Skip to main content

inZONHOVEN - week 06

Page 1

Titel van Week 06 I 10 februari 2021

Onderdeel van de inUWgemeente-reeks I 2-wekelijks huis-aan-huis bedeeld

ontdek onze nieuwe coectie 2021!

cadeaubĐž koop een

voor je geliefde

Heuveneindeweg 42A

|

3520 Zonhoven

|

T.011 816 329

www.bas-optiek.be

|

info@bas-optiek.be


GEMEENTEBERICHTEN ZONHOVEN Vrijwilligers gezocht voor vaccinatiecentrum

Zonhovenaren krijgen binnenkort hun vaccin in de Grenslandhallensite in Hasselt. Het doel is nu om alle inwoners zo snel en efficiënt mogelijk te vaccineren tegen het COVID-19-virus. Wil jij helpen? Meld je aan als vrijwilliger via helplimburgvaccineren.be en maak het verschil! Er worden heel wat verschillende profielen gezocht. Maak een profiel aan en je wordt gematcht op basis van jouw talenten, ervaring en competenties. Zo kan je snel aan de slag.

Bezoek kindergedichtentuin

Ter gelegenheid van de jaarlijkse Gedichtendag heeft de bibliotheek de Poëzietuin aan de kapel van Ten Eikenen omgetoverd tot een echte kindergedichtentuin. Helemaal op maat voor kinderen van 3 tot 12 jaar. Van 28 januari t/m 31 maart vind je er wintergedichtjes terug op elk van de zes reuzenkeien.

Resultaten enquête ledscherm

Vorig jaar schakelden we een nieuw communicatiekanaal in: een verplaatsbaar ledscherm. Om na te gaan of dit scherm bijdraagt aan de doelstelling om jullie meer en beter te informeren, hielden we een korte enquête.

Heb je ondersteuning nodig bij het online invullen van het formulier? Bel naar 011 81 04 11 en we helpen je verder. Meer info: www.zonhoven.be/vrijwilligers

Een kleine meerderheid (55 %) vindt het een goed idee om het scherm definitief te gebruiken. De inhoud van de informatie en leesbaarheid werden positief ervaren. Het ‘felle licht’ werd wel meermaals als storend aangegeven. De lichtsterkte werd daarom na 17 uur gehalveerd en witte achtergronden bij de beelden worden vermeden. Omwille van verkeersveiligheid wordt het scherm verplaatst naar het kioskplein. Het contract wordt voorlopig met één jaar verlengd. Meer info: www.zonhoven.be/resultaten-enquete-ledscherm

Scan de QR-code bij elk gedichtje en beluister of bekijk zo het voorgedragen gedicht en de bijhorende opdrachten. Doe na je bezoek mee aan de wedstrijd en maak kans op een leuke verrassing. Meer info: www.zonhoven.be/kindergedichtentuin

VLEESPAKKETTEN Verkoop van vleespakketten, rechtstreeks van boer naar consument RUNDSPAKKET: ±10 KG INHOUD: Filet pur, entrecote, extra biefstuk, rosbief, stoofvlees, blinde vinken, hamburgers, worsten, chipolata, soepvlees, schenkel en gehakt.

Wij kopen al uw oude metalen!

VERPAKT IN PORTIES VAN ± 500 GR

Autowrakken

Oude Metalen Wij kopen en verwerken uw ferro- en non-ferrometalen: oud ijzer, kabels, lood, koper, zink…

Wij depollueren, ontmantelen en vernietigen uw autowrak in ons erkend centrum. U krijgt altijd een attest van vernietiging.

Container Service Wij plaatsen containers voor ferro- en non-ferromaterialen bij u.

INTERESSE : 011/25.29.15

E VOLGEND N ZIJN PAKKETTEBAAR: VERKRIJG

DIKBIL = incl. €11/kg BTW

Voor inlichtingen of schrijf u in voor een pakket. Wij verwittigen wanneer u het pakket mag komen afhalen.

BOERDERIJ ‘S JONGERS 3550 HEUSDEN-ZOLDER - Tel. 011/25.29.15

Kleine en middelgrote electriciteitswerken renovaties verbouwingen herstellingen

www.mcgroup.be Openingsuren: Maandag - donderdag 08:00-12:00 en 13:00-17:00 Vrijdag 08:00-12:00 en 13:00-16:00 Zaterdag 08:30-12:00

LIMTRONICS BVBA Lodewijk De Raetlaan 3900 Pelt +32 11 73 64 62 info@mcgroup.be

Delheidestraat 22 3520 Zonhoven Tel. 0495 13 45 15 info@limtronics.be

Herstelling huishoudtoestellen wasmachine droger vaatwasser oven klein elektro Vraag vrijblijvend een offerte


OPENING 12 FEBRUARI

DEBLOEMIST.BE

Leveringen in en rond Zonhoven

Bloemen, planten en zoveel meer. DI-VRIJ: 9U30-12U30 & 13U30-18U30 ZATERDAG: 10U-18U ZONDAG: 10U-12U

ZA AKVOERSTER

BY

H A LVEWE G 43 , ZO N H OVE N 011/824666

Elke klant maakt kans op een jaarabonnement bloemen.

deraeve.be | 011 81 77 34 | info@deraeve.be

Een korte afstand tussen advocaat en cliënt, dat is onze sterkte.

Marlies De Raeve

Johny De Raeve

Anneleen Naert


GEMEENTEBERICHTEN ZONHOVEN Diensten in gemeentehuis werken op afspraak!

Door de coronacrisis is het gemeentehuis niet meer vrij toegankelijk zoals voorheen. Je hebt een afspraak nodig voor alle diensten die in het gemeentehuis gehuisvest zijn. Voor een afspraak bij de dienst burgerzaken bel of mail je om een afspraak vast te leggen.

• • • •

Identiteitskaarten en kids-ID: eik@zonhoven.be Tel 011 81 04 47 Rijbewijzen: rijbewijzen@zonhoven.be Tel 011 81 04 68 Vreemdelingenzaken: vreemdelingen@zonhoven.be Tel 011 81 04 41 Andere vragen: burgerzaken@zonhoven.be Tel 011 81 04 46

Vergeet zeker je telefoonnummer niet te vermelden als je ons mailt.

