20 26 Produktbrosjyre
I over 45 år har Forever lett med lys og lykte over hele verden for å finne de beste ingrediensene naturen har å tilby og anvendt de seneste vitenskapelige framskrittene for ett eneste formål: å tilby deg og familien din en balansert livsstil.
d l o h n In 1 2 3 4 5
KOSTTILSKUDD OG NÆRING
04
TRENING OG VEKTKONTROLL
16
HUDPLEIE
18
KROPPSPLEIE
32
PARFYME
35
Introduksjon
r e t k u d o Pr med e k n a t om
Foran deg har du et skattkammer av produkter som mykgjør, fukter, gir energi, kvikker opp, beroliger og sprer gode dufter – venner som ganske enkelt gjør at du får det bedre og ser bedre ut.
Forevers produkter verdsettes av millionvis av mennesker over hele verden og selges via forhandlere på 160 markeder. Hvis du ikke allerede har oppdaget vårt utvalg av absolutt høyeste kvalitet, har du en herlig opplevelse i vente. Både kosttilskudd, hudpleie, hårpleie, ja alle produkter i Forevers brede sortiment, er utviklet med kjærlighet og omtanke for å gi deg absolutt høyeste kvalitet. De fleste av produktene våre har Aloe vera som basis. Vi har våre egne avlinger, og fordi vi elsker denne planten, passer vi også på å ta godt vare på de rundt 50 millioner plantene.
02
Vi høster for hånd og tar varsomt hånd om den dyrebare geleen inne i bladene. Det er denne som deretter blir basisen i mange av kosttilskuddene og hud- og hårpleieproduktene våre. I tillegg til vår fine Aloe vera er klassiske favoritter som propolis, mikroalger og kollagen kombinert med innovative nykomlinger som NEM® eggeskallmembran, citikolin og Lutemax® 2020 i ingredienslistene. Vi vil ikke at du bare skal være fornøyd, vi vil overgå forventningene dine.
2026 Produktbrosjyre
, r e t t e b . r l fee bette
k o o L UTVALGTE INGREDIENSER
GOD FORRETNINGSETIKK
Med utgangspunkt i naturens egne kilder til helse og skjønnhet har vi med vitenskapens hjelp utviklet produkter som på beste måte ivaretar Aloe veraens mest positive egenskaper.
Forevers ledestjerne er, og har vært i de siste 45 årene, å gjøre det riktige. Vi ønsker å holde høy kvalitet og handle etisk i alt vi gjør. Ikke fordi det er trendy eller fordi vi må – men fordi vi tror det er den eneste veien å gå. Vi tester ikke produktene våre på dyr, og mange av Forevers produkter har kosher-, halal- og IASC-merking. Vi er så sikre på at alle kommer til å elske produktene våre at vi tilbyr kundene våre 90 dagers Fornøyd kundegaranti.
Aloe veraens allsidighet gjør at den kan kombineres med ulike ingredienser og brukes på mange forskjellige måter for å bidra til og styrke en tilværelse i god balanse.
FRA PLANTE, TIL PRODUKT, TIL DEG Vi har kontroll over hele prosessen, fra Aloe veraen plantes i jorden og helt til den når deg. Denne fra-plante-til-produkt-til-degfilosofien gjør at vi kan kontrollere hvordan Aloe veraen vokser og høstes, bearbeides og pakkes. Dette sikrer best mulig kvalitet gjennom hele produksjons- og distribusjonskjeden.
Vi er stolte over at produktene våre verdsettes av millioner av mennesker og finnes i over 160 land rundt om i verden. Vi håper at du kommer til å bli like begeistret over Aloe veraens fantastiske egenskaper som vi på Forever er. For mer informajon, besøk foreverliving.no
Vårt engasjement i produksjonen av Aloe vera-produkter er synlig i alle våre anlegg, der vi stadig investerer i siste teknologi og utstyr for å sikre at vi holder oss på topp når det gjelder produksjon, kvalitetstesting, pakking og distribusjon.
03
a r e v e o l A
Kosttilskudd og næring
e k s i t s a t n Fa
Høyeste mulige kvalitet + Opptil 99,7 % Aloe vera
+ Ingen konserveringsmidler + Uten tilsatt sukker eller søtningsmiddel + Rik på vitamin C + Miljøvennlig PET-flaske Forever Aloe Vera Gel produseres uten tilsatt konserveringsmiddel og er rik på vitamin C, som bidrar til immunsystemets normale funksjon og reduserer tretthet og utmattelse. FOREVER ALOE VERA GEL™
FOREVER ALOE BERRY NECTAR™
FOREVER ALOE PEACHES™
Naturlig Aloe vera-tilskudd som består av håndplukket Aloe vera av høyeste kvalitet, høstet ved perfekt modning. Inneholder vitamin C og er uten sukker, søtningsmidler, fargestoffer og konserveringsmidler.
Leskende, drikkbart Aloe vera-tilskudd med smak av tranebær og eple. Framstilt av håndplukket Aloe vera av høyeste kvalitet, høstet ved perfekt modning. Inneholder vitamin C.
Fruktig versjon av vårt drikkbare Aloe veratilskudd med smak av søte ferskener. Produsert av håndplukket Aloe vera av høyeste kvalitet. Inneholder vitamin C.
415 NOK Art.nr. 815
415 NOK Art.nr. 834
1000 ml
1000 ml
1660 NOK Art.nr. 71612
1660 NOK Art.nr. 73512
12 x 330 ml Tetra Pak Veil. pris 419,19 NOK /liter
12 x 330 ml Tetra Pak Veil. pris 419,19 NOK /liter
415 NOK Art.nr. 877 1000 ml 1660 NOK Art.nr. 77812
04
12 x 330 ml Tetra Pak Veil. pris 419,19 NOK /liter
2026 Produktbrosjyre
Et tilskudd som vil ditt beste Forever Aloe Vera Gel fås i fire gode smaker – prøv deg fram og finn din favoritt.
100 % GJENVINNBART MATERIALE LAGET AV 50 % GJENVUNNET MATERIALE. PANT KOMMER I TILLEGG.
FOREVER ALOE MANGO™
4 x FOREVER ALOE VERA-TILSKUDD
Drikkbart Aloe vera-tilskudd med tropisk smak av solrik mango. Produsert av håndplukket Aloe vera av høyeste kvalitet og herlig mangopuré. Inneholder vitamin C.
