OD ČET. 03.12. DO SRI. 09.12.
-35%
SUPER PONUDA
9,99
6
KINDER
49
Čokolada
mliječno punjenje
kn
100 g (1 kg = 64,90 kn)
više na str. 2-7 AIA
Pureća krila
Svinjski vrat
svježa
s kostima u komadu ili narezan na pultu
1 kg
HIT CIJENA!
1 kg
!
5l
Graševina bag in box bijelo kvalitetno vino
28,99
16
99 kn
COME A CASA
Lasagne Bolognese svježe 1 kg
kn
JE
VIOLETA
Omekšivač za rublje
E K SVJ
2,7 l
Coral sea ili Rose gold
5l (1 l = 11,00 kn)
-41%
15
EŽ
N
C JE
PI UŠTE
ĐAKOVAČKA VINA
SUPER PONUDA
DU
•
KU
CA
P
O
89
MESN I ŠA
I
kn
00,99
UV
79
K
11
NI
0,99
-00%
SUPER PONUDA
N I POBJ E D OV
• NA
-00%
SUPER PONUDA
2,7 l (1 l = 7,40 kn)
SUPER PONUDA
-38%
SUPER PONUDA
89,99
39,99
54
99 kn
-50%
19
99 kn
Ponuda vrijedi od četvrtka 03.12.2020. do srijede 09.12.2020. ili do isteka zaliha. Sve cijene su izražene u kunama s PDV-om. Kupovina je moguća samo u količinama predviđenim za kućanstvo. Fotografije ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu prozivoda. Ispričavamo se zbog mogućih tiskarskih pogrešaka.
Izdanje 49/2020
Čokoladna figurica
Čokoladna figura
Sv. Nikola
Sv. Nikola
150 g (1 kg = 53,27 kn)
60 g (1 kg = 66,50 kn)
-27%
SUPER PONUDA
-20%
SUPER PONUDA
4,99
10,99
3
7
99
99 kn
-20%
-20% 49,99
39
99
KINDER
-25%
Poklon paket sa slatkišima
BARON
7,99
5
Adventski čokoladni kalendar
99 kn
75 g (1 kg = 79,87 kn)
280 g (1 kg = 160,68 kn)
kn
kn
SUPER PONUDA
SUPER PONUDA
SUPER PONUDA
150 g
KLETT
RIEGELEIN
24,99
MILKA
Poklon paket sa slatkišima 372 g (1 kg = 107,50 kn)
19
99 kn
Winter
242 g (1 kg = 53,68 kn)
-00%
SUPER PONUDA
59,99
00,99
kn
172 g (1 kg = 116,22 kn)
Božićni poklon paket
-25%
44
Bueno
KANDIT
SUPER PONUDA
99
KINDER
12
99 kn
FIGARO
Čokoladni medvjedić 75 g (1 kg = 119,87 kn)
-30%
SUPER PONUDA
-00%
12,99
SUPER PONUDA
0,99
32 2
99 kn
WINDEL
Slatkiši Božićna čarapa
97 g (1 kg = 340,10 kn)
8
99 kn
WINDEL
Slatkiši s grančicom 90 g (1 kg = 266,56 kn)
-00%
SUPER PONUDA
0,99
23
99 kn
Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.
-28%
SUPER PONUDA
38,99
27
99 kn
RAFFAELLO
Punjeni desert 230 g (1 kg = 121,70 kn)
-21%
SUPER PONUDA
69,99
54
FERRERO ROCHER
99 kn
Desert
punjen kremom od lješnjaka 375 g (1 kg = 146,64 kn)
-34%
-20%
SUPER PONUDA
49,99
32
99 kn
SUPER PONUDA
24,99
MERCI
19
Bombonjera
99
Petits heart
250 g (1 kg = 131,96 kn)
-26%
8,99
6
99 kn
-20%
SUPER PONUDA
9,99
7
99 kn
24
99
-22%
SUPER PONUDA MILLANO
Mliječna čokolada
kn
classico
500 g (1 kg = 39,98 kn)
WERTHER'S ORIGINAL NIMM2 ILI MAMBA, BOMBONI
SUPER PONUDA
33,99
kn
GRANDUCALE
Panettone
Odabrane vrste
TOFFIFEE
Bombonjera Santa
250 g (1 kg = 99,96 kn)
75 - 180 g
-25%
Božićna
5x15 g (1 kg = 93,20 kn)
-28%
SUPER PONUDA HEINERLE
Božićne čokoladne lizalice pakiranje od 8 komada
120 g (1 kg = 66,58 kn)
6,99
4
99 kn
SORINI
Praline rinfuzo
100 g (1 kg = 49,90 kn)
Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.
3
Svježa patka
-00%
SUPER PONUDA
00,99
17
39
-27%
SUPER PONUDA
10,99
7
PLODINE
Buđola
kn
100 g (1 kg = 79,90 kn)
-25% 15,99
11
99 kn
VICI
Kozice u ulju sa češnjakom 320 g (1 kg = 62,47 kn)
-00%
SUPER PONUDA
99
SUPER PONUDA
kn
trajni proizvod
00,99
49
99 kn
Patka svježa 1 kg
-00%
SUPER PONUDA PIK VRBOVEC
Domaća šunka cca 900 g
+ krpa
polutrajni proizvod
00,99
7
trajni proizvod 100 g (1 kg = 119,90 kn)
kn
00,99
KRAS
99
Suha šunka
kn
100 g (1 kg = 79,90 kn)
trajni proizvod
5
99 kn
PLODINE
Panceta
trajni proizvod 100 g (1 kg = 59,90 kn)
VICI
dimljeni
100 g (1 kg = 239,90 kn)
-20%
SUPER PONUDA
25,99
29,99
79,99
4
+daščica
Tuna filet
SUPER PONUDA
kn
650 g (1 kg = 69,22 kn)
-00%
-23%
19
Zimska salama trajni proizvod
SUPER PONUDA
99
PIK VRBOVEC
SUPER PONUDA
-00%
Goveđa suha šunka
44
99
1 kg
SUPER PONUDA PIVAC
00,99
23
99 kn
-25%
59
99 kn
FROZY
Škampi smrznuti 1 kg
Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.
