OD ČET. 04.03. DO NED. 07.03.
IZB I K I L VE
OR
T E T I VAL
K K O S VI SKA CENpAovina! NI
Yuhor
brza i a n v a
st Jedno
300 g
Čajna kobasica
-34% 439.99
ku
1 kg PR
1 kg = 966.64 din
Od četvrtka 04.03. do srede 10.03.
VEDEN O OIZ
NE
Nutella
2x2 L Coca Cola
KRATKOTRAJNA
• Multipack
PONUDA
2x2l
M A K OJ
Ferrero
# 227549
KRATKOTRAJNA
U
289.
99
PONUDA
!
1 kg
!
619.
219.99
1 l = 55.- din
99 # 232736
# 232800
3x
KRATKOTRAJNA
PONUDA
Zewa Deluxe
Toaletni papir
• Troslojni
16 rol.
!
482.
99
1 rol. = 30.19 din # 241436
Više proizvoda iz teme „Nedelja brendova“ pronađite NA STRANAMA 10 - 19
www.lidl.rs /LidlSrbija KN · 09/21
Sveži pileći file
Banane
1 kg
-18% 479.99
389.
99 # 238588
1 kg
SAMO!
109.
99 # 80000
Više od
110
proizvoda na
Lidlovoj pijaci
Ananas 1 kg
SAMO!
119.99 # 80610
pakovanje
250 g
Šargarepa
1 kg
pak. / 250 g
SAMO!
SAMO!
29.
99
KN · 09/21
• Šljivar
89.99 1 kg = 359.96 din
# 82755
2
Čeri paradajz
# 82410
Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.
OD ČET. 04.03. DO NED. 07.03.
Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.
www.lidl.rs /LidlSrbija
KN · 09/21
3
Super sveže od čet. 04.03.
Pecivo sa vanila i višnja punjenjem 90 g
-22%
44.99
34.
99
100 g = 38.88 din # 234171
Pecivo sa semenkama 140 g
-25%
39.99
29.99 1 kg = 214.22 din
# 248623
Više od
55
proizvoda u
Lidlovoj pekari
Hleb sa krompirom 400 g
-22%
89.99
69.
99
1 kg = 174.98 din
Važi od četvrtka 04.03. do srede 10.03. # 240709
4
KN · 09/21
Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.
OD ČET. 04.03. DO NED. 07.03.
Sveži svinjski kare XXL pakovanje • Bez koske • Narezan
600 g
SAMO!
329.99
Više od
75
1 kg = 549.99 din
# 245747
proizvoda u
Lidlovoj mesari
Grill majstor
Sveži ljuti ćevapi
Grill majstor
Pivska kobasica
400 g
400 g
SAMO!
-20%
239.99
159.99
189.
99
1 kg = 399.98 din
1 kg = 474.98 din
# 247155
# 247022
ikaš Pilećsiapkanpedrla ma Sveži pileći batak i karabatak mix 1 kg
-21%
319.99
249.99
Kompletan recept pogledajte na You Tube kanalu Lidl Srbija. Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.
# 240359
www.lidl.rs /LidlSrbija
KN · 09/21
5
za srećan mart
8.
Cien
Univerzalna krema • Više vrsta 250 ml
-25% 228.99
169.99 1 l = 679.96 din
# 200532
250 ml
-27%
Cien
Mleko za čišćenje lica ili micelarna voda
179.99
129.99 1 l = 519.96 din
# 206317
kom.
Cien
Dezodorans roll-on • Više vrsta
-28% 138.
99
99.99 # 200527, # 222698
6
KN · 09/21
750 ml
Cien
Kremasti gel za tuširanje • Više vrsta
-26% 299.99
219.99 1 l = 293.32 din
# 225220
Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.
OD ČET. 04.03. DO SRE. 10.03.
Cien
Lak za nokte • Više vrsta kom.
kom.
-29%
-31%
398.99
Cien
Tečni puder • Više vrsta
188.99
279.99
129.99
# 225262
# 212406
kom. kom.
Cien
Duo senka za oči • Više vrsta
-31% 188.
99
-25%
Cien
Maskara
• Vodootporna ili za dodatni volumen
129.
99
268.99
199.99 # 212402
#226227
Cien
Professional lak za kosu
kom.
• Sa keratinom 250 ml
199.99
Ruž za usne
kom.
-25%
149.
99
1 l = 599.96 din
-33%
Cien
Cien
Sjaj za usne • Više vrsta
-25% 268.99
• Više vrsta
199.
# 203170
Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.
298.99
199.99
99
# 212401
# 212400
www.lidl.rs /LidlSrbija
KN · 09/21
7
Francuska 2019. Suvo belo vino 10 - 12 ˚C 12 % Vol.
Praline sa likerom od višnje
Chevalier de Fauvert
Sauvignon Blanc IGP
165 g
0,75 l
-30% 199.99
-23% 299.99
139.99 1 kg = 848.43 din
229.99
# 214877
# 211314
1 l = 306.66 din
Tarragona 2013. Suvo crveno vino 14 - 18 °C 13 % Vol.
Sekt trocken
Burg Schöneck
Baturrica
Tarragona DO Gran Reserva
• Nemačko penušavo suvo vino
0,75 l
-22%
0,75 l
449.99
-23% 299.99
349.99
229.
99
1 l = 466.66 din
# 205832
1 l = 306.66 din # 244991
Italija 2018. Suvo belo vino 8 - 10 ˚C 12 % Vol.
J. D. Gross
Belgijske praline
Giulio Pasotti
Pinot Grigio delle Venezie
• U obliku morskih školjki
250 g
0,75 l
-28%
-22%
379.
8
KN · 09/21
99
349.99
269.99 1 kg = 1 079.96 din
269.99
# 200725
# 202193
1 l = 359.99 din
Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.
OD ČET. 04.03. DO SRE. 10.03.
Sukulenti
Fikus Ginseng
• Cca 6 cm • Više vrsta • U dekorativnoj keramičkoj saksiji
• Cca 48 cm • U dekorativnoj keramičkoj saksiji kom.
kom.
SAMO!
SAMO!
Ljubičica
• Cca 20 cm • Više boja kom.
1 999.-
199.99
# 77776
# 139766
SAMO!
399.99 # 131692
Ruže
• Cca 30 - 35 cm • Više boja • U poklon pakovanju
Vriseja i Guzmanija
Kalanhoja
• Cca 28 cm • Više boja • U ukrasnom poklon pakovanju
• Cca 48 cm • Više boja
kom.
kom.
SAMO!
SAMO!
kom.
SAMO!
1 199.-
649.99
# 147566
# 62705
379.99 # 99239
Simbidijum orhideja
Anturijum
Orhideja
• Cca 43 - 52 cm • Više boja • U dekorativnoj keramičkoj saksiji u obliku srca
• Cca 27 cm • Više boja • U dekorativnoj keramičkoj saksiji u obliku srca
kom.
kom.
SAMO!
SAMO!
1 099.-
579.99
# 131760
# 131761
Ukrasni suvi aranžman
• Cca 17 cm • U dekorativnoj staklenoj tegli • Više aranžmana
SAMO!
199.99 # 147567
Ruže
• Cca 25 cm • Više boja • U dekorativnom lampionu kom.
SAMO!
SAMO!
349.
kom.
Mini orhideja
kom.
99
• Više boja • U poklon kesi
• 11 ruža u buketu • Više boja kom.
SAMO!
349.99
849.
99
# 157104
Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.
# 69751 # 157128
www.lidl.rs /LidlSrbija
KN · 09/21
9
za nedelju
Meggle
Creme Patisserie 250 ml
Meggle
92.99
Dugotrajno mleko • 2,8 % m. m. • Sa čepom
1 l = 371.96 din
900 g
Président
Somborska sir
369.99
1 kg = 411.10 din
# 252195
# 238233
1l
SAMO!
84.99 Važi od četvrtka 04.03. do srede 10.03. # 235336
Dukat
Jogurt
• 3,2 % m. m. Meggle
1,5 kg
Kiselo mleko
SAMO!
• 2,8 % m. m. 700 g
84.99
1 kg = 121.42 din # 237927
10
KN · 09/21
142.99
129.