Forevers storselgende Aloe vera-tilskudd med vitamin C fås også i 4-pakning. Nå kan du altså sikre deg og bunkre opp med flere pakninger av Aloe verafavoritten din, slik at du har en stund. Eller pass på å teste kitet med de tre forskjellige smakene.
415 NOK Art.nr. 836
8154 | Forever Aloe Vera Gel™ 4-Pack 8344 | Forever Aloe Berry Nectar™ 4-Pack 8774 | Forever Aloe Peaches™ 4-Pack 8364 | Forever Aloe Mango™ 4-Pack 8234 | Forever Aloe Combo 4-Pack Forever Aloe Vera Gel, Forever Aloe Berry Nectar, Forever Aloe Peaches
1000 ml
1660 NOK Art.nr. 8154 / 8344 / 8774 / 8364/ 8234 4 x 1000 ml | Veil. pris 415 NOK /liter
05
Kosttilskudd og næring
s n e g a d D d u sk l i t n i vi t a m
FOREVER IMMUBLEND™ Tyggetablett med 10 vitaminer og mineralet sink. Et multivitamin med vegansk formel, helt uten gelatin, og med tropisk fruktsmak. Inneholder blant annet vitaminene B6, A, B12, C, D og sink, som bidrar til immunsystemets normale funksjon. Den friske, oransje fargen kommer fra saflorblomsten, eple og gulrot.
Her kombineres det beste fra vitenskapen og naturen i et bredt utvalg av ingredienser med fokus på immunforsvaret. Vitamin C, D og sink bidrar alle til immunforsvarets normale funksjon. Inneholder også de tradisjonelle soppene korallkjuke og shiitake, som er mye brukt i østasiatiske land i mat og tradisjonelle skikker. Med fruktooligosakkarider (FOS), som er oppløselige kostfibre, og melkeproteinet laktoferrin.
510 NOK Art.nr. 566
284 NOK Art.nr. 355
60 tyggetabletter | Veil. pris 8,50 NOK /stk.
60 abletter | Veil. pris 4,73 NOK /stk.
FOREVER IMMUNE™ GUMMY
06
FOREVER ABSORBENT-D™
FOREVER DAILY™
FOREVER CALCIUM™
Tyggetablett med vitamin D, som bidrar til immunsystemets normale funksjon og normalt opptak av kalsium og fosfor i kroppen. Inneholder også antioksidanten vitamin E, som bidrar til å beskytte cellene mot oksidativt stress, og fikenkaktus for den søte, friske smakens skyld.
Den lille tabletten med det store innholdet. Forever Daily inneholder åtte mineraler samt vår egen frukt- og grønnsaksblanding som gir deg en blanding av 20 ulike frukter, bær og grønnsaker. Dessuten inneholder den både Aloe Vera Gel, lykopen og koenzym Q10.
Kvinner, spesielt middelaldrende og eldre, samt personer som ikke spiser eller drikker melkeprodukter, kan trenge et ekstra tilskudd av kalsium. Forever Calcium tas lett opp av kroppen og inneholder blant annet magnesium, sink og vitamin C og D. Tablettene er lette å svelge og har en god vaniljesmak.
199 NOK Art.nr. 672
290 NOK Art.nr. 439
404 NOK Art.nr. 206
60 tabletter | Veil. pris 3,32 NOK /stk.
60 tabletter | Veil. pris 4,83 NOK /stk.
90 tabletter | Veil. pris 4,49 NOK /stk.
2026 Produktbrosjyre
Nyhet!
FOREVER ARCTIC SEA™
FOREVER ALGAL OMEGA™
Kosttilskudd med et omega-3-innhold spesielt tilpasset for å etterligne et kosthold rikt på fisk og skalldyr. Inneholder en velbalansert kombinasjon av omega-3-fettsyrene DHA og EPA som bidrar til hjertets normale funksjon*. Frisk smak av sitron og lime – ingen ettersmak av fisk. Fisk- og blekksprutoljen i Forever Arctic Sea er sertifisert av Friend of the Sea.
Et nøye utviklet omega-3-tilskudd med 2395 mg algeolje per daglig dose. Algeolje er en moderne og plantebasert kilde til omega-3. Med DHA og EPA som bidrar til hjertets normale funksjon*. Du får et produkt med vekt på kvalitet, renhet og bærekraft, i myke kapsler som er lette å svelge. For veganere, vegetarianere eller deg som ønsker et alternativ til tradisjonelle omega-3-tilskudd.
475 NOK Art.nr. 376
554 NOK Art.nr. 695
120 kapsler | Veil. pris 3,96 NOK /stk.
120 kapsler | Veil. pris 4,62 NOK /stk. *Den gunstige virkningen oppnås ved et daglig inntak av 250 mg DHA og EPA.
FOREVER B12 PLUS™
FOREVER LYCIUM PLUS™
FOREVER FIELDS OF GREENS™
Vitamin B12 bidrar for eksempel til normal dannelse av røde blodlegemer, normal energiomsetning og immunsystemets normale funksjon. Her i kombinasjon med folsyre, som blant annet bidrar til normal homocysteinomsetning og til å redusere tretthet og utmattelse. Fordi vitamin B12 først og fremst finnes i animalske matvarer, er Forever B12 PLUS et utmerket valg for veganere og vegetarianere.
Lycium er et annet navn på gojibær, og dette kosttilskuddet har en perfekt balansert blanding av ekstrakt fra gojibær og lakrisrot. Begge disse ingrediensene har vært verdsatt i århundrer og er svært populære og etterspurte. Den veganske formelen er utviklet med omhu og med kvalitet i høysetet.
Grønnere enn dette blir det ikke. I kosttilskuddet Forever Fields of Greens finner du nemlig byggress, alfalfa og hvetegress i kombinasjon med honning og kajennepepper.
238 NOK Art.nr. 188
202 NOK Art.nr. 068 80 tabletter | Veil. pris 2,53 NOK /stk.
511 NOK Art.nr. 072 100 tabletter | Veil. pris 5,11 NOK /stk.
60 kapsler | Veil. pris 3,97 NOK /stk.
07
Kosttilskudd og næring
FOREVERFAVORITT
ARGI+™
GELARGI+TRIPACK
ARGI+ er et innovativt kosttilskudd med blant annet aminosyren L-arginin. Inneholder også en jus- og ekstraktmiks fra frukt og bær, blant annet blåbær, bringebær, vindruer og granateple. Gir deg dessuten den daglige dosen av vitaminene C, D, B6, B12 og folsyre.
