Skip to main content

Premium katalog

Page 1

VEĆ 30 GODINA KUPOVINU PRETVARAMO U UŽIVANJE PONUDA VAŽI OD 3-30.6.2021.


VOĆE NAJLEPŠE TROPSKO VOĆE Ukusi su različiti, ali malo ko može da odoli mangu: sočan je, sladak, osvežavajući i kremast. Osim neodoljivog ukusa, postoji nekoliko dobrih razloga zašto treba da jedete ovo voće. Mango je idealan za one koji brinu o izgledu jer je bogat vitaminima A i C koji podstiču proizvodnju kolagena – proteina odgovornog za elastičnost i lepotu kože. Mango

Breskv a

-20% rina Nekta

POPUSTA

An

Kajsija

Avo

s ana

kado

Pšenično integralno organsko brašno 1kg

89,99 din. 99,99 din.

Suncokretovo organsko ulje 250ml

149,99 din. 199,99 din.

Jedinična cena 89,99 din./kg

Jedinična cena 599,96 din./l

Raženo organsko integralno brašno 500g

Suncokretovo organsko ulje 750ml

59,99 din. 79,99 din. Jedinična cena 119,98 din./kg

299,99 din. 399,99 din. Jedinična cena 399,99 din./l

Laneno organsko hladno ceđeno ulje 250ml

299,99 din. 399,99 din. Jedinična cena 1.199,96 din./l

2


ZDRAVA HRANA SLATKO, A ZDRAVO! Sve popularniji prirodni zaslađivač, stevija, stiže nam iz Južne Amerike gde se gaji preko dve hiljade godina! Tamo ima i karakterisitičan naziv: „list slatkog meda“. Slast njenih listova je čak 40 puta jača od običnog belog šećera, čija je mnogo zdravija alternativa. Izaberite svoj omiljeni slatkiš sa stevijom i sladite se zdravo!

-25%

Napitak Zajic

POPUSTA

Organic bombone Alpenbauer 90g

189,99 din. 230,99 din. Jedinična cena 2.111,00 din./kg

Organska supa i pahuljice

-20% POPUSTA

-20%

Napitak Alpro

POPUSTA

Sok Loveberry 1l

259,99 din. 332,99 din. Jedinična cena 259,99 din./l

Ulje Olga 250ml Kreker, praline i musli Keto

-20% POPUSTA

-20% POPUSTA

-20% POPUSTA

Kakao krem sa steviom 250g

3


DELIKATES ZAŠTO SE SIR JEDE NA POČETKU ILI NA KRAJU OBROKA? Kod nas se sir obično servira kao meze ili predjelo i služi se na dasci sa suvim mesom i drugim delikatesima. U Francuskoj, sir se jede na kraju obroka, a pre deserta. Osim uživanja u ukusu i ritualu gozbe, za ovo postoji još jedan razlog: sir je bogat fosforom i kalcijumom, koji štite zube od bakterija.

Galbani Paesano 40 g 89,99 112,99 Galbani Mozzarella 125 g 144,99 182,99

Galbani Mascarpone 500 g 499,99 629,99

Sir Edam, Maasdam, Gouda listići 150g

249,99 din.

Dimljeni sir u kobasici 100g

308,99 din. Jedinična cena 1.666,60 din./kg

124,99 din. 161,99 din. Jedinična cena 1.249,90 din./kg

Dimljeni sir u kobasici 200g

369,99 din. 480,99 din. Jedinična cena 1.849,95 din./kg

Sir Maasdam kotur 100g

119,99 din. 151,09 din. Jedinična cena 1.199,90 din./kg

Sir Maasdam blok 100g

119,99 din. 157,89 din. Jedinična cena 1.199,90 din./kg

4


OSNOVNE NAMIRNICE / ZAMRZNUTO MIRIS MORA U TANJIRU Morski plodovi su prepuni ukusa, lako i brzo se spremaju, a u njima se uživa svim čulima. Bogati su mineralima, a ono što možda niste znali je da imaju nizak procenat kalorija. Podelite ih s nekim koga volite i uživajte kao na moru! Testenine Rummo spaghetti no.5 500g

Pirinač risotti Riso Gallo 500g

179,99 din.

169,99 din.

247,99 din. Jedinična cena 359,98 din./kg

216,99 din. Jedinična cena 339,98 din./kg

Testenina Rummo Tagliatelle 500g

269,99 din. 349,99 din. Jedinična cena 539,98 din./kg

Njoke Gnocchi Rummo 500g

199,99 din.

Integralni pirinač Riso Gallo 500g

199,99 din. 255,99 din.

Pirinač Riso Gallo 1kg (dugo zrno, rižoto)

249,99 din. 399,99 din. Jedinična cena 249,99 din./kg

Jedinična cena 399,98 din./kg

283,99 din. Jedinična cena 399,98 din./kg

Testenina Rummo (Fusili, Caserelle) 500g

199,99 din. 273,99 din.