Tvrdi sir
od kravljeg i ovčjeg mlijeka 250 g (1 kg = 55,96 kn)
-00%
SUPER PONUDA
-29%
00,99
SUPER PONUDA
84,90
59
90 kn
-23%
Sir sa tartufima
240 g (1 kg = 249,58 kn)
SUPER PONUDA
10,49
799 kn
13
99
ZIGANTE
kn
Tvrdi sir
miješani, od kravljeg, kozjeg i ovčjeg mlijeka
SIRANA GLIGORA
Težački sir
250 g (1 kg = 71,96 kn)
tvrdi kravlji 45% m.m.
-00%
SUPER PONUDA
100 g (1 kg = 79,90 kn)
00,99
-29%
SUPER PONUDA
26,99
18
99 kn
LATTERIA SORESINA
1799 kn
Sir Grana Padano 200 g (1 kg = 94,95 kn)
vrhunsko 15-18 °C VINA MILIČIĆ
-35%
Plavac mali
vrhunsko crno vino
SUPER PONUDA
99,99
64
99 kn
ZIGANTE TARTUFI
Poklon paket
tartufata 80 g fuži 400 g i maslinovo ulje s okusom crnih tartufa 60 ml
0,75 l (1 l = 53,32 kn)
-00%
SUPER PONUDA
00,99
3999 kn
16-18 °C
Gastro preporuka: 10-12 °C PUKLAVEC FAMILY BADEL
Rumeni Muškat
crno kvalitetno vino
0,75 l (1 l = 39,99 kn)
Cuvee Benkovac 0,75 l (1 l = 39,99 kn)
-25%
SUPER PONUDA
39,99
29
99
kvalitetno vino
-00%
SUPER PONUDA
00,99
29
99 kn
kn
Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.
-00%
SUPER PONUDA
00,99
19
99 kn
WINEGREETINGS
Crno, bijelo ili rose kvalitetno vino razne vrste 0,75 l (1 l = 26,65 kn)
5
VINDIJA
Mliječni puding Tres chic razne vrste
180 - 200 g (1 kg = 27,45-30,50 kn)
-21%
SUPER PONUDA
6,99
5
49 kn
KINDER PINGUI
Mliječni desert punjen kremom i preliven čokoladom 24,5% m.m. 8x 30 g (1 kg = 81,21 kn)
-00%
SUPER PONUDA
00,99
19
49 kn
SUPER PONUDA
-37%
SUPER PONUDA
15,99
26,99
9
99 kn
-25%
19
99
IL BORGO
Keksi s jajem
700 g (1 kg = 14,27 kn)
kn
DESSERT
Profiteroles ili tiramisu
420 g ili 500 g (1 kg = 39,98-47,60 kn)
Francuska krempita 400 g (1 kg = 42,48 kn)
TOBLERONE
Čokolada
alpska
100 g (1 kg = 79,90 kn)
6
SUPER PONUDA
-42%
SUPER PONUDA
13,99
24,99
7
99 kn
-32%
16
99 kn
Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.
NUTELLA
Krem namaz
L'ORÉAL AGE SPECIALIST
Krema za lice
750 g (1 kg = 46,52 kn)
dnevna ili noćna 50 ml (1 l = 599,80 kn)
-20%
SUPER PONUDA
-50%
SUPER PONUDA
43,99
34
89
59,99
29
99
kn
kn
BONNE MAMAN
Džemovi
APIMEL
odabrani proizvodi
Med
-30%
cvjetni
900 g (1 kg = 31,10 kn)
-37%
SUPER PONUDA
44,99
27
99 kn
-29%
SUPER PONUDA
5l
49,89
34
99 kn
NESCAFE
Instant kava limenka
200 g ili 200+25 g (1 kg = 174,95 kn)
Mješano suho voće
KENTUCKY JACK
Whiskey
udio alkohola 40% 0,7 l (1 l = 85,70 kn)
-40%
SUPER PONUDA
49,99
29
99 kn
-20%
Sok od jabuke
udio voća 100% bag in box 5l (1 l = 6,00 kn)
-50%
SUPER PONUDA
SUPER PONUDA IVKOVIĆ
500 g (1 kg = 39,98 kn)
74,99
59
99
39,99
19
99 kn
kn
Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.
7
SVJEŽE VOĆE I POVRĆE
2 kg
1 kg =
550 kn
Naranča
2 kg (1 kg = 5,50 kn)
SUPER PONUDA
-38%
SUPER PONUDA
17,99
8,99
10
-33%
5
99
99
kn
1 kg
130 kn
• RIN
1 kg =
Jabuka Zlatni delišes
kn
ZO •
-35% 19,99
kn
-35%
SUPER PONUDA
19,99
14,99
12
SUPER PONUDA
1299
SUPER PONUDA
Krumpir
99 kn
8
99
Grožđe bijelo
kn
1 kg
Pistacije rinfuzo
100 g (1 kg = 89,90 kn)
10 kg (1 kg = 1,30 kn)
-33%
-37%
SUPER PONUDA
-25%
SUPER PONUDA
-30%
SUPER PONUDA
15,99
3,99
39,99
29,99
9
kn
O RINFUZ
-40%
SUPER PONUDA
99
•
RINFU
10 kg
O FUZ •
Kivi 1 kg
2
99 kn
Cikla 1 kg
27
99 kn
Đumbir 1 kg
19
99 kn
Češnjak 1 kg
KOMAD
SUPER PONUDA
-46%
SUPER PONUDA
12,99
5,49
6
99 kn
8
-36%
Rajčica 1 kg
3
49 kn
Kiseli kupus ribani
500 g (1 kg = 6,98 kn)
-42%
SUPER PONUDA
-28%
SUPER PONUDA
6,99
6,99
4
99 kn
Salata Iceberg komad
3
99 kn
Salata rukola
100 g (1 kg = 39,90 kn)
Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.
