Skip to main content

0325 0331 gelezinis vilkas akcijosi

Page 1

Geležinio Vilko g. 9A, Vilnius

NAUJA IKI parduotuvė

JAU ATIDARYTA!

-31% Malta kava LAVAZZA CLUB, 250 g, 14,36 €/kg 5,21 €, 3,59 €, 12,40 Lt

DEGUSTACIJOS

KVIEČIAME

PARAGAUTI!

-33% Saldainiai RAFFAELLO, 150 g, 11,53 €/kg 2,60 €, 1,73 €, 5,97 Lt Kovo 25 d., 16.00-19.00 val. PAGAMINTA IKI pyragaičių, kavos ir arbatos. Kovo 26 d., 16.00-19.00 val. PAGAMINTA IKI torto, kavos ir arbatos. Kovo 27 d., 16.00-19.00 val.

PAGAMINTA IKI sausainių, kavos ir arbatos.

Pasiūlymas galioja 2015 03 25-03 31, IKI parduotuvėje Geležinio Vilko g. 9A, Vilnius


Prašykite atpjauti patikusį mėsos gabaliuką, jį sumalti, sukapoti ar supjaustyti porcijomis.

-20% Šviežiai vištienai, įvairių rūšių

-41% Karštai rūkytas KREKENAVOS servelatas, 280 g, 3,54 €/kg 1,69 €, 0,99 €, 3,42 Lt

Čia iš anksto užsisakykite mūsų marinuotos mėsos, gardžių kepsnių ir... Skanaus.

-25% Žuvų piršteliams, 12 rūšių

-35% Atšaldytų mažaakių pangasijų filė, 1 kg 4,92 €, 3,19 €, 11,01 Lt


Jūsų belaukdami sūrį supjaustėme. Reikia smulkiau? Tik paprašykite.

-50% Sveriami apelsinai, 1 kg 1,15 €, 0,57 €, 1,97 Lt

-25% DVARO grietinė , 500 g, 30 % rieb., 2,16 €/kg 1,45 €, 1,08 €, 3,73 Lt

-29% Pyragas NAPOLEONAS, 1 kg 4,92 €, 3,49 €, 12,05 Lt

-25% AUKSINĖ LIETUVIŠKA degtinė 0,5 l, Lietuva, 9,28 €/l

6,19 €, 4,64 €, 16,02 Lt

Prancūziški batonai ir bandelės parduotuvėje kepami tą pačią dieną.

NAUJA IKI parduotuvė JAU ATIDARYTA!

Pasiūlymas galioja 2015 03 25-03 31, IKI parduotuvėje Geležinio Vilko g. 9A, Vilnius


Jūsų patogumui žemėlapis, kur rasite NAUJĄ IKI parduotuvę

NAUJA IKI parduotuvė JAU ATIDARYTA!

Jūsų patogumui prekių išdėstymas Džiovinti vaisiai

Saldainiai

Konservai

Sausos sriubos

Cukrus Savitarna kulinarija

Duona Bandelės

Alkoholis Žuvis

Mėsa

Kepta duona

Padažai

Žuvis Žuvis ant ledo

Čipsai

Alkoholis

Vaisvandeniai

Alus Alus

Sūris

Vanduo

Alkoholis

Egzotika

Aliejus

Makaronai

Gėrimai

Kulinarija

Sveikuolių dribsniai

Vanduo

Miltai

Kosmetika

Kruopos

Šaldyti produktai

Krekeriai

Sultys

Higiena

Skalbimo priemonės

Auto

Kosmetika

Sodas

Valikliai

ir dovanos

Indai

Sezono prekės

GELES

Tualetinis popierius

Kasa

2400x800x140

Valymo pr.

Gyvūnų prekės

Geles ir dovanos

Kojinės/pėdkelnės

Kasa

Vaikų prekės

Galanterija

Kasa

Vafliai

Žaislai

Duoniukai

Kanceliarija

Sūris

Druska Kons. vaisiai/medus

Spauda

Vafliai

Sausainiai

Šakotis

Vafliai

Pienas

Dešros

Prieskoniai

Džiūvesėliai

Sausainiai

Arbata

Arbata Kava

Kava

Šokoladai

Vaisiai

Šokoladas/saldainiai

Vaisiai

Konservuotos daržovės

Konditerija

Daržovės

Karamelė

Čia taip pat Geles ir dovanos rasite

Mėsa

2400x800x140

GELES Informacijos ir dovanos skyriuje teikiamos paslaugos 2400x800x140

Sąskaitų išrašymas

Lojalumo kortelės

Dovanų kortelės

Telefono sąskaitos papildymas

Loterijų bilietai

2015 03 25 - 03 27

IKI MYLIMIAUSIA kortelę galėsite gauti

! NEMOKAMAI KORTELĖS KAINA

2,03 €

Jūsų patogumui didelė automobilių stovėjimo aikštelė, kurioje telpa net 80 automobilių.


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
0325 0331 gelezinis vilkas akcijosi by IKI - Issuu