AKCIJA od 11.03. do 17.03. ili do prodaje zaliha za prehrambene namirnice, kozmetiku, proizvode za osobnu higijenu i sredstva za čišćenje
AKCIJA od 11.03. do 24.03. ili do prodaje zaliha za kućanstvo, tekstil i tehniku, sport i slobodno vrijeme, hobi program, cvijeće, školu i ured
Miješano mljeveno meso
svinjetina + junetina 1kg
FALI SLIKA
29
99 kn/1kg
37,99kn
-21
Potražite knjižicu za skupljanje markica u svom sandučiću ili u Spar i Interspar tgovinama. S
LAVIM
uz sakupljene markice vraćamo i do:
R
N
kn
-10%
RAĐUJEM AG
O
AV I M O SL
e
-18%
uz novi magazin
Ostvarite popust na sve redovne i akcijske cijene!
200 endans k ođ CIJENE
Zavirite i pronađite mnoštvo recepata i kulinarskih savjeta!
vam želi
O
O
N
Iskoristite posebnu priliku! RAĐUJEM AG
a
popust
Ušparajte više od 280 kn Uz kupone iz magazina!
-20%
100 stranica
kn ili
:-)
a
popust
kn
UZ KUPOVINU IZNAD
100 kn
Za svojih 10 godina nagrađujemo kupce. Iskoristite posebnu priliku i ostvarite dodatni popust na sve redovne i akcijske artikle. Za svakih potrošenih 100kn u Intersparu i Sparu dobivate jednu markicu. Sakupljajte markice, a mi vam vraćamo i do 200kn
VIKEND AKCIJA! Ponuda vrijedi u petak, subotu i nedjelju!
Mljevena kava Gloria 400g
1kg = 54,98kn Hrvatski proizvod
21
umjesto 26,89kn
99 kn/400g
-20%
13.3. do 15.3.
Tjestenina S-Budget Fusilli, Penne Rigate ili Spaghetti
-30%
Deterdžent za pranje rublja Dash Regular 4,355kg / 67 pranja
1kg = 16,07kn 1 pranje = 1,04kn
1kg
5
umjesto 7,49kn
99 kn/1kg
69
umjesto 99,99kn
99 kn
Ponuda na strani 2 vrijedi od 11.03. do 17.03.2015. ili do prodaje zaliha.
Šunka u ovitku AVE
100g 1kg = 29,90kn
• bez jaja • bez glutena • bez soje
2
Planinski sir
Svježa jaja Ideal
-62
kn/100g
7,99kn
100g
L razred 10 jaja
99
1kg = 59,90kn
• tvrdi kravlji sir • 40% m.m. • lagano pikantan i slan
1 kom = 1kn Hrvatski proizvod
Pasirana rajčica Russo 500g
1kg = 7,98kn
9
kn/pak
14,99kn
Croissant 7 Day’s Family
5 99-50
99
-33
3
kn/100g
11,99kn
99
-42
kn/500g
6,99kn
Keks Milka Cake&Choc
Salama Poli Mini
Salama Extra
1kg = 45,66kn
Perutnina Ptuj 2x220g +1x220g GRATIS
Perutnina Ptuj 2x350g +1x350g GRATIS
2+1 GRATIS
2+1 GRATIS
175g
kakao-vanilija duo ili šampanjac ili kakao ili Millfeuille 185g
Hrvatski proizvod
Hrvatski proizvod
1kg = 43,19kn
7 99-42 kn/185g
13,99kn
2
7 99-42 kn/175g
13,99kn
23 98 2+1 kn/660g
GRATIS
21 99 2+1 kn/1050g
GRATIS
Ponuda na strani 3 vrijedi od 11.03. do 17.03.2015. ili do prodaje zaliha.
Čips Chio
2x150g Paprika +1x150g Feferoni GRATIS
Pivo Karlovačko 1L
+
Hrvatski proizvod
Deterdžent za pranje rublja Rex Gel Color 2,64L 1L = 13,25kn ili 40 pranja 1 pranje = 0,87kn
U cijenu uključena povratna naknada 0,50kn
9
99 kn/1L
12,99kn Čaj Agristar
Kamilica, 40g Narodni ili Kopriva, 60g Šumsko voće, 80g
Redovna cijena
11,99kn 13,99kn 16,99kn
Akcija
Cijena na kg
5,99kn 1kg = 149,75kn 6,99kn 1kg = 116,50kn 8,49kn 1kg = 106,13kn
-23
Čaj Agristar XXL Kamilica, 40g Kopriva, 60g Narodni, 60g ili Šumsko voće, 80g
23
99
kn/450g
+
5
99
-50
kn
-50
kn
69,99kn
Kreker Krit
Higijenski ulošci Libresse
Cuetara
ultra normal 40 kom
2x100g Original +1x100g Mediteran GRATIS
Hrvatski proizvod
već od
34
+1 2GRATIS
99
8
99
kn/300g
2+1 GRATIS
Sirup Maraska
Piće S-BUDGET
Malina ili Marelica 1L
jabuka ili multivitamin ili naranča 1L
Hrvatski proizvod
1 kom = 0,69 kn
27
99 kn/pak
39,99kn
-30 Hrana za pse S-BUDGET piletina
10kg
Hrvatski proizvod
1kg = 4,00kn
U cijenu uključena povratna naknada 0,50kn
12 99-35 kn/1L
19,99kn
2 99-36 kn/1L
4,69kn
39 99-33 kn/10kg
59,99kn
3
Svježe voće i povrće iz naše voćarne
Ponuda na strani 4 vrijedi od 11.03. do 17.03.2015. ili do prodaje zaliha.