Voor een afspraak met een andere dienst bel of mail je naar de contactpersoon van die dienst om een afspraak vast te leggen. De contactgegevens vind je op www.zonhoven.be/openingsuren-contact Respecteer de veiligheidsregels. Hou het veilig! • Hou je aan het maximum aantal bezoekers dat toegelaten is. • Blijf thuis als je ziektesymptomen hebt. • Hou steeds 1,5 m afstand van elkaar. • Kom zoveel mogelijk alleen. • Het dragen van een mondmasker is verplicht. • Ontsmet je handen bij de ingang met alcoholgel. • Volg de gemarkeerde looplijnen. • Betaal zoveel mogelijk contactloos of met je bankkaart. Dringende vraag? Bel het burgercontactcenter: 011 81 04 11, 011 81 05 08 of 0493 89 02 22 De maatschappelijk assistenten contacteer je via hun rechtstreeks gsm-nummer.


Een voorafregeling* kan u en uw familie heel wat kopzorgen besparen. Maak vrijblijvend een afspraak voor informatie op maat. *Dit kan in combinatie met een verzekering, maar dat is zeker geen verplichting.

Begrafenissen

Schraepen - Mathijsen Uw partner voor een persoonlijk en sereen afscheid

Aulaplechtigheden met livestream

011 66 66 30 - begrafenissen@skynet.be

www.schraepenmathijsen.be Advertentie februari 2021 2.indd 1

29/01/2021 13:53

011/60 62 49

info@advocatenkantoorschillebeeks.be Zavelstraat 87, 3520 ZONHOVEN

PERSOONLIJKE AANPAK

VAN UW DOSSIER Strafrecht

Jeugdrecht


ROUP GLGROUP NV GL ZOEKT: NV ZOEKT: KLEINERE RUWBOUWAANNEMER ERE RUWBOUWAANNEMER Voor het plaatsen van woningen in

Limburg, werk voor het jaar. t plaatsen van woningen inhele Limburg, werk voor het hele jaar.

DAKTIMMERWERKEN dakwerken van nieuwbouw en renovatie platte daken in EPDM-houtskelet zinkwerken • isoleren van hellende daken gevelbekleding • oversteekbekleding zonnepanelen • houten bijgebouwen

CONTACT:

011 52 55 60 of info@group-gl.be info@group-gl.be w.group-gl.be www.group-gl.be

ALLERLEI SPRINGKASTELEN Tr ampolines,kindergrim e,clown,tent 5-9m,skydancer,... www.kidsfunst. be - 011-552481 ---------------------------- 29700

Gratis af te halen: mest - compost voor siergroententuin, aanleg gazon gratis af te halen. Tel. 0478/699741 ---------------------------- 31109

TE KOOP: WINTERBANDEN OP VELG : 215/65RIS VAN DUSTER. 4 VOOR 200 € TEL: 0494-271418 ---------------------------- 38728

Wij leggen klinkers hoe het moet.Ook riolering + terras.Hulp eigenaar mag. 0473257353 ---------------------------- 38767

Lakenhal Paula: Topkwaliteit aan lage prijzen. Alle linnen, bedde- en Ten Cate, Abanderado eskimo ondergoed, nachtkledij + lederwaren,... Open op di- do- van 10-18u za van 14 - 18u - geen bancontact. 011-573349 of 0475-344821 Watertorenstraat 11, Heusden-Halheide

Hoevenstraat 165 • 3900 Pelt 0477 46 71 61 • info@jv-dakwerken.be www.jv-dakwerken.be Bijlessen afstandsonderwijs vakken : che, fy , wisk , bio - analytische en gestructureerde uitleg 40 jaar ervaring - coachen : ingangsexamen arts examencommissie Brussel - zelfstandig studeren - e-mail: ann. gilis@telenet.be gsm : 0477 841 588 ---------------------------- 38735

Kunstgras Topkwaliteit: Grote kortingen: -50% korting UV bestendig, waterdoorlatend, Kinden diervriendelijk, chloorbestendig Vanaf 12€/m2 GSM: 0475/710869 te Houthalen. Bellen voor afspraak. Kom gerust lang ---------------------------- 38755

Leegmaken en opruimen van huizen en magazijnen. Aankoop van inboedels. Info www.magazijntje.eu of 0479587013. ---------------------------- 38736

verzamelaar koopt alles uit de tweede wereldoorlog eender welke staat 0487 46 14 06

bijlessen Fy,CHE,WISK ,BIO- 40 jaar ervaring als leerkracht analytische en gestructureerede uitleg - degelijke coaching : ingangsexamen arts -tandarts examencommissie Brussel - zelfstandig studeren - gsm 0477 841 588 - e-mail: ann. gilis@telenet.be

---------------------------- 38734

---------------------------- 38540

---------------------------- 15111

GEVRAAGD Te huur gevraagd: weilanden voor paarden. Regio Heusden, Beringen, Ham. Vanaf 1HA 0485/798613 ---------------------------- 37957

Beste, staan jullie op het punt jullie wagen te verkopen geef dan gerust een seintje 0470 022 944 ---------------------------- 38750

Beste staan jullie op het punt jullie wagen te verkopen dan mogen jullie mij per ook eens op (*) € 1,50 minuut bellen 0470 022 944 ---------------------------- 38685

Is uw dak of wand van uw garage, schuurtje, tuinhuis, achterbouw, ... aan vernieuwing toe? Laat ze vervangen door ons met stalen daken wandplaten met of zonder isolatie! Ook voor asbestsanering bent u bij ons aan het juiste adres! Gratis prijsofferte. Bel 24/7 GSM: 0496/56.61.45. ---------------------------- 38466

---------------------------- 38421

---------------------------- 20254

Auto’s - Moto’s Wij zoeken auto s voor schroot alles aanbiedingen wij komen gratis ophalen en betalen een wrak vergoeding tel 0476035987 ---------------------------- 38730

tel tel

Controle mazouttanks Jeritherm ondergronds, bovengronds, met attest en groen dop, onderhoud CV, met attest en waarborg - tel 0476-680896

