Skip to main content

Pogledajte naše ponude

Page 1

OD ČET. 04.02. DO NED. 07.02.

IZB I K I L VE

OR

T E T I VAL

K K O S VI SKA CENpAovina! NI

brza i a n v a

st Jedno

Baroni

Ekstra pileća posebna kobasica

800 g

ku

-21% 189.99

149.

99

Kania

Majonez delikates

1 kg = 187.49 din

300 ml

# 226475

Solevita

-22%

Nektar jabuka i breskva

89.99

• 50 % voćni sadržaj

69.

99

1l

-24% 72.99

1 l = 233.30 din

54.

99

Od četvrtka 04.02. do srede 10.02. # 225437

Od četvrtka 04.02. do srede 10.02. # 228036

Mcennedy

Javorov sirup KRATKOTRAJNA

PONUDA

250 ml

!

499.

99

1 l = 1 999.96 din # 211495

Više proizvoda iz teme „Nedelja Amerike“ pronađite NA STRANAMA 10 - 19

www.lidl.rs /LidlSrbija KN · 05/21

Sveže svinjsko usitnjeno meso • Od buta

Banane 850 g

1 kg

SAMO!

SAMO!

299.

99

1 kg = 352.93 din # 238045

99.

99 # 80000


Super sveže od čet. 04.02. 1

komad pakovanje

500 g

Više od

Čeri paradajz

pak. / 500 g

SAMO!

139.99 1 kg = 279.98 din

# 82402

110

proizvoda na

Lidlovoj pijaci

Avokado kom.

-20% 149.99

119.99 # 80616

1 kg =

17.99 Krompir beli

pakovanje

5 kg

pak. / 5 kg

SAMO!

89.95 1 kg = 17.99 din

# 83228

2

KN · 05/21

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČET. 04.02. DO NED. 07.02.

Sveže svinjsko meso za gulaš • Od plećke

Više od

850 g

75

-18% 354.99

289.99

proizvoda u

Lidlovoj

1 kg = 341.17 din

mesari

# 247502

i kup c i • P

Sveži banjalučki ćevapi

ril

400 g

pci • Potvd

599.99

-20%

ku

-18%

riliGrillkuMajstor pc

Potvdrili

1 kg

vd ot

i•

Sveža začinjena svinjska rebra

239.99

489.99

189.99 1 kg = 474.98 din

# 247015

# 246997

Više od

•P

Lidlovoj

ili

šač i

• Po t v

rd

800 g

-23% 149.99

Ražani hleb

114.99 1 kg = 143.74 din

Važi od četvrtka 04.02. do srede 10.02. # 225515

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 05/21

3

o

pekari

t ro

proizvoda u

o t v rd i l i p

roš a č i • pot

P

d i l i pot roš a

či

55

vr ot


Super kvalitet od čet. 04.02. Milbona

Sveži zrnasti sir • Classic ili Light 200 g

-23% 129.99

99.99

125 g

1 kg = 499.95 din

-25%

# 208859

Lovilio

Mozzarella sir

Pilos

119.99

89.

99

1 kg = 719.92 din # 200268

Kiselo mleko • 2,8 % m. m. 180 g

-21% 18.99

14.99 1 kg = 83.28 din

# 226121

Milbona

Ementaler KRATKOTRAJNA

PONUDA

600 g

!

469.

99

1 kg = 783.32 din # 239034

4

KN · 05/21

300 g

250 ml

-26%

-23%

299.

Morsal

Čupavci

99

219.99 1 kg = 733.30 din

# 233083

Solevita

Smoothie • Više vrsta

129.99

99.99

1 l = 399.96 din # 200301

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČET. 04.02. DO NED. 07.02.

100 g

-22%

Pikok

Dimljena pečenica Pikok

• Narezana

96.99

74.99 1 kg = 749.90 din

Goveđa čajna kobasica

# 227717

1 kg

-23%

300 g

-22% 359.

99

279.

99

1 kg = 933.30 din # 240657

Chef Select

Baroni

Jetrena pašteta 130 g

Kroasani sa kakao kremom

196.99

149.99 # 239848

-29% 46.99

32.99 1 kg = 253.77 din

# 247099

KRATKOTRAJNA KRATKOTRAJNA

PONUDA

475 g

Pileći komadići sa prelivom

PONUDA

!

349.

99

1 kg = 736.83 din

1 kg

Harvest Basket

Krompir u kolutovima

169.99 # 207766

• Narezan

# 226222

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

!

KN · 05/21

5


Super od č 1L=

599.99

Alesto

Suve smokve Belbake

250 g

-23% 149.99

Kuglice za supu

Primadonna

Maslinovo ulje

200 g

• Devičansko

-22%

KRATKOTRAJNA

PONUDA

2l

89.99

!

69.99 1 kg = 349.95 din

1199.98

# 200607

# 235181

114.99 1 kg = 459.96 din

# 211243

1 l = 599.99 din

Tastino

Pirinčane galete • Slane ili neslane

Sondey

Mini galete • Sa ukusom maslaca

100 g

-25%

KRATKOTRAJNA

46.

350 g

99

34.99

1 kg = 349.90 din # 221870

6

KN · 05/21

PONUDA

!

329.99

1 kg = 988.22 din # 234108

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


d četvrtka

OD ČET. 04.02. DO SRE. 10.02.

Bellarom

Cappuccino

Snack Day

Čips paprika

• Classic, vanila ili čokolada

• U kutiji

250 g

KRATKOTRAJNA

-25% 199.

PONUDA

425 g

99

!

419.99

149.99

1 kg = 988.22 din

1 kg = 599.96 din

# 225622

# 202447

Amanie

Tvrde bombone • Više vrsta 96 / 100 g

-25%

300 g

-27% 179.99

Sondey

Biskvit sa želeom • Više vrsta

99.99

74.99

129.

99

100 g = 78.12 din # 224129

1 kg = 433.30 din # 200453

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 05/21

7


100 pranja

Maxitrat

Deterdžent za pranje veša XXL

Palmolive

Kremasti gel za tuširanje 500 ml

-21%

Dentalux

Tečnost za ispiranje usta • Više vrsta

229.

99

179.

99

1 l = 359.98 din

• Za šareni veš ili univerzalni

KRATKOTRAJNA

PONUDA

1l

tva za čišćenje Komercijalna sreds inama koje ov sir na se aju zasniv izvora, dok ih vlj no ob potiču iz ne izvodnju pro za e se na suprot tom za čišćenje a tav ds sre kih loš eko ivni sastojci koriste prirodni akt g porekla no ral ne mi biljnog ili ivih izvora . koji potiču iz obnovlj u se ju ku pa tva ds sre a Ov reciklirane od u en ađ izr u laž amba seduju po čin na taj na pla stike i pogledu dodatnu vrednost u dine. očuvanja životne sre proizvoda za Odabirom W5 Eco j doprinos svo e čišćenje dajet dine! očuvanju životne sre

8

KN · 05/21

KRATKOTRAJNA

PONUDA

5l

449.99

# 200484

Da li ste znali?

