Laukininkų g. 19, Klaipėda
ATNAUJINTA
IKI parduotuvė ATIDARYTA!
-63% Lietuviški trumpavaisiai agurkai, 1 kg 2,31 €, 0,85 €, 2,93 Lt
-40% Sviestinė bandelė VYŠNIA, 1 vnt. 0,32 €, 0,19 €, 0,66 Lt
-21% Grietinė MŪ, 30 % rieb., 360 g, 2,19 €/kg 1,01 €, 0,79 €, 2,73 Lt
-41% Persikai PARAUAYO, 1 kg 2,89 €, 1,69 €, 5,84 Lt
-20% Šaltai rūkytų atlantinių lašišų filė gabaliukai, 100 g, 8,80 €/kg
1,10 €, 0,88 €, 3,04 Lt
Pasiūlymas galioja 2015 06 24-06 30, Laukininkų g. 19, Klaipėda
Jei viso torto ar pyrago Jums per daug, tik paprašykite ir mes atpjausime
-30% Kiaulienos sprandinės šašlykai, 1 kg 5,79 €, 4,05 €, 13,98 Lt
-27% Šviežias sūris SNOWBALLS, 240 g, 2 rūšių, 8,29 €/kg
2,75 €, 1,99 €, 6,87 Lt
Prancūziški batonai ir bandelės parduotuvėje kepami tą pačią dieną.
-20% PAGAMINTA IKI kulinarijos gaminiams Įvairių rūšių
-31% Saldieji pipirai įdaryti šviežiu sūriu, 250 g, 7,96 €/kg
2,89 €, 1,99 €, 6,87 Lt
Čia iš anksto užsisakykite mūsų marinuotos mėsos, gardžių kepsnių ir... Skanaus.
-39%
-39% Malta kava ILLY, 250 g, 21,16 €/kg 8,69 €, 5,29 €, 18,27 Lt
-31% Bulvių traškučiai LAY'S, 285 g, 3 rūšių, 4,53 €/kg 1,88 €, 1,29 €, 4,45 Lt
Jūsų belaukdami sūrį supjaustėme. Reikia smulkiau? Tik paprašykite.
Natūralus negazuotas mineralinis vanduo NEPTŪNAS, 1,5 l, 0,23 €/l 0,58 €, 0,35 €, 1,21 Lt
-30% Alus AMSTEL, 0,5 l, 1,38 €/l 0,99 €, 0,69 €, 2,38 Lt
-25% Degtinė SOBIESKI SUPERIOR, 0,7 l, 8,56 €/l
7,99 €, 5,99 €, 20,68 Lt
ATNAUJINTA
IKI parduotuvė ATIDARYTA!
Pasiūlymas galioja 2015 06 24-06 30, Laukininkų g. 19, Klaipėda
Kosmetika
Druska/cukrus
Sausos sriubos
Egzotika
Padažai
Konservai
Miltai
Konservai
Aliejus
Higiena
Kosmetika Vaikų prekės Tualetinis popierius Valymo priemonės
Valikliai
Indų plovikliai
Skalbimo priemonės
Makaronai
Auto/sodo prekės
Gyvūnų prekės
Kepyklos gaminiai
Kava Šokoladas/saldainiai Sveriami saldainiai Šokoladas
Lojalumo kortelės
Jūsų patogumui didelė automobilių stovėjimo aikštelė, kurioje telpa net 80 automobilių.
Telefono sąskaitos papildymas
Vaisiai
Loterijų bilietai
Džiovinti vaisiai/riešutai
Kasa
Kasa
Kasa
Kasa
Dovanų kortelės
Daržovės
Sezono prekės
Spauda
Indai
Atvirutės
Gyvūnų prekės
Kasa
Sąskaitų išrašymas
Kava
Vaisiai Kruopos
Šaldyti produktai
Informacijos skyriuje teikiamos paslaugos
Sausainiai Sausainiai
Pienas
Prieskoniai
Konditeriniai priedai
Kons. vaisiai/medus Vafliai
Sausainiai
Alkoholis
Sultys
Duoniukai
Arbata
Sūris
Alkoholis
Mineralinis vanduo
Sveikuolių maistas
Dešra
Alkoholis
Alkoholis
Kojinės/pėdkelnės
Alus
Duona
Alkoholis
Vaisvandeniai
Konditerija
Kulinarija Savitarna kulinarija
Bulvių traškučiai
Vaisvandeniai
Konservuotos daržovės
Šaldyti produktai
Dešra
Sūris
Žuvis
Alus Kepta duona
Vaisvandeniai
Jūsų patogumui prekių išdėstymas
Žuvis ant ledo
Žaislai/galanterija
Žuvis
Mėsa