran/piriproksifen, 0,9 ml
6,67 €
♥ štiti od buha tijekom mjesec dana ♥ sprječava razmnožavanje buha u okolišu tijekom 3 mjeseca ♥ nije potreban recept; jednostavna aplikacija na kožu ♥ ubija buhe već unutar 2h ♥ nije potreban ugriz buhe, već djeluje kontaktno
-20%
a Z i N v A l cA! G ZaŠT
A m I b U iTu Lj
GlAvNe PrEdNoStI ApLiKaCiJe: ZAJAMČENA UŠTEDA! Potraži popuste na omiljene brendove hrane, poslastice ili igračke i skeniraj kod za popust. Kada skeniraš kupon, istovremeno skupljaš i bodove! Kroz aplikaciju možeš koristiti i sve pogodnosti i popuste ZO♥CITY KLUBA.
SKUPLJAŠ BODOVE DOK KUPUJEŠ NAJBOLJE! Pokaži svoju digitalnu ZO♥CITY karticu uštede jer svaka kupnja ti donosi nove bodove!
SVE INFORMACIJE O TVOM LJUBIMCU NA JEDNOM MJESTU! Više ne moraš brinuti i misliti o važnim datumima svog ljubimca. ZO♥CITY mobilna aplikacija podsjetit će te na vrijeme o terminu cijepljenja i zadnjoj posjeti veterinaru.
GLAVNA PONUDA BAŠ PO MJERI TVOG LJUBIMCA! Više od 6.000 artikala u mobilnoj aplikaciji - što god da odabereš, nešto će ga sigurno razveseliti.
BESPLATNO PREUZMI APLIKACIJU!
Ponuda vrijedi od 3. do 27. rujna 2026. ili do isteka zaliha u navedenom razdoblju u ZO♥CITY trgovinama i ZO♥CITY WEB SHOP-u. Sigurna online kupovina, mogućnost plaćanja na rate iznad 60 €. Besplatna dostava na adresu za narudžbe iznad 49 €. Besplatna dostava na paketomat za narudžbe iznad 29 €.