Oppgrader din daglige dose Aloe vera – ved hjelp av ARGI+. Da får du ikke bare vitamin C, men også vitamin B6, B12, folsyre og vitamin D – og selvsagt aminosyren L-arginin. Disse to kvikke produktene trives sammen. Leveres i praktiske pakninger som er perfekte å ta med på trening, reise eller jobb.
917 NOK Art.nr. 473
Innhold: + 3 minipakninger Forever Aloe Vera Gel (330 ml) + 3 porsjonspakninger ARGI+ + 3 stk. foldere ARGI+
300 g, 30 x 10 g porsjonspakker Veil. pris 30,57 NOK /stk.
527 NOK Art.nr. 6236
FAB FOREVER ACTIVE BOOST™ Oppfriskende energidrikk med guarana, taurin og koffein. Inneholder vitaminene B2, B3, B6 og B12, som blant annet bidrar til normal energiomsetning og til å redusere tretthet og utmattelse. Acerola og tranebær gir FAB Forever Active Boost en frisk bærsmak. 604 NOK Art.nr. 821 12 x 250 ml | Veil. pris 201,33 NOK /liter
FAB X FOREVER ACTIVE BOOST™ Sukkerfri energidrikk med guarana, taurin og koffein. Inneholder vitaminene B2, B3, B6 og B12, som blant annet bidrar til normal energiomsetning og til å redusere tretthet og utmattelse. Acerola og tranebær gir FAB X Forever Active Boost en frisk bærsmak. 604 NOK Art.nr. 822 12 x 250 ml | Veil. pris 201,33 NOK/liter
08
2026 Produktbrosjyre
Nyhet!
FOREVER FIBER™
FOREVER ALOETURM™
En ferdig og tyggbar gelé med eplesmak som gir 8 g fiber per porsjon, i form av oppløselig maisfiber og fruktfiber. Produktet er vegansk og inneholder også vår egen Aloe vera innergel, samt sink som bidrar til normal karbohydratomsetning. Du får et kosttilskudd som er lett å ta med seg når du er på farten, på jobb eller når du vil ha et praktisk alternativ for å supplere fiberinntaket ditt i hverdagen. Bare klem ut, tygg og nyt.
Sugetablett med gurkemeie, Aloe vera og sink. Gurkemeie inneholder kurkuminoider og har vært brukt i flere tusen år. Her får du den i form av hydrogel med frisk mint-smak som langsomt løser seg opp i munnen. Forever AloeTurm inneholder i tillegg sink, som bidrar til immunsystemets normale funksjon. Leveres i blisterpakning med 10 sugetabletter, som er enkel å ha med i vesken.
540 NOK Art.nr. 464
91 NOK Art.nr. 676 10 sugetabletter | Veil. pris 9,10 NOK /stk.
870 g, 30 x 29 porsjonspakker | Veil. pris 18,00 NOK /stk.
FOREVER ABSORBENT-C™
FOREVER KIDS™
FOREVER GARLIC-THYME™
Vi mennesker kan ikke danne vitamin C selv, men må få det tilført via maten. Kosttilskuddet Forever Absorbent-C er en tyggetablett med sitrussmak som inneholder hele 60 mg vitamin C pr. tablett, samt fiber i form av havrekli.
I en stresset hverdag er ikke et ernæringsmessig perfekt kosthold alltid en selvfølge – og langt fra alle barn elsker grønnsaker … Kosttilskuddet Forever Kids inneholder viktige vitaminer og mineraler i form av barnevennlige tyggetabletter med god smak av drue og fersken.
Hvitløk og timian har blitt brukt i tusenvis av år. En daglig dose av kosttilskuddet Forever Garlic Thyme gir deg ca. 3 gram hvitløk og 150 mg timian – i myke og luktfrie kapsler.
294 NOK Art.nr. 048 100 tabletter | Veil. pris 2,94 NOK /stk.
304 NOK Art.nr. 065 100 kapsler | Veil. pris 3,04 NOK /stk.
191 NOK Art.nr. 354 120 tabletter | Veil. pris 1,51 NOK /stk.
09
Kosttilskudd og næring
t e h n n ø j k S a s t ar
r f n e n n i ter
FOREVER MARINE COLLAGEN™ Et eksklusivt kosttilskudd som virker innenfra og får fram ditt aller vakreste og friskeste jeg. I tillegg til kollagen inneholder Forever Marine Collagen også vitaminene C og A, biotin, sink og koenzym Q10. Det består også av botaniske ingredienser som acerola, gojibær, ekstrakt av svart pepper og grønn te. En fantastisk lagoppstilling med fullt fokus på hud, hår og negler. 1094 NOK Art.nr. 613 450 ml, 30 x 15 ml porsjonspakker Veil. pris 36,47 NOK /stk.
10
2026 Produktbrosjyre
FOREVER IVISION I Forever iVision har vi konsentrert oss om ingredienser med fullt fokus på øyne og syn. Her finner du for eksempel vitamin A og sink, som begge bidrar til å opprettholde normal synsevne. Vitamin C, vitamin E og sink bidrar til å beskytte cellene mot oksidativt stress. Sink bidrar dessuten til normal omsetning av vitamin A. Dessuten inneholder Forever iVision ingrediensen Lutemax® 2020, som ble utpekt til «Best Functional Ingredient 2018» av NutrAward. 500 NOK Art.nr. 624 60 kapsler | Veil. pris 8,33 NOK /stk.
FOREVER ACTIVE PRO-B™ Populært og moderne kosttilskudd med sink og 8 milliarder levende melkesyrebakterier fra 6 forskjellige bakteriestammer, i kapsler som er lette å svelge og som løses opp når de har nådd sin destinasjon. Pakket i en smart emballasje, trenger ikke å oppbevares i kjøleskap og er perfekte å ha med på reisen. 505 NOK Art.nr. 610 30 kapsler | Veil. pris 16,83 NOK /stk.
VIT LIZE™ WOMEN Kosttilskudd som er utviklet spesielt for kvinnens behov. Vitamin C, D og E, samt B-vitamin B6, B12 og folsyre er alle viktige vitaminer. I dette kosttilskuddet kombineres de blant annet med jern og vår egen fruktog urteblanding. 459 NOK Art.nr. 375 120 tabletter | Veil. pris 3,83 NOK /stk.