99
1 kg = 86.66 din
Važi od četvrtka 04.03. do srede 10.03. # 227108
Dukat
Čokoladno mleko 1l
119.99 # 238224
Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.
OD ČETVRTKA
04.03.
Dr. Oetker
Dr. Oetker
Pizza Ristorante
Pizza Ristorante
• Sa piletinom
• 4 vrste sira
355 g
340 g
319.99
319.99
1 kg = 901.38 din
1 kg = 941.15 din
# 253216
# 253190
Dijamant
Stoni margarin • Classic
250 g
Meggle
-18% 58.
Premium maslac
99
47.99
200 g
219.99
1 kg = 191.96 din
Važi od četvrtka 04.03. do srede 10.03.
1 kg = 1 099.95 din
# 250903
# 245177
AIA
Wudy hrenovke • Family classico
500 g
625 g
-24% 245.99
184.
99
Gala
Pileća kobasica
229.99
1 kg = 367.99 din # 241003
1 kg = 369.98 din
Važi od četvrtka 04.03. do srede 10.03.
1 kg
# 231240
AIA
Wudy hrenovke sa sirom
Amadori
Viršle
150 g
-25%
• Živinske
120.99
1 kg
89.99
269.99
1 kg = 599.94 din
Važi od četvrtka 04.03. do srede 10.03.
# 240321
# 231238
Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.
www.lidl.rs /LidlSrbija
KN · 09/21
11
1 kg
Lino
Čokolino
5
500 g
C
799.99
249.99
Beli šlag krem
1 kg = 499.98 din
# 234968
# 253202
Dr. Oetker
komada
Ciobar topla čokolada
• Sa ukusom mlečne, bele ili crne čokolade 5 x 25 g
169.99
200 g
1 kg = 1359.92 din
-18% 227.99
Doncafé
Kafa
• Minas
# 253211, # 253212, # 253213
Nescafé
Instant kafa
184.
99
• 2 u 1 ili 3 u 1 8 / 16,5 g
1 kg = 924.95 din
16.99
Važi od četvrtka 04.03. do srede 10.03. # 225756
100 g = 212.38 / 102.97 din # 238155, # 238156
1 kg C
Začin C
• Dodatak jelima sa povrćem 1 kg
289.
99
KN · 09/21
Majonez
• Delikates
Heinz
Kečap 1 kg
380 g
189.99 184.99 1 kg = 499.98 din
# 240596
12
Thomy
# 233770
# 239493
Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.
OD ČETVRTKA
04.03.
87,5 g / 90g / 92 g / 100 g
Milka
Čokolade • Više vrsta
4
99.99
1 kg = 1142.75 / 1111.- / 1086.85 / 999.90 din # 252289
komada
7 days
Mini kroasani
Milka
• Sa kakaom ili sa kakaom i vanilom
Choco Snack 4 x 32 g
185 g
239.99
119.99
1 kg = 1 874.93 din
1 kg = 648.60 din
# 253377
# 230414, # 248225
Knjaz Miloš
Gazirana voda 6 x 1,75 l
Knjaz Miloš
Remix
• Gazirani napitak sa ukusom limuna, pomorandže ili breskve
1,5 l
228.99
1 l = 21.08 din
94.
99
Cena važi samo na 6 kupljenih flaša Redovna cena flaše 44.99 din # 246584
1 l = 63.33 din
# 246568,# 246569, # 246570
Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.
www.lidl.rs /LidlSrbija
KN · 09/21
13
150 g
-21%
Chipsy
Čips
• Classic, rebrasti chilli ili rebrasti slani
139.99
109.
99
1 kg = 733.27 din
Važi od četvrtka 04.03. do srede 10.03. # 230063, # 230075
2
komada
Somersby
Cider
• Sa ukusom jabuke ili kruške • 4,5 % Vol.
Red Bull
Energetsko piće
0,33 l
2 x 0,25 l
88.99
239.99
1 l = 269.67 din
1 l = 479.98 din
# 236248, # 236249
# 242285
Erdinger
Svetlo pšenično pivo
Tuborg
Svetlo pivo
• 4,6 % Vol.
• 5,3 % Vol. 0,5 l
98.99
1 l = 197.98 din # 241188
14
KN · 09/21
0,5 l
69.
99
1 l = 139.98 din # 232933
Budweiser
Tamno pivo
• 4,7 % Vol. 0,5 l
79.
99
1 l = 159.98 din # 245168
Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.
OD ČETVRTKA
04.03.
Gud Clipsy
Kikiriki
Slane kokice
• Slani, prženi 400 g
100 g
199.99
74.99
1 kg = 499.98 din
1 kg = 749.90 din
# 248260
# 232794
Pardon
Štapići sa kikirikijem 230 g
73.
99
1 kg = 321.70 din # 232802
Pardon
Slani štapići 210 g
2x2l
Coca Cola
Fanta
• Multipak
49.99
209.
99
1 kg = 238.05 din # 232803
1 l = 52.50 din # 245301
Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.
www.lidl.rs /LidlSrbija
KN · 09/21
15
Somat
Tablete za pranje posuđa
100 kom.
set / 19 ml
Air Wick
1099.
-
Električni osveživač vazduha • Dopuna i aparat
1 kom. = 11.- din
309.99
100 ml = 1 631.53 din
# 248396
# 251309
75 ml
Parodontax
Fluoride pasta za zube
299.99
100 ml = 399.99 din # 252028
87 g
SAMO! 62.99
75 ml
Sensodyne
Fluoride pasta za zube
299.
99
100 ml = 399.99 din # 252032
16
KN · 09/21
Merix
Dečiji sapun
59.99 100 g = 69.- din
Važi od četvrtka 04.03. do srede 10.03. # 229660
Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.
OD ČETVRTKA
32
04.03.
20
komada
komada
20 kom.
168.99
Libresse
Ultra Normal DUO higijenski ulošci
1 kom. = 8.45 din # 236773
10
komada
Libresse
Maxi Goodnight higijenski ulošci 32 kom.
Libresse
Normal dnevni higijenski ulošci
10 kom.
119.99
119.99
1 kom. = 3.75 din
1 kom. = 12.- din
# 236770
# 236771
3x
Teta Violeta
Kuhinjski ubrus • Troslojni
4 rol.
199.99
1 rol. = 50.- din # 239815
Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.
www.lidl.rs /LidlSrbija
KN · 09/21
17
Axel
KAL sredstvo za čišćenje kamenca 750 ml
-25% 279.99
Axel
Sgrasso odmašćivač
750 ml
-25% 279.99
208.99
208.99
Važi od četvrtka 04.03. do srede 10.03.
Važi od četvrtka 04.03. do srede 10.03.
1 l = 278.66 din
# 232735
1 l = 278.66 din
Cillit Bang
Cillit Bang
750 ml
299.99
1 l = 399.99 din
# 232212
# 251689
3
komada
Bref
Power Aktiv osveživač za WC šolju
Bref
• Juicy Lemon ili Pine Forest
WC Gel 700 ml
179.99
1 l = 257.13 din # 239474
18
KN · 09/21
150 g
319.99
1 kg = 2 133.27 din # 233654, # 233657
Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.
OD ČETVRTKA
45
60
pranja
04.03.
pranja
Perwoll
Persil
Tečni deterdžent za pranje veša
Gel za pranje veša • Lavander Freshness
• Colour ili Black 2, 7 l
3l
699.99
899.99
1 pranje = 15.56 din
1 pranje = 15.- din
# 232806, # 232804
60
# 247992
38
pranja
pranja
Persil
Disc 4in1
• Deep Clean 38 kom.
998.
99
1 pranje = 26.30 din # 248404
Vanish
Oxi Action
Silan
• Za uklanjanje fleka ili za izbeljivanje tkanine
Omekšivač za veš • Magic Magnolia ili Fresh Sky
Persil
Prašak za pranje veša
• Sa Silan omekšivačem
6 kg
829.99
1 pranje = 13.84 din
2,7 l
298.99
# 247995
Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.
