Skip to main content

Plius b10 web

Page 1

3 10

04-0 3 0 15 oja 20 li a g i a m

ly

io pasiū

Šio leidin

10-11

s a i ž e Švi s u i l r de ! o k atvy

1

23 EUR -50% 15 EUR 7 39 Lt

1

Žiediniai kopūstai, 1 vnt.

8

31 EUR -37% 99 EUR 7 68 Lt

1

Šviežias viščiukas maišelyje, 1 kg

5

69 EUR -46% 69 EUR 74 12 Lt

3

Sūris GERMANTO GOUDA, 1 kg, 45 % rieb.

17

23 EUR -25% 37 EUR 98 59 Lt

17

Viskis ir medaus likeris JACK DANIEL’S 0,7 l, 2 rūšių, JAV, 24,82 EUR/l


Šviežias derlius atvyko! Salotos SALANOVA vazonėlyje

4

3

1

0,89 EUR, 3,07 Lt 1 vnt., A lygio parduotuvėse

Salotos FRICILE vazonėlyje 0,89 EUR, 3,07 Lt 1 vnt., A lygio parduotuvėse

Salotos vazonėlyje 0,59 EUR, 2,04 Lt 1 vnt.

2 1 4 3 2

Prieskoniams vazonėlyje −20 %

9

11 12

10

12 9

2

Sviestinės salotos 0,57 EUR, 1,99 Lt 1 vnt.

10

IKI ŪKIS svogūnų laiškai 0,55 EUR, 1,90 Lt 100 g, 5,50 EUR/kg

11

Šviežių ridikėlių ryšulėlis 0,69 EUR, 2,38 Lt 1 vnt.

Daigintai produkcijai −20 % 1 vnt., A lygio parduotuvėse

Pasiūlymai galioja tik IKI parduotuvėse, kurių sąrašą rasite p. 10-11. Prekių kiekis ribotas

1 vnt., A lygio parduotuvėse


Ką tik nuskintas, iš ten, kur jis šviežias. Švieži smailieji kopūstai, prieskoninės žolės, įvairiausios salotos ir daugybė kitų – paragaukite tikro pavasario.

6 5

Itališkoms salotoms LA VENETA −25 %

7

Mažieji špinatai

0,86 EUR, 2,97 Lt 150 g, 5,73 EUR/kg

Salotos ROMAINE 0,99 EUR, 3,42 Lt 1 vnt.

8

Šviežių prieskonių, krapų, petražolių ryšulėlis 0,69 EUR, 2,38 Lt 1 vnt., 3 rūšių

A lygio parduotuvėse

75 g

A lygio parduotuvėse

6 5

8

14 7

16

17

13

15

18

15

Fasuoti žalieji žirneliai

1,99 EUR, 6,87 Lt 250 g, 7,96 EUR/kg

13

Švieži smailieji kopūstai 1,59 EUR, 5,49 Lt 1 kg, A lygio parduotuvėse

14

Fasuotos žirnių ankštys

1,49 EUR, 5,14 Lt 250 g, 5,14 EUR/kg A lygio parduotuvėse

A lygio parduotuvėse,

18 17

16

Švieži česnakai

3,99 EUR, 13,78 Lt 1 kg, A lygio parduotuvėse

Šviežios bulvės

0,79 EUR, 2,73 Lt 1 kg, A lygio parduotuvėse

Šviežių svogūnų ryšulėlis

0,59 EUR, 2,04 Lt 1 vnt., A lygio parduotuvėse

3


4

03 EUR -25% 6 EUR

020

90 Lt

Mažas ekleras su kavos aromatu, 40 g, 6,50 EUR/kg (pasiūlymas galioja didžiosiose IKI parduotuvėse)

1

81 EUR 66 EUR 00 23 Lt

6

4

Tortas ŠANSAS, 1 kg (pasiūlymas galioja didžiosiose IKI parduotuvėse)

Jogurtinis vaisinis pyragas, 1 kg (pasiūlymas galioja didžiosiose IKI parduotuvėse)

3

04 EUR -33%

5

9 EUR

021

00 Lt

Sluoksniuota bandelė su plikytu kremu

90 g, 3,22 EUR/kg (pasiūlymas galioja didžiosiose IKI parduotuvėse)