!

!

899.99

1 pranje = 9.- din # 245271

# 251268

W5

Eko univerzalno sredstvo za čišćenje 1,25 l

500 ml

-25% 199.

99

149.99

1 l = 120.- din # 204967

W5

Eko deterdžent za pranje sudova • Jabuka ili citrus

-28% 118.99

84.99

1 l = 169.98 din # 202777

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČET. 04.02. DO SRE. 10.02. Držati u kući

Baštensko cveće

Umereno zalivanje

Redovno zalivanje

Na sunčanom mestu

U hladu

Grüner Veltliner

• Austrijsko suvo belo vino

Kaktusi

• Italijansko suvo crveno vino

6x1l

6 x 0,75 l

4+2 gratis -33%

4+2 gratis -33%

1 799.94

449.99 # 58257

2 999.94

1 199.96

1999.96

Redovna cena za 1 l = 299.99 din

Redovna cena za 0,75 l = 499.99 din

1 l = 200.- din

• Cca 18 - 28 cm • Više vrsta • U terakota saksiji

Primitivo Puglia IGP

1 l = 444.44 din

# 241529

# 242254

Orhideja

• Cca 45 cm • Više boja

999.99 Mezquiriz

Dornfelder • Nemačko suvo crveno vino

# 143512

Tempranillo Navarra DO • Špansko suvo crveno vino

6 x 0,75 l

6 x 0,75 l

4+2 gratis -33%

4+2 gratis -33%

1 799.94

1159.96

Redovna cena za 0,75 l = 299.99 din

Redovna cena za 0,75 l = 289.99 din

# 239066

• Cca 11 - 18 cm • Više vrsta

1 739.94

1 199.96 1 l = 266.66 din

Ukrasne sobne biljke „Easy care“

299.99

1 l = 257.77 din

# 157091

# 205392

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 05/21

9


za sjedinjene ukuse na

AMERIČKI NAČIN

Mcennedy

Sosevi za roštilj

• Classic, sa viskijem ili sa medom 300 ml

149.99

1 l = 499.97 din

Mcennedy

Slatki začinjeni krompir

# 202979

500 g

199.

99

1 kg = 399.98 din # 235401

Mcennedy

Preliv za salatu • Više vrsta

300 ml

149.99

1 l = 499.97 din # 206127

10

KN · 05/21

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČETVRTKA

04.02.

Mcennedy

450 g

Kutija za užinu na američki način

• Sa različitim dodacima

399.99 1 kg = 888.87 din

# 205979

Mcennedy

Pileći komadići sa umakom

500 g

399.

99

1 kg = 799.98 din # 204869

Mcennedy

Mcennedy

Začinjeni krompir

Spirale od krompira • Začinjene

600 g

139.99

750 g

189.99

1 kg = 233.32 din # 208618

1 kg = 253.32 din # 215370

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 05/21

11


PROVEREN TOP KVALITET! Dodelom QUDAL sertifikata potrošači su potvrdili vrhunski kvalitet proizvoda iz naših tematskih nedelja.

er”

rg “Angus bu

astojci: Potrebni s dy preliv • Mcenne er za hamburg Mcennedy • Kolutići tavca kiselog kras urger • Angus b lene salate • 4 lista ze

ecivo dy burger p • Mcenne e ilbona gaud • Listići M (cca 120 g) čice senfa • 3-4 kaši ce prženog • 4 kašiči crnog luka

Priprema:

lja. Luk ite na malo u rž p ro p i ve m a koluto enu u drugo Isecite luk n u međuvrem a i, n e oju. b m n ru o o bra skloniti kad p dok ne dobije i it rž p r e o rg st u sb ati sa jke tiganju Angu zemičke i ređ r e rg u b ti ze zati senf i vo, u mičke nama Kada je goto ze o e d ji n o d će om: na er staviti listi sledećim red zatim na burg , re e va rg u to b lis preliv za ham vca, nekoliko . kiselog krasta će ti prženog luka lu ko , e gaud ati kolutove đ re o p u aj kr i na zelene salate mičke. jim delom ze rn o Zatvoriti g Prijatno!

Mcennedy

Stakehouse krompirići • Deblje sečeni • Začinjeni 750 g

124.99

1 kg = 166.66 din # 207768

12

KN · 05/21

Mcennedy

Mcennedy

Senf na američki način

Preliv za hamburgere

• Sa paradajzom

320 ml

139.99

1 l = 437.47 din # 207007

450 ml

199.99

1 l = 444.43 din # 213514

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČETVRTKA

Tastino

04.02.

Burger zemičke ili kifle za hot dog 300 g

-23% 129.99

99.99 1 kg = 333.30 din

Važi od četvrtka 04.02. do srede 10.02. # 217949

Mcennedy

Angus burger KRATKOTRAJNA

PONUDA

!

300 g

299.99

1 kg = 999.97 din # 247954

Mcennedy

Prženi luk

Mcennedy

Panirani kolutići luka

150 g

-25% 199.99

149.99 1 kg = 999.94 din

Važi od četvrtka 04.02. do srede 10.02.

Duff pivo • 4,9 % Vol. 500 ml

99.99

450 g

159.99

# 201981

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

1 l = 199.98 din # 220771

1 kg = 355.54 din # 201983

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 05/21

13


Mcennedy

Praškasta smeša za palačinke 200 g

99.99

1 kg = 499.95 din # 201984

6

komada

Mcennedy

Američke palačinke 300 g

199.99 1 kg = 666.64 din

# 205335

Mcennedy

Tamna krem čokolada

• Sa ukusom brusnice, kole ili pucketavim šećerom i kokicama

200 g

159.99 1 kg = 799.95 din

# 220919

Mcennedy

Američki kolač

• Čokolada ili limun 400 g

259.99

1 kg = 649.98 din # 206898

14

KN · 05/21

Mcennedy

Mini brownies • Sa komadićima lešnika 240 g

199.99

1 kg = 833.30 din # 227351

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČETVRTKA

04.02.

Mcennedy

Pizza Choco & Cookies 360 g

329.99 1 kg = 916.64 din

# 226314

2x2 L

Coca Cola • Multipack Mcennedy

Brownie kolač

450 g

2x2l

349.99

219.99

1 kg = 777.76 din

1 l = 55.- din

# 207796

# 232800

Mcennedy

Mafini XXL

• Čokoladni ili sa komadićima čokolade 450 g

269.99

1 kg = 599.98 din # 202756

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 05/21

15


Donat

• Punjen karamel kremom 69 g

59.99

100 g = 86.95 din # 235912

Neo donat • Punjen vanila kremom

4

komada

73 g

64.99

Gelatelli

100 g = 89.03 din

Mini sladoled

# 225677

• Sa ukusom brownie kolača, kolačića, karamele ili jagode • Sa kašičicom 4 x 150 ml

499.99

1 l = 833.32 din

4

# 234514

komada

3

Mcennedy

komada

Sladoled sa kikirikijem 3 x 120 ml

189.99

1 l = 527.75 din # 206481

16

KN · 05/21

4 x 120 ml

Mcennedy

Neo sladoled

199.99

1 kg = 416.65 din # 208539

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČETVRTKA

04.02.

