Skip to main content

Pogledajte naše ponude

Page 1

OD ČET. 04.11. DO NED. 07.11.

Trenuci koji s e pa počinju u Lid mte lu!

Deep

Svetlo pivo • 3 % Vol.

0,5 l

-20% 49.99

39.

99

Deluxe

Čokoladne praline

1 l = 79.98 din

Od četvrtka 04.11. do srede 10.11.

• Mešavina čokoladnih pralina sa finim punjenjem

# 225113

80

komada

KRATKOTRAJNA

PONUDA

80 kom.

-24%

130 g

299.

105.99

Lupilu

79.

99

Vlažne maramice za bebe

99

1 kg = 2 308.- din

1 kom. = 1.- din

• Sa ekstraktom masline ili kamilice

!

# 202521

Od četvrtka 04.11. do srede 10.11. # 225218

Pilos

Sveže mleko

• 3,2 % m. m.

1l

-21% 82.

99

64.

99 # 248647

www.lidl.rs /LidlSrbija KN · 44/21

Sveža prasetina

• Cca 2,3 kg

Mandarine

1 kg

-25% 539.99

399.

99 # 227812

1 kg

SAMO!

99.

99 # 80085


Super sveže od čet. 04.11. 1

komad

Avokado kom.

SAMO!

99.99 # 80616

Više od

pakovanje

5 kg

1 kg = 39.99

120

proizvoda na

Lidlovoj pijaci

pakovanje

250 g

pak. / 5 kg

SAMO! Šargarepa

2

KN · 44/21

199.95

pak. / 250 g

Čeri paradajz

SAMO!

1 kg = 39.99 din

99.99

# 83671

# 82410

• Šljivar

1 kg = 399.96 din

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČET. 04.11. DO NED. 07.11. Baštensko cveće Redovno zalivanje

Zumbul

• Lukovica zumbula • U dekorativnoj staklenoj vazi • Više boja

U hladu

199.99

Držati u kući Umereno zalivanje

# 55286

Na sunčanom mestu

Vriseja i guzmanija • • • •

Cca 48 cm Više vrsta Više boja U dekorativnoj keramičkoj saksiji

799.99 # 51282

Kukurek

• Cca 25 cm • U dekorativnoj drvenoj saksiji

899.

99 # 136957

Jesenji buket

Buket ruža

• 11 ruža u buketu • Više boja • Vaza nije uključena u prodaju

• Više boja • Vaza nije uključena u prodaju

499.99

349.99

# 136034

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

# 69751

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 44/21

3


Super sveže od čet. 04.11.

600 g

1 kg

SAMO! Sveži svinjski kare XXL pakovanje • Bez koske • Narezan

SAMO!

359.

99

Sveže juneće usitnjeno meso XXL pakovanje

1 kg = 599.99 din # 245747

599.99 # 245786

Više od

80

proizvoda u

Lidlovoj mesari

1 kg

-23%

Sveži pileći file

599.99

459.99 # 238588

4

KN · 44/21

1 kg

Sveži pileći batak i karabatak • Cca 750 g

-28%

349.99

249.99 # 227739

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČET. 04.11. DO NED. 07.11.

Hleb sa krompirom 400 g

SAMO!

74.99 1 kg = 187.48 din

Važi od četvrtka 04.11. do srede 10.11. # 240709

Veganski burek

Više od

50

100 g

SAMO!

proizvoda u

34.99

Lidlovoj pekari

1 kg = 349.90 din # 234522

Zemička

65 g

90 g

-25%

-25%

19.

99

14.99 100 g = 23.07 din

Lisnato pecivo sa jabukom i vanilom

35.99

26.99 100 g = 29.99 din

# 211435

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

# 223994

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 44/21

5


Super kvalitet od čet. 04.11.

Chef Select

Kore za pitu Milbona

Skyr islandski tip jogurta • Natur • Bez masti

350 g

500 g

-33%

-25%

149.99

59.99

99.99 1 kg = 285.69 din

44.99

# 206412

# 225551

1 kg = 89.98 din

Solevita

Sveži sok od pomorandže

Milbona

Voćni jogurt

• 100 % voćni sadržaj • Sa pulpom

• Više vrsta • 1,8 % m. m. 1l

250 g

-22%

-25%

244.

6

99

59.99

189.99

44.99

# 202386

# 200290

KN · 44/21

1 kg = 179.96 din

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČET. 04.11. DO NED. 07.11.

Pikok

Pileća carska kobasica

Baroni

Pučka kobasica

•

Narezana

750 g

100 g

-23%

-20%

389.

99.99

99

299.99 1 kg = 399.99 din

79.99

# 228657

# 232945

1 kg = 799.90 din

Pikok

Dimljeni špek •

Cca 700 g

1 kg

-20%

999.99

799.99 # 233599

500 g

-23%

450 g

Freshona

Zamrznuti miks graška i šargarepe

-25%

86.99

64.99

Culinea

Pohovani sir •

Zamrznuti

299.99

229.99 1 kg = 459.98 din

# 249813

1 kg = 144.43 din

# 233548

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 44/21

7


Super od č 7

komada

86% ISPITANIKA SRBIJE JE REKLO ,,DA” OVOM PROIZVODU IZ LIDLA!

Tastino Choco Nussa to go

Vafel punjen lešnik kremom

Istraživanje sproveo IPSOS u 5 gradova Srbije, na 5.753 ispitanika. Testirano je 258 proizvoda koje je 77.2% potrošača ocenilo vrlo dobrom ili odličnom ocenom.

200 g

•

-25% 139.