1,5 l
479.99
1 l = 320.- din # 251688
1 pranje = 2.70 /2.77 din # 252284, # 252283
www.lidl.rs /LidlSrbija
KN · 09/21
19
SAVRŠENA OPREMA
ZA UDOBNU VOŽNJU 12x
cca
20 l 1300 W Parkside®
Kese za usisivač PFT 20 A1 •
Pogodne za sve Parkside usisivače za mokro i suvo usisavanje, kao i za uređaje standardnih marki zapremine do 20 l Samo za upotrebu kod suvog usisavanja, nije za mokro usisavanje
• •
12 komada (1 kom. = 75.-)
set
899.
99
cca
20 l
# 356244
TV
Sadržan pribor:
HIT NEDELJE Parkside®
Usisivač za mokro i suvo usisavanje PWD 20 A1
Multifunkcionalni uređaj za čišćenje – jednostavno uklanja mokru i suvu prljavštinu Može se koristiti sa funkcijom duvanja i za usisavanje vode Rezervoar od nerđajućeg čelika sa zatvaračima Sklopive ručke za nošenje Integrisani držači za cev, kabl i mlaznice
set
Testiran kvalitet
# 346106
20
KN · 09/21
na t stira os Te gurn si
4 699.
-
N pr adgl oizv ed od ana nja
• • • • •
Dužina kabla: cca
4m
Snaga usisavanja: 200 AW Set sadrži: 1 usisno crevo (cca 2 m), 1 mlaznica za uske prostore, 1 podna mlaznica, 3-delna usisna cev, 1 papirna filter kesa, 1 tekstilna filter kesa (periva), 1 penasti filter (za mokro usisavanje)
Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.
OD ČETVRTKA
6 masažnih motora za ramena, leđa i butine – mogućnost pojedinačnog upravljanja područjima masaže
Sa automatskom funkcijom isključivanja (nakon cca 15, 30 ili 60 minuta)
04.03.
3
dela 3 1
2
4 5
5 programa masaže
Ultimate Speed®
Navlaka za volan i pojas • • •
2u1 Ultimate Speed®
Masažna podloga UAMM 12-B2 •
Pogodna za primenu kod kuće i na putovanjima - sa mrežnim delom i sa adapterom za auto od 12 V 2 u 1 funkcija: umirujuća masaža i prijatna toplota Sa 4 masažne zone i priključivom funkcijom grejanja Sa daljinskim upravljačem
• • •
Od visokokvalitetne veštačke kože sa modernim ukrasnim šavovima Jednostavno i brzo pričvršćivanje Navlaka za volan pogodna za sve standardne volane okruglih dimenzija, cca 37 - 39 cm set
699.99
kom.
3 399.-
# 356008
Patosnica na vozačevom mestu je dodatno ojačana radi sprečavanja oštećenja stopalom
# 346416
Sprečavaju klizanje i prigušuju zvuke
1419050454
Dostupne boje
4
14
dela
delova
Ultimate Speed®
Set univerzalnih patosnica za auto
Presvlake za auto sedišta •
•
2 299.-
set
# 346418
Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.
Štite unutrašnjost od prljavštine i habanja Izdržljive i jednostavne za čišćenje Visokokvalitetnog sjajnog izgleda
999.
99 # 355167
1419050454
www.lidl.rs /LidlSrbija
KN · 09/21
21
s tu
pna b oja
• •
Za 2 prednja sedišta, 1 zadnje sedište i 5 naslona za glavu Jednostavna i brza montaža Univerzalna veličina – pogodno i za deljive naslone zadnjeg sedišta Pogodne i za sedišta sa bočnim vazdušnim jastucima
• • •
set
Do
Ultimate Speed®
TV HIT NEDELJE Ultimate Speed®
•
• • • • •
kom.
1 999.
-
Testiran kvalitet
na t stira os Te gurn si
•
Inteligentno upravljanje mikroprocesorom sa programom za dijagnozu i potpuno automatskim postupkom punjenja Pogodan za sve akumulatorske baterije za automobile i motocikle od 6 V ili 12 V i kapaciteta 1,2–120 Ah 4 programa za optimalno prilagođavanje na tip baterije LCD ekran za programe punjenja, vrednost napona i stanje napunjenosti Impulsno punjenje za obnavljanje ispražnjenih baterija Zimski režim punjenja za niske spoljašnje temperature LED lampice za upozorenje kod zamene polova i režima mirovanja
N pr adgl oizv ed od ana nja
Punjač akumulatora za auto ULGD 5.0 A1
# 346098
Set sadrži: 2
1
60 W Ultimate Speed®
Ispitivač akumulatora i alternatora ili ključ za filter ulja •1 •
TV
•
HIT NEDELJE Ultimate Speed®
Pumpa za ulje 12V UOP 12 C1 • • • •
Pogon preko 12-V akumulatora za automobil Idealna za čistu i jednostavnu zamenu ulja Za ispumpavanje motornog ulja, dizela i lož ulja Jednostavno rukovanje zahvaljujući dugom usisnom crevu i crevu za oticanje (cca 1,2 m / 2 m)
22
KN · 09/21
• •
Priključne stezaljke sa izolovanim ručkama i praktičnim spiralnim kablom
set
•2 •
Ispitivač akumulatora i alternatora Za sve 6 V i 12 V akumulatore za automobile i motocikle i alternatore Jednostavno priključivanje na akumulator sa 2-polnim štipaljkama – zaštićeno od kratkog spoja Kontrola stanja napunjenosti baterije i snage alternatora preko LED prikaza Ključ za filter ulja Za jednostavno skidanje uljnih filtera, vijčanih poklopaca i drugih okruglih navojnih spojeva
1 299. 459.99 -
# 346108
kom.
# 346104
Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.
OD ČETVRTKA
Bočno svetlo cca
04.03.
cca
250 lm
2,5h
2
Prednji reflektor 1
cca
cca
Precizna dvostruka mikro ivica za savršeno čišćenje
6h
100 lm
3,7 V
2x
2000 mAh
Ugaono podesivo postolje sa snažnim magnetima Parkside®
Aku LED lampa PALA 2000 A1 • •1 • •2 •
OWIM GmbH & Co. KG
Ultimate Speed®
Brisači sa spojlerom •
Dug vek trajanja zahvaljujući ivici brisača otpornoj na habanje od prirodnog kaučuka
• • •
Različite dimenzije: Od cca 450/450 mm do cca 600/450 mm 2 komada (1 kom. = 350.-)
set
kom.
HG06725B
Ова светиљка садржи уграђене LED сијалице.
A++ A+ A B C D E
2 u 1 kombinovana lampa sa jakim COB LED diodama Teleskopska štapna lampa sa automatskom funkcijom uključivanja/ isključivanja Postolje s magnetom i kukom Bočno svetlo i prednji reflektor sa ručnim prekidačem za uključivanje/isključivanje Zadnja strana sa dodatnim magnetom i preklopnom kukom
L E D
Сијалице у светиљци се не могу заменити.
699.99
1 199.-
1419050454
874/2012
# 346090
# 346094
1
2
Ukoliko ste zainteresovani za kupovinu ovog proizvoda, molimo vas obratite se osoblju u prodavnici.
2x 3
Sadržan pribor: Micro-USB
IP67
Ø cca 8mm
4x 6x LED
Parkside®
Inspekcijska kamera PK IK 4.3 A1 • • • •
Za ispitivanje uskih šupljina, cevi ili teško pristupačnih mesta Pogodna i za upotrebu u vlažnoj okolini (npr. odvodne cevi) Mikro kamera je preko fleksibilnog kabla povezana sa ručnim uređajem Vodootporna sonda kamere i fleksibilni kabl (cca Ø 8 mm) sa 6 belih LED dioda
•
Zoom
cca 10.9cm cca 4.3" TFT-LCD
Ultimate Speed®
Auto sijalice •1
Uklj. dodatke za proširenje (magnetni prijemnik, ogledalo, kuka), baterije i microUSB kabl
•2 •3
H4 ili H7: Do 100% više svetla u poređenju sa zakonom propisanim minimalnim zahtevima H7: Dugotrajne H7: Xenon izgled
•
2 komada (1 kom. = 300.-)
kom.
set
5 999.- 599.99 # 346100
Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.