3

komada

3 x 100 g

199.99

Mcennedy

Čizkejk

1 kg = 666.64 din # 213451

Donat

• Punjen kakao ili vanila kremom 68 g / 70g

-25% 59.99

44.99 100 g = 66.17 / 64.28 din

Važi od četvrtka 04.02. do nedelje 07.02. # 213728 # 200119

230 ml

Mcennedy

Milkšejk

• Čokolada ili brusnica

79.99

1 l = 347.79 din # 205424

Mcennedy

Jogurt na američki način • Karamelizovane kokice, brusnica i čokolada ili čokoladni mafin 150 g

59.99

1 kg = 399.94 din # 213998

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 05/21

17


Mcennedy

Grickalice • Karolina ili Kansas

150 g

129.99

1 kg = 866.60 din # 218895

Mcennedy

Marshmallows • Za pripremu na roštilju

300 g

169.99

1 kg = 566.64 din # 212352

Mcennedy

Kokice za mikrotalasnu • Maslac ili šećer 3 x 100 g

119.99 1 kg = 399.97 din

# 205436

18

KN · 05/21

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČETVRTKA

04.02. Mcennedy

Kikiriki u omotaču

• Sa ukusom roštilja, pavlake ili hamburgera 200 g

119.

Mcennedy

99

1 kg = 599.95 din

Bombone sa kikiriki puterom

# 206752

200 g

149.99

1 kg = 749.95 din # 208479

Mcennedy

Jelly Beans gumene bombone

• Kisele ili slatke

250 g

169.99

1 kg = 679.96 din # 228221

250 g

Mcennedy

Karamelizovane kokice

249.99

1 kg = 999.96 din # 202674

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 05/21

19


310 W

Set sadrži:

TV HIT HI T NEDELJ NEDELJE E Parkside®

Višenamenski uređaj PMFW 310 D2 • • • • Broj obrtaja u praznom hodu: n₀ 15000–21000 min-¹ Sadržan pribor: 2 lista testere za uranjanje, 1 segmentni list testere, 1 strugalica, 1 delta brusna ploča, 18 brusnih listova, 1 kanal za usisavanje prašine

RADIONICA U

Višenamenski primenjiva tehnika oscilacije za testerisanje, rezanje, struganje i brušenje Varijabilno podesiv broj oscilacija Bezalatna izmena pribora Univerzalni prihvat – pogodan za standarni pribor

set

2 999.

-

# 345014

Dužina kabla: cca

N pr adgl oizv ed od ana nja

Testiran T estiran kkvalitet valitet

a annna t sttirira os TTees gurn si

TVOM DOMU

4m

#OdgovornoZajedno

1

2

30

delova

Parkside®

Držač brusnog papira ili set brusnog papira Parkside®

Pribor za višenamenski alat PMFWZ 7 A1 •

Prihvat pogodan za standardne višenamenske alate Različite vrste

•

kom. ili set

149.99 # 337725

20

KN · 05/21

•1 • • • •2 •

Držač brusnog papira Sigurno fiksiranje pomoću 2 stabilne metalne stezaljke Sa brzim sistemom stezanja za držanje svih standardnih listova brusnog papira Prilagođava se neravnim površinama prilikom brušenja Set brusnog papira Za drvo, metal i lak

•

Dimenzije po papiru: cca 220 x 280 mm

kom. ili set

349.99 # 356040

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČETVRTKA

04.02.

Parkside®

Aku ubodna testera PSTDA 20-Li B3 •

• •

Brzo napredovanje pri testerisanju i optimalna prohodnost pri krivudavim rezovima zahvaljujući 3-stepeno podesivom klatnu Integrisano LED radno svetlo Uklj. 3 visokokvalitetna lista testere

20 V 2 Ah

set

5 999.# 326401

6 podesivih uglova rezanja

Set sadrži: Broj hoda: 0–2700 min-¹ Nivoi kretanja klatna: 1-3 i podešavanje preciznog reza Ugao rezanja: 0°/ levo 22,5°, 45°/ desno 15°, 30°, 45° Maks. dubina reza: cca 80 mm u drvo/ cca 5 mm u metal – u aluminijum cca 12 mm

Baterija

20 V 2 Ah

20 V 2 Ah

Parkside®

Baterija 2 Ah PAP 20 A1 i punjač PLG 20 A1 set

-26% 2 999.

-

Punjač

65 W

Parkside®

2 199.

-

# 337394

2,4 A

Baterija 2 Ah PAP 20 A1 kom.

-20% 1 999.-

1 599.# 331795

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 05/21

21


TV Različiti setovi

Parkside®

Set ključeva

2

4

1

HIT NEDELJE

6 delova

dela

•1

Set okastih ključeva

•

Veličine: 10×11 / 12×13 / 14×15 / 16×17 mm

•2

Set viljuškastih ključeva

•

Veličine: 6×7 / 8×9 / 10×11 / 12×13 / 14×15 / 16×17 mm

•3

Set viljuškasto-okastih ključeva

•

Veličine: 6 / 8 / 10 / 11 / 13 / 14 / 17 mm

set

7 delova

3

499.

99 # 344992

1

2 1

121

2

3

91

deo

deo 30 x

60 x

3,9 x 25 mm

3,5 x 25 mm

30 x 4 x 30 mm

60 x 5 mm

30 x 6 mm

75 mm

75 mm

1x

1x

PH2

PH2

4

4

3

5

6

delova

81

106

deo

2

delova

dela 50 x 3,9 x 25 mm

80 x

3,9 x 45 mm

25 x

3,5 x 20 mm

30 x

5 x 50 mm

75 mm

Parkside®

75 mm

1x

1x

PH2

Ručni alat ili zidarske olovke

PH2

Parkside®

Set vijaka sa odvijačem •1 •2 •3 •4

Set vijaka i tiplova Set vijaka i tiplova Set vijaka za suvu gradnju Set vijaka za ivericu set

399.

99 # 354782

22

6

KN · 05/21

Različiti setovi

•1 •2 •3 •4 •5 •6

Kombinovana klešta Klešta sečice Ravna okrugla klešta Set krstastih odvijača Zidarske olovke sa rezačem Libela kom. ili set

259.99 # 345010

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČETVRTKA

04.02.