Sa lešnik punjenjem

99

200 g

-25% 59.99

104.99 1 kg = 999.91 din

44.99

# 232919

# 227272

1 kg = 224.95 din

-21%

Fin Carré

Čokolada za kuvanje •

Napolitanke

105 g

52 % kakaa

159.99

124.99 1 kg = 624.95 din

# 205592

J.D. Gross

Premium čokolada • •

Sa malinom 70 % kakaa 125 g

150 g

-20% 199.99

159.99 1 kg = 1 280.- din

# 247855

8

KN · 44/21

-20% J.D. Gross

Čokolada La Spéciale •

Više vrsta

199.99

159.99 1 kg = 1 067.- din

# 236451

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


d četvrtka

OD ČET. 04.11. DO SRE. 10.11.

10

kapsula

Bellarom

Viola kapsule za kafu

• Pogodne za Nespresso aparate 10 kom.

199.

99

199.99

16.-

-25%

Bellarom

-20%

1 kom. =

250 g

159.99

149.

Cappuccino

• Classic, vanila ili čokolada

99

1 kom. = 16.- din

# 225127

1 kg = 599.96 din # 225622

Solevita

Belbake

Nektar jabuka i breskva

Rio Mare

Pašteta od tune

Bio pšenično brašno

• 50 % voćni sadržaj

KRATKOTRAJNA

PONUDA

!

• Tip 1050

1l

1 kg

-24%

100 g

-25%

65.99

239.99

1 kg = 2 400.- din

139.99

49.99

104.99

# 228036

# 213523

# 240545

Sweet Corner

Tvrde bombone sa voćnim punjenjem

3x

90

komada

Cien

Kozmetičke maramice • Aloe Vera 90 kom.

-25%

300 g

-23%

119.99

89.99

149.99

114.99

1 kom. = 1.- din

# 200736

1 kg = 383.30 din

# 213782

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 44/21

9


Trenuci koji s e pa počinju u Lid mte lu!

Deluxe

Camembert sir • Punomasni, meki sir sa belim plemenitim plesnima • Min. 55 % m. m. 250 g

299.

99

1 kg = 1200.- din # 202159

Deluxe

Punjeni brie sir

• Sa vlašcem, paradajzom i bosiljkom ili pestom od mladog luka 180 g

249.99 1 kg = 1 389.- din

# 203722

Deluxe

Deluxe

Specijaliteti od krem sira • Više vrsta 90 g

199.

99

100 g = 222.22 din # 213909

10

KN · 44/21

Bufalo mocarela • Sveži sir od bivoljeg mleka u salamuri • Min. 52 % m. m. 250 g

469.99 1 kg = 1880.- din

# 204749

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČETVRTKA

04.11.

Deluxe

Bresaola

• Od sušenog goveđeg mesa • 100 g proizvoda napravljeno od 160 g mesa • Narezana

Deluxe

Originalna pršuta San Daniel • Narezana • Dozrevana najmanje 14 meseci

80 g

80 g

369.99

389.99

100 g = 462.49 din

100 g = 487.49 din

# 203704

# 202872

Deluxe

Narezana pršuta iz Parme

• Sušena na vazduhu • Dozrevana najmanje 13 meseci • 100 g proizvoda proizvedeno od 140 g svinjskog buta 90 g

369.99 100 g = 411.10 din

# 204705

Dulano

Dulano

Salama Finocchiona

Kobasica Turón Fuet

• 100 g proizvoda proizvedeno od 130 g svinjskog mesa

• Obložena sa biberom, belim lukom ili začinskim biljem 160 g

100 g

269.99

269.

99

1 kg = 2 700.- din

# 219055

1 kg = 1 688.- din # 263689

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 44/21

11


Deluxe

Sveži crni tortelloni

• Sa rikota sirom i dimljenim lososom 250 g

249.99 1 kg = 999.96 din

# 203676

250 g

Deluxe

Sveži tortelloni od durum pšenice • Sa rikota sirom i medom ili sa spanaćem • Spremni za konzumiranje za 5 minuta

199.99 1 kg = 799.96 din

# 203675

Deluxe

Sveži Cappelletti sa nadevom • Sveža durum testenina sa sirom i rukolom, sa rikota sirom i bosiljkom ili sa rikota sirom i tartufima

250 g

219.99 1 kg = 879.96 din

# 203052

12

KN · 44/21

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČETVRTKA

04.11.

Deluxe

Sveže njoke od krompira sa pesto sosom

Deluxe

Grana Padano sir

• Italijanski punomasni, ekstra tvrdi sir • Dozrevan najmanje 20 meseci • Min. 32 % m. m.

400 g

229.99 1 kg = 574.98 din

# 202680

200 g

469.99 1 kg = 2350.- din

# 211436

Deluxe

Sveža testenina sa tartufima

Deluxe

Parmigiano Reggiano sir

• Od durum pšenice

• Italijanski sir u listićima • Dozrevan 22 meseca • Min. 32 % m. m.

250 g

229.99

100 g

329.99

1 kg = 919.96 din

# 206879

1 kg = 3300.- din

# 206652

Deluxe

Grana Padano

Deluxe

Ekstra devičansko maslinovo ulje sa začinima

• Mrvljeni • Dozrevan 20 meseci • Min. 32 % m. m.

• Origano, biber u zrnu ili ruzmarin 250 ml

90 g

199.99

399.

99

100 g = 222.22 din

# 203706

1 l = 1 600.- din # 211294

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 44/21

13


Deluxe

Paradajz sos za paste •

Deluxe

Pesto sos •

Sa tartufima, sa bosiljkom i rukolom ili tunom i povrćem

190 g

Sa čeri paradajzom i sirom, sa rukolom i parmezan sirom ili sa Bardo vinom 330 ml

249.99

169.99

1 kg = 1 316.- din

1 l = 515.13 din

# 203177

# 203102

Deluxe

Testenina •

Sa vrganjima, šafranom ili začinskim biljem 500 g

229.99 1 kg = 459.98 din

# 229269

Combino

Nudle sa začinima •

Combino

Šarena testenina sa božićnim motivima 500 g

169.99 1 kg = 339.98 din

# 248601

14

KN · 44/21

Capunti testenina alla Puttanesca, Fusili testenina Arrabbiata ili Orecchiette testenina Aglio e Pepperoncino 530 g

229.99 1 kg = 433.95 din

# 203219

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČETVRTKA

04.11.