Voor al uw kleine metsel-, vloer-, en tegelwerken & klusjes zowel binnen als buiten. Tel Francois 0495/604107 - Paco 0497/881884

Zelfstandig schilder binnen en buiten plaatsen van gyproc - laminaat en deuren. Allerhande kleine klusjes. Gratis prijsofferte. Tel 0476/877739 ---------------------------- 37571

A.VML alle grote + kleine renovatiewerken, chape, vloer, gyproc, electr, VC, dakwerken, schilderwerken binnen en buiten, schrijnwerken en isolatiewerken. Tel 0483/437765 ---------------------------- 37465

---------------------------- 37924

---------------------------- 38772

---------------------------- 37923

Te huur: OOSTENDE (Mariakerke) App. 1ste

---------------------------- 37622

Alle behang, schilderwerken binnen en buiten, gratis prijsofferte. GSM: 0478/821225

H O M E D E CO R S : SCHILDER-BEHANGL A M I N AAT W E R K E N : TOP afwerking voor een TOP prijs! Gratis offerte! 0477/95.48.01

TE HUUR

Tuinman biedt zijn diensten aan, snoeien, onderhoud, Opkuis, aanplanten, alles buiten!! Eigen materiaal 15€/u 0474/08.30.61

---------------------------- 37925

Alle ramen en deuren leveren plaatsen, afwerken, herstellen, sloten maken. Info 0499/775797

Dé nieuwe online lifestyle hotspot

ASB schilderwerken. Voor al uw binnen- en buitenschilderwerk. Gebruik alleen de beste verf. Goede afwerking. Tel 0476/619000

Geboortekaartjes, k e r s t k a a r t e n , uitnodigingen,… Wij verzorgen al uw drukwerk. Info: 0477/68 53 80

Alle rolluiken: Leveren plaatsen of herstellen of automatiseren. Info 0479/644652 Gratis offerte

Keuring van mazouttanks B.H.S. ondergrondse tank 110€ bovengronds 80€ met wettelijk attest ook water uit de mazouttanks halen reinigen van mazouttanks en opvullen met bioschuim met vlarem attest tel 0476/345160 marc bammens erkend technicus

DIENSTEN

---------------------------38771 Centraal nummer: 0903 39 969* WEEKENDDIENST Osteopaten Wdn 65j 078zoekt 48 04vrouw 84 of kijk op www.upo.be

Prive Wendy afspraak na 14u

Bomenverzorging: Zagen, kappen,snoeien v. bomen -gevaarl werken met hoogtewerker 011-728497 of 0499285435, Paal ---------------------------- 38315

---------------------------- 38770

IMMO

---------------------------- 24578

Garagepoort nodig? Plaatsen of herstellen van uw sectionale poort. Gratis prijsofferte. 0493 24 21 92 (Rudi) Heusden-Zolder.

Te koop: Gelijkvloers Met 2 is leven zoveel app. opNOODNUMMERS de Zeedijk in leuker! Actieve, leuke Blankenberge (Hoek vinden 112hier Europees Noodnummer m/v F.Ropshelling) aan de nieuwe liefde. Grootste Politie 101 vuurtoren. Inkom, inger. bureau070 in de regio Antigifcentrum 245 245+32 keuken,Gasgeur wc, badkamer, 474/263751 www.b0800 65 065 1 slaapkamer, zithoek, loved.be Brandwondencentrum 02 649 95 55 eethoek, bergplaats, ---------------------------38015 Cardstop 070 344 344 fietsenstalling en afvalberging WACHTDIENST HUISARTSEN ondergronds. Te PERSOWeekends en feestdagen bezichtigen op NEEL Medisch Centrum Beringen, Hospitaalstraat afspraak: gsm 0498/64 27, 3580 77 Beringen, 011 71 56 50 28 37; 0495/51 79 Tuinman gezocht ---------------------------38726 APOTHEEK WEEKENDDIENST voor onderhoud www.apotheek.be of bel 078 05 17 33 tuin in Heusden, tel WEEKENDDIENST 0475/46.22.59 CONTACT TANDARTS

vr relatie 0493/217520 regio Tessenderlo

Verhuur van minigravers en bulldozers met/of zonder chauffeur, voor alle kleine grondwerken, nivelleren van grond, kleine afbraakwerken, rioleringswerken + kappen van bomen. Gratis prijsofferte - tel 0497-634449 of 011521544

flashmagazine.be

---------------------------- 34734

---------------------------- 34183

Betontrappen + bekistingswerken 0478/385270 011/750723 betonoel@ telenet.be

---------------------------- 38762

---------------------------- 38742

De Hoffelijkheid maakt van uw tuin een plek om thuis te komen. Nu maken we uw tuin lenteklaar (opschonen, planten) zodat bij de eerste lentezon het klaar staat om van te genieten. Contact: 0494/43.50.30 ---------------------------- 38757

Waterputboringen voor besproeien van tuin en gazon en verder voor alle doeleinden - tel 011446052 ---------------------------- 19122

Tuinman voor alle tuinieren, snoeien, opkuis, aanleg, ..... 12,5 per uur 0470511767 ---------------------------- 38729

Alle behang, schilderwerken binnen en buiten, gratis prijsofferte. GSM: 0478/821225 ---------------------------- 38738

DIEREN

---------------------------- 32948

Alle behang, schilderwerken binnen en buiten, gratis prijsofferte. GSM: 0478/821225 ---------------------------- 38383

Waar vind ik de mooiste en gezondste pups van A tot Z? www. hezehof.be - 0477-976111 Lummen HK53211967 ---------------------------- 27003