# 346097
www.lidl.rs /LidlSrbija
KN · 09/21
23
Sa trakom za vezivanje na leđima
100% pamuk
Esmara®
Ženski džemper
• Udoban kroj sa okruglim izrezom oko vrata •
Veličine: XS - L (32 - 46)*
kom.
1 199.# 329261
Esmara®
Ženske pantalone
• Klasično krojene sa faltom • Bočni praktični džepovi • Optimalno pristaju zahvaljujući elastanu •
Veličine: 34 - 44*
kom.
1 499.
BUDI
JEDINSTVENA I STILIZOVANA
# 329257
Za
njega
Za
nju
3x
-
Esmara® / Livergy®
Čarape •
3x
Veličine: za nju: 35 - 42
•
za njega: 39 - 46 3 para (1 par = 100.-)
set
Dostupne boje
Dostupne boje
299.99 # 328048 # 328049
24
KN · 09/21
Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.
š iv
04.03.
eni d žepo vi
napred
Ve l i k i , n a
OD ČETVRTKA
Esmara®
Ženska parka
• Lagan materijal, idealna za toplije dane • Kapuljača sa trakom i pritisnim dugmetom • Pojas u struku • Ležerna, blago strukirana •
Veličine: 34 - 46*
kom.
1 999.# 341972
Esmara®
Bluza
• Sa kent kragnom i modernim zaobljenim porubom • Našiveni džep na grudima • Falte na leđima •
Esmara®
Ženske farmerke „Super Skinny Fit“
• Model sa 5 džepova, usko krojen Veličine: 36 - 46*
•
Veličine: 34 - 46*
kom.
1 199.-
kom.
1 599.# 341976
# 344791
Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.
www.lidl.rs /LidlSrbija
KN · 09/21
25
Potražite robne marke s Hohenstein logotipom u vašem Lidlu!
UDOBNO
I MEKANO
#OdgovornoZajedno Dostupne boje
Za
devojčice
Za
dečake Dostupne boje
7x
7x
Dostupne boje
Za
devojčice
Za
Dostupne boje
Pepperts®
Čarape za devojčice ili dečake • •
Veličine: 31 - 42 7 pari (1 par = 71.43)
dečake
set
P O D R ŽAVAMO
499.
99
# 343730 # 343729
26
KN · 09/21
IN IC IJATIVU
PROIZVODNJE
PAMUKA U AFRICI
Lupilu®
Dečije čarape • •
Veličine: 19 - 30 7 pari (1 par = 57.14)
set
399.99
P O D R Ž AVA M O
INICIJAT IVU
PROIZVODNJE
PAMUKA U AFRICI
# 344606 # 344605
Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.
Dostupne boje
Dostupne boje
OD ČETVRTKA
Za
04.03.
dečake
POD
3x
INICI
R Ž AV
AMO
JA
PROIZV T I V U ODNJE
PAMU U AFRIKA CI
Za
devojčice
Lupilu®
set
699.
Dečije potkošulje •
Prijatne za nošenje
• •
Veličine: 98 - 116 3 komada (1 kom. = 233.33)
99
P O D R ŽAVAMO
IN IC IJATIVU
PROIZVODNJE
PAMUKA U AFRICI
# 343230 # 343255
Za
devojčice
6x
4x
Za
devojčice
Za
dečake
dečake
Lupilu®
Dečije gaćice ili bokserice • • •
Veličine: 98 - 116 4 komada (1 kom. = 175.-) 6 komada (1 kom. = 116.67)
set
699.99
“Cotton made in Africa” (CmiA) je inicijativa koja podržava održivi uzgoj pamuka.
Vodeći se principom „pomozimo drugima da pomognu sebi“ ova inicijativa pomaže malim proizvođačima u Africi da svojim radom ostvare bolje prihode i bolje uslove života. Kroz obuke, proizvođači dobijaju znanje o održivijim i efikasnijim metodama uzgoja, što je važno kako za prinose pamuka tako i za zaštitu životne sredine. Tekstilne proizvode koji su napravljeni od ovakvog pamuka prepoznaćete po oznaci „Supporting the CmiA initiative”. Kupovinom ovih proizvoda podržavate rad ove inicijative i doprinosite cilju da što veći broj malih proizvođača u Africi dobije obuku za efikasne metode uzgoja, i poboljša svoje životne uslove.
Različiti setovi
Za
INICIJATIVA ZA BOLJI ŽIVOT
P O D R ŽAVAMO
IN IC IJATIVU
PROIZVODNJE
PAMUKA U AFRICI
Lidl je sebi postavio cilj da do kraja 2022. godine za proizvode svoje privatne robne marke koristi isključivo pamuk koji potiče iz održivog uzgoja.
# 343225 # 343260
Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.
www.lidl.rs /LidlSrbija
KN · 09/21
27
Sa raznim funkcijama:
POKRENI SE
UZ PRAVU OPREMU
Prikaz potrošnje kalorija, prikaz vremena, štoperica, štoperica, kalendar i alarm
Crivit®
Sat sa pulsometrom •
Precizna kontrola performansi tokom sportskih aktivnosti kao što su trčanje, vožnja biciklom, skijanje itd. Merenje pulsa bez trake za grudi na zglobu Funkcija pedometra: određuje broj koraka, rastojanje i brzinu Praćenje spavanja: merenje trajanja i faza spavanja - sa 7-dnevnim memorisanjem Merenje trenutnog, srednjeg i maksimalnog pulsa Ciljni pulsni trening sa alarmom - uklj. pojedinačno podesive zone Vodootporan do 3 bar
• • • • • •
kom.
2 999.
-
Dostupne boje:
Ukoliko ste zainteresovani za kupovinu ovog proizvoda, molimo vas obratite se osoblju u prodavnici.
# 317347 # 344868
Do
č n i m d žep
Sa
ef fl
lji
em
bo
pna b
njega
RRe
Do
Za
s tu
oja
pna b
t aji
l eekktu i d edteal t ujjuućć i
oja
s tu
t z at v a r ač
nju
i m a s a p at
en
Za
ov
Crivit®
Funkcionalni prsluk •
Sa postavljenim prednjim delom
•
Veličine: za nju: S - L (36 - 46) ; za njega: M - XL (48 - 58)
kom.
1 799.# 341931 # 317997 # 341923 # 317999
28
KN · 09/21
Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.
z a p a l ac
ev Kr aj i ruk
04.03.
m
a
OD ČETVRTKA
s a ot vor va o
Dostupne boje:
Crivit®
lji
RRe
ef fl
t aji
l eekktu i d edteal t ujjuućć i
Ženska funkcionalna majica dugih rukava •
Veličine: S - L (36 - 46)
kom.
899.99 Crivit®
# 341912 # 318011
Muška funkcionalna majica dugih rukava •
Veličine: S - XL (44 - 58)
kom.
999.
99 a ep z k l j uč
RRe
ef fl
lji
e u p oj a su
In
dž
ev
te g r i s a ni
# 341917
t aji
l eekktu i d edteal t ujjuućć i
Crivit®
Ženske funkcionalne helanke •
Veličine: S - L (36 - 46)
kom.
899.99
Testirano na štetne materije i proizvedeno na održiv način u skladu sa OEKO-TEX® standardima.
# 341929
Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.
www.lidl.rs /LidlSrbija
KN · 09/21
29
Za
Za
nju
lji
RRe
ef fl
t aji
l eekktu i d edteal t ujjuućć i
s tu
pna b oja
Do
njega
Crivit®
Funkcionalna majica kratkih rukava •
Veličine: za nju: S - L (36 - 46) ; za njega: S - XL (44 - 58)*
kom.
599.99 s a p at e nt z
s tu
pna b oja
ar ače m
Do
di
at v
D ž e p p oz a
# 341919 # # 341914
Crivit®
Muški funkcionalni šorts •
Elastičan pojas sa trakom
•
Veličine: S - XL (44 - 58)*
kom.
799.99 # 341926 # 318007
Za
Za
njega
nju
Crivit®
Patike za trčanje • • •
Double-Density međuđon za odličnu amortizaciju sa CARBOLITE TPU ojačanjem Prozračna unutrašnja tekstilna postava sprečava stvaranje pritiska Veličine: za nju: 37 - 41 ; za njega: 41 - 46
par
2 199.
