
Koji hrvatski genijalac najbolje opisuje tvoj stil kupnje?
Riješi kviz, odgovori na kreativno pitanje i osvoji...

6x 500 eura poklon bon
Sudjeluj i osvoji na


4,99 7,49 -33%
MASLINOVO EKSTRA DJEVIČANSKO ULJE 1 l Cijena na 08/05/2025: 8,49 €


0,89 1,15
1,5 l 1 l = 0,60 € Cijena na 02/05/2025: 1,05 €
RAJČICA 700 g 1 kg = 1,22 € Cijena na 02/05/2025: 1,49 € 0,85 1,49
2,09 2,79
OGRANIČENA KOLIČINA
KOBASICA KRANJSKA 320 g 1 kg = 6,54 € Cijena na 02/05/2025: 2,79 €
ŠLJIVA 1 kg
0,99 za kom voće i povrće
Zemlja podrijetla: HRVATSKA/SRBIJA Cijena na 22/07/2025: 2,49 €

5,49



pakiranje



























































MARELICA
Zemlja podrijetla: MAKEDONIJA Cijena na 03/05/2025: 15,00 €
OGRANIČENA KOLIČINA
GROŽĐE MIX
1,29 1,49 za kg

















1,89 za kom
500 g 1 kg = 3,78 €
Zemlja podrijetla: ITALIJA Cijena na 25/07/2025: 2,99 €

pakiranje




MINI RAJČICA SUNSTREAM
200 g 1 kg = 9,95 €
Zemlja podrijetla: HRVATSKA Cijena na 04/06/2025: 2,99 €
PAPRIKA ROG
1,992,99 za kom -33%
500 g
1 kg = 1,78 €































0,89 1,29 za kom -31%
Zemlja podrijetla: MAKEDONIJA Cijena na 02/05/2025: 1,99 € pakiranje






i povrće Najniža cijena u 30 dana
KUPUS CRVENI












Zemlja podrijetla: HRVATSKA Cijena na 02/05/2025: 1,49 €




LUK LJUBIČASTI RUKAVAC















0,85 1,09 za kom
Zemlja podrijetla: HRVATSKA Cijena na 13/11/2025: 1,19 €







0,49 0,79 za kg -37%






1,692,29 za kom
SALATA MISTICANZA I JESTIVO CVIJEĆE
200 g 1 kg = 8,45 €
Zemlja podrijetla: ITALIJA Cijena na 02/05/2025: 2,29 €
7,99 8,99 za kom
ORHIDEJA 2 GRANE
Zemlja podrijetla: SLOVENIJA Cijena na 02/05/2025: 8,99 €

























3,49 4,99 za kg -30%
Od četvrtka, 06.08. do 11.08.
Najniža cijena u 30 dana

SVINJSKA
SLABINA I LEĐA
BEZ KOSTI
Cijena na 12/05/2026: 4,99 € pakiranje

10,99 16,79 za kg -34%
TELEĆA LOPATICA
BEZ KOSTI
Cijena na 06/03/2026: 16,79 € pakiranje

2,69 3,09 za kg
DOMAĆE SVJEŽE
PILE
Cijena na 24/03/2026: 3,09 € pakiranje

FILETI ATLANSKOG
LOSOSA
500 g
1 kom = 17,98 €
8,99 11,79 pakiranje
Cijena na 02/05/2025: 10,99 €

2,89 4,19 za kom -31%


MIJEŠANO
MLJEVENO MESO
450 g
1 kg = 6,42 €
Cijena na 02/05/2025: 3,79 € pakiranje

SVINJSKO CARSKO
3,09 za kom
pakiranje
MESO S KOŽOM BEZ
KOSTI NAREZANO
500 g
1 kg = 6,18 €
Cijena na 29/05/2025: 3,39 €

3,594,19 za kg
PUREĆI BATAK S KOSTI I KOŽOM
Cijena na 18/06/2025: 4,39 € pakiranje



ORADA OČIŠĆENA
SVJEŽA za kg
Cijena na 02/05/2025: 11,55 € -30%
12,59 17,99


































































































Najniža cijena u 30 dana
DOMAĆA SUHA KOBASICA
1 kg = 12,90 €
Cijena na 05/06/2025: 16,90 €








1,29 1,69 za 100 g

1,391,99 za 100 g -30%
DOMAĆA PANCETA
NA POSEDARSKI
1 kg = 13,90 €
Cijena na 02/05/2025: 19,90 €