26

delova

3x

2x

SL 0.6 x 3.0 x 75mm SL 0.8 x 4.0 x 100mm SL 1.0 x 6.0 x 150mm

PH0 x 75mm PH1 x 100mm

Parkside®

Set odvijača

5

• •

delova

Od hrom-vanadijum čelika Sa magnetnim vrhovima set

399.99

Različiti setovi

# 354783

1 2

27 delova

6

3

5

delova

5

delova

delova

Različiti setovi

Parkside®

Set burgija PBS 3 A3

Parkside®

Set alata za domaćinstvo PHWS 3 A1 2

•1 •

set

999.99

•2 • •3 •

# 356405

1

2

3

Set HSS burgija za čelik Od M2 čelika presvučenog titanijumom Za kamen Od ugljeničnog čelika sa karbidnim vrhovima Za drvo Od ugljeničnog čelika

4

Različiti setovi 5

6

7

8

set

249.99 # 344916

Parkside®

Set sitnog pribora •1 •2 •3 •4 •5 •6 •7 •8

Ekseri Držači za kablove Kuka vijak, presvučena mesingom Čiode u boji Prstenovi za ključeve, niklovani L-kuka, presvučena mesingom Tiple Vijci za ivericu set

99.99 # 345012

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 05/21

23


Parkside®

Set za popravku

2

•

Pregledno sortirano u praktičnoj kutiji za odlaganje Sadržaj: 1 otapalo, 11 komada voska u različitim bojama, 1 sunđer za brušenje, 1 krpa za čišćenje, 1 špatula sa funkcijom strugalice, 1 zaobljena špatula, 1 strugač za čišćenje Set za popravku laminata/parketa Za popravku svih drvenih i plastičnih površina kao što su laminat, parket, pluta, vinil itd. Pogodan za sve boje drveta Set za popravku pločica Za popravku pločica, keramike, keramičkih i plastičnih površina Pogodan za različite boje pločica

•

ili •1 •

1

• • •

2

•

set

999.99 # 345008

Parkside®

Set štitnika ili set za zaštitu od klizanja i odbojnika

330

275

delova

delova 2

1

• •

ili

Samolepljivo Pregledno sortirano u praktičnoj kutiji za odlaganje Set štitnika od filca Set za zaštitu od klizanja i odbojnika

•1 •2

set

599.99 # 356042

2

Parkside®

1

Merna traka ili skalpel

Merna traka Automatsko uvlačenje, taster za zaustavljanje, funkcija blokiranja

•

Dužina: cca 5 m

•2 • •

Skalpel sa rezervnim sečivima Za sečenje tepiha, kartona i papira Uključuje 10 rezervnih sečiva kom. ili set

ili cca 9 mm

•1 •

cca 18 mm

199.99 # 345030

24

KN · 05/21

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČETVRTKA

04.02.

cca

200 lm

1

4h

cca

200 lm 1.5 h

2

2x

Parkside®

LED radno svetlo • • •

•1 • •2 •

Fleksibilno primenjivo, visokog svetlosnog učinka Sa uštedom energije i dugotrajnim COB LED Stabilno antivibraciono kućište sa prekidačem za uključivanje i isključivanje LED radno svetlo Varijabilno, magnetno postolje i sklopiva, rotirajuća kuka za 360° LED svetiljke Snažan magnetni držač i sklopiva, rotirajuća kuka za 360° kom. ili set

499.99 # 345007

6x

Parkside®

Tronic®

Set bitova •

Dugmaste baterije

Različiti setovi

•

set

299.99

Alkalne ili litijumske pak.

99.99

# 335814

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

Različite vrste

# 321429

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 05/21

25


Set sadrži:

7

delova

Parkside®

Pištolj za kartuše PAPP 7 C2 • • • •

Za sve standardne kartuše (cca 300 ili 310 ml) i špric vrećice sa zaptivnom masom Uklj. 2 aplikatora za čiste, zaobljene i ravne spojeve Aluminijumski cilindar i plastična navojna kapica Uklj. potisnu pločicu za kesicu za ubrizgavanje, 2 nastavka i 1 štapić za bušenje isušenih silikonskih tuba

•

Dužina držača boce: cca 24 cm; ø unutrašnjosti cca 5,2 cm

2

set

549.99 # 344999

2

1

3

1

Pattex®

Montažna traka za lepljenje ili montažni lepak •1

Dužina: cca 19 mm x 1,5 m (Š x D)

2

400 g, bela boja kom. ili pak.

199.99 # 344997

26

KN · 05/21

Pattex®

Brizgaljke ili nožić za silikon •1 •2 •3

Brizgaljke za kartuše Nožić za odstranjivanje silikona Nožić za kartuše i odstranjivanje silikona kom. ili set

169.99 # 345002

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČETVRTKA

04.02.

1

Parkside®

3

Set valjaka

7 delova

7

delova

Različiti setovi

2

7

delova

2

4

•1 •

Set sunđerastih valjaka Pogodno za boje rastvorljive u vodi

•

Dimenzije: valjak cca 105 mm / Ø 34 mm;

•

drška malog valjka cca 280 mm

•2 •

Set plišanih valjaka Pogodni za zidne i fasadne boje

•

Dimenzije: valjak cca 100 mm / Ø 35 mm;

•

drška malog valjka cca 280 mm

•3 •

Set valjaka za lazuru Pogodni za lazure i sredstva za zaštitu drveta

• •

Dimenzije: valjak cca 100 mm / Ø 35 mm; drška malog valjka cca 280 mm

•4 •

Valjak za uglove Pogodan za sve zidne i fasadne boje set

239.99

dela

# 354819

Različite vrste 3M®

Krep traka ili lepljiva traka za tepih UHU®

3M®

Super lepak

Čičak traka

pak.

99.99 # 344908

• • •

pak.

Dimenzije: Krep traka: cca 38 mm x 50 m; Traka za tepih: cca 50 mm x 15 m

kom.

199.99

159.99

# 344925

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

# 344994

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 05/21

27


806 lm

9W

250 lm

3W Livarno Lux®

LED sijalica sa efektom promene boja •

2 podesiva režima: osvetljavanje prostorija ili dekorativno svetlo u boji Dekorativno svetlo sa 15 podesivih pojedinačnih boja ili 4 programa za menjanje boja 5 podesivih nivoa osvetljenja

•

Uključuje daljinski upravljač

OSVETLI SVOJ DOM

•

kom.

599.99 # 345446

#OdgovornoZajedno

806 lm 8W

350 lm

5W

6x

470 lm

6W 470 lm

5,5 W

Različiti setovi

Livarno Lux®

LED filament sijalica • •

Livarno Lux®

LED sijalice • •

E14, E27 ili GU10 Toplo belo svetlo

•

6 komada (1 kom. = 150.-)

set

kom.

899.99

259.99

# 331787

28

KN · 05/21

E27 Toplo belo svetlo

# 330770

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČETVRTKA

04.02.