-
# 318003 # 318002
30
KN · 09/21
Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.
Grudnjak visokog nivoa pruža snažnu podršku i idealan je za nošenje tokom trčanja i sportova sa loptom
OD ČETVRTKA
Dostupne boje:
Do
RRe
ef fl
t aji
l eekktu i d edteal t ujjuućć i
s tu
pna b oja
lji
04.03.
Crivit®
Ženski funkcionalni sportski grudnjak
Crivit®
•
Funkcionalni mrežasti umeci za optimalnu cirkulaciju vazduha
Ženska funkcionalna majica bez rukava
•
Veličine: S - L (36 - 46), 75 - 85B, 85C
•
kom.
Veličine: S - L (36 - 46)*
kom.
899.99
499.99
# 341930 # 317998
# 341913
Dostupne boje:
Za
1
8
njega
2
1
3
2
4 5 6
7
7
6
8
Elastičan udoban porub Postavljeni deo za ahilovu tetivu SUPPORT-FORCE-bandažer Zaštitnik za ris stopala Postavljeni deo za prste SmartStep-tabanica Postavljeni deo za petu Reflektujući neklizajući jezičak
4 3
Dostupne boje:
5
Crivit®
TABANICA
Ulošci za obuću za trčanje • • • •
Gel podloge ublažavaju vibracije i obezbeđuju ravnomernu raspodelu pritiska Odlična svojstva amortizacije zahvaljujući višeslojnoj tabanici 360° oblikovani kalup uloška stabilizuje petu prilikom gaženja
Crivit®
Za
Čarape za trčanje
8 1
nju
•
2
299.
6
Veličine: 36 - 45* 4
399.99
3 5
Veličine: za nju: 35 - 42 ; za njega: 41 - 46
par
7
par
BANDAŽER
Dostupne boje:
# 318004 # 341927 # 318008 # 341925
# 318000 # 341932
Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.
99
www.lidl.rs /LidlSrbija
KN · 09/21
31
Opuštanje i uživanje
Rotirajuća četka
u tvojoj bašti
Turbo mlaznica
Vario mlaznica
TV HIT NEDELJE Parkside®
Perač pod visokim pritiskom PHD 170 B2 • • • •
Snažna aluminijumska pumpa visokog pritiska, dugog veka trajanja, sa visokom otpornošću na koroziju Sa automatskim start-stop sistemom koji štedi struju: motor uređaja se pokreće tek nakon pritiska na ručku pištolja Anti-Twist crevo visokog pritiska dužine cca 10 m Integrisani bubanj za crevo, kao i praktični držači kabla i pribora
Količina ispumpavanja: maks. 500 l/h Radni pritisak/nominalni pritisak: maks. 11,5 MPa (115 bar) Pritisak: maks. 17 MPa (170 bar)
set
1 1 999. cca
5m
Sadržan pribor
Dužina kabla
-
# 346400
2400 W
1 ručka pištolja, 1 cev za prskanje, 1 standardna vario mlaznica, 1 turbo mlaznica za prljavštinu, 1 rotirajuća četka za pranje sa pregibnim zglobom, 1 igla za čišćenje mlaznica, 1 priključak na vodu sa sitom, 1 brzi priključak sa adapterom za baštensko crevo, crevo visokog pritiska dužine cca 10 m, 1 flaša sredstva za čišćenje
32
KN · 09/21
Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.
OD PONEDELJKA
08.03.
Glava za čišćenje sa ručkama za jednostavnu primenu i na vertikalnim površinama
Pogodna za čistu i prljavu vodu koja sadrži čestice veličine do Ø cca 35 mm
1100 W
Mogućnost varijabilnog podešavanja pritiska vode
Rotirajuća mlaznica
IDEALNO ZA KOMBINOVANJE
TV HIT NEDELJE Parkside®
Potapajuća pumpa za prljavu vodu PTPS 1100 A1 Površinski čistač PFR 28 A3 • •
Praktično vođenje zahvaljujući kliznim čekinjama i okretnoj glavi za čišćenje Dizajniran za radni pritisak/ nominalni pritisak od maks. 115 bar
• • • •
Sa visokokvalitetnim kućištem od nerđajućeg čelika i nerđajućim vratilom motora Motor sa zaštitom od preopterećenja Individualno podesivi prekidač za automatsko uključivanje i isključivanje Ugaoni adapter za priključak za baštensko crevo sa 25 mm (1“), 32 mm (1¼“) i 38 mm (1½“) Sa brzim priključkom za ugaoni adapter
Maks. pritisak: 180 bar Ø glave za čišćenje: cca 28 cm Maks. temperatura dotoka: 60°C Sadržan pribor: adapter
Maks. visina ispumpavanja: cca 9 m Maks. dubina potapanja: cca 7 m Maks. količina ispumpavanja: 20000 l/h Pribor: najlonsko uže (cca 8 m)
kom.
kom.
2 499.
-
Dužina kabla
Testiran kvalitet
na t stira os Te gurn si
# 356310
4 799.
-
cca
10 m
N pr adgl oizv ed od ana nja
•
Parkside®
# 344876
Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.
www.lidl.rs /LidlSrbija
KN · 09/21
33
Sadržan pribor
60-min. punjač za brzo punjenje, kaiš za nošenje (podesiv po dužini) sa karabinskom kukom, zaštitna navlaka za nož, imbus ključ
20 V 2 Ah
11 podesivih uglova rezanja od -60° do 90°
Parkside®
maks.
Aku teleskopske makaze za živu ogradu PTHSA 20-Li A2
Za udobno rezanje bez kabla do visine od cca 4 m Pogodne za teško dostupna mesta Kvalitetan nož sa štitnikom proizveden Lasercut postupkom Aluminijumska teleskopska drška podesiva po dužini za cca 70 cm kom.
7 999.-
Broj obrtaja u praznom hodu: 1150 min-¹ Dužina reza: cca 410 mm Ukupna dužina: cca 2,7 m Broj rezova: cca 2300 min-¹
# 324473
Sadržan pribor Adapter za zaustavljanje povratnog toka, ključ za otvaranje poklopca filtera
Maks. količina ispumpavanja: 5000 l/h
cca
24 l
34
KN · 09/21
1200 W
Parkside®
Pumpa za vodu PHWW 1200 A1 •
50 m
Maks. visina ispumpavanja:
Manometar sa Bar i PSI skalom
• •
Za automatsko snabdevanje tehničkom vodom iz bunara i cisterni Visokokvalitetni rezervoar pritiska od nerđajućeg čelika Prekidač za uključivanje/isključivanje zaštićen od prskanja vodom kom.
8m
Maks. visina usisavanja:
• • • •
1 5 999.# 346404
Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.
OD PONEDELJKA
08.03.
Optimalna za navodnjavanje koje štiti biljke
Parkside®
Prskalica
Višestruko primenjiva za kuću i baštu
• • • • •
Mogućnost varijabilnog podešavanja od raspršivanja do punog mlaza Lagano stvaranje pritiska do cca 2,5 bar Produžetak i dizna od nerđajućeg mesinga Indikator pritiska i sigurnosni ventil Pogodna i za raspršivanje pH neutralnih tečnosti za čišćenje kom.
999.99
cca
5l
1
# 344878
2
10
delova
4x
Mogu se proširiti po želji zahvaljujući jednostavnom utičnom sistemu Mogu se koristiti u zakrivljenom ili savijenom obliku
Različiti setovi
3
Parkside®
Profili za ivice travnjaka
Parkside®
Set četkica •1
•2 •3
Pogodne za sve akrilne i disperzivne boje Pogodne za lakove na bazi rastvarača Pogodne za lazure, gel za zaštitu drveta i boju za zaštitu drveta
set
•
699.