14 EUR 19 EUR

14

11 Lt

Daržovės su kepta kalakutiena ir sojos padažu 230 g, 5,17 EUR/kg

5

-20% Silkei pataluose, 200 g, 1 kg 4

40 EUR 29 EUR 36 11 Lt

3

Karštai rūkyta karšio išplėstinė, 1 kg

9

86 EUR 99 EUR 14 24 Lt

6

Užkeptas kalakutienos kepsnys, 1 kg

7

56 EUR 69 EUR 19 15 Lt

4

Karštai rūkyta argentininė jūros lydeka be galvos, 1 kg

Išsamią informaciją apie „Pagaminta IKI“ konditerijos ir kulinarijos grąžinimo tvarką rasite parduotuvių informacijos skyriuose ir www.iki.lt.

0

55 EUR -21% 34 EUR 99 14 Lt


-25% Virtoms dešrelėms NEMATEKAS

210 g, 240 g, 800 g, 1 kg, 5 rūšių

9

28 EUR 60 EUR

28

98 Lt

Unikalaus aromato ir švelnios tekstūros Parmos kumpis gaminamas iš rinktinės Italijoje užaugintos kiaulienos. Šis kumpis puikiai tiks prie makaronų patiekalų ar sumuštinių su itališka duona.

IKI GOURMET PROSCIUTTO DI PARMA vytintas kumpis, 70 g, 37,14 EUR/kg

-15% BANIONIO ŪKIO virtam vyniotiniui KAIMIŠKAS KARKOS, KIAULIENOS, ŠVENTINIS, 3 rūšių

i!

99 EUR 78 13 Lt

3

Kepta kiaulienos šoninė su kaulu, 1 kg

73 EUR

n em okama

2

49EUR

1

7 Lt

59

Rūkytas kumpis griežinėliais VALSTIEČIŲ, 105 g,

4

40 EUR 60 EUR 43 12 Lt

3

Vištienos peteliai su rūkyta šonine, 1 kg

1,73 EUR/vnt., 5,97 Lt/vnt.

1

23 EUR -31% 59 EUR 9 54 Lt

1

Virtas rūkytas kalakutienos servelatas ARVI 300 g, 5,30 EUR/kg

8

60 EUR 92 EUR 99 16 Lt

4

PREMIUM OVEN viščiukų šlaunų mėsa medaus ir garstyčių marinate, 1 kg

-25% Šaltai rūkytai dešrai, karštai rūkytam servelatui SAMSONO, 220 g, 230 g, 2 rūšių 5


9

87 EUR

0

4 uažin3ą! k

0 Lt

30

,00 Lt 9 EUR | 1

te 0,2 sutaupo

Šokolado ir riešutų desertas ROBBY 4 YOU 4 x 100 g, 2,18 EUR/kg

71

10 EUR -25% 99 EUR 59 27 Lt

7

Pagamintas SAINT FLOUR pieninėje, pačioje AUVERGNE regiono širdyje, iš 100% prancūziško pieno. Šis sūris pasižymi stipriu ir išskirtiniu skoniu, plona plutele bei lengva mėlynojo pelėsio tekstūra, kuri tiesiog tirpsta burnoje.