-30%
pakiranje 1kg
Rajčica Cherry
Mladi krumpir 1kg
pakiranje 500g 1kg = 17,98kn
-40%
-44%
umjesto 14,99
umjesto 7,99
899
444
kn/500g
kn/1kg
Super ponuda ! Povrće za juhu S-BUDGET
Klementina
Pistacio u rinfuzi 100g 1kg = 119,90kn
pakiranje, 500g
pakiranje 1kg
1kg = 9,98kn
umjesto 9,99
6
99
-36%
umjesto 7,99
umjesto 18,99
499
1199
kn/500g
kn/1kg
b e z E b ro
Najveći izbor svježe pečenog kruha i peciva!
-37%
kn/100g
700g
jeva!
-37 % umjesto 7,99
Hrvatski proizvod
Kruh farmerski okrugli 700g (1kg = 7,13kn)
• s punjenjem bez dodatnih umjetnih boja i konzervansa
razne vrste, 150g, 1kg = 66,60kn
4
kn/150g
499
kn/700g
vlastita proizvodnja
700g
Hrvatski proizvod
umjesto 13,99
999
Miješani pšenično raženi kruh, karakterističnog okusa. S puno raženog kiselog tijesta, a opet blagog kiselkastog okusa. Bez E brojeva. Vlastita proizvodnja.
vlastita proizvodnja
-28% Biskvit Barni
Super ponuda !
Pecivo Lizika
pšenično bijelo pecivo, 1x150g + 1x150g GRATIS 1kg = 12,63kn
Hrvatski proizvod
+1 1GRATIS
-21% umjesto 6,99
379
kn/300g
Kruh Domaći kalup
polubijeli pšenični kruh, 700g (1kg = 7,84kn)
549
kn/700g
Danonino Drink
Sir Edamac
jagoda ili banana
Zdenka 400g
Ponuda na strani 5 vrijedi od 11.03. do 17.03.2015. ili do prodaje zaliha.
4x100g
1kg = 49,97kn
1kg = 24,97kn
• polutvrdi kravlji sir
-33%
-28%
umjesto 29,99
umjesto 13,99
1999
Hrvatski proizvod
999
kn/400g
Maslac Alpinesse
kn/400g
Kiselo vrhnje Brzo&Fino
classic ili slani, Meggle 250g
Svježi krem sir Vivis
12%m.m., Dukat 200g
1kg = 51,96kn
MEGA CIJENA! Trajno mlijeko ‘z bregov 2,5%m.m., Vindija 4x1,5L 1L =4,83kn
Vindija 200g
1kg = 14,95kn
1kg = 39,95kn
Hrvatski proizvod
-13%
-25%
-11%
umjesto 14,99
umjesto 3,99
umjesto 8,99
299
1299
Hrvatski proizvod
kn/200g
kn/250g
Riba iz Jadranskog mora
Smrznuta riba Frozy
Redovna cijena
Jadranska srdela, 500g Jadranska lokarda, 1kg
11,99kn 24,99kn
jeftinije
-17% kn
umjesto 27,99
2299
17,98kn 18,99kn
-25% kn/500g
Redovna cijena
sniženje
5,99kn 6,49kn
-16% -23%
499
kn/400g
na smrznuto povrće
u
1kg = 12,48kn
5. NA A 3.201 AR OT 4.0 ŠP B t u , 1 SUsubo
Grašak ili mrkva ili mahuna žuta ili zelena ili špinat ili miješano povrće za francusku salatu 400g
o
Grašak ili grašak-mrkva ili mahuna žuta ili zelena ili špinat Miješano povrće za francusku salatu
kn/200g
m
Smrznuto povrće Fresco, 400g
799
Smrznuto povrće Fresco
i više na će o p ov r smrznut o F re s c
6L
Sa
-16%
Hrvatski proizvod
500g
Akcija cijena za 1kg
-25% 8,99kn -24% 18,99kn
kn/6L
1kg = 45,98kn
Već od:
8
28
99
Oslić filet Ledo
smrznuta, Frozy lokarda, 1kg ili srdela, 500g
99
umjesto 34,99
-17%
Popust se ne odnosi na artikle u akciji i na velika ugostiteljska pakiranja. Cijene na polici umanjene su za navedeni postotak. Popusti se međusobno ne zbrajaju. Slika je simbolična.