CVIJEĆE
PEKARA
Rolada Kokos
750 g (1 kg = 35,99 kn)
O
AN PA K
I
držati u kući
-25%
SUPER PONUDA
39,99
mix
420 g (1 kg = 47,60 kn)
NO
•
•
O R A ĐE Ø 12 cm
lončanica
ČN
O RA ĐE
•
RU
Orhideja
Jogurt pita
O RA ĐE
RU
•
ČN
kn
NO
RU
1 kg
NO
R I S VJ
19
99
Čajni keksi
RU
E
EŽ
kn
ČN
•
UB
29
99
26,99
NO
E PONU AŠ
-25%
SUPER PONUDA
O R A ĐE
šatirana
ČN
Božićna zvijezda
kn
DE
• IZ N
NO
polusijena/svijetlo mjesto
99
E
35 cm
•
redovito zalijevati
00,99
39
O R A ĐE
visina
•
Ø 14 cm
O RA ĐE
RU
-00%
lončanica
SUPER PONUDA
ČN
NO
RU
ŽE
R
J
E
kn
ČN
• IZ N
SV
26
99
E PONU •
34,99
AŠ
DE
-22%
SUPER PONUDA
55-75 cm
visina malo zalijevati
polusijena/svijetlo mjesto držati u kući
-22%
-00%
SUPER PONUDA
00,99
21,99
SUPER PONUDA
38
99 kn
Ø 15 cm 50 cm
visina
kn
25,99
Mađarica 420 g (1 kg = 40,45 kn)
19
99 kn
Čupavci
480 g (1 kg = 41,65 kn)
Domaća baklava
Anturij lončanica
16
99
-23%
SUPER PONUDA
srednje zalijevati svijetle, ali difuzne rasvjete držati u kući
-00%
SUPER PONUDA
00,99
4499 kn
s orahom ili pistacijom
500 g (1 kg = 59,98 kn)
-25%
SUPER PONUDA
39,99
29
99 kn
Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.
9
SVJEŽE MESO Teleća rebra i prsa
Teleća lopatica
s kostima u komadu, za kuhanje i pečenje, na pultu
bez kosti u komadu za pečenje
1 kg
1 kg
SUPER PONUDA
SUPER PONUDA
49
32
87
99 kn
kn
STVARNO ŠTEDIM!
Teleća koljenica
Teleći but
bez kosti za brzu pripremu, na pultu 1 kg
s kosti svježa, za pečenje i kuhanje, na pultu 1 kg
SUPER PONUDA
SUPER PONUDA
59
33
99 kn
Teleći vrat
s kostima u komadu ili narezan, za kuhanje i pečenje, na pultu 1 kg
99 kn
Teleća lopatica s kostima u komadu, za pečenje 1 kg
SUPER PONUDA
SUPER PONUDA
33
32
99 kn
87 kn
PILETINA I PURETINA VINDIJA
CEKIN
obiteljsko pakiranje svježe, na podlošku
svježe na podlošku cca 1,5 kg
Pileća krila 1 kg
Pile grill 1 kg
SUPER PONUDA
-33%
SUPER PONUDA
29,99
00,99
19
99
10
kn
-00%
19
99 kn
Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.
SUHO MESO
Odojak i prasetina za pečenje na pultu 1 kg
-00%
SUPER PONUDA
20
SUPER PONUDA
00,99
29
19
99
kn
kn
PLODINE
Suhe koljenice VP polutrajni proizvod 1 kg
NA USLUŽNOM PULTU
9
99 kn
-25%
SUPER PONUDA
SUPER PONUDA
Čvrsto masno tkivo za mast i čvarke 1 kg
16
99 kn
SUPER PONUDA
11,99
Svinjski but
s kosti i kožom ravni rez, za sušenje 1 kg
8
VAJDA
99
Čvarci rinfuzo
kn
100 g (1 kg = 89,90 kn)
TOPLOTEKA KOMAD
-00% VEĆ OD 00,99
11
99 kn
Pečeno pile
SUPER PONUDA
komad
Svježa svinjska crijeva pakiranje od 10 metara
19
99 kn
Miješano mljeveno meso (PIK Vrbovec) 540 g (1 kg = 37,02 kn)
-00%
SUPER PONUDA
00,99
22
99 kn
VINDON
Pureći zabatak
na podlošku svježi 1 kg
SUPER PONUDA
-24%
SUPER PONUDA
-21%
SUPER PONUDA
52,99
22,99
00,99
39
99 kn
17
99 kn
-00%
PERUTNINA
Međimursko pile svježe, na podlošku 1 kg
Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.
