Skip to main content

0225 0303 antakalnis i sav

Page 1

Antakalnyje, Nemenčinės pl. 2

NAUJA iki parduotuvė

jau atidaryta!

2015 02 25 - 02 26 (trečiadienis, ketvirtadienis)

-40% Prancūziškam pelėsiniam sūriui CANTOREL, 4 rūšių

-31% Saldainiai RAFFAELLO, 150 g, 11,93 €/kg 2,60 €, 1,79 €, 6,18 Lt

-30% Vynuogėms, įvairių rūšių

-37% Viskis JACK DANIEL'S, 0,7 l, JAV, 20,70 €/l 23,17 €, 14,49 €, 50,03 Lt


Prašykite atpjauti patikusį mėsos gabaliuką, jį sumalti, sukapoti ar supjaustyti porcijomis.

Jūsų belaukdami sūrį supjaustėme. Reikia smulkiau? Tik paprašykite.

2015 02 27 - 03 01 (penktadienis - sekmadienis)

-30% PAGAMINTA IKI pyragams ir pyragaičiams, įvairių rūšių

-20% IKI ŪKIS jautienos kumpis be kaulo, 1 kg 5,79 €, 4,63 €, 15,99 Lt

Prancūziški batonai ir bandelės parduotuvėje kepami tą pačią dieną.

2015 03 02 - 03 03 (pirmadienis, antradienis)

-30% Įvairiems grūdų daigams ir šviežioms salotoms

-50% Viskis CHIVAS REGAL SCOTCH 12YO, 0,7 l, su dėžute, Jungtinė Karalystė

43,15 €, 21,57 €, 74,48 Lt

-31% Atvėsinti lašišų pjausniai, 1 kg 11,58 €, 7,99 €, 27,59 Lt

-30% Avokadams ir mangams Įvairių rūšių

-35% Šaltai rūkytoms ir vytintos SAMSONO dešroms, įvairių rūšių

-33% Malta kava ILLY ESPRESSO, 250 g, 23,16 €/kg

8,69 €, 5,79 €, 19,99 Lt

Čia iš anksto užsisakykite mūsų marinuotos mėsos, gardžių kepsnių ir... Skanaus.

NAUJA iki parduotuvė jau atidaryta!

Nemenčinės pl. 2., Vilnius


Jūsų patogumui žemėlapis, kur rasite NAUJĄ IKI parduotuvę

NAUJA iki parduotuvė jau atidaryta!

Jūsų patogumui prekių išdėstymas Čia taip pat rasite

Daržovės

Dešros

Traš ku

čiai Duo n

Vafliai

Žuvis Žuvis ant ledo Mėsa

Alus

Sūris

Vaisvandeniai

Mėsa

Alus

Dovanų kortelės

Telefono sąskaitos papildymas

Dešra

Brendis

Krekeriai

Vaisvandeniai

Čipsai

Mineralinis vanduo

Likeris

Vynas

Degtinė/dzinas

Sultys

Sveikuolių maistas

Prieskoniai

Cukrus/druska Medus

Lojalumo kortelės

Vynas

Kosmetika

Kosmetika

Galanterija/kojinės

Kons. daržovės

Padažai

Valikliai

Kruopos

Aliejus

Egzotika

Gėrimai

Šakočiai

Kulinarija

Higiena

Konditerija

Konditerija

Vaikų prekės

Tualetinis popierius

Valymo pr.

Sąskaitų išrašymas

Kuli n

arija

Bandelės

Sūris

Šaldyti produktai

Informacijos skyriuje teikiamos paslaugos

Žuv is

Bandelės

Plovikliai

Indai

Miltai

Kruopos

Makaronai

Sausos sriubos

Makaronai

Kasa

Skalbimo priemonės

Kasa

Gyvūnų maistas

Sodui/auto Sezonas

Kasa

Žaislai

a

Duona

Šampanas/vermutas

Kanceliarija

Duona

Sausainiai

Kava

Arbata

Spauda

Kasa

Kasa

ros

Pienas

Kasa

Kasa

Karamelė

iai

Šokoladai

Džiovinti vaisiai/riešutai

Va is

Šokoladai

iai

Saldainiai

Va is

Deš

Loterijų bilietai

2015 02 25 - 02 27

IKI MYLIMIAUSIA kortelę galėsite įsigyti tik už

1€

3,45 Lt

2,03 €

Jūsų patogumui didelė automobilių stovėjimo aikštelė, kurioje telpa net 70 automobilių.


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
0225 0303 antakalnis i sav by IKI - Issuu