5
Svinjski but bez kosti
Ponuda na strani 6 vrijedi od 11.03. do 17.03.2015. ili do prodaje zaliha.
Pileći file od prsiju
na pultu 1kg
na podlošku ili obiteljsko pakiranje, Vindija, Cekin
1kg
Hrvatski proizvod
-32% RO
TRO
LIRA
ITET
NA
99
umjesto 63,99
4999
kn/1kg
kn/1kg
Teleća rebra/prsa/flam
A
KV
AL
28
GO
KO N
ST
-21%
umjesto 42,99
Pileći batak
na pultu 1kg
Perutnina Ptuj
880g 1kg = 34,08kn
-21%
-20% umjesto 49,99
umjesto 37,99
3999
Hrvatski proizvod
kn/1kg
Zatražite i očistiti ćemo Vam ribu!
s odjela ribarnice
Šaran svježi*
Hrvatski proizvod
*živog šarana potražite u filijalama: Sisak, Koprivnica, Osijek, Osijek Emmezeta
kn/880g
Ponuda ribe ne vrijedi za Interspar Osijek Emmezeta
Skuša
Brancin
1kg
PP Orahovica 1kg
2999
Cromaris, 600/800 1kg
-14%
-40%
-27%
umjesto 27,99
umjesto 49,99
umjesto 93,99
2399
2999
kn/1kg
Izdvojeno iz naše toploteke...
Iz Jadranskog mora!
kn/1kg
✔ ukusan gotov obrok ✔ odmah dostupan ✔ izrazito povoljna cijena
6799
kn/1kg
Pučka kobasica Dalmesso cca. 900g 1kg
Hrvatski proizvod
Pileći cordon bleu 100g (1kg = 59,90kn)
6
-25%
-31%
umjesto 7,99
umjesto 5,79
599
kn/100g
Svinjska pečena rebra 100g (1kg = 39,90kn)
399
kn/100g
Super cijena!
1399
kn/1kg
Odaberite s našeg odjela delikatesa...
Ponuda na strani 7 vrijedi od 11.03. do 17.03.2015. ili do prodaje zaliha.
Najveću ponudu salama, sireva, svježih salata i svježe spremljenih pečenih jela potražite na našem uslužnom pultu! Pureća šunka Stancija Gavrilović 100g
Super ponuda !
1kg = 59,90kn
-33% -25%
umjesto 14,99
9
umjesto 7,99
5
Hrvatski proizvod
99
kn/100g
Pršut Delicija 100g (1kg = 99,90kn)
Sir Bayerntaler
99
kn/100g
Kraški vrat
tvrdi kravlji sir 100g
Pivac, 100g 1kg = 99,90kn
1kg = 54,90kn Hrvatski proizvod
-26%
-23%
umjesto 7,49
umjesto 12,99
999
549
kn/100g
kn/100g
Sir Gouda Bayerland 100g
Svježi polumasni sir
1kg = 39,90kn
Marinirano povrće sa žara 100g
1kg = 64,90kn
10%m.m. 100g 1kg = 17,90kn
Super ponuda !
Hrvatski proizvod
-40%
-18%
umjesto 6,69
umjesto 2,19
399
179
kn/100g
649
kn/100g
Pileće hrenovke Wudy
Kranjska kobasica
AiA 500g
Pik Vrbovec 340g
1kg = 21,98kn
1kg = 44,09kn
Kobasica Gala
obična ljuta
Redovna cijena
jeftinije
Cijena na kg
13,99kn 12,99kn
-28% -23%
1kg = 58,76kn
kn/100g
Istarska panceta vakuum pakiranje, Pisinium 1kg
1kg = 58,76kn
Domaća kobasica Gala
MEGA
obična ili ljuta, Gavrilović 170g
Hrvatski proizvod
-45%
-25%
umjesto 19,99
umjesto 19,99
1099
kn/500g
1499
kn/340g
CIJENA
-21 %
Hrvatski proizvod
Super cijena!
999
kn/170g
!
umjesto 114,99
Hrvatski proizvod
8999
kn/1kg
7
Tjestenina s jajima Marodi
Narezak šunka Gavrilović
Ponuda na strani 8 vrijedi od 11.03. do 17.03.2015. ili do prodaje zaliha.
uski rezanci ili ribana kašica ili valoviti rezanci 400g
150g
1kg = 53,27kn
-22%
Brašno
Redovna cijena
Jeftinije
5,79kn 5,99kn
-22% -25%
glatko, T-550 oštro, T-550
1kg = 19,98kn
Hrvatski proizvod
i više
-33%
-13%
umjesto 11,99
799
umjesto 9,29 Hrvatski proizvod
7
99
Šunka Mandolina Gavrilović 227g
1kg = 70,44kn
Super ponuda !