Pelėsinis sūris REMBERTER, 1 kg, 50 % rieb. A lygio parduotuvėse

8

4

43 EUR 9 83 Lt

2

Plombyras NYKŠTUKAS dėžutėje 800 ml, 4 rūšių, 3,04 EUR/l

2

12 EUR -23% 95 EUR 8 32 Lt

20 EUR -28% 45 EUR 1 50 Lt

Rūkytas lydytas sūris su kumpiu NAMINIS

Šaldytas štrudelis su varške, su obuoliais, 600 g, 2 rūšių, 2,42 EUR/kg

0

250 g, 40 % rieb., 3,80 EUR/kg

1

5 EUR

041

55 Lt

Kefyras ŽEMAITIJOS PIENAS

0,5 kg, 2,5 % rieb., 0,90 EUR/kg, A lygio parduotuvėse

14 EUR -20% 16 EUR

14

01 Lt

Brandintas sūris sūryme SIRTAKIS 200 g, 50 % rieb., 5,80 EUR/kg

2

-20% Sumuštinių duonai, duonelėms, batonui AUKSĖ 250 g, 280 g, 320 g, 3 rūšių

09 EUR 79 EUR

02

73 Lt

Duona PIRKLIŲ, 650 g, 1,22 EUR/kg

9

13 EUR 15 EUR

13

97 Lt

Sviestas ŽEMAITIJOS, 200 g, 82 % rieb., 5,75 EUR/kg

2

20 EUR 85 EUR

16

29 Lt

1

23 EUR 09 EUR

27

19 Lt

Bandelės PIENIŠKOS, 280 g, 350 g, 2 rūšių

Pasiūlymai galioja tik IKI parduotuvėse, kurių sąrašą rasite p. 10-11. Prekių kiekis ribotas

5

05 EUR -22%

6

33 EUR -28%


5

6

14 EUR -20%

37 EUR -23%

16 EUR 1 40 Lt

1

Marinuota silkių filė aliejuje KAPITONO 240 g, 4,83 EUR/kg, A lygio parduotuvėse

6

89 EUR 8 99 Lt

2

Raudonieji lašišinių žuvų ikrai AUKSinis ERŠKETAS, 50 g, 57,80 EUR/kg

-20% Šaldytoms jūros gėrybėms TOP BUDGET, ODYSSEE, 250 g, 400 g, 500 g, 5 rūšių

5

24 EUR -24% 84 EUR 7 63 Lt

18 EUR -21% 45 EUR 9 49 Lt

-20%

Konservuotas tunas JOHN WEST, 200 g, 2 rūšių,

Marinuoti agurkėliai SPILVA, 670 g, 2,16 EUR/kg

Makaronams ir pomidorų padažams BARILLA

1

1

9,22 EUR/kg, A lygio parduotuvėse

0

7 rūšių, A lygio parduotuvėse

5

13 EUR -24% 8 EUR

093

37 Lt

Pomidorų kečupas KĖDAINIŲ

480 g, 2 rūšių, 2,03 EUR/kg, A lygio parduotuvėse

14 EUR -30% 01 EUR

13

52 Lt

Gėrimas CAPRIO, 2 l, 4 rūšių, 0,51 EUR/l

1

10 EUR 86 EUR

02

97 Lt

Majonezas VILNIUS PROVANSALIO, su krapais, be cholesterolio, 450 ml, 3 rūšių, 1,91 EUR/l

-30%

-30%

IKI GOURMET prieskoniams, įvairių rūšių

Sultiniams, makaronams NATUR COMPAGNIE 7 rūšių, A lygio parduotuvėse

7


6

2

53 EUR -25% 99 EUR 78 13 Lt

-30%

78 EUR -33% 21 EUR 99 17 Lt

Sausas vynas su saugoma kilmės vietos nuoroda CHATEAU DE TURCY MINERVOIS, 0,75 l, Prancūzija,

Sausam vynui su saugoma kilmės vietos nuoroda VILLA MOLINO, 0,75 l, 2 rūšių, Italija, A lygio parduotuvėse

A lygio parduotuvėse

3

5

Vynas BELLINGHAM, 0,75 l, 2 rūšių, PAR, 6,95 EUR/l

5,32 EUR/l, A lygio parduotuvėse

9

86EUR 4 EUR

7225

00 Lt

Likeris VANA TALLINN, 0,5 l, Estija, 14,48 EUR/l

9

21 EUR 99 17 Lt

5

Trauktinė ČEPKELIŲ, 0,5 l, 2 rūšių, Lietuva, 10,42 EUR/l

5

45

12 EUR -35% 99 EUR 59 27 Lt

7

Brendis GLORIA 7*, 0,7 l, Lietuva, 11,42 EUR/l

0

28 EUR -31% 99 EUR 7 68 Lt

09 EUR -30% 66 EUR 8 22 Lt

11 EUR -27% 79 EUR 9 23 Lt

Gazuotas sidras LA COLVERT

Alus CARLSBERG, 0,5 l, 1,32 EUR/l

Alus SHOFFERHOFER, 0,5 l, Vokietija, 1,58 EUR/l

1

0,75 l, 2 rūšių, Lietuva, 2,65 EUR/l, A lygio parduotuvėse 8

0

0

A lygio parduotuvėse

Vartodami alkoholį, rizikuojate savo sveikata, šeimos ir visuomenės gerove.