2x

806 lm

9,5 W

3x

3x

470 lm

470 lm

6W

3x

6W

470 lm

3x

6W

Livarno Lux®

LED sijalice Različiti setovi

• •

E14 ili E27 Toplo belo svetlo

• •

3 komada (1 kom. = 120.-) 2 komada (1 kom. = 180.-)

set

359.99

470 lm

5,5 W

# 339473

470 lm 4,7 W

430 lm 5,3 W

Livarno Lux®

Livarno Lux®

LED filament sijalica • •

E27 ili E14 Toplo belo svetlo kom.

199.99

LED sijalica • •

E27, E14 ili GU10 Toplo belo svetlo kom.

169.99 # 345939

# 330769

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 05/21

29


806 lm

na

Di

m

a b il

9,5 W

470 lm 5,5 W

Livarno Lux®

LED sijalica • • •

E27 ili E14 Mogućnost prigušivanja jačine svetla Toplo belo svetlo kom.

239.99 LED sijalica • •

1521 lm 17,5 W

Di

m

na

Di

m

Livarno Lux®

a b il

E 27 Toplo ili hladno belo svetlo

na

# 331783

a b il

1200 lm

11,5 W

kom.

ENERG IEY IJA IA

499.99

ENERG IEY IJA IA

енергия ενεργεια

енергия ενεργεια

A++ A+ A B C D E

A++ A+ A B C D E

A

+

18 kWh/1000h

A+

18 kWh/1000h

# 345931

345 lm 470 lm

4,7 W

Livarno Lux®

LED podna lampa •

5,5 W

Philips®

•

LED sijalice

3x 806 lm

9W

• •

E14, E27 ili GU10 Toplo belo svetlo

•

3 komada (1 kom. = 233.33)

set

•

699.

99 # 345933

•

Moderan dizajn u izgledu matiranog nikla LED modul toplo belog svetla koji štedi energiju Regulator jačine svetla na dodir, sa funkcijom memorisanja Visina: cca 148 cm

kom.

3 499.

-

Ова светиљка садржи уграђене LED сијалице. Сијалице у светиљци се не могу заменити.

# 339715

30

KN · 05/21

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČETVRTKA

04.02.

Di

m

no

Dimenzije: cca 119,5 x 29,5 cm

a b il

Livarno Lux®

LED svetlosni panel •

4150 lm

Funkcije za upravljanje putem daljinskog upravljača: − varijabilno podesivi beli ton za opuštajuće, neutralno ili stimulišuće ambijentalno svetlo − Mogućnost direktnog izbora tona bele boje: hladno bela, neutralno bela ili toplo bela − 2 mesta za memorisanje za individualne programe boja − podešavanje noćnog svetla i tajmer funkcija (cca 30 min.)

33 W

Dimenzije: cca 45 x 45 cm uklj.

kom.

4 999.-

Ова светиљка садржи уграђене LED сијалице.

2600 lm

Сијалице у светиљци се не могу заменити.

20 W

# 339714

maks.

1

24 W

400 lm

Ова светиљка је компатибилна са сијалицама енергетских класа:

5W

Светиљка се продаје са сијалицом енергетске класе:

Sadržan pribor:

2 3

1760 lm

19 W 2000 lm

Ова светиљка садржи уграђене LED сијалице.

16,5 W

Ова светиљка садржи уграђене LED сијалице.

Сијалице у светиљци се не могу заменити.

Сијалице у светиљци се не могу заменити.

Sa IR-daljinskim upravljačem za sve funkcije

Livarno Lux®

LED zidna lampa ili plafonjera •1 •

Podešavajuće spot svetiljke sa matirano belim staklenim abažurima Stabilno metalno kućište u izgledu matiranog nikla

•

Dužina šipke: cca 60 cm

•2

Stabilni metalni okvir u izgledu sjajnog hroma

•

Dimenzije: cca 38 x 5,5 cm (Ø x V)

•3 •

2 podesiva kraka za individualni raspored Stabilno metalno kućište u izgledu matiranog nikla

•

Dimenzije: cca 60 x 60 x 6,2 cm (D x Š x V)

kom.

2 599.-

Livarno Lux®

LED traka • • • •

166 svetlosnih efekata sa mogućnošću podešavanja promene boja i različitih obrazaca osvetljenja 150 LED sijalica koje se mogu prigušivati 4 programa za promenu boja i 16 konstantnih pojedinačnih boja (uklj. belu) Dužina: svetlosna traka cca 5 m, kabl za napajanje cca 1,5 m

kom.

1 999.-

Сијалице у светиљци се не могу заменити.

# 340472

# 330874

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

Ова светиљка садржи уграђене LED сијалице.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 05/21

31


ZA NEVIĐENO UDOBNU PONUDU

PRIJATNO UŽIVANJE

I U DOMU

s tu

pna b oja

Do

#OdgovornoZajedno

2x P ODRŽAVAMO

IN IC IJATIV U

PROIZVODNJE

PAMUKA U AFRICI

Esmara®

Ženske majice dugih rukava •

Prijatan i mekan materijal

• •

Veličine: XS - L (32 - 46)* 2 komada (1 kom. = 500.-)

set

999.99

Esmara®

Ženski donji deo trenerke •

# 342517

•

32

KN · 05/21

Sa bočnim džepovima, elastičnim pojasom i širokom svetlucavom trakom

kom.

999.99 # 342509

Veličine: XS - L (32 - 46)*

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČETVRTKA

04.02.

Dostupna boja:

Esmara®

kom.

999.99

Ženski džemper •

Prijatan i mekan materijal

•

Veličine: XS - L (32 - 46)*

s tu

pna b oja

Do

# 342520

2

P ODRŽAVAMO

dela I NI C I JATI V U

PROIZVODNJE

PAMUKA U AFRICI

Esmara®

Ženske helanke •

Veličine: XS - L (32 - 46)*

kom.

449.

99 # 342519

Esmara®

Ženska trenerka • •

Prijatna i mekana Mekan i elastičan materijal

•

Veličine: XS - L (32 - 46)*

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

set

1 599.# 342515

KN · 05/21

33


Set se sastoji od majice bez rukava i majice na bretele

P ODRŽAVAMO

I N I CI JAT I V U

PROIZVODNJE

PAMUKA U AFRICI

2x

Esmara®

Ženske majice •

Mekana rebrasta struktura visokokvalitetna obrada sa čipkom

•

Veličine:

•

2 komada (1 kom. = 400.-)

set

799.99 # 342516

XS - L (32 - 46)*

Esmara®

Haljina • •

Prijatna i mekana Mekan i elastičan materijal

•

Veličine: XS - L (32 - 46)*

kom.

Esmara®

1 199.

-

# 342522

Ženske termo hulahopke ili helanke • • •

34

KN · 05/21

Mekane i tople zahvaljujući mekanoj strukturi sa unutrašnje strane Neprozirne sa suptilnim mat sjajem Veličine: S - L (36 - 46)

kom.