4
Hrvatski proizvod
Pšenično brašno Tena glatko ili oštro, T-550, 1kg Argeta paštete/namaz, 95g
Redovna cijena
jeftinije
Tuna ili Tuna siciliana Pašteta Argeta losos Namaz tuna Delight
10,39kn 11,99kn 13,99kn
-13% -25% -28%
Akcija
Cijena na kg
8,99kn 1kg = 94,63kn 8,99kn 1kg = 94,63kn 9,99kn 1kg = 105,16kn
kn/400g
kn/150g
Ketchup Zvijezda 500g
Redovna cijena
jeftinije
Akcija
Cijena na kg
Blagi, 500g Ljuti, 500g Grill ili Chilli, 500g
9,39kn 9,39kn 13,99kn
-14% -14% -15%
7,99kn 7,99kn 11,79kn
1kg = 15,98kn 1kg = 15,98kn 1kg = 23,58kn
Ketchup Zvijezda Ljuti ili Blagi ili Grill ili Chilli 500g
Hrvatski proizvod
-20%
49
Već od:
umjesto 19,99
kn/1kg
1599
kn/227g
Pašteta Argeta
Cikla Podravka
tuna ili tuna siciliana ili losos ili namaz od tune delight 95g
1kg = 13,62kn
799
Hrvatski proizvod
kn/500g
Grah šareni Strianese
660g
400ml ili 850ml
-25% Hrvatski proizvod
Super cijena! Već od:
8 Sve za
kućne ljubimce!
99
kn/95g
8
99
kn/660g
Grah šareni Strianese
400ml 850ml
Redovna cijena
Akcija
Cijena na L
5,99kn 11,49kn
4,49kn 8,59kn
1L = 11,23kn 1L = 10,11kn
Žitarice Nestle
Napitak Alpro
Čokoladne loptice 625g
Natural
1kg = 31,98kn
3x1L + 1x1L GRATIS
Hrana za mačke Kit kat piletina/povrće, govedina/povrće ili tuna/povrće 300g 1kg = 19,97kn
-26%
-28%
umjesto 8,19
umjesto 27,99
599
kn/300g
8
1999
kn/625g
4499 kn/4L
Kiki karamele
-20%
Kraš, razne vrste
Ponuda na strani 9 vrijedi od 11.03. do 17.03.2015. ili do prodaje zaliha.
na Kiki e ka ra m e l
Hrvatski proizvod
Već od:
Kiki Karamele
Jabuka, Voćna, Plus, Limunada ili Jagoda, 100g Voćna, 200g Tutti Frutti, 400g
Redovna cijena
Akcija
Cijena za 1kg
6,49kn
5,19kn 10,39kn 16,79kn
1kg = 51,90kn
12,99kn 20,99kn
519
1kg = 51,95kn 1kg = 41,98kn
kn
Super ponuda !
Krem banana 595g
35 koim ca
1kg = 33,60kn
-27 %
banan ju n u p a k i ra
Super cijena!
19 300g
umjesto 17,99
12
Hrvatski proizvod
99
Keks Moto
kn/595g
Kakao ili Lješnjak, 360g 1kg = 36,08kn
Instant kava Nescafe
Gazirano piće Coca-Cola
Sensazione Créme 200g
1,5L
1kg = 199,95kn
99 kn/360g
Voda Donat 1L
1L = 5,33kn
Čokolada Riža Kandit 300g 1kg = 46,63kn
Hrvatski proizvod
Kupci ocijenili! INTERSPAR najbolja vinoteka!
-36%
-23%
umjesto 21,99
umjesto 51,99
13
39
99
kn/300g
Terra Rosa ili Cabernet Sauvignon ili Rose Vinogorje Zapadna Istra 0,75L 1L = 33,32kn
Hrvatski proizvod
-10%
umjesto 9,99
umjesto 9,99
799
899
kn/1,5L
99
kn/1L
U cijenu uključena povratna naknada 0,50kn
kn/200g
Vino Laguna
-20%
Vino Graševina Mirko Čobanković
Vinogorje Srijem, 0,75L 1L = 26,65kn
gastro preporuka: plate s hladnim narescima, jela s roštilja temp. serviranja: 12ºC Hrvatski proizvod
U cijenu uključena povratna naknada 0,50kn
Vino Graševina Ilok
3L
Vino Plavac Pelješac
3L
1L = 13,33kn
1L = 10,00kn
Hrvatski proizvod
Hrvatski proizvod
-28%
-37%
-25%
-33%
umjesto 34,99
umjesto 31,99
umjesto 39,99
umjesto 59,99
2499
kn/0,75L
U cijenu uključena povratna naknada 0,50kn
1999
kn/0,75L
U cijenu uključena povratna naknada 0,50kn
2999
3999
U cijenu uključena povratna naknada 0,50kn
U cijenu uključena povratna naknada 0,50kn
kn/3L
kn/3L
9
Ponuda na strani 10 vrijedi od 11.03. do 17.03.2015. ili do prodaje zaliha.
-25%
-33%
žent d r e t e d na e rublja z a p ra n j
***napomena: ove dvije slike su loše kvalitete, da li postoje bolje?
Persil!