Acentino

Crema Aceto Balsamico

Deluxe

Aceto Balsamico di Modena •

•

Italijanski dresing visokog kvaliteta

•

250 ml

Italijanski dresing visokog kvaliteta Klasik, sa limunom ili mangom 150 ml

299.99

129.99

1 l = 1 200.- din

1 l = 866.60

# 203303

# 261135

Deluxe

Kalamon masline • •

U slanom rastvoru Oceđena masa 200 g

Deluxe

Dresing ulja

360 g

•

159.99

Više vrsta

125 ml

189.99

1 kg = 799.95 din

# 236728

1 l = 1520.- din

# 203240

Deluxe

Deluxe

Maslinovo ulje

Bundevino ulje

• • •

Sa Krita Ekstra devičansko Hladno ceđeno 750 ml

589.99 1 l = 786.66 din

• •

Hladno ceđeno Iz semena štajerske bundeve 250 ml

649.99

# 211606

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

Vita D‘or

Ulje avokada 250 ml

469.99 1 l = 1880.- din

# 203363

1 l = 2 600.- din

# 203927

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 44/21

15


Deluxe

Mešavina pečurki •

Ručno brane pre pakovanja Samonikle lisičarke, sečeni vrganji ili mešavina šumskih pečurki

•

Deluxe

290 g

299.99

Ljuti umak od čili paprike •

U ekstra devičanskom maslinovom ulju

1 kg = 1 035.- din

# 214816

170 g

199.99 1 kg = 1 177.- din

# 203677

Deluxe

Grilovane zelene špargle

Deluxe

Umak od artičoke • •

U suncokretovom ulju Kao prilog uz meso i testeninu

• •

180 g

U kiselom nalivu od prosa 185 g oceđene mase 330 g

199.99

319.99

1 kg = 1 112.- din

1 kg = 1 730.- din

# 203048

# 202922

Deluxe

Mešavina začina sa mlinom •

Za meso divljači, hot & spicy, garam masala na bazi korijandera, za pripremu jela od živinskog mesa ili za pripremu ribljih specijaliteta 40 / 45 / 50 / 55 g

199.99

100 g = 499.98 / 444.43 / 399.98 / 363.62 din # 203245

16

KN · 44/21

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČETVRTKA

04.11.

Deluxe

Zamrznute pečurke lisičarke ili mešavina sedam vrsta pečurki

250 / 350 g

269.99 1 kg = 1 080.- / 771.40 din

# 229063

4

komada

Trattoria Alfredo

Pica sa tartufima i vrganjima •

Pripremljena u kamenoj peći

325 g

369.99 1 kg = 1139.- din

# 228296

4 x 100 g

Deluxe

Gratinirani krompir •

Sa paradajzom i mocarela sirom

269.99 1 kg = 674.98 din

# 206501

750 g

Freshona

Zamrznuta mešavina povrća

249.99 1 kg = 333.32 din

# 203183

Deluxe

Kroketi od krompira •

Hrskavi prilog uz jela od mesa

600 g

149.99 1 kg = 249.99 din

# 202843

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 44/21

17


Deluxe

Set začina za Gin Tonic • Više vrsta set

499.99 # 236913

Kania

Kutija sa umacima • Različiti ukusi 5 x 130 ml

469.99 1 l = 723.07 din

# 214462

Deluxe

Visokokvalitetni namazi

• Krem namaz od badema sa komadićima lešnika, krem namaz od lešnika sa komadićima lešnika ili krem namaz od pistaća 190 g

269.99 1 kg = 1421.- din

# 212322

18

KN · 44/21

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČETVRTKA

04.11.

Deluxe

700 g

Premium lisnato testo • Losos u krem sosu sa mirođijom ili spanaćem

899.99 1 kg = 1 286.- din

# 229461

Deluxe

Argentinske crvene kozice • Kuvane

400 g

899.99 1 kg = 2 250.- din

# 221324

Deluxe

Mirisni difuzer

• Više mirisnih nota 90 ml

649.99

250 g

Deluxe

Mlevena kafa sa plantaža • Brazil, Tanzania ili Honduras

649.99

100 ml = 722.22 din

# 247950

1 kg = 2 600.- din

# 249663

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 44/21

19


Mister Choc

Čokoladni krem

• Nugat krem sa mrvicama lešnika, mlečni krem sa mrvicama kokosa, moka krem sa mrvicama kafe ili toffee krem sa komadićima karamele 200 g

169.99 1 kg = 849.95 din

# 202522

Deluxe

Hrskavo voće preliveno čokoladom

• Sušene jagode u beloj čokoladi, sušene višnje u crnoj čokoladi ili sušene maline u mlečnoj, beloj i crnoj čokoladi

Deluxe

Bademi

• Više vrste 150 g

100 g

299.99

219.99

1 kg = 2 000.- din

1 kg = 2200.- din

# 211354

# 249900

Deluxe Deluxe

Čatni namaz od smokava 150 g

149.99 1 kg = 999.94 din

# 203581

20

KN · 44/21

Bagremov med • Sa saćem 500 g

849.99 1 kg = 1700.- din

# 215504

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČETVRTKA

04.11.