6

66 EUR -21%


9

-30% Putojančiam vynui FREIXENET, 0,75 l, 3 rūšių, Ispanija A lygio parduotuvėse

75 EUR -29% 29 EUR 27 18 Lt

Pusiau saldus vynas su saugoma kilmės vietos nuoroda ROC DE MIREMONT, 0,75 l, 2 rūšių,

Sausas vynas su saugoma kilmės vietos nuoroda CASTELL DE LA COMANDA RESERVA, 0,75 l,

4

Prancūzija, 5,40 EUR/l, A lygio parduotuvėse

37

8

17 EUR -33% 58 EUR 98 39 Lt

73 EUR -20%

Tekila SIERRA, 0,5 l, 2 rūšių,

Degtinė AMBER GOLD, 0,5 l, Lietuva, 11,78 EUR/l

11

Meksika, 23,16 EUR/l, A lygio parduotuvėse

9

3

70 EUR -42% 05 EUR 98 13 Lt

89 EUR 34 20 Lt

5

8

5

Ispanija, 7,06 EUR/l

75

34 EUR -42% 99 EUR 02 69 Lt

19

Konjakas COGNAC ALEXANDRE LEOPOLD XO 0,7 l, Prancūzija, 28,56 EUR/l, A lygio parduotuvėse

5

15 EUR -20% 27 EUR 9 43 Lt

05 EUR -30% 41 EUR 2 14 Lt

14 EUR -24% 10 EUR 9 37 Lt

IKI ŪKIS gira, 1 l

Silpnai gazuotas natūralus mineralinis vanduo TICHĖ, 1,5 l, 0,27 EUR/l

Lazdelės LA MOLE, 200 g, 3 rūšių, 5,49 EUR/kg

1

0

1

9


99 EUR 2 34 Lt

0

-20%

Aromatizuotai juodajai arbatai DILMAH 20 g, 30 g, 8 rūšių, A lygio parduotuvėse

Sausiems pusryčiams NESTLE ir batonėliams FITNESS, įvairių rūšių

-20%

-25%

Sveriamiems zefyrams NAUJOJI RŪTA, 3 rūšių

Šokoladams ir saldainiams KALEV

9

19 EUR -34% 30 EUR 9 44 Lt

1

Gyvų tulpių puokštė, 3 vnt., vazoninė gėlė SAINTPAULIKA, 1 vnt.

8

38 EUR -48% 99 EUR

16

87 Lt

Sveriami želė saldainiai cukruje JELLY 1 kg, A lygio parduotuvėse

40 g, 95 g, 100 g, 110 g, 200 g, 1 kg, įvairių rūšių A lygio parduotuvėse

1

5

52 EUR -23%

14 EUR -20%

-35%

9 EUR

3913

78 Lt

Sveriami saldainiai ANANASINIAI 1 kg, A lygio parduotuvėse

5 EUR

113

97 Lt

Javainių batonėliams ir dribsniams ACTIVE&FIT, 25 g, 350 g, 7 rūšių

Prancūziški pyragėliai TALER 185 g, 6,22 EUR/kg

A lygio parduotuvėse

Prekes, pažymėtas A lygiu, rasite tik šiose parduotuvėse: A lygio IKI parduotuvės Alytus: Naujoji g. 2C. Druskininkai: Čiurlionio g. 107. Didžioji Riešė: Molėtų g. 13. Kaunas: P. Lukšio g. 60; Kovo 11-osios g. 22. Klaipėda: Herkaus Manto g. 84; Taikos pr. 28. Šiauliai: Vilniaus g. 220, Gardino g. 2. Šilutė: Dariaus ir Girėno g. 11. Vilnius: Žirmūnų g. 2; Viršuliškių g. 40; Fabijoniškių g. 2A; Šeškinės g. 32; Mindaugo g. 25, Nemenčinės pl. 2.