99 # 344871
• • •
Od čvrstog čeličnog lima, otpornog na vremenske uticaje Zaobljene gornje ivice za zaštitu od povreda Uklj. 4 stabilizirajuće kopče za povezivanje
•
Ukupna dužina: cca 4,72 m
•
4 komada (1 kom. = 299.75)
set
1 199.-
Dimenzije po profilu:
# 344880
cca 119 x 13 cm (D x V)
Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.
www.lidl.rs /LidlSrbija
KN · 09/21
35
Lopata
Vila
Ašov
kom.
Parkside®
Baštenski alat • •
Od poliranog nerđajućeg čelika otpornog na kiselinu Drška od stabilnog bukovog drveta
1 999.# 344882
Nosivost po držaču
maks.
2,5 kg
Parkside®
Držač baštenskog alata • • • •
Čvrsta aluminijumska šina sa 4 pomična stezna držača Pogodan za prečnik ručke od 2 do 3 cm Jednostavna montaža na zid - uklj. montažni materijal
kom.
399.99 # 344896
Dužina: cca 500 mm
1
Štiti seme, sadnice i biljke od vetra, blagog mraza i štetočina
2
Parkside®
3
Baštenska oprema • •1 •2 •3
4
•4 •5 •6 •7 5
Drška od borovine Grabulja za lišće Metla - cca 40 cm Četka za uklanjanje korova Nož za ivice travnjaka Metla - cca 50 cm Grabulja Ručni kultivator za baštu kom.
6 7
699.99 # 344886
36
KN · 09/21
Florabest®
Plastenik •
Podstiče rast zahvaljujući efektu staklene bašte koji zadržava toplotu
•
Dimenzije: cca 5 x 0,47 m (D x Š)
kom.
999.99 # 307430
Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.
OD PONEDELJKA
08.03.
Za
nju
Za
njega
Esmara® / Livergy®
Klompe za baštu
par
•
Izdržljivi đon sa profilom
•
Veličine: za nju: 36 - 41;
599.99
za njega: 40 - 47
Za dobijanje humusa neškodljivog za okolinu, iz baštenskog ili kućnog otpada
cca
300 l
s tu
pna b oja
Do
# 342679 # 342681
maks.
50 kg
cca
85 l
Stabilna i samostalno rasklopiva zahvaljujući praktičnoj Pop-up funkciji Parkside®
Komposter • • • •
Zatvorena konstrukcija – podstiče kompostiranje i minimizira neugodne mirise Temeljno i brzo kompostiranje putem otvora za ventilaciju Poklopac za vađenje komposta sa praktičnim držačem Jednostavna, bezalatna montaža sa spojevima na klik
•
Dimenzije: cca 61 x 61 x 83 cm (D x Š x V)
kom.
2 999.
-
Parkside®
Pop-up baštenska torba za otpad • •
Od izdržljive tkanine sa 2 trake za nošenje 2 dodatne ručke u dnu za jednostavno pražnjenje
•
Dimenzije (postavljena): cca 47 x 50 cm (Ø x V)
kom.
599.99 # 345975
# 344894
Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.
www.lidl.rs /LidlSrbija
KN · 09/21
37
Za do 14 pari obuće
maks.
3x 5kg
Može se varijabilno izvući
Livarno Living®
Polica za cipele
• Okvir od borovine premazan belom bojom •
Dimenzije: cca 63,4-118 x 45,5 x 21,5 cm (Š x V x D)
kom.
KOD KUĆE
JE NAJLEPŠE
1 999.
-
# 345462
#OdgovornoZajedno Dostupne boje
2
dela
3
dela
Aquapur®
Četka ili set za čišćenje obuće
• Za čišćenje ili poliranje obuće • Drška od čvrstog bambusa kom. ili set
299.99 # 355345
38
KN · 09/21
Meradiso®
Prostirka
• Za unutrašnji i natkriveni spoljašnji prostor • Otporan, lak za održavanje i dugotrajan •
Dimenzije: cca 67 x 140 cm
kom.
899.99
POGODNO ZA PODNO GREJANJE
# 342997
Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.
OD PONEDELJKA
08.03.
2
dela Po kukici
Dimenzije: cca 28 cm
U elegantnom izgledu lanenog platna
maks.
0.3 kg
Po kukici
s tu
pna b oja
Do
Polutransparentne i lepo padaju
maks.
Dužina: cca 30 cm
0.6 kg
Različite vrste
4x Po kukici
Dimenzije: cca 5 x 5 x 4,5cm (Š x V x D)
maks.
0.3 kg
Dimenzije: cca 4,6 x 8 x 4,6 cm (Š x V x D) •
Livarno Living®
kom. ili set
Kukice za vrata
• Sa podloškama koje štite vrata • Od satiniranog nerđajućeg čelika
399.99
Meradiso®
Set zavesa •
Dimenzije: 2 x cca 135 x 265 cm
2 komada (1 kom. = 649.5)
set
1 299.-
# 345439
# 342996
2x Različite vrste
Različiti dezeni
Stoper za vrata • Pogodan za sve vrste podova • Nije potrebno učvršćivanje vijkom za pod • Neklizajući
kom. ili set
339.99 # 331381
Melinera®
Folija za prozor
• Jednostavno postavljanje, samolepljiva • Može se izrezati na željenu veličinu i ponovo upotrebiti •
kom.
399.
# 345458
Dimenzije: cca 67 x 200 cm (Š x D)
Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.
www.lidl.rs /LidlSrbija
99
KN · 09/21
39
3
dela
Livarno Living®
L
cca. 30
cm
c 11.7 ca. cm
• U 3 različite veličine za individualno pozicioniranje
S
set
cca. 24 cm
cca. 27 cm
cca. 30 cm c 11.7 ca. cm
Set polica
M
cca. 27
cm
1 299.-
c a. 24 cm 11.7 ca. cc cm
# 345440
1 2
3
Melinera®
Ram za fotografije
• Za fotografije formata 10 x 15 cm 3 • - 4 Za fotografije formata 13 x 18 cm i 10 x 15 cm 1-2
40
Za ukrašavanje nameštaja, zidova, prozora ili albuma
4
KN · 09/21
kom.
699.99 # 345456
Melinera®
Samolepljiva folija •
Dimenzije: cca 45 x 200 cm (Š x D) ili cca 67,5 x 150 cm (Š x D)
kom.
139.99 # 345460
Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.
OD PONEDELJKA
DA LI
ZNAŠ
2
5
dela
?
08.03.
maks.
kg
FSC – važno za tebe i za prirodu Forest Stewardship Council (FSC) standard deluje ka tome da se šumama upravlja na odgovoran i održiv način. FSC standard prati drvo od šume do prodavnice tako da možete biti sigurni da proizvod koji na sebi ima oznaku FSC sigurno potiče iz održivo uzgajane šume. Mogu se složiti jedan ispod drugog za uštedu prostora
FSC brine o tome da usporimo klimatske promene, da naše reke ostanu čiste i da lokalne zajednice ne trpe posledice seče šuma. Dajte svoj doprinos, birajte proizvode koji na sebi nose FSC znak!
Livarno Living®
set
Set pomoćnih stočića
• Lakirana ploča stola • Nogare od masivnog bambusa •
Dimenzije (V x Š x D): cca 39,5 x 63,5 x 60 cm /
3 999.-
s tu
# 354904
Sa odvojivom tapaciranom površinom za sedenje
pna b oja
Do
cca 35 x 42,3 x 40 cm
maks.
110 kg
Livarno Living®
Klupa
• 6 fioka sa puno prostora za odlaganje • Jednostavna, bezalatna montaža •
Dimenzije: cca 76 x 38 x 38 cm (Š x V x D)
kom.
3 999.po cca
# 345464
10 l
Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.
www.lidl.rs /LidlSrbija
KN · 09/21
41
cca. 1.4m
cca. 1.4
m
Nožni prekidač
Silvercrest®
Produžni kabl sa 6 utičnica
• Sa indikatorskom lampicom kom.
1 199.-
maks.
3680 W
# 356511
Nominalna snaga: maks.