FOREVER FOCUS™ Et kosttilskudd med fullt fokus på konsentrasjonsevne og presta sjonsevne og på å kvikke deg opp. Pantotensyre bidrar til normal energiomsetning og mental prestasjonsevne, og vitaminene B6 og B12 bidrar til normal psykologisk funksjon og til å redusere tretthet og utmattelse. Mineralet sink bidrar til normal kognitiv funksjon, som har med hukommelse, konsentrasjonsevne og evnen til å løse problemer å gjøre. Forever Focus inneholder dessuten en rekke botaniske ekstrakter, for eksempel ginkgo og guarana. Passer for deg som vil ha ork til en aktiv livsstil og være opplagt hele dagen. Inneholder også citikolin (Cognizin®).
VIT LIZE™ MEN
1151 NOK Art.nr. 622
450 NOK Art.nr. 374
120 kapsler | Veil. pris 9,59 NOK /stk.
60 kapsler | Veil. pris 7,50 NOK /stk.
Et kosttilskudd med fullt fokus på mannens helse og velvære. To kapsler gir ham dags behovet av de viktige vitaminene C, D, E og B6, samt mineralene selen og sink.
11
Kosttilskudd og næring
s n e b u k i B tter ska FOREVER™ BEE HONEY Deilig, mørk ravfarget honning som vi henter fra verdens mest ettertraktede honningprodusenter i Nord-Spanias fjellområder. Takket være sitt høye fruktoseinnhold har honningen lavere GI enn vanlig sukker. Det gjør den til et bedre alternativ til søtning av drikker og bakverk. 281 NOK Art.nr. 207 500 g | Veil. pris 562 NOK /kg
12
2026 Produktbrosjyre
FOREVER BEE PROPOLIS™ Direkte fra bikuben til deg. Propolis er et stoff som biene bruker for å beskytte bikuben mot urenheter. Også de gamle grekerne visste om propolis, og det sies at det er derfra navnet kommer: pro polis = foran byen. 534 NOK Art.nr. 027 60 tabletter | Veil. pris 8,90 NOK /stk.
FOREVERFAVORITT
FOREVER BEE POLLEN™ Bikuben skjuler mer enn gullgul honning som vi kan ha glede av – som pollen fra ville blomster, samlet av flittige bier for å bli et kosttilskudd i praktisk tablettform for deg. 255 NOK Art.nr. 026 100 tabletter | Veil. pris 2,55 NOK /stk.
FOREVER ROYAL JELLY™ Et kosttilskudd en dronning verdig. I bikuben mater biene dronningen sin med en egenprodusert spesialkost: Royal Jelly. 552 NOK Art.nr. 036 60 tabletter | Veil. pris 9,20 NOK /stk.
EN SPISESKJE HONNING INNEHOLDER CA. 70 KALORIER
13
Trening og vektkontroll
i m o K
m r fo
Alt du trenger for en livsstil i balanse. Oppdag produktene som hjelper deg med å kontrollere vekten din og skape en sunnere livsstil, uansett dagsform.
DX4™ DX4 er et 4-dagers program som hjelper deg med å finne balanse og gi kroppen din en ny start ved hjelp av seks innovative kosttilskudd, inkludert vår klassiske Forever Aloe Vera Gel og en sukkerfri proteindrikk. Du får også kostholdsråd og oppskrifter på sunne, grønne mellommåltider og snacks, samt aktiviteter for mindfulness. DX4 gjør deg mer bevisst på forholdet ditt til mat og hvordan du tar vare på kroppen din, samtidig som du får hjelp på veien mot et dypere velvære. Dette inneholder DX4:
14
+ Forever Therm Plus – 12 tabletter
+ Forever Sensatiable – 32 tyggetabletter
+ Forever DuoPure – 8 tabletter
+ Forever Plant Protein – 1 pose
+ Forever Multi Fizz – 4 brusetabletter
+ Forever Aloe Vera Gel – 4 x 330 ml
+ Forever LemonBlast – 4-pakning
1913 NOK Art.nr. 659
2026 Produktbrosjyre
C9™ C9 er programmet som på ni dager hjelper deg med å skape nye vaner for en aktiv livsstil og varig vektkontroll. Det inneholder blant annet Forever Ultra. En porsjon Forever Ultra inneholder bare ca. 200 kcal, men har alle nødvendige vitaminer og mineraler du trenger i et måltid. Å erstatte to måltider per dag med en måltidserstatning bidrar til vektreduksjon. Om du deretter erstatter et måltid per dag, bidrar dette til å opprettholde den nye, lavere vekten din. C9 er effektivt, enkelt å følge og gir deg verktøyene du trenger for å starte forandringen din – i dag.
Pakken inneholder: + 815 Forever Aloe Vera Gel, 1 liter x 2 eller 834 Forever Aloe Berry Nectar, 1 liter x 2 eller 877 Forever Aloe Peaches, 1 liter x 2 + 470, 471 Forever Ultra x 1 (Velg mellom vanilje- eller sjokoladesmak, 375 g resp. 405 g)
6267 | Forever Aloe Vera Gel / Vanilje 6269 | Forever Aloe Vera Gel / Sjokolade 6271 | Forever Aloe Berry Nectar / Vanilje 6273 | Forever Aloe Berry Nectar / Sjokolade 6275 | Forever Aloe Peaches / Vanilje 6277 | Forever Aloe Peaches / Sjokolade 1997 NOK
+ 464 Forever Fiber x 1, 30 porsjonspakker + 463 Forever Therm x 1, 60 tabletter
F15™ F15 består av tre komplette kost- og treningsprogram. Du velger mellom programmene F15 Beginner 1&2, F15 Intermediate 1&2 og F15 Advance 1&2, avhengig av hvordan din aktive livsstil ser ut. Hvert program er inndelt i to nivåer, og hvert nivå er på 15 dager hver. Hvert F15-program er komplett med nøye utvalgte produkter for en aktiv livsstil, treningsopplegg, treningsvideoer, helsetips og kostråd.
Pakken inneholder: + 815 Forever Aloe Vera Gel, 1 liter x 2 + 470, 471 Forever Ultra x 1 (Velg mellom vanilje- eller sjokoladesmak, 375 g resp. 405 g) + 464 Forever Fiber x 1, 30 porsjonspakker
6297 | Beginner 1&2 / Vanilje 6300 | Beginner 1&2 / Sjokolade 6298 | Intermediate 1&2 / Vanilje 6301 | Intermediate 1&2 / Sjokolade 6299 | Advanced 1&2 / Vanilje 6302 | Advanced 1&2 / Sjokolade 1997 NOK
+ 289 Forever Lean x 1, 120 kapsler
15
Trening og vektkontroll
FOREVER SENSATIABLE™ Tyggetablett med vaniljesmak og glukomannan, gjærhydrolysat og havrekli. Glukomannan er en plantefiber med en spesielt god evne til å absorbere vann. Derfor er det viktig å drikke mye vann når du tar tablettene, slik at de sveller i magen. Inneholder også gjærhydrolysat, som er et nytt og populært funksjonelt protein, og havrekli.