2 mooie appartementen in Spanje v. 145000€, VAKANTIE verlichte reklamen bak, nieuwe koersfiets 250€, stroomgroep, hoge Te koop Primo Ford Challenger 260 drukreiniger, 2 kleine microgolfoven, lux zepen Graphite Edition kinderfietsen, 4 wielen 60st, bandcompressor AUTOMAAT. Onze Ford Mercedes nieuw, lege top kraft, ijsmachine, tel mobilhome is gekend 0487/488429 container 40V, zelf voor kwaliteit, finesse, ---------------------------- 38753 afhalen 014/757329 luxe en comfort en ADVERTEREN? COLOFON KOM TOT GODS ---------------------------- 38752 dit tegen een scherpe Verantwoordelijke uitgever Joeri Tuijaerts GENADE DOOR JEZUS prijs! Wij zorgen voor CHRISTUS!!ZIE:WWW. Uitgeverij Intermedia NV joeri@intermedia.be flexibele vertrekB E K E E R T U . B E TE KOOP aankomsttijden T 0485 555 en 953 ( P E R S www.intermedia.be OONLIJK GEVRAAGD waarbij we 24/7 I N I T I AT I E F, G E E N paraat staan om uw GETUIGE van JEHOVAH)!!!!! Staande klokken met 3 Dit info- en reclameblad verschijnt 2-wekelijks invakantie zorgeloos te ---------------------------- 38747 laten verlopen. Zelfs gewichten, klokken met uw gemeente. EDITIE: in de week uw huisdier is bij ons KLEIN EN VOLGENDE kandelaars, pendules, M I D D Evan L G24 R februari O O T in jouw welkom. christopher@ w e s tbrievenbus. minsters,enz SCHILDER EN grenzeloosgenieten.be zw 011/452791 of BEHANGWERK. GRATIS ---------------------------- 38341 0472/258050 OFFERTE EN ADVIES. ---------------------------- 38666 Te Huur: CHALET in La PERFECT WERK, Muziekliefhebber zoekt Roche 250€/week en CORRECTE PRIJZEN fonoplaten, singles en APPARTEMENT aan & AFSPRAKEN. lp’s uit de 60’,70’,80’en de Côte d’Azur 350€/

TE KOOP

IN

GEMEENTE


AL

LE

DA G

EN

OP

EN

OP

AF

SP

RA

AK

:0

47 82

33

HOFEINDE 14 • ZOLDER • T. 0478 23 37 61

Maandag:

18u - 20u30

Leveren van gasflessen: 0477 99 93 23

Dinsdag:

9u - 19u

Levering: €10

Woensdag:

18u - 20u30

Donderdag:

9u - 19u

Vrijdag:

18u - 20u30

Zaterdag:

9u - 19u

NIEUWE OPENINGSUREN

76 1

Open: elke zaterdag en zondag van 10u tot 18u.

Meer info & prijzen op de website

VERDELER VAN: THOMPSON & O2-FEEL MEER INFO & PRIJZEN: www.fietsenthonnon.be

Houthalenseweg 39 • 3520 Zonhoven • T. 0477 99 93 23 fietsenthonnon@telenet.be

kruiden, thee en specerijen voedingssupplementen etherische oliën huidverzorging voeding

Versterk uw weerstand op natuurlijke wijze! Bezoek onze nieuwe website: gezondheidzonnedauw.be

Heuvenstraat 66 3520 Zonhoven - 011 81 37 67 OPEN di 10u-16u - wo, vr 10u-18u, za 10u-17u


WEDSTRIJD week 06 I 2021

Puzzel en win! Door het correct invullen van de puzzel maakt u kans op:

JASSENKAMER

PRAAL

ZEER KORTE TIJD

OP ELKAAR ZEILVAARTUIG

5 BLOEDVAT

RIV. IN SPANJE

ARRONDISSEMENT

SCHIPPERSKNOOP

6

BAAN JONG SCHAAP GRIEKSE LETTER

EEN ZEKERE

ECHTGENOTE

KLAVIER

3

SPIJKERTJE

WIN een dekbed naar keuze: DONS-SYNTHETISCH-WOL

MAAND VOORSTEL

TEGENOVER (AFK.)

BOOGBAL BIBLIOTHEEK

7

T.W.V. €198

DEEL GEPEPERD DANSPAS

4

gsherhaling

M.a

1

Puzzel en maak kans op een dekbed naar keuze: DONS-SYNTHETISCH-WOL, t.w.v. €198, geschonken door door Winzo. Vul de oplossing en je gegevens in op www.intermedia.be/wedstrijden en Sudoku maak kans bestelling op deze prijs. rooster zo in dat in elketelwoord rij, elke kolom en elk vierkant titel van 3 bij 3 vakjes alle cijfers van 1 tot en met 9 precies één keer Proficiat Ine Vanbuel uit Hechtel. Jij wint een 4-delig voorkomen.

8

7

8

gedorste halmen de oudere

4

9

3

zwaardwalvis

3

voorzetsel

-

beheer

klaar

INSNIJDING

SCHEEPSVLOER

KORTE KOUS

MOEDER

LUIZENEI

SEPTEMBER

7 5

STERKER MAKEN

5

7

errore excepto

INSECTENLARVE

VISIE

8 1

2

3

4

5

6

7

8

9

Los de puzzel op en plaats de omcirkelde letters in onderstaande vakjes en vorm zo het sleutelwoord.

B

G A A R D E E R L O B N E

7 3

C

BIJWOORD

9

2

3 rond

1

ERG GROOT

4

7

inschikkelijk zangnoot

Zwitserland op auto

6

1

2 scheepstouw

8

4

INSECTENETER

KUNSTPRODUCT

STOOT

1

8 dierenverblijf

A

vaartuig

5

inwendig orgaan

5

4

STRAFWERKTUIG

9

voegwoord

ongaarne kleur

ADELLIJKE

2

2

regelmaat

Bijbelse man

VERBRUIKT

PLAATS IN AMERIKA

familielid Vul het

starterset van BEKA t.w.v. €132. . De winnaars worden persoonlijk gecontacteerd.

d.

9

SCHAMELE WONING

VISHAAK

8

aperitiefdrankje

8

9

5 of adres wordt slechts één prijs per wedstrijd toegekend. De Per gezin steenprijzen zijn niet soortuitkeerbaar in speciën of omruilbaar. De prijzen blijven na afsluiting twee maanden ter beschikking. Deze puzzel werd gemaakt door de redactie van “De Puzzelaar”. Ontdek meer en andere puzzels in hun puz6 zelboeken en -tijdschriften verkrijgbaar in de dagbladhandel.