Smrznuti plodovi mora Frikom 300g

699,99 din. 867,99 din. Jedinična cena 1749,98 din./kg

Jedinična cena 399,98 din./kg

Smrznute lignje Frikom 400g

Smrznuti morski plodovi Frozy 380/500g

-15%

-15%

POPUSTA

POPUSTA

5


SLATKIŠI DA LI IMAMO NEŠTO SLATKO U KUĆI? Nema ničeg lepšeg nego kad otvorite kuhinjski ormarić u kojem držite slatkiše, a iz njega se raširi miris keksa i čokolade. To nas sve vraća u detinjstvo. Napunite svoje police omiljenim slatkišima, zasladite se posle ručka ili uz omiljenu seriju, a kad vam dođu prijatelji na kafu – obradujte ih slatkim zalogajima uz šoljicu omiljenog napitka!

-20% POPUSTA

Mlečna čokolada Ritter 100g

149,99 din. 189,99 din. Jedinična cena 1499,90 din./kg

Crna čokolada The Belgian 100g

199,99 din. 279,99 din. Jedinična cena 1999,90 din./kg

Čokolada Ritter 100g

179,99 din. 219,99 din. Jedinična cena 1799,90 din./kg

6


SLATKIŠI ZA DOBRO JUTRO I PRODUKTIVAN DAN Espreso ili nes, crna ili s mlekom – kafa je deo naših svakodnevnih rituala, a osim što sadrži moćne antioksidanse, kafa nas i moćno zbližava: uz nju se povezujemo, razgovaramo, razmenjujemo ideje, pravimo planove i družimo!

Kafa espresso Nescafe gold 100g

Kafa single origin Grand 175g

549,99 din.

239,99 din. 277,99 din.

720,99 din.

Jedinična cena 1.371,37 din./kg

Jedinična cena 5.499,90 din./kg

Sladoled Highlife Frikom 259g (čokolada, brownie malina)

299,99 din. 355,99 din. Jedinična cena 1.158,26 din./kg

Sladoled choco obsession Frikom 450ml

339,99 din. 395,99 din. Jedinična cena 755,53 din./l

Sladoled HD 400g

599,99 din. 729,99 din. Jedinična cena 1.499,98 din./kg

5999,00 din. 7499,99 din.

7


KOZMETIKA ZA OSMEH KOJI OSVAJA Danas je izbor vrsta četkica ogroman, ali električne četkice imaju nekoliko prednosti više u odnosu na klasične. Zahvaljujući soničnoj tehnologiji, stvara se osciliranje, rotiranje i pulsiranje glave četkice, što omogućava temeljno uklanjanje nečistoća čak i na teško dostupnim mestima. Isprobajte i osmehnite se široko! Pasta za zube Colgate (odabrani artikli) Električna četkica za zube Oral B 1 kom.

Električna četkica za zube pixar + travel case Oral B 1 kom.

3.499,99 din.

2.499,99 din.

5.329,99 din.

3.395,99 din.

Jedinična cena 3.499,99 din./kg

-30%

Jedinična cena 2.499,99 din./kg

POPUSTA

-25%

Hedera Vita (odabrani artikli)

Kozmetika Tesori d'Oriente (odabrani artikli)

-20%

POPUSTA

POPUSTA

Keune

-25% POPUSTA

-35% NOVO

FROTIRSKI POKRIVAČ

samo

2.59999rsd

100%

Redovna cena: 3.999 99rsd

TURSKI PAMUK

Dostupno u dimenziji 130x190cm.

Ponuda važi u Univerexport objektima po asortimanu. Redovne cene artikala, tj. precrtane cene i procenti sniženja odnose se na sledeće objekte (Univerexport: 003, 004, 006, 009, 010, 011, 012, 013, 017, 021, 022, 034, 036, 040, 041, 042, 043, 060, 064, 065, 069, 070, 073, 075, 076, 112, 113, 114, 115, 116, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 135, 136, 138, 203, 205, 206, 207, 209, 212, 213, 216,217, 219, 221, 222, 223, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 237, 240, 241, 242 i 245). Više na www.univerexport.rs Ponuda traje od 3-30.6.2021. Sve vaše sugestije možete nam uputiti besplatnim pozivom na broj 0800/345678. Za eventualne štamparske greške ne preuzimamo odgovornost. Fotografije ne moraju u potpunosti odgovarati realnom izgledu artikla. /univerexport

@nasenajbolje

@univerexportTV

Odloženo plaćanje do

180 dana www.univerexport.rs KORISNIČKI SERVIS

BESPLATNA INFO LINIJA

0800 345678 PON-PET 7:30-15:30h


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
Premium katalog by Nabava.net Katalozi - Issuu