VITAL5™
362 NOK Art.nr. 665
En smart grunnpakke som forenkler veien til velvære på daglig basis. Inneholder fem av våre mest populære kosttilskudd:
64 tyggetabletter | Veil. pris 5,66 NOK/stk.
Pakken inneholder: + 815 Forever Aloe Vera Gel, 1 liter x 4 eller 834 Forever Aloe Berry Nectar, 1 liter x 4 eller 877 Forever Aloe Peaches, 1 liter x 4 + 439 Forever Daily x 1, 60 tabletter + 610 Forever Active Pro-B x 1, 30 kapsler + 376 Forever Arctic Sea x 1, 120 tabletter + 473 ARGI+ pouch x 1, 300 g, 30 x 10 g porsjonspakker
3586 NOK Art.nr. 6279 med Forever Aloe Vera Gel 3586 NOK Art.nr. 6281 med Forever Aloe Berry Nectar 3586 NOK Art.nr. 6283 med Forever Aloe Peaches
FOREVER THERM™
FOREVER PLANT PROTEIN™
Kosttilskudd med fullt fokus på ork og forbrenning. Inneholder åtte vitaminer, deriblant vitamin C, B2, B6, B12 og pantotensyre. Forever Therm inneholder også ekstrakt av både grønn te, kaffe og guarana.
En oppkvikkende proteindrikk som gir deg hele 17 gram erte- og gresskarprotein per porsjon. Proteinet bidrar til å øke og opprettholde muskelmassen. Helt vegansk formel som er uten både melk og soya. Bland, rist, drikk – så enkelt fikser du en snacks som ikke bare er god, men som også er perfekt for deg som er nøye med hva du får i deg. Passer for deg som ønsker et proteinrikt mellommåltid etter treningen. Eller for deg som vil ha noe raskt, godt og enkelt i farten.
503 NOK Art.nr. 463 60 tabletter | Veil. pris 7,94 NOK /stk.
768 NOK Art.nr. 656 390 g | Veil. pris 1863,27 NOK /kg
16
2026 Produktbrosjyre
FOREVERFAVORITT
FOREVER ULTRA™ God shake med fullverdig soyaprotein, viktige vitaminer og mineraler. Maksimalt med næring og minimalt med kalorier gjør at den passer like bra som måltidserstatning ved vektkontroll som til mellommåltid, proteintilskudd etter treningen eller når du helt enkelt har lyst på noe godt. Blandes med melk (eller vann). Velg mellom to gode, naturlige smaker: vanilje eller sjokolade. 15 porsjoner. 382 NOK Art.nr. 470 Vanilje | 375 g | Veil. pris 1018,67 NOK /kg 364 NOK Art.nr. 471 Sjokolade | 405 g | Veil. pris 898,77 NOK /kg
21 GRAM PROTEIN PER PORSJON
FOREVER LEAN™
FOREVER MOVE™
Forever Lean inneholder sporstoffet krom som bidrar til normal omsetning av makronæringsstoffer (protein, karbohydrater og fett) og til å opprettholde normale blodsukkernivåer. Kosttilskuddet Forever Lean inneholder også ekstrakter fra fikenkaktus og hvite bønner.
En kropp i balanse er basert på flere faktorer der mosjon og kosthold er selvsagte, viktige deler. Forever Move er et innovativt kosttilskuddl. Her kombineres to moderne ingredienser av høy kvalitet; NEM® eggeskallmembran og BioCurc gurkemeieekstrakt.
506 NOK Art.nr. 289
860 NOK Art.nr. 551
120 kapsler | Veil. pris 4,22 NOK/stk.
90 kapsler | Veil. pris 9,56 NOK /stk.
17
Hudpleie
r e k k Va gen a d som
infinite by Forever™ Set Ved å kombinere våre kosttilskudd for hud med hudpleieprodukter som inneholder revolusjonerende og virkningsfulle ingredienser, er dette kitet et must for alle som bare vil gi det beste til huden sin. Pakken inneholder: + 554 infinite by Forever hydrating cleanser 118 ml + 556 infinite by Forever collagen complex 60 tabletter + 555 infinite by Forever firming serum 30 ml + 558 infinite by Forever restoring crème 48,2 g 2559 NOK Art.nr. 553P
infinite by Forever™ hydrating cleanser
infinite by Forever™ firming serum
Lett, fuktighetsgivende og mild rengjøringslotion som fjerner urenheter som smuss, fett og slaggprodukter. Ingrediensene er utvalgt med omsorg for den følsomme huden i ansiktet, og hydrating cleanser er effektiv uten å tørke ut huden. Med Aloe vera, solsikkeolje, arginin samt rengjørende stoff basert på epleaminosyre og glyserin. Parfymefri.
Virkningsfullt anti aging-supplement til ansiktskremen din. Høy konsentrasjon av aktive stoffer som tilfører ekstra mye fuktighet, mykgjør huden og minsker opplevelsen av fine linjer. Med Aloe vera, peptider, gjærekstrakt, myseprotein, natriumhyaluronat og arginin. Parfymefri.
393 NOK Art.nr. 554 118 ml
infinite by Forever™ collagen complex
18
778 NOK Art.nr. 555 30 ml
infinite by Forever™ restoring crème
Vi vet alle at skjønnhet ikke bare handler om utsiden. Dette moderne kosttilskuddet inneholder blant annet hydrolysert marint kollagen, ceramider, melonkonsentrat og vitamin C.
En lett og svært gjenfuktende anti aging-ansiktskrem med over 15 hudpleiende ingredienser, som Aloe vera, acai, granateple, betaglukan, Centipeda cunninghamii, essensielle oljer og rødbeteekstrakt. Jevner ut hudtonen og teksturen, mykgjør og gjenfukter for en ungdommelig følelse.
712 NOK Art.nr. 556
867 NOK Art.nr. 558
60 tabletter | Veil. pris 11,23 NOK/stk.
48,2 g
2026 Produktbrosjyre
DET BESTE SOM FORSKNING OG NATURLIGE INGREDIENSER KAN TILBY Tilbakestiller hudens fuktighetsnivå og reduserer opplevelsen av fine linjer og rynker.