1,59 2,19 za 100 g
ISTARSKA SALAMA
1 kg = 15,90 €
Cijena na 02/05/2025: 21,90 €





































0,99 1,39 za 100 g


KUHANI SIR S CRVENOM PAPRIKOM
1 kg = 9,90 €
Cijena na 02/05/2025: 13,90 €
1,09 1,42 za 100 g
KUHANA ŠUNKA ZLATNA
1 kg = 10,90 €
Cijena na 02/05/2025: 14,20 €

ŠKRIPAVAC
POLUTVRDI SIR
1 kg = 9,90 €
Cijena na 02/05/2025: 12,90 €
















SVJEŽI

0,36 0,59 za 100 g -38%
POLUMASNI SIR
1 kg = 3,60 €
Cijena na 02/05/2025: 5,90 €
0,99 1,49 za 100 g -33%

0,90 1,24 za 100 g
DIMLJENI SIR GAUDA
1 kg = 8,99 €
Cijena na 02/05/2025: 12,40 €













0,69 1,05 za kom -34%
Najniža cijena u 30 dana
LOVAČKI KRUH
400 g
1 kg = 1,73 €
Cijena na 02/05/2025: 105,00 €


BUREK S JABUKAMA
0,69 0,99 za kom -30%
155 g
1 kg = 4,45 €
Cijena na 02/05/2025: 0,89 €

0,20 0,25 za kom
PECIVO S PROKLIJALOM RAŽI
70 g
1 kg = 2,86 €
Cijena na 01/10/2025: 0,29 €

0,791,19 za kom -33%
DONUT LINO LADA
76 g
1 kg = 10,39 €
Cijena na 16/04/2026: 1,19 €

1,091,79 za kom -39%
KRUH PANJ
400 g
1 kg = 2,73 €
Cijena na 02/05/2025: 1,79 €

0,751,19 za kom -36%
0,150,29 za kom -46%
90 g
1 kg = 8,33 €
Cijena na 01/01/2026: 1,19 €



ŠTAPIĆ S PILETINOM I POVRĆEM

PECIVO MINI SOMUN
50 g
1 kg = 3,09 €
Cijena na 02/05/2025: 0,29 €

3,795,49 za kom -30%
KOLAČ ČUPAVCI
480 g
1 kg = 7,90 €
Cijena na 03/09/2025: 5,49 €

Pekarnica






























































OGRANIČENA KOLIČINA KREM JUHA OD POVRĆA
2,19
600 g
1 kg = 3,65 € Cijena na 16/05/2026: 1,99 €
1,591,99

MINI KROASANI 1 kg Cijena na 11/11/2025: 1,99 €

5,99 7,99
MINI PIZZA MARGHERITA 12 KOM 1,08 kg
1 kg = 5,55 € Cijena na 02/05/2025: 7,99 €


OGRANIČENA KOLIČINA PANZEROTTI S RAJČICOM I MOZZARELLOM 2 KOM
1,99
2,793,79
SLADOLED BOURBON VANILIJA 950 g
250 g
1 kg = 7,96 € Cijena na 02/05/2025: 1,79 €
1 l = 2,94 € Cijena na 19/06/2025: 3,79 €
2,69 3,89 -30% SLADOLED KORNET OD PISTACIJA 6 KOM
450 g 1 kg = 5,98 € Cijena na 02/05/2025: 3,89 €



















2,69 3,99 -32% SLADOLED MINI VANILIJA S BADEMIMA 8 KOM
328 g
1 kg = 8,21 € Cijena na 19/06/2025: 3,99 €
OGRANIČENA KOLIČINA LEDENI ŠTAPIĆI VIŠE VRSTA 12 KOM
2,19
840 g
1 kg = 2,61 € Cijena na 02/05/2025: 2,99 €












Od četvrtka, 06.08. do 11.08.
Najniža cijena u 30 dana

1,59 -33%



TIROLSKA KOBASICA
400 g
1 kg = 3,98 €
Cijena na 02/05/2025: 2,42 €

2,99 3,99
PUREĆA PRSA PEČENA
350 g
1 kg = 8,55 €
Cijena na 29/05/2025: 3,99 €

1,591,79
ŠUNKA KUHANA
200 g
1 kg = 7,95 €
Cijena na 02/05/2025: 1,79 €
2,99 4,99 -40%

BOREKLIK SIR U SALAMURI
800 g
1 kg = 3,74 €
Cijena na 02/05/2025: 4,99 €

7,9910,99









3,29 4,49
ZIMSKA SALAMA
100 g
1 kg = 13,16 € Cijena na 15/05/2025: 4,69 €


SIR TVRDI KRAVLJI
700 g
1 kg = 11,42 €
Cijena na 19/06/2025: 10,99 €




















3,194,59 -30%
ČAJNA SALAMA
420 g 1 kg = 7,60 € Cijena na 26/08/2025: 4,59 €
550 g
3,99 6,75 -40% SIR TRAPIST








