Skip to main content

0408 0414 gelezinis vilkas akcijosiii

Page 1

Geležinio Vilko g. 9A, Vilnius

NAUJA IKI parduotuvė

JAU ATIDARYTA!

-25% Šviežiai kiaulienai, 1 kg

-30% Makaronams GINTARINIAI, 7 rūšių Pasiūlymas galioja 2015 04 08-04 14, IKI parduotuvėje Geležinio Vilko g. 9A, Vilnius


Jei viso torto ar pyrago Jums per daug, tik paprašykite ir mes atpjausime

-32% Kriaušės CONFERENCE, 1 kg 1,59 €, 1,08 €, 3,73 Lt

-31% Jogurtinis vaisinis pyragas, 1 kg,

5,50 €, 3,79 €, 13,09 Lt

Prancūziški batonai ir bandelės parduotuvėje kepami tą pačią dieną.

-29% Sveriami svogūnai, 1 kg 0,24 €, 0,17 €, 0,59 Lt

-39% Saldainiai PUPA, 1 kg 4,92 €, 2,99 €, 10,32 Lt

Jūsų belaukdami sūrį supjaustėme. Reikia smulkiau? Tik paprašykite.

-25%

-31%

DVARO sviestas, 200 g, 82 % rieb., 4,95 €/kg 1,33 €, 0,99 €, 3,42 Lt

SUMUŠTINIŲ batonas, 350 g, 1,40 €/kg 0,72 €, 0,49 €, 1,69 Lt

-32%

-26%

Natūralus gazuotas mineralinis vanduo VYTAUTAS, 1, 5 l, 0,26 €/l 0,58 €, 0,39 €, 1,35 Lt

ŠIMTMEČIO degtinė, 0,5 l, Lietuva, 9,58 €/l 6,50 €, 4,79 €, 16,54 Lt

Čia iš anksto užsisakykite mūsų marinuotos mėsos, gardžių kepsnių ir... Skanaus.

NAUJA IKI parduotuvė JAU ATIDARYTA!

Pasiūlymas galioja 2015 04 08-04 14, IKI parduotuvėje Geležinio Vilko g. 9A, Vilnius


Jūsų patogumui žemėlapis, kur rasite NAUJĄ IKI parduotuvę

NAUJA IKI parduotuvė JAU ATIDARYTA!

Jūsų patogumui prekių išdėstymas Džiovinti vaisiai

Saldainiai

Konservai

Sausos sriubos

Cukrus Savitarna kulinarija

Duona Bandelės

Alkoholis Žuvis

Mėsa

Kepta duona

Padažai

Žuvis Žuvis ant ledo

Čipsai

Alkoholis

Vaisvandeniai

Alus Alus

Sūris

Vanduo

Alkoholis

Egzotika

Aliejus

Makaronai

Gėrimai

Kulinarija

Sveikuolių dribsniai

Vanduo

Miltai

Kosmetika

Kruopos

Šaldyti produktai

Krekeriai

Sultys

Higiena

Skalbimo priemonės

Auto

Kosmetika

Sodas

Valikliai

ir dovanos

Indai

Sezono prekės

GELES

Tualetinis popierius

Kasa

2400x800x140

Valymo pr.

Gyvūnų prekės

Geles ir dovanos

Kojinės/pėdkelnės

Kasa

Vaikų prekės

Galanterija

Kasa

Vafliai

Žaislai

Duoniukai

Kanceliarija

Sūris

Druska Kons. vaisiai/medus

Spauda

Vafliai

Sausainiai

Šakotis

Vafliai

Pienas

Dešros

Prieskoniai

Džiūvesėliai

Sausainiai

Arbata

Arbata Kava

Kava

Šokoladai

Vaisiai

Šokoladas/saldainiai

Vaisiai

Konservuotos daržovės

Konditerija

Daržovės

Karamelė

Čia taip pat Geles ir dovanos rasite

Mėsa

2400x800x140

GELES Informacijos ir dovanos skyriuje teikiamos paslaugos 2400x800x140

Jūsų patogumui didelė automobilių stovėjimo aikštelė, kurioje telpa net 80 automobilių.

Sąskaitų išrašymas

Lojalumo kortelės

Dovanų kortelės

Telefono sąskaitos papildymas

Loterijų bilietai


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
0408 0414 gelezinis vilkas akcijosiii by IKI - Issuu