Omekšivače za rublje Ornel razne vrste
2L
1L = 9,99kn
umjesto 29,99
*popust se ne odnosi na artikle koji su već na akciji *slika je simbolična *akcijske cijene istaknute su na polici *popusti se međusobno ne zbrajaju
*popust se ne odnosi na artikle koji su već na akciji *popusti se međusobno ne zbrajaju
10 rola 1 rola = 1,59kn
19
99 kn
Toaletni papir Paloma
Jednokratne britvice Gillette Blue3
3 sloja, 100% celuloza, 10 rola
1kom = 8,33kn
3 komada u pakiranju
-24% Toaletni papir Paloma
Redovna cijena
jeftinije
22,99kn 23,99kn
-30% -33%
Green Tea Pure White
umjesto 32,99
1599
2499
kn
Deterdžent za fino pranje rublja Dreft Wool ili Color ili Black
2x3L 100 pranja
Rexona
kn
Deo program Rexona
Cijena za 100ml
Deo sprej, 150ml Deo roll on, 50ml Deo stick, 50ml Deo stick, 40ml
10,46kn 31,38kn
razne vrste
31,38kn 39,22kn
1L = 9,99kn
1 pranje = 0,59kn
*popust se ne odnosi na artikle koji su već na akciji *popusti se međusobno ne zbrajaju
-25%
-25%
umjesto 79,99
umjesto 20,99
umjesto 15,99
kn
*popust se ne odnosi na artikle koji su već na akciji *slika je simbolična *popusti se međusobno ne zbrajaju
1569
kn
Osvježivač za WC Bref
Power Aktiv, 51g (100g = 23,31kn) B Aktiv, 50g (100g = 23,78kn) Duo Aktiv Original, 60ml (100ml = 19,81kn)
umjesto 16,99
1189
kn
kn
razne vrste
t va n a s re d s n j e za čišće n! Super Jo
Namještaj, 650ml Staklo, 650ml Universal ili Kuhinja, 650ml Abrazivno sredstvo, 500ml Universal jorgovan ili đurđica, 1L
1199
Gliss šampon 250ml + Gliss regenerator 200ml
-30% Super Jon
10
-25%
250ml
100ml = 4,79kn
-25%
5999
-30%
Gel za tuširanje Fa
Super ponuda ! Redovna cijena
Akcija
Cijena za 1L
21,89kn 13,89kn 17,99kn 12,99kn 16,99kn
15,29kn 9,69kn 12,59kn 9,09kn 11,89kn
1L = 23,52kn 1L = 14,90kn 1L = 19,36kn 1L = 18,18kn 1L = 11,89kn
2999
kn
Višenamjenski set alata Renovator
Sve za bojanje vaših zidova!
električni kućni alat, djeluje na principu oscilacije, vrlo precizan i brz, siguran i lagan, jednostavan za uporabu, reže drvo, metal, brusi, struže, turpija, precizno reže i sječe dolazi u setu od 15 nastavaka
Ponuda na strani 11 vrijedi od 11.03. do 24.03.2015. ili do prodaje zaliha.
MEGA CIJENA!
-26%
Boja za zidove Premium 14L
umjesto 745,00
Artikl
54999
cijena
Kist ravni 1” Kist ravni 1,5” Kist ravni 2” Kist ravni 2,5” Kist ravni 3” Kist ravni 30mm Kist ravni 50mm Kist ravni 60mm Kist ravni 70mm Kist ravni 80mm Kist ravni 25mm meki rukohvat Kist ravni 40mm meki rukohvat Kist ravni 50mm meki rukohvat Kist ravni 60mm meki rukohvat Kist ravni 80mm meki rukohvat Kist ravni 60mm meki rukohvat bijela dlaka Kist ravni 80mm meki rukohvat bijela dlaka Valjak D-10CM Valjak gepard D-18CM Valjak sa ručkom Ručka za valjak
2,99kn 3,99kn 4,99kn 6,99kn 7,99kn 4,99kn 6,99kn 9,99kn 11,99kn 13,99kn 9,99kn 14,99kn 19,99kn 26,99kn 34,99kn 29,99kn 44,99kn 6,99kn 14,99kn 14,99kn 14,99kn
kn
Zračni kist Verso Paint Max
74
UŠTEDA 120kn
299
razni 280ml • Akril za brtvljenje spojeva između zida, prozora i vrata • za unutarnje površine
Već od:
1199
22999
Redovna cijena
jeftinije
Akcija
Cijena na 1L
13,99kn 17,99kn
-14% -16%
11,99kn 14,99kn
1L = 42,82kn
Akril bijeli Silikon bijeli ili transparentni
1L = 53,54kn
Univerzalna cerada polietilen Može se koristiti za prekrivanje motornih vozila, razne opreme, u poljoprivredi za berbe ili kao zaštita od vremenskih nepogoda, vodonepropusna.