K T D E R E R O M L E L T A G A S P M O T I B K W A O S T O N E T R O K E E P S E P T M P O R S T A K IJ K E M

B O E I E R

P R O N K

O P E E N

T O P I E K G A E N L T

OPLOSSINGEN GEVONDEN? ZO

06

1

2

3

A

B

C

4

5

doelgroep

ZO

06

Vul de oplossing en je gegevens in op www.intermedia.be/wedstrijden en maak kans op deze prijs. De winnaars worden persoonlijk verwittigd. Veel succes!

E D E L E

6

7

8

9


VERVANG JE ASBESTPLATEN DOOR ECO-PANELEN! Van 2m60 tot 6m10 op stock! Groter formaat op bestelling.

OOK VOOR HEKWERK (GEÏMPREGNEERD HOUT)

EN TUINHOUT BENT U BIJ ONS AAN HET JUISTE ADRES!

EIGEN PLAATSINGSDIENST

EUROPARKLAAN 1069, BUS 3 | 3530 HOUTHALEN-HELCHTEREN | 0473 39 06 54 | INFO@LIMBURGSEBOUWMARKT.BE maandag 10u - 12u en 13u30 - 17u30 | dinsdag 9u - 12u en 13u30 - 17u30 | woensdag 9u - 12u en op afspraak donderdag 9u - 12u en 13u30 - 17u30 | vrijdag op afspraak en 13u30 - 17u30 | zaterdag 10u - 15u

Praktizon en AquaMotion zijn samen in zee gegaan om de patiënten nog beter te begeleiden Bij ons kan u terecht voor kinesitherapie, aquakine, osteopathie, gedragstherapie en psychologische begeleiding.

Voordelen van aquakine: • Gewrichten worden minder belast • Spieren worden beter doorbloed • Bewegen in het water gaat veel gemakkelijker • Revalidatie kan sneller gestart worden Aquakine is geschikt voor: • Allerlei spier- en gewrichtsproblemen

Kleine Hellekensstraat 33, 3520 Zonhoven Kempische Steenweg 434, 3500 Hasselt

• Nek- en rugklachten (artrose, hernia, ed.)

info@praktizon.be • www.praktizon.be • T 0475 666 739

• Revalidatie na operatie

• Reumatische aandoeningen


UW VERENIGING IN DE KIJKER De eerste

10 worden

?

Jouw vereniging hier?

Het kan!

TENNIS HALVEWEG ZOEKT UITBATER / PLEINVERZORGER VOLTIJDSE OF HALFTIJDSE (WEEK OM WEEK) FUNCTIE Voor de volledige vacature of meer INFO: stuur een mailtje naar tennis.halveweg@telenet.be

GRATIS gezien!

ZONHOVENSE SIERVOGEL

GEZINSBOND ZONHOVEN GEBOORTEGESCHENK

NEOS

Elke gezinsuitbreiding is een bijzonder moment. Via ons ontvang je een geboortegeschenk (zowel bij geboorte als adoptie, voor zowel het eerste, tweede, derde kindje enz). Geef de uitbreiding door op onderstaand adres. paul.broux@telenet.be

Ook in deze tijd willen we met Neos vooruit. Interesse voor lezingen, uitstappen e.d.? Kom erbij. Info: lindaroebben@hotmail.com

houdt u van vogeltjes, Sluit aan. INFO: Paul T. 011 81 39 00

?

Jouw vereniging hier?

Het kan!

STEUN ‘KOM OP TEGEN KANKER’ Het boek: “Kijken naar de wolken” (88 pagina’s aan verhalen & teksten op rijm) is nu beschikbaar. Stort €12,94 (€10 + €2,94 verzendkosten) op het rekeningnr. van Lempens Guido, BE84 7351 4819 4059, met als mededeling uw naam en volledige adres en het boek is van u. De opbrengst gaat volledig naar Kom op tegen kanker.

EEN EVENT VAN JOUW VERENIGING HIER? Zet je vereniging in the picture met een korte boodschap over jouw activiteit(en).

?

Jouw vereniging hier?

Het kan! voor info & reserveringen mail naar joeri@intermedia.be of bel 0485 55 59 53

MEDICLOWNS plezier & vertier voor zieke kinderen. Sinds 1998 één doel: het ziekenhuisverblijf van kinderen dragelijker maken. Zonder subsidies slagen we er wekelijks in om een clown te sturen naar 9 ziekenhuizen. Jaarlijks doen we zo’n 7000 bezoeken. INFO: www.mediclowns.be


“ WE VO N D EN I N I N T E R MEDIA E E N I JZ E R ST ERKE ME D I APA RTNER”

Philippe Vos Vos Tools

D R U KW E R K

EIGEN TITELS

D I G I TA A L

ONTWERP

Wij maken je wegwijs in de Media Jungle Op www.intermedia.be/contente-cases/vos-tools lees je waarom Philippe nood had aan een marketingpartner.

Ook benieuwd hoe we jou(w) content kunnen maken? www.intermedia.be


ALLERLEI SPRINGKASTELEN Tr ampolines,kindergrim e,clown,tent 5-9m,skydancer,... www.kidsfunst. be - 011-552481 ---------------------------- 29700

Bijlessen afstandsonderwijs vakken : che, fy , wisk , bio - analytische en gestructureerde uitleg 40 jaar ervaring - coachen : ingangsexamen arts examencommissie Brussel - zelfstandig studeren - e-mail: ann. gilis@telenet.be gsm : 0477 841 588

Is uw dak of wand van uw garage, schuurtje, tuinhuis, achterbouw, ... aan vernieuwing toe? Laat ze vervangen door ons met stalen daken wandplaten met of zonder isolatie! Ook voor asbestsanering bent u bij ons aan het juiste adres! Gratis prijsofferte. Bel 24/7 GSM: 0496/56.61.45.