Mister Choc

Draže bombone od badema prelivene čokoladom • Sa ukusom jagode, đanduje, straćatele, limuna, kafe, šumskog voća, Zuppa Inglese ili miks odabranih ukusa 250 g

349.99 1 kg = 1 400.- din

# 231628

4

komada

Confiserie Firenze

Čokoladni mafin sa kakao punjenjem

• Punjen sa 10 % kakaa 375 g

299.99 1 kg = 799.98 din

# 206899

100 g

Deluxe 150 g

Deluxe

Kandirane pomorandže sa crnom čokoladom

269.99

Fini keks sa prelivom • Više vrsta

269.99 1 kg = 2700.- din

# 263594

1 kg = 1 800.- din

# 206814

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 44/21

21


2

komada

Deluxe

Čokoladni sufle •

Sa punjenjem od bele čokolade 2 x 100 g

•

2 x 100 g

269.99 1 kg = 1350.- din

# 206895

Deluxe

Desert u čašici •

Tiramisu ili čokolada 85 g

169.99 100 g = 199.99 din

# 216586, # 214904

2

komada

Deluxe

Crème Brûlée

Deluxe

• •

•

•

Francuski desert u staklenom pakovanju, Pogodno za zagrevanje Poslužuje se toplo ili hladno za samo nekoliko minuta 2 x 100 g

169.99 1 kg = 849.95 din

# 202548

22

KN · 44/21

Čokoladne profiterole

Sa finim kremastim punjenjem na bazi alkohola i slatke pavlake 450 g

349.99 1 kg = 777.76 din

# 204036

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČETVRTKA

04.11.

2

komada

Deluxe

Mekani čokoladni desert •

Sa tečnim čokoladnim punjenjem 2 x 90 g

199.99 1 kg = 1 112.- din

# 208344

Deluxe

Tiramisu desert •

Kremasta poslastica sa maskarpone sirom i biskvitom u kafi 500 g

349.99 1 kg = 699.98 din

# 204009

Deluxe

Desert sa limunom ili čokoladom •

Porodično pakovanje

450 / 500 g

349.99 1 kg = 777.76 / 699.98 din

# 222408

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 44/21

23


Deluxe

Zamrznuta premium torta •

Confiserie Firenze

Torta od mešanog voća •

Sa voćnim kremom

1 kg

Panakota i breskva, čokoladni mus ili straćatela i višnja 750 g

999.

99

749.99 1 kg = 999.99 din

# 236221

# 202925

10

komada

Deluxe

Sladoled praline •

Više vrsta

100 ml

149.99 1 l = 1500.- din

# 221992

24

KN · 44/21

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČETVRTKA

04.11.

Deluxe

Fini sladoled rolat • Kapućino ili nugat 1l

549.99 # 204284

Deluxe

Premium sladoledni desert

• Šumsko voće i vanila ili čokolada 900 ml

449.99 1 l = 499.99 din

# 203719

Deluxe

Deluxe

Premium sladoledni desert

Premium sladoled u čaši

• Vanila i pistaći sa karamel prelivom ili vanila i malina sa prelivom od malina

• Tiramisu 900 ml

529.99

540 ml

599.99

1 l = 588.88 din

# 202723

1 l = 1 112.- din

# 203721

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 44/21

25


26

KN · 44/21

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 44/21

27


MOŽEŠ

SVE UZ ! Sadržan pribor:

Broj obrtaja: n 2500 min-¹ Prihvat: ¼“ Prečnik brusnog tanjira: cca 75 mm Parkside®

Pneumatski set za poliranje PDAP 75 A1

• Varijabilno podešavanje broja obrtaja • Disk za poliranje sa praktičnim čičak prihvatom

1,8 kW

set

2 499.-

(2,45 KS)

cca

# 354115

24 l 1

Nečujni motor smanjenih vibracija, podmazan uljem Rezervoar sa vijkom za ispuštanje kondenzovane vode 2 manometra sa Bar i PSI skalom Radni pritisak: može se varijabilno podešavati do cca 10 bar Testiran kvalitet

# 360588

KN · 44/21

na t stira os Te gurn si

11 999.

-

N pr adgl oizv ed od ana nja

kom.

4

Parkside®

Kompresor PKO 24 B2

28

3

Usisna snaga: cca 260 l/min Efektivno pražnjenje pri 7 bar: cca 103 l/min. Sadržan pribor: crevo visokog pritiska dužine 5 m

Parkside®

• • • •

2

Pribor za pneumatski alat PDAV 4 B1 • 1 • 2 • 3 • 4 •

Radni pritisak: maks. 6,3 bar Četvorosmerni pneumatski priključak Set pneumatskih spojnica Dvosmerni pneumatski priključak Pneumatski zauljivač kom. ili set

Dužina kabla: cca

3m

499.99 # 354116

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČETVRTKA

04.11.

Set sadrži: 1 pištolj za izduvavanje i 2 mlaznice, 1 pištolj za naduvavanje sa crevom sa spojnicom ventila, 7 adaptera i nastavak za adapter

Univerzalno primenjiv za bicikle, dušeke na naduvavanje, lopte i sl..

Maks. radni pritisak:

8 bar

Sadržan pribor:

Radni pritisak: 1-8 bar Maks. pritisak: 10 bar Parkside®

Parkside®

Digitalni pištolj za duvanje guma PDRD 13 A1

Set pneumatskog pribora PDSS 13 D4

• Pištolj za izduvavanje uključujući 2 produžne mlaznice • Pištolj za naduvavanje sa ventilom i manometrom • Odgovara svim standardnim kompresorima

set

• Pištolj sa digitalnim ekranom za precizni prikaz vazdušnog pritiska prilikom naduvavanja

799.

99

set

1 199.# 364251

# 360580

cca

maks.

10 m

16 bar Utični nastavak i jednoručna spojnica sa brzim zatvaračem od mesinga

maks.