-30%
Set kistova 17031
Rukavice Buck
5-dijelni, ergonomska drška, za sve vrste boja, 2x50mm, 2x38mm i 1x25mm
poliester sa PU premazom, vel.10
-22%
-30%
umjesto 34,99
umjesto 9,99
• jednostavno nanošenje na površinu • ekološka baza • visoka bjelina, visoka pokrivnost • 1L boje - za 10-12m2 (ili 5-6m2 pri dvostrukom nanosu) • visoka otpornost na habanje • potrošnja po m2: 140-160ml/m2 pri dvoslojnom nanosu boje
2699
kn/set
Sredstvo protiv plijesni Ceresit
699
kn/par
Kanta 12L
Krep traka Traka
19mm 25mm 30mm 38mm 50mm
500 ml Za dezinfekciju i odstranjivanje plijesni, gljivica i mahovina
599
kn/kom
Višenamjenska folija Texo
-23% Redovna cijena
Sniženje
Akcija
2x3m 3x5m 4x6m
34,99kn 79,99kn 99,99kn
-48% -50% -30%
17,99kn 39,99kn 69,99kn
cijena
5,99kn 7,99kn 9,99kn 12,99kn 15,99kn
Već od:
1L = 99,98kn
i više
Veličina
14L
kn
kn/280ml
Pattex, 280 ml
-25%
kn/14L
1L = 5,36kn
umjesto 349,99
kn/kom
Silikon ili Akril Pattex
99
NOVI POBOLJŠANI MODEL
Već od:
• Silikoni za brtvljenje u kupaonici, kuhinji, prozorima i vratima • unutarnja i vanjska primjena • UV otporan i vodootporan
umjesto 99,99
snaga: 450W, kapacitet posude 800ml, duljina crijeva 1,6m, lagana tehnologija za kućnu upotrebu, štedi boju, 3 načina špricanja: vertikalno, horizontalno i kružno, može se koristiti za boju i lak, može se špricati na ciglu, cementnu podlogu, žbuku, drvo i staklo, za ravne ili hrapave površine dostupno i u plavoj boji
Već od:
1799
kn/kom
umjesto 64,99
4999
kn/500ml
Za zaštitu interijera i pokućstva, 20m², ŠXD: 4,5m
999
-28% umjesto 6,99
kn
499
kn
11
TV LED Telefunken T32TX275DLBPOS SmartTV
Ponuda na strani 12 vrijedi od 11.03. do 24.03.2015. ili do prodaje zaliha.
Podržava sve operaterske mreže„slobodan uređaj“
cm 81
ekran: 81cm (32“), rezolucija: 1366x768px, HD Ready, 100Hz CME Engine, CI, HDMIx3, PC in, RF ulaz, LAN Ethernet ulaz, SCART x1, USB PVR snimanje i Time Shift, Reprodukcija Audio/ Video zapisa, energetski razred: A
SMART TV UŠTEDA 100kn takoĐer u ponudi
umjesto 1.899,99
1.79999 kn
Smartwatch MP4 player Gear Up! Ručni sat koji se sa bluetoothom (2.1) povezuje sa Smartphone uređajem. ekran: 1,5“ osjetljiv na dodir, indikacija dolaznih poziva uz vibriranje sata, punjiva baterija putem USB-a, brojač koraka i udaljenosti, brojač potrošenih kalorija, ugrađen FM radio, reproducira MP3, MP4, AVI formate
DUAL SIM
Smartphone meanIT Promise MG580 dual SIM, dual standby, 3G, HSDPA, ekran: 5“, rezolucija: 854x480 pix, OS: Android 4.2, memorija: 4GB / 512MB +microSD, kamera 8MP auto focus + prednja 0.3MP, LED flash + dodatna maska i plastična zaštita telefona
UŠTEDA 150kn umjesto 799,99
64999 kn
UŠTEDA 110kn umjesto 499,99
38999
kn/kom
Torba za prijenosno računalo SBOX NSS Singapore
-12%
6999
kn
Mem. kartica
8GB 16GB 32GB
Gamerski miš Sharkoon Fireglider optički, 7 tipki, DPI prekidač sa zaslonom u boji (5 razina), podržani OS: Windows XP, Vista, 7, 8 (32/64 bita)
cijena
34,99kn 64,99kn 119,99kn
crveno LED pozadinsko osvjetljenje tipkovnica: - USB sučelje, HR znakovi + miš: USB 2.0, 2000 dpi
-20%
26999 kn
Bežični telefon Panasonic KX-TG1611
-15%
za prijenosna računala do 15,6“
umjesto 79,99
Gamerska tipkovnica Cooler Master Devastator + miš gaming
Prikaz broja pozivatelja, memorija imenika 50 brojeva, mogućnost montaže na zid, osvijetljeni ekran, 6 tonova zvona, sat, hrvatski izbornik
-14%
umjesto 199,99
16999
kn
PC Slušalice Speed Link MEDUSA XE PC gaming slušalice s izvanrednim stereo zvukom, fleksibilni mikrofon, In-line daljinski za kontrolu glasnoće, 2.8m kabel
umjesto 169,99
14499
kn
Izaberite naslove iz turbo ili super ponude! Memorijska Micro SD kartica s adapterom takeMS za mobilne telefone, digitalne fotoaparate, PC tablete, Class 4, 4MB po sekundi
Već od:
3499
19999
kn/kom
Dječje knjige Kutija s alatom ili zaigrani ljubimci
kn
Sadrži: bojanka + šablone+ naljepnice+ markeri + bojice+ pečat
Moj slikarski kovčežić
-32%
-30%
umjesto 89,00
umjesto 129,00
5990
kn/kom
12
umjesto 249,99
8990
kn/kom
DVD crtani filmovi DUOPACK razni
799
kn/kom
Izdvojeno iz ponude! Tava
Ponuda na strani 13 vrijedi od 11.03. do 24.03.2015. ili do prodaje zaliha.