10

Prekes, prie kurių nenurodyti lygiai, rasite A ir B lygių B lygio IKI parduotuvės Alytus: Jaunimo g. 24; A. Juozapavičiaus g. 13. Biržai: Vytauto g. 27. Elektrėnai: Draugystės g. 13. Galgiai: Centrinė g. 62. Gargždai: Klaipėdos g. 60. Garliava: Vytauto g. 67 / K. Donelaičio g. 2; S. Lozoraičio g. 2. Grigiškės: Kovo 11-osios g. 39B. Jonava: Chemikų g. 1; Kosmonautų g. 1. Jurbarkas: S. Dariaus ir S. Girėno g. 25.

parduotuvėse*: Kaišiadorys: Gedimino g. 116. Kaunas: Jonavos g. 3; Varnių g. 38A; V. Krėvės pr. 57; V. Krėvės pr. 97; Baltijos g. 59; Šiaurės pr. 91; Partizanų g. 134; Raudondvario pl. 166; Didžioji g. 98; Jotvingių g. 15; Baltų pr. 81; Savanorių pr. 214A; Veiverių g. 150; Kuršių g. 44; Žemaičių pl. 23. Kėdainiai: Tilto g. 2; Gegučių g. 13; J. Basanavičiaus g. 80. Klaipėda: Laukininkų g. 19; Taikos pr. 115; Liepojos g. 238; Vingio g. 14; Debreceno g. 54; Taikos pr. 109; Butkų Juzės g. 9.

Pasiūlymai galioja tik IKI parduotuvėse, kurių sąrašą rasite p. 10-11. Prekių kiekis ribotas

4

14 EUR -31%

-30%


-25%

-25%

-25%

Produkcijai TIMOTEI, RADOX, įvairių rūšių

Skalbimo milteliams REX, įvairių rūšių

Higieniniams paketams, įklotams, tamponams GENTLE DAY, 8 rūšių

-25%

-30%

-50%

Skustuvams ir peiliukams WILKINSON, 6 rūšių

Vonios ir durų kilimėliams, vonios užuolaidoms

Tualetų valikliams HARPIC, 0,75 l, 6 rūšių

įvairių rūšių

-40% Puodams, 1,5 l, 2,2 l, 3,2 l, 3 rūšių (nuolaida netaikoma BERGHOFF prekėms)

Kretinga: Savanorių g. 44 / Topolių g. 2. Marijampolė: Vytauto g. 48A; Šaulių g. 37; Vilkaviškio g. 72. Mažeikiai: Žemaitijos g. 51 / Sedos g. 18; Skuodo g. 1; Pagiriai: Durpių g. 40. Palanga: Taikos g. 68A. Panevėžys: Ukmergės g. 18; Nemuno g. 70-1; Piniavos g. 10; Lėvens g. 10; Kniaudiškių g. 6; S. Kerbedžio g. 12A. Radviliškis: Gedimino g. 31B. Ramučiai: Centrinė g. 56. Raseiniai: Vilniaus g. 101.

Rokiškis: Jaunystės g. 1. Rudamina: Gamyklos g. 26. Skuodas: Vilniaus g. 34A. Tauragė: Gedimino g. 21A. Telšiai: Plungės g. 4; Masčio g. 1. Trakai: Vytauto g. 60. Ukmergė: Vilniaus g. 62. Varėna: Vytauto g. 18. Vilkaviškis: Vienybės g. 47. Vilnius: Sodų g. 22; Šeškinės g. 22; Priegliaus g. 1; Jeruzalės g. 17; Senasis Ukmergės kelias 8; Juodasis kelias 35; Architektų g. 43 / 31; Didlaukio g. 80A; S. Stanevičiaus g. 23;

Antakalnio g. 42; Liepkalnio g. 70; A. J. Povilaičio g. 20; L. Asanavičiūtės g. 17; Antakalnio g. 73; Rygos g. 41; Parko g. 34A; Saulėtekio al. 43; Žirmūnų g. 106; Žemynos g. 2; Buivydiškių g. 17; P. Lukšio g. 34; Sėlių g. 54 / Žalioji g. 2; Mokslininkų g. 9A; Jonažolių g. 1. Visaginas: Taikos g. 80A; Veteranų g. 2. *Kai kurių leidinyje pateiktų prekių galite nerasti žemesnio lygio IKI parduotuvėse (B lygio IKI parduotuvėse), ieškokite jų A lygio IKI parduotuvėse.

