Skip to main content

0401 0407 gelezinis vilkas akcijosii

Page 1

Geležinio Vilko g. 9A, Vilnius

NAUJA IKI parduotuvė

JAU ATIDARYTA!

VELYKŲ ĮDARYTAS KARPIS

-28% Gyvi paprastieji karpiai, 1 kg

3,47 €, 2,49 €, 8,60 Lt

1,73 € Lietuviški ilgavaisiai agurkai, 1 kg

Jums reikės: 1 karpio 4 riek. batono 125 ml pieno 2 svogūnų 60 g sviesto 2 v. š. smulkintų petražolių 125 ml grietinėlės 50 g pievagrybių 2 citrinų 1 v. š. sviesto 1 kiaušinio trynio 1 kiaušinio Druskos ir pipirų pagal skonį Batono riekes išmirkykite šiltame piene, nuspauskite ir permalkite mėsmale arba suplakite elektriniu smulkintuvu. Svieste trumpai patroškinkite smulkintus svogūnus, petražoles ir pievagrybius. Sumaišykite juos su batonu, kiaušiniu, kiaušinio tryniu, druska ir pipirais. Išvalytą žuvį nuplaukite, nusausinkite ir pilvo ertmę pripildykite įdaro. Kad įdaras neiškristų, pilvo apačią susekite mediniais iešmeliais. Įtrinkite druska ir pipirais, dėkite į skardą ir apliekite lydytu sviestu. Kepkite 15 min. iki 220°C įkaitintoje orkaitėje, tada apliekite grietinėle ir dar 20 minučių pašaukite į orkaitę. Skystį likusį iškepus žuviai nupilkite į nedidelį puodelį, įpilkite 1 citrinos sultis, užvirinkite. Nukelkite nuo ugnies ir įplakite kiaušinių trynius. Plakite, kol padažas taps kreminės konsistencijos. Keptą žuvį patiekite su padažu.

Pasiūlymas galioja 2015 04 01-04 07, IKI parduotuvėje Geležinio Vilko g. 9A, Vilnius


Jei viso torto ar pyrago Jums per daug, tik paprašykite ir mes atpjausime

-22% Malta kiauliena, 1 kg 2,98 €, 2,31 €, 7,98 Lt

-36% Virtos pieniškos SAMSONO dešrelės, 310 g, 4,16 €/kg 2,02 €, 1,29 €, 4,45 Lt

Prancūziški batonai ir bandelės parduotuvėje kepami tą pačią dieną.

-27% Kepti broilerių ketvirčiai, 1 kg,

4,41 €, 3,18 €, 10,98 Lt

-26% BOČIŲ duona, 500 g, 1,10 €/kg 0,75 €, 0,55 €, 1,90 Lt

Jūsų belaukdami sūrį supjaustėme. Reikia smulkiau? Tik paprašykite.

-30% TILŽĖS puskietis sūris, 1 kg, 45 % rieb. 6,29 €, 4,59 €, 15,85 Lt

-33% Sveriami saldainiai NOMEDA, 1 kg

7,24 €, 4,79 €, 16,54 Lt

-31% Malta kava DALLMAYR PRODOMO, 500 g, 8,98 €/kg 6,08 €, 4,19 €, 14,47 Lt

-46% Degtinė FINLANDIA, 0,7 l, Suomija, 11,41 €/l 14,99 €, 7,99 €, 27,59 Lt

Čia iš anksto užsisakykite mūsų marinuotos mėsos, gardžių kepsnių ir... Skanaus.

NAUJA IKI parduotuvė JAU ATIDARYTA!

Pasiūlymas galioja 2015 04 01-04 07, IKI parduotuvėje Geležinio Vilko g. 9A, Vilnius


Jūsų patogumui žemėlapis, kur rasite NAUJĄ IKI parduotuvę

NAUJA IKI parduotuvė JAU ATIDARYTA!

Jūsų patogumui prekių išdėstymas Džiovinti vaisiai

Saldainiai

Konservai

Sausos sriubos

Cukrus Savitarna kulinarija

Duona Bandelės

Alkoholis Žuvis

Mėsa

Kepta duona

Padažai

Žuvis Žuvis ant ledo

Čipsai

Alkoholis

Vaisvandeniai

Alus Alus

Sūris

Vanduo

Alkoholis

Egzotika

Aliejus

Makaronai

Gėrimai

Kulinarija

Sveikuolių dribsniai

Vanduo

Miltai

Kosmetika

Kruopos

Šaldyti produktai

Krekeriai

Sultys

Higiena

Skalbimo priemonės

Auto

Kosmetika

Sodas

Valikliai

ir dovanos

Indai

Sezono prekės

GELES

Tualetinis popierius

Kasa

2400x800x140

Valymo pr.

Gyvūnų prekės

Geles ir dovanos

Kojinės/pėdkelnės

Kasa

Vaikų prekės

Galanterija

Kasa

Vafliai

Žaislai

Duoniukai

Kanceliarija

Sūris

Druska Kons. vaisiai/medus

Spauda

Vafliai

Sausainiai

Šakotis

Vafliai

Pienas

Dešros

Prieskoniai

Džiūvesėliai

Sausainiai

Arbata

Arbata Kava

Kava

Šokoladai

Vaisiai

Šokoladas/saldainiai

Vaisiai

Konservuotos daržovės

Konditerija

Daržovės

Karamelė

Čia taip pat Geles ir dovanos rasite

Mėsa

2400x800x140

GELES Informacijos ir dovanos skyriuje teikiamos paslaugos 2400x800x140

Jūsų patogumui didelė automobilių stovėjimo aikštelė, kurioje telpa net 80 automobilių.

Sąskaitų išrašymas

Lojalumo kortelės

Dovanų kortelės

Telefono sąskaitos papildymas

Loterijų bilietai


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
0401 0407 gelezinis vilkas akcijosii by IKI - Issuu