16 bar cca

20 m

Parkside®

Motalica sa pneumatskim crevom

Parkside®

• Visokokvalitetno pneumatsko crevo opleteno tekstilom kom.

2 999.

-

# 354125

Pneumatsko crevo PDS 10 A2 • Visokokvalitetno pneumatsko crevo sa tekstilnim umetkom kom.

799.99 # 354132

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 44/21

29


Rezervoar za sredstvo za peskarenje: cca 0,9 l Sadržan pribor: 1 kesa za sakupljanje sa vijčanom šelnom, 1 utična spojnica (prethodno montirana), po 1 pljosnati nastavak, tačkasti nastavak, nastavak za ivice i nastavak za unutrašnje uglove, 2x cca 1 kg sredstvo za peskarenje (aluminijum-oksid) cca 0,21-0,35 mm (granulacije 40-60) Parkside®

Pneumatski pištolj za peskarenje PDSP 1000 D5

Maks.

6,3 bar

Sadržan pribor:

• Podesivi protok sredstva za peskarenje • Pogodan za sva uobičajena mlazna sredstva granulacije cca 0,21-0,35 mm (granulacije 40-60) kom.

1 299.# 339143

Klešta za sifon

Klešta za cevi

Vodoinstalaterska klešta

1

3x 2

95

delova

Parkside®

Klešta

• Od ugljeničnog čelika 1 • Klešta za cevi • Za cevi do maks. Ø cca 50,8 mm •

Parkside®

Kofer sa alatom

• Pregledno sortiran u praktičnom i stabilnom koferu set

6 999.

-

# 354128

30

KN · 44/21

Dužina: cca 560 mm

2 • Set klešta

•

Dužina klešta za cevi: cca 320 mm

•

Dužina klešta za sifon: cca 235 mm

•

Dužina vodoinstalaterskih klešta: cca 250 mm

kom. ili set

1 199.# 354121

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČETVRTKA

04.11.

Odvojiva kapuljača

151

O dO d b o d ud u b iijjaa vv o

deo

Parkside®

set

Klešta za blind matice sa dodatnim priborom

3 699.-

• Idealna za zakivanje matica (M5, M6, M8, M10, M12) • Za pravljenje probušene rupe zakivanjem

1

2

# 354133

Parkside®

Muška radna jakna 3

• Odbija vodu zahvaljujući BIONIC-FINISH® ECO tretmanu • Sa postavom od flisa

4

•

Veličine: 48 - 60

kom.

2 999.# 357072

Parkside®

Alat za obradu cevi 1 • 2 • 3 • 4 •

Sekač plastičnih cevi Sekač cevi Klešta za savijanje cevi Set za pertlovanje

1

3

699.99

3x

# 354129

Parkside®

2

Različiti setovi

kom. ili set

Klamerice ili ekseri PDTZ 40 C1

• Različite dužine • Set klamerica 3• - 4 Set eksera 1-2

4

Dostupna boja:

Muške radne čarape •

Veličine: 39 - 50*

•

3 para (1 par = 200.-)

set

set

299.99 599.99 # 357075

# 354124

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 44/21

31


IDEALNO ZA kombinovanje

Napravite sami svoju kombinaciju!

TVOJ ODABIR

ZA SLATKE SNOVE 32

KN · 44/21

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČETVRTKA

04.11.

Livergy®

Muški gornji deo pidžame •

Veličine: S - XL (44 - 58)*

kom.

599. P O D RŽ AVAMO

99

1

# 362280

I N I C I JAT I V U

PROIZVODNJE

PAMUKA U AFRICI

Dostupne boje

2

IDEALNO ZA KOMBINOVANJE

100%

3

pamuk

Livarno Home®

Livergy®

Jastuk

Muški donji deo pidžame

1 • Za pomoć u održavanju anatomski ispravnog položaja kod sedenja • Odvojivi kaiš sa čičak trakom

• Od mekanog, toplog flanela •

•

Veličine: S - XL (44 - 58)*

kom.

799.99 P O D RŽ AVAMO

# 362286

Dimenzije: cca 30 x 28 x 6 cm (D x Š x V)

2 • Smanjuje pritisak u bočnom položaju na zglobove kolena i karlicu

•

Dimenzije: cca 40 x 15 cm (D x Ø)

3 • Za pomoć u održavanju anatomski ispravnog položaja kod sedenja ili ležanja

•

Dimenzije: Ø cca 28 cm

kom.

I N I C I JAT I V U

PROIZVODNJE

PAMUKA U AFRICI

699.99 # 357794

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 44/21

33


Do

pna b oja

s tu

Visina: cca 17 cm

Visina: cca 19 cm

100% pamuk

Visina: cca 16,5 cm

Idealan i kao noćno svetlo – kućište sa funkcijom promene boje ili konstantnom bojom Auriol®

kom.

1 699.-

Budilnik sa prikazom vlažnosti vazduha • Za optimalnu kontrolu temperature i vlažnosti vazduha u unutrašnjoj prostoriji • Budilnik sa funkcijom odlaganja alarma

# 364474

Esmara®

Ženska spavaćica • Mekan i topao pamučni flanel •

Veličine: XS - L (32 - 46)*

kom.

899. P O D R Ž AVA MO

99 # 362290

Dostupna boja:

2x Esmara®

Ženske čarape • Tople i mekane •

Veličine: 35 - 42

•

2 para (1 par = 150.-)

set

I N I C I JAT I V U

PROIZVODNJE

PAMUKA U AFRICI

299.99 # 362282

34

KN · 44/21

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČETVRTKA

04.11.

POD

INICI

R Ž AV

AMO

JA

PROIZV T I V U ODNJE

PAMU U AFRIKA CI

INICIJATIVA ZA BOLJI ŽIVOT “Cotton made in Africa” (CmiA) je inicijativa koja podržava održivi uzgoj pamuka.