9
KOMAD
99 kn
Cordon bleu komad
11
DELIKATESE SA USLUŽNOG PULTA I IZ SAMOPOSLUGE
VINDIJA
GOLDSTEIG
Sir Dimek
Sir Emmentaler
polutvrdi dimljeni 45% m.m.
polutvrdi
100 g (1 kg = 42,90 kn)
100 g (1 kg = 54,90 kn)
-20%
SUPER PONUDA
4,99
3
99 kn
PLODINE
Pečena šunka polutrajni proizvod 100 g (1 kg = 39,90 kn)
SUPER PONUDA
-26%
SUPER PONUDA
7,49
6,99
5
-38%
4
49
29
kn
kn
SIRELA
Gouda
polutvrdi sir 45% m.m.
100 g (1 kg = 39,90 kn)
-30%
SUPER PONUDA
-38%
SUPER PONUDA
-40%
6,49
3
99
3
San Giorgio obična ili s maslinama polutrajni proizvod
99
kn
GAVRILOVIĆ
Mortadela
6,69
kn
PLODINE
49,99
SUPER PONUDA
34
99 kn
Dimljeni hamburger
polutrajni proizvod vakuumiran 1 kg
100 g (1 kg = 39,90 kn)
CEKIN
Delko s paprikom
polutrajni proizvod 500 g (1 kg = 17,98 kn)
-37%
-35%
SUPER PONUDA
7,99
4
99 kn
SUPER PONUDA VINDON
Pureća šunka Royal classic polutrajni proizvod 100 g (1 kg = 49,90 kn)
6
99
12
kn
99 kn
-37%
-00%
7,99
VIR
Čajna ili kulen trajni proizvod 100 g (1 kg = 69,90 kn)
4
99 kn
PODRAVKA
00,99
6
49 kn
Polutrajne salame naresci razne vrste
100 g (1 kg = 64,90 kn)
-00%
SUPER PONUDA
SUPER PONUDA
00,99
8
-00%
SUPER PONUDA
13,99
SUPER PONUDA PIK VRBOVEC
Sendvič salama trajni proizvod 100 g (1 kg = 49,90 kn)
00,99
11
99 kn
CEKIN
Poliko
premium polutrajni proizvod 800 g (1 kg = 14,99 kn)
Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.
PEKARA
-43%
SUPER PONUDA
7,99
4
49 kn
-25%
SUPER PONUDA GAVRILOVIĆ
5,99
Šunka u ovitku 100 g (1 kg = 44,90 kn)
4
Kukuruzni miješani kruh
49
polutrajni proizvod
Fini domaći kruh
svježe pečen
kn
350 g (1 kg = 12,83 kn)
u kalupu
1 kg
600 g (1 kg = 11,65 kn)
-22%
SUPER PONUDA
8,99
6
99
-40%
SUPER PONUDA
19,99
11
99 kn
-42%
SUPER PONUDA
kn
6,99
3
PLODINE
99
Pileća ili pureća posebna polutrajni proizvod 1 kg
kn
Lovački kruščić
400 g (1 kg = 9,98 kn)
PIK VRBOVEC
Kranjska ili Debrecinska kobasica
SUPER PONUDA
300-440 g (1 kg = 38,61-56,63 kn)
0,89
polutrajni proizvod
-00%
SUPER PONUDA
00,99
16
99
-33%
0
59 kn
Kajzerica
-20%
SUPER PONUDA
pšenično bijelo pecivo hrskave korice
7,49
5
99
60 g (1 kg = 9,83 kn)
kn
kn
Kruh integralni 400 g (1 kg = 14,98 kn)
Krafna
s voćnim punjenjem od marelice
GAVRILOVIĆ
Pašteta
60 g (1 kg = 33,17 kn)
čajna ili jetrena 100 g (1 kg = 59,90 kn)
-33%
SUPER PONUDA
8,99
5
99 kn
-33%
-33%
SUPER PONUDA
SUPER PONUDA
2,99
5,99
3
99 kn
Zvrk sa sirom
120 g (1 kg = 33,25 kn)
Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.
1
99 kn
13
MLIJEČNI PROIZVODI
DUKAT B.AKTIV
Jogurt LGG natur ili jagoda 1 kg
SUPER PONUDA
-20%
SUPER PONUDA
14,99
00,99
11
-00%
3
49
99 kn
-25%
14
-00%
SUPER PONUDA
00,99
13
99 kn
kn
Namaz Alpinesse classic ili slani 250 g (1 kg = 59,96 kn)
DUKAT
150 g (1 kg = 23,27 kn)
PRESIDENT
16,49
12
99
Vrhnje za kuhanje
`Z BREGOV
500 g (1 kg = 27,98 kn)
12% m.m.
kn
Zagrebački svježi sir 25% m.m.
375 g (1 kg = 34,64 kn)
Kiselo vrhnje
bez konzervansa 20% ili 10% m.m.
900 g (1 kg = 16,66 kn)
-35%
-28%
SUPER PONUDA
19,99
12
SUPER PONUDA DUKAT
99 kn
`Z BREGOV
Tekući jogurt
Maslac
1. klasa 82% m.m.
250 g (1 kg = 51,96 kn)
20,99
14
99 kn
`Z BREGOV
Trajno mlijeko
2,8% m.m.
2,8% m.m.
1,75 l (1 l = 8,57 kn)
1l
SUPER PONUDA
-00%
SUPER PONUDA
00,99
00,99
14
99
14
razne vrste
SUPER PONUDA MEGGLE
99
Grčki jogurt
kn
-21%
SUPER PONUDA
19,99
MEGGLE
kn
-00%
4
99 kn
Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.
MLIJEČNI PROIZVODI
3×50 g GRAN BIRAGHI
Sir tvrdi ribani
3x 50 g (1 kg = 106,60 kn)
-00%
-00%
SUPER PONUDA
00,99
13
99 kn
SUPER PONUDA
00,99
15
99
ZOTT MONTE
Mliječni desert 4x 100 g (1 kg = 34,98 kn)
kn
ZVIJEZDA
Stolni margarin
`Z BREGOV
Vrhnje za šlag
za kuhanje i pečenje 3+1 Gratis
36% m.m.