10,5 W
Silvercrest®
Produžni savitljivi kabl sa utičnicama
• Štiti električne uređaje u slučaju prenapona • Sa zaštitom za decu kom.
s tu
# 345450
Moguće je pozicioniranje pojedinačnih utičnica u različitim pravcima
pna b oja
Do
1 999.5x
cca 1.5m
2x USB
s tu
Bežični DAB+ radio sa Blueooth®-om SBL D6 A1
pna b oja
Do
Silvercrest®
• Može se korisititi i kao bežični zvučnik • Snažna litijum-jonska baterija od 2.000 mAh za do 9 sati reprodukcije muzike • LCD ekran sa indikatorom baterije • Kompatibilan sa svim aktuelnim pametnim telefonima i tabletima • DAB+ / DAB / FM funkcija
2000 mAh
kom.
Micro-USB
3,5 mm cca. 3.5 h
42
KN · 09/21
cca. 9h
1x 6 W RMS
4 999.# 356423
Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.
OD PONEDELJKA
08.03.
806 lm 9W
Visina: cca 159 cm Ø abažura: cca 29.5 cm
2
250 lm 4W
Livarno Lux®
LED podna lampa • 1 • • 2 • •
Visina: cca 172 cm
Uklj. LED sijalicu toplo belog svetla koja štedi energiju Sa 3 bela abažura Visokokvalitetan dizajn, nikl mat izgleda Veliki beli abažur Visokokvalitetan dizajn u izgledu hroma kom.
4 999.-
1
# 345429
2,8 W
30 LED dioda toplog belog svetla
32 LED diode u boji
ili
6-časovni tajmer sa automatskim ponavljanjem u u toku dana Livarno Lux®
Melinera®
LED svetlosna traka
LED svetleći lanac
kom.
cca
• 15 LED sijalica toplo belog svetla koje štede energiju
• Samolepljiva, može se individualno skraćivati
cca
OWIM GmbH & Co. KG
499.
99
•
HG06939A
Ова светиљка садржи уграђене LED сијалице.
A++ A+ A B C D E
kom.
499.99
L E D
Сијалице у светиљци се не могу заменити.
# 345442
Ukupna dužina: cca 2,6 m
874/2012
# 345444
Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.
www.lidl.rs /LidlSrbija
KN · 09/21
43
1060 lm 12,5 W Abažur sa dekorativnim efektom zvezda
Livarno Lux®
LED podna lampa
• Ravnomerno osvetljavanje • Dugotrajni LED modul toplo belog svetla koji štedi energiju • Okviri u izgledu sjajnog hroma •
Dimenzije: cca 13 x 103,5 cm (Ø x V)
kom.
1 999.# 354898
Abažur sa dekorativnim efektom zvezda
600 lm 7,3 W
Livarno Lux®
LED stona lampa
• Ravnomerno osvetljavanje • Dugotrajni LED modul toplo belog svetla koji štedi energiju • Okviri u izgledu sjajnog hroma •
Dimenzije: cca 13 x 35 cm (Ø x V)
kom.
Različite vrste
1 199.# 355087
44
KN · 09/21
Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.
OD PONEDELJKA
08.03.
maks. 7500 lm maks. 80 W
Livarno Lux®
LED plafonska lampa
č em
Sa da
lj
k i m u p r av
l ja
in s
Dimabilna
• Varijabilno podesivo osvetljenje • Mogućnost varijabilnog izbora tona boje belog svetla (toplo bela do hladno bela) • Praktična funkcija noćnog svetla pritiskom na dugme • Tajmer za automatsko isključivanje (cca 30 min) Dimenzije: cca 75 x 11 cm (Ø x V)
•
kom.
5 999.# 345435
lj
maks.
2100 lm
č em
Sa da
k i m u p r av
l ja
in s
maks.
21 W
806 lm 10 W
Sa dekorativnim efektom zvezdanog neba
maks. 12 m
Livarno Lux® Livarno Lux®
LED plafonjera sa senzorom pokreta • • • • • •
Abažur od satiniranog stakla 6-stepeno podesivo osvetljenje: 5 s do 30 min. Za unutrašnju i spoljašnju upotrebu Pogodna i za zidnu montažu Uklj. LED sijalicu toplo belog svetla koja štedi energiju kom.
# 345125
• Mogućnost varijabilnog izbora tona boje belog svetla (toplo bela do hladno bela) • Odvojeno uključivo dekorativno osvetljenje sa 5 konstantnih pojedinačnih boja i 1 programom za menjanje boja •
Tajmer
Dimenzije: cca 41 x 7 cm (Ø x V)
kom.
Dimenzije: cca 27,5 x 11,5 cm (Ø x V)
1 999.-
LED plafonjera sa dekorativnim svetlom u boji
LM0992
3 999.-
Dimabilna
# 345437 10 kWh/1000h
Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.
www.lidl.rs /LidlSrbija
KN · 09/21
45
Vizir sa slojem za zaštitu od grebanja za veću sigurnost
SIGURNA AVANTURA
NA DVA TOČKA
Pogodna i za osobe koje nose naočare
Štitnik za sunce sa zaštitom od magle
Uključuje Pinlock® vizir optimalna zaštita od zamagljivanja
Deo za bradu se može preklopiti i učvrstiti jednom rukom; integrisani tonirani štitnik za sunce Crivit®
Kaciga • • • •
Dodatna oprema
torba za kacigu, zimska kragna 360°, akustična postava i dodatni set postave za lice
Kaciga za zaštitu sa preklopivim delom za bradu - ispitana prema standardu ECE-R 22.05 (E1 homologacija) Spoljašnja HCM školjka otporna na udarce - unutrašnja školjka od EPS-a Višestepeni mehanizam za vizir sa brzim zatvaračem za brzu promenu vizira bez alata Veličine: M - XL
kom.
6 999.# 344580 # 344563 # 344582
46
KN · 09/21
Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.
OD PONEDELJKA
08.03.
1
boč
Crivit®
va
B
ez
v nih ša
o
Muška funkcionalna motociklistička majica
1
•
2
Veličine: M - XXL (48 - 62)*
kom.
1 699.-
4
4
# 341880
3
Specijalna trodimenzionalna pletena struktura poboljšava regulaciju telesne temperature Bolja cirkulacija vazduha zahvaljujući zoni otvorene pletene strukture
4
1 ZONA IZOLACIJE 1. 2 ZONA VENTILACIJE 2. 3 REBRASTA IZOLACIJA 3. 4. 4 FLEKSIBILNA REBRASTA STRUKTURA 4 3
Crivit®
Muške funkcionalne motociklističke helanke
2
•
Veličine: M - XXL (48 - 62)
kom.
1 499.-
1
# 341878
Crivit®
Potkapa za kacigu boč
•
va
B
ez
v nih ša
o
•
Specijalno koncipirana za motocikliste Za nju i njega
•
Veličine: S - XL
kom.
599.99 Dodatno dugačak vratni deo štiti od hladnoće
Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.
# 341881
www.lidl.rs /LidlSrbija
KN · 09/21
47
Jasan vizir otporan na ogrebotine sa višestepenim vizirskim mehanizmom
Unutrašnja obloga - brzo se suši i apsorbuje znoj sa COOLMAX® umecima Crivit®
Jet kaciga • •
• •
Ispitana sigurnost prema standardu ECE-R 22.05 Spoljašnja HCM školjka otporna na udarce - unutrašnja školjka izrađena od EPS-a Antibakterijska unutrašnja postava sprečava nastajanje mirisa na bazi inovativne tehnologije mikro srebra (HeiQ® Fresh Tech) Podesivi kaiš za bradu sa sigurnosnim zatvaračem Pogodna i za osobe koje nose naočare
•
Veličine: S - XL*
•
kom.
3 499.# 344835 # 344828 # 344829 # 344833
1 cca
Sa podesivim kaišem sa petljom za jednostavno pričvršćivanje Crivit®
18 l
Ranac ili bočna torba za motocikl •1
Postavljen deo za leđa i postavljeni kaiševi za nošenje sa kaišem za grudi podesivim po visini i širini
•
Dimenzije: cca 32 x 45 x 15,5 cm (Š x V x D)
•2
Odvojivi kaiš za rame i postavljena ručka za nošenje
•
Dimenzije: cca 40 x 27 x 20 cm (Š x V x D)
2
Uklj. navlaku za kišu u posebnom odeljku
kom.
cca
Odvojivi kaiš za struk sa 2 džepa sa patent zatvaračima
48
KN · 09/21
20 l
3 499.# 344836
Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.