Vodeći se principom „pomozimo drugima da pomognu sebi“ ova inicijativa pomaže malim proizvođačima u Africi da svojim radom ostvare bolje prihode i bolje uslove života. Kroz obuke, proizvođači dobijaju znanje o održivijim i efikasnijim metodama uzgoja, što je važno kako za prinose pamuka tako i za zaštitu životne sredine.

2

dela

Tekstilne proizvode koji su napravljeni od ovakvog pamuka prepoznaćete po oznaci „Supporting the CmiA initiative”. Kupovinom ovih proizvoda podržavate rad ove inicijative i doprinosite cilju da što veći broj malih proizvođača u Africi dobije obuku za efikasne metode uzgoja, i poboljša svoje životne uslove.

Za

Za

dečake

devojčice

VEOMA UDOBNA Pepperts®

Dečija pidžama •

Veličine: za devojčice: 122 - 164 za dečake: 122 - 164

set

899.99 # 363718

P O D RŽ AVAMO

I N I C I JAT I V U

PROIZVODNJE

PAMUKA U AFRICI

Lidl je sebi postavio cilj da do kraja 2022. godine za proizvode svoje privatne robne marke koristi isključivo pamuk koji potiče iz održivog uzgoja.

# 363717

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 44/21

35


3 1

2

4

Livarno Home®

Ram za fotografije

DETALJI

ČINE DOM

• Sa staklenom pokrivnom površinom 1 • Za 6 fotografija formata cca 10 x 15 i 13 x 9 cm 2 • - 4 Za 6 fotografija formata cca 15 x 10 cm kom.

399.99 # 366321

6x

6x

6x Različiti setovi Livarno Home®

Dekorativne kopče

• Sa metalnom štipaljkom za jednostavno pričvršćivanje

4x

set

359.99 # 354212

36

KN · 44/21

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČETVRTKA

04.11.

Sa samolepljivim brojevima i 2 metalne kazaljke

Pogodan za sve glatke zidove i površine u unutrašnjem prostoru

Auriol®

Zidni sat „Uradi sam“

• Precizni, nečujni kvarcni satni mehanizam • Uključuje šablon i kukicu za pričvršćivanje kvarcnog satnog mehanizma •

kom.

699.99 # 353691

Dimenzije: Ø cca 90-120 cm

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 44/21

37


TVOJ STIL ZA HLADNIJE

DANE

Esmara®

Ženski džemper •

Veličine: XS - L (32 - 46)*

kom.

1 299.# 362528

Esmara®

Ženske termo helanke • Udobne, mekane i tople •

Veličine: XS - L (32 - 46)*

kom.

699.

99 # 362511

38

KN · 44/21

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


08.11.

oja

Do

OD PONEDELJKA pn s tu a b

Esmara®

Ženski prsluk

• U imitaciji krzna •

Veličine: XS - L (32 - 46)*

kom.

1 499.# 362486

Esmara®

Ženske termo jeggings pantalone •

Veličine: 34 - 46*

kom.

P O D R Ž AVA M O

999.

99

I N I C I JAT I V U

PROIZVODNJE

PAMUKA U AFRICI

# 362516

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 44/21

39


Dostupne boje

Esmara®

Kardigan Veličine: XS - L (32 - 46)*

•

kom.

799.99 # 357901

100 DEN

Esmara®

Ženske termo hulahopke ili helanke • Neprozirne •

Veličine: S - L (36 - 46)

kom.

339.99 # 362513

2x

Esmara®

Ženske termo čarape

• Sa neklizajućim tačkicama na donjoj strani

40

KN · 44/21

•

2 para (1 par = 250.-)

•

Veličine: 35 - 42

set

499.99 # 362518

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD PONEDELJKA

08.11.

Dostupne boje

2x

Esmara®

Grudnjaci •

2 komada (1 kom. = 650.-)

•

Veličine:

set

1 299.-

P O D R Ž AVAMO

HOHENSTEIN POTVRDIO KVALITET

I N I C I JAT I V U

PROIZVODNJE

PAMUKA U AFRICI

# 357390

75 - 85B, 85C

TAČNOST DIMENZIJA Dostupne boje:

Jednom kada pronađete odgovarajuću veličinu, ona se neće menjati.

5x

Za potrebe Lidla, odeća je testirana uživo, na modelima koji su napravljeni uzimanjem mera velikog broja ljudi uz pomoć 3D skenera.

OTPORNOST Jake veze i spojevi, kvalitetni materijali. U institutu Hohenstein u posebnim uslovima se testira rastegljivost, čvrstina, jačina šavova i dugmadi, a posebno, kod odeće koja to zahteva, otpornost na spoljašnje uslove, poput vodootpornosti ili otpornosti na vetar.

Esmara®

Ženske gaćice

BEZBEDNOST

•

5 komada (1 kom. = 140.-)

•

Veličine: S - L (36 - 46)

Dokazano bez štetnih materija.

set

Hohenstein sertifikat označava i da možete biti apsolutno sigurni u bezbednost tekstila, jer je provereno dokazano da nema materija koje štetno deluju na kožu.

P O D R Ž AVA M O

699.99

I N I C I JAT I V U

PROIZVODNJE

PAMUKA U AFRICI

POSTOJANOST

# 357383

Nakon više nošenja i pranja, oblik i boja ostaju. Ukoliko sledite uputstva za održavanje, odeću iz Lidla zamenićete tek kada poželite novu. U Hohenstein institutu testira se kako se tkanina ponaša pri npr. trčanju, saginjanju, skakanju, ali i spavanju.

Dostupne boje:

3x

Livergy®

Muške čarape •

3 para (1 par = 100.-)

•

Veličine: 39 - 46

set

299.99

Proveren kvalitet

# 356841

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 44/21

41


maks.