4x 250 g (1 kg = 23,92 kn)
500 g (1 kg = 27,98 kn)
-00%
SUPER PONUDA
00,99
11,49
SUPER PONUDA
17
-21%
94
8
99
kn
kn
BELJE
Svježi krem sir Classic 70% m.m.
200 g (1 kg = 44,95 kn)
FROZY
FRIZO
1 kg
-28%
500 g (1 kg = 45,98 kn)
-20%
SUPER PONUDA
13,99
28,99
9
kn
ALBERTO
kn
smrznuti
SUPER PONUDA
99
13
99
Gamberi, Dagnje ili Plodovi mora
smrznuto
smrznuto
19,99
LEDO
Oslić filet
Grašak
-30%
SUPER PONUDA
22
99
250 - 300 g
-20%
kn
CEKIN
Pizza
margherita ili šunka-sir smrznuto 3x 300 g (1 kg = 22,21 kn)
-00%
Panirani pileći fritesi smrznuto
600 g (1 kg = 48,32 kn)
-25%
SUPER PONUDA
SUPER PONUDA
00,99
38,99
19
99 kn
28
99 kn
Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.
15
PREHRAMBENE NAMIRNICE
SUPER PONUDA
-50%
SUPER PONUDA
19,99
8,99
9
99 kn
-41%
5
29
SCOTTI
Riža
dugo zrno ili parboiled 1 kg
kn
-42%
SUPER PONUDA
19,99
BARILLA
EVA
11
Tjestenina
penne rigate, spaghettini ili fussili 500 g (1 kg = 10,58 kn)
49 kn
Salata tuna
razne vrste
160 g (1 kg = 71,81 kn)
FINO
Dodatak jelima s povrćem
PODRAVKA
Instant juha razne vrste
45 - 46 g (1 kg = 65,00-66,45 kn)
1 kg
-21%
-25%
SUPER PONUDA
SUPER PONUDA
2
-22%
3
49 kn
10
99
99
SUPER PONUDA
4,49
13,99
3,99
PLODINE
Pasirana rajčica 500 g (1 kg = 6,98 kn)
5 kg
kn
GIANA
Grah šareni
PLODINE
* ocijeđene masa 480 g
razne vrste 1 kg
(1 kg = 12,48 kn)
-25%
-45%
SUPER PONUDA
SUPER PONUDA
5
7,99
5
99
99 kn
kn
ZVIJEZDA ČEPIN TENA
20,99
14
99
16
kn
Pšenično brašno T-550 glatko 5 kg (1 kg = 3,00 kn)
Toast
bez konzervansa obični ili integralni
ekstra djevičansko
1l
PLODINE
KLARA
Maslinovo ulje
Suncokretovo ulje
-28%
1kg
Tjestenina
850 g
10,99
SUPER PONUDA
kn
500 g (1 kg = 15,98 kn)
1l
SUPER PONUDA
-00%
SUPER PONUDA
-42%
SUPER PONUDA
00,99
69,99
10,99
8
99 kn
39
99 kn
-27%
7
99 kn
Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.
KAVA I INSTANT NAPITCI
400 g 7 DAYS
Croissant
midi odabrane vrste 60 g (1 kg = 41,50 kn)
SUPER PONUDA
-28%
SUPER PONUDA
3,49
19,99
2
-40%
DORINA
11
49 kn
99 kn
Čokolada za kuhanje XXL
400 g (1 kg = 29,98 kn)
CEDEVITA
Instant napitak
MONACO
Kava
razne vrste
mljevena
500 g (1 kg = 43,98 kn)
-00%
SUPER PONUDA
00,99
21
99 kn
500 g (1 kg = 39,98 kn)
SUPER PONUDA
-28%
FRANCK JUBILARNA
27,99
mljevena
19
Kava
400 g (1 kg = 62,48 kn)
99
-24%
SUPER PONUDA
kn
PLODINE
32,99
Keks
punjeni Cacao Twist
Cappuccino razne vrste
700 g (1 kg = 14,27 kn)
-50%
SUPER PONUDA
19,99
9
24
99
ANAMARIA
99 kn
200 g (1 kg = 49,95 kn)
kn
-00%
SUPER PONUDA
00,99
9
99 kn
ČOKOLINO
Instant žitne pahuljice lješnjak s vitaminima i mineralima 1 kg
-27%
SUPER PONUDA
54,99
39
99 kn
-25%
SUPER PONUDA BARNI
15,99
11
99 kn
Mekani biskvit
odabrane vrste 150 g (1 kg = 79,93 kn)
Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.
17
SLATKIŠI I GRICKALICE
Domaći keks
DORINA
Čokolada
classic, kokos ili čoko čajno pecivo
odabrane vrste
75 - 100 g (1 kg = 49,90-66,53 kn)
230 g (1 kg = 21,70 kn)
-00%
SUPER PONUDA
-50%
SUPER PONUDA
0,99
4
99
9,99
4
99
kn
kn
JAFFA
Napolitanke creme ili šlag - čokolada 374 g (1 kg = 26,71 kn)
-20%
SUPER PONUDA
-28%
SUPER PONUDA
29,99
23
13,99
9
JADRO
99
99 kn
Napolitanke original
kn
860 g (1 kg = 27,90 kn)
CROCO
ČIPI ČIPS
Čips
slani ili paprika
190 - 200 g (1 kg = 49,95 - 52,58 kn)
-23%
SUPER PONUDA
12,99
9
KRAŠ
99 kn
Batons
vafel nougat ili kakao - mlijeko 250 g (1 kg = 39,96 kn)
-28%
SUPER PONUDA
13,99
23,99
9
99 kn
GRIC
18
99
-28%
SUPER PONUDA
13,99
18
kn
Krem bananica XXL
544 g (1 kg = 34,91 kn)
15
99 kn
Čips
500 g (1 kg = 19,98 kn)
00,99
-33%
GRIC
pečeni slani
-00%
750 g (1 kg = 21,32 kn)
SUPER PONUDA
Kikiriki
SUPER PONUDA
Mješavina krekera i pereca
9
99 kn
slani, paprika ili luk - vrhnje
150 g (1 kg = 26,60 kn)
-27%
SUPER PONUDA
5,49
3
99 kn
Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.