OD PONEDELJKA
08.03.
Vo do
ot p or n
o
UV otporno
z
l ic u
Sa v
tab
el i
rozorom
a
mp ki
Crivit®
Cerada za motor • • • •
Sintetička tkanina otporna na kidanje sa unutrašnjom stranom od poliestra Jednostavno pričvršćivanje pomoću 2 karike, 1 užeta sa kopčom i 2 elastične trake Sa praktičnom torbom za skladištenje
kom.
1 499.-
Dimenzije: cca 245 x 80 x 145 cm (D x Š x V) ili
# 344832
cca 200 x 80 x 115 cm (D x Š x V)
Gornji materijal otporan na fleke Crivit®
Pojas za motor •
Topao i stabilan SBR sloj sa mikro-perforacijom
•
• •
Sa duplom čičak trakom za zatvaranje za individualno regulisanje širine Od elastičnog SBR materijala optimalno se prilagođava konturi tela zahvaljujući ergonomskom obliku Perforacija za poboljšanu cirkulaciju vazduha Veličine: M - XXL
kom.
599.99 # 344574
Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.
www.lidl.rs /LidlSrbija
KN · 09/21
49
Do
pna b oja
s tu
Esmara®
Ženska majica na bretele •
Sa bio pamukom
•
Veličine: S - L (36 - 46)
kom.
399.99 # 342429
Esmara®
Ženske slip gaćice Dostupne boje:
•
Sa bio pamukom
• •
Veličine: S - L (36 - 46) 2 komada (1 kom. = 200.-)
set
399.99 2x
# 342424
UDOBNA KOMBINACIJA
ZA SVAKI DAN
#OdgovornoZajedno
2
dela Esmara®
Ženska pidžama •
Veličine: XS - L (32 - 46)*
set
1 199.# 342430
Dostupna boja:
50
KN · 09/21
Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.
OD PONEDELJKA
08.03.
Esmara®
Ženska majica kratkih rukava •
Elastičan žersej materijal
•
Veličine: XS - L (32 - 46)*
kom.
499.
99 # 342426
s tu
pna b oja
Do
Udoban, elastičan pojas sa trakom za vezivanje
Ekološki prihvatljiv proces bojenja
Esmara®
Esmara®
Ženski donji deo trenerke •
Sa bio pamukom
•
Veličine: XS - L (32 - 46)*
Ženske farmerke „Super Skinny Fit“
kom.
Veličine: 36 - 46*
1 599.-
Do
# 342428
s tu
pna b oja
Sirovine koje planeta može da nam ponudi su ograničene, i upravo iz tog razloga moramo da ih koristimo odgovorno. Kako bismo sa jedne strane sačuvali prirodne sirovine, a sa druge strane sprečili zagađenje životne sredine, trudimo se da onome što može postati otpad damo novu vrednost.
Model sa 5 džepova, usko krojen
•
kom.
1 199.-
GRS – novi život plastike
•
Lidlovi proizvodi koji na sebi nose oznaku Global Recycled Standard u svom sastavu sadrže vlakna koja potiču od recikliranih sirovina. Na ovaj način želimo da Vam pružimo mogućnost da odaberete proizvode po svojoj meri i da tim odabirom date svoj glas za planetu.
# 342425
Izradom ovog proizvoda reciklirano je prosečno
4
Topmove®
fl aše
Kišobran •
Žice od čelika i staklenih vlakana, stabilne na vetru
•
Dimenzije: Ø cca 98 cm
kom.
399.99 # 356358
Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.
www.lidl.rs /LidlSrbija
KN · 09/21
51
1 kg =
59.99 pakovanje
2 kg
pak. / 2 kg
Jabuka crvena
SAMO!
119.98
1 kg = 59.99 din
Đumbir 1 kg
SAMO!
399.
99 # 82700
# 80230
Više od
110
proizvoda na
Lidlovoj pijaci
Brokoli pakovanje
500 g
pak. / 500 g
SAMO!
89.99
1 kg = 179.98 din # 82904
52
KN · 09/21
Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.
OD PON. 08.03. DO SRE. 10.03.
Sveže juneće usitnjeno meso XXL pakovanje 1 kg
SAMO!
529.99
Više od
75
# 245786
proizvoda u
Lidlovoj mesari
Sveže juneće šnicle od buta
1 kg
1 kg
SAMO!
-25%
Sveži pileći batak i karabatak
599.99
269.99
199.99
# 252729
# 227739
Više od
55
proizvoda u
Lidlovoj pekari
85 g
-22%
44.
Pogačica sa posipom od sira
99
34.99
100 g
Burek sa spanaćem i sirom
-23%
45.99
100g = 41.17 din
34.99
# 223479
# 225629
Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.
1 kg = 349.90 din
www.lidl.rs /LidlSrbija
KN · 09/21
53
Super kvalitet od pon. 08.03. Pilos
Sitan sir
• 25 % m. m. 500 g
500 g
-22%
-25%
89.99
134.99
99.
99
1 kg = 199.98 din
Vita D‘or
Margarin
• 25 % m. m.
69.99 1 kg = 139.98 din
# 232222
# 226211
Pilos
Pilos
Kiselo mleko
• 0,5 % m. m. 180 g
Mlečni namaz
• Sa dodatkom maslaca 250 g
-22% 17.99
13.99 1 kg = 77.73 din
-23% 104.99
79.99 1 kg = 319.96 din
# 241362
Milbona
Voćni jogurt
Pilos
Jogurt
• Više vrsta • 1,8 % m. m.
• 3,2 % m. m. 1 kg
250 g
-22%
-25%
89.99
54
# 246266
59.99
69.99
44.99
# 241755
# 200290
KN · 09/21
1 kg = 179.96 din
Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.
OD PON. 08.03. DO SRE. 10.03.
Pikok KRATKOTRAJNA
PONUDA
!
Baroni
Pileća posebna kobasica
1 kg
Milbona
Gauda sir XXL • Narezana
849.94
-23%
• 94 % svinjsko meso • Bez omotača
129.99
• Klasik ili sa začinskom paprikom
99.
99
1 kg = 166.65 din
150 g GRATIS
250 g
Dimljene hrenovke
600 g
-21%
159.99
124.99 1 kg = 499.96 din
# 247711
# 222348
Redovna cena za 150 g = 149.99 # 237313
Pikok
Pileća carska kobasica
Pikok
Tost šunka
• Narezak
• Narezana Pikok
Kulen
• Narezan
100 g
-21%
-20%
189.
100 g
-20% 99.99
200 g
79.
99.99
99
149.99 1 kg = 749.95 din
79.99
# 230100
# 232945
99
1 kg = 799.90 din
1 kg = 799.90 din # 226516
Chef Select
Kroasani sa susamom
Nautica
Dimljeni losos
1 kg
-20%
100 g
-25%
149.99
119.99
359.99
269.99
# 239845
1 kg = 2 699.90 din
# 246089
Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.
www.lidl.rs /LidlSrbija
KN · 09/21
55
OD PON. 08.03. DO SRE. 10.03.
Super ušteda 1 kg
1 kg
-30% 399.99
Sveže pileće grudi • Bez kože
Limun
SAMO!
109.
279.
99
99
# 80160
# 227742
Milbona
Gauda sir
Topljeni sendvič listići
450 g
700 g
-21%
-22%
229.99
538.99
179.
419.
99
1 kg = 399.98 din
99
1 kg = 599.99 din
# 226192
# 224540
SLUŽBA ZA POTROŠAČE
LIDL.RS
LIDL MOBILNA APLIKACIJA
BESKONTAKTNO PLAĆANJE
Lidl.rs/kontakt Besplatan broj 0800 300 199 Od pon. do pet. od 8 do 17 h
facebook.com/LidlSrbija instagram.com/LidlSrbija youtube.com/LidlSrbija
Možete je preuzeti na App Store i Google Play
Gotovinom, platnim karticama (Maestro, American Express, Mastercard, Visa, Visa Electron i Dinacard) i čekovima građana na 30, 60, 90, 120 i 150 dana