2000 W Parkside®

ili

Keramička grejalica

• Termostat koji se može varijabilno podešavati za maks. konstantno održavanje 3000 W temperature • Siguran rad zahvaljujući zaštiti od pregrevanja sa automatskim isključivanjem • Može se koristiti i kao ventilator

Grejači sa PTCtehnologijom (Positive Temperature Coefficient) pokazuju veću efikasnost i zagrevaju vazduh brže od standardnih grejalica, posebno u početnoj fazi zagrevanja

2000 W

• 2 stepena zagrevanja (1100 W / 2000 W) kom.

2 999.-

Dužina kabla: cca

1,8m

# 366606

3000 W

• 2 stepena zagrevanja (1700 / 3000 W) kom.

KOJA SUPER GREJE

N pr adgl oizv ed od ana nja

na t stira os Te gurn si

PONUDA

3 999.-

Testiran kvalitet

# 365185

maks.

2000 W

Grejalica LHL 2000 C2 BL

• Može se koristiti i kao ventilator • Varijabilna kontrola temperature • Veća sigurnost zahvaljujući zaštiti od prevrtanja i pregrevanja • 2 nivoa snage: 1000/2000 W

42

KN · 44/21

kom.

1 199.Dužina kabla: cca

# 365184

180 cm

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD PONEDELJKA

08.11.

maks.

3500 W

1

cca 400 W

Uključivanje po principu slučajnog izbora

Funkcija zaštite od smrzavanja

0

3

Za unutrašnje prostore

Kontinuirano podesivi termostat i 3 nivoa snage (800/1200/2000 W)

2

maks.

3500 W Mogućnost izbora kontinuiranog rada ili tajmer funkcije

maks.

2400 W

Silvercrest®

Digitalna ili mehanička utičnica sa tajmerom Silvercrest®

Uljani radijator SOR 2400 D2

• Velika grejna površina sa 9 grejnih rebara • Veća sigurnost zahvaljujući zaštiti od prevrtanja i pregrevanja •

Dimenzije: cca 42,5 x 65 x 30 cm (Š x V x D)

kom.

5 999.-

1 • • • • 2 • • •

Digitalna LCD ekran sa prikazom sati, minuta i sekundi 20 programa uključivanja/isključivanja nedeljno 12 ili 24-časovni prikaz vremena Mehanička 24-časovno programiranje 96 mogućnosti uključivanja/isključivanja dnevno kom.

Dužina kabla: cca

180 cm

599.99

# 365189

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

# 354198

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 44/21

43


ULOVI NAJBOLJU

OPREMU

Od

bija veta

r

s tu

pna b oja

Do

OOdd u biijjaav ovdou d

Crivit®

Muški štepani prsluk

• Gornji materijal odbija vodu zahvaljujući BIONIC-FINISH® ECO tretmanu Veličine: M - XL (48 - 58)

•

kom.

1 999.# 363323

O dO d u bbiijja vvood ud

Crivit®

Muške lovačke pantalone • Sa ekološkom impregnacijom •

Veličine: 48 - 56

kom.

1 999.# 363322

44

KN · 44/21

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD PONEDELJKA

08.11.

Sadržan pribor:

Bresser®

Noć

Digitalni uređaj za noćno posmatranje 3x20

Dan

Uvećanje: 3-6x Vidno polje: 175 m /1000 m IR opseg: 100 m Objektivi: Višeslojni premaz, plave boje Trajanje baterije: cca 6 sati

• Integrisano infr­acrveno osvetljenje sa 7 nivoa osvetljenosti • Priključak za stativ • Objektivi: cca 20 mm kom.

12 999.

-

# 365067

Bresser®

Kamera za lov 5MP

• Rezolucija fotografije: 5 MP/20 MP • Video rezolucija: 1920x1080 @ 10 sek. (25 fps) • Ugao detekcije senzora: 60° (cca 15 m) • PIR vreme okidača: < 0,6 sekundi • Vreme mirovanja: 3 meseca • Uklj. kaiš za montažu

Senzor pokreta sa dometom od cca 12 m

Micro SD kartica od 32 GB

Sadržan pribor:

kom.

7 999.

-

# 394424

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 44/21

45


2x

Crivit®

Bučica i rusko zvono u setu • Multifunkcionalni set za efikasan trening celog tela • Šipka: cca 0,5 kg; rusko zvono: cca 2 kg; tegovi: 2x cca 1,5 kg

TERETANA U

set

2 699.-

TVOM DOMU

# 365350

1

1

Crivit®

Tegovi sa čičak trakom

2x

lji

RRe

ef fl

Težina po manžetni: cca 1,5 kg

t aji

l eekktu i d edteal t ujjuućć i

• Fleksibilni tegovi za jačanje i zatezanje mišića set

2 1 2

Težina po manžetni: cca 1 kg

899.99 # 365360

set

Crivit®

2

Reflektujuća torbica 1 • • • 2 • • • • •

Za pametni telefon Sa ekranom osetljivim na dodir i izlazom za slušalice Jednostavno podešavanje širine pomoću čičak trake Za trčanje Za pametne telefone, ključeve i dokumenta Sa elastičnim, podesivim kaišem Dva odvojena odeljka Sa izlazom za slušalice

699.99 # 365359

set

3

Težina po manžetni: cca 0,75 kg

3

499.99 # 365358

kom.

499.99 # 376255

46

KN · 44/21

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD PONEDELJKA

08.11.

Crivit®

Muška funkcionalna majica kratkih rukava

Crivit®

Muška funkcionalna jakna •

•

Veličine: S -XL (44 - 58)*

kom.

Veličine: S - XL (44 - 58)*

kom.