1 kg = 7,26 € Cijena na 24/10/2025: 6,99 €





1,792,65 -32% SIR MOZZARELLA JULIENNE
250 g
1 kg = 7,16 €
Cijena na 02/05/2025: 2,65 €

0,49 0,70 -30% MARGARIN
250 g
1,191,89 -37%
TOPLJENI SIR LISTIĆI CHEDDAR
200 g
1 kg = 5,95 €
Cijena na 12/06/2025: 1,89 €
1,191,99 -40% SIR MAASDAM
150 g 1 kg = 7,94 €

Cijena na 02/05/2025: 1,99 €

TAGLIATELLE S JAJIMA
500 g
1 kg = 2,78 € Cijena na 02/05/2025: 2,49 €
1 kg = 1,96 €
Cijena na 01/12/2025: 0,70 €
1,392,49 -44%

0,69 1,09 -36%

NJOKI OD KRUMPIRA
500 g


1 kg = 1,38 € Cijena na 02/05/2025: 1,09 €












600 g
1 kg = 2,82 €
Cijena na 02/05/2025: 2,29 €
1,692,29 ETORP C T EDGEOGRAPHICALIND TAC NO PIADINA SVJEŽA 5 KOM





0,69 1,09 za kom -36% LEDENA KAVA VIŠE VRSTA
250 ml
1 l = 2,76 €
Cijena na 02/05/2025: 1,09 €












1,992,99 za kom -33% JOGURT VOĆNI/ VOĆNI LIGHT MIX 8 x 125g Cijena na 02/05/2025: 2,99 €



Najniža cijena u 30 dana Od četvrtka, 06.08. do 11.08.







za kom -36%
0,35 0,55
DESERT SA ŠLAGOM VANILIJA/ČOKOLADA
200 g
1 kg = 1,75 €
Cijena na 02/05/2025: 0,49 €
0,791,19 -33%
PUDING PROTEIN RIŽA VANILIJA
180 g
1 kg = 4,39 €
Cijena na 02/05/2025: 1,19 €



0,59 0,99 -40%
VRHNJE ZA KUHANJE
200 ml
1 l = 2,95 €
Cijena na 03/07/2025: 1,05 €

0,99 1,29
TJESTENINA TAGLIATELLE
500 g 1 kg = 1,98 € Cijena na 02/05/2025: 1,29 €











0,610,95 -35% MLIJEKO TRAJNO 1,5% M.M. 1 l Cijena na 02/05/2025: 0,95 €

0,59 0,89 za kom -33% TJESTENINA FARFALLE/ DITALI GRANDI RIGATI
500 g 1 kg = 1,18 € Cijena na 02/05/2025: 0,89 €




















1,291,69 BILJNI PRIPRAVAK ZA ŠLAG
na 02/05/2025: 1,69 €










3,99 5,19
RIŽA BASMATI
2 kg
1 kg = 2,00 €
Cijena na 02/05/2025: 5,89 €

0,99 1,29
DODATAK JELIMA S POVRĆEM
500 g
1 kg = 1,98 € Cijena na 02/05/2025: 1,09 €

8,99 11,99
FILETI INĆUNA U BILJNOM ULJU
720 g
1 kg = 12,49 €
Cijena na 02/05/2025: 11,99 €
1,792,29
MASLINE ZELENE BEZ KOŠTICE
0,791,09
SLATKI KUKURUZ
250 g
1 kg ocijeđene mase = 7,16 €

Cijena na 08/07/2025: 2,29 €
285 g 1 kg ocijeđene mase = 2,78 € Cijena na 07/10/2025: 1,19 €



OGRANIČENA KOLIČINA

2,99 1 kom= 0,50 €

3,39 4,39 TUNA ŽUTOPERAJNA U MASLINOVOM ULJU


4 x 80 g 1 kg = 10,60 € Cijena na 02/05/2025: 4,39 €

SLANUTAK

6 x 400 g
1 kg ocijeđene mase = 2,08 € Cijena na 07/03/2026: 3,00 €




















9,99 12,99 KAVA U ZRNU KLASIK 1 kg Cijena na 03/05/2025: 11,99 €

2,793,79
PEKMEZ ŠLJIVA
860 g
1 kg = 3,25 € Cijena na 13/02/2026: 3,79 €



Najniža cijena u 30 dana Od četvrtka, 06.08. do 11.08.