Sint-Vincentius Zonhoven Kievitveldstraat 17 3520 Zonhoven

Gratis af te halen: mest - compost voor siergroententuin, aanleg ---------------------------- 38735 Sint-Vincentius Paulo-vereniging gazon gratis af teahalen. Kunstgras Topkwaliteit: Tel. 0478/699741 Grote kortingen: -50% ---------------------------- 31109 korting UV bestendig, TE KOOP: waterdoorlatend, KindWINTERBANDEN OP en diervriendelijk, VELG : 215/65RIS VAN chloorbestendig DUSTER. 4 VOOR 200 Vanaf 12€/m2 GSM: € TEL: 0494-271418 0475/710869 te ---------------------------- 38728 Houthalen. Bellen voor Wij leggen klinkers hoe afspraak. Kom gerust het moet.Ook riolering lang + terras.Hulp eigenaar

(achter de kerk van Ter Donk)

T. 0472 19 81 41

---------------------------- 38466

---------------------------- 38755

---------------------------- 38767

Topkwaliteit aan lage prijzen. Alle linnen, bedde- en Ten Cate, Abanderado eskimo ondergoed, nachtkledij + lederwaren,... Open op di- do- van 10-18u za van 14 - 18u - geen bancontact. 011-573349 of 0475-344821 Watertorenstraat 11, Heusden-Halheide

magazijnen. Aankoop van inboedels. Info www.magazijntje.eu of 0479587013.

GESLOTEN. ---------------------------- 38736

bijlessen Fy,CHE,WISK

---------------------------- 38421

---------------------------- 20254

Auto’s - Moto’s Wij zoeken auto s voor schroot alles aanbiedingen wij komen gratis ophalen en betalen een wrak vergoeding tel 0476035987 ---------------------------- 38730

- degelijke coaching van 9u tot 12uingangsexamen en van 13u totH 15u. : O M E D E CO R S :

verzamelaar koopt alles uit de tweede wereldoorlog eender welke staat 0487 46 14 06

arts -tandarts examencommissie Brussel - zelfstandig studeren - gsm 0477 841 588 - e-mail: ann. gilis@telenet.be

SCHILDER-BEHANGL A M I N AAT W E R K E N : TOP afwerking voor een TOP prijs! Gratis offerte! 0477/95.48.01

---------------------------- 38734

---------------------------- 38540

---------------------------- 38772

Te koop: Gelijkvloers app. op de Zeedijk in Blankenberge (Hoek F.Ropshelling) aan de vuurtoren. Inkom, inger. keuken, wc, badkamer, 1 slaapkamer, zithoek, eethoek, bergplaats, fietsenstalling en afvalberging ondergronds. Te bezichtigen op afspraak: gsm 0498/64 28 37; 0495/51 77 79

Met 2 is leven zoveel leuker! Actieve, leuke m/v vinden hier nieuwe liefde. Grootste bureau in de regio +32 474/263751 www.bloved.be

sintvincentiuszonhoven@gmail.com

GEVRAAGD Te huur gevraagd: weilanden voor paarden. Regio Heusden, Beringen, Ham. Vanaf 1HA 0485/798613 ---------------------------- 37957

Beste, staan jullie op het punt jullie wagen te verkopen geef dan gerust een seintje 0470 022 944 ---------------------------- 38750

Beste staan jullie op het punt jullie wagen te verkopen dan mogen jullie mij ook eens op bellen 0470 022 944 ---------------------------- 38685

---------------------------- 38726

CONTACT

---------------------------- 38015

Tuinman gezocht voor onderhoud tuin in Heusden, tel 0475/46.22.59

TE HUUR

---------------------------- 38770

IMMO

Prive Wendy afspraak na 14u 0485/90.55.05

tel tel

---------------------------- 38756

TE HUUR : KAMERS VOOR STUDENTEN OF STAGIAIRS EN STUDIOS VANAF 300 TOT 450 € ONMIDD. VRIJ 0478217904

Aktieve weduwnaar zonder kinderen zoekt vriendschap of relatie met alleenstaande of weduwe. Alleen met corona vrije partners en met een vriendschappelijke of knuffelcontact is aanvaardbaar om reden: al bezit je de halve wereld en men heeft geen echte vriendschap of liefde is men straatarm. Inlicht. Of telf. Alles gratis 0479/39.99.33

---------------------------- 38727

---------------------------- 38723

Landbouwgrond gezocht om te bewerken. Voor info 0484427335 ---------------------------- 38687

Te koop half open bouwplaats 4a30ca zeer rustig gelegen in centrum van 3530 Helchteren 0483/421926 ---------------------------- 38754

Te huur: OOSTENDE (Mariakerke) App. 1ste verd. - 50m v. dijk rustig gelegen -max. 4 pers. -gn dieren-wifi - rolstoeltoegankelijk 0495 224 914 ---------------------------- 38759

Opslagruimte 50m2 vorstvrij Meldert-Lummen 0476/54.67.25

Controle mazouttanks Jeritherm ondergronds, bovengronds, met attest en groen dop, onderhoud CV, met attest en waarborg - tel 0476-680896

2x te inl

plaatsen of herstellen of automatiseren. Info 0479/644652 Gratis offerte ---------------------------- 37925

Alle ramen en deuren leveren plaatsen, afwerken, herstellen, sloten maken. Info 0499/775797

Tuinman biedt zijn diensten aan, snoeien, onderhoud, Opkuis, aanplanten, alles buiten!! Eigen materiaal 15€/u 0474/08.30.61

---------------------------- 37622

Voor al uw kleine metsel-, vloer-, en tegelwerken & klusjes zowel binnen als buiten. Tel Francois 0495/604107 - Paco 0497/881884

Zelfstandig schilder binnen en buiten plaatsen van gyproc - laminaat en deuren. Allerhande kleine klusjes. Gratis prijsofferte. Tel 0476/877739 ---------------------------- 37571

A.VML alle grote + kleine renovatiewerken, chape, vloer, gyproc, electr, VC, dakwerken, schilderwerken binnen en buiten, schrijnwerken en isolatiewerken. Tel 0483/437765

---------------------------- 38762

---------------------------- 38742

De Hoffelijkheid maakt van uw tuin een plek om thuis te komen. Nu maken we uw tuin lenteklaar (opschonen, planten) zodat bij de eerste lentezon het klaar staat om van te genieten. Contact: 0494/43.50.30 ---------------------------- 38757