Tava s keramičkim non stick premazom
Cijena
Tava Ø26cm Wok Ø28cm Tava Ø30cm
99,99kn 99,99kn 129,99kn
Brita
Vrč Filter 3+1
Cijena
249,99kn 199,99kn
razne vrste 1kom
MEGA CIJENA
!
Vrč za filtriranje vode
Već od:
9999
Filter za filtriranje vode 3+1
kn
Maxtra, Brita
Izdvojeno iz ponude! Artikl
Noževi Astoria
88,99kn 118,99kn 128,99kn 168,99kn
za ljuštenje, 1 kom za filetiranje, 1 kom univerzalni, 1 kom za kruh, 1 kom
Linija poklopaca, posuda ili tava Elegante
19999 kn
Linija kuhinjskih noževa Astoria
Izdvojeno iz ponude! cijena
Poklopac stakleni Ø20cm Tava Ø22cm Tava za palačinke Ø25cm Posuda Ø20cm
Već od:
Marella Cool, Brita
Delimano 1kom
cijena
39,89kn 59,89kn 68,99kn 79,89kn
Delimano 1kom
Već od:
Već od:
8899
3989
kn
takoĐer u ponudi
Daska za rezanje, PVC
34x19cm 34x21cm 40x30cm
kn
cijena
24,99kn 29,99kn 29,99kn
NOVO!
2499
Daska za rezanje
kn
PVC, razne, 1kom
Salvete 40 komada, mix boje, 38x38cm
8 KOMADA
Već od:
Vakuumski silikonski poklopci Flavor Fresh, 8 komada u pakiranju
14999
Aluminijska folija
Vrećice za zamrzavanje
Glade mirisna svijeća 1+1 GRATIS
50m
zapremnina: 1L 35 komada u pakiranju
u svakoj kombinaciji dolazi svijeća Shimwoods
1899
kn
049
kn/pak
3499
kn/pak
999
kn/kom
Izdvajamo:
Tegla s podloškom Ø12cm Tegla s podloškom 17x17cm Žardinjera s podloškom dužine 40cm
Cijena
3,99kn 11,99kn 18,99kn
+1 1GRATIS
-24% umjesto 24,99
Salvete ili papirnati nadstolnjaci
kn
Već od:
PVC tegle ili žardinjere s podloškom, Mediteran, razne, 1kom
399
kn
13
Ponuda na strani 14 vrijedi od 11.03. do 24.03.2015. ili do prodaje zaliha.
-25%
MEGA CIJENA
!
-22%
razne varijante boja i dezena
umjesto 89,99
6999
Fleece deka s dva lica RUBIN
kn
razne boje, 130x170cm
umjesto 159,99
11999
Krep posteljina RUBIN 140x200cm /60x80 cm
kn
kvalitetni ručnici, razne boje i dezena
Ručnik Rubin
Redovna cijena
jeftinije
Akcija
50x100cm 70x140cm
49,99kn 89,99kn
-28% -26%
35,99kn 65,99kn
-26% i više
2 KOMADA
-30% Već od:
umjesto 99,99
6999
Sjedalica RUBIN
kn
5 točki, razne boje, 40x40x8cm, pakiranje 2 komada
3599
Ručnik RUBIN
kn
50x100 cm
• s vrećom za odlaganje koja se može objesiti
Peppa Pig, Ninja Turtles ili Star Wars,
Gaće za djevojčice ili dječake vel. 2-8 god., 100% pamuk, 3 komada u pakiranju
3 KOMADA
5 PARI
-33%
-20%
umjesto 29,99
umjesto 49,99
1999
kn
Muška majica kratki rukav 100% pamuk, vel. M-XXL, razne boje
4999
kn
Kučne papuče 5 pari razne boje, Vel.36-45
3 PARA
Čarape za djevojčice ili dječake licencirane, 3 para u pakiranju, vel. 23-37
14
3999
kn
5 pari
-33%
-40%
-33%
umjesto 29,99
umjesto 9,99
umjesto 29,99
1999
kn
Dječje čarape vel. 2-14, razne boje i dezeni
599
Čarape za odrasle kn
vel. 39-46, 5 pari u pakiranju
1999
kn
Bicikl Universal Esperia 28“ 6 brzina, mjenjač: Saiguan RD-04 Ručice mjenjača: grip 6, kočnice: V – brake
Ponuda na strani 15 vrijedi od 11.03. do 24.03.2015. ili do prodaje zaliha.