2,49 2,99
INSTANT NAPITAK LIMUN/BAZGA
460 g
1 kg = 5,42 €
Cijena na 27/02/2026: 2,99 €
OGRANIČENA KOLIČINA
3,39
INTEGRALNI KEKSI S ČOKOLADOM
700 g
1 kg = 4,85 €
Cijena na 02/05/2025: 2,99 €


1,591,99
BISKVIT FARCI ORANGE
350 g
1 kg = 4,55 €
Cijena na 02/05/2025: 1,99 €

6,99 9,99 -30% ČOKOLADNE
PRALINE
1 kg
Cijena na 02/05/2025: 9,99 €









300 g





1,291,59 NAPOLITANKE S KAKAOM
1,992,39 za kom
1 kg = 4,30 €


Cijena na 08/07/2025: 1,49 €

400 g













TORTA ČOKOLADNA/TIRAMISU
1 kg = 4,98 €
Cijena na 02/05/2025: 2,39 €

0,99 -33%
BOMBONI S PUNJENJEM OD MENTE
400 g
1 kg = 2,48 € Cijena na 02/05/2025: 1,49 €














1,492,29 za kom -34%
NEKTAR KRUŠKA/ BRESKVA
6 x 200 ml

1 l = 1,25 € Cijena na 09/09/2025: 2,29 €
3,49 5,29 -34%

1,992,99 -33%
VINO FRAGOLINO
750 ml
1 l = 2,66 € Cijena na 02/05/2025: 2,52 €
PJENUŠAVO
VINO PROSECCO MILLESIMATO
750 ml
1,993,49 -42% VINO CHARDONNAY SOLEMORO IGP

750 ml
1 l = 2,66 € Cijena na 02/05/2025: 3,99 €
1,993,29 -39%
1 l = 4,66 € Cijena na 02/05/2025: 5,02 €

VINO ROSE SOLEMORO



750 ml 1 l = 2,66 € Cijena na 02/05/2025: 3,52 €











7,9912,99 -38% RAKIJA VILJAMOVKA
40% VOL.
700 ml
1 l = 11,42 € Cijena na 02/05/2025: 12,09 €





5,49 7,99 -31% SCOTCH & SPANISH WHISKY
40% VOL.
700 ml
1 l = 7,85 € Cijena na 02/05/2025: 7,99 €


4,99 7,99 -37%
LONDON DRY GIN PREMIUM 42% VOL.
500 ml
1 l = 9,98 € Cijena na 02/05/2025: 6,99 €









1,351,59 za kom TEKUĆI SAPUN VERBENA/ ORHIDEJA REFIL
1 l Cijena na 02/05/2025: 1,59 €






5,99
1,49 2,09 za kom ŠAMPON ZA KOSU VIŠE VRSTA
250 ml
1 l = 5,96 € Cijena na 27/06/2026: 2,09 €

1,391,99

3,49










1,19







1,99 za kom















8,99
























Hrvatska u svakom zalogaju
popust na blagajni KULEN za kg
16,49 20,99
Cijena na 02/05/2025: 20,99 €
OGRANIČENA KOLIČINA
19,69
popust na blagajni
15,99 19,99

2,29 2,89 KOBASICA ČEŠNJOVKA
200 g
1 kg = 11,45 €
Cijena na 02/05/2025: 2,89 €

BUĐOLA DALMATINSKA
za kg
Cijena na 02/05/2025: 18,49 €

PANCETA ISTARSKA
za kg
Cijena na 02/05/2025: 19,99 €


OGRANIČENA KOLIČINA
2,09
PEČENICA DALMATINSKA
100 g 1 kg = 20,90 € Cijena na 02/05/2025: 2,29 €

1,551,99
RAVNI KULEN
100 g 1 kg = 15,50 € Cijena na 03/09/2025: 1,99 €

2,49 2,99
100 g
1 kg = 24,90 € Cijena na 02/05/2025: 2,99 €

0,85 1,39 -38%
4,25 €
na 05/09/2025: 1,29 €

500 g
0,85 1,23 -30% SVJEŽE VUČENO TIJESTO
1 kg = 1,70 €
Cijena na 18/07/2025: 1,25 €
3,99 5,49

