Skip to main content

0318 0325 antakalnis iv sav

Page 1

ANTAKALNYJE, Nemenčinės pl. 2

NAUJA IKI parduotuvė

JAU ATIDARYTA!

-40% Putojantis vynas su saugoma kilmės vietos nuoroda VAL D'OCA PROSECCO EXTRA DRY, 0,75 l, Italija, 8,38 €/l 10,49 €, 6,29 €, 21,72 Lt

-30% Prancūziškam sūriui ITINERAIRE DES SAVEURS Įvairių rūšių

-32% Brendis TORRES 10, 1 l, Ispanija 19,98 €, 13,49 €, 46,58 Lt

Pasiūlymas galioja 2015 03 18-03 24, IKI parduotuvėje Nemenčinės pl. 2, Vilniuje


Pasiūlymas galioja 2015 03 18-03 24, IKI parduotuvėje Nemenčinės pl. 2, Vilniuje

Prancūziški batonai ir bandelės parduotuvėje kepami tą pačią dieną.

-35% PAGAMINTA IKI duonoms ir duonos gaminiams

IKI ŪKIO produktų kokybę mes atsakingai tikriname, todėl galite būti tikri, kad ant Jūsų stalo patenka tik pati šviežiausia, aukščiausios kokybės mėsa, tiesiai iš ūkininkų rankų.

-20%

Skaniausia jautienos neperkepti, o patiekti iškeptą vidutiniškai, su sodraus skonio padažais.

IKI ŪKIS jautienai

-35%

-20%

IKI GOURMET vytintam kumpiui, 70 g, 3 rūšių

Šviežioms salotoms

DORADOS SU APELSINAIS

JUMS REIKĖS: 2 doradų 2 v. š. citrinų sulčių Pagal skonį druskos ir pipirų 1 sauja smulkintų petražolių 4 skiltelių česnako 2 apelsinų 1 a. š. aitriųjų paprikų 150 g salierų 6 v. š. alyvuogių aliejaus 50 ml baltojo sauso vyno 100 ml žuvų sultinio 2 v. š. apelsinų likerio 2 v. š. juodųjų alyvuogių 1 žiupsnelis cukraus

Žuvis pašlakstyti citrinos sultimis, įtrinti druska, pipirais. Petražoles, pjaustytus česnakus sudėti į vidų. Supjaustyti salierus. Iš apelsino išspausti sultis. Kitą nulupti ir pašalinti baltas atplaišas. Papriką įpjauti, išvalyti sėklas, nuplauti ir susmulkinti. 4 šaukštuose aliejaus iškepti žuvis. Supilti vyną, sultinį, apelsino sultis, likerį. Kaitinti 5 min. Žuvis sudėti į skardą ir kišti į 170°C orkaitę. Į kitą keptuvę supilti aliejų, padažą, sudėti daržoves, apelsino minkštimą. Išmaišyti ir pakaitinti. Pagardinti cukrumi. Užpilti ant žuvų.

-40% Atvėsintos auksaspalvės dorados, 1 kg 10,13 €, 5,99 €, 20,68 Lt (pasiūlymas galioja 03 20-22)


Jei viso torto ar pyrago Jums per daug, tik paprašykite ir mes atpjausime

-30% Prancūziškas tortas, 1 kg, 7,53 €, 5,27 €, 18,20 Lt

-31% Ledai BEN&JERRY'S, 500 ml, 4 rūšių, 9,98 €/l 7,24 €, 4,99 €, 17,23 Lt

-35% Triufeliai JACQUOT, 2 rūšių, 200 g, 6,55 €/kg 2,02 €, 1,31 €, 4,53 Lt

-35% Širdies formos triufeliai JACQUOT, 300 g, 13,17 €/kg

6,08 €, 3,95 €, 13,65 Lt

-30% PAGAMINTA IKI salotoms ir mišrainėms, įvairių rūšių

Maistas ir gerimai. Stilingo poilsio vieta!


Jūsų patogumui žemėlapis, kur rasite NAUJĄ IKI parduotuvę

NAUJA IKI parduotuvė JAU ATIDARYTA!

Jūsų patogumui prekių išdėstymas Čia taip pat rasite

Daržovės

Dešros

Duo n

Vafliai

Kulinarija Dešra Žuvis Žuvis ant ledo Mėsa

Alus

Sūris

Vaisvandeniai

Jūsų patogumui didelė automobilių stovėjimo aikštelė, kurioje telpa net 70 automobilių.

Brendis

Telefono sąskaitos papildymas

Krekeriai

Vaisvandeniai

Dovanų kortelės

Čipsai

Mineralinis vanduo

Alus

Likeris

Vynas

Lojalumo kortelės

Šakočiai

Degtinė/dzinas

Sultys

Sveikuolių maistas

Prieskoniai

Cukrus/druska Medus

Vynas

Kosmetika

Kosmetika

Galanterija/kojinės

Kons. daržovės

Padažai

Valikliai

Kruopos

Aliejus

Egzotika

Gėrimai

Konditerija

Konditerija

Higiena

Kuli n

arija

Bandelės

Šampanas/vermutas

Vaikų prekės

Tualetinis popierius

Valymo pr.

Sąskaitų išrašymas

Žuv is

Duona

Sūris

Šaldyti produktai

Informacijos skyriuje teikiamos paslaugos

a

Bandelės

Plovikliai

Indai

Skalbimo priemonės

Miltai

Kruopos

Makaronai

Sausos sriubos

Makaronai

Kasa

Gyvūnų maistas

Kasa

Žaislai

Duona

Sausainiai

Kava

Kanceliarija

Sodui/auto Sezonas

Kasa

RESTORANE “KINO STUDIJA” ATIDARYMO PROGA 30% NUOLAIDA picoms ir pilstomam alui!

Traš ku

čiai

Arbata

Spauda

Kasa

Kasa

ros

Pienas

Kasa

Kasa

Karamelė

iai

Šokoladai

Džiovinti vaisiai/riešutai

Va is

Šokoladai

iai

Saldainiai

Va is

Deš

Mėsa

Loterijų bilietai


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
0318 0325 antakalnis iv sav by IKI - Issuu