19
Hudpleie
å p t r o Gj
3 1-2
LOGIC by Forever™ Skikkelig god hudpleie i tre enkle trinn – det blir ikke enklere enn dette. Med botaniske ingredienser av naturlig opprinnelse i en gelbasert formel. Vår egen Aloe vera er hovedingrediensen. I passe store pakninger som får plass i overnattingsbagen, og som også kan pakkes i håndbagasjen på flyturen. Bygg på med andre Forever-favoritter, eller gled deg over en smidig rutine som gjør en forskjell. Ingen dikkedarer, bare skikkelig god omsorg for huden din.
20
LOGIC by Forever™ aloe gel cleanser
LOGIC by Forever™ balancing aloe essence
LOGIC by Forever™ soothing gel moisturizer
En rensegel med milde rengjørende stoffer som pleier, beroliger og holder på fuktigheten. Du får en mykt skummende formel som rengjør skånsomt og effektivt uten å tørke ut huden. Med planteekstrakter fra blant annet beroligende ørkendaddel og brudeslør, rengjørende stoffer med opprinnelse i kokosnøtt, og antioksidantene hydroksyacetofenon og vitamin C. Med 96 % ingredienser av naturlig opprinnelse.
Balanserer pH og tilfører fuktighet, samtidig som hudtonen forbedres. Rengjør og gir en frisk følelse. Fjerner også eventuelle rester etter rengjøringsproduktet ditt og gir kremene dine de beste forutsetningene for å fungere optimalt. Blant ingrediensene finner du for eksempel hudpleiende betaglukan, fuktighetsbevarende sorbitol og ekstrakt av den oppstrammende antioksidanten grønn te. Med 98% ingredienser av naturlig opprinnelse.
Lett, smidig og fuktighetsgivende ansiktskrem. Fylt med moderne ingredienser som jobber for å balansere huden og holde på fuktigheten. Med glyserin som både pleier og tilfører fuktighet, ekstrakt fra beroligende ginkgofrø og fuktighetsbindende baobabfrø som brukes på grunn av den antialdrende effekten. Du får også antioksidantene vitamin E og vitamin C. Med 94 % ingredienser av naturlig opprinnelse.
364 NOK Art nr 667
349 NOK Art nr 668
385 NOK Art nr 669
88 ml
73 ml
59 ml
2026 Produktbrosjyre
LOGIC by Forever™ Set En hudpleieserie som passer for alle aldre og hudtyper, men spesielt godt for de skiftende behovene til kombinasjonshud – hud som de fleste kaller ”normal”. Moderne gelteknologi gjør det mulig å kapsle inn alle de botaniske stoffene i en behagelig gel. Produktene smelter helt inn i huden uten å etterlate spor – bortsett fra en duggfrisk hud med tilført fuktighet. Den sørger for at alle godsaker på ingredienslisten når fram dit de skal. Uten å klebe.
Settet inneholder: + 667 LOGIC by Forever aloe gel cleanser 88 ml + 668 LOGIC by Forever balancing aloe essence 73 ml + 669 LOGIC by Forever soothing gel moisturizer 59 ml 1000 NOK Art nr 673
21
Hudpleie
å p e r a v Ta
v l e s g de
Hvert enkelt av produktene er utviklet for ett eneste formål. Hvis du innfører dem i din daglige rutine, kan du være sikker på at du gjør ditt beste for å ta vare på huden din. aloe activator
awakening eye cream
aloe bio-cellulose mask
Utviklet for å brukes med ansiktsmasken Mask Powder, men er også et mildt, pleiende allroundprodukt. Herlig kjølende og beroligende ved for eksempel poser under øynene. Inneholder hovedsakelig Aloe vera og allantoin.
Fuktighetsgivende øyekrem med silkeglatt resultat. Frisker opp og gir huden rundt øynene en ungdommelig følelse. Med Aloe vera, peptider, mikroalger, hydrolysert kollagen, jojobaolje og rødbeteekstrakt.
206 NOK Art.nr. 612
273 NOK Art.nr. 561
130 ml
21 g
Eksklusiv, intensivt fuktighetsgivende maske av biocellulose mettet med et serum som inneholder vår fineste fuktighetsbevarende Aloe vera og natriumhyaluronat. I tillegg er den beriket med fuktighetsgivende og mykgjørende fettsyrer fra olivenolje og hudpleiende jojoba frøolje. I aloe bio-cellulose mask finner du også frøolje fra hvitt engskum og sinkglukonat. Parfymefri og vegansk. Lett å bruke og gir en boost av strålende hud med tilført fuktighet og ungdommelig glød. 476 NOK Art.nr. 664 3 x 25 g | Veil. pris 150 NOK/stk.
22
2026 Produktbrosjyre
protecting day lotion SPF 20 Sveipende lett ansiktslotion med solbeskyttelsesfaktor 20. Forbedret formel som absorberes raskere. Inneholder blant annet det fysikalske solfilteret sinkoksid, Aloe vera, mykgjørende solsikkeolje og pleiende ørkendaddelolje. Candelillavoks gir protecting day lotion en myk konsistens som absorberes raskt og strykes lett over huden uten å klebe. Tilfører fuktighet, mykgjør, pleier og blokkerer mot skadelige UVA- og UVB-stråler fra sola. Bruk gjerne som supplement til hudpleieseriene Sonya daily skincare system og infinite by Forever. 547 NOK Art.nr. 645 60 ml
hydrating serum
smoothing exfoliator
refining gel mask
Hyaluronsyre er et virkningsfullt fuktighetsprodukt som kan holde 1000 ganger vekten sin i vann. I hydrating serum finner du ikke mindre enn fire ulike typer hyaluronsyre som jobber sammen for å fukte hudens overflate og samtidig opprettholde fukten fra innsiden. Fettsyrer fra kokosnøtt og sheasmør gjør at serumet trekker fullstendig inn i huden. Inneholder også hudpleiende Aloe vera, ekstrakt fra mimosatre og hvit te samt fuktbindende snøsopp.
For en friskere, jevnere følelse. En effektiv og samtidig skånsom eksfoliator, som hjelper huden med å fjerne døde hudceller for å gi plass til nye. Rengjør, pleier, tilfører fuktighet og mykgjør. Med Aloe vera, jojobaperler, bambuspulver samt papaya- og ananasenzym.
Oppdag betydningen av ekte skjønnhetssøvn. Denne geleen hjelper huden ved å balansere oljenivået og tilføre fuktighet. Alt for at du skal kunne våkne opp til en hud med klarere og friskere utseende. Inneholder blant annet oljer fra gulrotfrø, basilikum, soyabønne og den indiske urten davana, samt hudpleiende eple og rødkløver, som også har en strammende effekt.