3,79
3,49 4,49

1,752,29


0,791,09
MLINCI S JAJIMA
250 g
1 kg = 3,16 €
Cijena na 15/11/2025: 1,09 €

2,153,09 -30% SVJEŽA JAJA IZ PODNOG UZGOJA L 10 KOM Cijena na 02/05/2025: 2,59 €


0,85 0,99 SVJEŽE MLIJEKO ESL 3,2% M.M. 1 l Cijena na 02/05/2025: 0,99 €

4,195,99 -30%
CVJETNI MED
680 g 1 kg = 6,17 € Cijena na 02/05/2025: 5,99 €


1,992,39 EXTRA ÐŽEM OD SMOKVE
350 g
1 kg = 5,69 €
Cijena na 28/05/2025: 2,39 €


3,99 5,89 -32%
POMMES FRITES PREDPRŽENI
3 kg
1 kg = 1,33 €
Cijena na 02/05/2025: 5,89 €

8,99 9,99 BURGER JUNEĆI 4 KOM
g 1 kg = 14,99 € Cijena na 02/05/2025: 8,99 €

KOLIČINA MINI KOBASICA BIJELA/DIMLJENA
4,49 za kom
440 g
1 kg = 10,21 €
Cijena na 06/05/2026: 4,49 €

2,29 OGRANIČENA KOLIČINA POMMES FRITES SPIRALNI
600 g 1 kg = 3,82 € Cijena na 24/03/2026: 2,29 €

2,49


1,391,99 -30% SOMUN 4 KOM 600 g 1 kg = 2,32 € Cijena na 02/05/2025: 2,49 €
KOLIČINA DEBRECINKA KOBASICA BLAGA/PIKANT
5,39 za kom

640 g
1 kg = 8,43 €
Cijena na 02/05/2025: 5,39 €



0,99 1,29 TARTAR UMAK 165 g 1 kg = 6,00 € Cijena na 02/05/2025: 1,29 €


1,792,29
MAJONEZA SQUEEZE
500 ml
1 l = 3,58 € Cijena na 07/02/2026: 2,29 €

3,39 4,49
AJVAR PREMIUM BLAGI
540 g 1 kg = 6,28 € Cijena na 23/06/2026: 4,49 €

1,792,25
UMAK BURGER SAUCE
420 ml
1 l = 4,27 € Cijena na 04/03/2026: 2,25 €

1,992,49
KAJMAK NAMAZ
70% M.M. 250 g 1 kg = 7,96 € Cijena na 02/05/2025: 2,49 €

3,99 4,99
PEČENA PAPRIKA U SENFU
540 g 1 kg = 7,39 € Cijena na 23/06/2026: 4,99 €

OGRANIČENA KOLIČINA
1,49
KETCHUP LJUTI
560 g 1 kg = 2,67 € Cijena na 11/07/2025: 1,49 €
0,790,99
PRŽENI
SJECKANI LUK
70 g 1 kg = 11,29 € Cijena na 10/06/2026: 0,99 €

2,793,49
GRAVČE TAVČE
560 g
1 kg = 4,99 € Cijena na 23/06/2026: 3,49 €

OGRANIČENA KOLIČINA

3,99
ZAČIN MASLINOVO
ULJE I FEFERONI
250 ml
1 l = 15,96 € Cijena na 02/05/2025: 3,79 €


OGRANIČENA KOLIČINA
1,59
KRUH ZA BRUSCHETTE
500 g
1 kg = 3,18 €
Cijena na 02/05/2025: 1,59 €

OGRANIČENA KOLIČINA
1,29
ČIPS HRSKAVI
180 g
1 kg = 7,17 €
Cijena na 02/05/2025: 1,29 €
0,791,19 za kom -33%
PECIVO ZA HAMBURGER/ MAXI HAMBURGER
300 g
1 kg = 2,64 €
Cijena na 02/05/2025: 1,19 €


OGRANIČENA KOLIČINA GRICKALICE S BBQ UMAKOM

0,49 0,69 za kom
LEDENI ČAJ LIMUN/ BRESKVA
500 ml
1 l = 0,98 €
Cijena na 02/05/2025: 0,59 €


1,29
210 g 1 kg = 6,15 € Cijena na 02/05/2025: 1,29 €

0,65 0,79
PIVO GRALSBURG 4,3% VOL.
500 ml
1 l = 1,30 € Cijena na 02/05/2025: 0,79 €

OGRANIČENA KOLIČINA TORTILLA EXTREME CHILLI
2,19
400 g
1 kg = 5,48 €
Cijena na 02/05/2025: 1,99 €

OGRANIČENA KOLIČINA SLJEZOVI KOLAČIĆI
1,69
300 g
1 kg = 5,64 € Cijena na 02/05/2025: 1,59 €

0,50
PIVO BEZALKOHOLNO LIMENKA
<0,5% VOL.
0,59
500 ml
1 l = 1,00 €
Cijena na 02/05/2025: 0,67 €


0,791,19
1


1,49

5,49


1,49

3,29

5,99






