PIĆA
2l PEPSI
LIVE
Gazirani napitak
Voćni nektar razne vrste
razne vrste
2l (1 l = 4,00 kn)
2l (1 l = 5,00 kn)
-20%
-00%
SUPER PONUDA
SUPER PONUDA
9,99
7
00,99
9
99
99
kn
kn
6 x 0,5 l PLODINE
Vranac ili Graševina vino
LAGUNA
Voćni sirup razne vrste 1l
2l (1 l = 7,50 kn)
-20%
SUPER PONUDA
-00%
SUPER PONUDA
21,49
16
00,99
14
99
99 kn
HIT CIJENA!
kn
-00%
SUPER PONUDA VINDI
00,99
Voćni sok
KUTJEVO
Graševina
28
99
razne vrste
bijelo kvalitetno vino
1l
1l
-00%
SUPER PONUDA
00,99
26
99 kn
RADENSKA
Mineralna voda gazirana
1,5 l (1 l = 2,99 kn)
-33%
SUPER PONUDA
5
4x 0,5 l (1 l = 15,00 kn)
kn BEXTER
Svijetlo pivo
KARLOVAČKO
Svijetlo pivo
udio alkohola 5%
2l
udio alkohola 3% 2l (1 l = 5,00 kn)
-00%
-22%
SUPER PONUDA
-00%
SUPER PONUDA
5,79
00,99
00,99
kn
udio alkohola 5 %
99
SUPER PONUDA
4
Svijetlo pivo
8,99
0,5 l (1 l = 15,98 kn)
49
kn
OŽUJSKO
7
99 kn
9
99 kn
Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.
19
NJEGA TIJELA
PALMOLIVE
Pjena za kupanje razne vrste
500 ml (1 l = 25,98 kn)
-00%
-50%
SUPER PONUDA
SUPER PONUDA
00,99
20
99
25,99
12
99 kn
PALETTE
Boja za kosu
kn
ICC, Deluxe, PNC
GARNIER
AQUAFRESH
Dezodorans, deo stick ili roll on
Odabrani proizvodi
-25%
razne vrste
40, 50 ili 150 ml (1 l = 113,27-424,75 kn)
-29%
SUPER PONUDA
23,99
16
99 kn AXE
-45%
SUPER PONUDA
36,99
19
99 kn
Odabrani proizvodi HERBAL ESSENCES
-25%
Šampon i regenerator za kosu razne vrste
360-400 ml (1 l = 49,98-55,53 kn)
VEĆ OD -00%
ALWAYS
Odabrani proizvodi
00,99
-00% 00,99
23
99
20
kn
63
99
SUPER PONUDA VIOLETA
Baby vlažne maramice Badem
pakiranje od 3 komada (1 pakiranje = 8,00 kn)
kn
Premium ili Pants
od 20 do 52 komada (1 kom = 1,23-3,20 kn)
Double care
od 48 do 76 komada (1 kom = 1,00-1,58 kn)
VIOLETA
Pelene za djecu razne veličine
63,99 79,99
-20%
75,99 95,99
-20%
-25%
Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.
DROGERIJA za odrasle ili djecu
PERSIL
Deterdžent ili kapsule za rublje
6,5 kg, 5,85 kg, 5 l, 72 komada (1 kg = 14,62-16,24 kn) (1 l = 19,00 kn) (1 kom = 1,32 kn)
-40%
-00%
SUPER PONUDA
SUPER PONUDA
19,99
11
99 kn
TEGO
00,99
95
Higijenska maska za lice
00
za odrasle ili djecu
pakiranje 10 komada (1 kom = 1,20 kn)
kn NICKY
MERI MERINO
PUR
Deterdžent za posuđe
3l (1 l = 8,00 kn)
1 rola
božićni 180 listića
razne vrste
razne vrste 1,2 l (1 l = 9,99 kn)
-52%
SUPER PONUDA
-36%
SUPER PONUDA
-40%
SUPER PONUDA
39,99
18,99
23
24,99
11
Deterdžent za rublje
Papirnati ručnici
11
99
99 kn
kn
99 kn
ZEWA
SMILE
3
Toaletni papir troslojni
Maramice
-slojni
deluxe mirisne, troslojne
pakiranje od 10 rola (1 rola = 1,50 kn)
pakiranje od 10 komada (1 kom = 0,65 kn)
-44%
-35%
SUPER PONUDA
SUPER PONUDA
26,99
9,99
14
6
99
49
kn
kn
ARIEL
SOMAT
Odabrani proizvodi
-40%
Tekući deterdženti i gel kapsule
Odabrani proizvodi
-30%
-30%
odabrani proizvodi
Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.