525 NOK Art.nr. 618
273 NOK Art.nr. 559 60 ml
352 NOK Art nr 677 59 ml
50 ml
23
Hudpleie
renewing skin crème
replenishing skin oil
Eksfolierer døde hudceller fra hudoverflaten og gir huden ny glød. Gjenoppretter hudens fuktighetsbalanse og elastisitet. Med blant annet Aloe vera, AHA-syrer, vitaminene A, C og E samt kollagen. Også mange botaniske ingredienser, som mykgjørende squalane fra olivenolje, fuktighetsgivende sukkerrør og ekstrakt av hvit te som styrker og beskytter huden.
Pleiende kur som gir huden din ny spenst. Vitaminene A, C og E, bisabolol og agurkfrøolje er noen av ingrediensene som gjør trett hud frisk og smidig igjen. Passer også for følsom hud. Silikonfri. 440 NOK Art nr 653 30 ml
600 NOK Art.nr. 650 56,7 g
deep moisturizing cream En uslåelig, gjenfuktende krem for hud som vil ha litt ekstra omsorg. Utmerket som nattkrem for alle hudtyper, og som dagkrem for tørr/normal hud. Med blant annet Aloe vera, oljer fra macadamianøtter og solsikkefrø, samt furubarkekstrakt. 498 NOK Art.nr. 651 71 g
24
2026 Produktbrosjyre
t s e Bsammen Huden din har forskjellige behov om morgenen og om kvelden. Her får du en målrettet hudpleieduo utviklet for å pleie huden din fra soloppgang til solnedgang.
Forever Vitamin C™
Forever Bakuchiol™
En lysnende ansiktsmelk for dagen med 6 % fettløselig vitamin C, som bidrar til lysere, strålende hud og en jevnere hudtone. Inneholder også en rekke fuktighetsgivende ingredienser, som hydrolyserte jojobaestere, pantenol og glyserin. Og selvfølgelig vår egen pleiende og fuktighetsgivende Aloe vera.
En nærende ansiktsmelk for natten med 1% bakuchiol – et plantebasert alternativ til retinol som bidrar til å redusere fine linjer og tegn på aldring. Inneholder også en rekke fuktighetsgivende ingredienser, som hydrolyserte jojobaestere, pantenol og glyserin. Og selvfølgelig vår egen pleiende og fuktighetsgivende Aloe vera.
720 NOK Art.nr. 686 30 ml
720 NOK Art.nr. 687 30 ml
Forever Vitamin C and Bakuchiol Duo Tilpass hudpleierutinen din etter behovene huden din har både morgen og kveld. Forever Vitamin C brightening facial milk og Forever Bakuchiol nourishing facial milk utgjør sammen en målrettet hudpleieduo utviklet for å pleie huden din fra soloppgang til solnedgang. Duoen inneholder: + 686 Forever Vitamin C 30 ml + 687 Forever Bakuchiol 30 ml 1367 NOK Art.nr. 701
25
Hudpleie
a r e v e o l A e b u t å p FOREVERFAVORITT
ALOE VERA GELLY Tørr hud, solbrenthet og kløende insektsbitt? Aloe Vera Gelly inneholder stabiliserende Aloe vera som raskt absorberes av huden og virker beroligende, pleiende og fuktighets bevarende. Brukes på hud som trenger den, fra topp til tå. 271 NOK Art.nr. 061 118 ml
26
ALOE MSM GEL
Kjølende lotion med Aloe vera, eukalyptus og mentol. Smør inn rikelig på utsatte områder som nakke, skuldre, rygg eller bein ved behov. Kan også brukes i forbindelse med fysisk aktivitet. Kjøler raskt uten å klebe.
Deilig massasjegel med beroligende, styrkende og oppfriskende egenskaper. Inneholder blant annet MSM (metylsulfonylmetan, en organisk svovelblanding som finnes i nesten alle levende organismer), Aloe vera og ulike urter.
225 NOK Art.nr. 564 118 ml
2026 Produktbrosjyre
ALOE COOLING LOTION
420 NOK Art.nr. 205 118 ml
ALOE MOISTURIZING LOTION Silkemyk lotion som gjør huden myk og smidig. Foruten Aloe vera inneholder den blant annet effektive hudpleiende ingredienser som aprikoskjerneolje, jojobaolje og antioksidanten vitamin E. Passer like bra for ansiktet som for hele kroppen. Lett og behagelig duft. 271 NOK Art.nr. 063 118 ml
ALOE PROPOLIS CREME Et av våre mest populære produkter, utmerket til tørr hud over hele kroppen. Både mykgjørende og fuktighetsbevarende med blant annet propolis- og kamilleekstrakt og med en kremet konsistens og herlig honningduft. 360 NOK Art.nr. 051 113 g
27
Hudpleie
e l i Sm
FOREVER ALOE LIPS™ Hold smilet i form i all slags vær! Kombinasjonen av Aloe vera, jojobaolje og bivoks gjør leppene myke og beskytter dem mot vær og vind. Kan også brukes på neglebånd og ved kløe av insektsstikk. 63 NOK Art nr 6005 4,25 g
28
2026 Produktbrosjyre
FOREVER
FAVORIT
ALOE FIRST™ Deilig spray med Aloe vera, propolis og utvalgte urter som avkjøler og beroliger huden din. For eksempel etter en dag i solen, etter insektsstikk eller som en fuktighetsgivende ansiktsspray. Passer også godt til hår og hårbunn. 360 NOK Art.nr. 040 473 ml
GENTLEMAN’S PRIDE™ Oppfriskende after shave-lotion med blant annet Aloe vera, rosmarin og agurk som skånsomt beroliger og gjenfukter huden din – og gjør den herlig myk og glatt. Frisk, maskulin duft. 271 NOK Art.nr. 070 118 ml
29
Kroppspleie
s n e g a d r e v H e t s g
i t k vi
ALOE EVER-SHIELD™
ALOE AVOCADO FACE & BODY SOAP
Behold den rene, friske følelsen! Aloe Ever-Shield er en både skånsom og effektiv deodorant med en mild duft som passer kvinner og menn. Inneholder ikke aluminiumklorid. Kleber ikke og setter ingen flekker på klærne.
Mild, fuktighetsbevarende såpe med avokadosmør som passer alle hudtyper. Rengjør skånsomt og effektivt og har en uimotståelig, oppfriskende sitrusduft.