1 599.-

599.99

# 357512

# 357511

te

u

s tu

pna b oja

Do

In

4

dela

p z a ključ e u p oj a s

ili

• 2 fitnes trake i 2 fitnes trake u obliku prstena od lateksa za različite intenzitete treninga • Za oblikovanje tela, izdržljivost i izgradnju mišića

že

ev

Set fitnes traka za vežbanje

g r i s a ni d

Crivit®

set

699.99 # 378448

Dostupne boje

Crivit®

Prostirka za sport

• Posebno lagana, mekana i brzo se suši •

Dimenzije: cca 100 x 35 cm

kom.

299.

99 # 369367

Crivit®

Ženske funkcionalne helanke •

Veličine: S - L (36 - 46)

kom.

899.

99 # 363181

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 44/21

47


48

KN · 44/21

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 44/21

49


Super sveže od pon. 08.11.

Sveži pileći batak i karabatak miks • Cca 1 kg 1 kg

-27%

369.99

269.99

Više od

80

# 240359

proizvoda u

Lidlovoj mesari

Sveža očišćena orada

• Cca 600 g

1 kg

1 kg

-18%

-17%

1 099.99

899.99 # 227011

50

KN · 44/21

Sveži ćevapi

• Od junećeg i svinjskog mesa

449.99

369.99 # 238046

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD PON. 08.11. DO SRE. 10.11.

1 kg

SAMO!

Grejpfrut

99.99 # 80040

pakovanje

500 g

Brokoli pak. / 500 g

SAMO!

89.99 1 kg = 179.98 din

# 82904

Paprika crvena • Šilja

1 kg

Više od

SAMO!

120

149.99

proizvoda na

Lidlovoj

# 82630

pijaci

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 44/21

51


Super sveže od pon. 08.11.

Baget 250 g

-23%

51.99

39.99 1 kg = 159.96 din

Više od

50

78% ISPITANIKA SRBIJE JE REKLO ,,DA” OVOM PROIZVODU IZ LIDLA!

# 200032

proizvoda u

Lidlovoj pekari

57 g

-25%

39.

Putero kroasan

99

80 g

29.

99

100 g = 52.62 din # 214733

Istraživanje sproveo IPSOS u 5 gradova Srbije, na 5.753 ispitanika. Testirano je 258 proizvoda koje je 77.2% potrošača ocenilo vrlo dobrom ili odličnom ocenom.

52

KN · 44/21

SAMO! Krofna sa punjenjem od kajsije

44.99 100 g = 56.24 din

# 240503

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD PON. 08.11. DO SRE. 10.11.

^

`

_ PRONADITE UVEK SVEZE

PILOS MLEKO SA DOMACIH FARMI DIREKTNO U LIDLU

Više informacija na

www.lidl.rs Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 44/21

53


Super kvalitet od pon. 08.11.

700 g

-24% Pilos

Kisela pavlaka

• 12 % m. m.

131.99

99.

99

Vita D‘or

Margarinski namaz • Za pripremu kolača

250 g

-24% 49.99

1 kg = 142.85 din

37.99

# 226147

# 228238

1 kg = 151.96 din

Pilos

Krem kajmak

• 80 % m. m. 1 kg

-21%

Pilos

Jogurt

• 0,5 % m. m.

54

250 g

KN · 44/21

75.

99

-20%

199.99

59.99

159.99

# 226137

# 225513

1 kg = 639.96 din

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD PON. 08.11. DO SRE. 10.11.

80% ISPITANIKA SRBIJE JE REKLO ,,DA” OVOM PROIZVODU IZ LIDLA!

Pikok

Budimska kobasica

Pikok

• Narezana

Suvi vrat

100 g

• Narezan

-23% 99.99

Istraživanje sproveo IPSOS u 5 gradova Srbije, na 5.753 ispitanika. Testirano je 258 proizvoda koje je 77.2% potrošača ocenilo vrlo dobrom ili odličnom ocenom.

100 g

89% ISPITANIKA SRBIJE JE REKLO ,,DA” OVOM PROIZVODU IZ LIDLA!

76.

99

1 kg = 769.90 din

-24%

198.99

149.99 1 kg = 1 500.- din

# 227764

# 226515

800 g

-21%

189.99

149.99

Baroni

Ekstra pileća posebna kobasica

1 kg = 187.49 din

# 226475

Pilos

Topi namaz

• 16 % m. m. • Gauda ili ementaler 100 g

-21%

69.99

54.99 1 kg = 549.90 din

# 224943

Milbona

Grandioso desert • Čokolada ili lešnik 175 g

-25%

Harvest Basket

-25%

59.99

1 kg

44.

99

Pomfrit rebrasti

199.99

149.99

1 kg = 257.09 din

# 203115

# 230482

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 44/21

55


OD PON. 08.11. DO SRE. 10.11.

Super ušteda 1 kg

1 kg

-26% 449.99

Sveže pileće grudi • Cca 700 g

329.

99

SAMO!

Kruška

99.

99

# 227775

# 80275

Chef Select

Mini kroasani sa susamom 1 kg

950 g

SAMO!

-21% 369.99

Pilos

Adriatikos sir

289.

99

1 kg = 305.26 din

99.

99 # 225459

# 225560

SLUŽBA ZA POTROŠAČE

LIDL.RS

Lidl.rs/kontakt Besplatan broj 0800 300 199 Od pon. do pet. od 8 do 17 h

facebook.com/LidlSrbija instagram.com/LidlSrbija youtube.com/LidlSrbija

LIDL MOBILNA APLIKACIJA Možete je preuzeti na App Store i Google Play

BESKONTAKTNO PLAĆANJE Gotovinom, platnim karticama (Maestro, American Express, Mastercard, Visa, Visa Electron i Dinacard) i čekovima građana na 30, 60, 90, 120 i 150 dana


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
Pogledajte naše ponude by Nabava.net Katalozi - Issuu