LENOR
21
mini ZONA Kišobran kolica za lutku
Dječja igračka jednorog set
• sklapaju se • dimenzije 27x56x47 cm
• set sadrži lutku i jednoroga
-38%
SUPER PONUDA
-44%
SUPER PONUDA
89,99
129,99
79
49
99
99
kn
kn
STEFFI
Lutka sa dugom kosom
• prekrasna kosa koju možeš češljati i uređivati da tvoja lutka uvijek bude prekrasna
Igračka New Born Baby
-20%
SUPER PONUDA
99,99
79
99 kn
Plišana igračka Cutetitos Fruititos • preslatke, supermekane plišane životinje umotane i skrivene u voćni pokrivač spremne za razmotavanje i otkrivanje
Igračke
odabrani proizvodi
-33%
SUPER PONUDA
59,99
39
• set sadrži lutku, kahlicu, bočicu, dudu • cca 30 cm
99 kn
-46%
SUPER PONUDA
129,99
69
99 kn
-20%
od 3.12. do 5.12.
SUPER PONUDA
-30% -40% -50%
149,99
119
99 kn
-40%
SUPER PONUDA
149,99
89
99 kn
22
-00%
HATCHIMALS
Figura za igru Royal salon
• set sadrži dvije Hatchimals figurice, Glitter Salon set za igru, naljepnice bočicu ljepila, kist, šljokice • 9 dodataka za igru
SUPER PONUDA
Lutka Charleene
• 33 cm • sa svjetlosnim i zvučnim efektima
00,99
59
99 kn
HATCHIMALS
Figura glow up • 5 različitih likova • spremni za dotjerivanje • trepću očima • krila im se zatvaraju
Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.
kad igra završi može se složiti u praktični kovčeg sa kotačima
Igračka zabavni tablet
1+
• sa svjetlom i zvukom • 20 različitih melodija
-44%
SUPER PONUDA
-46%
SUPER PONUDA
129,99
69
99 kn
89,99
49
99
Dječja igračka parkiralište
kn
• na više nivoa • sa dodatcima za igru • lagano za sastavljanje i prenošenje
-46%
SUPER PONUDA
149,99
79
99 kn
Set alata za igru
-60%
SUPER PONUDA • set sadrži 33 komada • postolje za igru i razne alate
149,99
59
99
-40%
SUPER PONUDA
149,99
89
Igračka Velika magična pista
99 kn
• svijetli u mraku • set sadrži 133 komada
kn
ABC dječja glazbena igračka
• potiče razvoj motorike • djeca sama stvaraju glazbu i aktivno ju slušaju
Autići set
• set sadrži 9 različitih autića
-33%
SUPER PONUDA
89,99
upravljanje pomoću sata
59
99 kn
Igračka Walkie talkie
-50%
SUPER PONUDA
199,99
99
99 kn
Podne puzzle
Flash dron na daljinsko upravljanje
• mogućnost kretanja naprijed, natrag, gore i dolje • domet 30 m • dimenzije 17x17x4,5 cm
• različite boje • lako se održavaju • dimenzije 30x30x1 cm • pakiranje od 26 komada
• set sadrži 2 komada • cca 15 cm • za djecu 4+
SUPER PONUDA
-41%
SUPER PONUDA
169,99
39,90
-25%
99
29
99
90
kn
kn
• roza ili bež • cca 42 cm
-53%
-38%
SUPER PONUDA
129,99
129,99
79
kn
u društvu svojih omiljenih likova, Peppa pig, Mickey Mouse i Paw Patrol psići ti pomažu naučiti crtati i pisati, sve što napišeš možeš obrisati, a onda ponovno crtati i pisati
Plišana igračka sova
SUPER PONUDA
99
Vježbaj crtanje i pisanje
59
Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.
99 kn
23
Pegla za kosu • grijaće ploče obložene keramikom • 4 LED digitalna indikatora • on/off tipka
Sušilo za kosu • snaga 2200 W • 2 brzine i 3 stupnja topline • mlaz hladnog zraka • uklonjivi filter
-30%
SUPER PONUDA
99,99
69
99
-42%
360°
SUPER PONUDA
zaokretni kabel
139,99
79
99
kn
2200 W 3
2
kn
Aparat za šišanje
10 W
Trimer za nos i uši
• AC motor • podesiva razina kontrole oštrice • precizna oštrica • ergonomski držač • za sve duljine frizure
• snaga 1,5 V • on/off tipka • 1xAA baterija
-00%
SUPER PONUDA
-33%
SUPER PONUDA
00,99
29
99
89,99
59
99
kn
kn
Set za šišanje 5 u 1
• snaga 3 W • za do 30 minuta upotrebe • uključuje: mašinicu za kosu, aparat za brijanje, precizni trimer, trimer za nos, bočni rezač • 3 češlja: 3, 6 i 10 mm • bazu i četkicu za čišćenje
-29%
SUPER PONUDA
169,99
119
99 kn
24
Osobna vaga
• kapacitet 180 kg • platforma od kaljenog stakla debljine 6 mm • jedinice mjerenja: kg, lb i st • LCD: 73x34 mm • automatska on/off funkcija i postavljanje na 0 • indikator preopterećenosti i slabe baterije
visoko precizni sustav senzora za mjerenje
baterija 1x3 V lithium
-40%
SUPER PONUDA
99,99
59
99 kn
Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.
KUĆNI LJUBIMCI
Odabrani kuferi
-30%
15 kg DARLING
Hrana za pse suha govedina
15 kg (1 kg = 6,67 kn)
-44%
SUPER PONUDA
179,99
99
99 kn
PET ZONE
Hrana za mačke govedina ili perad
Odabrani lampioni
415 g (1 kg = 7,21 kn)
-25%
-40% do
SUPER PONUDA
Mirisne svijeće odabrani proizvodi
-40%
3,99
2
99 kn
PETTIES
Hrana za mačke govedina/povrće ili perad/povrće 2 kg (1 kg = 7,50 kn)
-00%
SUPER PONUDA
00,99
14
99 kn
Lampion Lyra
• premium • visina cca 25 cm • težina cca 650 g
-36%
SUPER PONUDA
24,99
15
99 kn
6×
MAX DOG
Hrana za pse
govedina ili piletina 1240 g (1 kg = 5,64 kn)
-35%
-41%
SUPER PONUDA
39,99
25
99 kn
SUPER PONUDA
Lampion Kocka velika • 6 komada • 200 g
Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.