130 NOK Art.nr. 067 92,1 g
30
89 NOK Art.nr. 284 142 g
2026 Produktbrosjyre
ALOE LIQUID SOAP Unn deg en såpe som gir en luksuriøst ren og deilig følelse, uten å tørke ut huden. Aloe Liquid Soap kombinerer Aloe vera, arganolje og jojoba med naturlig rengjørende stoffer framstilt av kokosnøtt. Passer for hele kroppen – for hele familien. Dufter friskt og godt, og ikke for sterkt. 290 NOK Art.nr. 633 473 ml
31
Kroppspleie
å p y B ilet
sm ditt FOREVERFAVORITT
FOREVER BRIGHT™ TOOTHGEL Aloe vera-basert tannkrem som rengjør effektivt, samtidig som den pleier tannkjøtt og slimhinner og gir en frisk pust som varer lenge! Ekstra bra for deg med ømfintlig tannkjøtt. Inneholder ikke fluor. 139 NOK Art.nr. 028 130 g
32
2026 Produktbrosjyre
ALOE BODY WASH
ALOE BODY LOTION
Mild og samtidig effektiv rengjøring for hele kroppen. En pH-balansert såpe med jojobaolje og arganolje som bidrar til å opprettholde hudens fuktighetsnivå. Rengjørende stoffer fra kokos gir et rikt skum. Inneholder selvsagt vår Aloe vera av høy kvalitet. Med en frisk duft av urter som passer til både kvinner og menn. For alle hudtyper.
En lett formel som låser inn fuktigheten i huden, samtidig som den beskytter og styrker. Absorberes raskt og gir et silkeglatt resultat. I tillegg til Aloe vera inneholder den også jojobaolje, arganolje og aminosyren arginin, som finnes naturlig i huden og bidrar til å tilføre fuktighet og mykhet. For alle hudtyper og med en lett, blomstret duft.
337 NOK Art.nr. 646
341 NOK Art.nr. 647
236 ml
236 ml
33
Kroppspleie
k s i t s a t Fan
h år
ALOE-JOJOBA SHAMPOO
ALOE-JOJOBA CONDITIONER
NOURISHING HAIR OIL
Kremet og fuktighetsgivende sjampo med Aloe vera og jojobaolje er en velprøvd kombinasjon som pleier både hår og hodebunn, og som dessuten er både fuktighetsbevarende og mykgjørende. Uten sulfater og inneholder også arganolje, nypeolje og pantenol (vitamin B5).
En balsam med en virkningsfull og samtidig skånsom formel. Uten silikoner og med Aloe vera og jojoba er en velprøvd kombinasjon som pleier både hår og hodebunn, og som dessuten er både fuktighetsbevarende og mykgjørende. Inneholder også arganolje og nypeolje.
326 NOK Art.nr. 640
349 NOK Art.nr. 641
Styrkende hårolje med Aloe vera og seks botaniske oljer. Tilfører håret fuktighet og glans, samtidig som den motvirker flising og splittede tupper. Helt uten silikon. Kan brukes i både vått og tørt hår og er velegnet til både kort og langt hår. Nourishing Hair Oil har en diskré, fruktig blomsterduft, og den absorberes raskt uten å tynge ned eller føles fet.
296 ml
296 ml
416 NOK Art.nr. 642 30 ml
34
2026 Produktbrosjyre
Parfyme
FOREVER MALOSI™ FINE FRAGRANCE Parfyme med en krydret maskulin duft med varme trenoter som varer lenge. Med inspira sjon hentet fra Samoas gjestfrie kultur. Ordet Malosi betyr Styrke på samoansk. Forever Malosi Fine Fragrance har en krydret duft med varme trenoter, som bergamott og sandeltre, blandet med oppfriskende aromaer av sypress og sitrus. 502 NOK Art.nr. 644 30 ml
FOREVER ALOFA™ FINE FRAGRANCE Parfyme med en uimotståelig sensuell og feminin duft som varer lenge. Med inspirasjon hentet fra Samoas gjestfrie kultur. Ordet Alofa betyder Kjærlighet på samoansk. I Forever Alofa Fine Fragrance flettes varme blomsterdufter sammen med blant annet søt sjasmin og gir et mykt streif av sandeltre og et hint av sitrus. 502 NOK Art.nr. 643 30 ml
35
36
2026 Produktbrosjyre
b b o J oss d e m
Har du vurdert en ny karriere? Eller ønsker du kanskje en biinntekt for å kunne unne deg det lille ekstra? Vi tilbyr deg uansett en mulighet. Som forhandler hos Forever, eller Forever Business Owner som vi kaller det, får du arbeide med produkter av høy kvalitet fra verdens største dyrker, produsent og distributør av Aloe vera. Vi har virksomhet i over 160 land, og millionvis av mennesker har allerede oppdaget fordelene med produktene og forretningsmuligheten.
PÅ DINE PREMISSER Du bestemmer selv hvor mye du vil arbeide. Kanskje har du dette som en lønnsom biinntekt, eller kanskje ønsker du å satse fullt ut og skape en helt ny karriere – valget er ditt. Du arbeider når, hvor og hvor mye eller hvor lite du vil.
GÅ FRAM SLIK For å bli forhandler hos Forever må du kontakte en annen forhandler for å få hjelp til å komme i gang. Hvis du ikke allerede har en kontakt, kan du gå inn på hjemmesiden vår foreverliving.no og finne en forhandler nær deg. Her kan du også lese mer om hvilke fordeler du får når du velger å jobbe med oss.
37
Kvalitet og omsorg Våre produkters høye kvalitet bekreftes av de sertifiseringene og kvalitetsstemplene vi har fått rundt om i verden. Forever var først med å få Aloe Science Councils Seal of Approval. Mange produkter er sertifiserte i henhold til Kosher Rating og halal. Alle Forevers kosmetiske produkter som er testet hos Dermatest, har fått resultatet EXCELLENT. Et sosialt engasjement er også viktig for oss. Derfor passer vi på at medarbeiderne våre har et godt og trygt arbeidsmiljø. Og ettersom vi vet at verden er større enn Forever, samarbeider vi også aktivt med ulike hjelpeorganisasjoner og humanitære prosjekt.
foreverliving.no
Independent Forever Business Owner: NO Art.nr. 13045_260901_© 2026 Forever Living Products Scandinavia AB Vær oppmerksom på at denne trykksaken gjelder norske forutsetninger. Produktprisene er Forevers veiledende priser til sluttkunde. Spør forhandleren din om nøyaktig informasjon om aktuell pris. Vi tar forbehold om eventuelle trykkfeil.