-20%
Bicikl Kreativ 26" ženski stražnji nosač, košarica
-20% UŠTEDA 300kn
UŠTEDA 250kn
umjesto 1.499,99
umjesto 1.249,99
1.19999
99999
kn
kn
Boja bicikla: plava, brzine: 21, gume: Excel 26x2.10, klasa bicikla: srednja rekreativna klasa, kočnice opis: Mehaničke disc kočnice CLARKS, materijal/vrsta okvira: aluminijski, mjenjač I: Shimano TZ-30, mjenjač II: Shimano TX- 35 7 brzina, opis okvira: Aluminijska rama, prednja vilica: HLW-995, 60 mm hoda, veličina okvira 21", cijev sjedala: HL SP-223, pogon: Prowheel MA-P500+, ručice mjenjača: Shimano Revo-shift, sjedalo: Cionilli
Bicikl muški 26" Reebok
Bicikl Honey 16”
+ gratis Swaveboard
Sway board
GRATIS
59999 kn
Bicikl 12” Delux
UŠTEDA 600kn
UŠTEDA 150kn
umjesto 2.399,99
umjesto 699,99
1.79999
54999
kn
-35% umjesto 139,99
Badminton set za 4 osobe sa mrežom
8999
kn
• s mrežom • mogućnost slaganja dva manja gola, ili jednog većeg dim.184x118x61cm
Sklopivi nogometni gol 2 u 1
kn
UŠTEDA 100kn
-25%
umjesto 249,99
umjesto 39,99
14999
kn
Lokot s brojčanikom u bojama
2999
kn
15
Sve za uređenje Vašeg vrta...
Ponuda na strani 16 vrijedi od 11.03. do 24.03.2015. ili do prodaje zaliha.
Za ukras vaših balkona i okućnice
NOVO!
6 KOMADA
Pelargonije jednostruka 1kom
699
Pelargonije Zonale 1kom
kn/kom
1299
3299
Pelargonije u kontejneru
kn/kom
kn
6 komada u kontejneru
Bio presadnice povrća i začinskog bilja proljeće 2015:
Lukovice cvijeća
Sijemena povrća i cvijeća
Izdvajamo, Bio salate - kristalka, puterica, radič Rajčice - Grapolo, Cherry Paprika - zelena, crvena i Feferoni ljuti i blagi U ponudi i kontejner salata od 12 komada
NOVO!
za 12,99kn
Hrvatski proizvod
699
1699
kn/kom
Zemlja za cvijeće S-BUDGET 20L
za rezanje mladog, zelenog granja i cvijeća, tvrdog drva i debelog granja, oštrica od karbon-čelika s japanskim Teflonom, protuklizna drška, vijak za naknadno namještanje, sigurnosno zatvaranje s pomoću jedne ruke
449
kn/kom
kn/kom
Škare za vrt SIMPEX
Teleskopske škare za grane Simpex 6054 oštrica od karbon-čelika, mala težina i velika duljina dohvata, ravna i protuklizna aluminijska teleskopska drška, duljina: 65-95cm
2 komada u pakiranju
-56%
65
cm
- 95
-22%
2 KOMADA
999
3999
kn
kn
Motorno ulje Shell Helix HX7 10W-40
-50% Akcija 16
11/15
Artikl
cijena
stiropor jaja 1o kom plastčna jaja 10 kom sisal, miks boje
15,99kn 10,99kn 9,99kn
-14%
umjesto 59,99
Već od:
umjesto 139,99
2999
Proizvode iz ovog letka moguće je kupiti samo u količinama za kućanstvo!
kn
kn/kom
Za bolji rast i zaštitu osjetljivih vrtnih biljaka! dimenzije: 150x50x100cm, jednostavna montaža
11999
kn/1L
Pridružite nam se na Facebooku
8499
1299
metalna, pogodna za lukovice
Plastenik 17010
1L Motorno ulje sintetičke tehnologije koje pomaže održati čistoću i učinkovitost motora. Produžuje vijek trajanja motora štiteći ga od trošenja u svakodnevnim uvjetima vožnje. Specifikacije: API SN/CF; ACEA A3/B3, A3/ B4; JASO SG+; MB odobrenje 229.3; VW 502 00/505 00; Renault N0700, RN0710. Ispunjava zahtjeve za Fiat 955535-G2
umjesto 109,99
umjesto 29,99
Sadilica
kn/1L
Načini plačanja:
Sve za izradu uskršnjih dekoracija
Poπtovani kupci!
999
kn
PRITUÆBE I POHVALE
besplatni telefon 0800 7727 • office@spar.hr