11,89
699 kn
25
CEKIN
Pileće hrenovke
D
DE
A! Č E T A K TJ E
JE
N
PO
ED
RI
ST
N
!
1 kg
E
u to
PO
pon
Stvarno štedim!
sri
ZA
čet
ned
O
OD
pet
sub
O Š T ED RN VA DLIČNE AKCIJ
IM
OD PONEDJELJKA 07.12. DO SRIJEDE 09.12.2020.
J EL J A DO K
S
2 × 500 g
1,2 kg
XXL
1,2 kg (1 kg = 14,16 kn)
-00%
SUPER PONUDA
00,99
16
99
-00%
SUPER PONUDA
0,99
14
99 kn
STVARNO ŠTEDIM!
kn
ARABESCA
Kava
mljevena
UZMI NAJBOLJE! DOLINE
Svježi posni sir 1 kg
10 kg
100
pranja
2x 500 g (1 kg = 41,98 kn)
3 × 90 g
-23%
SUPER PONUDA
54,99
-35%
41
98
SUPER PONUDA
19,99
12
99
ADRIA
Jadranska srdela
kn
STVARNO ŠTEDIM!
u suncokretovom ulju XXL
kn
3x 90 g (1 kg = 48,11 kn)
STVARNO ŠTEDIM!
3
-slojni
20 rola
rola
SOFTY
Papirnati ručnik XXL dvoslojni 350 listića pakiranje od 1 role
-44% 99,99
55
99 kn
STVARNO ŠTEDIM!
26
-22%
-00%
SUPER PONUDA
SUPER PONUDA
SUPER PONUDA RUBEL
Deterdžent za rublje Nature fresh ili Lavanda
10 kg (1 kg = 5,60 kn)
00,99
32
99 kn
UZMI NAJBOLJE!
ZEWA DELUXE
Toaletni papir aqua tube Pure white troslojni
pakiranje od 20 rola (1 rola = 1,65 kn)
21,99
16
99 kn
STVARNO ŠTEDIM!
Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.
OD PON. 07.12. DO SRI. 09.12. 27,5×27,5×50,5 cm
KESPER
Dječji stol sa dvije stolice
• materijal drvo • boja bijela i boja drva
-00%
SUPER PONUDA
000,99 00,99
55×55×45 cm
249
99 E PONU
PAKIRANO
E
•
UB
E
500 g
EŽ
STVARNO ŠTEDIM!
AŠ
DE
• IZ N
kn
R I S VJ
kotači i špaga kao odličan dodatak kutiji pa može poslužiti i za igru
50×35×30 cm
-37%
SUPER PONUDA
39,99
24
99
-26% -00%
SUPER PONUDA
kn
STVARNO ŠTEDIM!
500 g (1 kg = 49,98 kn)
SUPER PONUDA KESPER
Organizer za dječje igračke
• 9 kutija u tri različite boje • jednostavno sastavljanje • dimenzije 66x59x30 cm
159,99 00,99
119
99 kn
STVARNO ŠTEDIM!
KESPER
Kutija za igračke
• lakirana • odlična za pospremanje igračaka ili drugog dječjeg pribora
9
99 kn
Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.
E
00,99
17
79 kn
STVARNO ŠTEDIM!
E PONU •
19,99
M
-50%
SUPER PONUDA
-00% -00 %
SUPER PONUDA
AŠ
DE
• od umjetnih materijala • razne boje i dezeni • vel. 37-45
• IZ N
Papuče za odrasle
A
189
99
-25% -00%
Badem jezgra
S N I
C
259,99 00,99
kn
Svinjsko carsko meso svježe na pultu 1 kg
27
VIKEND akcija
OD SUB. 05.12. DO NED. 06.12.
Plati manje!
"
Ovaj vikend pokupi uštedu!"
MILKA
Pileći file
odabrane vrste
1 kg
na podlošku svježe
Čokolada
270 - 300 g (1 kg = 49,97 - 55,52 kn)
-50%
SUPER PONUDA
-40%
SUPER PONUDA
59,99
29
99
24,99
14
99
kn
kn
Božićni tekstil, dekoracije i umjetno cvijeće Sniženje se ne odnosi na već snižene artikle.
-50% do
Poklon paketi
odabrane vrste Sniženje se ne odnosi na već snižene artikle.
BIOMAX
Premium A1 pelet
-30%
pakiranje sastav: 80% jela 20% bukva
15 kg (1 kg = 1,67 kn)
-00%
SUPER PONUDA
00,99
24
99 kn
RADNO VRIJEME
Potražite na našoj web stranici www.plodine.hr
28
POHVALE I PRITUŽBE
pohvale.prituzbe@plodine.hr
PLODINE.HR
Plodine.hr/o-nama/kontakt/ facebook.com/PlodineHrvatska
BESKONTAKTNO PLAĆANJE
Ponuda vrijedi do isteka zaliha. Kupovina je moguća samo u količinama predviđenim za kućanstvo. Ponuda ne vrijedi u svim prodajnim centrima. Fotografije ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu prozivoda. Sve cijene su izražene u kunama s PDV-om. Ispričavamo se zbog mogućih tiskarskih pogrešaka.