339.99 # 342511

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD ČETVRTKA

04.02.

100% pamuk

2

dela

Esmara®

set

Ženska pidžama • • •

Gornji deo sa širokim okruglim izrezom oko vrata i printom Donji deo sa bočnim džepovima i elastičnim pojasom

1 199.# 335647 # 342524

Veličine: XS - 3XL (32 - 58)*

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 05/21

35


cca 70ml

Odvojivi rezervoar za vodu

Spremna za rad za cca 60 sekundi

cca 60 sek.

1000W Uključuje posudu za punjenje i odvojivi nastavak za četkanje

4u1 Četkanje

Četka na paru SDRB 1000 B1 • • • •

kom.

1 499.

-

Testiran kvalitet

na t stira os Te gurn si

UREDAN DOM

Grejna ploča sa neklizajućim premazom Varijabilna kontrola temperature i dugme za pojačavanje pare Sa indikacionim svetlom za prikazivanje faze grejanja Integrisano postolje za postavljanje prilikom pauze tokom peglanja i praktičnim otvorom za kačenje

N pr adgl oizv ed od ana nja

Peglanje

ca

Uk

Silvercrest® janj e d l ač i l an

# 345505

#OdgovornoZajedno

Aquapur®

Daska za peglanje • • • Navlaka

100%

•

pamuk

Jednostavno i udobno peglanje Deo za odlaganje pegle, jednostavan za korišćenje, sa praktičnim silikonskim jastučićima Čelična konstrukcija presvučena prahom sa neklizajućim kapicama za nogare Površina za peglanje: cca 110 x 30 cm (Š x D)

kom.

1 999.Visina podesiva do 90 cm

36

KN · 05/21

# 345514

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD PONEDELJKA

08.02.

1

maks.

17 kg

sklopiva 2

Ukupna dužina za sušenje:

cca 18 m

Aquapur®

Sušilica za veš • •

Stalak od čeličnih cevi, otporan na vremenske uticaje, sa čvrstim zglobovima i zaštitnim kapicama koje štite pod Sa zaštitom za decu protiv slučajnog sklapanja

•

Dimenzije (rasklopljena): cca 54,5 x 106 x 179 cm (Š x V x D)

•

Dimenzije (sklopljena): cca 54,5 x 3,8 x 126,5 cm (Š x V x D)

Aquapur®

Štipaljke za veš ili korpica sa štipaljkama Štipaljke Korpica sa štipaljkama

•1 •2

kom.

set

1 299.-

299.99

# 354781

# 345501

m ks 10 a cm . Aquapur®

Sušilica za veš • •

Ukupna dužina za sušenje: cca 4,5 m Pogodna za radijatore, kade ili ograde na terasi

•

Dimenzije:

maks.

3,6 kg

(otvorena) bez nastavka cca 51,5 x 17,5 x 33,5 cm / sa nastavkom cca 51,5 x 17,5 x 74,5 cm (Š x V x D)

kom.

399.99 # 345496

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 05/21

37


Do

s tu

pna b oja

1

2

1

2

3x

2x 3

Dimenzije: cca 70 x 144 cm

Dimenzije: po cca 40 x 60 cm

1

1

Organizator •1

Kese za odeću

•

Dimenzije: 1 x cca 60 x 100 cm

Dimenzije: cca 70 x 104 cm

1 x cca 60 x 137 cm

•2

Viseći organizator

•

Dimenzije:

Livarno Living®

cca 30 x 120 x 30 cm

4

•3

Organizator za obuću

•

Dimenzije: cca 30 x 120 x 15 cm

•4

Vreće za odlaganje

•

Dimenzije:

Vakuum kesa za odeću ili odlaganje • •1

Štedi prostor - do 75% manje zapremine Jednostavno rukovanje - usisavanje vazduha pomoću standardnih usisivača Idelne za putovanja - vazduh se istiskuje namotavanjem

•2

2 x cca 100 x 15 x 50 cm

kom. ili set

2x

Dimenzije: cca 73 x 130 cm

kom. ili set

399.99

249.99

# 345522

# 345500

3x

2x Meradiso®

Set mrežica za pranje veša 3

2

s tu

pna b oja

3x

Skriveni patent zatvarač za zaštitu veša

Do

1

•

Za pranje osetljivog veša

•

Dimenzije:

•1

1 x Ø cca 35 cm; 2 x Ø cca 22 cm

2 •

1 x cca 48 x 33 cm; 2x cca 34 x 23 cm

3•

2 x Ø cca 18 cm

set

199.

99 # 343022

38

KN · 05/21

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD PONEDELJKA

08.02.

maks.

3x

4 kg

Livarno Living®

Polica za cipele • • •

Za pregledno odlaganje do 16 pari obuće Jednostavna montaža pomoću utičnog sistema i sistema na čičak Visoka stabilnost zahvaljujući metalnom zateznom okviru i ojačanim policama

Kolica sa policama •

3 prostrane korpe sa zatvorenim dnom 4 lako pokretna dupla točkića

•

Dimenzije: cca 84 x 66 x 35 cm (Š x V x D)

•

Dimenzije: cca 57 x 19,5 x 67 cm (Š x D x V)

•

kom.

kom.

2 299.-

999.99

# 345512

2x

# 345526

cca

13l

Cassetti®

Kutije za odlaganje

4x

ili

cca

4,5l 1 2

•

Poklopac sa zatvaračima

•1

Dimenzije: cca 39,5 x 18 x 27,5 cm (Š x V x D)

•2

Dimenzije: cca 27 x 15 x 18,5 cm (Š x V x D)

•

2 komada (1 kom. = 450.- )

•

4 komada (1 kom. = 225.- )

set

899.99 # 345520

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 05/21

39


Elementi idealni za kombino

vanje

Livarno Living®

Varijabilni prostor za skladištenje pomoću 2 police podesive po visini

Visokokvalitetan

OKOV

Ormar za kupatilo - za montažu iznad veš mašine • •

Pogodan za standardne veš mašine (do 60 cm širine i cca 85 cm visine) Uključuje materijal za montažu

•

Dimenzije: cca 64,5 x 190 x 25 cm (Š x V x D)

kom.

4 999.

-

# 354889

Višeslojni

PANEL

Lako

SKLOPIVO

40

KN · 05/21

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD PONEDELJKA

08.02.

Varijabilni prostor za odlaganje uz pomoć 3 police koje se mogu podešavati po visini

Lako

SKLOPIVO

Visokokvalitetan

OKOV

Višeslojni

PANEL

Visokokvalitetan

Lako

OKOV

SKLOPIVO

Livarno Living®

• •

PANEL

Livarno Living®

Ormar •

Višeslojni

Komoda za odlaganje

Idealan dodatak za kupatilo Uključuje materijal za montažu

•

• • •

Dimenzije: 110 x 106,5 x 38 cm (Š x V x D)

• •

Dimenzije: cca 32 x 190 x 25 cm (Š x V x D)

kom.