11


3 10

04-0 3 0 15 oja 20 li a g i a m

10-11

ly

io pasiū

Šio leidin

-20% Vytintam kumpiui, vytintai dešrai MŪSŲ DVARO 90 g, 200 g, 2 rūšių

3

57 EUR -35% 3 EUR

-30%

3712

88 Lt

Malta kava AROMA PLATINUM

Saldainiams ir šokoladams GEISHA, įvairių rūšių

500 g, 2 rūšių, 7,45 EUR/kg, A lygio parduotuvėse

KeptAS Paprastasis pagras druskoje

ienis irtad v t e k

5 03 0 2015

Reikės: 1 kg druskos, 500 g paprastojo pagro, 1 kiaušinio baltymo, šiek tiek petražolių, šakelės rozmarinų, 1 citrinos, kelių salotų lapų, ridikėlių.

79

14 EUR -32%

Gaminimas:

9 EUR

9934

49 Lt

Paprastasis pagras, 1 kg (pasiūlymas galioja tik tose IKI parduotuvėse, kuriose yra šviežios žuvies vitrina)

Lietuvoje ši žuvis dėl panašumo į pamėgtą ir pažįstamą auksaspalvę doradą žinoma kaip rožinė dorada. Ši švelnaus skonio žuvis ypač tinka įvairių prieskonių skoniui atskleisti, ją galima virti garuose, kepti ant grotelių ar orkaitėje.

Nuplaukite žuvį ir prapjaukite odelę viršuje. Prikimškite ją petražolėmis. Kiaušinio baltymą išplakite mikseriu iki standžių putų ir sumaišykite su druska. Kepimo skardą apibarstykite druska ir dėkite žuvį, aplašinkite citrinos sultimis ir pabarstykite rozmarinais. Užklokite druska. Kepkite 200 laipsnių temperatūroje apie 20 min. Kai žuvis iškeps, druską nuvalykite, galvą nupjaukite, odelę nulupkite. Patiekite su šviežiomis daržovėmis. Skanaus!

6

37 EUR -38% 1 EUR

237

98 Lt

Tualetinis popierius RENOVA FRAGRANCE 12 rit., 0,19 EUR/rit.

į

adien

m į, sek n e i 3 d ta 50 201 į, šeš n e i d nkta Šį pe 8 06-0

1

9

89EUR -22%

95 EUR

6 24

00 Lt

MAASDAM sūris, 1 kg, 45 % rieb.

52EUR -28%

75 EUR

3 12

95 Lt

Atvėsinti kamčiatkiniai vaivorykštiniai upėtakiai, 1 kg

-20% IKI ŪKIS šviežiai jautienai

(pasiūlymas galioja tik tose IKI parduotuvėse, kuriose yra šviežios žuvies vitrina)

Specialių rinkinių, produktų kainos yra nurodytos eurais ir litais ir garantuojamos iki 2015 03 10 tik tam tikrose parduotuvėse, kurių sąrašas pateiktas 10-11 puslapyje (išskyrus tuos atvejus, kai baigsis prekių atsargos ar atsiras kitų kliūčių, nepriklausomų nuo mūsų valios). Nuolaidos nesumuojamos. Nuolaidos suteikiamos kasoje. Nuolaidos netaikomos Cento prekės ženklu pažymėtoms prekėms. Prekių kiekis ribotas. Leidinyje nurodytas prekių rūšių skaičius gali nesutapti su IKI EXPRESS parduotuvių turimu asortimentu. Jei leidinyje kainos ar kita informacija apie prekes nesutampa su pateikta parduotuvėse, prašom leidinyje nurodytas kainas ir informaciją laikyti spaudos klaida. Specialūs pasiūlymai tik lojalumo kortelių turėtojams galioja kasoje pateikus IKI PREMIJA kortelę arba kortelę MYLIMIAUSIA . Mieli pirkėjai, mums svarbu Jūsų nuomonė bei pasiūlymai! Nemokama infolinija 8 800 11 454 (darbo dienomis nuo 8:00 iki 17:00 val.), el. paštas atsiliepimai@iki.lt.


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
Plius b10 web by IKI - Issuu