---------------------------- 37465

vrijdag u i t n o d4 i gdecember ingen,… vrijdag 4 december Vrijdag 5totmaart Wij verzorgen van 17:30 20:00al uw drukwerk. Info: van 20:00 van17:30 17:30 tot tot 20:00 0477/68 53 80 Evenementenhal ---------------------------- 34734 Evenementenhal Alle behang, Evenementenhal Rozenkransweg 4 schilderwerken binnen Rozenkransweg 4 4 Rozenkransweg en buiten, gratis

alle doeleinden - tel 011446052

---------------------------- 38383

---------------------------- 27003

k e r s t k a a r t e n ,

---------------------------- 19122

Tuinman voor alle tuinieren, snoeien, opkuis, aanleg, ..... 12,5 per uur 0470511767 ---------------------------- 38729

Alle behang, schilderwerken binnen en buiten, gratis prijsofferte. GSM: 0478/821225

prijsofferte. GSM: 0478/821225 Keuring van 34183 Maak een afspraak om te doneren---------------------------via donorportaal.rodekruis.be of via het gratis nummer 0800 777 00. ---------------------------- 38738 mazouttanks B.H.S. Betontrappen Maak eendeafspraak om te doneren via donorportaal.rodekruis.be of+ viazohet gratis nummer 0800 777 00. Doe de donorzelftest en maak geen nodeloze verplaatsing. ondergrondse tank 110€op www.rodekruis.be/donorzelftest bBreng e k zeker i s t ijenidentiteitskaart g s w e renkmee! e n zo geen nodeloze verplaatsing. Doe de de donorzelftest op www.rodekruis.be/donorzelftest maak bovengronds 80€ met 0478/385270 Breng zeker je identiteitskaart mee!wettelijk attest ook water 011/750723 betonoel@ DIEREN uit de mazouttanks telenet.be halen reinigen van ---------------------------- 32948 mazouttanks en Alle behang, opvullen met bioschuim Waar vind ik de schilderwerken binnen met vlarem attest tel mooiste en gezondste en buiten, gratis 0476/345160 marc Rode Kruis-Zonhoven rodekruis.be/afdeling/zonhoven pups van A tot Z? www. prijsofferte. GSM: bammens erkend rodekruis.be/afdeling/zonhoven hezehof.be - 0477-976111 Rode Kruis-Zonhoven 0478/821225 technicus Lummen HK53211967 ---------------------------- 37924

---------------------------- 37923

TE KOOP Te koop Primo microgolfoven, lux zepen 60st, bandcompressor top kraft, ijsmachine, tel 0487/488429 KOM TOT GODS GENADE DOOR JEZUS CHRISTUS!!ZIE:WWW. B E K E E R T U . B E (PERSOONLIJK I N I T I AT I E F, G E E N GETUIGE van JEHOVAH)!!!!! ---------------------------- 38747

KLEIN EN M I D D E LG R O OT SCHILDER EN BEHANGWERK. GRATIS OFFERTE EN ADVIES. PERFECT WERK, CORRECTE PRIJZEN & AFSPRAKEN. INFO 0479-424966 ZAKELIJK EN PRIVE. ---------------------------- 38737

GEZOCHT alles van oude spelcomputers en flipperkasten ..bv sega nintendo playstation vectrex atari enz .heb je wat in de weg liggen , ik heb er wat voor over 0473861652 ---------------------------- 38763

VERHUUR VAN CONTAINERS voor steenpuin en zuivere grond (eventueel met stenen). Info: 0478/215562

Hakselmaïs in ronde balen geprest => kleine balen +/-400kg grote balen +/- 900kg ideaal voor paarden en alle klein en grootvee. Kunnen afgehaald worden, meer info 0495/25 54 30

---------------------------- 35137

---------------------------- 38660

---------------------------- 38725

ASB schilderwerken. Voor al uw binnen- en buitenschilderwerk. Gebruik alleen de beste verf. Goede afwerking. Tel 0476/619000

Waterputboringen voor ZONHOVEN CENTRUM besproeien van tuin en ZONHOVEN CENTRUM G e b o o r t e k a a r t j e s , gazon en verder voor ZONHOVEN CENTRUM Alle rolluiken: Leveren

---------------------------- 38753

PERSONEEL

---------------------------- 38771

Wdn 65j zoekt vrouw vr relatie 0493/217520 regio Tessenderlo

Bomenverzorging: Zagen, kappen,snoeien v. bomen -gevaarl werken met hoogtewerker 011-728497 of 0499285435, Paal ---------------------------- 38315

40 jaar ervaring Ontvangst van,BIOgoederen in bruikbare staat als leerkracht analytische enplaats DIENSTEN vindt elke woensdag gestructureerede uitleg

---------------------------- 15111

---------------------------- 24578

Garagepoort nodig? Plaatsen of herstellen van uw sectionale poort. Gratis prijsofferte. 0493 24 21 92 (Rudi) Heusden-Zolder.

Onze kledingswinkel Ozanam blijft Leegmaken en ingevolge de huidige Covid-19 opruimen van huizen en maatregelen Lakenhal Paula: mag. 0473257353

Verhuur van minigravers en bulldozers met/of zonder chauffeur, voor alle kleine grondwerken, nivelleren van grond, kleine afbraakwerken, rioleringswerken + kappen van bomen. Gratis prijsofferte - tel 0497-634449 of 011521544

2 mooie appartementen in Spanje v. 145000€, verlichte reklamen bak, nieuwe koersfiets 250€, stroomgroep, hoge drukreiniger, 2 kleine kinderfietsen, 4 wielen Mercedes nieuw, lege container 40V, zelf afhalen 014/757329 ---------------------------- 38752

TE KOOP GEVRAAGD Staande klokken met 3 gewichten, klokken met kandelaars, pendules, westminsters,enz zw 011/452791 of 0472/258050 ---------------------------- 38666

Muziekliefhebber zoekt fonoplaten, singles en lp’s uit de 60’,70’,80’en 90’r jaren in goede staat en originele hoes, bevragen Andre Hendrickx, Stadsveld 19, 2200 Herentals, tel: 014 214782 of stuur uw lijst naar andrew. seven@telenet.be. Grote hoeveelheden en verzamelingen welkom, dit is misschien uw laatste kans om van uw platen af te geraken! ---------------------------- 38707