Višestruko primenjiv - idealan za hodnik, radnu sobu ili dnevni boravak Sa kliznim vratima Prostrani odeljci sa 4 police koje se mogu podešavati po visini Idealna dubina za registratore Uključuje materijal za montažu

5 999.

-

# 354890

kom.

6 999.# 345494

Livarno Living®

Korpe za ormar

2x

•

Za više dodatnog prostora za odlaganje

•

Dimenzije: cca 40 x 14 x 26 cm (Š x V x D)

•

2 komada (1 kom. = 250.-)

set

maks.

2

s tu

pna b oja

Do

kg

499.99 # 345516

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 05/21

41


maks. 130 cm

1 1

3x 3 2

4

2x 4

2 5

3

6

Aquapur®

Pribor za čišćenje •1 •2 •3 • •4 •

Četka za pločice Četke za pranje Četka za fuge Jedna tvrda i jedna mekana strana četke Univerzalne četke za čišćenje Fleksibilna glava četke za čišćenje flaša, vaza, odvoda, itd. kom. ili set

199.

99 # 345510

Aquapur®

kom. ili set

Pribor za čišćenje •1 •2 •3

•4 •5 •6

Teleskopska drška Metla Čistač prozora od mikrovlakana i brisač Brisač poda Metlica za prašinu Navlake za brisač poda od mikrovlakana

299.99 # 345524

s tu

Mini vakuum guma za otpušavanje

pna b oja

Do

Parkside®

• • •

Za uklanjanje začepljenja i čišćenje odvoda Jednostavna upotreba bez hemikalija Optimalna zapremina pumpanja sa efikasnim performansama usisavanja i pritiska kom.

199.99 # 354801

42

KN · 05/21

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD PONEDELJKA

s tu

pna b oja

Do

08.02.

Crelando®

Set makaza •

1 krojačke makaze, 1 makaze za domaćinstvo i 1 makaze za modeliranje Precizno brušena sečiva od nerđajućeg čelika

•

set

3x

249.

99 # 345530

Različiti setovi

2m x 25mm

50 komada x Ø cca 25 mm

ili ili

cca 3m x 16mm

Aquapur®

Set valjaka za čišćenje • •

Uključuje 2 rezervna valjka 36 listova po valjku ukupna dužina cca 6,1 m

set

179.99

Crelando®

Set čičak traka •

Samolepljive

70 komada x Ø cca 16 mm

set

159.99

# 345504

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

# 345532

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 05/21

43


NOV IZGLED

TVOG KUPATILA

#OdgovornoZajedno

Dostupne boje:

Miomare®

Set prostirki za kupatilo

3

dela

• •

Prijatno mekane Jednostavne za održavanje, ne ostavljaju vlakna i sa neklizajućom donjom stranom

•

Dimenzije: prostirka: cca 50 x 80 cm, WC prostirka: cca 50 x 40 cm, navlaka za WC šolju: cca 47 x 51 cm

set

999.99 # 342081 POGODNO ZA PODNO GREJANJE

44

KN · 05/21

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD PONEDELJKA

08.02.

Dostupne boje:

1

2

3

4

5

Miomare®

Kozmetička četkica

Miomare®

kom.

Zavesa za tuš •

Sa 12 ojačanih karika i montažnih prstenova

•

Dimenzije: cca 180 x 200 cm

699.

99 # 342078

•1 •2 •3 •4 •5

Putna kabuki četkica Duo četkica za nanošenje korektora Četkica za puder Četkica za rumenilo Četkica za podlogu kom.

169.99 # 356230

Različite vrste

1

2

Miomare®

Pribor za manikir •1 •2 •3 •4

Makazice za nokte Grickalica Grickalica Turpija za nokte

3

4

kom.

119.

99

Miomare®

Organizator za kozmetiku

# 356232

kom.

199.99 # 355308

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 05/21

45


Sa kapuljačom i širokom kragnom 1

2

nju Miomare®

Bademantil • •

Prijatan i posebno mekan materijal Dužina do listova nogu

•

Veličine: za nju: S - L (36 - 46) za njega: M - XL (48 - 50)

kom.

1 299.

-

Testirano na štetne materije i proizvedeno na održiv način u skladu sa OEKO-TEX® standardima.

# 342090 # 342084

Miomare®

Dečiji bademantil • • •

Izuzetno moderan - prijatan i mekan materijal Dužina do listova sa kapuljačom i širokom kragnom Veličine: 98 - 140

kom.

999.

99

Testirano na štetne materije i proizvedeno na održiv način u skladu sa OEKO-TEX® standardima.

# 342086

46

KN · 05/21

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD PONEDELJKA

08.02.

Strukturisano oblikovanje: uski nastavak (8,1 mm) za precizno oblikovanje talasa na unutra ili na spolja i optimalnu distribuciju toplote

Difuzor za dodatnu punoću i volumen

100% pamuk

2400W

Testirano na štetne materije i proizvedeno na održiv način u skladu sa OEKO-TEX® standardima.

Glatko oblikovanje: širok nastavak (10,5 mm) za brzo sušenje i savršeno ravnanje kose pomoću okrugle četke

2

s tu

Peškir

pna b oja

Do

Miomare®

• •

Mekan i visokog volumena Elegantna metalik bordura

• •

Težina: 500g/m2 Dimenzije: cca 30 x 50 cm

•

2 komada (1 kom. = 150.-)

set

3

2 nivoa duvanja i 3 nivoa temperature uz dodatnu "Cool Shot" funkciju

299.99

2x

Jonska tehnologija: • Antistatičko sušenje • Glatka kosa • Kraće vreme sušenja • Prirodan sjaj

# 328398

•

kom.

369.99

Silvercrest Personal Care®

Fen za kosu sa jonskom tehnologijom SHAC 2400 C2

•

Sa visokokvalitetnim AC motorom: • veća brzina vazduha za brže sušenje • posebno dugotrajan Dugotrajna funkcija jonizacije

# 328388

•

Testiran kvalitet

2 499.-

na t stira os Te gurn si

kom.

Dimenzije: cca 70 x 130 cm

kom.

699.99

N pr adgl oizv ed od ana nja

•

Dimenzije: cca 50 x 90 cm

# 328391

# 331149

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 05/21

47


SAVRŠEN

DAN ZALJUBLJENIH

#OdgovornoZajedno

Dostupne boje:

Meradiso®

Ćebe • •

Sa visokokvalitetnim mikrovlaknima Prijatno, mekano i toplo

•

Dimenzije: cca 150 x 200 cm

kom.

999.99 # 342852

48

KN · 05/21

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD PONEDELJKA

08.02.

Esmara®

Negliže i gaćice

2

dela

•

Visokokvalitetna izrada sa čipkom

•

Veličine: S - L (36 - 46)

set

1 299.# 342843

Esmara®

Ženske samodržeće čarape •

Čipka sa silikonskom trakom iznutra za bolje držanje Sa ojačanim delom na prstima

•

Veličine: S - L (36 - 46)

•

par

369.99 # 342868

č i p ke

j S a o dvo

m t r a ko m

od

ivo

Esmara®

Čipkani push-up grudnjak

Esmara®

Satenska spavaćica •

Sa podesivim bretelama

•

Veličine: 34 - 46*

kom.

•

Visokokvalitetna izrada sa čipkom

•

Veličine: 75 - 85B, 80C

kom.

799.99

799.99

# 342844

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

# 342855

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 05/21

49


Dostupne boje:

Esmara®

Ženska pidžama •

Veličine: XS - L (32 - 46)*

set

1 199.-

2

dela

# 342862

Dostupne boje:

Livergy®

Muške bokserice

2x

•

Veličine: M - XL (5 - 7)

•

2 komada (1 kom. = 300.-)

set

599.99 # 342849

5x

70/30

20

DEN

DEN

Dostupne boje:

30

Muške čarape •

Veličine: 39 - 46

•

5 pari (1 par = 120.-)

Esmara®

Ženske hulahopke •

set

599.99 # 342854

50

20

DEN

Livergy®

KN · 05/21

• •

Velika udobnost prilikom nošenja zahvaljujući ravnim šavovima i pamučnom umetku Sa ojačanim delom na prstima

DEN kom.

339.99 # 342860

Testirano na štetne materije i proizvedeno na održiv način u skladu sa OEKO-TEX® standardima.

Veličine: S - L (36 - 46)*

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD PONEDELJKA

08.02.

Nivea Men

Balzam posle brijanja •

Sensitive

Nivea

100 ml

558.99

Gel za tuširanje •

1 l = 1 117.98 din

Više vrsta

500 ml

359.99

1 l = 719.98 din

# 236631

# 237127

48

pranja

Silan Supreme

Omekšivač za veš •

Romance, Elegance ili Glamour 1,2 l

264.99

1 pranje = 5.53 din

Nivea

Micelarni šampon •

Više vrsta

400 ml

359.99

1 l = 900.- din

# 241884, # 241886, # 241887

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

# 247110

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 05/21

51


Super sveže od pon. 08.02.

1 kg

SAMO! Više od

Paradajz

110

119.99 # 82480

proizvoda na

Lidlovoj

pakovanje

160 g

pijaci

oprana

Kruška

pak. / 160 g

1 kg

Salata Sinfonia

SAMO!

99.

• Matovilac, kovrdžava endivija i radič

99

KN · 05/21

119.99 1 kg = 749.94 din

# 80275

52

-21% 139.99

# 82171

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD PON. 08.02. DO SRE. 10.02.

Sveži pileći batak i karabatak • Cca 750 g 1 kg

-25% 269.99

199.99

Više od

75

# 227739

proizvoda u

Lidlovoj mesari

Sveža svinjska rebra za sušenje

Grill majstor

Pivska kobasica

• Cca 1,5 kg

400 g

1 kg

-20%

SAMO!

239.99

189.99 1 kg = 474.98 din

369.99

# 247022

# 252050

Više od

55

proizvoda u

Lidlovoj pekari

Lisnato pizza pecivo

90 g

-22% 44.99

34.99

100 g

-25%

100 g = 38.88 din

53.99

Lisnato pecivo sa viršlom

39.99

# 220534

1 kg = 399.90 din

# 224020

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 05/21

53


Super kvalitet od pon. 08.02.

24

komada

Milbona

Topljeni sir

500 g

• 45 % m. m.

-22%

400 g

174.99

-23% 299.99

Pilos

Mladi sir

229.

• 5 % m. m.

99

134.99 1 kg = 269.98 din

# 225533

1 kg = 574.98 din # 230430

Pilos

Kefir • 200 g

-23% Pilos

Sirni namaz sa pavlakom • Više vrsta

129.99

99.99 1 kg = 499.95 din

# 200352

54

KN · 05/21

250 g

Pilos

Kremasti voćni desert

• Više vrsta

-21% 69.

99

2,7 % m. m.

450 g

-36% 54.99

54.99 1 kg = 219.96 din

34.99

# 205911

# 227880

1 kg = 77.76 din

Kupovina je moguća samo u količinama primerenim za domaćinstvo. Sve cene su izražene u dinarima sa PDV-om. Fotografije ne moraju odgovarati stvarnom izgledu proizvoda i izvinjavamo se zbog mogućih štamparskih grešaka.


OD PON. 08.02. DO SRE. 10.02.

Pikok

Panceta

• Cca 400 g 1 kg

-20% 1 199.99

949.99 # 227748

280 g

-21% 178.99

Pikok

Grill kobasica

139.99 1 kg = 499.97 din

# 226508

100 g

100 g

-22%

-25%

109.99

Pikok

Sremska kobasica • Narezana

84.

99

119.99

Pikok

Carska kobasica

1 kg = 849.90 din

89.

99

1 kg = 899.90 din

# 227732

Baroni

Pizza šunka

# 232923

500 g

KRATKOTRAJNA

-20% 224.99

179.

99

1 kg = 359.98 din # 230099

PONUDA

500 g

Chef Select

Kiseli kupus

• Narezan

-21%

Culinea

69.99

54.99 1 kg = 109.98 din

Safari pileći odresci

244.99

1 kg = 736.83 din # 202586

# 226652

Proizvodi su dostupni do isteka zaliha ili do završetka akcijskog perioda. Može se desiti da se proizvodi rasprodaju pre kraja trajanja akcije.* Pojedini modeli nisu dostupni u svim veličinama. Ponudu možete videti i na našem sajtu.

!

400 g

www.lidl.rs /LidlSrbija

KN · 05/21

55


OD PON. 08.02. DO SRE. 10.02.

Super ušteda 1 kg

Sveže pileće grudi

1 kg

-24% 329.99

249.

Limun

99

SAMO!

79.

99

# 227775

# 80160

Pilos

Jogurt

Pilos

Trapist sir

• 0,5 % m. m.

1 kg

700 g

-20%

-22%

74.99

538.99

59.

419.

99

99

1 kg = 599.99 din

# 226137

# 225039

SLUŽBA ZA POTROŠAČE

LIDL.RS

LIDL MOBILNA APLIKACIJA

BESKONTAKTNO PLAĆANJE

Lidl.rs/kontakt Besplatan broj 0800 300 199 Od pon. do pet. od 8 do 17 h

facebook.com/LidlSrbija instagram.com/LidlSrbija youtube.com/LidlSrbija

Možete je preuzeti na App Store i Google Play

Gotovinom, platnim karticama (Maestro, Mastercard, Visa, Visa Electron i Dinacard) i čekovima građana na 30, 60, 90, 120 i 150 dana


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
Pogledajte naše ponude by Nabava.net Katalozi - Issuu