VAKANTIE Ford Challenger 260 Graphite Edition AUTOMAAT. Onze Ford mobilhome is gekend voor kwaliteit, finesse, luxe en comfort en dit tegen een scherpe prijs! Wij zorgen voor flexibele vertreken aankomsttijden waarbij we 24/7 paraat staan om uw vakantie zorgeloos te laten verlopen. Zelfs uw huisdier is bij ons welkom. christopher@ grenzeloosgenieten.be ---------------------------- 38341

Te Huur: CHALET in La Roche 250€/week en APPARTEMENT aan de Côte d’Azur 350€/ week, info zie www. vakantie.one of tel. 0471/376922 ---------------------------- 38631

Te Huur: APPARTEMENT in MIDDELKERKE (op zeedijk) jan, feb, mrt 275€/week, Paasvakantie 350€/ week, mei en jun 325€/ week. Info zie www. vakantie.one of tel. 0471/376922

Verzamelaar koopt oude koersfietsen Colnago,Merckx, G i o s , g a z e l l e ,Campagnolo,enz teln 0487 46 12 11

---------------------------- 38701

---------------------------- 38733

---------------------------- 38679

TE HUUR: Va k a n t i e w o n i n g e n Ardennen, www. maisonfoly.be, 0475 64 02 04


Gwoon goed, aan de beste prijs Ontdek de producten van Gwoon bij SPAR Express Oostnieuwkerke!

chocoschelpjes of honingringetjes 375 g 4,51/kg

137 g

Ontbijtgranen

Ananasschijven op sap

0,89 Hummus natuur of pikant 150 g 8,33/kg

1,25

1,69 Guacamole 150 g 15,27/kg

2,29

Lay’s Super Chips

Spekblokjes natuur of gerookt 2x 100 g 10,75/kg

2,15 Coca-Cola regular, light of zero 6x 1l

naturel, paprika, peper&zout, pickles of ketchup 200 g

KIES&MIX

-20%

KIES&MIX

-20%

*

*

KORTING

KORTING

*Bij aankoop van 2x multipack Coca-Cola 1l naar keuze.

*Bij aankoop van 2x Lay’s Super Chips 200 g naar keuze.

Tapenade

CREËER JE EIGEN

zongedroogde tomaten of zwarte olijven 140 g 9,93/kg

WELLNESS LNESS - PARADIJS

1,39

l

SPAARACTIE: 28.01 – 24.02

SPARExpressTermolen Moleneindeweg 39A, Zonhoven 011/ 76 99 90 Volg ons: facebook.com/spar.be

Openingsuren ma-vr za zo di

8:00 - 19:00 8:00 - 18:00 8:00 - 17:00 gesloten

zacht sfeerlicht

ontspannend aroma

V.U.: SPAR Express Termolen, Moleneindeweg 39A te Zonhoven. Aanbiedingen geldig zolang de voorraad strekt, per normale hoeveelheden en afgezien van eventuele drukfouten en/of prijswijzigingen. Prijzen uitgedrukt in Euro. Prijzen BTW inbegrepen.

superzachte handdoeken-sets


KIES&MIX

-25% KORTING *

assortiment aangeduid in de winkel 450 g

gehakte spinazie, prei, broccoli of bloemkool 450 g - 800 g

Iglo Diepvriesmaaltijden

Iglo Groenten met roomsaus

*bij aankoop van 2x Iglo uit voorgesteld assortiment naar keuze.

Leerdammer Mini-kaasschnitzels

*bij aankoop van 2x Iglo uit het assortiment aangeduid in de winkel naar keuze.

Imperial Zelfrijzend bakmeel

natuur of met kruiden & pompoenpitten 160 g

1+1

1,1 kg 1,26/kg

KIES&MIX

*

GRATIS

1,39

Imperial Pudding poeder

0,99

10 x 10 g 9,90/kg

1,69

vanille 7 x 50 g 4,83/kg

Imperial Vanillesuiker *-50% korting bij aankoop van 2x Leerdammer uit voorgesteld assortiment naar keuze.

Cristal Alken of Maes Pils LU Cha-Cha

24x 25 cl

14-pack 378 g

14+10

LU Cent wafers 12-pack 540 g

12+2 GRATIS

10+2 GRATIS

GRATIS

*-50% korting bij aankoop van 2 schaaltjes Aubel Daily Fresh naar keuze. ‘21 Aanbiedingen geldig van 11 februari ‘21 t.e.m. 24 februari


Rambol fijne kruiden 19,90/kg

1,99

Frambozen 125 g

2,25

/doosje

/100 g

Kip curry salade 11,50/kg

1,15

Spaanse aardbeien 400 g

/100 g

3,19

/doosje

Aspergeroomsoep

2,99

Spruiten

/l

los

Croissants

1,79

/kg

Bloemkool

1,99

3+1

/stuk

GRATIS

Choco donuts

1+1

Wokmix chop choy

1,75

/schaaltje

300 g

GRATIS

Aanbiedingen geldig van 11 februari ‘21 t.e.m. 24 februari ‘21


Moleneindeweg 39A, Zonhoven 011/ 76 99 90

n Openingsure

ma - vr za zo Petra, Patrick en het hel e SPA R Exp res s-team staan voor je klaar met allerlei promoties om in te bijten!

rig is, Wie ja

trakteer

ELKE WOENSDAG Braadworsten

t!

Dagdeals! ELKE DONDERDAG

di

8u - 19u 8u - 18u 8u - 17u

gesloten

9 jaar! ELKE VRIJDAG Vlaamse carbonade

Gemengd gehakt

3+1

GRATIS

GRATIS

750g +

1 kg +

500g

GRATIS

250g

Wij leveren aan huis! Bestel je voor 16u00? Dan leveren we diezelfde dag nog!*

Plaats je bestelling per mail: ermena@telenet.be of contacteer ons op: 011/76 99 90

2

1

*Niet mogelijk op dinsdag, zon- en feestdagen.


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
inZONHOVEN - week 06 by Binnenbuurt - Issuu